Új privát üzeneted érkezett!

Évi,
elfelejttem az előbb: Merionalt szúrok és korábban is azt kaptam az inszemek előtt.

i.kata
 
 


Évi,

látom a kis kupackákat, vagyis tojásokat :wink:
Nem is tudom, hogy honnan gondoltam, hogy a nagy fekete foltok ők :oops: Akkorák még nem is lehetnek :oops:

Kata,

biztos gyönyörű bankett lesz :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Évi,
a nagy fekete folt az nem a petezsák?

i.kata
 
 

 
 

Rendeltem kaját, mert nincs kedvem főzőcskézni, de jöhetne már, mert mindjárt éhenhalok :roll:

i.kata
 
 


Évi
Pedig téged aztán nem ért ez a dolog váratlanul.
Nemsokára nagycsaládosok lesztek! :wink:
Jó 5-let volt a lakást már most meghirdetni, három porontynak kell a hely! :wink:

KAta
Bizti jó buli lesz, és éjjel a fények valóban csodálatosak!
Én még dél előtt bevágtam egy fél pizzát! :oops:
Te mit rendeltél?

Én még ki sem váltottam a merional receptet, azért még reménykedem hátha nem is lesz rá szükség! :roll:

dita75
 
 


Dita,
karotta krémlevest, de még csak nem is hasonlít a répára az íze, úgyhogy nem eszem meg :cry: Olyan az íze, mintha gombakrémleves lenne és én utálom a gombát.

i.kata
 
 


Évi,

Köszönöm szépen! :D
Gyönyörűek a picik! :wink:

Lányok,

Látom front van, mert én is mindjárt elalszom itt az íróasztalnál.
Kép

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


KAta
Ezek szerint megjött a kaja! Viszont hiába!
Pont az ilyenek miatt nem rendelek sűrűn.
Ha rendelek is akkor vmi régi bevált kaját.
Rájöttem, hogy még egy szaros hambit is úgy el tudnak rontani egyes helyeken! :roll: :twisted:

dita75
 
 


Évi: jó, h Dórit nem viseli meg nagyon a betegség! az ikrek meg egyszerűen gyönyörűek!!!

Dita: hát ha csak simán kellene feküdni az ágyíkóba, szerintem te tuti unatkoznál!! az más ha kalapálni kellene egy hétig!! :lol: :lol: (ne bántódj meg!!! :oops: ) de kérdezd meg a párod! kiváncsi vagyok ő mit mondana!!
sajna az uh-s képeket a talin már későn vettem elő, már a fele társaság elment, és mi is indulóban voltunk már. de majd a legközelebbi uh-s képeket (júli 14.-én megyünk dokihoz) felrakom ígérem! nálunk szar a scenner, semmi nem látszik belőle, már próbálkoztam vele. a párom meg annyira elfoglalt, h nem is merem megkérni ilyenre!

Kata: tök szupi, h vége a vizsgáknak! most jöhet a gondtalan pihi, feltöltődés, nyaralás és kalapálás! és akkor vége is teljesen a sulinak? jön a mhely keresés? mit fogsz csinálni?

Némóka: ez az utró és babafront!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Némóci
Akkor megnyugodtam, hogy nem csak én vagyok ilyen nyamvadt!
Bocsi! :oops: Természetesen nem szó szerint értettem! Ez a hülye idő biztos mindenkit próbáratesz. Vasárnap is olyan idióta idő volt, levettem a pulcsit, felvettem a pulcsit. Apa közölte reggel, hogy ma gyerekcsinálós az időjárás, erre jól bealudt estig. Gyakorlatilag majdnem egész nap aluszkált.
Mondjuk ha nálunk van a gyerek akkor végülis mindegy, mert nincs napközbeni pásztoróra! A nyaralás alatt az volt a jó tavaly, hogy anyuékkal szívesen elment sétálni, így tudtuk összehozni csak a kexparikat! :roll:

dita75
 
 


