Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Gani: nálunk sincs semmi baj anyósékkal :) Igaz párom szülei elváltak, és anyóshoz általában hetente egyszer megyünk ebédre 3-4 óra hosszát, apóst meg nagyon ritkán látjuk :(
De ma mindkettővel találkozunk, mert délután megyünk ballagásra, párom unokatestvére ballag és ott lesz az egész családja. Utána valami vacsi is lesz, nem tudom Fanni meddig fogja birni, mert eleve 5-kor kezdődik a ballagás :roll:

Boszi: ejnye, cigi.... Terhesség előtt sem ajánlatos dohányozni :idea: De gondolom tisztában vagy vele. Ha most megint elkezdesz cigizni, nagyon nehéz lesz leszokni, de hát a Te döntésed. Én a kólával vagyok igy, egyszerüen nem bírok leszokni róla. Én kólát iszom egész nap, reggel, este, éjjel - mindig :oops: Amíg terhes voltam, meg szoptatás alatt visszafogtam magam, de amióta nem szoptatok, újra nagyon ráálltam :oops:

Remélem nem lesz eső, vihar, szél stb. délután, mert úgy még nehezebb lesz a ballagást végig állni....

horvviki
 
 


Boszi a másikban már leíyrtam a véleményem a cigiről :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Fiora! Mi újság van veletek? Olyan rég írtál!
Trécsi is megint eltűnt, és Kia se jött pár napja :roll:

horvviki
 
 

 
 

Próbálok leszokni lányok,de nem könnyű... :roll:
Gabika még alszik! :wink:
Pocsék egy idő lett! :?

Tényleg többiek merre vagytok???

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Na utálom az esőt,s a péntek 13-át! :twisted:

Persze,hogy mikor lemegyünk kisfiammal a 7végi vásárlást elintázni nem vmi jó már az idő,de csak a szél fújt.
Mikor az 5 perces vásárlás után kijövünk a boltból már esik! :twisted:
De hát még zöldséget,gyümölcsöt is kell vennem a piacon(én holnap el nem megyek) és pelenlát is kell venni,mert elfogy! :P
Na egész jó volt menni úgy,hogy a sapkáját mindig eldobta,s szedhettem fel! :twisted: Ennek az lett a vége,hogy vhol el is hagytuk a kék kis sapit! :roll: Mert ugye a babakocsi kupola fel van húzva,nem látok alás, a kedves emberek meg nem szólnak,hogy a gyerek eldobja! :twisted:

Ja és mikor hazaértünk már nem esett!!! :twisted:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Nem voltam 1 ideje - bocsi!!
Alig van időm :?
Levi egyre kevesebbet alszik napközben 2- 4 órát össz, de ezt is 2 részletben. Éjjelente változó 4-8 órákat.
Enni még most is szeret
Fogunk még nekünk sincs.

A hozzátápival kicsit bajban vagyok, mert Levi nem nagyon akarja megenni a barackot, néha az almát sem... De próbálkozunk.
A bébiételek közül is válogat :?

Viki
Gratulálok a barátnődnek!

Keresztgyerek
Nekem 14 éves az egyik kerilányom... a másik 4 lesz :lol:
Nagyon ritkán látom őket.

A kép, amivel pólót nyertünk:
Kép

Beneveztem egy versenybe ismét Levit a szon.hu-n.
Kicsit hosszú a szavazás menete. Egy e-mail címről 1x lehet, mától 29-ig tart. A kép alatti "Rá szavazok" -ra kell kattintani, kell név, e-mail cím és egy kód.. aztán az e-mail címre érkezett levélen keresztül lehet megerősíteni a szavazatot .
Ha van 2 percetek - megköszönöm :wink:

http://www.szon.hu/hirek/im:szon:kid-20 ... 0848176666

A lap alján vannak a kategóriák, Levi az 5. oldalon van.

Foci EB
Én nem nézem, szerencsére Apa sem :lol:
Pár éve volt olyanom, hogy 1-2 meccset néztem...

A családban csak Após nagy meccses.

