Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ha megengeditek, csatlakoznék hozzátok. A most született babákhoz gratulálok, a pocisoknak örömteli várandósságot kívánok!
Magamról: Május 27-én a debreceni Kaáliban volt az embriótranszfer, múlt hét pénteken 6 mm-es petezsákot láttunk az UH-n. Most kicsit parázok, "gyártok" barna foltokat, de a dokim azt mondta, amíg nem vér, addig nem gáz. Nálatok volt, akinél előfordult ilyen?
vovanda
 
 


Hajnali órán sorolnám a hiányzókat:

Nők?
Korall?
Szöcske?
Bartika?
Évi?


Véda! Fanni! Remélem, jól vagytok.

Zöldi! Fejed? Hatott a gyógyszer?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Vovanda!
Szia! Üdv itt! Na, a legjobb parázós ír neked. Én is gyártok barna foltokat, sőt véreztem is. Pihenj sokat- Nekem fekvés van. Megnéziumot nyomatom és vörösbort. :)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 

 
 

Hanna!

Köszi. Én most még dolgoz(gat)ok, de mielőtt kikapnék: irodai munka. Doki bácsi nem tiltott el. A Magne b6 3x2vel megy és tudom, hogy nincs baj, de a kisfiammal nem volt ilyen, ezért ijesztő. Na meg Manó korábbi házasságból spontán született, akkor valahogy eszembe se jutott, hogy baj lehetne, most sokkal többet parázok.
vovanda
 
 


Vanda! Én is irodai munkát végeztem. Hallgass a dokidra.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok

Fanni
még eszembe jutott, de valszeg tudod, bocs akkor érte
csak eszembe jutott,
ügye tudod a védőnőd mobilszámát?
bár a fiacskáid bizti jó nagyok lesznek, de ha mégis 2500g alatt lennének akkor csak védőnő által írt környezet tanulmány alapján - amit apjuk frissiben visz be - engedik őket haza! legalábbis októberben még így volt (Áronkám 2320g-al született, így sajna szükség volt a papírra)
ja és a gyerekágyon ha lehet akkor a nővérszoba oldalán lévő utolsó 2 szobába próbálj kerülni, mert itt a szoptatást segítő néni a legjobb szerintem.
Ákosnál pont a másik végére kerültem (gázos a néni, nem segítőkész), igaz nekem nem volt szükségem egyikük segítségére sem, de aki ezen (vagyis nem a patológiás végén van az nagyon nagyon segítőkész bármilyen problémád van)

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Vanda :P
Üdv. itt. Bizony a barna-vérezgetés-pecsételés nem tréfa dolog. Vigyázz magatokra!

Hanna :P
Igen, köszönöm. Kicsit elkettyentem, hogy Viri megszült, szegény, csak a 39. héten akart... én meg a 36.-on szeretnék, úgyhogy tutira én fogok a 39.-en :shock:
Te hogy vagy? Valaki kérdezte is tegnap, de nem válaszoltál!
???

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Erika :P
Köszi!
Ezt nem is tudtam. Tudom a védőnőm számát, igen. Ezt ma meg is kérdezem tőle, épp ma jön 10-re.
Keresztnevére nem emlékszel a "rendes" néninek?
Köszönöm!

ViriPapa alias G. :P
Ha a védőnő mégsem dobná be a recepteket 1-2 napon belül és már mennétek haza, én minden receptből duplát kaptam, de csak 1-et fogok kiváltani, így szívesen odaadom az egyik receptköteget, ha gondoljátok!!! Viri tudja a számom, csörögjetek rám, ha kell!!!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Köszi csajok! Vigyázok, nem rohanok, nem emelek. Meg igyekszem pihenni (már ha Manó éppen hagy :) ). A dokim azt mondta, hogy most még nem látja okát, hogy hazazavarjon, úgyhogy még maradok. De szeptembertől mindenképp otthon leszek.
vovanda
 
 


csajok ma ez nem az én napom...hanali 2 kor gfelkeltem..elkezdett fájogatni ahasam... nem tudtam aludni mert idegesített... ráadásul Zsigi is ficánkolt.... nemáhogy aludjak...

nagynehezen visszaaludtam... de amióta felkeltem azóta ugyanúgy érzem a pocim.. uuuuuuuuuuuuuutáélom ezt az árzást.. bár az időjárás biztos ludas benne! :cry: ugye ez csak az időjárás? másnak is szokott ilyen lenni? hogy ilyen sokáig érzi a pocit?
Vendég
 


Vendég
 


Boniko!

