Új privát üzeneted érkezett!

nekem megjött piri de sebaj a következő túrára is befizetek :)

nika70
Salgótarján
 
 


wowo viszont laptetűűűűűűűűűűűűűű

nika70
Salgótarján
 
 


encike krémes fehér folyásom van és néha fájdogál a jobb petefészkemnél!
lehet piri,csak akkor jönne már! :roll:
nika gratula a laptetőhöz! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Nika!
Piri monnyon le!!!!

Juj ma ha fürcsizünk tuti Niki sirni fog. Ma levették a nagyláb ujja körmét, mert apci véletlen ráhuzta az ajtot. De ezt jol türte.
Közben csunya kiütései vannak!
encike 2
 
 


próbáljátok ugy a fürdést hogy ne érje víz a sebet! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bizti csipi majd!
encike 2
 
 


az lehetséges igen! :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Encike: Sajnos rókamoma nagyon ragaszkodik hozzám! :?
Sajnálom a kislányodat! :cry:

Nika: Sajnálom pirit! :cry:
Viszont a laptetőhöz gratula! :lol:

Ma elmentem háziorvoshoz, de nem rendelt. :? Holnap mehetek újra! :?
zsu83
 
 


holnap már csak nem mész feleslegesen a dokihoz! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát remélem, mert addig nem tudom intézni az ekg-t és a vérvételt!
És a védőnőhöz is akkor tudok menni, ha ezek a leletek már meglesznek! :?
zsu83
 
 


igen ezt tudom!
Holnap meglesz minden és mehetsz a védőnőhöz! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Aztán 3 hét múlva megyek vissza a nőgyógyászhoz!

Melcsiről nem tudtok semmit lányok? Azt hiszem ő is pénteken volt dokinál! :roll:
zsu83
 
 


Remélem valami rendes védőnőt fogok ki! :lol:
zsu83
 
 


Remélem valami rendes védőnőt fogok ki! :lol:
zsu83
 
 


nem tujuk mi van melcsivel!Biztos elfoglalt azért nem tud jönni! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Én meg holnap megyek rákot nézetni és vérvételre. Megnézik a triglicerinemet.
Most engedjük a locsivizet, tuti csipi majd, de remélem helytáll.
encike 2
 
 


na majd írd meg mit reagált a niki fürdés közben!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Oksa.
encike 2
 
 


:lol: :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát biztos nem lesz kellemes a fürdés! :roll:
zsu83
 
 


hajrá nikike!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Csajok!

Bocs,hogy eddig nem voltam,de ma volt a szülinapom és az egész hétvégén vendégsereg volt!Nekem annyiban hozott szerencsét a péntek 13,hogy jó lett az AFP-m,igaz az alsó határt súrolja,de azért,mert korán vették le!Pénteken nem volt uh,mert a dokimnak sűrgősen elkellett mennie műtétre, így ma lett belőle szülinapi uh :D már a combcsonja 2,6 cm,fejecskéje 4,1 cm átmérőjű!Hátsó falon van megtapadva,ezért érzem kevésbé a mocorgását,mint a Hannáét!

Zsu: Mi mind a 2-nél korán elmondtuk!Nem attól függ,hogy mi lesz vele!Egyébként azt hallottam,hogy a 9. hét a vízválasztó a dokik szerint,nem is a 12. hét!Örüljön az egész család! :D Igaz,Nektek kell eldöntenetek,de ha így folytatod a rosszulléteket,akkor nem tudod eltitkolni! :D :shock:Egyébként a rosszullét jót jelent :oops: :D Engem is mindig ezzel nyugtattak!Nekem nem használt semmi praktika hányás ellen! :shock:

Csajok Nektek meg mennek a drukkok ezerrel :D :wink: :D :wink: :D Majd rakok fel képeket is!
Jó éjszakát mindenkinek!

Kép

Kép
melcsi82
 
 


szia melcsi de jó,hogy jöttél!!!!!