Csibi!
Sztem keresne egy helyettest, vagy elfutna!
Az ilyesmire azt szokta mondani, hogy ő már ehhez öreg! :shock:
Pedig tavalyelőtt még nem volt ilyen problémánk.... igaz akkor még nem is dolgozott napi 15 órákat! :roll:

dita75
 
 


Dita: én azt szeretném megtudni a párodtól, h szerinte tudnál e 1 hetet ágyban feküdni úgy, h semmit nem tehetsz, mint pl most Monic. mert szerintem nem, mert te egy kis izgő-mozgó búgócsiga vagy! te szerintem csak akkor maradnál 1 hetet az ágyíkóban, ha kalapálni kellene!
érted?
szegény párod meg túl sokat dolgozik!! ez teljesen az egészsége rovására fog menni! lásd, most már tök fáj mindig a dereka. ez nem normális. valsz nem is eszik napközben rendesen. vigyázz rá!!
tényleg közhely, de az egészség a legfontosabb!!! én ezt az elmúlt egy évben értettem meg igazán!
kidolgozzuk a lelkünk egy mhelyen, és akkor ott egy csettintés alatt elküldik az embert (velem is megtörtént volna, ha nem jön Mákszem, és ott van Linácska is!). a mhelynek (pláne multi, ahol én is vagyok) ember db db, pótolható. gyorsan talál helyettem másik 20-t , ha elmegyek, de addig is szétossza a munkám a másik 3 könyvelő között. ellenben, ha elküldött volna, én hónapokig bajban lettem volna munka- fizu nélkül .
persze vannak kivételek, pl Némóka és Monic is szerencsés, legalábbis főnök tekintetében!!
na mindegy! a lényeg, h vigyázni kell egymásra és az egészségünkre!

na most lelövöm magam!! azt hiszem kezdek tök érzékeny lenni. a minap tök bújós voltam, csak azt akartam, h a Czinkém átöleljen. kérdeztem is , h mi lesz még itt a végén. azt mondta, h ránézek vmire és sírni fogok mindenen. :roll: :oops:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Csibi!
Megkérdeztem!
Szerinte tudnék több hetet is! :lol: :lol: :lol:

A mi főnökeink azt hiszik hogy gépek vagyunk! Amikor hajnali kettőkor kel a párom a két segédje már 1kor megpattan az én párom ugyanúgy dolgozik estig. 7-8-ig is akár. És még olyankor sincs megállás, mert még azt sem tűrik el hogy ha kajál, mert mindig baszogatják közbe, hogy ez nem szociális intézmény, és hogy nincs dolga, meg ilyesmi.
Néha ki szoktam állni mellette de ha nincs kedvem vitatkozni akkor inkább hallgatok.
Amúgy jól megtérültek a hajnali kelések is, mivel pénteken -7000 Ft-tal kevesebb pénzzel mentünk haza, mint ami járt volna!
Azt mondta a párom, hogy a múltkor azért fizette ki becsülettel, mert utána még 4x kellett menni hajnalba pestre, most meg már többet nem kell.
A fenébe szakad az eső, és nincs nálam esernyő!

dita75
 
 


Csibi
Tombolnak a hormonjaid! NEm akarlak emlékeztetni rá, de te akartad! :wink:

dita75
 
 


Csibike,
egy hét múlva van a szóbeli vizsga a lakberendező suliban, és azzal lesz vége, de az egyetemen van még 1,5 évem :roll:

i.kata
 
 


írtam egy tök hosszút és elszállt!!! :twisted:

Dituli: én nem olyannak ismertelek meg , aki tudna 1 hetet ágyban csak henyélni!! de a párod jobban ismert. de miután a minap mondtad, h törött kézzel és lapar után görnyedve is csináltad a házimunkát, nem tudlak még mindig elképzelni csak úgy hereverézni!
párodnak meg szegénynek egy jobb mhely kellene, ahol nem zsigerelik ki teljesen, ha nem is becsülik, dícsérik meg, de legalább nem baszogatják! szegény!
tudom , h mi akartuk!! nem is panaszkodom, csak néha és csak kicsit!!! :lol: :lol:

Kata: az azért elég jó!! és az egyetem az milyen, milyen szakirány?? olyan gyorsan el fog menni az a 1,5 év is, h észre sem veszed!