Hasfájás előfordulhat. Rendszeres görcsök voltak vagy "csak" keményedtél? Ilyenkor már "gyakorlatozik" a pocak, normál esetben nem jelent semmi rosszat. Nekem anno azt mondták, ha nagyon feszül, igyak pár korty konyakot.
vovanda
 
 


Boni!
Mi az, hogy fájdogálni? Hogy fáj? Mensisen, keményedősen, vagy csak úgy, szimplán?

Köszi a linket, érintett is vagyok, mert van ilyen hálózsákunk, csak a számát nem tudom, ugyanis a papírokat kivágtam belőle...

Már vagy 3 hete nem volt migrénem... ma van :( Szóval bizti valami front is van...

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Hanna! Fejem oké, de a petefészkem öléggé fáj. A jobbik jobban....de majd az is elmúlik.

Vanda! Én az ET utáni 7. naptól a 10. hétig végig barnáztam. Valem még 2 centenként pálinkát is itatott a dokim!

Fanni! Ölts oda párat a cipzár végére, és nem fog leesni a kocsi!

Bonihas! Múkodj!

Kép
zölddisznó
 
 


hát mensiszerüen, kellemetlen..de enm görcsöl... csak egyfolytában... már bevettem két Magne b6ot . :?


meg lefoglalom magam...

itt tartok

Kép
Vendég
 


Boni!

Szerintem csörögj rá a dokidra.

Zölddisznó!
A "piás" megoldásokkal nálam az a gond, hogy teljes absztinenciában élek, soha nem iszom és már a szesznek a szagától rosszul vagyok. Viszont megynugtató, hogy más is volt így. Tesóm is nyugtatott (4 gyereke van) neki a legnagyobbal volt ilyen, pedig neki az öszes baba spontán. Szóval most már jobb. :lol:
vovanda
 
 


Fanni, köszi a segítséget. Épp most hívtam a védőnőt, megígérte, hogy bedobja a recepteket.

Tegnapi képek:
Kép
Kép

Voltam ma reggel a koriban, mindenki jól van.

Kép
viri8
 
 


GYönyörűűűségesek! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: puszilom Virit!
Vendég
 


Boni :P
32. héten vagy. Lehet, hogy csak a kimaradó mensit érzed... azért próbálj pihenni...
Csodaszépek!

Coca :P
Igen, én is így gondolom. Ezért nem viszem vissza...
Ma én is bevettem egy fél Algopyrin mérget... lesz, ami lesz...

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


ViriPapa :P
Szuper! Nagyon örülök, hogy jól van mindenki. Látom, az inkubátor sem kell! Szépséges lánykák!
Ha koraszülött pelus kellene, a www.liberofutar.hu-tól tudtok rendelni! Most csak ott van!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok

Viri
GYÖNYÖRŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰSÉGESEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Fanni
hiába gondolkodok rajta sajna nem tudom, csak azt hogy a gyerekágyon a nővérszoba után van 3vagy4 szoba még, és ott az ővé a leges legutolsó 2(totál folyosó vége) mert minden 2 szobára van 1ilyen nővér (ők csak jóformán délelőtt vannak, ha jól tudom max 2-ig + van a tejkonyhás néni)
Kérdezd meg Osit, hátha ő tudja a nevét

Front = tegnap az Origón azt írták, hogy ma egész nap esni fog
nálunk reggel óta süt a nap

Bonikó
nagyon szépek a munkáid!!!!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Inkubátorban össz-vissz egy órát voltak a csajszik, koraszülött pelenka nem kell, a 2-4kg-os teljesen jó nekik, már szopiztak is :D

Kép
viri8
 
 


Viri! Álom szépek!

Boni! Vazzeeeeee!

Kép
zölddisznó
 
 


Viri!
Gyönyörűek!!! :lol:

Fanni!
Panadolt nyugodtan vehetsz be, de az Algopyrintől se lesz semmi bajod.
vovanda
 
 


Viri és Viripapa! Gyönyörűek a lányok!!!

Csajok! Én meg 9 órakor visszaaludtam. :oops:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Jól tetted!