Anyós-téma
Nekem is jó az anyósom..
Az elején nem jól indult a kapcsolatunk, de mára tök jó...
Sokat beszélgetünk telefonon, küldök állandóan képeket Leviről... :P
Pl. Azt szeretné, ha tegezném, de én nem akarom... Ő már lassan 60 éves.

Kedd délután megyünk haza Szabolcsba intézni Apa új munkahelyét.. (Anyósékhoz - Anyuék jönnek oda szerdán, mert hozzánk már nem tudnánk elmenni - 60 km-re van Nyíregytől) szerda este jövünk vissza - de szeretnék a nagyik, ha pár napig még maradnánk Manóval - Apa nem tud, mert csüt-ön már melózik.
Kiváncsi vagyok mit fog szólni hozzá.

Boszi
A Mammutban készült képen tényleg csini vagy.

Gabika nagyon aragyos a képeke és a videókon!
...na és jól néz ki a hétvégi hami is :lol: nyamiii :wink:

Gani
Apukádnak:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Helga
Áron szép nagy "baba"! 82 cm....
Remélem már teljesen meggyógyultatok!

Boszi Köszi az infót (Micimackó) - megvesszük ezt is...
Már csak 1-2 dolgot akarok beszerezni - ennyi van: :lol:
Kép

Új abalakotok lesz?
Az jó dolog, de biztos lesz egy "kis" rumli.

A "Miért nem beszél már a gyerek" kérdéstől előre félek...
Nehéz felfogni pl. anyósnak azt is, hogy Levi csak anyatejes volt, így nem volt minden nap kaki.
A másik unokája lány, aki mindent hamarabb csinált :?

Most van a tv-ben a 6 kiló feletti újszülött...
Belegondolni is fáj... De nagy baba! :shock:

Viki
Én is akarok kóóóóláááááááát!!!!!!!!!!!!!
De jó lenne már inni egy kicsit :lol:

Pár napja eszek képosztát, borsót...stb... ennek is örülök :lol:

Még 1-2 kép:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Ez egy kicsit sok lett.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Nemrég jöttünk meg a ballagásról. Fanni egész jól bírta, hazafelé már végig aludt, és itthon is kaja után egyből bealudt. Ma nem volt sok gondom az altatással, jól elfáradt :lol:

Kia! Annyira szép fiú Levi Manó :lol:
Nem teszitek lejjebb az ágyat? Ha már ilyen jól ül, nehogy feltérdeljen, vagy már azt is tud???
Én már nem gyűjtöm a Micimackós dolgokat, de ahogy látom azért voltak jó dolgok benne.
És mikor lenne apának esedékes az új munkahelye? Esetleg már a közeljövőben költöznétek is? :shock:
Kóla: Kia, azért bevallom én szoptatás alatt is néha elcsábultam :oops:
Hozzátápi: Fanni sem eszi meg a sima almát, barackot. Csak bébiételben hajlandó enni. Mi tegnap kipróbáltuk a babapiskótát, eddig nem mertem neki adni, nehogy túl nagy darabot leharapjon belőle. De tegnap vettem neki, és tudta enni rendesen, csak az egész lakás babapiskóta morzsás lett. Mert persze fel-alá járkált vele a lakásban, miközben majszolta.
A kép, amivel nyertetek, hihetetlenül édes. Én tuti nagy posztert csináltatnék belőle :wink:

Pár kép:
Kép így járunk mi :-) Kép lépegetünk Kép ballagáson

horvviki
 
 


Sziasztok! :wink:

Gabika éjjel 1x sem kelt fel! :lol: 7-ig aludt! HURRRÁ!

Kia
örülök,hogy jöttél! :P A képek nagyon klasszak Leviről. Olyan szép kis formás baba,s azok a szemek!!!! :P
Az ablakkal remélem nem lesz nagy rumli. Állítólag 2 óra alatt el is készül.