Vikiről van azóta hírünk??

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


ezt Anyooka tette fel egy másik topikon, nagyon vicces!!! :lol: :lol: remélem nem haragszik, h felteszem ide! :oops:

Modern kislány vagyok, nagy hibákkal teli,
a foglalkozásom: nem háztartásbeli.
Főzni én nem tudok, mosáshoz nem értek,
a házimunkához csöpp kedvet sem érzek.
Viszont egyet büszkén be merek vallani,
sok mindent nem tudok, de van ám valami:
Amihez én olyan pompásan értek,
mint kevés asszony ezen a vidéken.
Mert tudom azt bármiféle pózban,
közepes, gyors és lassú tempóban.
Tudom oldalt, fekve, bedőlve vagy háton,
mindig úgy csinálom, ahogy jónak látom.
Tudásom e téren több mint tökéletes,
s hogy hason is tudom, az csak természetes.
Jó korán elkezdtem gyakorolni ezt én,
mivel tanítóm volt egy fiatal legény.
Fiatal volt mégis jól megtanított ő,
igaz, én sem voltam olyan tudatlan nő.
Bevallom nekem is borsódzott a hátam,
mikor a fiúval elöször próbáltam.
Eleinte azt hittem leszakad az ég is,
lihegtem, szuszogtam, de csináltam mégis.
Idővel rájöttem mi ennek a titka,
s feltárult előttem mindennek a nyitja.
Később már oly rutint szerezhettem,
hogy tudásommal pénzt is kereshettem.
Csináltam én reggel, jó korán felkelve,
ilyenkor van ám az embernek rá kedve.
És nagyon boldogan vidáman műveltem,
még estefelé is, míg el nem szédültem.
Lehullt rólam a ruha, mint fazékról a zománc,
a testem olyan volt, mint a fénylő topáz.
Akad, aki gumisapkát húz fejére,
viszont ez a gyönyört csökkenti felére.
Ez az én gyengém, ezt el kéne hallgatnom,
én a nedvességet érezni akarom.
De hát mit nevettek, nem kell ezt megszólni,
és nem is kell mindjárt a rosszra gondolni.
Nincsen abba semmi, amit elmeséltem,
ha hiszitek, ha nem: az úszásról beszéltem

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Csibi
Tudtam én hogy valami turpisság lesz ebben a versikében! :wink:
Apácskának nincs érzéke a házimunkához, soha nem kellett csinánia semmi ilyet..... de amúgy sem tudta volna csinálni, hisz este ér haza.
Az a szerencse, hogy még nem rokkantam le annyira, hogy tényleg egyáltalán ne tudjak felkelni, bár akkor anya leköltözne hozzánk sztem amig fel nem épülök!
Ha meglesz az uncsi akkor is lejön két hétre segíteni.

dita75
 
 


Csibi,
jó kis versike volt:-)
Amúgy táj- és kertrendező mérnök szakra járok, és ha minden jól megy, akkor vagy kertépítő vagy településüzemeltető lehetek.

i.kata
 
 


Kata: akkor az egyetemedet kiegészítetted egy plussz szakkal a másik suliban, értem! hát akkor majd elég széles körben tudsz majd mozogni, az nagyon klassz!

örülök, h tetszett a versike, de Anyóokától származik!
csak annyira tetszett, h nem tudtam ellenállni! :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Bocsi lányok, hogy ma nem aktívkodtam itt... :oops: :oops: :oops: :oops:

de igérem be fogom pótolni....
Vendég
 


Boni,

semmi gond, láttam a hőmérősben a dekorokat amiket gyártottál, gyönyörűek :wink:
Nekem legjobban az tetszik amin a kiskacsa van. Felül a világoskékek micsodák? Felhők?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Lányok,

lenne egy kérdésem. Ma egész nap becsülettel feküdtem. Délután óta hőhullámaim vannak, egyik pillanatan fázok aztán annyira melegem van, hogy folyik rólam a víz. Eddig ilyet csak közvetlen mensi előtt tapasztaltam eddig. Lehet a sok gyógyszer miatt, vagy az utro okozhat ilyesmit?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