Én meg eltűnök barátnőzni. Pusszancs!

Kép
zölddisznó
 
 


Jó kirándulást Zöldi! :)

Majd mesélj, milyen a város. :)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


ViriPapa :P
Ezek nagyon jó hírek!
Gondolom 4-5 napot kell benttölteni maximum és aztán ki is lesznek lökve a csajok a kórházból!
Annyira kíváncsi vagyok, hogy indult az egész... olyan váratlanul jött... legalábbis itt nekünk a topikon!
Puszi a Lányoknak!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Erika :P
Köszi, megkérdem Orsit.

Vanda :P
Panadolom nincs itthon... de remélem, most már tényleg ez volt az utolsó migrénem :evil:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Nekem meg még midig fáj a pocim.... a fiam meg csak mozog, csak mozog.. pihenni nem hagy...... :lol:
Vendég
 


Boni! Beszéltél a dokiddal?

Rólam: tegnap voltam dokinál. Megnéztük Zsebit. Rendesen halálfélelmem volt, mi lesz. Ezerrel dobog a kis szive és 15 mm már. :) Fekvés marad.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna nem... :oops: most fexem..ha marad akko férjemmel bemegyünk klinikákra
Vendég
 


Boni! :twisted:
Vigyázz nagyon magatokra!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Boni,
Ha csak mensi féle, szerintem az nem gáz. Az a rossz, de persze az se mindig, ha keményedik a méhed ezerrel. Ilyen görcsölgetés nekem is volt, szinte folyamatosan. Nagy dolgot csinál most a méhed, van munkája rendesen, és egyre nehezebb lesz neki :wink: Meg attól is fájhat ám, ha sokat mocorog, nekem pl. akkor is görcsölgetett.

Viri,
Gyönyörűek a lányok!!!!! Én is kíváncsi vagyok, hogy lett a vizsgálatból szülés.
Vendég
 


Hanna vigyázok..

Pandus köszi :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Csak óvatosan átkukkantok, aztán ha megengeditek, csatlakoznék is :) Kicsit még bennem van a félsz, hogy biztos minden rendben lesz-e, de hát biztos mindenki így van ezzel. Virinek gratulálok a gyönyörű babákhoz! Egyelőre felfoghatatlan, hogy jövő januárban nekünk is lesz még két apróságunk :)

Boni!

Pihenj csak, ügyes vgy! A munkáig meg csodaszépek :)

Hanna!

Szuper, hogy minden rendben Zsebikével :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi,
Sziasztok :lol:
Vendég
 


Viri Család!
Sok Boldogságot és egészséget kívánok Nektek! A Lányok gyönyörűek!!! :P

KépKép
tobi
 
 


Te jó ég! Én csak kapkodom a fejem! Most nem is tudok mindenkinek reagálni!

Viri :P
Innen is nagy-nagy szeretettel gratulálok Nektek! A lányok gyönyörűek!!!Egyre kérek magyarázatot: du. fél 1-kor még megírtad az utolsó hsz-edet, és kicsivel több, mint 2 óra múlva már megszülettek a lányok. Ezt hogy csináltátok? :roll: :lol: :lol: :lol:

Fanni :P
Látom, minden rendben, méretek szépek! Örülök nagyon! Már csak mi maradtunk a sor elején... Ne félj a 39 héttől!!! Jövő héten együtt szülünk, tudod :wink:

Mai NST: jól sikerült. Lilu nyomta a gombot, amikor szóltam. Csabi mozgott szépen, méhtevékenység alakul, nem ilyen___________________, hanem picit dombosabb, de még nem hegység-szerű 8)
Mindenki vigyázzon magára! Rohanok tovább!

Véda
Vendég
 


Viri!
Hatalmas gratuláció!!!! Gyönyörűek a lányok!!!! :P :P :P
Szuper, hogy van tejcsi, ha lesz :P időd, várunk amoda is! :lol:

Boni!
Ugyanaz a véleményem, mint Pandusnak.

Évi!
gratulálok, és boldog babavárást kívánok!

Fanni!
Hogy vagy? Örülök, hogy ilyen jók az eredmények! :wink:

Kép

Kép
donika
 
 


Viri, Viri apu
Nagyon sok boldogságot kívánok nektek a csajokhoz.
A csajszik nagyon szépek, sok boldogságot, sikert és egészséget kívánok nekik az életben.
Vendég
 


Hanna!
Nagyon örülök, hogy jó lett az eredmény, további pihi, és rendben lesz minden! :D

Kép

Kép
donika
 
 


Véda :P
Remélem, Katitól kapunk friss táblát hamarosan. Bizony, Te az első helyen, én pedig a 2. helyen leszek benne :shock:
Kíváncsi lennék, nekem milyen a méhtevékenységem... de nekem csak 27-én lenne az első ctg, amit én egyből egy szüléssel szeretnék kiváltani :lol:

Donika :P
Jól vagyunk, köszönjük. A fiúk hyperaktívak a pocimban, meglátjuk, mikor kívánkoznak kifelé :D

Évi :P
Jó, hogy jöttél. Kell az utánpótlás :wink: A két kis mütyűrke meg marad... ahogy maradt Dórika is :wink:

Hanna :P
Örülök Nektek!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Évi szijja :lol: :lol: :lol: :lol:

Én meg a 3. :shock: :lol: :lol: :lol:

aludtam idáig és lekopogom abbamaradt.... :wink:
Vendég
 


Mindenkinek köszönjük a gratulációkat! Kedvesek vagytok.

A történet lényege, hogy tegnap 13 órakor csörgött a telefonom, hogy baj van, mert vérzés + magzatvíz elfolyás van. Indultam haza a munkahelyről, útközben hívtam a rendőrséget, a tűzoltókat, meg a mentőket. Ilyen sorrendben. Persze, csak a mentőket akartam. Hamar odaértek a mentők, mindketten nagyon aggódtunk. Infúziót kötöttek be és több ampulla (ahogy láttam a mentőautón kivülről) magnéziumot is kapott Virikém a mentőorvostól.
Előtte a kórházat is felhívtuk, szerencsére bent volt a dokink is meg a szülésznőnk is. A kórházban vizsgálatok, stb, fájások nem voltak, tágulás nuku, megnézték a szívhangokat, minden rendben volt, de azért Virikém nagyon-nagyon izgult, féltette nagyon a babákat, hogy minden rendben van-e velük. A dokikon és a személyzeten láttam, hogy nem lehet nagy gáz, a doki önmagához híven nyugodtan kezelte a dolgokat. De a biztonság kedvéért már a műtét előtt hívták a koraszülött mentőket, hogyha van valami gáz, akkor a SOTE-ra át tudják szállítani a babákat. Aztán pikk-pakk napvilágot láttak a lányok. Hihetetlen érzés.

Kép
viri8
 
 


Kedves G.! Nem semmi történet. Csodálatos!
Puszi Virinek és a Csajoknak!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


viri8 írta: Indultam haza a munkahelyről, útközben hívtam a rendőrséget, a tűzoltókat, meg a mentőket. Ilyen sorrendben. Persze, csak a mentőket akartam. .


meg tudom érteni! :lol:

Nagyon ügyik voltak a lányok!
Vendég
 


ViriPapa :P
Akkor Te is igen gyorsan hazaérhettél és tényleg mindenki a helyzet magaslatán állt és ráadásul azonnal. Nagyon szerencsés történet. A "hihetetlen érzés"-t pedig még csak sejtem... de hamarosan mi is megtudjuk 8)
Köszönjük, hogy leírtad, mert mindannyiónknak nagyon furdalta az oldalát, mi történhetett :shock: :lol:
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Hali!

Viri!tündériek a babák. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Fanni!hogy birod?izgulsz már?Apa?
Nagyon figyellek most már.

Hanna!Pihi ezerrel!!!!!!!!!!!!!!!Zsebike marad a helyén,ha gond van azonnal doki!

Véda!Hogy vagy?Csabi?Kicsi lányod?

Boni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Éva!Halika itt!!!!!!!!!!!!Spontán ikrek?

Nyuszika?????????????????????,,,,

Kép
csiperke
 
 


Csiperke itt vagyok
most hogy leszakadt az ég :lol: a pocifájást elvágták
fiam továbbra is hiperaktív napot tart
ma nem tom mi van vele.. eddig ennyit hogy folyamatosan mozogjon, nem csinált ... biztos érezte a frontot a drága.... :lol:
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: