Új privát üzeneted érkezett!

Zsófi, én is eszetle korainak tartom, úgyhogy mondtam, hogy hagyjon békén vele. Majd jövő nyáron, talán.
Samunak jobbulást! A lázon kívül más baja is van?

Fatima, szuperek a fotók! Látom Tarek nagyon élvezte a torta gyurmázást! Ízlett is neki? A storyt is várjuk!

Nelly

Kép
breeki
 
 


nagyon klasszak a képek fatima!! látszik h mindenki nagyon élvezte a szülinapot!! micsoda tortamaszatolást rendezett tarek! elképesztő édes!! gyönyörű!!

tudod mi hiányzik? fatima+tarek kép!!!
kerekpocak
 
 


nincs semmi baja :? :? :shock: :shock:
gondolok fogacskára, v 3 napos lázra :shock: :shock: nemtom. :? :?
kerekpocak
 
 

 
 

Fatima, egyszerre írtunk! Örülök, hogy ilyen jól sikerült!

Nelly

Kép
breeki
 
 


velem is!! tudom ám nelly h te is korainak tartod! nem azért írtam! csak egyetértettem veled!
kerekpocak
 
 


Most viszont ha nem bánjátok visszavonulok vajúdni! :) Már a szülőszobán nyomom! :) De a legjobb most az egészben az, hogy tudom, hogy holnap reggel 6:46-kor már láthatom az én babámat! :)

(bocsi, ha kicsit most sok voltam)

És ígérem holnap mindenre reagálok!

fatima
 
 


Nelly,Zsófi! Köszönöm a dícséretet!

Holnap teszek fel Anya-Fia fotót is! :)

fatima
 
 


Zsófi, köszi :wink:

Fatima, engedélyezzük. Azt hiszem én is át fogom újra élni hamarossan Szonja születését. :roll: Igaz, nekem egy nagyon jó emlék maradt!

Nelly

Kép
breeki
 
 


teri: megnéztem újra a képeket és látom, h nem is reagáltam! pedig annyira szépséges és nagylányos petra! főleg az utolsó elgondolkodós képen! megnyúlt és naygon nagyon nőcis! ez a póz!!!
nagyon édes !!!!!!!!!!!!
kerekpocak
 
 


DRÁGA TAREK BABA! ELJÖTT EZ A VÁRVA-VÁRT NAP IS: AZ ELSŐ SZÜLINAPOD! a JÓ ISTENKE ÉLTESSEN SOKÁIG!!! NAGYON SOK SZÉPET ÉS JÓT KÍVÁNUNK NEKED!!!

CSAK AZT KÍVÁNOM NEKED AMIT MAGAMNAK IS KÍVÁNNÉK: [color=cyan][b]SZÉP ÉLETET, BOLDOGSÁGOT...!!!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


TAREK NAGYFIÚNAK NAGYON NAGYON BOLDOG 1 SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!!!!!!!!!!!!!!!
kerekpocak
 
 


Tarek bébinek boldog 1. születésnapot!!!!!

Klári
Kép
ganti
 
 


Tareknak nagyon boldog első szülinapot!!!!

Eszméletlen jók a képek, annyira cuki a kis fürtös buksija!
Tortamaszatolás :D És szuper ajándékokat kapott!

KépKép
KépKép
nyuszi04
 
 


Teri, Petrára alighanem én sem reagáltam időben :oops: :cry:
Pedig az ő kicsi képei is szuperek, annyira gyönyörű kislány!!
Hiába, ők már nem babák többé :wink:

KépKép
KépKép
nyuszi04
 
 


Köszönjük Lányok! :)

És képzeljétek! Ma még nem is bőgtem! :shock: :lol: :shock: Nem tudom mi van velem. Gondolom a hétvégi elérzékenyülések mára már alábbhagytak! :) hehehe

Teri! Petra nagyon szépséges kislánnyá cseperedett! Olyan nőcis tényleg! :) Nagyon fincsi lehetett az ő tortája is. Ízlett neki? Már olyan jó lenne benneteket élőben is látni, bár veled még "taliztam" amikor hatalmas pocakkal ott ültél a szülészeten. :) Emlékszel???

Zsófi! Sirály az új avataorotk! A pasijaid nagyon édesek és jó látni, hogy ennyire szeretik egymást. De ugye nem bántalak meg azzal, ha én nem irigykedek rátok!?! :oops: :oops: :oops: Nekem van ugyanis a világ legjobb 2 pasija!!!! :lol: :D :lol:

Jónásnak utólag ( :oops: ) és BOLDOG 2. HÓFORDULÓT!
Hihetetlen, hogy már 2 hónapos, pedig még csak most született. :)

elküldöm...

fatima
 
 


Szobatisztaság- Nekem is mondogatta anyukám, hogy lehetne már bilit venni Zsöminek és néha ráültetni stb, de én még elzárkózok ettől. Én is úgy gondolom, hogy majd jövő nyáron szoktatom a bilizésre. Bár sztem ez nem feltétlenül "érettség" kérdése, hanem ez is egy szoktatás. Az tény, hogy nem tudnak még szólni, de amit Nyuszi írt az tök igaz:

Én pl tutira tudom, hogy Zsömi mikor szokott kakilni. Reggel és ebéd után. Ilyenkor már ez egy kiindulópont lehet. Én pl meg szoktam nézni, hogy felkelés után száraz-e a pelus vagy sem. És az esetek nagy többségében száraz. Ez persze még nem jelenti azt, hogy mehet a biliztetés, de az tuti, hogy én nem várok 3 éves koráig. Főleg, hogy a legtöbb ismerősöm végül pont azzal a módszerrel hagyták el a pelust, amit Nyuszi írt. Ez van. Nincs pelus és kész! :)

Na dugulok.... :)

fatima
 
 


Sziasztok!

Drága Tarek babának Sok Boldog 1. Születésnapot Kívánunk!!!!!

Tündériek a képek, biztos nagyon jó volt a buli. Édes ahogy túrkál a tortában, én is szeretném, hogy Luca túrjon, mint egy kismalac. :lol:

Teri: Petra milyen kis nőci lett! Hihetetlen aranyos, az utolsó kép meg nagyon édes.

Jónás babának boldog 2. hófordulót!!

Klári: nagyon drukkolok!!! Biztosan sikerül majd! :wink:

Én elhalasztottam az egyik vizsgámat a mellgyulladás miatt, így csütörtökön kell mennem. Eddig egy hangot nem tanultam, így be is fogom és húzok tanulni (bár lassan Luca kelni fog, 3/4 órákat alszik napközben). Lehet, hogy csak akkor tudok majd tanulni, ha 3-kor jön Kornél. :roll:

Edis

Kép
ediske
 
 


Azt még szerettem volna elmondani, hogy holnap este megyek az István a király-ra, Luca az apjával marad. Kicsit izgulok, mert szörnyen anyás Luca, ha kiteszem a lábam a szobából, már sír..
Nem tudom mi lesz így, főleg, hogy este nem leszek itthon altatásnál, bár biztos vagyok benne, hogy a Kornél megoldja majd.

Edis

Kép
ediske
 
 


Mutatok egy képet is. :) Kép

Edis

Kép
ediske
 
 


DRÁGA TAREK! NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK NEKED ÉS ANYUKÁDNAK PEDIG SOK-SOK ZSEBKENDŐT MÁRA ÉS AZ ELKÖVETKEZENDŐ ÉVEKRE! hihi

Kép
niki30
 
 


Na, végre alszik Petra és tudok egy kicsit vissazolvasgatni!

Zsófi! Nagyon édik a videók!!! A képektől meg el lehet olvadni! Hogy van Samu? Lázas még? Gyógypuszik neki!!! Nekem is kell egy kisfiú!!!

Anita! Gratula a 2/3-hoz!

Klári! Lélekben veled vagyunk! Lehet h már túl is vagy rajta és már 2 diplomásnak számítasz!!! :D :D :D

Fatima! Annyira gyönyörű ez a nagy fiú!!! Úgy látszik a csokitorta minden baba tetszését elnyeri. Nálunk a túróst csakmegkóstolta, bezzeg a csokisat...
Igen, mi már taliztunk a kórházban. :lol: Annyira a szemem előtt van az a délelőtt... Ahogy ott balfaszoskodom a telefonnal, meg a ctg, ultrahang. Visszagondolva: olyan jó volt akkor! Bár akkor már jó egy hetes túlhordásban voltam és az uh-tól függött h hazamehetek-e. Akkor még engedtek.:lol: :lol: :lol: :lol:
Ha minden igaz, a jövő hét második felében megyünk haza és akkor összehozhatunk egy talit!

Edis! Luca is annyira szép! Nem lesz holnap este semmi baj, nem fog sokat sírni! Kornél biztosan ügyi lesz!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Fatima! Nagyon klasszak a képek! Hihetetlen nagyfiús már Tarek és milyen vagány!
Örülök, h. jól sikerült az ünnep! Igazi csokoládés, maszatolós torta. Te sütötted? De ez nem az, aminek a receptjét leírtam ugye?

Kép
niki30
 
 


Kedves Tarek!

Isten éltessen első születésnapod alkalmából!

Puszi,

Emma

Zsu
svs
 
 


[quote="fatima"][ írta:fatimab]Szobatisztaság- de az tuti, hogy én nem várok 3 éves koráig. Főleg, hogy a legtöbb ismerősöm végül pont azzal a módszerrel hagyták el a pelust, amit Nyuszi írt. Ez van. Nincs pelus és kész! :)


Azért ehhez annyit hozzáfűznék, hogy tavaly nyáron hiába vetettem be a "nincs pelus és kész" stratégiát, akkor még annyira nem tudott erre odafigyelni, hogy ihaj. Pl. elmerült a játékban, becsorgott a pisi, gyerek sírva felugrik, hogy "anyucika, kérem vissza a pelusomat, légyszi adj rám pelust" hát nekem nem volt szívem ahhoz, hogy megtagadjam tőle.... Míg most simán tud már figyelni erre is, a legnagyobb játék közben is és szépen szól.

Mondjuk gyerekfüggő is, mert míg mások jól reagálnak a "kell pisilni-ülj a bilire-kell pisilni-ülj a bilire-kell pisilni" mantrára, addig Csenge ideges lett tőle, csak azért sem ült a bilire aztán 2 perc múlva kész lett a becsori.

Egész biztos, hogy ez a szobatisztaság minél korábban, bármi áron "verseny" a textilpelusok korából ered, amikor mondjuk mosógép (esetleg vezetékes víz) nélkül napi 8-10 textilpelust kimosni biztos nem volt leányálom... Szerencsére bennünket már nem hajt ez a tatár :wink:

KépKép
KépKép
nyuszi04
 
 


Edis, Pistám a sirályra mész???? Irigy, irigy, én is nagyon szeretem 8) A Társulatos előadás lesz most, igaz?? Majd kérek kritikát :wink:

KépKép
KépKép
nyuszi04
 
 


DRÁGA TAREK ISTN ÉLTESSEN NAGYON SOKÁIG 1. SZÜLETÉSNAPOD ALKALMÁBÓL!
SOK PUSZI SZONJA & NELLY

Nelly

Kép
breeki
 
 


nyuszi: bizony arra megyek, nagyon várom már. Amióta Luca megszületett ( 9 hónapja), egyszer mentem el este egy koncertre, azóta semmi. Már nagyon kell ez nekem úgy érzem.

Olyan nagyon fáradt vagyok, nem tudom mi van velem. :shock: Bárhol és bármikor el tudnék aludni...

Edis

Kép
ediske
 
 


nem vagy terhes? hmm?
kerekpocak
 
 


klári hajrá holnap!!!!!!!!!

teri: samunak kutya baja. jött és ment az egész.

képzeljétek lányok samu tisztára apja fia. imádja csabát és annyira nagyon h az hihetetlen. én csak csatlósa vagyok apának.

viszont jónás meg nagyon hozzám kötődik. ha sír csak én tudom megnyugtatni. rajtam alszik - mosolyog rám.

tisztára szerelmes vagyok mindkettőbe.
olyan jó érzés! :lol: :lol: :lol:
kerekpocak
 
 


no itt vagyok, 15 óra 10 perckor 2 diplomás lettem :lol: 8)

Most megyek aludni hulla vagyok, de nagyon.

Köszi a drukkokat!!

Klári
Kép
ganti
 
 


jujjj én azt hittem szerdán van. bocsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

akkor is!

GRATULÁLUNK A 2 DIPLOMÁS KLÁRINAK!!!!!!!!!!!!

HATALMAS ÉLJENÉLJENÉLJEN!!!!!!!!!!!!!
kerekpocak
 
 


[quote="ganti"]
írta:
ganti
Na megyek, tanulok egy kicsit :wink: majd szerdán jövök, remélhetőleg mint kétdiplomás :wink:


na ezért hittem h szerdára kell drukkolni. :oops: :oops: :oops: :oops:
kerekpocak
 
 


KLÁRI, GRATULÁLUNK! FANTASZTIKUS VAGY!
Remélem megünneplitek!

Jajj, tegnap voltam bennt a barátnőmnél, tünemény az a kisfiú. Pindurka kis fekete hajjal és az illata hmmmmm, annyira finom.
:lol:
Bőgtem is. Olyan jó volt őket látni.
Barátnőm ráadásul hős volt, sokat vajúdott. Otthon kezdte és bennt folytatta, szóval nem semmi.

Kép
niki30
 
 


Nem is meséltem. Tegnap voltunk bennt a böliben.
Nekem tetszett, szimpi volt.


Na majd jövök, most mennem kell.

Kép
niki30
 
 


Klári nagyon ügyes vagy! Gratula! :D :D :D
Mikor lesz a diplomaosztás?

Mi még gondolatban sem nagyon foglalkoztunk a szobatisztaság kérdésével, de mivel épp lakástfelújítunk és költözünk, olyan wc deszkát vettünk (megláttuk és megszerettük), ami "2 in 1". Van az alap/ felnőtt ülőke, egy lehajtható szűkített ülőke, meg a tető. Tök jópofa!

Niki: tök jó, h Emmát felvették a bölcsibe! Akkor már biztos, h újpestre fog járni?

Edis: én is megyek az István, a királyra! Hol ülsz?
Kengurus rugi van Lucán, maci van az elején, nem? Nekünk is volt uilyen!

Nekem meg lett egy csomó az egyik mellemben. :? A védőnyanya szerint azért, mert még van benne tejci, és most a hormonok miatt beindult. Jegelem ezerrel, remélem segít, mert fájdogál eléggé!

Viszont: továbbjutottak az olaszok! :D :D :D

Zsu
svs
 
 


Klári, szívből gratulálok!!!!

Zsófi, egyet apának, egyet anyának :D

Hétfőn voltam a cégnél, kismamatájékoztató volt. Volt gyerekmegőrző, gondoltam, Bori már álmos, beadom és elalszik, úgyis olyan jól elvan mindenkivel. Naná, hogy nem jött, be, úgy sírt a kis drágám hogy borzalom. Teljesen felzaklatta magát, de ahogy magamhoz öleltem, rögtön abbahagyta a sírást, hozzám bújt, belém kapaszkodott, és egy percen belül elaludt. Annyira jó érzés volt, Csenge ilyet sosem csinált :oops:

Niki, szuper, hogy tetszett a bölcsi! Melyikbe fog Emma járni?

Edis, nem is írtam, hogy milyen cuki Luca :wink:

KépKép
KépKép
nyuszi04
 
 


Szegény pici lány! Olyan jó, amikor így megnyugszanak anyánál! :D

Andi, múltkor írtad, h Csenge 2 évesen indult el. Ez ugye nem igazán számít átlagosnak! Lehet tudni, h vajon miért kezdett el járni ilyen későn? Vagy már írtad, csak lemaradtam róla? :oops:
Bori hogyan áll a témával?

Zsu
svs
 
 



Zsu, nem, egyáltalán nem számít átlagosnak a két évesen való elindulás... Csenge izomgyenge volt, ezért sokat kellett gyógytornára járnunk. Bori eddig mindent szépen csinált, most a kúszás-mászással nem igazán akar haladni, úgyhogy őt is viszem neurológiára - rögtön kaptunk is időpontot július 28-ra :shock:

Fatima, nagyon jól néz ki!!! Jól látom, hogy csinos apartamnházat lehet bérelni?

KépKép
KépKép
nyuszi04
 
 


:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! NEM HISZEM EL! :cry: :cry: :cry:

Tegnap még volt ebben az apartman komplexumban hely 08.30-tól, ma viszont már nincsen! :( Csak szeptember 13-tól!

Szerintetek lehet még Olaszba menni nyaralni szept. közepén???

fatima
 
 


Sziasztok!

Zsu: iszonyat hátul ülünk...pont most néztem. 215 szektor, M sor.

Nem kengurus rugi volt Lucuson, hanem Némós (Disney). :lol:

Zsófi: igen azt láttam a videón, hogy Samu nagyon apás. :wink:

Fatima: hú, de jó lesz Nektek!!!

Edis

Kép
ediske
 
 


Fatima: mi 2 éve szeptemberben voltunk Toscanaban, nagyon jó idő volt. Nem volt dög meleg, de nyárias idő volt. Kb. 25-28 fok.

Edis

Kép
ediske
 
 


Klári! HATALMAS GRATULA A 2. DIPLOMÁDHOZ? Jöhet a következő??? :wink: :wink: :wink:

Ediske! Mi Bibione-ba mennénk (Észak Adria). Azt tudom, hogy Görögországban még szeptember közepén jó idő van, de vajon az Adrián!?! :roll:

fatima
 
 


KÖSZI!! Diplomaosztó nem tudom mikor lesz még. Mindenesetre teganp ünnelópeltünk már a csoporttal.

Soha többet iskola :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Szerintem szeptember még teljesen jó, max. nem lesz gatyarohasztó meleg, de fürödni, napozni simán. Ja, és sokkal kevesebben lesznek!!!

Klári
Kép
ganti
 
 


Jaja, és sokkkkkal olcsóbb!!! Ami ugye nem elhanyagoható szempont! :) :wink: :) Az meg pláne nem baj, ha nincsen iszonyat meleg. Ha nem fúj a szél és van 25 fok, az már KIRÁÁÁLY!!!

fatima
 
 


Szóval a böli.
A Leiningen útiba fog járni. Andi, tudod az merre van?
Az Obi közelében, ott a kereszteződésnél. Van ott óvoda is.
Szóval tetszett. Emma is tökre elvolt az udvaron a gyerekekkel. Persze körbeugrálták, hiszen ő volt a legkisebb. Ezek a gyerekek meg már mennek oviba, szal nagyobbacskák voltak.
Mindenkinek tetszett a kislányom, a kis totyogós. Szóval pozitív az első benyomás. Szept.-ben lesz szülői és ott mindent elmondanak.
Rugalmasak, tehát akkor viszem/hozom, mikor jólesik, simán megoldható a fél nap, viszont nincs fél napidíj. Sebak.
Szeptembertől indul a beszoktatás, egy hónap kb.
Már várom egy kicsit, izgi lesz.
Lelkileg edzem magam, h. így lesz a legjebb, szeptemberre pedig tuti biztos leszek benne, h. jól döntöttünk. :lol: Na majd kiderül.


