Új privát üzeneted érkezett!

Na, akkor most visszaolvasok. De itt leszek, ha valaki estleg tud jönni...... Kép

Kép
flóra 11
 
 


bocsi, el kellett tünnöm mert vendégünk volt. van még itt valaki?

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Na,látom mi is kerülgetjük egymást. :D

Kép
flóra 11
 
 

 
 

Csak közben elmentem befejezni a vacsit meg a holnapi kajáját a páromnak.

Kép
flóra 11
 
 


Sziasztok, csak jó éjt kívánni jöttem, voltunk anyósnál Gy. haját levágatni, meg anyuéknál, és most döglünk.
Sok sikert holnap, Tancsu! :D
Gratulálok a szép pocakokhoz! Timi, nekem nagyobb van! :lol:
Kép

KépKép
benó
 
 


Ma főztem fokhagymás zöldséglevest, zöldséges egytálétlt sok fokhagymával,magamnak, májpörköltet rizzsel a családnak és sütöttem fahéjas-meggyes sütit. :D

Kép
flóra 11
 
 


Tancsu! A pocid olyan,mintha egy hatalmas görögdinnyét gyömöszöltek volna bele.Oltári jól néz ki!
Timi, hát Te hol tartod a pocidat? A vitrinben? Nekem kislánykoromban is nagyobb volt.Most valamivel kisebb,mint Tancsué. :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Szia Benó! Remélem azért nem szállsz ki rögtön. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Szilzi,örülök, hogy tudtál jönni. Melyik lakást kellene rendbe raknotok? Füreden a tiédet? Vagy a szüleidét?
Azért szakíts időt a pihenésre is. A Balaton milyen? Egyébként messze van tőletek a part? Kép

Kép
flóra 11
 
 


Zsuzsi,kicsit jobban vagyok ma.Már nincsenek olyan erés görcsös fájdalmaim,de még fáj a hasam,a derekam,a hátam.Fáradt vagyok és álmos. Kép

Kép
flóra 11
 
 


Zsuzsi,mit csinál a sebed, gyógyul? :?:

Kép
flóra 11
 
 


Te és mi ez a fokhagyma őrület mindkettőnknél? Már megint egyformák vagyunk? :D

Kép
flóra 11
 
 


Jó reggelt mindenkinek!!!!!!!

Nem mertem Timinek írni, hogy nekem is nagyobb a pocóm! lehet hogy kislány lakozik benne?

Viszont örülök , hogy nem csak én látom Tancsu pociját hatalmasnak!
Tancsu, jó dokizást és vigyázz magatokra! Gondolom estére hulla fáradt leszel!

Benó vonalzó?? Honnan tudjuk mikor szorítsunk a fiúért!???

Szilvi !úgy örülök , hogy néha bekukkantsz, így tudom hogy hiányzunk!!!!!!!!

Flóra imádjuk a fokhagymát! Jelentem nem tudom milyen a sebem, mert leragasztotta! Sajna nem látom!

Én csütörtök délután megyek dokihoz!

Kép
muzsuzska
 
 


Azért jelentkezem most mert ma szerda van, (ki gondolta volna :D ) és nagy piac van, én úgy gondoltam elmegyek az anyámmal, ennyi séta kell! Beposvadok a lakásba! Van Királyfinak egy csekkje, amit máig kell befizetni! Elfelejtettük. :oops:
Kicsit körülnézek, ruhák-cipők, kirakódóvásár stb.....

Főznőm nek kell,mert tegnap elsokalltam!

A műtét miatt leadot kilók sikeressen visszamásztak rám, ismét háromjegyű vagyok!
Kép

Kép
muzsuzska
 
 


Fél 7 kor randizok anyummal. Lassan elmegyek mosakodni, öltözni.
Az eső is elállt, egész éjjel dörgött az ég villámlott, én meg szorgalmassan pisilni járok, kezdem unni!


Szép napot mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Flóra, ha teheted pihenj, mert ez a tiszulásod most kiveszi az energiád, túl sokat aggódtál hetekig miatta!
Rohadt ciszta, rohadt piri!!!!! :evil: :evil: :evil:

Kép
muzsuzska
 
 


Írjatok sokat én meg majd olvasok!

Kép

Kép
muzsuzska
 
 


Megjöttem! Jó sokat irtatok!!!!!!!!!!!
Voltam babázni is! Egy 5hónapos kislányt dögönyöztem, nagyon szép! Talán mégis érdemes szenvedni értük!

Kép
muzsuzska
 
 


Na, mi van, ma mindenki el van havazva? :wink: Kép

KépKép
benó
 
 


Nem vagyok ám szomorú! Kép

KépKép
benó
 
 


Szia Zsuzsi!

Hát tényleg elleptek téged irományokkal, biztos alig bírtál visszaolvasni! :D

Én most jöttem meg munkából, ebédelek. Kép

Kép
flóra 11
 
 


Helló, Benó!