MOnic az utró +++++++++++

A kicsi kékek felhők... a sötétek a fiúk, a világosak a lányok hihi

egyébként ma nagyon car napom van.. a frontnak köszönhetően egész nap fájogata hasam tompán mensiszerüen..ami eléggé idegesít...

remélem holnapra jobb lesz!
Vendég
 


Köszönöm a válaszokat. Vettem LH tesztet, remélem az majd mutat valamit. Irány Évi példája. MAjd a nyaraláson... :D



vicky79
 
 


Köszönöm a válaszokat. Vettem LH tesztet, remélem az majd mutat valamit. Irány Évi példája. MAjd a nyaraláson... :D



vicky79
 
 


Bocsi, kétszer küldte el.



vicky79
 
 


Boni,

jobbulást neked, vigyázz nagyon magatokra! Nálunk is front van, hol süt a nap, hogy meg esni akar.

Köszi a választ a hőhullámra, nagyon megnyugtattál! :wink:

Én is felhőcskéknek láttam őket, csak nem mertem bepróbálni, nehogy valami más legyen :oops: Arany kezeid vannak!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Vicky,

kalapálásra fel, és remélem, hogy követni fogod Évi példáját :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Vagyok újra rendesen. Mobilról olvastam szinte mindent, de írni ott olyan macerás, pl. nem lehet entert nyomni, vagyis csak egybefüggően tudnék írni, még ha valakinek szánom akkor is.

Első és legfontosabb:
Évi,
gratulálok a "tojásokhoz". Egyszerűen én biztos voltam benne, hogy ez lesz, többször hallottam már, hogy a nagyobb tesók előre megmondták.

Nemone,
neked akartam írni, hogy én úgy szoktam pénzt adni, hogy ha férfi az orvos, akkor egy üveg pia, ha nő, akkor bonbon, azt bele egy ajándékzacsiba, és mellé a borítékot. Így ugye dugdosni sem kell, végül is kívülről úgy látszik, hogy csak valami ajándékot adsz. Nekem ez bevállt, de ha lehet, inkább a férjem intézi, én nem szeretem.

Dita,
természetesen utasításod ellenére elolvastam a laparos részt, és most, hogy aktuálissá is vált, be is vagyok tojva. Csajok, én annyira nem bírom ezeket a szúrkálós vagdosós dolgokat, el nem tudtam képzelni, hogy valaha ilyenben részem legyen. De a tesóért mindent.

Nellike,
jól emlékszem, hogy neked is mind a két petevezetőd el volt záródva. Én azt nem értem, miért nem mehetünk rögtön lombikra, ahol ugye nem lenne gond ez. Azt mondta a dokim, azt sem csinálnák meg anélkül, hogy tudnák, miért van elzáródva. Így van ez? Ok, gondolom olcsóbb, ha lehet orvosolni, és esetleg összejön a spontán baba.

Amúgy a szervezetem jól bebiztosította magát. Ugye van a két alapbetegségem, amitől ugyan lehetne baba, de azért nem kedvez neki. Azért biztos, ami biztos, még félúton legyilkolászom a kiskatonákat, de ha véletlen egy mégis valahogy túlélné, akkor is el van záródva a petevezető. Tuti fogamzásgátlás, kár, hogy nem erre hajtok.

