Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!

Azt hiszem mától kicsit többet jövök.... :)
Manci a helyén alszik, az ő kis szobájában ismét :D
A költözés szombaton lezajlott!!

Mesi!
Nagyon-nagyon Boldog születésnapot kívánunk neked!!!

Kép

Titi!
Nagyon szép lett Alexandra szobája!!! :)
Nem szeretnél dekorgumiból sajátokat csinálni??? Akár virágot, akár mást??? Én most lehet, hogy festeni fogok nekiállni Livi szobájában :) Tegnap már csináltam egy próba festést, de az a szekrény mögé került (ha nem lett volna jó alapon... :))
Kép

Ezen kívül én a lámpát is dekorgumiból csináltam neki... Ikeás 590 forintos lámpa, plusz dekorgumiból csináltam szirmokat és virágot, amit lelógattam...
Kép

Brimo,
szivesen mennék, de holnap jön a hugom hozzánk, bevállaltam, mert apukámék dolgoznak...
Mi újság a férjeddel???

Megyek, mert Mancim felkelt... Remélem még ma ide jutok, bár a szépítgetés még vár rám a szobájában. :)

Puszi mindenkinek!!!
Ági
csné
 
 


Sziasztok!

Holnap nem tudok menni , mert nagymamám jön és befőtteket rakunk el.
Elnézést, hogy egész hétvégén nem jelentkeztem, de van mentségem.
Szombaton a hajógyári szigeten voltunk kint, vasárnap meg egész nap takarítottunk, nagyon sokat haladtunk, estére rendesen el is fáradtunk.

Mesi: nagyon boldog Születésnapot!!!!!

Kérem, akinek van szüli-névnapos listája, küldje nekemis át, Erzsike, talán te mondtad, hogy összeszedted, elküldtem neked a mieinket, megkaptad? A többit átküldenéd? Már azon gondolkoztam, elkezdem énis összeírni, mert tök ciki, hogy csak párótoknak tudom és ez nem azért van, mert vagytok mindannyian fontosak nekem.

Juci: Hívlak, ha Fótra megyek előtte pár nappal és szívessen meglátogatunk, a ruha meg nagyon szép!!! Olyan csinos benne.

Ági: nagyon kreatív vagy.:) Tetszik a virágos lámpa és füle barátunk is jó lett....

Titi: tényleg szép lett a szoba. Milyen dekorációt szeretnél?

Szép hetet mindenkinek.
Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Brimo, nekünk jó a holnap! Már kértem is Danitól autót, és úgy néz ki, meg tudjuk oldani!!!

Leírnád, hogy jutunk el hozzád? Kertek alatt mennék, a Medical Centernél lyukadok ki, ha az Üllőiről indulok. Biztos ismered azt az utat az erdőn keresztül.

KépKép
titi_27
 
 

 
 

Ági, erről a dekorgumiról írnál bővebben? Nagyon szuper ötletet adtál, ez a lámpa egyszerűen fantasztikus!!!
Szerintem leutánzom, ha nem haragszol!!!

Este jövök bővebben, most haladok itthon a tennivalókkal!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok Lányok!

Először is
Mesi!
Nagyon boldog szülinapot kívánunk!
Van ám mentségem, hogy ilyen soká! Én készültelek meglepni a hétvégén. Apának arrafelé volt dolga és gondoltam addig játszóterezhetnénk egyet, de sajnos apukámék beállítottak váratlanul! :roll:

Momo!
Nagyon-nagyon köszönöm a válaszod, akkor már sokmindent értek!

Kicsi!
Hát lehet, hogy nem is kellett volna zavarnom hétvégén, de csak konyhabútor téren akartam kérdezősködni.
Igazi rusztikus konyhát szeretnék épített bútorokkal, tálalószekrénnyel..... Hát amennyit a hely enged. :roll: Emlékszem, hogy méretre csináltattad a konyhaszekrényed és ki akartalak faggatni mit, hol, mennyi idő alatt... :lol:

Eszter!
Szerintem is talán csak annyi lesz, hogy Domi sokat mozog már! Nekem nem volt és nem is lesz bébiörzőm, de, ami gép, az el is tud romlani. Diagnosztikai tévedés is előfordul a gépek miatt, akkor elővesszük a régi, hagyományos módszereket! 8)

Erzsike!
Meg tudom érteni! Ez a halálom, biztos akkor jön a mester, amikor Balázs éppen alszik, vagy ebédelünk, vagy éppen kimásztam reggel az ágyból! :twisted:

Ági!
Annyira hiányoztál!!!!
Tduom, hogy nem akarsz írni a történtekről, úgy szeretnék Veled találkozni, hátha tudok valamit segíteni! :wink:

Titi!
Olyan szép lett a szoba!!!! :lol:
Azt hiszem ilyen ablakot fogok tenni a háló "szobába".
Irtó kicsi lesz, de hát ez van! 8)

Brimo!
Olyan kedvet kaptam a sütéshez!!!!
Még gyorsan lekapkodom a meggyet a fáról, aztán apa kivágja! :cry: Sajnos nagyon beteg. Pont lesz egy jó süti belőle!


Zsuzsa!
Remélem nem fog végigmenni a vírus megint a családon! :roll:
Ez még az óvodai utolsó napok eredménye lehet.
Nyáron sokat lesznek kint és jókat esznek majd, remélem megerősödnek őszre, mert minden anya rémálma, hogy közösségbe kerül a gyerek és többet van otthon, mint bölcsiben!

Koda!
Remélem semmi komoly, csak a fáradtság miatt vagytok türelmetlenebbek egymás iránt! :cry:
Mindenképpen hívlak!

Ez egész jó teljesítmény volt! ( Gonosz, rossz anya vagyok, mert a gyerekemre meg Thomas a gőzmozdony vigyáz! :wink: )

Éva

Kép
balimama
 
 


Lányok,köszi a megnyugtató szavakat légzésfigyu ügyben. :wink: Tegnap kapott két új elemet. :roll: Gyerek aludt,figyelő figyelt én meg mindkettőjüket figyeltem.Na így telt az éjjel. :lol:

Brimo!

Mehetek megint? Én olyan jól éreztem magam! :wink:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Hali!

Bufo!

Na,mit mondtak a dokinal? Remelem semmi komoly.

Eszter!

Nem fogod elhinni nekem tegnap ketszer beriasztott a legzesfigyelo,oda-visszaingaztam a szobak kozott. A vegen leljebb huztam,mert szerintem nagyon bevackolta magat a sarokba. AMig Mishal nem szedi szet,addig en be fogom uzemelni. :lol:

Brimo!