Örülök,hogy egyszerre jöttünk! Kép
Csak irtóra lassú a net! :evil:

Kép
flóra 11
 
 


Zsuzsi,merem remélni, hogyha piacozol,akkor jobban érzed magad és gyógyulasebed.Valamit csak érzel? Fáj még vagy viszket vagy mit csinál? :?:

Kép
flóra 11
 
 


Nagyon lassú, mi közben érettségi eredményeket írunk. :lol: Csak az is lassú, úgyhogy arra is várni kell. Kép

KépKép
benó
 
 


Aranyos a Garfield.

Benó,miért akartad megmutatni az osztályomat? Csak úgy?

Örülök,hogy tetszett. :D

Kép
flóra 11
 
 


Küldök egy mutogatós bácsit: Kép

Képzeljétek, felhívtam a doki bácsit, akit imádok, és azt mondta, hogy csak 5 napig szedjem a gyógyit, és jó lenne, ha a 10., 12. és a 14. napon elmennék hozzá uh-ra. De csak 30-án tudok elmenni, az a 13. nap, az is jó lesz szerintem.

KépKép
benó
 
 


Mert ő is díszíteni akarja az iskolát. Mondtam, hogy mások díszítik is! :D

KépKép
benó
 
 


Kár,hogy nam általánosban dolgozol. Akkor lenne nálatok is alsó tagozat és mehetnék hozzátok dolgozni. Aztán díszíteném nyakra-főre a sulit. Kép

Kép
flóra 11
 
 


Akkor biztos nagyon szép lenne! Kép

KépKép
benó
 
 


Hát ez már nem normális. 5 percig küldte ezt a hsz-t. :evil:
De más oldalon nem lassú, tehát akkor az oldallal van a baj,szerintem. A franc essen belé! :idea:

Kép
flóra 11
 
 


Ne idegeskedj ezen. Kép

KépKép
benó
 
 


Sziasztok!
Engem már belépni se akart engedni a net!
Örülök Benó hogy felvívtad a dokit, mert a 10napig szedni fura lett volna!
Sajna nem véletlenül szeretné hogy akkor menj uh-ra!
Előszőr a peteérést figyeli, aztán megnézi kb mennyi ért meg, éa ha úgy látja adnia kell tűsző repedést segítő injekciót!
Mert ilyenkor nagy az esélye a cisztásodásnak is!
Ha csinálod akkor csináld becsületessen, ne játsz! Olyan nincs hogy nem érsz rá!
Ne haragudj, de a doki nem a szépségedért akar látni uh-án!
Irgum -burgum!
A tabletta beszedésétől a 14. napig nincs rádiózás!!!!!!!!!!!!!Csak gondolunk egyet és bekapcsoljuk!
:D :D :D

Kép
muzsuzska
 
 


Dehogy! Csak megjegyeztem.
Ma elég jó napom volt, nem hagyom elrontani. Kép
Bár a nettel is baj lehet, nem tudok levelet küldeni sem. Senkinek. Nektek is akartam küldeni,nem megy el. Kép

Kép
flóra 11
 
 


Egyébként igaza van a Zsuzsinak, Benó. Ha elkezdted a programot, akkor tessék az utat végigjárni. Most esetleg majd a doki lesz veled erőszakos - joggal - mint a múltkor Te voltál vele, hogy írjon ki gyógyit. Majd azt mondja, hogy most kiírta és uh-ra meg nem mész, akkor minek írja ki, legközelebb, ha kelle, majd nem ad. Kép

Kép
flóra 11
 
 


Benó a 10.nap után nincs rádiózás! Addig lehet! Remélem nem kaptál infaktust! :roll:

Kép
muzsuzska
 
 


A rádióhiányt nekem a bácsi nem mondta. :twisted: :twisted: :twisted:

KépKép
benó
 
 


Csak a bácsinak hiszek. :D

KépKép
benó
 
 


Flóra a hasam már nem húzódik annyira!
De a műtétnél a jobb petefészkemnél belűl szurkál vagy lüktet valami!
Sajna nem tudom milyen a seb mert leragasztotta így nem csodálhatom! :D És nem is hányom le! :evil:
De ma este zuhanyzok, nincs cica mosakodás, le fog vállni a ragasztó, akkor meglesem! Holnap ugyis megyek dokihoz majd megnézi!
Különben beszereztem ragasztót és kötést rá!ú
Lassan már műtők is!

Kép
muzsuzska
 
 


Hát Benó,akkor telefonálsz még egyet a dokinakés megkérdezed. De szerintem is logikus,mert ha stimulálva vagy,akkor pé előtt 3 napot legalább várni kell és aztán pedig durr bele. :D Érthető,nem? :D Tudod,a katonák miatt,hogy sokan legyenek és erősek. De ám Gy.-nak sem szabad csak úgy vaktában lövöldöznie! Még álmában sem! Spóroljon a katonáival! Irányítsa őket jó helyre! :D :D :D

Kép
flóra 11
 
 


Benó az a sűrítési program, ha nem birjátok ki 3-4 napig akkor ne is szedd be a gyógyit!
nem is kérdezted a dokit!
Majd a 10napon fogja közölni veled!!!!!!!!
Szeretnél babát vagy nem????????????