Hú Fatima, ez nagyon kis szupi helynek tűnik! De jó Nektek! Mikor mentek?
Jajj, most olvasom, nincss hely. Szept közepe?
:roll: Gondolom ott még jó idő van ilyenkor.

Edis!!! Te vagy az én emberem!!! Álmom Toscana! Nászútra oda szeretnénk menni. Mesélj, küldjél képeket, akár priviben, légysziiii!!! :)

Kép
niki30
 
 


elnézést a sok elütésért :oops:

Kép
niki30
 
 


Lányok, esélyem sincs felzárkózni :oops: , újra meg újra bekapcsolódni igen, ha nem haragszotok nagyon érte... :( :( Gyorsan egy-két gondolat.

Fatima, mi jártunk Bibione környékén augusztusban is és szeptemberben is (egy fix augusztus végi dél-ausztriai pihenést toldottunk meg egy hét Olaszországgal egyik évben előtte, másik évben utána) és az augusztusi után megfogadtuk, hogy soha, de soha többé. A heringes hasonlat nem írja le elég jól, hogy mi van ott augusztusban, amikor egész Olaszország a tengerpartra megy. A parton nem lehetett lépni a tömegtől. Jó, akkor nézzünk várost! De a kiürült városok a kihalt, gőzölgő utcákkal, a jó kis kiülős trattoriák helyén összehajtogatott székekkel és összekupacolt asztalokkal, egy hónapra bezárt üzletekkel, stb. szintén csalódás volt. Nem így szeptemberben! Imádtuk! Szerintem ne bánkódj! Ha Hanna picit megnő, biztos visszamegyünk. Bár a kedvenc helyünk nem a parton van, hanem egy kicsit beljebb és oda visszavárnak minket minden cseresznyevirágzáskor, de nincs is jobb, mint egy tavaszi, meg egy koraőszi nyaralás :lol: :lol: :lol:

Utólag :oops: is nagy-nagy gratula az egyéves nagyfiúnak és nektek, a szüleinek is!

Klári, gratulálok, úgy tisztellek benneteket, akik lurkó mellett tanultok! Ötletem sincs, hogy csináljátok :roll:

Kriszti, úgy irigyellek, amiért Balázs ilyen könnyen elfogadja az új ízeket! Eddig mindig azt mondta a védőnőnk, hogy nyugodjak meg, minden anyatejes baba úgy reagál, mint az enyém és ebben semmi különös nincs, de egyre közelebb az október és eddig véletlenül megkaparintott újságpapírból többet evett, mint a kínált gyümölcsökből és zöldségekből összesen :(

Niki, tök jó, hogy mindkettőtöknek tetszett a bölcsi. Ennél jobb kezdet nem is kell. A többi meg majd kialakul. És még adósa sem vagy a főnöködnek a közbenjárásért... :wink:

NyusziAndi, Bori-bújás édes :D Hanna ugyanez, csak sajnos ki sem kell tennünk hozzá a lábunkat a lakásból... :(

Andi

KépKép
hamma
 
 


olyan érdekes ez h böli :lol: :lol: :lol:
én ezt most hallom először. (meg ediséktől anno)
mi mindig bölcsit mondunk- hallunk.
:lol: :lol: :lol: :lol:
kerekpocak
 
 


DRÁGA TAREK!
SZIVBŐL KIVÁNUNK NAGYON BOLDOG ELSŐ SZÜLETÉSNAPOT!
LÉGY MINDIG ILYEN GYÖNYÖRŰ MOSOLYGÓS MINT A LEGTÖBB FOTÓN!
SOK EGÉSZSÉGET ÉS BOLDOGSÁGOT NEKED!!
SOK PUSZI!!


VIKI és BENI

Kép

Kép
viky30
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?