Meg mindig nem tudom hogy mi van,mindjart hivom a medencest,mert szokas szerint cseszett hivni :twisted: . AKkor holnap a bank utan tudnank menni,de ha nem akkor hivlak.Hanyra mehetunk. Bar jobb szeretnem a medencest letudni. Elegem van hogy allandoan nyaggatom az embereket,eszuk agaban sincs dolgozni.

Balimama!

GOnosz anya! :roll: :lol: Hanyszor erzem en is annak magam.Tegnap szinte egesz nap anyukammal jatszott Mishal(itt volt) es egy puszit se kaptam,olyan rosszul esett. Na,aztan este bepotolta,"csokoloztunk" vagy fel oran at. :lol: :lol: :lol: Rusztikus konyha...ha talalsz jo mesterembert akkor szoljal..mert most mar en is olyat szeretnek.Ennyi eleg volt a modernbol.

Csne!

Jaj de jo hogy ujra itt,es a hangulatod is sokkal jobb,igaz? Visszaall a rend,visszakapod a kis csaladodat ugy ahogy szereted.Nem rozsaszin volt a szobaja? Most milyenre akarod festeni? Milyen kreativ vagy!!!!


Kicsi!

Megint szuper kepek,szokas szerint. Csak kis gonoszkodassal irom. :lol: Nekunk is el kellene oda menni.

Micimackom alszik a kanapen,elaludt a kocsiban. Mar megjartuk a Tescot,Postat,vettem viragokat,delutan ultethetem el.
A haz eladasaba is bele kellene kezdeni,de mar elore rettegek a sok hulye telefontol,meg a kivancsiskodoktol. Szerintetek kerhetek lakcimkartyat,es bankszamlakivonatot toluk? :lol: :roll:
Mert poenbol ne nezegessek itt nekem,csak akinek komoly szandekai ,no meg penze is van. :lol:

Kozben felebredt.

Puszi nektek.
momo35
 
 


Sziasztok!
Amíg alszanak a csajok addig írok. Olyan baromi lassú lett a gépem, hogy szerintem el kell vinni megnézetni. Most regisztráltam a babavilág honlapon, de vagy 1 órába telt.

Erzsike!
Sikeressen szavaztam Babóra. Már majdnem feladtam, mert olyan lassú minden. Most is gépelek és csak késve jönnek a betűk.

Holnapi taliból sajnos megint kimaradunk, mert mi is megyünk a dokihoz. Nagyon köhög a Sára már 2 napja íígy elviszem, nehogy a nyaralásra rosszabul legyen. Nem igaz, hogy mi mindig nyaralás előtt leszünk betegek. Tuti a Rezi is elkapja, csak, hogy mégjobban izguljak.

Na már fel is keltek, és kisétáltak, kézenfogva. Imádom őket!!!Ilyenkor délután együtt alszanak a mi ágyunkban,így ha az egyik felkell, akkor kelti a másikat is. Most itt ülnek az ölembe. Nagyon jó így írni.

Este jövök,mert éhesek a csajok.
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Na mostanra sikerült jönnöm.
Dáviddal semmi komoly csak valami vírus így nem kaptunk gyógyszert. Csak lázat kell csillapítani. Ahogy lement a láza újra hétördög lett Áronnal együtt. Ha ez így fog menni egész nyáron akkor én egy idegbeteg anyuka leszek aki csk üvöltözni fog. Remélem nem így lesz.

Koda
Én is sokat gondolok rád a fiúk miatt. Ahogy látom hasonló a helyzet nálatok is a gyerekek terén. Reménykedjünk hogy nyár végéig kibírjuk idegekkel.:)
Nagyon drukkolok hogy a helyzet rendeződjön köztetek!

Titi
Nagyon finom színeket választották kicsibébi szobájába tényleg szép.
Remélhetőleg neki is tetszeni fog a kis birodalma és jó nagyokat alszik ott éjjel.

Na Dávid újra felébredt mennem kell.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok lányok!!

Eszter!
Persze,hogy jöhetsz!

Momo!
9-től már jöhettek remélem addigra összeszedjük magunkat!

Lányok már kész a maffin de most más mint a múltkor!
Na meg sütöttem egy kuglófot is! :lol: :lol: :lol:

Nagyon várunk mindenkit holnap!

Aki nem tudja hova kell jönni jelezze és megírom!!

Puszi ma még jövök! :lol: :lol:

brimo
 
 


A fene egye meg, folyton lefagy a net, nem fogok tudni sokat írni, de lényeg a lényeg, hogy megyünk holnap Brimo!!!

Szerintem ahogy írtam fél 10 magasságában ott leszünk!!!

Most megpróbálok többet is írni, de majd külön, hátha véletlen megint lefagyna ez a vacak.

KépKép
titi_27
 
 


Bufo!

Orulok,hogy semmi komoly. Es remelem hogy komolyabb idegosszeomlas nelkul atveszeled a nyarat. :lol:

One!

Hat akkor megint nem talalkozunk. :cry: De igazad van,inkabb vidd el most es meg ki tudod kuralni. Edesek lehetnek egyutt. Na...ugy szeretnek egy kistesot neki!!! Buli milyen volt? Mi volt rajtad? En computeremnek is annyi,csoda ha mukodik,szerintem total ujra kell mindent telepiteni rajta+memoriakartya,stb...de huzom,halasztom,nincs idom ra.

Brimo!

Ha minden igaz...inshaallah akkor mi is megyunk. Konkretan nem tudom mikor,szherintem olyan fel 10-10 korul,nem tudom mennyi ido alatt vegzunk a bankban.

Titi!

Nem irsz tobbet??? :lol:

Csoda,voltak a foliasok,es mivel ok voltak itt,kitakaritottak a medencet,most elkezdtem a feltoltest,es ha kesz(1-2 nap szerintem) akkor jon a pasi beuzemelni.Penteken meg a nyari biztonsagi halot jonnek ra szerelni.
Mi egesz delutan ultettunk,sepregettunk,stb...

Kicsi!

Dudi nevevel fekudt le kicsi fiam.ELoszor sirt mikor letettem,bementem hozza es mondta,hogy Dudi,Dudi...aztan mondtam,hogy ahhoz aludni kell,hogy lassa. :lol: Ugye nem 12.-re ertek oda??? :roll: :lol:

JOccakat,megnezem mit alkotnak a Hal a tortan.
momo35
 
 


Sziasztok!

Végre van egy kis időm. Az az egy jó van a gázmentességben, hogy nem tiudok főzni, van egy csomó plusz időm. Csak szegény Babó issza meg a levét, hogy egy hétig üveges kaján fog élni.

Mesi! Utólag is NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT! És én is azt mondom igen, ha meg tudod oldani vegyél csak egy kis autót. Biztosan neked is sokkal könynebb lenne, meg remélhetőleg akkor sűrűbben is találkozhatnánk.

Brimo! A jelenlegi álláspont szerint mi megyünk.

Zsuzsa! De jó, hogy Dávidnak nincs komoly baja, de szörnyen bosszantó lehet, hogy így még ki se nagyon tudtok mennni. Mire jobban lesz, addigra meg megint jön a rossz idő.

Gyöngyi! Köszi a szavazást! Mikor indultok?
Milyen volt a buli? Teszel fel csini ruhás képet?
Nagyon édesek lehettek a lányok. Oylan jó neked, hogy már ketten vannak.

Momo! Azért csak lesz akkor jó is az újbóli építkezésben, ez már tökéletes lesz. Nem tudom fizikailag hogy lehet megvalósítani, hogy bankszámlakivonatot kérj, de kérdezz meg egy ingatlanost, nekik bizti van valami trükkjük az ilyen nagy értékű ingatlanok mutogatásakor.

Eszter! Szerintem semmit ne aggódj a légzésfigyelő miatt. Tuti a ketyere hibája, Domi egy szép egészséges baba és eddig se volt semmi probléma.

Éva! Jó bébicsősz ez a Thomas. De végre kaptunk egy kicsit hosszabb irományt. Hogy haladtok a tervezgetéssel? Mikor kell elutaznod a gyerekekkel?

Sziszike! Jó munkát holnapra.

Ági! De jó, hogy vissztértetek a régi kerékvágásba. Nagyon ügyes vagy, hogy ilyeneket csinálsz Lívi szobájába. Szerintem egyáltalán nem érdemli meg a csacsi, hogy a szekrény mögött kuksoljon, nagyon aranyos lett.

Kicsi! Tényleg jó megérzései vannak Dudinak. Egy asztrológus azt mondta a múltkor a baba-mama klubban, hogy a gyerekek kb 7 éves korukig vannak kapcsolatban a „másik világgal” ahonnan jövünk és azért tudnak mindent ilyen pontosan.
Nagy bulit szervezel Illésnek? Hol lesz? A kerti bútor szuper, biztos jókat fogtok együtt vacsizgatni a teraszon.
Nálunk is vban olyan, néha hogy csak apa, főleg, ha egyet nem itthon alszunk. Az a rossz, hogy olyankor meg hiányzik, hogy enm rajtam lóg és már majdnem féltékeny vagyok. iLyenkor magamon se tudok eligazodni.

Koda! Remélem tényleg rendben lesz otthon minden hamarosan.
Csak azért gondoltam a kedd délutánt-estét, hogy így nem veszek el időt a családi programoktól, mert Gabi úgyis megy a koncertre. És ha úgy adódik én is haza tudlak vinni titeket, vagy Zsolti is.
Sajnálom szegény Marcit, már elég nagy nem? A mi doktorbácsink két éves kort mondott, hogy az akkor eldől kell e sebész vagy se. Egy ismerős kisfiúnak csak heyli érzéstelenítéssel csinálták, és utána kb 2 napig fájlalta meg nemm akart pisilni, aztán minden renben volt.
Titi! Gyönyörű szép lett Alexa szobája. Mikor költözik fel?


Megnéztem a múlt heti talis képeket, nagyon szuperek! Remélem holnap is szép időnk lesz.
A munkások du 3-kor jöttek… Alig lehetett már bírni Babóval. Azt mondták holnap csak akkor jönnek, ha elsz valami gond a nagy szerelésnél. Hát reménykedjünk, hogy nem, mert mi nem maradunk itthon és kész.
Megint neveztem Babót egy babaszépségversenyre. Légyszi szavazzatok rá. Egy pár percet igénybe vesz, mert csak regisztráltaknak lehet szavazni. Itt : http://www.babavilag.com/index.php?p=gallery&t=1 Köszi!
verzsike
 
 


És egy pár kép a nyaralásról, ahol nagyon szupi volt, csak Babó rettenetesen lefárasztott minket. Itthon ha este mindketten itthon vagyunk és bent vagyunk a nappaliban azért már eljátszogat egyedül Babó, de ott gondolom szokatlan lehetett neki a hely és folyamatosan igényelte a társaságunkat. Néha elkel volna, ha ott van velünk a nagyi is. De azért nagyon jó volt, BAbó rettenetesen élvezte a pancsizást, alig akart kijönni a vízből.
A strandon:
Kép

Kőszeg főterén BAbó észrevette a zsemlét a babakocsi aljában, egyből le is csapott rá:
Kép
Kép Kép Kép Kép
verzsike
 
 


Sziasztok!

Kivételes alkalom: A Rezi az apjával alszik. Igaz velem akart,de mondtam neki, hogy egész nap velem volt, és apa szomorú lesz, ha vele sose alszik.

Momo!
Holnap amúgy is mentünk volna a dokihoz, mert fel szokott írni mindenféle gyógyszert a nyaralás miatt. Tavaly is kaptunk egy listát. Ilyenkor még antibiotikumot is szoktunk kapni, persze csak a vész esetére. Szóval már múlthéten bejelentkeztünk, csak sajnos közben kicsit betegek is lettek.
Lassan már megszokom,hogy minden nyaralás előtt azok, de inkább most mint ott :wink:

Medemce: Biztos szuper lesz. Majd küldjél képet róla. Mostmár csak szupi idő kell, és ki is próbálhatjátok. Mishal is biztos élvezni fogja. Kaptál a kezére olyan úszot, amit szeretél volna?

Zsuzsa!
Örülök, hogy semmi komoly. Most a melegben, hamarabb is gyógyulnak majd meglátod. Szerintem ez a múltheti lehülés miatt is lehet. Habár,ha virus, akkor bárhol elkaphatta.
Mikor mentek a szüleidhez?

Brimo!
Annyira sajnálom, hogy nem tudunk menni. Biztos Isteni finomakat csináltál megint. Azrt remélme a következő tali megint találkozunk.

Kicsi!
Látom Dudi élvezte a tropiáriumot. A kis korona nagyon jól áll neki. Hogy miket ki nem találnak?
Képzeld hasonló ruhát kapott most a Sára anyósoméktól. Az is fehér csak lila virágos.

Ági!
De jó, hogy megint jössz. Lívi biztos ügyeskedik már. Majd mesélj miket, mert lemaradtunk egy kicsit.
A dekor gumi engem is nagyon érdekelne. Hol lehet kapni?

A gépem most megint jó. Nem tudom miért volt lassu délután.
Szóval a buli: Kicsit késve értünk oda, mert apa szerint a fogadást azt jobb kihagyni. Hát fogadás az nem volt. Annál inkább nagy vacsorázás, amiről mi lemaradtunk, mert elfogyott. Egy kis borjú pörkölt maradt,de én azt kihagytam (még jó, mert nagyon csipős volt)
Desszert viszont maradt, csak azt ettem. Megkerestük a bankos csajt,aki meghívott, és ő ültettet le egy asztalhoz. Ott bemutatott a többieknek, akik mind a Fornettitől jöttek. Nem sokat beszélgettünk, mert bemondták, hogy lassan kezdődik az előadás, és foglaljuk el a helyünket a teremben.
A for four dance (ne tudom, hogy kell írni pontosan) volt a sztárvendég. Nagyon jó kis előadás volt (1 órás), és utánna mindenki ment haza.
Fürdetés végére haza is értünk :lol: , és a már én altattam a csajokat.
Egy barna ruhát vettem, aminek a közepén egy öv van, és hozzá egy halvány barna bolerót, vagy inkább arany színűnek mondják Ezt a fényesebb anyagot ami most divat. Meg hozzá bizsukat, és kis arany topánkát.

Ja, Zsuzsa képzeld pont ugyanolyan ruhát is láttam a butikban amit te vettél a tesód esküvőjére. Nagyon tetszett élőben is,csakhát ahhoz olyan jó kis alak kellett volna, mint neked van. Ebben a ruhában is jó kikllet húznom magam, hogy a nagy hasam ne látszódjon.

Eszter!
Szerintem is a légzésfigyelővel lehet gond, vagy tényleg lefordul Domi az érzékelőröl. Azért próbálj meg te is aludni

Na rohanok, de még lehet benézek. Ha mégse, akkor jó talit holnapra, és csináljatok képeket.
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Erzsike!

Közben írtál, ígycsak most látom a képeket. Nagyon édes Babó, olyen huncuttan néz a medencés képen. Olyan mintha kacsintana. Hát igen, ezért jó a nagyi a nyaraláskor. Próbáljátok ki következőleg. Mi egyszer voltunk nélkülük, mióta megvan a Sára is, de eddig még nem bántuk meg soha. Mondjuk2 gyerekkel megint más. Igaz nekem annyival könnyebb, hogy kicsit nagyobbak a csajok, de ne izgulj Babó is mindjárt szalad, és akkor jobban ellesz.

Koda!
Jaj téged hagytalak ki az előbb. Mikor kell Marcit vinni? Szegénykém!!! Még nem tudod, hogy altatás lesz-e? Ilyenkor örülök, hogy nekem lányok vannak. Te meg majd később örülsz, hogy neked fiúk (mensire és a szerelmekre :roll: gondolok)

Na rohanok!
Jö éjszakát!!!
Puszi:GYöngyi

Kép

Kép
oné
 
 



Hali!

Hazaertunk,Mishal kii s dolt szokas szerint a kocsiban. :lol:

Brimo!

Koszi szepen,nagyon jol ereztuk magunkat!!! Es minden nagyon fincsa volt! :lol:
Legkozelebb ha erre autokaztok,gyertek be am! :lol:
AZ is lehet,hogy spontan kellene hogy gyertek,mert mindig lesz valami tennivalo. :lol:

Gyongyi!
DOkinal mi votl? Megint kozlod a listat amit kaptok? Ha van idod.
Buli akkor is jo lehetett,a lenyeg hogy kettesben voltatok.

Toltom a medencet,lehet,hogy ejszaka is kell,na akkor meg nem alszom. :roll:
Egyebkent itt sokkal huvosebb van mint Brimoeknal.
Megyek,annyi dolgom lenne,de olyan jo lenne ledolni egy kicsit.
Puszi nektek!
Ja,csinaltam kemeny 4 db. kepet,dehat ugyse tudom feltolteni,ugyhogy a tobbiek hatha ugyesebbek voltak.
momo35
 
 


Sziasztok!

Nekünk is szupi volt a mai tali.Jó volt látni titeket.

Juci!

Én is hulla vagyok.Nem értem miért?! :roll: Biztos az idő is besegít.Na látod,az uccsó kép ékes példa rá,amit beszéltünk,hogy DOmi mennyire nem fotogén.Pedig élőben zabálnivaló gyönyörűség.Nem is vagyok elfogult. :lol:

Momo!

De szupi,medencetöltés. :wink: Mondjuk remélem nem kell virrasztanod miatt. :roll:

Gyöngyi!

Mi volt a dokinál?

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Brimo! Köszönjük szépen a vendéglátást, nagyon nagyon jól éreztük magunkat!

Momo! Vegyen neked is Apolka úszógumit?
verzsike
 
 


Sziasztok lányok!

Én is itt vagyok, most már nem érdekel, akkor is jövök. Tegnap este egyszerűen nem sikerült írnom többet, mert folyton lefagyott a Babanetem.
Most is Dani gépéről írok, az enyém muszáj lesz megnézetni, mert nem tudom, de valami baja van.

Brimo, köszönet a vendéglátásért, nagyon sajnálom a kuglófot és a tányért, ami összetört!
Az ebéd iszonyat finom volt, engem speciel megmentettél vele, nem is volt itthon ebéd. Daninak is csak egy kis borsólevest adtam, nem álltam neki főzni, mert már nem volt idő rá.

Viszont a lányom azóta sem alszik. A kocsiban elaludt, kb 20 percet aludt, így ma kb már 40-nél járunk, az ő 3 órájához képest ez édeskevés. Mióta hazajöttünk próbálom altatni folyamatosan, én már párszor majd' elaludtam, olyan hulla vagyok, de ő nem akar. Mintha hárítana, szerintem túl fáradt.
Most itt ring mellettem a hintájában.

Pedig engem ezek a délutáni alvások mentenek meg attól, hogy kibírjam a másnapokat.
Mert ugyebár az éjszakáim a "keménységem" miatt egyre ramatyabb. Ez a sírni hagyás nem megy könnyen nekem, és emiatt még kevesebbet alszom, mintha rögtön cicire tenném. És még így sem vagyok következetes, ami miatt szerintem egy darabig nem fogok sikerrel járni. De teljes mértékben tisztában vagyok vele, hogy ez mind az én hibám, csak nagyon gyenge vagyok. Vagy inkább túl fáradt?!
Lányok, nekem mostanában már a beszéd sem megy, annyira nincs energiám... hazafelé majd' elaludtam, ez így nagyon sz@r helyzet.
Szóval így 1/2 5 tájékán ittam egy kávét, hogy kibírjam a nap további részét.

Na, de nem is nyavajgok tovább, látom, Ti is ilyen pihentek vagytok, mindenki ilyen fáradt?! Talán az idő nyomja az embert?

Jucikám, egyem a szívét Eszternek, olyan édes volt, ahogy kérte a cicit a bibi után, egyszerűen majd' megszakadt a szívem érte! Gondolom, ilyenkor még nagyszerűbb érzés, ha az ember még mindig szoptat.

Brimo, a kerteteket jól megnéztem, meg a virágállványt is, na mindegy, ez mind az éberségemnek köszönhető. Bár volnék ismét önmagam, az a pörgős, energiával teli ember, akinek megismertetek annak idején.

Lányok, én viszont szégyen gyalázat, nagy fotós létemre egy darabot sem csináltam. Annyira el vagyok foglalva folyton a csajommal, vagy egyszerűen elbambulok... de látjátok, mennyire 0 vagyok. :(

Na megyek, Dani mindjárt jön haza, igyekszem valamit varázsolni addig, a lakás romokban hever, vasalni is kellene, meg sütni, ááá, nem megy lányok!!!

Küldjetek valami energiát, hogy kibírjam a napokat. Vagy egyszerűen dorongoljatok le, miért nem kezdtem hamarabb az éjszakai cici elvevést a lányomtól?! Most akkor már rég jobb passzban lehetnék.

KépKép
titi_27
 
 


Hát igen, látszik, nem vagyok önmagam... nyavajog=nyavalyog! Én, aki hárklis vagyok a helyesírási hibákért.

KépKép
titi_27
 
 


Erzsike, akkor nem felejted el nekünk is az úszógumit? A színe teljesen mindegy, de ha van, akkor legyen valami csajos.
Előre is nagyon-nagyon köszönöm!!!

KépKép
titi_27
 
 


Titi! Azért írtam Momonak, h nekik is vegyen-e. mert neked ok, hogy kell. Csak sárgában létezik.
Puszi
verzsike
 
 


Sziasztok lányok.

Köszi,hogy eljöttetek nagyon jó volt!
Kár,hogy ilyen rövid az idő!! :lol: :lol:

Csenge 14.30 kor elaludt és 16 kor kelt.
Az első szava az volt Didi és,hogy Babó aludt a nagy ágyban (mutatta).
Nagyon sírt mert nem volt itt senki! Mindenkit keresett.
Mondtam neki mindenki bekakált és haza ment átöltözni!! :lol: :lol:
Akkor elmondta még egyszer csak már kakával! :lol: :lol:
Meghaltam a nevetéstől.

Csináltam én is pár képet mindjárt felrakom.

Én is bánom,hogy a kuglófot nem tudtátok megkóstolni a fene vigye a hülye asztalt! De szerencse,hogy nem történt nagyobb baj! :!: :!:

Most megyek csak még a képek!
Csibe nagyon csöndben van!!

brimo
 
 



Verzsike!

Igen,legyszi vegyen mar Apolka nekem is. Koszi.

Megyek furdetni,altatni,de nem hiszem hogy jovok,mert anyukam itt van.

Puszi mindenkinek!

Titi!

Megy neked az energia! :lol:
momo35
 
 



Csajok!

Nem mintha én kóstolhattam volna,de mi lett a kuglóffal? :roll: Mire én odaértem már szó sem volt róla. :lol:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 



Timikém, sajnos mi hagytuk ott. Remélem, hamarosan találkozunk, két pulcsim van ugyanis átmeneti időre. Majd valahogy eljut hozzánk, kitalálom, hogy és mikor, jó?

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok Lányok!

Azért néha még én is benézek. Már nem sokáig, mert szeptembertől már nem nagyon lesz időm.

Nagyon klasszak a képek! Gondoltam Rátok nehogy elmossa az eső kerti partit, azért a lakásban nem könnyű a gyerekekkel.

Koda!
Balázsnak egy éve csinálták a kukacát. Itt nem volt kérdéses az altatás, de csak egy kis bódítást jelent, az egész együtt kb 5 percig tartott és kb. negyed óra múlva teljesen éber volt Balázs. Úgy ébredt, mint otthon reggel és csak az első pisilésnél jött rá, hogy valami történt vele. Nem részletezem 3-4 napig együtt sírtunk a pisilésnél. Viszont Mesi tanács a kamillás vízről tökéletesen bejött. Kamillás vízen ülve pisiltettem Balázs, akkor semmi fájdalmat nem érzett. Hát altatás nélkül iszonyatos élmény lehet! Sajnos ezen túl kell esni. Gondolj bele a kollégámnak 30 évesen csinálták meg a fitymaszűkületét. Elég sokáig tréfálkoztunk vele.

Titikém!
Ez most iszonyúan nehéz időszak, de hidd el számtalan ennél sokkal nehezebb helyzetben kell majd nagyon határozottnak és következetesnek lenned. Persze a szakkönyvek írnak minden félét, de a gyereknek meg kell szabni a határokat, akkor érzi magát biztonságban. Amúgy neki is jobb egy kipihent, boldog anya!

Momo!
Saját építésű lesz a konyhám! :wink:
Hát igen, ha az ember készen vesz egy házat, sajnos korlátozottak a lehetőségei. Majd 20 év múlva, amikor már nem lesz kisgyerek veszünk egy Budai villát! Ott aztán mindenre lesz elég helyem! :lol: :lol: :lol:

Éva

Kép
balimama
 
 


Koda!

Bálintomnak is fitymaszűkülete volt és képzeld,enki egyik nap mire mentem érte a bölcsibe azzal fogadtak,hogy feltépte az orvos,aki ment a gyerekeket megnézni.Azt hittem megőrülök dühömben.Véres volt a pelusa és nagyon fájt neki.Nem kapott semmi érzéstelenítőt. :( A mi gyerekorvosunk meg azt mondta még várjak vele,hát mi így jártunk.Na ennél csak jobb érhet titeket.Remélem.

Éva!

De jó,hogy jelentkeztél! :wink: Mikor jössz? Megígérted! :wink:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Szuperek lettek a képek. Ezen felbuzdulva, végre előszedtem a Zalakarosi képeket, na meg az ovis anyák napját is.

Doki mindent rendben talált, csak orrcseppeznem kell, meg figyelni, nehogy láza is legyen. Szegénykém nem tudott aludni délután,csak fél órát, mert annyira köhögött. Már megmagasítottam a párnáját, de akkor is. egyszer annyira rájött a köhögés, hogy rohantam, mert azt hittem megfullad. Most mióta elaludt, még nem köhögött. Remélem éjszaka sem fog, bár tegnap is akkor ébred, amikor mentem volna aludni.

Taliról meséljetek azért. Olyan rossz, hogy nem tudtunk menni, de majd következőleg.

Akkor a képek, bár előre szólok, hogy sok lesz:

Kép Az anyák napi délelőtt az oviban Kép Volt egy kis műsor is...

Kép Rezi és a barátnői

Kép a szálloda, ahol voltnk

Kép Egy kis látkép a teraszról, mert mi a szállodával szembeni apartman szobákban voltunk, és egy földalatti folyosón is átlehetett menni Kép Sára így aludt az első napon

Kép Így a 2. napon (alig akart felkellni)

Kép Így pedig mikor hazaértünk

Kép Fürdés

Kép Fürdés a Gabi bácsival (a csajok így hívják)

Kép Rezim

Kép Fagyizás..azért az Árkádos finomabb

Kép Rosszcsontok

Kép Vonatozás

Kép Néha nagyon gyorsan mentünk

Kép Néha meg is álltunk, és a sofőr csinált közös képet rólunk

Kép Tesók...

Kép Egy kis pihenő...

Kép

Kép
oné
 
 


Kép A vonatozás végén, pedig átvették a kormányt


Bocsi, hogy most nem írok,de azt hiszem megyek aludni.
Holnap még jövök pár képpel.....
Puszi:Gyöngy

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok.

Nálunk szakad az eső hajnal óta.Még jó,hogy tegnap csináltuk találkozót!

Juci!
Én is így jártam!
Majd megkérdem Enikőt nincs e meg neki valamilyen más formában!

Most megyek,valamit ki kell találni, hogy lefoglaljam csibikémet!
Nem bírja a bezártságot!! :wink: :wink:

brimo
 
 


Sziasztok.

Momo!
30 dkg liszt
10dkg margarin
2 dl tejfől


Összegyúrod vékonyra kinyújtod,tepsi hátuljára teríteni,felvert tojással megkenni,megsózni,sajtot ráreszelni,derelye metszővel tetszés szerinti nagyságúra vágni.
Lassú tűznél megszárítani.

Jó étvágyat!! :lol: :lol: :lol: :lol:

brimo
 
 


Sziasztok!

Hú jó sokat írtatok végre!
A fiúk alszanak végre és remélem egy jó ideig még hogy legyen időm írni.
Csné
Jó hogy újra jelentkeztél bízom benne, hogy nem tünsz el megint úgy ahogy eddig. Most hogy minden visszaált a régi rendbe.
Nagyon szépeket csináltál! Ügyes vagy!

Mesi
Nem is tudom mit írhatnék neked. Remélem hamarosan minden jóra fordul az életedben és boldog jövő vár rád.
Mindenképpen írj mi a helyzet veletek.

Koda
Nagyon sajnálom Marcit. Én Dáviddal már átmentem ezen, és nagyon úgy néz ki Áron sem ússza meg. Neki még mindig semennyire sem lehet húzni a bőrt a kukiján. Most erőt gyűjtök, hogy elvigyem dokihoz.
Tényleg Marci tudja hogy mi vár rá elmondtátok neki? Ő már elég nagy hogy felfogja hogy meg kell gyógyítani a kukiját nem?

Verzsike
Köszönjük a képeket nagyon jók!
Sajnos a kisgyerekes nyaralások nem éppen arról szólnak hogy mi pihenünk. Ítélj el de én a múlt nyári tapasztalatok miatt nem akarok idén nyaralni menni a fiúkkal. Pláne nem olyan helyre ahol étteremben kell étkezni.

Brimo
Kár a kuglófért biztosan nagyon fini lett volna.
Kíváncsi vagyok mi van veletek nem írtál róla semmit. Sikerült beszélni a pároddal hazament?

Titi
Hogy álltok a kocsinézésel van már valami kiszemelt áldozat?
A ti hálótok elkészült már milyen lett?
Igazad van ha nem vagy következetes nem ér semmit az egész bekeményítésed sőt többet ártassz mert nincs rendszer a viselkedésedben. Bármennyire is rosszul érzed magad miatta ha egyszer elkezdtet menet közben ne add fel.

Anubias
Bár a többiek már írták de én is azt mondom a légzésfigyelő lehet a ludas. Minden gyerek tud mélyen aludni és vannak olyan pillanatok amikor sokkal több idő telik el két légvétel között de az még nem azt jelenti hogy baj van.
Nyugi nem stresszeld magad feleslegesen hidd el ha baj lenne azt észre vennéd.

Oné
Nagyon szupi helyen jártatok és az alvós képek hihetelenek.:)
Totál kidőlt rajtuk Sára, nagyon édes.
Hol vetted végül a ruhádat? Nem kaptuk képet róla, pedig bizti nagyon csini lehettél benne.
Irigyellek hogy a lányok ilyen szépen elvannak egymással. Nálunk is vannak időszakok amikor szépen eljátszanak de sajnos nem ez a jellemző. Valamin mindig összekapnak ha itthon vagyunk, ezért viszem őket sokat játszóra mert akkor ott nincs vita.

Kicsi
Hú te szegény ezzel a bulivszervezéssel jól megjártad? Most mi lesz bepótoljátok valamikor vagy hagyod a fenébe az egészet?
Nem is írtad a nagylányok nyáron is hetente jönnek vagy megegyezés szerint?
Hogy van Dudi arca szépen gyógyul?
A jövő héten ráértek valamikor összehozhatjuk a talit ha nektek is jó?

Hétvégén nagy munkában leszünk mert a hugomék elviszik a gyerekek szobájából a bútort, és újat kapnak helyette, és ki is festjük. Még nem vettük meg az új bútort mert ugye nem tudjuk hol tárolni remélem lesz mindenből amit kinéztünk raktáron és nem kell rá várni.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Balimama
Mikor utaztok el?
Mos csináltok valamit a házzal vagy megvárjátok a Gabi mit mond.
A konyhát asztalos vagy szalo készíti majd. Milyen lesz sötét világos kíváncsi vagyok?
Balázs mostanában hogy viselkedik nem írsz a huncut dolgairól semmit talán már nincsennek és angyal lett?

Momo
Na hogy áll a medence fel tudtad tölteni?
Megvettem az újságot amiben benne vagytok nagyon szpé. Áruld el hogy tudsz olyan szép tisztaságot tartani abban a sötét csempés fürdőben? Nem látszik meg rajta a vízkő kicsit sem?

Sziszike
Mi van veletek nagyon eltüntél. Bár gondolom a 3 gyerkőc ad elfoglaltságot.

Jaj lányok nem tudom kit hagytam ki remélem senkit ha mégis akkor bocsi nem szándékos.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Brimo!

Koszi szepen a receptet,most mar csak meg kell sutni.Elmeseltem anyukamnak,ugyhogy majd egyutt vagunk neki.

Bufo!

De jo hogy irtal. Milyen szinure festitek ki a szobajukat? Az Ikeabol vesztek butort ha jol emlekszem,igaz?
TIsztasag...az csak ugy latszik. :lol: A csapok pl. iszonyat hamar vizkovesek,foltosak lesznek,a zuhanyajtorol ne is beszeljunk.

One!

Szuperek a kepek,..es tenyleg latszik,hogy milyen jol kijonnek egymassal.Kovetkezo kiruccanasotok tudjatok mar hova lesz? Marmint Olaszorszag utan. :lol: :lol:

Balimama!

Teglabol lesz a konyha vaza,alapja es ugy csinaltattok ajtokat,vagy hogy? Teny es valo,hogy nagyon le tudjak amortizalni a hazat,butorokat a gyerekek...nekem Mishal mar szinte minden butornak leverte az elet...vegigkaristolta az asztalokat,szekeket,es nem tudok ra hatni.

Eszter!

Pottyos Domibabank hogy van? :lol: Legzesfigyelo csendben maradt ejszaka?

Viszem ki gyerkocot,elegem van az esobol!!!!!! Es meg most is olyan csunya felhok jonnek.ALig aludtam,ejjel egyig anyukam is virrasztott velem,aztan 4kor keltem,mert feltem hogy tultoltom a medencet.Beuzemelte,elmagyarazta,hogy mit hogy kell csinalni...(na....nekem erre megintcsak nincs idom es energiam Mishal mellett)...raadasul futeni nem tudom,mert vill.szerelo/gepesz(valamelyik) nem kotott ossze valamit,miert is lenne egyszeru.Most varom,hogy erre tevedjenek suru hetuk valamelyik napjan.Ugy unom,mikor mindenki egymasra mutogat,tisztara mint az ovodaban. :roll:
Most vissza lett takarva,penteken jonnek felszerelni a nyari takarot.Remelem hetvegere kicsit felmelegszik a vize,most 19C.
Kocsit elkuldtem szervizelni...esobe nem tudtam volna Mishallal ott mit kezdeni. Addig anyukammal csinaltunk palacsintat es borsofozeleket.Diohejban ennyi.Haz romokban...es olyan por es kosz van...nagyon komolyan foglalkoztat egy takaritono gondolata. :lol:

Kicsi!

Dudi arca javul??? Jovo hetem megint tablazodik,hetfo,kedd,szerda vagy csutortok mar foglalt. :cry: Megyek biorezonancia vizsgatra,+ki kell fizetni a telek arat is.

Titi!

Megegszer koszi a tel.szamot,meg nem hivtam,vissza akarom mondani az internetet is.Ejszaka hogy telt? Egyebkent en is nagyon faradt vagyok,nem is tudom hogy birod ezeket az ejszakazasokat,felkeleseket,nekem ez az egy nagyon betett.

Verzsike!

Megvette mar APolka az uszogumit??Mert most hivott a hugom,hogy o talalt. De ha megvette mar,akkor termeszetesen kifizetem.

Reggeli story...talaltam kint egy csigat,bevittem Mishalnak...mondtam,hogy ez a snail(csiga)...o odahajolt hozza es azt mondta..."Hát szijjja Sanyi!". :lol: (hogy hogy lett a snail-bol Sanyi nem tudom...de doltunk a rohogestol!)

Puszi
momo35
 
 


Sziasztok.

Bufo.

Attila azt mondta nincs senkije.Nem csalna meg és nem is akar. Hétfőn itthon volt nagyon nyomult de egész este csörgött a telefonja ő persze nem vette fel, és nem írt ki számot.
Azt találtam ki várok egyszer úgyis minden kiderül.

Most megyek mert vendégek jönnek,csibe alszik.
Majd még jövök.

Nálatok is ilyen csúnya idő van??Egész nap esett. :? :?

brimo
 
 


Sziasztok!

Kicsi! Köszönjük a fotózást, szuperek lettek a képek.
Viszont van egy rossz hírem. Tegnap este Zsolti meccset nézett, így fel kellett vennem a BK-t és a Dr. Addisont, tehát már nincs meg a Grace klinika.

Momo! Csak egy úszógumi volt a boltban már, így csak azt vette meg Apolka. Akkor az Titiéké lesz, ha nektek már van.

Gyöngyi! Nagyon jók a képek, még jó, hogy nem mulasztottad el feltenni őket. A legjobban Sára alvósai tetszenek, ahogy ki van terülve.

Zsuzsa! Egyáltaéán nem ítéllek el, sőt! Én is meggondolom mikor megyünk hármasban legközelebb. Majd megyünk a Balatonra, de oda többen megyünk, aztán még terveztünk egy pár napot hármasban valahol, mert van üdülési csekkünk, de lehet, hogy visszük a nagyiékat is.
Ti festetek ki a gyerekszobában? Majd kérünk képet, ha kész lesz.

Hogy bírtátok a mai napot? Nálunk pont akkor nem esett, mikor Babó aludt délután, hogy véletlen se tudjunk lemenni egy kicsit se…

Puszi
verzsike
 
 


Sziasztok!

Kicsi! Köszönjük a fotózást, szuperek lettek a képek.
Viszont van egy rossz hírem. Tegnap este Zsolti meccset nézett, így fel kellett vennem a BK-t és a Dr. Addisont, tehát már nincs meg a Grace klinika.

Momo! Csak egy úszógumi volt a boltban már, így csak azt vette meg Apolka. Akkor az Titiéké lesz, ha nektek már van.

Gyöngyi! Nagyon jók a képek, még jó, hogy nem mulasztottad el feltenni őket. A legjobban Sára alvósai tetszenek, ahogy ki van terülve.

Zsuzsa! Egyáltaéán nem ítéllek el, sőt! Én is meggondolom mikor megyünk hármasban legközelebb. Majd megyünk a Balatonra, de oda többen megyünk, aztán még terveztünk egy pár napot hármasban valahol, mert van üdülési csekkünk, de lehet, hogy visszük a nagyiékat is.
Ti festetek ki a gyerekszobában? Majd kérünk képet, ha kész lesz.

Hogy bírtátok a mai napot? Nálunk pont akkor nem esett, mikor Babó aludt délután, hogy véletlen se tudjunk lemenni egy kicsit se…

Puszi
verzsike
 
 


Sziasztok!

Csajok már alszanak, így tudok egy kicsit jönni. Sára még néha köhög,de leginkább akkor mikor alszik. Végül este is akkor ébred, mikor majdnem elaludtam. Napközben nagyon eleven, megse látszik, hogy lenne valami baja. Szerencsére az orra is csak kicsit folyik, és nem volt lázas.

Zsuzsa!
Neked jobban van Dávid? Azóta nem volt láza?
Jó kis melótok lesz akkor hétvégén. Tényleg milyen lesz a fiúk birodalma? Nem irigyellek, azt a sok játékot elpakolni. Biztos ti is tele vagytok velük.

Momo!
A 19 fok nem is olyan hideg, kicsit kisüt a nap, és egy-kettő felmelegszik. Amúgy tipikus, hogy mindig egymásra mutogatnak a mesterek. Nálunk is dettó ez volt. Remélhetőleg hamar odaérnek, és megcsinálják.
Csigás story annyira tetszett. Mi is egyik reggel azokat keresgettük a kertben, és énekelni kellett nekik, de nem akartak kibújni.

Képzeld nem lehet kapni az újságot nálunk. A postán is voltam, sőt Dabason a spárban is,de csak az áprilisi szám volt meg (csak egy kicsit vannak lemaradva). Azért nem adom fel :lol: .

Verzsike!
Végeztek a gázszereléssel?

Na megint jól köhög a Sára. Olyan rossz hallgatni.
Még megpróbálkozok pár képpel,aztán következőleg a nyaralási képeket hozom. Talán ősszre azt is sikerül feltennem.
Meg a Sára új frizuráját is. Mire sikerül feltennem már megint megnő.

Többiketől bocsi!
Jó éjt!
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Kép A hercegnős szulinapi party,ami még májusban volt.

Kép Ez a fenti játszószoba. Ott folytatódott a buli, mert nem volt jó az idő

Kép

Kép A piros felsőben lévő a tesóm

Kép A kis konyhatündérek (ez a konyha a kedvenc játékuk)

Kép Konyhatündérek2

Kép Nemcsak főz, de takarít is....

Kép Mindenhol felmosott!!!

Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok lányok!!!

Képzeljétek, tegnap jött apukám, hirtelen döntöttük el, azért sem jöttem tegnap, és csendesebb is leszek így a hétvégéig szerintem.

Viszont mindenképp muszáj elújságolnom, hogy a lányom este 8 után először csak fél 2-kor kelt, és utána fél 5-kor! Semmi nyöszörgés, semmi sírás, semmi!!!

Viszont fél 5 után nem aludt vissza, csak 8 körül 3/4 órára, szóval rémesen fáradt vagyok most ezért, de már megérte. Bárcsak így maradhatna minden! Mármint hogy ne kelne fel gyakrabban éjszaka.

Tegnap este megmértem evés után, csak 130-at szopizott, és most pedig jó sokat cicizett. Szerintem tényleg azért kel fel, mert éhes! Legalábbis az első cicizése amiatt van.

Most megyek is, főzöm a kávét magunknak.

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Momo! Most jutott eszembe, hogy múltkor a Mini manóban álltunk sorban és előttünk egy nő olyan fürdőnadrágot vett a kisfiának, ami felfogja a pisit és a kakit. Úgy néz ki mint egy rendes fürdőgatyó, csak vmi más anyagból van. Azt mondták nem folyik ki belőle semmi. Talán jó lenne a medencétek védelmében. Ha jól emlékszem 3000 Ft körül volt.
Puszi
verzsike
 
 


Verzsike!

Koszi a tippet. :lol:

Gyongyi!

Nagyon jok a kepek,milyen szep jatszoszobajuk van!!!!


Titi!
Gratula,csak alakul a dolog. :lol:


Mi megjartuk a z ortopediat,kiment a konyoke(mert megint eljatszotta,hogy megyunk fol a lepcson es elengedi magat,anya meg egy kezenel fogja tartja ,nehogy lezugjon...)....szoval nagy ijedelem.Dokibacsi eleg morc volt,kozolte,hogy ezt ne csinaljam a gyerekkel gyakran(mintha direkt csinalnam :roll: ) mert a gyereknek nem a keze a fogoja. :roll: Na,akkor milyet fogjam mikor megyunk fel a lepcson. :roll: A lenyeg,hogy ugy helyretette,hogy nemhogy en,de Mishal se vette eszre. Ijedelemre bementunk az Ikeaba sutizni es kavezni(hugomat is vittem mint lelkitamaszt) es kapott Mishal egy nagy kutyust. Megyek ebedet varazsolni es elpakolni.Most anyukam nagyon haragszik ram mert hogy tehettem ilyet az unokajaval. :roll: :roll:
momo35
 
 


Sziasztok!

Momo
Sajnos ez a fajta könyökkiugrás elég gyakori a kisgyerekeknél. Ha tudod fogd a felkarját talán akkor nem történik baj.
Bevallom én is mindig a kezét fogtam mind a két fiúnak hiába tudtam, hogy lehet belőle ilyen.
Lényeg hogy minden fájdalom nélkül helyrepakolták.
Igen a gyerekszobába eleinte ikeás bútort néztem ki, de végül nem onnan lesz. Fenyőbútort nézünk ki és remélhetőleg lesz is raktáron ha megyünk megvenni. Az ágy az már megvan. A hőn áhított emeletes lett végül csak azzal a különbséggel hogy az alsó ágy az dupla széles a felső meg normál méretű.
A szoba színe a napsárga és a narancs között félúton, máshogy nem tudom jobban megfogalmazni.

Titi
Na alakulgat ez az alvás.
Gondolom, hogy itt van apukád nem leszel jobban kipihent, de legalább jól érziktek magatokat.

Oné
Mindig ámulok a játszószobátokon olyan jó nagy. Látom nálatok is simán játékboltot lehet nyitni.:)
Fogalmam sincs hová teszem a játékokat, ruhákat addig amíg festünk. A nappali kész kupi lesz de máshová nem tudom rakni. Hegyekben fog állni a sok cucc, még szerencse hogy a fiúk nem lesznek itthon.
Dávid már másnap estére teljesen jól lett. A fene tudja vírus volt e vagy mi.
Sárának jobbulást!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Nagyon sok a teendő. azért nem jöttem, de olvasok ám, de adddigra hulla vagyok.
Ma vittem el átnézetni az autómat, remélem nem fo sokba fájni..bár hívnának akkor...viszont 12:30 óta ott van, miért nem szólnak már.

Megyek pakolok tovább, majd igyekszem részletesen jönni.
Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?