Új privát üzeneted érkezett!

Katus,rendben akkor gyertek bicajjal,de nem ám megelőzni :lol: :lol: :lol:



Ha van kéznél nyugtató, olvassátok el ezt a cikket,/ most olvastam egy blogban /. Ha nincs akkor inkább ne... Ezt se anya nevelte, az tuti!!!

http://index.hu/velemeny/eheti/e7i080616
bibolya
 
 


Sziasztok!

Katus! Imádunk!!!!Remélem nincs semmi komoly a depid mögött és csak sima babanetes depi ami nekem is szokott lenni......

Gyöngyi!
Én is örülök,hogy taliztunk végre és dumcsiztunk egy kicsit.

Most átmegyek Anikóba egy kicsit,de csak a fényképfeltevős énjét veszem át,mivel a gépem nyomába sem ér az övének,így a minőséget nem nézni,csak a tartalmat...

Nem ér holnap ide jönni a nagyjátszira :? :? :? jön hozzánk a doktorbácsi beadni a 18 hós oltást. :x :x :x és akkor nem tudunk kimenniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Szandra!
Szerelmünket pusziljuk!és köszi a cd-t :wink:

Évi!
Sajnálom a fejedet,megint lemaradtam a Zétiről:(

Anita!
Holnap miattad megyek Cinire :lol: szóval szedd össze magad! :lol: :lol: :lol: és drukk drukk a munkádhoz!!!!!

Ibolya!
Jó,hogy beugrottatok.

JA és van erre is pékség a Péksarok,csakhogy beprotezsáljam a hugicámat.


Dénesandi!
Nincs netük,mert szolgáltatót váltanak,de én is örülök,hogy taliztunk. Laura nagyon kis okos,úgy köszönt el,mint a nagyok,sőt....


és akkor a képek:

sok lesz és vacak minőségűek :? felrakjam egyáltalán?

Katusnak a jelenleg depis topiklakónknak ajánlva:

Kép
Kép
Kép
bocs Gyöngyi a fejedért :oops:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép


és +2 bocs 3
Kép

Dávid új járgánya:
Kép
Kép
ilgya1
 
 


csajok,semmi kedvem menni cinire-ömlik az eső :twisted: :twisted: :twisted:
még csak a kocsiba sem tudok beülni ugy,hogy ne legyünk nyakig vizesek :cry: :cry: :twisted: :twisted: :twisted:

mindjárt én is depis leszek :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
bibolya
 
 

 
 

Ildi,jók a képek,miért mondod hogy nem?????? :roll: :roll: :roll: :roll:

Hugod nagyon aranyos,örülök,hogy megismertem és a fiait is :lol: :lol: ,hozd magaddal máskor is őket nyugodtan.
bibolya
 
 


Hát én ma nem megyek sehová, az fix :(
Ilyen esőben nem biciklizünk.

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Ibolya!
Köszi,biztos örülne ha többet hoznám :lol:
Dogozó asszony....

Katus! Gondoltam rád,hogy nem fogsz tudni elindulni biciklivel.

Mi sem megyünk :cry:
ilgya1
 
 



itt a topikon lesz a tali- höhöhö :lol: :lol: :lol:
ilgya1
 
 


Gondoltam beírom, hogy akinek van kedve, jöjjön át (CIni után), de aztán kitettem a szemetet az ajtó elé, és megláttam, hogy tökig ér a víz a behajtón és úgy döntöttem, nem úsztatok meg senkit... Mi ez basszus, őőőősz???

Valaki mentsen meg az elvarázsolt kastélybóóól! :roll:

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


sziasztok!

Katus,
igen, ősz! :evil: :evil: utálatos idő! Mi reggel kivittük Apát az állomásra, hát elég volt elmenni az autóig is...
Állítólag holnaptól hőség lesz.... kíváncsi vagyok!

Ildi,
megkaptam! Gondolkoztam is, kitől jöhetett, első gondolatom Te voltál, de hogy kerültél volna ide?! :D Átnézem! KÖSZI! :)

A traktoros kép nagyon jóóóó Rékáról is, Dávidról is! :D

Andi
idna
 
 


Sziasztok!

Rövid leszek :oops: , mert ma ismét látogatók jönnek... :P

Katus!

Tudnád még picit őrizgetni nekem az üvegeket :oops: ? Ígérem ha holnap normális lesz az idő átugrunk érte!

Jajj, ne légy már depis kérlek! Nemsokára kisüt a napocska, tombol a nyár, gondolom férjed is szabin lesz és mentek nyaralni hármasban ... :arrow: szóval gondolj ilyenekre, hátha segít :!: Amúgy tegnap láttam rajtad, hogy nem vagy az "igazi", de azt hittem csak képzelődöm :(

Gyöngyi!

Tegnap kb. 20 perc elteltével elmúlt a fejfájásom :D ...majd 1/2 óra múlva visszatért :evil: ...gondolom már megint ingadozik a bilirubin szintet :( ...franc a fajtáját! Azért köszi, felüdülés volt az a 1/2 óra is!

Ja, és ma is fáj...nem elviselhetetlenül, de érzem :? Na, marad nekem a fejlevágás módszere :shock: :)

Kata!


A jövő héten valamelyik reggel már tényleg össze kell futnunk...remélem az időjárás engedi majd :roll:

Csajok!