Monic,
szerinted érdemes már kérnem a Kaáliba időpontot? Mondjuk júniusban megműtenek, aug, szept mehet még egy inszem, előb meg gondolom úgysem adnak időpontot

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska,

aki most kér időpontot, annak már szeptemberre adnak. De addig neked még 2 inszem kell, hogy meglegyen a három. Ugye?
A hiányzó inszemeket érdemes tb-re csináltatni mert az a Kaáliban fizetős.
Egy másik topicban van egy csajszi aki a hsg-n nem volt átjárható, őt lombikra küldték rögtön. Kaptak is időpontot, aztán az időpont előtt egy nappal pozitívat tesztelt.
Érdekes fintora az életnek.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic,
lehet, hogy azért kérek időpontot, mert augusztusban lehet még egy inszem, meg szeptemberben, első hónapban úgyis elküldenek vizsgálatokra..., nem tudom, mit csináljak, de nagyon közeleg így a december.
Nem értem, miért nem lehet rögtön lombik, miért kell műtögetni. De ha meg arra gondolok, hogy utána akár spontán is lehet. Nehéz...

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska
No para! Nem volt ám annyira gáz, fájt persze, de ki lehetett bírni, én spec. örültem az egésznek, mert a főnököméknél ezután lett rögtön baba, és mondták, hogy egy kis kamerával mindent megkukucskálnak odabent, de nem találtak semmit.
Én mindentől csodát vártam, tehát boldogan mentem a kés alá. Még a nyaralás előtt meg akartam csináltatni de a doki mondta hogy nem majd ha hazajöttem.
Amikor odaadták a closti receptet én attól is szentül meg voltam győződve, hogy segíteni fog.... és még sorolhatnám....... érdekes, hogy ért pár kudarc ilyen téren, és még mindig nem vesztettem hitemet. Most az inszem sikerességében hiszek, de az tény, hogy egyre türelmetlenebb vagyok! Hát ez vagyok én! :roll:
Ne gondolkozz a műtéten, bele kell vágni.
Vannak csodák, legutóbb a hsg-s topicban is tanúi lettünk.
De nem érdemes a csodára várni, tenni is kell valamit.

Boni
Nekem mind tetszik, Vukocska a legjobban! Rendelést remélem mihamarabb le tudom adni neked!



:wink:

dita75
 
 


Sehol senki, na jó akkor megyek leiszom magam a sárga földig ..........

Kép

aztán pedig bealszom........ egész nap erre a pillanatra vártam! :lol:

Kép

dita75
 
 


Dita,
és mennyi ideig tart a műtét? Mennyit kell utána bent lenni? Ja, és járulékosan hány tűt szúrnak még az emberbe? OK, egy branül, de utána szurkodnak még valamit? Nekem ez nagyon fontos kérdés!!!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Szépséges jó reggelt!

Ma is fekvés... de mindenkinek öleéls és drukk amihez kell!
Vendég
 


Jó reggelt!

Lina: Bár nem tőlem kérdezted, de szerintem Dita nem sértődik meg, ha én válaszolok... :) A laparnál csak egy branült tesznek be, és utána nem szúrkálnak többet. Nálunk meg lehetett beszélni, hogy csak a műtét reggelén ment be az ember, de előtte dugdosni kellett este és reggel egy-egy EVA kúpot, hogy el lehessen kerülni a beöntést. Enni azt hiszem már vacsizni sem kellett, és éjféltől már inni sem. Reggel átvisznek az örzőbe, ott szépen kivárod a sorod, és amikor sorrakerülsz kapsz egy szurit és már alszol is. Mire felébredsz már túl van az egészen. Megvárják, hogy elmenj WC-re, és ha jól nézel ki visszavisznek a szobába. Másnap reggel meg mehetsz is haza. Ha nem lettem volna rosszul az altatótol nekem se lett volna vele semmi bajom. Utána otthon kell maradni, a varratszedésig minimum. Nálam két bemetszés volt: Egy a köldöknél, és egy az alhasnál... jóval a bikinivonal alatt. A köldökömnél lévőt nem is varták, a másik 2 öltést kapott, tehát az se volt valami nagy szám.
Remélem ez a részletes leírás kicsit megnyugtatott....

Mintha kicsit ubi szezon lenne itt a topikon, nem? Mindenesetre ma én sem leszek, mert megyek segíteni Anyukámnak a szőllőbe....
Jók legyetek!

hofeherke
 
 


Sziasztok!

Linácska
Nálam úgy volt, hogy aneszteziológustól kellett vinnem papírt, hogy altathatnak. Illetve kellett vércsopi. Reggel 8-ra bementem a kórházba, reggelizni nem szabadott. A szokásos: felvették az adatokat, kikérdeztek mindenről, elhelyezkedtem stb. NEm izgultam addig a pontig mig az anesztes doki be nem jött és el nem magyarázta, hogy mi fog velem történni. Na onnan már para lettem kicsit. Szó szerint így mondta, hogy kapok egy nyugtatót, aztán a műtőben egy kis hegyi levegőt amitől elkábulok, injekcióval elaltatnak, csövet dugnak le a torkomon, gázzal felfújnak, három pici lukat ejtenek egyet a köldökömnél másik kettőt a petefészkeknél és kék színű folyadékkal töltik fel a hasam....
az egész műveletet egy kis kamerával fogják követni, így az egész belsőmet meg tudják kukucskálni, hogy minden rendben van-e odabent. Minden így is történt. A műtét után még a műtőben felébresztettek, de tiszta kómás voltam, csak remegtem az altatótól, és foszlányokra emlékeztem, visszavittek a szobába, de legalább egy óra telt el mire magamhoz tértem, be voltam rekedve a csőtől kapart a tokrom és fájt a hasam, de nem volt vészes. Bejött a nővérke, mondta, hogy még ne kelljek fel pisilni, mert egyrészt kába vagyok, másrészt ne ijedjek meg hogy szép ciánkék lesz a vizelet.
Tök jó volt három napig mint a a toalettkacsa tisztitószer.... :shock:
Másnap reggel hazamehettem, és egész hétre kiirt a doki. Varratszedés 5 nap múlva volt, kontroll két hét... minden rendben volt. Nem is fájt sokáig a hasam. Inkább kellemetlen volt mint fájdalmas a gáz miatt, mert az nehezen távozott el.
Nálam nagyjából ez történt a laparon! Örülök, hogy elvégezték, mert egy csomó dolgot kizártunk vele, mint pl. endo. :roll:

dita75
 
 


Sziasztok!

Czinke,

Nagyon jó ez a kis versike! :D

Boniko,

Pihengessél inkább, majd jössz, ha már jobban vagy!

Linácska,

Köszi, nekem is pont ez a verzió jutott eszembe. :wink:

Dita,

Na, megvolt az ovuláció?

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Némóci
Nem tom, sztem a hőmérő egy car, reggel is 35,9 nél csipogott, mondom ez nem normális kikapcsoltam, azonnal visszatettem még egy mérésre, és akkor meg már 36,2 volt! Ezzel többet nem mérem, mert csak felidegesít! :twisted:

dita75
 
 


Sziasztok Lányok,

Monic: pihizz csak , tuti a sok gyógyszertől és a hülye időtől van a hőhullám!

Linácska: fel a fejjel! legalább alapos a doki, és helyrerakja a pvezetőket, és pik-pak jön a tesó. de soha nem árt bejelentkezni a Kaáliba, olyan hosszú sorok vannak, most meg jönnek a nyári szabadságok, addig még bármi is lehet! :wink:
nekem márc 19-re volt időpontom mm-be , a szar eredményem miatt tök magam alatt voltam, majd 22-23 volt tojcsim és 26-ra volt időpontom kaáliba (amit lemondtam!!) . pedig akkor még csak nagyon reménykedtem, h jól kalapáltunk!! :lol:

Némóka: hogy vagy?? birod a zárást?

Dita: és mit iszol, h így megnőnek a cickóid??? :lol: :lol: ebből lehet, h kérnék én is. bár csak 1/2 adagot! :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Dita,

És nem érzed a petefészkedben a szúrkálást? Én mindig onnan tudtam, hogy peteérésem van, mert a hőmet sose mértem.

Czinke,

Köszönöm jól vagyok, bár tegnap este volt egy baromi erős görcsöm, de azóta meg egyáltalán nincs semmi.
A havi ÁFA már kész van, a nagyobbik baj az, hogy holnap délutánig meg kell csinálnom 16 db önrevíziót, mert még nyaralás előtt el kell küldenem, és még mindig a listákat nyomtatom hozzá. :roll:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Most olvasom, hogy hiányoltatok. :)

Évi: Gratula a tojásokhoz! Egyszerűen gyönyörűek! És micsoda kis boszid van Neked! :)

Nem emlékszem már, hogy van-e még új kismami azóta, hogy nem írtam, ha van Nekik is megy a gratulám!

Rólam: Továbbra is járok a pszichomókushoz (a végeredmény még nincs meg, de úgy érzem közeledünk hozzá), voltam IR vizsgálaton a MM-ben (eredményt még nem mutattam dokinak, úgyhogy nem tudom, hogy jó vagy rossz), szombaton indulunk nyaralni, júliusban indul a lombikos long protokoll.

Ha nem is írok, azért még háttérból drukkolok ám mindenkinek!
Puszi Nektek!
denika
 
 


Sziasztok,

amit eddig írtam elszállt mert áramszünet lett :evil:

Szóval, az utro biztos hat már nálam mert állandóan álmos vagyok.
Éjszaka annyira begörcsölt a nyakam, hogy azt hittem, hogy le fog esni a fejem a helyéről. Biztos a sok fekvéstől van, pedig nincs mese, ma is fekszek, sőt még 10 napig.

MAjd még folytatom, de gyors rá kell néznem a bankra is...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Denika,

de jó hallani rólad! Nagyon kellemes nyaralást kívánok nektek, és utána sok sikert a lombikhoz! :wink: Vigyázz nagyon magadra!

Nemone,

nagyon izgulok érted, remélem ott vannak a babák a pocidban :wink:

Linácska,

elég ijesztően hangzik ez a lapar, de átélni biztos nem lesz olyan szörnyű. Ha nekem is ezt javasolná az orvos, akkor én is állnék elébe, a baba érdekében mindent.

Dita,

sikerült tegnap kialudni magad?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Némóka: és nincs aki segíteni tudna?? bár a 3. önrev már csuklóból fog menni. az én munkatársam is volt, h egyszer qva sok önrevet csinált egyszerre, azóta szempillája se rebben tőle, csak legyint. remélem te is így leszel!
ti mentek nyaralni, mikor , hova? v a főnökök?

Denika: hajrá pszichomókus, ir miatt meg ne aggódj! nekem először 25 volt a terheléses (állítólag 15 a felső határ) és márc-ban amikor babás lettem nemsokkal előtte nézettem pont , akkor meg 56 volt. de a pcos topikon 150vmennyivel v 160vmennyivel is lett babás egy csajszi! jó nyaralást!

Monic: az utró teljesen kiüt, aludj is szépen, álmodj szépeket, tapaszd az ikreket! és állítólga azért is álmos a kismama babásan, mert a szervezet így kényszeríti, h aludjon jó sokat és tartalékoljon, és a babára koncentráljon a szervezet! szóval ez jó nagyon!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


és még egy kis vicc mára, nekem tetszik :lol: :

> A fütyi kérelme
>
> Alulírott Hímvessző, jelen levelemmel fizetésemelésért folyamodom.
>
>
> Indokaim a következők:
> -Nagy mélységekben dolgozom,
> -Bármely helyzetben először a fejem dugom be,
> -Sem hétvégi, sem szabadságolási időszakom nincs,
> -Nedves környezetben kell dolgoznom,
> -Magas hőmérsékleten dolgozom,
> -Fertőző betegségeknek vagyok kitéve.
>
> Tisztelettel: Hímvessző
>
>
> Tisztelt Hímvessző!
>
> Miután kérelmét átolvastuk, az abban lévő érveket elemeztük.
> Sajnálattal közöljük, hogy kérelmét a következő okok miatt
> elutasítottuk:
>
> -Nem dolgozik napi 8 órát folyamatosan,
> -Kis erőkifejtés után elszenderedik,
> -Nem követi mindig a felső vezetés utasításait,
> -Nem marad meg kijelölt helyén, gyakran elkódorog máshová,
> -Nincs kezdeményezőkészsége, állandóan nógatni, motiválni kell,
> hogy munkába álljon,
> -Munka lejártával munkahelyét mocskosan hagyja el,
> -Nem követi a biztonsági előírásokat, mint pl. a védőruha viselete,
> -Képtelen két egymás utáni műszakban dolgozni,
> -Néha elhagyja a munkahelyét, még mielőtt a napi munkát elvégezte volna.
>
> Ha mindez még nem lenne elég érv Önnek, megjegyezzük, hogy
állandóan két gyanús zsákkal járkál.
>
> Bérosztály
>