Kép
muzsuzska
 
 


Sziasztok

Éppen anyáéknál vagyok még, csak helyzetjelentésre jöttem...

Cukrom éhgyomori 3,9, terheléses 5,2....maga az álom, olyan tökéletes!!!!!
Most csak 2 kilót hiztam, azt mondta tartsam a diétát továbbra is igy és akkor nem lesz baj.15,5 eddig a plusszom...:)

És mivel ilyen ügyi vagyok,2 hét múlva csak akkor kell jönnöm ha valami baj van, amúgy ne utazzak 30 km-t, ráérek 4 hét múlva jelentkezni...:)

Tök jóóóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na menek pakolni, lassan indulok haza.....

Jah és fogdokihoz nem mentem, mert lusta voltam.....majd jövőhéten....
Amúgy meg egész nap esik és igy nem volt kedvem átmászni a városon....:P

Cupp...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Gyorsul a net!
Benó nem baszogatni akarunk de én többször szedtem ezt a bogyit! És szurit is kaptam!

Kép
muzsuzska
 
 


Ügyes vagy Tancsu!!!!!!!!!!! Pussz!

Kép
muzsuzska
 
 


A cukrod tényleg tökéletes!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Na, figyeljetek:
a bácsi azt mondta, ha tudok, menjek a 10.,12., 14. napon, de ő csak hétfőnként van. Hétfő (amikor 10. nap vagy 14. nap van, vagy legalábbis annak közelében) az csak a jún. 30., mivel a köv. hét hétfő túl közeli lenne, és érettségi is van. A jún. 30. a 13. nap lesz, tehát közel van az utolsó kettő időponthoz. Na, ne tessék engem megenni! :lol:

KépKép
benó
 
 


nem eszünk meg! :evil: :evil: :evil:

Kép
muzsuzska
 
 


Fú, na most már felhúztak! Képzeljétek,múlt héten egyik anyuka három nap nem hozta a lányát suliba, szerintem szándékosan, mert kilépő felmérőket írtunk. Tegnap megírattam a csajjalés persze semmit nem tanult, így 5-öst kapott. Nálunk ez a rossz jegy. Adtam neki lehetőséget, hogy holnap felelhet az egész évi anyagból, ha ki akarja javítani. erre most hív az anyja,hogy miért adzam a lányának 5-öst, hiszen hiányzott és nem tudott felkészülni az írásbelire. Mondtam neki, hogy ez egész évi anyag,akkor egész évben nem tanult? És egyébként is sokat ismételtünk,amikor a lány ott volt még suliban, volt ideje felkészülni. Mondom az anyjának,hogy holnapra készüljön fel és javítsa ki. Erre megkérdi, hogy a tankönyv hányadik oldaláról tanuljon? Idegbajt kapok ilyenektől. Hát az egész évi tananyag szerintetek egy oldalon van? Kép

Kép
flóra 11
 
 


Tancsu,örülök a jó eredményeknek. Ügyes vagy,hogy csak ennyit híztál,szerintem én havi 5-öt híznék a mostani tempómmal. :D

Zsuzsi,neked is örülök,hogy akkor csak jobb a sebed.

Viszont a net nálam egyre szarabb. Már csak vánszorog, alig küld el valamit. :evil:

Közben kézzel varrogatok, még a cérnám is összegabalyodott. Kezd elromlani a napom! :evil:

Kép
flóra 11
 
 


Flóra fogadd részvétem! Végül is nem csodálkozom, hogy a lány ennyire gyenge, lásd anyukát! volt kitől örökölnie az észt! :D

Kép
muzsuzska
 
 


Köszönöm Zsuzsi. Ez egyébként egyre jöbb. Megint hívott az anyuka. Csak ki akarja erőszakolni, hogy ne írjam be a lányának az ötöst. Az a kifogása,hogy a lány múltkor tollbamondásból kapott négyest és azt mondtam,hogy azt ki kell javítania. Hogy akkor miért írattam őt nyelvtanból, ha tollbamondásból kell javítania. Frászt kapok! Hát el kellett magyaráznom, hogy mivel a biziben nincs külön jegy tollbamondásból és nyelvtanból, ezért ez összesített jegy, tehát mindegy hol javít vagy ront. De miért kell magyaráznom egyértelmű dolgokat? De minek kérdem? Úgyis tudom,hiszen minden mindegy ezeknek,csak tanulni ne kelljen, de adjak jó jegyet,igaz? Felháborító!!!! És nem elég, hogy a gyerek lusta, az anyja még védi is és támogatja őt a lazsálásban! Meg a lógásban is! Azt hiszem szépen elmondok mindent az igazgatónőnek holnap. Utálom, mikor bele akarnak szólni a munkámba a szülők és privilégiumhoz akarnak jutni. Kép

Kép
flóra 11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?