Viki akkor nektek is minden jól sikerült! :wink:
Nagyon jók a képek a kis járkálós kisasszonyról! :lol:

Ma meg már megint milyen meleg van... :shock:

Képzeljétek csőtörés van a házban,s persze csak a mi és az alattunk lévő lakásokat érinti! :evil: FRANKÓ!
Tegnap délután ót nincs meleg víz,lehet mindenhez melegíteni,ami olyan kellemes! :twisted:
:wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Képzeljétek apa kapott egy vevőtől sok férfikozmetikumot ajándékba csütörtökön. Gondolta,hogy majd 7végére haza is hozza,s betette a szekrényébe,amit kulccsal zárt.
Tegnap reggelre kettő már hiányzott! :twisted:
Kiderült,hogy kollegája vette ki,mert minek a páromnak annyi?! :evil:
De ellopni mástól a szekrényéből??? :shock:
Párom meg visszavette tőle! :wink:

Anyum a mamának hozatni akarja az ebédet,de ehhez háziorvos engedély kell! :twisted: Jó mi?
S az engedély papír 2 hét alatt van meg! :x
Bürokrácia!!!!!!!!!!!!! :evil:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ja és végre van melegvíz!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Gabika ilyen gombaházas pancsolót kapott anyuéktól! :lol:

Kép

Nyáron majd ebben pancsol lent! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi: azért ha minden ablakot kicserélnek az nem 2 óra :):):):)
a pancsoló nagyon édes tök jó :):)gratula az átaludt éjszakához :)
Boszi párod kollégája nagyon durva mi az hogy a kulcsal zárt szekrénybe csak úgy benyúl és hogyan ha be volt zárva?meg hát engedtessék már meg ha kap valamit akkor nem azt jelenti hogy azt el is kell ajándékozni jól tette hogy visszavette :):):)
KIa,Viki: hihetetlenül édesek a gyerkőcök levinek azok a nagy szemei Fanni meg nagyon ügyes :)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika csak a konyhait cseréltetjük,a többit nem mert úgy 500.000 lenne! :roll:
Csak szépen sorjában... :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi:Fanninak ugyanilyen pancsolója van! Mi már fel is avattuk anyuéknál az erkélyen. Nagyon aranyos kis medence! :lol:

horvviki
 
 


Sziasztok!


Kia,
Szavaztam! Gratulalok a kephez meg a polohoz!
Nagyon jok a Levis kepek, a napszemuveges halali :)
Meg a tobbi is nagyon jo!
Lemaradtam a feleves koszontesrol!!!! Boldog felevet Manokanak!
Kajalas: Majd belejottok! Aronnal is nagyon nehez volt az eleje, de mara mar egyatalan nincs gond!

Boszi,
A guta utne meg, ha ilyen kollegaim lennenek! Megis hogy kepzeli az ilyet???
A gombas pancsolo nagyon szupi! Mar sajnalom, hogy megvettem a Rossmanbol a snassz mezei kismedencet! Ez sokkal tutibb lett volna :(

Gani,
Meg nem koszontem meg az autos kepes dicseretedet! Nalunk apa nagy fotos :) Imad es tud is fotozni! (nem vagyok elfogult iranyaban :) )

Viki,
Hat igen! Ez a Fanni!!!
Babakekszeket probaltal mar? Talan kevesbe morzsolodik, mint a babapiskota.

Na megyek, lassan kezdodik a meccs :)

KépKépKépKép
thelga
 
 


Helga nem raksz fel új képet? :roll:
Az Auchanben vam ilyen medence azt hiszem 3500-ért.
Nem is olyan kicsi,mert 49l víz fér bele! :wink:
Nagyobb még felesleges!
Pancsolásra pont ideális szerintem! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Helga: ha jól emlékszem akkor az Auchanban ez a medence 2500 Ft, de mi a Metroban vettük múltkor, ott akciós volt, 1500 Ft volt! Nem tudom, hogy akciós-e még, de hátha... Jó, mert árnyékot vet, és nem süti a fejüket úgy a nap!
Babakekszet még nem próbáltuk, lassan veszek azt is. Egyelőre csak az utcán kap Fanni babapiskótát :wink:

Holnap is melózom délután, utána meg munkahelyi vacsira megyek, de nem maradok soká, max. egy órát. Igy is jó későn fogok hazaérni megint :( Apa is dolgozik holnap, Fanni anyuéknál lesz.

Jó kis esőben jöttem haza :?

Jó éjt mindenkinek!

Fiora???

horvviki
 
 


Sziasztok,jó reggelt! :wink:

Az idő nem a legjobb,így ma nem megyünk ki a Margit szigetre!

Vki használt már ilyen pelust? Most akarok majd venni,ráadásul most nyerni is lehet vele! :P

Kép

Vásároljon 2 csomagot a Libero UP&GO termékeiből az akció ideje alatt, és küldje vissza július 16-ig a vásárlást igazoló blokkot/blokkokat vagy annak másolatát a Libero címére. Az első 300 beküldő garantált ajándékként egy egyedi Libero dekorációval ellátott kismotort kap ajándékba! Az akció kizárólag a dm üzletekben vásárolt termékekre érvényes.

Akció időtartama: 2008. június 12.– július 12.

Jelige: LIBERO „Tavaszi-nyári kollekció 2008”

Postai cím: 1525 Budapest, Pf.: 178.

Libero infovonal: 06-40-200-049 (helyi tarifával hívható kék szám)

A blokkhoz kérjük, mellékelje ezt a kitöltött szórólapot, vagy egy levélben tüntesse fel a kért adatokat!

A hivatalos játékszabály letölthető innen.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 



Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Boszi: mi már használtunk Up&Go-t. Nekem nagyon tetszett, sokkal egyszerűbb rájuk adni. Csak drágább... Igy maradtunk a hagyományosnál.

Sajnálom, hogy nem tudtok menni Margitszigetre... hátha délután jobb idő lesz....

horvviki
 
 


Akartam már kérdezni Tőletek (főleg Boszi, Nika, Helga), hogy ti már olvastok Gabikának, Gegének, Áronnak? Kaptunk egy csomó nagyon szép mesekönyvet (Walt Disney sorozat, olyan mesékkel, mint pl. 101 kiskutya, Oroszlánkirály, Szépség és a szörnyeteg, Bambi stb.) Nagyon szépek, szinesek, nagy képekkel. Már úgy olvasnék Fanninak, de még nem köti le. Egyelőre csak képeket szoktunk nézegetni, de azt is sokszor fejjel lefele kell nézni, mert Fanni úgy fordítja a könyvet, és nem hagyja visszafordítani. :lol:

horvviki
 
 


Viki: olvasnék én meg szereti is gege de állandóan ellapozza a könyvet igy elég nehéz még neki :):):) de azért már ptóbálkozom :):):)

up&go : jó de nekem nagyon drága még így akciósan is motorunk eg már van :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Helga!
Még jó, hogy nem vagy elfogult :lol: Hisz csak a szerelmedről van szó :lol: :lol:

Mi is használtunk ilyen bugyipelust. Ráadni tényleg könnyebb, de levenni...Én ezért nem vettem anno ilyet. Amíg csak pisis, nincs gond, de ha nagy dolog is van benne...Olyankor mindig eltéptem az oldalát és úgy vettem le, mint a másikat :roll:

Viki!
Azok nagyon szuper könyvek! Nekünk az egész sorozat megvan. Járt minden hóban apa tesójáéknál a kisfiúknak.Tőlük kaptuk meg :D
Most Én is azon gondolkozom, hogy kellene járatni valami könyvsorozatot. Mindjárt szét is nézek ezügyben.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!


Ma elmentunk a solymari Auchan mellett, eszembe jutottal Viki :)
Be nem mentunk, csak elsuhantunk mellette.

Konyvek: Csak a leporellos konyveket olvassuk, mert ha sima lapos konyvet veszek a kezembe, egybol Aron maga akarja hajtogatni, es annyira vadul csinalja, hogy szettepi a lapokat. De a leporellost nehany percig engedi mondani, sot a kedvencet: a kisvakond es a nyuszik tortenetet vegig is tudom meselni :)

Up&Go pelus: meg nem hasznaltunk mi sem, nagyon dragallom.

Koszi szepen az infot a pancsoloval kapcsolatban.... ugy erzem, elcsabulok, es kap majd ilyet az iden Aron :)

KépKépKépKép
thelga
 
 


Helga!
Bogi is azt imádta elsőként! Nagyon sokat mondtam és mutogattam neki a kisvakondot :lol:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok, bocs hogy nem voltam ilyen sokáig, de a férjem "bitorolta" a gépet mostanában. Voltunk medence/csípő UH-on és szerencsére minden OK. Visszavittem a leletet meg a gyereket a MÁV-ba és ott is azt mondták, hogy nem kell a terpesznacit hordani elég tornáztatni. A ROTA oltást megúsztuk, de sajnos azóta váladékos a szeme. A védődő mondta, hogy anyatejet csöpögtessek bele. De sajnos nem múlik neki. Holnap lehet, hogy elviszem tanácsadásra, remélem fogadnak.
Ti mit tudtok, mennyit kéne híznia egy hónap alatt kb.? 3.550 volt születéskor, abból lefogyott és most kb. 4.900. Elég ez? Nem sovány, de nem is dundi.

Kép
fiora
 
 


Szép estét lányok! :wink:

Hát a mai idő nem volt vmi jó semmire,csak arra,hogy az erkélyen cigizzek apával! :lol: Mert,már kiülünk a kis asztalhoz kávéval. :oops:
Már napi 6 szálra emelkedett az adagom.... :oops:
Ez van sajna,de majd leteszem,s Gabika előtt sosem!

Tiszta lázban vagyok,mert holnap jön haza a sógorom Angliából,s szervezem a 7végét anyóséknál,mert apósnak ma van a szülinapja,s akkor köszöntenénk meg őt is személyesen ajándékkal! :P
Ma csak telefonon volt rá mód.

Én holnap veszek ilyen pelust,de csak a motor miatt,hátha nyerünk,mert én szinte mindig DM-es pelust veszek,libero-t anyu szokott! :wink:

Fiora
már nagyon hiányoltunk,jó,hogy jöttél! :wink:
Szerintem ne aggódj Zsófi hízása miatt,normális ütemben fejlődik! :wink:

Mesekönyv:


Nekünk havonta az EGMONT kiadótól jön a MICIMACKÓ-s csomag! :lol:
De ezen kivül is nagyon sok van neki: Kisvakond és társai... :lol:
Van amit már ragasztani kellett,mert megviszgálta! :lol:
Nagyon szereti,ha olvasunk neki mesét,sokszor úgy alszik el! :)

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


10 naposan 3.200 volt

Kép
fiora
 
 


gani : ezta fajta pelust úgy kell levenni hogy feltéped az oldalát :):):):):):):)

Fuora: ne aggódj simán jó a súlya ilyen ütemben meglesz a féléves korára a duplázás simán :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok! :wink:

Na a sógorom lekéste a gépet! :lol:
Mintha nem is ő lenne! Én megéreztem.... :lol:
Anyósék féluton vannak már Ferihegy felé,mikor csörög a mobilja,hogy lekéste a gépet! :lol:
Ott volt ő,csak olvasgatott,s vásárolt,s mire észbekapott a gép elment! :lol:
Így 12 helyett éjfélkor érkezik meg! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Vettem ma pelust is,s délután adom is fel a blokkot! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Boszi
DRUKK, hogy nyerjetek!
Nekem is drága a pelus... Manónak akkor volt Liberója, amikor kapott 1-2 csomaggal.
Jól néz ki a Gombás pancsoló!

Fiora
Ha Zsófi szépen fejlődik, mosolygós, vidám, akkor nincs baj a súllyal.
..bár mi ilyen korban 6 és fél kilósak voltunk, de Levi fiú + ő nagyon gyorsan hízott.

Viki
BOLDOG HÓFORDULÓT!!!
MÁR 10 HÓNAPOS :shock: :wink:

Az ágyat még nem tettük lejjebb, mert még nem tud felülni, még csak gyakorol.
Már majdnem sikerült a 4kézláb. :lol:
Szerintem pár nap és lant fog aludni.

...hogy mikor költözünk?
Pontos dátum nincs... Lehet nyáron, ősszel, de lehet, hogy csak télen. Attól függ, hogy meddig fogják Apát visszatartani. (A rendőrségen 6 hóig visszatarthatják, aztán mehet haza)

Holnap délután ha végzett, megyünk haza Szabolcsba.
Szerdán Apa megy és intézi a fogadóját .
...ma azt mondták neki, hogy nem kell síetnie vissza, így ott maradunk vasárnapig :P
Így megnézünk néhány eladó házikót is :lol: :wink:

Ma nézelődtem és találtam könnyűszerkezetes házakat. 12-13 millióért elég szépet építenek az ország egész területén...
Nem is olyan rosszak....

Ti tudtok valakit akinek van?

Ma keksztekercset csináltam. Holnap lesz (ismét) poharas süti ( visszünk vidékre is, ezért gyártom őket )
Anyós 2 hete fexik, fáj a dereka. Egy kis kényeztetés :P

Levinek nem tetszett a ma hajnali alvás...
Éjféltől 3-ig alig aludtam
Nekünk még most sincs fogunk, de nem érzem, hogy jönne neki, bár állandóan és mindent rág.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Helga: kár hogy nem jöttetek be az Auchanba, pedig pont dolgoztam!

Fiora: Fanni sem dagi, én is mindig aggódtam a hízása miatt, de most már rájöttem felesleges volt. 6 hós korára ő nem duplázta meg a súlyát. 3750 grammal született és 9 hónaposan volt 7600 gramm. Szóval nagyjából ekkora érte el a dupla súlyt :roll: Én annak tudtam be, hogy ő már 5 hós korától mászott, sokat mozgott és lemozogta a kaját mindig :lol: Ahogy itthon méregetem, most lehet kb. 8 kiló... Nekünk a dokinéni azt mondta, hogy ha minden hónapban hízik (tök mindegy mennyit csak hízzon) akkor nincs semmi gond! Szerintem ne aggódj.
Képeket majd raksz fel? :lol:

Boszi: hát nem semmi a sógorod! Elfelejteni felszállni a gépre...

Kia! Köszi a köszöntést, lassan egy éves lesz. Hihetetlen hogy megy az idő :shock:
Könnyűszerkezetes ház egyik barátnőméknek van. Igazából csak annyit panaszkodott rá, hogy vékonyak a falak és minden áthalatszik (ők sorházban laknak, ami könnyűszerkezetes.)

Holnap apa elvisz vacsorázni. Romantikázni fogunk hónapok óta most először. Fanni valószinüleg anyuéknál alszik és kettesben leszünk. Én nagyon készülök rá. Remélem jól fog sikerülni. Apa kicsit el van hanyagolva mostanában, Fanni az első, most kicsit kárpótoljuk egymást...

horvviki
 
 


Viki
Jó étvágyat és jó romantikázást! :wink:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Csajok! Milyen az a pelenka kiütés??? Most fürdéskor vettem észre, hogy Fanni fél feneke tiszta vörös :shock: Még délután nem volt semmi, most meg tiszta piros :shock: Vagy mi lehet???

horvviki
 
 


Sziasztok,szép estét! :wink:

Viki boldog hófordulót nektek! :lol:
Sok sikert a romantikázáshoz,biztos nagyon jó lesz! :wink: Majd mi is beiktatunk ilyet nemsokára... :P

Pelenkakiütésünk még nem volt,így sajnos nem tudom milyen! :roll: De,ha csak a popsiján van valószínű az lesz.

Kia a barátnőméknek van könnyűszerkezetes házunk,s imádják!

:lol: Én csak ajánlani tudom! Ők is 13 milárét építették! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Köszi mindenkinek. Vigyorog sokat, úgyhogy gondolom nagy baj nem lehet :D

Kép
fiora
 
 


Sziasztok!


Fiora,
Tok jo, hogy jelentkeztel! Nagyon jo az uj avatar kepetek! Gyonyoru kislany Zsofi! Szerintem is szep utemben hizik, nincs okotok aggodalomra! Az elso honapokban meg kell lenni a kb 100-125g/ het hizasnak, ami azt jelenti, hogy havonta kb fel kilot kell hizniuk minimalisan! Azaz mostnra kb masfel kiloval kell tobbnek lennie, mint a szuletesi sulya, es ezt Ti teljesitettetek is! Ugyhogy nyugi!
Milyen idokozonkent viszed meretne kulonben? Tudod otthon is merni Ot, marmint, hogy mennyit eszik???

íBoszi,
Sogor :) nem semmi!

Viki,
Jo romantikazast! :) Nekunk ilyen mar nem tudom, mikor volt :shock: es hogy mikor lesz????

Kia,
Konnyu szerkezetes haz!!!! Szupi! De jo lenne, ha nekunk is lehetne egyszer ilyen!!!

Ma jon az anyukam latogatoba!!!Ugy orulok neki! mar nagyon varom!

KépKépKépKép
thelga
 
 


Boldog hofordulot Fanninak!!!

KépKépKépKép
thelga
 
 


Kia!
Kolleganőmék (akiknél 3 baba fogant meg) is ilyet nézegetnek. A vékony falak miatt hezitálnak.

Hízás
Bogi szinte mindig "csak" 40 dkg-ot hízott :roll:

Viki!
Csípd ki magad ám :wink: Kellemes estét nektek!
Nekünk is be kellene ütemezni valami ilyesmit. Mindjárt ki is gondolom és előállok apának az ötletemmel. Biztos örülni fog nekem :lol:
A pelenkakiütést sok szellőztetéssel lehet a leghamarabb eltüntetni! Sokat legyen csupasz a feneke Fanninak! Amikor pedig kell a pelus, Sudokrémet használj. Nálunk legalábbis ez bevált. Én csak olyan popsikrémet használtam.

Délután megyünk munkahelyi vacsira. A polg.mester minden közalkalmazottat meghívott egy vacsira 8) Nagy kanállal fogunk enni :lol:

Tegnap meg az ovinak voltunk vásárolni, játékokat és nem tudtuk elkölteni az összes pénzt, így holnap megint megyünk vásárolni :lol: :lol:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok! :wink:

A sógor csak megérkezett éjjel. :lol: Másfél órát késett a repülő! :shock: 4-kor feküdt le,de 9 után már felhívott minket,hogy megérkezett! :lol:
Holnap jön hozzánk vacsira! :wink: (már említette,hogy rántott csirkemellet megenné :lol: )

Szombatra családi összeröffenést szerveztem anyóséknál,erre anyós csütörtökön elviszi a sógor is velük wellnesezni. :twisted: Ez még nem is lenne baj,de legelább szólna... :twisted: Mindegy akkor hétfőre beszélünk majd meg vmi kerti sütést,ha az idő engedi,mert apjuk ugyse dolgozik.

Anyunak meg nagyon rosszul esik,hogy anyóssal nincs meg köztünk a jó nászasszonyi viszony sajnos! :roll: A mamát meg se kérdezi... :roll:

Ma egész jó idő van! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Fanni vörös feneke reggelre eltűnt, egyáltalán nem piros, viszont egy-két pötty van rajta. De nem pirosodik neki, szóval nem tudom mi lehet. Egyelőre vastagon kenem popsikrémmel, és figyelgetem neki.

A vacsi elhalasztva vasárnapra :( Több oka is van, a lényeg, hogy vasárnap alkalmasabb lesz az időpont. De a vasárnap már tuti :)

Köszönjük a köszöntéseket.

Gani: jó vacsit délutánra!

Boszi, merre vagy? Te mindig szoktál már reggel is írni...

horvviki
 
 


Ja, közben írtál Boszi...
Az én anyám se beszél anyósommal. El vannak egymás nélkül. Nincs különösebb oka, egyszerűen ők ezt nem igénylik. Egyszer anyuék meghívták hozzájuk, még tavaly, azóta semmi. Illetve még Fanni születésekor a kórházban találkoztak...

horvviki
 
 


Helga: van mérlegünk, aton mérem hetente 1x. 2 hónapos koráig mértem minden kaja előtt és után, de már nagyon megúntuk a férjemmel és elhatároztuk, hoyg elég a heti 1. Amúgy havonta megyünk a dokihoz. 2 hát múlva megyünk megint oltásra és megkapja a 2. ROTA-t is. Remélem most se kapjuk el tőle. :)
Amúgy tegnap is elmentem vele a dokihoz, mert amióta megkapta móltkor az oltást váladékos a szeme. A védőnőt hivtam azt mondta anyatejet csepegtessek bele. Sajnos nem vált be, most kaptunk szemcseppet. Remélem használ, mert különben szemészetre kell vinnem. :?

Kép
fiora
 
 


Na holnapi program változott! :twisted:
Sógorom hívott nemrégen,hogy a másik sógor kitalálta,hogy holnap ünnepeljük meg após szülinapját! :wink:
Még jó,hogy nem készültem be kajákkal! :twisted:
Délután 3-ra megyünk! :wink:
Ja és persze a húst is mi visszük,de vendégek vagyunk! :twisted: No komment.... :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Jó reggelt lányok! :wink:

Nagyon klassz idő van! :evil: Szakad az eső!
Remélem azért délutánra jobb lesz,mert marhára sok kedvem lesz akkor felmenni anyósékhoz,mert lejönni úgysem fognak értünk.... :twisted:

Többiek?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Mi ez a csend ma??? :roll:

Nekem elvileg a héten kellene megjönnie...
Hajnalban éreztem is valamit,de azóta semmi,ráadásul 30 percenként járok pisilni....
Gabikánál is ez volt az egyik fő tünetem.

Kívi leszek mi lesz majd.... :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Ma Csömörön voltam, az ottani Auchanban, 2 óra alatt értem haza onnan :evil: Akkor dugó volt... :evil: Holnap Budaörsre megyek, az se lesz jobb... :?

Fanninak ma kijött a 6. foga :lol: Éjjel kicsit nyügi is volt, többször felébredt és sírt. Lehet, hogy a foga miatt volt piros a feneke? Viszont most már nem piros, de az egy-két pötty megmaradt, amit vakargat is :roll:

Boszi: milyen volt anyóséknál?
És most drukkoljunk vagy ne tesó ügyben? :roll: Te mit szeretnél? :wink: Most legyen tesó vagy később???

horvviki
 
 


Sziasztok,jó reggelt! :wink:

Drukk már nem kell semmihez,mert mára megjött,amit nem is bánok! :wink: Így a jövő héten el tudok menni nődokihoz HPV szűrésre.

A délután-este nagyon jól sikerült tegnap.

Sógorom(aki Londonban él) főzőtt kínait,s valami mennyei volt.
Rólam tudni kell,hogy sose ettem ilyet,s nem is vagyok oda érte,de ez nagyon ízlett! :P

Gabika kapott tőle szép macit,én meg Jlo GLOW parfümjét,ami még nem volt meg! :lol: Meg manit kaptunk.

Párom ugye ú pc-t fog venni,s gondolta megemlíti anyjának,hátha ad vmi kis manit neki. Hát kapott egy 20.000at,de csak kölcsön,mert nincs nagyon manijuk! :roll: Jelzem tegnap jött meg anyós új telója,ami több,mint 100.000 volt,s nem is akárhonnan,hanem Franciából,mert nálunk nincs olyan színben! :?
Jó mi?

Sógor még majd eljön hozzánk természetesen,mert,hogy ő fözött nem nagyon volt időnk dumcsizni.

Többség sörözött,pálinkázott. Én meg rávettem a sógornőm igyon velem pezsgőt,mert én azt szeretem. Ő ivott egy kicsit,én többet. Na olyan jó kedvem lett,s szédültem mint állat,s röhögtem! :lol: :lol: :lol:

Hát a fényképezőm meg persze pont lemerült,de a sógi csinált sok képet,amit majd átküld,de majd csak,ha már Angliában lesz,mert nincs itt a kábelja! :roll:

Gabika is jól elfáradt,mert ma 9-kor úgy kellett keltenem!

Többiek?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?