Új privát üzeneted érkezett!

Bolygó szavaztam!

Szibi már hiányoltalak téged is. Nagyon sajnálom a halálhírt, én nemrég éltem meg. Szóval részvétem.
A tej elapadás megintcsak szomorú hír.

Kép
téjé
 
 


tejtermék kontra zöld kaki: hát én eszem joghurtot, camambert (9 hót vártam rá!!!) szinte minden nap többször és csak sárga kaki van.

no, mennem is kell, szvaztam én is, nagyon cuki a kép

és édesek a kicsik a fotókon :D

Kép Kép
celesztina
 
 


Ma voltunk mérlegelésen a védőnéninknél. 4560g és 57 cm vagyunk. Szerinte Bius állapotához ez nagyon jó. Kiegyensúlyozott, mosolygós baba. Csak szeret lepisilni. Most is sikerült neki. Tegnap kifakadt a BCG oltásunk, úgyhogy leragasztott gézlappal vagyunk, mivel annyi anyag jön ki belőle.
Mi oltásra jövőhét szerdán megyünk, úgyhogy sajnos nekem nem jön most össze a tali.

Rólam: felhívtam ma a dokimat, mivel múlthéten megjött a havim (sajna), és nem akar elmúlni. Azt mondta, hogy várjunk a hét végéig, ilyenkor akár még 10 nap is belefér, és ha utána is fenáll a dolog, akkor megnéz, és ír gyógyszert rá. Így kicsit most megnyugtatott megint, hogy semmi vész nincs. Csak fura volt, mert nekem idáig mindig szülés után kb. fél év múlva jelentkezett csak ez az állapot. Valószínűleg a sok stressz kihatott a szervezetemre a sok munka miatt, és ez okozta.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 

 
 

zsuzsófi

dettó...Dádi sincs el igazán és ami a legrosszabb, ha fenn van sír és napközben osszeadva max. 1 órát alszik. Pedig sétálunk levegőn, cipelem (már mindjárt 6 kiló) mesélek, énekelek, nyüszi és sírás és az idegeim....
lányok mikor lesz egy picit jobb????
Cserébe este 11-től reggel 6-ig alszik.

Kiscica

akkor jövőhéten mehetünk?


Ma kaptam kimenőt és talizom a barátnőimmel 2 órát, hurrááááá.


Össz vissz 2 hetet tudtam szoptatni és lógnak a cickóim, a hasam pedig utálom:(

Szeretek ide jönni hozzátok, olvasni benneteket:)
sosem voltam fórumozó, na itt az lettem.

Most bal kezemben cumisüveg és etetek, addig legalább csönd van.

Ja és nemsokára elkezdünk küzdeni a délutáni-esti kakiért:(

Marjan

Kép
marjan78
 
 


Köszönöm a tea-nevet, asszem Anyumékkal hozatok ki, szerintem itt nem találok olyat... :?
Még egy kérdés: valaki írta, a fahéj kivonatot (belekeverni testápolóba, és az jó a csíkokra), azt hol lehet venni, és mi a neve? Mert akkor azt is rendelnék Anyumékkal... (hihetetlen, de itt alig van normális babaolt, meg pl cumisüvegekből is alig van választék, van Avent, Nuk, meg Babylove, és pont... Pedig egy Tommee Tippee-t is kipróbálnék...)

Kerekes: nekem amint elmúlt a szülési-vérzésem, meg is jött a havim... :? Pedig úúúúgy nem hiányzott!

A védőnőnk azt mondta a zöld-kaksira, hogy lehet nincs elég tápanyag a tejemben... én meg persze majdnem elbőgtem magam... de ennek ellentmondani látszik, hogy Lilu hízik rendesen, hurkás-tokás bucibaba :D (persze még a formás kereteken jóval belül! neeeeem... nem vagyok elfogult! :D)

Ja? Enyémlány sincs el sokáig magában. De rájöttem, hogy ha rendesen lát minket-engem, akkor jobb, de a földön a játszószőnyeget nem sokáig díjazza. Viszont nagyon rendi, segít a házimunkában, most már 3. nap úgy rakom rendbe a konyhát, hogy "aszisztál", nézeget a konyhaasztalon a hordozóból, és vigyorog. Olyan mosolyokat kapok, hogy jééé! :D És végre nekiállt "beszélgetni" is! :)

Celesztina, nálunk egy áramszünet sem "kényszeríthetné" rám Levit, ha kattigálhatnékja van... :( Sajna a laptop aksis...

ercsi_3
 
 


Zsuzsofi, Marjan!

Nalunk ha fent van nekem sincs el hosszu ideig egy helyen.

En azt szoktam csinalni, hogy eloszor a hintaba teszem, azon van zenelo forgo, majd ha 5-10 perc mulva elegedetlenkedik, akkor atrakom a bolcsobe, ahol egy masik zenelo forgo van ott is el van 5-10 percet, mad a forgot lecserelem masikra az is 5-10 perc, ha ezt is megunja, akkor jon a jatszoszonyeg.
Majd kezdem elorol.
Ja es Zsuzsofi, ugy tudom, hogy nektek is FP hintatok van.
En meg a halak melle szoktam mast is akasztani ra.

Meg nalam amit sokaig tud nezi, az Zoli.
Mindig ugy rakom, hogy lassa.
Ugy nezi, mint aki csodat lat. Sot az idetlen hangjaira meg nevetgel is.

Szerintem erdemes megprobalni.

Zold kaki!
En azt hallottam, hogy amikor a baba nem eszik neki megfelelo mennyiseget, akkor lesz zold, mert hosszabb ideig emeszti, hogy mindent hasznositson.
Ezert is nezi meg mindig nalunk is a gyerekorvos, mert nalunk Katica is keveset hizik, hiaba eszik sokat.
Ez van ilyen fajta.

Indexes cikk:
Nyugaton ugy mennek vissza a nok dolgozni, hogy otthon es 4 oraban. Itthon ilyen nincs is.
Akkor mirol beszelunk.
En nem szeretnem, hogy az utca nevelje fel a gyerekem, jobb esetben meg az allami bolcsi, ovi, iskola, mert 8.5 orat dolgozom es egy orat utazom oda egyet vissza. Az 10.5 ora.

Kint helyben dolgozik az ember es csak 4 vagy 6 orat.

Magi
Vendég
 


Lanyok!

Kinek mennyit eszik mostansag a babaja, aki hasonlo koru mint mi?
Nalunk mar ket hete nem eszik 100 alatt, de 150 folott sem.

Igaz napi 4x joesetben 5x eszik.

Magi
Vendég
 


Szevasztok :)

Hogy bírják a gyerkőcök a hirtelen meleget?
Alíz elég nyomott .. eszik, piheg .. néha sírdogál (már megint 3. nap kaki nélkül... este jöheta kúp :()

Visszaolvasni nincs időm .. megyek zuhanyozni .. elkezdtem tornázni .. :D
Alíz aludt az erkélyen, én meg nyomtam a felüléseket, meg a fenék-gyakorlatokat ... remélem holnap azért bírok majd közlekedni az izomláztól :D :D

Néhány tegnapi, vagy régebbi fotó:

Nagy Dávid barátunktól kaptuk a Pokolgép bodyt :D :lol:

Kép

Apával - fürcsi közben :) :

Kép

Kép

Elájulva :) (Ercsi .. ugye vhogy így néz ki a megtermett muffin-forma, amire gondolsz? CSak hasban erős :lol: :lol:)

Kép

"játszóterünk":

Kép

Kép

Alíz a teraszon tegnap ...

Kép

Kép

Kép
szösszenet
 
 


wow, szössz, milyen szép játszótok van! Nálunk az összes játszón olyan gagyi "homok" van... nem tudom hogy lesz ebből várépítés?! pedig én már úúgy várom! :)
A muffin formára most mit mondjak? :D Szerintem nincs muffin formád! (de igen, a csak-hasban-erős kinézetre gondoltam, mint muffin) Olyan szépek vagytok! (tornát magadtól csinálod, vagy vkinek a vmilye alapján? na, ezt jól megmondtam... :lol: )

ercsi_3
 
 


Apum ezer éve testépítő .. 50 éves múlt, és úgy néz ki, mint egy izomkolosszus :lol: :lol: :lol:
Régen én is kondiztam .. úgy 18-20 évesen :oops: :oops: :oops:
Aztán már csak elvétve ..
Magamnak állítottam össze egy laza mozgást .. most ezt nyomom 2 hétig, és utána merek elkezdeni dvdv-re (Rubint Réka) mozogni .. attól most még meghalnék. Most csak has meg fenék gyakorlatokat csinálok.

Kép
szösszenet
 
 


Ja.. és a taposógépünkön megyek 15-30 percet :D Egyelőre ennyi megy .. szokni kell :? :? :? :? :? :? :shock:

Kép
szösszenet
 
 


köszi a dicséreteket :oops: :oops:

Medina

a lasztit a papitól kapta aki a benzinkutról szerezte :lol: :lol:
a piros eggyütesnek Kiki a 3. gazdája de adom tovább mert született 1 kislány a családban. még a keresztanyukám (sajnos már meghalt44évesen) vette az unokájának.azota megy körbe amig birja:)
Vendég
 


csajok, az én lyányom teljesen készen van... Aludt kb kettőtől ötig (140 milli :shock: meg egy kis nyűlődés után), akkor úgy láttam ébredezik, felkeltettem, megetettem, kb 40 millit evett, azt is félálomban, és azóta alszik megint. Most mintha hallanék a kiságy felől valami mozgást, de mi lesz így éjjel...? Egyhuzamban ennyit nem szokott aludni.

Szössz, az a Pokolgép body az nagyon durva :lol:

Taposógéééép? Na azt én hogy utálom.... :oops: 15 perc és meghalok (legalábbis 18 éves koromban még így volt :lol: )

Kép Kép
szõlõ
 
 


[quote="szőlő"]T írta:szőlőaposógéééép? Na azt én hogy utálom....

Basszus, én is utálom ..
De valahogy le kellene fogyni :shock: :shock: :shock:

Alíz is alvós ma .. meg nyűgös ... ez van ... hirtelen meleg.
Ne aggódj, az éjjellel nincs összefüggésben :) Legalábbis nálunk nem szokott :) Max. nem 10-kor tudjuk letenni, hanem éjfélkor :D

Kép
szösszenet
 
 


[quote="szőlő"]
írta:
szőlőSzössz, az a Pokolgép body az nagyon durva :lol:

Dávidunk fel szeretné tenni a Pokolgép honlapra :lol: :lol: :lol:

Kép
szösszenet
 
 


[quote="szösszenet"] írta:szösszenet
[quote="szőlő"]
írta:
szőlőSzössz, az a Pokolgép body az nagyon durva :lol:

Dávidunk fel szeretné tenni a Pokolgép honlapra :lol: :lol: :lol:


Alap :lol: Valahogy kéne mellé egy olyan kéztrtás amit Mazsi csinált a múltkor, amit fel is tettem. Mutogassátok neki sokat, hátha elkezdi utánozni :D

Azon csodálkozom hogy Black-Out bodyja nincs még, na de úgyis lógok neked egy SK ajándékkal, még van kb 340 napom :wink:

Remélem igazad lesz az éjszakával kapcsoltban... Különben most hogy így gyakorlatilag délután 2 óta alszik, már rendesen hiányzik nekem a kis szaros :roll: Ja, az előbb csak pukizni kelt fel :lol: :lol:

Kép Kép
szõlõ
 
 


[quote="szőlő"]
írta:
szőlőAzon csodálkozom hogy Black-Out bodyja nincs még

Ennek azon egyszerű oka van, mert készül az új logó :D és azt várjuk :P :lol: :lol: :lol: :lol:
Neki lesz az első új logós Black-Out cucca :P :P :P :P

Kép
szösszenet
 
 


Najólvan :D Mazsié meg legyen a második plíz 8)

Na megyek pakolni mert Ember seggberúg ha hazaér... Holnap megyünk Gárdonyba hétvégre, kora reggel indulunk, még a gyerekre se tudom ráfogni hogy miatta nem tudtam összepakolni... :oops:

Kép Kép
szõlõ
 
 


Sziasztok,

Magika,
Lili átlag 100 körül eszik.

Ma megjelent nálunk a védőnő. Megkérdezte, hogy milyen időközönként és hányszor eszik Lili. Mikor mondtam, hogy 3 óránként és egy nap 6-szor, akkor azt mondta, hogy a súlya és a kora alapján áttérhetünk a 4 órás etetésekre. Mondta, hogy most hirtelen sokat fog nőni úgyhogy ne ijjedjek meg, ha kevésnek érzem a tejemet. Mondtam, hogy nincs meg a 150 gramm/kg, de azt mondta, hogy ezzel ne foglalkozzak, mert látszik, hogy szépen gyarapodik a kiscsaj. Van akinek nagyobb, van akinek kisebb az igénye....
Holnap viszont dokihoz kell mennünk, mert még mindig sokat szokott hányni. Remélem nem komoly.

Csajok,
nagyon édesek a babók :)

Szőlő,
Örülök, hogy neked is sikerült lencsevégre kapnod a mosolygós Mazsilányt.
Lili imád pózolni, de mindig megkomolyodik, ha meglátja a fényképezőgépet. Alig van vigyorgós képünk, pedig már tök sokat mosolyog :(

Kép
emi29
 
 


Ja a zöld kakival kapcsolatban még annyi jutott eszembe, hogy a védőnő nekem azt is mondta, hogy a gyógynövény teától (pl. Laktoherb) is lehet zöldes a kaka.

Kép
emi29
 
 


Magi,

Még neked akartam írni, hogy szerintem tök jó képeket csinálsz a gyerkőkről. Én pl. le is utánoztam a fekete hátteres képeidet. Ha itt nem látom, akkor sose csináltam volna ilyen képeket Liliről:

Kép Kép Kép

Szóval szerintem igenis pakolgasd fel te is a képeket Katicáról és Zoliról!!!

Kép
emi29
 
 


Ó jeee, alszanak a kölök :) Ki gondolta volna 10 éve, hogy egy ilyen piti dolog hogy fel tudja dobni az embert :)

Meg az ilyenek: Ma is hízott a lányom 1 dkg-ot :) Ami nem nagy cucc, de az is szép, miután 3 nap alatt 14-et hízott fel (nem csodálkoztam volna ha fogy vmennyit..)

Ma is volt kaksi, szép aranysárga mint eddig (sőt, egy ideje megint nem darabos).

Ma sem pótoltunk, csak cicizett :)

Na, tegye fel a kezét, aki szintén nem ilyesmikre gondolt 10 évvel ezelőtt :)


Anno milyen boldog voltam, ha megkaptam a ruhát, amit szerettem volna, ha elmehettem a táborba, ahova szerettem volna, most meg olyan dolgok tudják feldobni az egész napom, mint pl a fentiek, meg mikor KAta odajön hozzám, megölel, és közli, Anyukám, szeretlek :) Nincs ennél jobb :)

Magika, köszi, nálunk ezse nem jönbe :( Ha Liza elkezd sírni a hintában (kb 10 perc után) akkor ha felveszem megnyugszik, és abban a pillanatban, hogy leteszem olyan keserves sírásba kezd, mint akit kínoznak, komolyan... mutogathatok akkor én bármit, zene is mehet, összeszorított szemekkel üvölt.... amíg hozzá nem érek a kezemmel :) Még el se kezdem emelni, de már csönd van :)

Fp hinta, sajna csak kölcsönben van, és hétfőn vissza kell adjuk...fogom még siratni asszem...

Ma a hordikájában aludt fél órát.... o jeee :) De a legfuribb a zegészben, hogy a vacsi után meg csak leteszem nyitott szemmel, odaadom a cumiját és alszik.... na jó, néha vissza kell adnom 1-2x de ennyi. Nincs hiszti, semmi :)

Zöld kaki: Én is úgy tudtam, hogy akkor zöld....ami jó hír ebben, hogy nekünk mindig sárga :) Ezek szerint mégse olyan kevés a tejem Lujzának :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


sziasztok,

hát, elnézést, de önző módon csak egy kérdés erejéig ugrottam be (ugyan visszaolvastam)

tervezünk venni pihenőszéket a kicsinek és kérdésem lenne, hogy akinek már van ilyesmije, milyet érdemes venni?
(hát ez nem lett túl értelmes, bocsánat, elég fáradt vagyok, párom jól felhúzott mielőtt elment meccset-nézni a haverjával)


ja, és a hétvégén midsommar lesz az örsi ikeában, megy vki?
Mi lehet,h megyünk, bár progi nem sok lesz, de Lau ma szólt, hogy rég voltunk :wink:

Kép Kép
celesztina
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.07 18:42-kor.
Vendég
 


Magika - Az én csajszim kevesebbet eszik, mint kellene ..
Általában 6-szor eszik 1 nap. Abból az első 2 kajálás 100-120 között van. Utána 2 alig éri el a 100-at, az 5. szinte semmi .. 60-70 szokott lenni, és a fürdés után benyakal 120-at kb. Ezt akárhogy osztom szorzom, a 600-at még csak-csak eléri, de többet nem. És ő is gyönyörűen hízik :) Eleinte aggódtam, és du. próbáltam tömni, erőltetni, hogy egyen még .. de csak sírás volt a vége. Most hagyom, hogy ő diktáljon, és tök jól van :D

Emi - Nagyon édes a kis Lili!!! :)
Nekem picit borús ez a fekete .. Photo Shoppal csináltad? Nekem más háttér kedvesebb lenne :) de a csajszi gyönyörű :)
Alíz nem bírja ki 4 óránként .. Lili bírja? Próbáltad már? Én nem hiszem, hogy ebben a hónapban át tudnánk rá térni ... talán pár hét múlva :) Mondjuk nekünk bekavar a tápszer, mert még azért azt is szokja .. furcsa neki ez a kettős táplálás :)

Szőlő - Azén blogomban nem tódulnak a jelentkezők .. de Mazsi kap BO-bodyt, az fix :)

Kép
szösszenet
 
 


Pumpi - Hooligans-body ügyben majd okoskodhatunk :)
Majd megpróbálom megszerezni a logót ;) vagy levarázsolni valahonnan :P Én csajomnak is kellene, mert én is imádom!!! :)
Jaaa .. és ma született meg Kiss Kiara, Endi babája! Kaptuk az sms-t, vigyorogtam ezerrel. Csak sajnos Verácskám is császáros lett :(

Alíz amúgy nem hosszú .. 56 cm .. van, aki ennél nagyobb hosszal született .. :roll: :roll: :roll:
Csajos .. modell-alkat, nah :D :D

Kép
szösszenet
 
 


Jah .. mi ma sem kakiltunk :(
3. nap .. szóval minket megvisel ez a tápszeres dolog ..
Remélem reggelre lesz kaki ...

Kép
szösszenet
 
 


Sziasztok!

Csak pár sor... kicsit fáradt vagyok.

Nimród hangja ma már egyáltalán nem volt rekedt, így ma nem is adtam neki a szirupot. :D Olyannyira jól volt, hogy szinte az egész napot végigkiabálta. Voltak derűs pillanatok, meg sírósak is, de aludni ma nem nagyon akart. Végül este 7 körül beájult, alig tudtuk fél 10-kor megfüröszteni. Kajált, és végre alszik. Nagyon fáradt lehetett.

Amúgy máskor elvan egyedül legalább fél órát, ha van a közelben játék, forgó, zenélő. Azoknak sokat szokott dumálni, vigyorogni. De mikor megunja, gyorsan kell cselekednem. :D

Képeket még nem tudok tenni, de majd igyekszem.

Nicci, Szibi! Örülök, hogy jelentkeztetek.

Nagyon szépek a babafotók! :D Ne haragudjatok, hogy most név szerint nem sorolom, biztos valakit kihagynák, nagyon fáradt vagyok. :oops:

Zöld kaki: nálunk elejétől fogva szokott lenni. Attól függetlenül, hogy mit eszem. Én rákérdeztem a védőnőnél. Azt mondta, hogy akkor szokott nekik zöld lenni a kakijuk, amikor fáj a hasuk és erőlködnek. :roll: Hogy ez így van-e? Nem tudom.

Bolygó! Innen is ment 1 szavazat. Remélem megnyeritek! :D

Mindenkinek jó éjszakát!

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.07 18:43-kor.
Vendég
 


Én ma is fotóztam :)

Imásom őket fotózni, főleg ha hagyják :) Ma csak Bence volt együttműködő :)

De most csak prüntyiről teszek egy tegnapi, két hónapos jubileumi képet :)

Kép

Na jó, meg egy duzzogóst is :)

Kép

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok. Én is csak olvasóban. Totál fáradt avgyok. dolgoztam, bent voltam melóhelyen, hülyékkel beszéltem telefonon.

Futás: nekem nem mondták nem szabad, de éreztem, hogy egy erősebb mlltartó kellene. Na nem szaladtam, mint a zerge. Vánszorgás volt, de próbálkotam. Tejem előttevolt kevés, fejtem is mára melóra egy adagot, ha nem tudok szoptatni és tényleg több lett tőle:)

Celesztina mi is pihenőszéket szeretnénk venni. Mivelma nyűgős volt a gyerek, betettük nagy sokára a hordozóba és annyira imádta. Beszélgetett a játékaival. De nem tudom jó-e ez agerincének. A pihenőszék jobb? engem is érdekelne Celesztina kérdése, hogy milyen széket vegyünk.


Endiéknek gratula! Van egy tök kedves élményem vele kapcsolatban. Széchenyibe mentünk Zolival, mikor beállt elém a sorba, kért 2 belépőt(nekik ott van valami befizetve, csak ki kell kérni), de mivel egyedül volt és Zolit ismerte az írből, így hátrafordult és nekünk adta a másikat. Pedig már majdnem beszóltam neki, mert tolakodott:)

Magika, üdv itt újra, jó, hogy jöttél.

Szőlő néztem a wiwen, hogy te mennyire baromi jól állsz az eb játékban. az én helyzetem katasztrófa. ma is buktam pár pontot:(


Szössz nem írtad vagy csak nem vettem észre: érdkeel, hogy segített-e a tea?

bocs, de nem bírok többre reagálni, majd holnap igyekszem. Most pakolnom kell, megyünk holnap anyámékhoz Pilisbe. egész nap heverni fogok a medence partján. Zoli ma ment munkaügybe Szombathelyre, levitt csajokat, azok levezettek egy bírálati üést, Zoli meg ezalatt Bükkön süttettea hasát. Baromi piros lett. persze fogalma nincs róla mi az a naptej.


na tényleg tűnök...

lolka_zs
 
 


Lolka, Celesztina, én nagyon ajánlom az Fp (fisher-price) pihenőszékeket.

Van egy 2in1, ami újszülöttkortól használható, van játszóíve is, és később ha nagyobb ak ölkec, akkor hintaszékként funkcionál. Ez az egyetlen ami 18 kg-ig jó. Nekünk ilyen van, eddig ah ugomnál volt (Kamilla 1,5 és még használja) de most hogy a hintát visszaadjuk, elkérem Prüntyögőnek.

Van játszóíve is, és rezeg is, ami nyugtatja a babát.

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.07 18:44-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Már tegnap is jöttem, írtam is, aztán elszállt. :evil:
Hát akkor újra.

Szóval hello :lol:

zsuzsófi, nagyon édes a lányod, boldog hófordulót Neki!

celesztina, mi is nemrég vettünk pihenőszéket. ÉN rezgőset akartam, ebből nem olyan nagy a választék, mint a simából, de amit választottunk az nagyon bejött. Ilyen:

Kép

lolka, jó pihenést:)
Nálunk is kerti buli lesz holnap, remélem jó idő lesz!

Emi, nagyon tetszenek a fekete hátteres fotók! Gyönyörű a csajod :)

szössz, nem gyenge az a játszótér!
És Alíz milyen nagy már! :)

Ááááá, mennem kell, felébredt L.

majd folyt...

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Na, még van egy pici időm mégis :)

zöld kaki: én is úgy tudom hogy a 'túletetéstől' (is) lehet, az a felesleg, amit már nem tud megemészteni a baba.

keresztelő: nálunk nem lesz, nem vagyunk vallásosak.
Névadója viszont lesz, Domkának is volt. 5 hós volt és 36 fok augusztusban, hűdejóvolt :? :D Amíg az anyakönyvezető beszélt, végig sírdogált.. aztán kerti buli volt utána nálunk, voltunk vagy 40-en. Domka végigaludta. :D
Most is ilyesmit tervezünk, aug. végén.

Babák mekkora jófejek :) Szépségesek egytől-egyig.

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Csajok, én is fogyni akarok! Fürdőruha....ajaj....

Szössz, milyen tornagyakorlatokat csinálsz?

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Csajok! Segítség! Akiknél volt ilyen fejlődési ugrás légyszi írja le meddig tartott, és mi volt pontosan!
Én már kétségbe vagyok esve! Zsófi tegnap volt 6 hetes, de már 4. napja nyűgös! Gyakran eszik keveset, aztán bealszik! Éjjel volt a rekord! 4 (!) -szer ébresztett!! :cry: :cry: :cry:
Ugye nem marad így? Mikor áll be? Többet akarna enni már, csak nem megy neki egyszerre vagy mi??
Nem értem. A Suttogó szerint ez max 2 nap....
Köszi!

Kép
gabo001
 
 


gaboo, szerintem 3-5 nap alatt beáll...Kitartást ;)

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Sziasztok lanyok!

Koszonom a dicsereteket.
Azota nem csinaltam ilyen kepeket, de most vasarnapra tervezem a kertben. Hat majd meglatjuk, hogy lesz e ra erom es kedvem.
Szepek nagyon a ti kepeitek is.
Orulok, hogy tudtam otletet adni.

Szosszenet!
Nalunk eleri a 600-at tejem van dogivel, van vagy 10 l korul a fagyasztoban, de nem eszik tobbet. Nem ker.
Hiaba eszik sokat, akkor is csak jo ha a minimumot hizza.
Ilyen volt a fiam. Lassan, de biztosan.
Nem aggodom rajta. Nalunk napi 3-4 alkalommal megy 150 korul, ha esetleg kevesebb, akkor magatol iktat be 5-re meg 100 korulit.
De annak ellenere, hogy csak 5 kg majdnem akkora mint a sogornom 8 hos babaja aki 7,5 kg. A fej merete kisebb es talan par cm -rel hosszab csak az O babajuk.
Szoval ranezesre nem kicsi es eleg hurkas is.

Most ennyi fert bele, mennem kell az okmanyirodaba, utlevelet csinaltatunk Katicanak a nyaralashoz.

Este vagy delutan majd jovok.

Szep napot mindenkinek.

Magi
Vendég
 


Sziasztok!

Gaboo, a fejlődési ugrás az, hgoy többször kér enni, nem elég neki ami a ciciben van... Amit Zsófid csinál, az nem feltétlen ez, inkább csak az idő teszi, vagy bujkál benne vmi, vagy csak rossz napja(i) vannak.

A fejlődési ugrásnál, épphogy nem akarnak aludni a babák, csak ennének. Bár ez szigorúan szvsz :)

Pumpó, kösziiiii :) Szerintem is iszonyat jóképű, de elfogult vagyok, ugye... De mi is mondogatjuk apájával, hogy jól jár vele majd a felesége, mert amellett hogy jóképű, még házias is, imád főzni, takarítani, és a gyerekekt is imádja :)

Egyébként néztem a blogodon, hááát te sem panaszkodhatsz :) Iszonyat csinik a fiúk, nekem leginkább Barni lopta be magát a szívembe :)

Anyumnak sikerült tegnap eladni a házat Szegeden....mostmár tényleg nem tudom hogy lesz a keresztelő :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


gaboo: Mi is 6 hetesek vagyunk. Ati is nagyon nyügi! Este ennyiszer kelt enni:
11:00
01:30
03:30
05:30
És szintén alig akart enni! Csak kézbe van el! Most végre elaludt egy kicsit cumival a szájába! Hozzáteszem gyűlöli a cumit, mindig kiköpi! Most meg! :? No comment!!!!

Tegnap voltunk csipőszűrésre! Minden rendben!
Bocs, hogy nem reagálok másra, de nagyon fáradt vagyok. Ha aludt is a gyerek, akkor nyöszörgött közbe, amitől persze nem tudtam aludni!
Most meg ki kell használnom az időt és rendbe rakom a házat, meg magamat is!
Majd igyekszek visszaolvasni!

Edina


Kép
medina83
 
 


sziasztok

a születési oxigénhiányunk miatt ma megyünk délután a kerületi Dévényes nőcihez.

Valakinek tapasztalat?

Marjan

Kép
marjan78
 
 


Sziasztok,

Gabo, ne aggódjál ennyire! Kisati 9nap alatt 2x kakilt, majd megjött a megakaki. Egy csomó oka lehet, h. miért kel fel sokszor a kicsi. Lehet időjárásváltozás vagy csak egyszerűen anyuci mellett akart lenni. A suttogót meg ne vedd ilyen komolyan, az ilyen könyvek csak támpontnak jók, de mivel minden baba más, nem lehet ráhúzni minden gyerekre. A gyakran eszik keveset meg azért is lehet, mert szomjas és nem éhes.

Kép
Kép
mango.
 
 


Mi szépen tükrözzük a két végletet.
Tegnap voltunk 8 hetesek és 5-6szor kajálunk egy nap:
Márkó 150-170 eszik, Norcika 80-100-at. És mind a ketten híznak és elvannak mint a befőtt.

Úgy néz ki, hogy állandósulni fog az éjszakai alvás. Nagyon happy vagyok. Tegnap 9-től aludtak ma reggel 4-ig, aztán kaja után még fél9-ig. Úgyhogy nagyon ki vagyok pihenve. :)

Kép

Kép
kamilla306
 
 


medina!Totálisan egyforma volt az éjszakánk akkor! De most komolyan, szinte időre pontosan! :shock: Ja, és annyit nyöszörgött álmában, mint még soha!! :roll:

Zsuzsófi! Zsófi pont hogy többször kér enni, és utána nehezen alszik, nyűgősködik. (tehát alig alszik, mivel kb. két óránként kér enni) Szóval szerintem ez a fejlődési ugrás lesz. Na meg 6 hetes korra írják. (akkor emeli a baba a kaja adagját)

mango! kínálom édeskömény teával naponta többször, úgyhogy szerintem nem szomjas.

Na, majd csak túlélem. Talán a hétvégén átáll. Most már lesz segítség ebben a két napban.

Kép
gabo001
 
 


Ja, csajok! Most esett le, hogy Zsófi tápszeres baba. Akkor nem is lehet fejlődési ugrás nála? Mert totál ugyanazokat a tüneteket produkálja, mint pl. medina babája, aki ha jól tudom anyatejes.
Na, most nem értem végképp... :? Ötlet?????
(én arra gondolok, hogy Zsófi is többet igényelne, de nem tudja még megemészetni, így "tréningezi" a gyomrát)

Kép
gabo001
 
 


Csajok, nem tudtok vm. jó kis szabadtéri programot a 7végére?

Kép
Kép
mango.
 
 


sziasztok,

jó meleg lett :?

Marjan: a dévényisekről csak áttételesen hallottam, de eddig csak dícsérték őket, drukkolok, hogy valóban minden rendben legyen és hozzáértő legyen az illető!

Többgyerkőcösök (gondolok főleg Zsuzsófira, Pumpókára, Csöppkére, bocsi, ha kihagytam vkit akinél már aktuális a kérdés): hisztit hogy kezelitek?
Lau a minap hisztizett először de óriásit és ma újra, nem tudtam mit kezdeni vele, üvöltött, dobálta magát, semmi sem használt :cry: mit tehetek?


És a minap volt a reggeli műsorban egy orvos akit arról kérdeztek pont, hogy mi a teendő, ha a gyerek félrenyel vmit és azt mondta kb pontosan mint amit leírtam. Már régebben akartam ezt írni, csak sosem jutottam el odáig sajna

Kép Kép
celesztina
 
 


ó, már megint laptetőn :roll:

a többgyerkőcösöknek szóló kérdés talán így pontosabb lett volna: hogy hogy kezeltétek?

Kép Kép
celesztina
 
 


fő, hogy összeszedett vagyok :x :roll: akartam még írni:

köszönöm a tippeket pihenőszék ügyben (azért az fp-k sajna nem olcsók, amúgy tuti olyat vennék... de még persze nem dőlt el majd kupaktanácskozunk párommal :wink: )

Kép Kép
celesztina
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?