Nekem egyik terhességnél se voltak kimondott rosszulléteim,max este volt enyhe hányinger és napközbe ha utaztam ájulés környékezett meg mindíg!

encike na hogy ment este a fürdés nikinek? :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: megjött már végre?
nekem tegnap igen. Úgy örültem neki. bezzeg máskor , hogy utálom ha megjön:)

Kép
csucsu05
 
 


Hali!
Niki tegnap orditott, ugyhogy nem ázott sokáig, igy még rajta a géz.
Ma voltam rákszürésen, kb 6 hét mulva controll, megvizsgált és indulhat a menet.
Voltam laborba is és helyreállt a triglicerinem is. Tök jo!
encike 2
 
 


Sziasztok!

2 napig nem tudtam jönni. Vasárnap Kende tiszta hiszti volt, gondolom a front miatt. Tegnap meg Pesten voltunk Kismama napon. Ez egy céges buli volt. Egész jó volt. :)

Nika: sajnálom, hogy neked se jött össze ebbe a hóban. Nagyon jót mosolyogtam a szövegeden: „a Következő túrára is befizetek”
Hát remélem nekem ez a kikapcs már babát hoz nekem, bár most egy kicsit úgy érzem, mintha meg akarna jönni.

Kiriki, Zsu, Enci: Vonyarcvashegyen voltunk egy hétig. Bár sokat kirándultunk. Voltunk Kehidakustányon, Keszthelyen, Szigligeten, Tihanyba. Nagyon szupi volt. :)

Zsu: hát remélem eggyel többen jöttünk haza. :) Majd a 7végén kiderül :)
Hú olvasom, hogy már a róka is járt nálad. Azért irigylem azt a rókát ;)

Kiriki: milyen vérvételen voltál? Mit néznek most neked?

Enci: mi ez a triglicerin? Mit néznek? Kicsit hülye vagyok hozzá. De örülök, hogy okés lett az eredményed.

Melcsi: boldog szülinapot! Örülök, hogy minden oké veletek :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Virág!
Az olyan, mint akoleszterin, vagyis vérzsir. 1 honappal ezelőtt 3-szoros volt, szedtem rá halolajat és levitte.
Ez egy vérvételből derült ki.
encike 2
 
 


csucsu még mindíg nem jött meg! :roll:
encike akkor már minden rendben van veled! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Melcsi: BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!!! :lol: :lol: :lol:
Már nem titkoljuk sokáig, vasárnap megyünk a szülőkhöz, és elmondjuk! :lol:
Azért remélem nem hányok be anyóséknál! :oops: :lol:
Nekem se jönnek be a praktiták, max. 10 percig jól vagyok, aztán megint jön a rosszullét! :?

Encike: Örülök, hogy helyre jött a triglicerided! A halolaj tényleg nagyon jó ellenszer! :)

Virág: Ha gondolod átküldöm hozzád rókakomát babaügyben! :wink: :) Megy a drukk!!!!! :lol:
Szép helyeken voltatok, már mi is jártunk arrafele!
zsu83
 
 


Melcsi!
Utolag isten éltessen!

Zsu!
Igen, mostmár elhiszem, hogy jo a halolaj.

Most jöttünk kötözésről, nagyon ari volt. Itthon leáztattam a gézt.
encike 2
 
 


A férjemnek is bevált annak idején a halolaj! :)

Niki egy igazi hős!!!! :lol: :lol: :lol:

Holnap megyek vérvételre, ekg-ra! Biztos jól megcsapolnak! :?
Férjemmel előbb beszéltünk a nyaralásról, hát nem tudom, hogy megyünk-e, talán majd augusztus végefele elmegyünk pár napra valahova! :roll:
Tavasszal már voltunk Zalakaroson egy hetet, úgyhogy nekem most nem annyira hiányzik a nyaralás!
zsu83
 
 


éljen niki a hős!!!!!!!! :lol:

Melcsi utólag is sok boldog szülinapo kívánok én is! :lol: :lol: :lol:

zsu asszem 3 kémcsővel vesznek vért de nem bisztos! :wink: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Zsu!
A párod mire szedte?
Én ma voltam vérvételen 3 kémcsővel szedtek le. Ugyhogy levagyok csapolva.

Mi jövö hoba megyünk Balatonkenesére.
encike 2
 
 


Nita: Akkor talán kibírom! :D :wink:

Encike: A férjem is trigliceridre, meg koleszterinre szedte! Neki is bevált! Azóta félévente mindig tart egy kúrát! :)
zsu83
 
 


zsu tuti ki fogod bírni! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita tuti! :lol:
zsu83
 
 


Én is kibirtam, sőt néztem is!
encike 2
 
 


nézni nem néztem,nem bírom a vért! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát nézni én se fogom, az tuti!
Nem is parázok, csak mindig azzal szoktak nekem jönni vérvételen, hogy alig van vénám! :roll:
zsu83
 
 


Sziasztok!

Zsu! Nem lesz semmi baj holnap. Most kifogsz egy ügyes nővérkét, s pikk-pakk talál vénát. Én sem bírom nézni a vérvételt. Vért is adok, ha kell, csak ne lássam, különben gáz van.

Többen írtatok a halolajról. Hol lehet ezt beszerezni, mert a férjemnek is magas a trigliceridje. Szerencsére ő mindent kipróbál, csak használjon.

Melcsi! NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK! Várjuk az uh. képet. Mekkora már a babócád!

Viri! Jó lehetett az az egy hét. Drukkolok, hogy hétvégén ne jöjjön meg. Mi Pécsre indultunk augusztusban, erre a férjem kitalálta, hogy inkább menjünk vízpart közelébe. Úgyhogy most módosítunk az utiterven. Még jó hogy semmit nem foglaltunk le. Én bromocriptint szedek, mert anno magas volt a prolaktinszintem. 3-6 havonta ellenőriztetni szokta a doki. Eddig jó volt. Utoljára januárban voltam. Most még általános vérképet is kért + progiszintet is néz. Csak elfelejtett adni egy másik beutalót, így újra kell mennem hozzá, mert nem tudok a 21. napon menni újabb vérvételre.

Nika! Sajnálom pirit. Majd a következő hónap.

Lehet, hogy most egy kicsit ritkábban jövök. Nem azért, mint a többiek, hanem mert a nagymamám rosszabbul van. Korábban írtam, hogy áprilisban volt egy agyi infarktusa. Eddig egész szépen gyógyulgatott. Aztán szombaton történt valami, s rosszabb állapotba került, mint amikor kihoztuk a kórházból. Ma reggel már anyukámat sem ismerte fel, pedig ő ápolja, egész nap ő van vele. A doki szerint már nem sokáig lesz velünk. Azt mondta, készüljünk fel. Hogy lehet erre felkészülni? Annyira rossz így látni. Igyekszem minél többet vele lenni, ezért kicsit ritkábban jövök. Puszilok mindenkit, s azért drukkolok mindenkinek. Olyan jó lenne már jó hírt is hallani.

Most annyira nem is foglalkoztat ez a baba kérdés. Aztán ki tudja, lehet hogy igy lesz babócám. Bár amilyen idegállapotban vagyok.

Bocsi, kicsit hosszúra sikeredett.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Köszi csajok a szülinapi gratulációkat :D :D :D

Viri: Jó,hogy jöttél már régen voltál!Drukkolok,hogy meghozza a várt eredményt ez a kis kikapcsolódás!

Zsu: Én sem szeretem a vérvételt,de először mindig több kémcsővel vesznek!Ha nem kapkod a nővér,akkor meg sem érzed!Nekem jó volt,mert a háziorvosomnál van EKG és nem kellett bemennem a kórházba!Fogorvoshoz is menj ám el,gondolom mondta a védőnőd!Nekem eléggé felpuhult az inyem a hormonváltozástól,még mindig vérzik néha! :?

Kiriki: Rakok fel uh képet,csak töltőn vannak a fényképezőgép elemei!!Az én Szonja babám a hátsó falon van megtapadva , a fejkörfogata 14,02 cm, a combcsontja 2,6 cm! :D Az egész baba most kb. 19-20 cm :arrow: kész kosaras :D Elég élénken kezd már mocorogni! :D

Holnap akkor megpróbálom felrakni az uh képet!Csüt-ön megyünk a Balcsira 4 napra!Remélem szép időnk lesz!Hétfőn meg házassági évfordulónk lesz!!!!! :D Az első :D Ilyen ez a június!

Vigyázzatok magatokra!Jó éjt!

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Kiriki: A halolajat én már láttam gyógynövényboltokba is, mi egy emberkétől szoktuk rendelni, aki aloe verával foglalkozik!
Nagyon sajnálom a nagymamádat! :cry: Sok erőt és kitartást kívánok neked! Használj ki minden időt amit még vele tölthetsz!
Erre sajnos nem lehet felkészülni! Én 3 éve veszítettem el a nagymamámat, méhnyakrákba! Tudtuk mi is, hogy már nem lesz velünk sokáig, de amikor megtudtam hogy elment, teljesen kikészültem! :cry: Még most is nagyon hiányzik, és még mindig nem tudtam feldolgozni teljesen! Most, hogy babát várok, még jobban érzem a hiányát! :cry:

Majd amikor nem is gondolsz rá, meglátod milyen hamar babás leszel! :lol:
zsu83
 
 


Melcsi: Fogorvoshoz is megyek jövőhéten!
A védőnőnél még nem voltam, mivel a dokim azt mondta, hogy akkor menjek, amikor a labor és az ekg is megvan!
Már alig várom, hogy az én babócám is mocorogjon! :lol:
Jó pihenést nektek, nagyon jó időt mondanak hétvégére! :lol:
zsu83
 
 


Melcsi: Fogorvoshoz is megyek jövőhéten!
A védőnőnél még nem voltam, mivel a dokim azt mondta, hogy akkor menjek, amikor a labor és az ekg is megvan!
Már alig várom, hogy az én babócám is mocorogjon! :lol:
Jó pihenést nektek, nagyon jó időt mondanak hétvégére! :lol:
zsu83
 
 


Sziasztok. Hú nekem nagyon fáj a hasam elmúlhatna már a mensim. Ez a 3. napom. Még 2nap. És megbeszéltük a férjemmel ha elmúllik a mensim nem görcsösen de próbálkozunk újra. Vagy összejön hamar vagy nem. majd eldől. Az sem baj ha nem rögtön jön de valamiért most úgy érzem nyáron már babás leszek. :)
Csak pozítívan tudom:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Csucsu: Nagyon drukkolok, hogy minél hamarabb összejöjjön a baba! :lol: Nem is szabad rágörcsölni, mert akkor tuti, hogy nem jön! És csak pozitívan! :wink: :lol:

Elintéztem ma a vérvételt és az ekg-t! A vérvétel csak keddre lesz meg, mert valamire 4 napot kell várni! :?
A fogorvos is csak 2 hét múlva tud fogadni! :?
zsu83
 
 


Sziasztok!

Zsu: jobb, ha hozzászoksz a vérvételhez, mert egy párszor le fognak csapolni a 9 hónap alatt. ;)

Kiriki: jobb is a vízpart nyáron a nagy melegbe. Pécsre meg mentek tavasszal, vagy ősszel :)
Én is szedem a bromot, ez az első hónapom. Te mióta szeded? És figyi mikor megjön az idő alatt is kell szedni?
Hát a nyagyidra nem is tudom mit mondjak. Sajna, ha ilyen állapotban van tényleg nem tudtok mit csinálni. Legyél vele amennyit csak tudsz! Kitartást és sok erőt nektek!

Melcsi: kiscsajotok lesz? Erről lemaradtam. Látom a nevét is eldöntöttétek már. :)
Kellemes kikapcsolódást nektek holnaptól! ;) És boldog házzassági évfordulót. A miénk holnap lesz. (4.)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Virág: Köszi szépen!Néztem a vonalzód,hogy Nektek is most lesz :D Igen lesz még egy gyönyörű lányunk :wink: :D

Na most megpróbálom berakni az uh képet!Csak deréktól felfele látszik,de a keze már most a szája körül van!Olyan,mint a nővére :D
Kép

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Melcsi!
Az igen, milyen nagy csajszi!
encike 2
 
 


Melcsi: hűha milyen nagy már a kiscsaj :) Nagyon aranyos, már most ;)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?