Én is sajnálom, hogy tegnap nem tudtunk talizni... :( remélem a jövő héten már összejön nekem is :wink: !

Puszi mindenkinek!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Gyáva banda :evil:
Mindenki (szinte) meghátrált holmi kis esőtől :?: :roll:
Mi azért jól éreztük magunkat az utolsó Cinin. Ugye Anita?
Kép Kép Kép Kép

Katus,
Gyógytornára azért elmentél? Vagy nem tetted ki a lábad az elvarázsolt kastélyból?

Hétvégén Balatonra megyünk. Azért ilyen az idő :oops: :roll:

Nálatok is lassú a Babanet? Vagy csak nálunk szarakszik a net?
Pedig a tegnapról is akartam felrakni képeket, de megőszülök így :roll: úgyhogy majd később.

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Kész oázis a kertünk - a két sziklakertecske mellé nyertünk két kistavat is 8)

Anikó jók a képek, mint mindig.
Kikérem magamnak, nem vagyok lusti (de igen, de ez most nem lustiság volt!!!) és nem mentem gyógytornára sem. És nem is mentett meg senki :( És ma voltak munkások, hogy kijavítsák a lábazatnál a fugát, úgyhogy egész nap Ancsival küzdöttem, hogy ne másszon fel az összevissza tologatott bútorokra éa most kosz is van, és egyébként is. Nyaff.

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Jelentem mégmindig megyvagyunk!

Olvasgatok,de annyira levagyok megint maradva, hogy bocsi,de nem reagálok most semmire.
Megpróbálok újra bekapcsolódni,de nemígéreksemmit.
Nincs olyan nap,hogy 1/2 8 előtthaza érjek.
Ma megvolt az évzáró, hát nem mondom nem lehet dicsekednia bizikkel,de ahhoz képest mennyit tanultak 3-4 lett mindkettőjüké önerőből.
Ildi!
Mi ez a traktor?
Istvánnak sikerült a rutin vizsga. :wink: (Nagymotor)

Minden névnaposnak és szülinaposnak utólagosan is minden jót kívánunk.
Kép

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!!!

Drága KRISZTI!!!

Az az öröm számunkra, ha jelentkezel!!! Magatokról írj, mi megelégszünk vele :lol: :lol: :lol:
Ne panaszkodj, tök jók lettek a bizik!!!! :lol: :lol: Gratulálok!!!
Mi lesz a gyerkőkkel nyáron??? Hogy tudod megoldani???

Katus!!

Na ez az a nap, amikor lehet (kell) depisnek lenni!!! :roll: :roll: :roll: És még ki sem menekülhettetek a munkások elől!!! Én a hajamat téptem volna :roll: :roll:
Én már akkor szarrá áztam, amikor a kocsiba beültettem a csajokat. Aztán még becsuktam a kaput, és kiszálltam átadni őket a mamának - na ez pont elég volt ahhoz, hogy csöpögjön a nadrágomból a viz!!! :roll: :roll: :roll:
A suli előtt alig találtam olyan helyet, ahol nem lábszárig ért a viz :cry: :lol: :lol: Gusztustalan idő volt!!!

Anikó, Anita!!!

Szuperek vagytok, hogy Ti mégis elmentetek!! Gondolom nem is voltak túl sokan a cinin :wink: :lol:

Anikó!!
Megint jók a képek!!!! Csuda ez a két gyermek - látszik mennyire élvezik!!! :lol: :lol: :lol:


Évi!!

Sajnálom hogy visszatért a fejfájásod!!! Iszol Te eleget?????? Azt viszont valóban nem tudom, hogy lehet-e összefüggés a bilirubinoddal??? Te tudsz ilyen összefüggésről???? Mitől lenne most rosszabb???? (Gilberted van??) Bocsi nem rémlik, hogy írtad!! :oops: :oops: :oops:

Ildi!!!!

Nekem Te ne szabadkozz!!!!!! :lol: :lol: :lol: Szuperek lettek a képek!!! Az az Edó közeli!!!!! Amikor a Marietta lába égnek áll a csúzda alján!!! A Réka, Sára, Laura csúszis kép!!!! Na, és a (micsodais???) markolós!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Az én fejemért meg nem kár, jobb ez így!!! :lol: :lol: :lol:
És mit szólsz??? A kedvedért nem mentünk a lakótelepi játszóra!!! :lol: :lol: :lol: :lol:


Almi!!!

Merre vagy????? Hiányollak!!!!

Anita!!

Akkor holnap lesz a megbeszélés?? Mi van Botival??? Voltatok a dokinál??? Nem válaszoltál az sms-emre!!! Minden oké??

Szandra!!

Bocsi, nem mondtam!! Megvan a Mulan és kölcsönkérheted természetesen!!!! :lol: :lol: Neked bármit!!! :lol: :lol: Csajok elaludtak??? Sára 9 körül!!! MArietta 10 percel hamarabb!! :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi!
Ne már..... nem is miattunk nem mentetek a játszóra :cry: :cry: :cry: jól eláztatok volna,mint mi is,kicsit. :lol:
Hamarabb jött a doki az oltást beadni,pedig csak 5 fele vártam,de ha már így túllettünk rajta,már nem tudtam volna rögtönözni egy talit,ahhoz képest meg összefutottam DénesAndival és LAurával,majd Ibolyával és Gerivel,aztán meg Anikó és a MAja volt a következő páros a MArket centralbeli sétám alkalmával. Szóval ezentúl szervezhetjük ide is a délutáni sétát egy kis bevásárlással egybekötve.

Hát drága vagy nagyon és jól esik,hogy dícséred a képeimet,de én nagyon látom a különbséget,igaz a lényeg rajta van :wink:

Kriszti!
Gratula Istvánnak a vizsgához!!!Örülünk,hogy jelentkeztél,azért valamikor eljöhetnétek.
Ügyesek a gyerekek a bizivel,ne aggódj szép teljesítmény!

Katus!
Annyira bírom a humorodat és hogy mindig meglátod mindennek a pozítiv oldalát,látod látod nekünk még sziklakertünk sincs,nemhogy ilyen oázisunk mint nektek.

Anikó!
Hétvégén jó idő lesz nyugi,majd együtt ki szurkoljuk nektek. merre mentek?

Anita!
Mostmár biztosan okosabb vagy munka ügyben ne csigázz már légyszi:)

Anett!
Azért mert nincsenek lányok neked nem kell eltűnni :lol:

Andi!
Összekötöttem a kellemest a hasznossal :lol: ,be kellett ugranom Szandrához,te meg ott laksz egy köpésre,nem akartlak már este zavarni,így gyorsan csak bedobtam,különben rögtönzés volt az egész nem volt tervbe véve. Szóltam volna,hogy vip vendég érkezik :lol: :lol: :lol:


Évi!
Hogy van a fejed?

Ibolya!
sikerült pellust venni?

Nem tudom de nálunk szúnyoginvázió van :x :x :x szétcsípkedték már Dávid fejét,meleg az nincs,akkor szúnyog minek van? :oops:

Ildikó
ilgya1
 
 



[quote]S írta:zandra!
Szerelmünket pusziljuk!és köszi a cd-t
-és ez akkor mi?????

de amúgy szeretlek!!!!
ilgya1
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára almi 2011.02.21 18:12-kor.
almi
 
 


Reni,
nyugi. Oké, könnyű ezt mondani, de Te is tudod, hogy meg kell kicsit nyugodnod. Figyelj, az, hogy csak ennyi vizsgát hiányzik az jó. Mit jelent az, hogy megszűnik a jogviszonyod? Újra be kell iratkoznod és elfogadtatni a tárgyaidat? Vagy ? Fellebbezést nem lehet írni (sz@rul voltál, akár orvosi igazolással?) Ne idegeskedj, biztos találsz valami megoldást. Egyébként marhára megértelek, ez így nagyon rossz. Ötletelésen kívül tudok valamit segíteni (remekül tudok kikérdezni :D )?

Gyöngyi,
édes vagy. És milyen igazad van és legalább nem áztam meg tegnap. Igaz esélyem sem volt rá :)

Ildi,
köszi. Mindent. :)

Évikém,
gyűjtögetem Neked a cuccot, amíg csak akarod.

Szandra,
Zsolti elzavarta a főellenséget a nyugágy-párnáról? :D

Ma kicsit jobb a kedvem, elvileg anyu jön és akkor elmegyek fodrászhoz. Ha lemondja, akkor meg a Dunának (még jó, hogy olyan messze van, esélytelen, hogy odaérjek :) )
És a legjobb, Ancsi tegnap 7-kor kelt, ma még alszik (a tegnapi nap után azt hiszem, ezt most igazán megérdemlem :) )

Puszi mindenkinek!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Zorka!

Nagyon boldog névnapot kívánunk!
Kép

Maja és Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!

Ildi,
Tökjók a képek. Nem tudom mit panaszkodsz :roll: :lol:
Jó sokan összegyűltetek a játszón :P
Remélem, hogy jó idő lesz hétvégén. A mostani hét ágra sütő nap kecsegtető :lol: Balatonfüredre megyünk, általános iskolai osztálytalálkozóm lesz. Jó kis banda, olyan fél évente találkozunk. Nagy mázlim van, mert minden osztályom (általános, középiskolai és a főiskolás is) szuper volt. A mai napig tartjuk a maggal a kapcsolatot. De a legösszetartóbb az általános.

Katus,
Ha vigasztal a mi kertünkben is állt a víz :shock: Bár nekünk most jól jön, hogy a kiégett részek helyrejöjjenek :wink:
Anyukád jött? Szépültél? A lelked jobb? (Még szerencse, hogy messze a Duna, a patak meg sekély :roll: :P )
Sajnos most el voltam/vagyok havazva. Ma pl. dokihoz megyek Pestre :? De holnap...? Ha gondolod kimentelek az elvarázsolt kastélyodból, bár gondolom holnapra már csak kastély marad, varázslat nélkül :lol:

Kriszti,
Jó hogy jelentkeztél :P
Nem csodálom, hogy nem írsz, ha ilyen későn érsz csak haza :shock: :(

Gyöngyi,
Megkaptad a képeket?
Azért nem csak mi voltunk az Anitával hősök, ott volt a Denesandi is Laurával. Sőt ők babakocsival vágtak neki a cudar időnek :shock: A Móni fun klubban 5-en voltunk reggel, aztán szépen gyülekezett a "tömeg". A 2. Cinire már elég sokan voltak :P
Ja, nagyon élvezi a 2 lurkó. Gondot is okoz, hogy szeptemberig nem lesz több :cry: Maja nagyon sokszor kel úgy reggel, hol menjünk Mónihoz :!: Anita is mesélte, hogy a Boti is várja mindig a tornát. Ráadásul Maja most kezdte el úgy igazán, érthetően mondani, játszani itthon a mondókákat, énekeket. Na mindegy, majd mondókázok vele én, jobb híján :roll:

Almi,
Sajnálom, ami Veled történik a napokban
:( De én is csak azt tudom írni, amit a Katus, hogy nyugi!!!! Most legfontosabb a baba!!!
A suli döntését, fellebbezd meg. Tuti van megoldás!

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Zorkának mi is boldog névnapot kívánunk!!!

Reni!
A suli baromira nem ér ennyit, akkor sem ér annyit ha szólóban nyomnád hát még így. Ha tudsz szerezni egy papírt dokitól, hogy a vizsga időszak alatt beteg voltál akkor kérhetsz dékánit. Ez nekem is bejött :wink: . igaz én tényleg voltam akkor kórházban.

Azt néztem, hogy nincs e valami játszózás de ha szerveződtök valamit akkor dobjatok már rám egy sms-t. Köszi.

Szandra

szandrakiss
 
 


Szépséges Zorka!


Kép

Anita
putyu
 
 


Később jövök!

Most csak annyi...maradok egyenlőre csak anyuka :!: :D

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Végre ma nem fáj a fejem :P ! Újra embernek érzem magam :D ! Juhéjjjjjjjjjjjjjj :lol: !

Gyöngyi!

Igen, Gilbert szindrómám van…ezt egy dilidoki /neurológus/ állapította meg…meg azt is, hogy ezzel nem nagyon lehet mit kezdeni :? …még jó, hogy „csak” a fejfájás/migrén a tünetem…lehetne rosszabb is…pl. besárgulnék… Na, már csak emiatt is szerettem terhes lenni…bár magas volt folyamatosan a bilirubinom, mégsem fájt a fejem… :wink:
Sztem mostanában – ha másért nem is- a szopi miatt eleget iszok. Azt hiszem… :roll:

Almi!

Szerintem se hagyd annyiban ezt a sulis dolgot :!: Tuti, hogy lehet fellebbezni! Írj egy kérvényt, vigyél papírt, hogy kismama vagy…nem hiszem, hogy olyan vaskalaposak lennének! Melyik suli ez? Mert nálunk (SZIE Gödöllő) nagyon rendesek voltak…pláne ilyen helyzetben! Próbáld meg, tuti megoldható! Nehogy már emiatt vesszen az eddigi munkád :!: :!: :!:

Docsi, de a második 4D-n mit kell látni? Mert én nem látok semmit...mármint hogy nem tudom mit látok...meg olyan picik is a képek...rakhatsz ám nagyobbat is :wink: !

Ildikó!

A Szandra sterilizálója most nálam dolgozik :wink: /köszi is neki érte! + a mellszívóért is! :P /, így meg tudom oldani az üvegek fertőtlenítését.

Nagyon jók a markolós képek… Most már ezzel fogtok furikázni Vecsésen :?:

Katus!

Még egyszer bocsi, hogy csak úgy megleptelek :oops: …és nagyon köszi az üvegeket!!!

Kata!

Majd kérek továbbképzést simítózáras zacsi használatból…bár ha belegondolok, hogy nekem az avent pohárral sem megy zökkenőmentesen :oops: …lehet, hogy kár is próbálkoznom vele. Béna vagyok…nincs ezen mit szépíteni :( . (Ja, amúgy a vasútnál lévő műanyagosnál úgy néztek rám mintha atombombát akarnék venni, mikor megkérdeztem, hogy van-e nekik :? …persze nem volt) Ja, tényleg: hogyan lehet ezeket sterilizálni? Vagy hülye vagyok ezzel a sterilizálási mániámmal :roll: ?

Kriszta!

Jó, hogy írtál…de mikor láthatunk itt Vecsésen :) ? Tudod, ígérted, hogy tavasszal talizunk…

Ibolya!

A cikkhez: el kellene magyarázni annak a gyökérnek, hogy ugyan intézze már el állambácsinál, hogy legyenek esetleg bölcsik, vagy azt, hogy annyit keressen egy anya, hogy ki tudja fizetni a magánbölcsit. És ami engem a legjobban felzaklatott az a cikk hangneme :evil: ! Szerintem ezt senki sem engedheti meg magának másokkal szemben :twisted: ! Ha a nevére kattintasz a bunkójának lehet neki írni…lehet, hogy megteszem :evil: .

Szandra!

Köszi az Aventes doboz felajánlást, de ahogy Adri írta nekem azok nem jöttek be :oops: …aztán lehet, hogy az ár-érték arány tett be nekem…de amint a lányok írták később majd jól fogom tudni használni másra. Mivel az Adri meg van velük elégedve Ő szívesen fogadja!

Még mindig a mák: Plus? Na, pont az nincs Vecsésen :? .

Anita!

Ugye ma végre már megtudhatjuk a részleteket ? Most örülsz, vagy vigasztalásra szorulsz :?:

Viszont most hogy „anyuka maradsz” majd jól kihasznállak és elmegyek hozzád mákot darálni :oops:

Judit!
Sztem én szombaton láttam Zorkát a piacon :roll: …vagy tévedek :?:

Anikó!

Hú, tényleg alakul a lánykád kapcsolata Botival :wink: Olyan édesek amint egymás mellett fekszenek…és az a simis mozdulat :shock:

Anett!

Most tényleg nem írsz nekünk, ha nincsenek a csajok :( ?

Andi!

Hová tűntél? Már nem esik! Sőt, ma meleg is volt :P !

Gondolom Dénes Andinak még mindig nincs net-e…

Adri!

Rég láttalak...ma még hangját sem hallottam a Dórinak :roll: :shock: :)

Csajok!


Most tényleg csak képzelődöm, hogy volt még egy kismamink aki írogatott régebben??? Ne hagyjatok már kétségek közt vergődni!!! Naaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Most csak nagyvonalakban átfutottam az irásokat :oops: :lol:

Arra gondoltam,hogy holnap kimegyek a gyerköcökkel a margitszigetre az évzáró után / évzáró 9-kor kezd,remélem 10-re vége / .Van kedve valakinek csatlakozni hozzánk?Akár mehetnénk 2-3 autóval is,ha van annyi jelentkező.

Zorkának én is nagyon boldog névnapot kivánok!

Kép

késöbb még megpróbálok jönni
bibolya
 
 


Sziasztok!

Anita :(

Azert koszonjuk a keddet, Lilka nagyon jol erezte magat. Allandoan azt kerdezgeti azota h "Bogi?" :D

Mindenkinek akirol lemaradtunk boldog nev-, szulinapot!

zsanett
 
 


Köszönjük a névnapi jókívánságokat.
Azt hiszem én sem kívántam még Rebekának boldog szülinapot és Laurának boldog Névnapot!
Most pótolom:)

Rebeka,
Boldog Szülinapot!

Kép

Laura,
Boldog Névnapot!

Kép

Évi,
Igen, Zorka járt a piacon szombaton apájával:)
Vendég
 


Ja, és Évi,

Az a cikk pont arra szolgált, hogy indulatokat szítson. Nem kell vele foglalkozni. Elsőre én is baromira felhúztam magam, aztán rájöttem, hogy pont ez volt a célja a cikk írójának...
Vendég
 


Ibolya!

A Hajogyarin tok jo "csuszda park" van es ott nem is szoktak annyian lenni, kiveve a Gyerekszigetes hetvegeket. De az sem veszes, m eleg nagy teruletre oszlik el a sok ember.

(s az nekunk is megkozelithetobb :oops: )

zsanett
 
 


Sziasztok!

Kedves Zorka!

Sok boldog névnapot kívánunk mi is!
és hófordulót is! :lol:
Kép

ildikóék
ilgya1
 
 


Anikó!
Az tök jó,hogy így tartjátok a kapcsolatot :lol: süss ki napocska!!!!!
Maját állítsd rá a témára,ha úgyis ennyire belejött a mondókázásba,a kis drága.

Katus! Hogy van a depid?

Évi!
sterilizáló
Így könnyű :lol:
Csak kölcsönbe volt nálunk a markoló,szóval nem kell megijedni nem fogunk senkit felmarkolni a jó kis vecsési utakon :lol: :lol: :lol: pedig Zétinek szívesen megmutiztuk volna. :wink:


Mi tervezzük,hogy vasárnap megyünk a hajógyárira,oda nem jön senki?
Habár a tavalyi Állatkertes próbálkozás is eléggé befucsolt,csak mi ketten voltunk az Anettel és a 4 gyerek. :lol: hátha idén több jelentkező lesz.

Ibolya!
Nekünk holnap nem jó az tutti,időpontunk van az Okmányirodába délelőtt,útlevelet csináltatunk a gyerekeknek. Délután meg vendégeink lesznek ,vip vendégek :wink: :wink: :wink: ,de vasárnap jó lenne.

Anita!
Most leesett a nagykő?idáig koppant....akartad igazából ezt a munkát? olyan érzésem vanmint ha picit megnyugodtál volna,hogy mégsem jött össze. vagy rosszul érzem? :oops:

Andi!
Tényleg hova lettél?És a fényképek a szülinaposról? Milyen tortája volt? Ajándékok? Mesélj már!!!!!

Gyöngyi,Szandra,Anett,Adri,Dénesandi,Rena,JuditZsanett,Kata,...jaj még kinek nem írtam,megfognak bumerángozni,te jó ég! :x :x :x szeretlek titeket!!!


Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok,

Megnéztem a béna naptáramban, és nem is tudtam, hogy Zorkát igazából Gyárfásnak hívják :) :) :) Még jó, hogy vagytok nekem és így én sem maradok le, hogy felköszöntsem a gyönyörűt!

Kedves Zorka, boldog névnapot kívánunk!

Kép

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Ledobott ez a szenya babanet :evil: ...aztán meg nem engedett fel :twisted: ...de azért is megvártam míg enged :wink:

Szóval ami az előbb lemaradt:

Laura, Zorka!



Kép

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Na, jöttem még egy kicsit :)

Anikó,
jött anyukám, voltam fodrásznál is. Az, hogy szépültem, nem megfelelő szó, merthát én ennél szebb nem lehetek :D :D :D

Ibolya,
mizu veletek? Hiányoztatok szerdán... :(
Nekünk nem jó a holnap, mert alvás után GYálra megyünk egy babafalvás topiktárshoz :) Kicsit mondjuk fosok, mert 6 kilométer és bringával nyomjuk... De elvileg menni fog, Ancsi szeret bicajozni.

Ildi,
depi volt, depi nincs. Sajnos azért ez nem teljesen így van, mára is kijutott - elromlott a mosógépem, kiöntöttem fél liter szörpöt, sütöttem pacsnit, de nem lett az igazi, és hát... ma is fel kellett kelni. De határozottan javulok ám :)
Most pl megyek kiteregetem a mosást, mert szerencsére egy ismerősöm férje mosógép szerelő és délben jött és megcsinálta a gépet :)

Mindenkinek sok-sok puszi

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!!!

Én sem tudtam, hogy ma lenne Zorka napja!!! :oops: :oops: :oops:
De akkor:

BOLDOG NÉVNAPOT NAGYLÁNY!!!!!!
Kép


ILDI!

Mi is megyünk a Szigetre vasárnap (csak az időjárás kavarhat be) :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


sziasztok,
Én most csak röviden, mert tegnap este értünk haza vidékről, ma kórházban voltunk szurin, rohanással telt az egész nap, úgyhogy visszaolvasni se volt még időm...
Nagyon jól éreztük magunkat Anyáméknál, Marcinak is nagyon jót tett a falusi levegő, én is sokat tudtam pihenni. A babanetet is olvasgattam, de mivel új password-öm van, és nem jegyeztem meg, nem tudtam írni :evil: :evil: :evil: De Szandra, köszi, hogy sms-eztél a találkozóról, legközelebb már tényleg remélem, hogy csatlakozni tudunk!
Ildikó, nagyon köszi a pihenőszék felajánlást, majd pü-ben beszéljük meg a részleteket.
Most megyek, mert Marcit még csak most fogjuk megfürdetni
Gyorsan küldök még 2 képet,
puszi mindenkinek
Kata
Kép Kép

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Háhá mit gondoltok Ti, majd olyan nevet adok a gyereknek, amit ki lehet nézni holmi naptárból???:)))Túl egyszerű lenne:)

Kata,
Marci hihetetlen mennyit változik hétről-hétre. Tiszta kis dundi már:)Még tokája is van:) Nagyon cuki:)

Katus,
Ha vigasztal tegnap én is olyan, de olyan depis voltam, mint még talán soha. Egész nap nem csináltam semmit, csak feküdtem a kanapén, Zorkához nulla türelmem volt és csak a nap végét vártam...megnyugvással töltött el, hogy ma reggel pihenten és jókedvűen ébredtem, mert már kezdtem aggódni magamért, hogy befordultam:)Szóval van az úgy, hogy minden összejön...
Apukáddal mi van? És a mosogatógépetek megjavult?Múlt héten még az volt rossz...

Anita,
Mesélj már kicsit, hogy miért nem fogsz dolgozni, örülsz-e vagy nem, stb...

Ildi
Én is szeretlek:) Még mindig:)
Vendég
 


Sziasztok!

Kata,Marci nagyon édi-bédi,azokkal a nagy kék szemekkel :lol: :lol: Nagyon szépen kikerekedett a kis arca is,és ha jól látom még tokát is növesztett :oops: :lol:
Gondolom nagyszülök agyon kényeztették,de legalább egy kis terhet levettek a válladról.

Katus,titeket/téged még az ág is húz :roll: ,te szegény :roll: :roll: Van valami Murhpy törvény:ami elromolhat az el is romlik,de mindig minden nálatok és minden egyszerre????Elhiszem,hogy igy nagyon nehéz kilábalni a depiből :oops:
Jó a sziklakertes gondolat :arrow: igy kell/kellene felfogni a dolgokat,de az adott pillanatban azt hiszem inkább sirni volna kedve az embernek.Majd teszek fel képeket,hogy hogy nézett ki a mi kis "mini balatonunk"- nem irhatok tavacskát,mert ez a szó nem takarná a valóságot-olyan viz állt a kertünkben,hogy az kocsit csak csónakkal/vagy legalábbi térdig érő gumicsizmában és vizhatlan ruhában lehetett volna megközelíteni.

Anikó,megjött a szép idő,ugyhogy mehetsz bandázni :lol: :lol: Érezd jól magad!!!!!!!!


Ildi,jó volt a spontán tali :lol: :lol: a tescoban,utána még én is összefutottam Anikóval és Majával a müllerben :arrow: pelus volt,de horror áron,igy inkább a jövő héten bemegyek a dm-be,ugyis megyek a lörinci piacra husiért.Ha valakinek kell valami szoljatok,mert most 15%-ra fogok vásárolni.
Szunyoginvázió :shock: :shock: ???az mi????az idén még egyet sem láttam :arrow: hála.

Almi,fel a fejjel!!Ennyit tényleg nem ér az egész suli!A csajok annyi jó dolgot irtak,probálkozz egyik-másikkal.

nem tudok többet irni :oops: :oops: :oops: fáradt vagyok ,folyamatosan félre ütöm a betűket :arrow: mást se csinálok csak javítom az elütéseimet :? ugyhogy inkább elmegyek aludni :roll:
bibolya
 
 


Sziasztok!

Kata!
Üdv újra az írók sorában :wink: :) , Marci már jobb pasi is mint eddig volt, pedig az sem volt piskóta. egyszerűen édesdrága.

Adri!
Azt az aventos küblis dolgot tök elfelejtettem, bocsi. Ha Évi nem írja akkor sosem kaptad volna meg tőlem, de ígérem pótolom a dolgot hamar.

Katus királylány!
Csak pozitívan :wink: (mondom ezt én akin a jóisten sem tud segíteni amikor depis). Az tényleg szar mikor sorra romlik el minden, javasolni tudom, hogy ne kapcsolj be mostanság semmi elektromos kütyüt hátha nem romlanak el :wink: :) . Ezen már csak ez tudna segíteni.

Gyöngyi!
Későn írtál, azért nem mentünk ki. A holnapot lehet, hogy bevállalom csak én 5 után már nem viszem őket sehova mert 6 kor általában bekuporodunk a lakásba, vacsi aztán fürdés, hogy a 8as alvásra lenyugodjanak. Szövettanod?

Ibolya!
Mi nem megyünk holnap a szigetre mert apa itthon van és így egy kicsit tudok az utcán kertetrendezni mert égigérőfű és gaz és szemét van előttünk.

Vasárnapi bulit is kihagyjuk mert akkor meg autóm nincs, apa dolgozik szombat és vasárnap.

Ildi!
Azt a Tamira írtad, hogy szerelem és nem rám :wink: :) (remélem :wink: ). Köszi megtaláltam a templomot, hááááát :roll: , olyan nagyon református :roll: . Majd valamelyik nap elmegyek és megkérdezem, hogy mi a menete. Köszi.

Na megyek én is szunyálni, ja de még egy Tami szöveget akartam:

Mostanában este már mesélni kell neki egyet és utána van alvás
Azt mondja az apának:
Apa, elmeséled nekem a törött mogyorót!!!
És itt a diótörőre gondolt :lol: !!

Na jó éjt.

Holnap nagyjátszó délután?

szandrakiss
 
 



Szia Szandra!
Nagyjátszó az a halmy? Mert ha igen mi megyünk délután.

A munkával kapcsolatban este megpróbálom összeszedni magam és leírok mindent :oops:

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Szeretnétek babátoknak egy igazán nélkülözhetelen kelléket?
Egy olyan takarót amit nem rúg le a sétánál, az autósülésben vagy alváskor?

Ami jó ha kéznél van vendégségben. Használható takarónak, hempergőzőnek vagy ágytakarónak.

Sőt! Te állíthatod össze, hogy milyen színű legyen milyen minta legyen rajt és még a babád neve is szerepel rajta?

Mi készítjük ezeket a névre szóló takarókat. Ölelni valóan puha, polár anyagból szimplán, duplán és egy különleges polár - pamut kétoldalú kombinációban.

Gyertek a www.gportal.hu/babatakaro oldalra és rendeljetek most 10% kedvezménnyel.

Üdvözlettel:Rempi
rempi
 
 


Hahó,

hát nem dübörgött ma a topik :shock:


Szandra,
megfogadtam a tanácsod és nem nyúltam ma semmi elektromoshoz (vagyis de, felkapcsoltam a lámpákat és most be a laptopot, de egyelőre nincs katasztrófahelyzet :) ). Viszont fáj a fejem. De legalább a kedvem jobb, meglátom a lányomban a tündér-gyönyörű-okosbogarat és nem csak a hisztilédit. Mondjuk ő is határozottan jobb passzban van. És ez azért komoly segítség :)
Nagyon édes volt a Tami-száj :)

Ibolya,
hát igen, jól látod... mostanában nem nagyon jön össze semmi. De talán innen csak felfelé vezet az út :)
Milyen volt az évzáró és a Sziget?

Ildi,
mizuuu? Ma merre csavarogtatok? :)

Judit,
engem határozottan vigasztal, hogy néha Neked (és a többieknek is) nehéz. Nem örülök neki, de megnyugtat, hogy nem én vagyok defektes és sz@ranya.
:)

Anikó,
érezd jól magad hétvégén. Szuper vagy! :)

Almi,
jobban vagy?

Kriszti,
azért, mert hétközben sokat dolgozol, hétvégén pihensz kicsit, ugye? Akkor írhatsz is magatokról :)

Anett,
ne már... hová tűntél? Elmosott a szerdai zuhé? :)

Gyöngyi,
voltatok játszózni délután? Ki vagyok éhezve újabb Marietta-Sára szövegekre... :)

Anita,
mesélj, kifúrja az oldalamat a kíváncsiság!

Évi,
anyum odavolt Zétitől. Eléggé nagyon :) Nekem is rémlik, hogy volt még egy kismamink, de már nagyon rég írt.

Adri,
ne haragudj, hogy úgy letámadtunk este. Dóra csodaszép még mindig (és babacuccot nem kérek vissza, csak ha már nem kell!!!)

Zsani,
hát én már nagyon kíváncsi vagyok rátok. Vagy mihamarabb Vecsésre költöztök, vagy kénytelenek leszünk kimenni a HAjógyári Szigetre egyszer, amikor kint vagytok :) :) :)

Képzeljétek, ma Gyálra bicikliztünk Ancsival. Hát. Nem lakik messze a barátnőm, csak kihagytam a számításomból a Vecsés-gyál szakaszt... Nagyon gyorsan mentek mellettem a kocsik és sok kamion is volt. Hazafelé jobb volt a helyzet, de sajna hiába lakik ilyen közel (25 perc bringával, ha nem sietek), emiatt nem fogunk sűrűn menni.
Ők egyébként Lőrincre (a Kisvakond játszóházba) járnak zenebölcsibe és ez egész nyáron van! Pénteken 10-től. Mondjuk azt mondta Zsuzsi, hogy néha sokan vannak, és biztos nem egy Móni a csaj, aki tartja, de lehet, hogy egyszer elmennék megkuksizni.

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Csajok!

Jövő hétre 35 fokokat ígérgetnek és a ZURAM csak fél napokat fog dolgozni, szóval gondoltuk elmegyünk valahova strandolni.
Tudtok a közelben valami jó strandot? Lehet medencés is, vagy tó, mindegy, csak tiszta legyen , normális közönséggel és ne legyen túl drága. Az albertirsai strandot ismeri valaki?
Vendég
 


Sziasztok!

Judit,én tegnap a gyerekekkel az újhegyi strandon voltam.Igaz,csak próba képpen,mert most voltunk először itt,de tetszett.Kicsi,kevesen vannak és olcsó.Kint 2 medence van-140 cm és 40 cm körüli,langyos vizes,de nem gyógyvizből csinálják,bent 1 úszó ,1 gyerekmedence.Koszosnak annyira volt csak koszos,ami a fákról belehullott.Volt egy nagyobb roma brigád,de nem volt velük gond-néha kicsit hangosabbak voltak.
itt az oldaluk: http://www.uszoda.try.hu/
Albertirsai strandra nagyon sokat jártunk,nekem abban az nem tetszik,hogy minden medencét a gyógyvizzel töltenek fel és azt higitják a hideg csapvizzel,ez alól a babamedence kivétel,az csak hidegvizes :twisted: ,azt ahogy melegszik az idő ugy melegszik a viz is.De elég kicsi,ugyhogy hamar melegszik.A babamedencén kivül van még egy olyan 1 m körüli-ez már melegvizes,itt le lehet ülni,mert végig ilyen ülőkén.Ezen kivül van 1 úszó és 2 gyógyvizes.Az árak itt sem vészesek,az emberi "felosztásban" itt is megtalálható mindenféle nemzetiség :oops: ,rengeteg a vecsési :lol: ugyhogy találkozhattok ismerősökkel.
itt a strand oldala:http://www.albertirsa.hu/idegenforg/gyogyfurdo.php
Tót a környéken a dunaharasztit tudom-de nem ismerem,én legalább 10 éve nem jártam bányatónál.De azt tudom,hogy nagyon szépen megcsinálták ismerősök elbeszéléseiből.
És még 1 tóról hallottam/olvastam szintén szépnek,jónak igérkezik:
http://www.waterpark.hu/

Katus,jól mondja a Szandra,ne nyúlj semmihez :oops: :oops: :roll: :roll: akkor az tuti nem romlik el.
Évzáró olyan volt mint mindig: hosszú és unalmas :roll: .
Kicsit dicsekszem :oops: :Encsinek megint kitűnő lett a bizonyitványa,igy kimehetett a "pódiumra" a jutalomkönyvért.
Szigetre nem mentünk ki-igy hogy senki sem csatlakozott hozzánk programot váltottunk-hirtelen jött ötlettel strandoltunk :lol: ami nagyon jól sikerült.
Zenebölcsit megbeszélhetjük,egy próbát megér szerintem is.
Gyáli barátnőd nem tud jönni hozzátok?Igen sajnos iszonyú nagy lett ott a forgalom,életveszény ott bicajozni,főleg,hogy még hozzá szar is az út.

Gyerekszigetet még nem tudom,hogy ma vagy holnap menjünk ki.Mondjuk nagyon meleg lesz :oops: ,árnyék az meg nem sok van a játékok közelében.Gyöngyi,ti csak vasárnapban gondolkodtok? Ildi,ti?Lehet,hogy hivlak benneteket telcsin.Mehetnénk együtt is.
bibolya
 
 


ja,csajok!

Nem tudna valaki kölcsönadni egy köntöst jövő hétvégére a Gergőnek ?Mi egyáltalán nem használunk,és azért a 3 napért semmi kedvem venni egyet.
bibolya
 
 


Ibolya,

Hányas ruhát hord Gergő? Nekem van egy fehér köntösöm, asszem 86-92-es. Az már kicsi Nektek? Előkotrom és majd megnézitek.
Vendég
 


Köszi a strand tippeket, ezt az újhegyit lehet, hogy megnézzük egyik nap. Ilyen hőségben minket strandra könnyebb elcsábítani, mint egyéb programokra:) Víz nélkül meghalok ilyen hőségben.
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?