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Csibi
Majd megnő a cicid enélkül is! :wink:
Amúgy én kibékülnék kisebbel ami most van, zavaró ám néha!
De ez nálunk családi örökség!

Denika
Eszembe jutott, hogy nagyon rég nem jártál itt, és kivi voltam, hogy mizu veled, köszi, hogy írtál!
Jó pihenést a nyaraláson, remélem vmi csoda folytán 1-el többen jöttök haza, ha mégsem akkor készülj a lombikra, mert az sikerülni fog. Sok puszi, és vigyázz magadra!
Ja még egy kismamink van eslő inszemmel: kjaja!!!!

Monic
Nem aludtam ki magam, reggel 1/2 6kor dumált az a hülye hang és úgy lecsaptam, csak nyekkent szegény telefon.... :roll:
Utána még kétszer lenyomtam, el is késtem pár percet, ráadásul szakadt az eső, semmi kedvem nem volt felkelni.

Csibi apa tegnap nagyon jót derült, hogy én nem tudnék egy hétig ágyban lenni...... azt mondta szerinte összetévesztesz valakivel!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Tegnap is 7kor végeztem főzéssel, felmosással, teregetéssel, vasalással mikor leheveredtem a széfet nézni, pont akkor jött haza, hogy mi a fekvés tárgya, mert festeni kell a lambériát, mivel a héten jönnek színezni a házat..... mondtam neki, hogy esőben nehogymá kimenjünk! :twisted: arról nem beszélve, hogy azelőtti nap is 9-ig alapoztuk! :roll:

Valóban ilyesztően hangzik a lapar, de nagyon hasznos, és remélem Linacska már a kontrollon babás lesz, mint a főnököm anno. :wink:

Némóka!
Már csak két nap, azért kíméld magad, nagyon izgulok, hogy pénteken mivel rukkolsz elő! :wink:

dita75
 
 


Denika,

A lombik biztos sikerülni fog!+++++++++++++++++++++++++
Jó nyaralást! Mi is szombaton indulunk nyaralni Hvar szigetre. Ti hova mentek?

Czinke,

Sajnos minden évben meg kell csinálnom ezeket az önrev.-kat, így már tényleg nagyon mennek, csak nagyon figyelni kell. :roll:
Mi megyünk nyaralni, a főnök már volt Izraelben majdnem 2 hetet.
Tényleg Ti meg pénteken indultok nem? Megvan már minden az útra?
Ez a vicc is nagyon tetszik! :wink:


Dita,

Bizony ilyen időben csak pihizni jó!

Monic,

Te is pihengess, és növesztgesd az ikreket! :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Dita,

nagyon ügyesek vagytok apával. Mi is amit tudunk inkább magun végzünk el a ház körül, először is nem kerül pénzbe, meg néha olyyanjó együtt ténykedni, nagoyn jó összehangban tudunk együtt dolgozni.

Csibi,

meddig tevezed előre láthatólag, hogy dolgoni fogsz a babával?

Kata,

minden elismerésem a tiéd a tábla miatt, most hogy sok időm van rengeteg topicba beleolvastam, de ilyen szép táblát sehol sem találtam. Még olyat sem ami megközelítette volna a mi táblánk színvonalát. Úgyhogy nagyon ügyes vagy!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: