Új privát üzeneted érkezett!

igen, nekem is beugrott Hanga a kukás sztorijaival. nem tudom, miért olyan izgi nekik, de most enyém is kuka-felfedező, kukabúvár - pedig eddig sem vetette meg a szemeteseket :wink: :lol:
Vendég
 


na, jó kis oldalkezdő szöveg :oops:
Vendég
 


hajni, kicsit hasonló lehet az alkatunk. nekem is lazák a kötőszöveteim. vajon ez mitől van? :shock:
Vendég
 

 
 

sűrített paradicsom: én azzal kezdtem a parit. sőt, valódit csak ma adtam először, de ilyen konzi parikat már kapott. én nem gondolnám h nagy különbség van. ezekben nincs tartósítószer tudtommal.
hogyhogy Hanginak nem ízlett?! :shock: :? azt hittem, ő mindenevő...
Vendég
 


én elmentem aludni, jó éjt!

Kép
ági_bp
 
 


Mi megyünk az utcán és valamiért nyafog azzal lehet elterelni, hogy mondjuk: nézzük már meg hol van kuka. :oops: Azért belenyúlni nem engedjük az utcaiba.
Csak felemeljük és beledobhatja a szemetet. Ezzel úúúgy feldobjuk a napját.
Vendég
 


jó éjt Ági! ilyen korán tente van? :shock: :wink:
Vendég
 


Mindenevő volt. Mostanában sokat cirkuszol az evéssel. Csak a hideg kaját enné.
Na ebből is evett azért valamennyit de kellett figyuelterelés.

Kötőszövet: passz. Szerintem ez genetika. Nekem ilyen az egész család, mamám, anyukám, az Ő húga.

Jó éjt, nekem még van egy kis dolgom, bár így nem haladok vele. :oops:
Vendég
 


Amit én vettem rizstejen rajta van,felbontás után 3-4 napig használható.
mia2007
 
 


Mindenki 50 kg alatt van akkor én nem tartozom ide :oops: :oops:
mia2007
 
 


már én sem vagyok 50 kiló alatt, meg ez a sovány topic is csak vic volt. Majd ha odaérsz elolvasd. :lol:
Vendég
 


Mia, nincs mindenki 50 alatt :lol: pl Ági sem :wink: :lol: (bocs, Ági, ezt nem lehetett kihagyni :oops: :lol: )
Vendég
 


vic=vicc
Vendég
 


akkor jó :D :D
mia2007
 
 


visszatértem!! :P :P Mia, hát épp azért írtam, hogy majdnem távoznom kellett ebből a topicból :wink: ha 50 körül lennék, akkor nem férne még rám vagy -10 kg :lol: :lol:

Kép
ági_bp
 
 


Viki nagyon aranyos lehet,amikor ezeket a dolgokat csinálja.

Pár napja ha kérek tőle puszit odanyomja a kis száját az arcomra,ahogy puszit kell adni,játszottam vele a szönyegen és egymás után többszőr kértem tőle puszit és hajolt felém hogy odanyomja a kis száját,olyan aranyos volt.
mia2007
 
 


már ki is aludtad magad, Ági? :lol:
Vendég
 


mostmár tényleg megyek! de úgy írkáljatok itt jót vagy rosszat rólam, hogy nem tudhatjátok mikor nézek be újra :wink: :wink:

Kép
ági_bp
 
 


Ági :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Még jó,hogy a babáink többet alszanak mint most Ági,mert akkor végünk lenne :D :D
mia2007
 
 


jaj, lányok, már annyiszor akartam írni: bocsi h sokszor kisbetűvel írom a neveket, de többnyire kajálás miatt foglalt a fél kezem, és csak egyujjal pötyögök... :roll: azért a bébik nevét mindig naggyal írom, de a többire sokszor nincs kapacitásom. remélem, nem veszitek rossz néven... :oops: :oops:
Vendég
 


Ági, jó a szöveged. :lol:
Vendég
 


Doo, szerintem senki nem veszi rossz néven. De hogy mások helyett ne nyilatkozzak, én biztos nem.
Vendég
 


nekem fel se tünt,hogy kisbetüvel irod a neveket
mia2007
 
 


mi van Hajni, te is itt ragadtál? :shock: :lol:
Vendég
 


nem mindig, de a kis és nagybetűk szerint azt is nyomonkövetheted az olvasás során h mikor kajáltam és mikor nem :wink: :lol: 8)
Vendég
 


Én itt ülök az asztalnál, próbálom csinálni a dolgom, de mivel be van kapcsolva a gép, állandóan idepillantok, lett-e új üzi. Vagy azért mondod, hogy menjek má'?
Vendég
 


na, én is lépek, mert aztán reggel majd nyafogok h milyen rövid volt az éjszaka... :roll:
Vendég
 


Etus, láttam hogy a közelben vagy.
Vendég
 


Hajni mi az amit csinálsz,ha nem titok?
mia2007
 
 


dehogy azért! én is leragadós vagyok... :oops:
Vendég
 


mi az h Etus a közelben? :shock:
Vendég
 


Nem titok, de nem is izgi. Munka. Holnap lesz egy új gyerekem aki fejlesztésre fog járni, neki írok otthoni feladatokat amit majd a szülőnek kell csinálni.
Vendég
 


hopsz, már én is látom!! :)
Vendég
 


Láttam a júniusiban, Most írt, Ő az utolsó hsz-ó.
Vendég
 


Akkor feleslegesen pötyögtem. :lol:
Vendég
 


Lányok, akkor most beszéljünk Ágiról! :lol:
Vendég
 


Asszondta a zuram menjünk aludni. Én meg behódolok a tekintélynek tudjátok. :wink:

Mindenkinek jó éjt!
Vendég
 


Jó éjszakát én is megyek,mert holnap megkapom,hogy éjszaka a gép elött ülök :) :) azért vagyok fáradt másnap.
mia2007
 
 


na, látom Bea és Rozi is ott volt az állatkertben :)

ja Bea, olyan szépecske szandit vettetek Rozinak!! :)

a júniusiban ilyen sokan pestiek? vagy csak mi vagyunk olyan bénák h nem tudunk összehozni egy normális topic talit? :? :(
Vendég
 


na pápá!
Etus, reggel kíváncsian várjuk az éjszakai hozzászólásaidat!! :wink: :)
(tök bírom, amikor elkalandolozol és írod h mit is akartam ezzel? :shock: :lol: )
Vendég
 


Na helloka, csak nem mindenki elment aludni? :) Pedig remenykedtem hogy megvartok... direkt elterveztem hogy jovok chatelni, aztan miutan irtam a juniusiba, nekialltam meg pakolni meg ilyenek, es tok gyorsan elment az ido...Nekem is kene alukalnom, mert tegnap vegul fel 4kor fekudtem le en hulye... :roll: :oops:

Tok jo, hogy itt voltal este Hajni, olyan "reggeli feeling"-em van! :)

A hasamrol en csak annyit mondanek, hogy inkabb nem mondok semmit, mert sirva fakadok... :roll: :shock: :( talan az egyetlen, amivel meg voltam elegedve szules elott, toklapos volt... most meg... itt egy hurka, ott egy hurka... persze ha okosan oltozkodsz, nagyjabol takarni lehet, de a tukor nem hazudik... sajnos... :(
Bizonyitekkeppen itt egy kep az 5honapos "hatalmas" pocakomrol, direkt nektek banyasztam elo, hogy aterezzetek a fajdalmamat!! :) Ekkor mar tenyleg tok nagy volt az "eredetihez" kepest...
Kép

Doo: meg mindig all a szuper, visszautasitasra nem erdemes ajanlatom, hogy adok neked 5 kilot! :)

Doo: elkepzeltem ahogy Viki megsimiz, jaj de kis tunder lehetett!! :lol:

zetus8
 
 


Doo: jaj ne is mondd, tok ego, hogy allandoan annyit "beszelek", hogy mar azt sem tudom mit akartam mondani... :oops: :lol:
Kepzeld, ma csinaltam epres joghurtot kolesbol, es tok fini lett! Bercelnek almaval csinaltam, es nagyon izlett neki! (bar az epresnek volt inkabb joghurt-ize, az almas olyan gabonakasa-jellegu volt inkabb)
Beaek nem voltak ott az allatkertben... :D Kit neztel a Beanak meg Rozinak, teeeeeeeeeeeee?!?!?!!? :lol: :lol: :lol: :lol: Na megneztem, szerintem az Emeset es a Marcit... :):):):) Megneztem meg egyszer, vegulis is messzirol tenyleg hasonlit Emese Beara :):)
Egyebkent ennyien vagyunk Pestiek, akik ott voltunk 4-en, azaz meg van egy anyuka, de o csak nagyon ritkan jon.
Eddig nem tunt fel, hogy vmikor kiesbetuvel irtal neveket, de most mar igy teljesen verig vagyok sertve... :)

Kene csinalnom uj vonalzot, meg a szulinapi kepeket is fel kene mar raknom...

Agi neked akartam meg vmit irni... DE MIT? Mar csak vegetalok, az elobb majdnem felgyujtottam a lakast, tiszta fust van (kiprobaltam egy uj kenyer-sutesi-modot - inkabb nem osztom meg veletek a kvitelezest - mint a mondta elso resze mutatja, nem nagyon jott be...:oops: 8) de annyira faradt vagyok, hogy nem is erdekel, csak ulok itt a fustbe, es potyogok, pedig csipi a szemem... hat noooo'malis vagyok en?!?!?! :):):)

zetus8
 
 


nagyon jó a vonalzó :D :D
mia2007
 
 


Jó reggelt! :D

Hajni, sajnos nem vették a lapot a többiek, hogy kibeszéljetek :D látom bujtogattad a népet! :wink:

Rohantam a júni topicba ahogy olvastam a képekről :oops: :lol: úgy égtem, hogy én meg sem ismerném Beát ezek szerint....aztán Ettus írta, nem is Ő az :P bár ami leginkább elbizonytalanított, az a hordozkendős kép :lol: tényleg bea, használjátok még?

Doo, Kata, Bea, aki picuri korban használta, hogy kötöttétek be a bébit? Egyből elől keresztbe? Én eredetileg bölcsőkötésbe akartam-azért vettük meg, de az nagyon nem vált be...végülis mi a legeslegelején nem is használtuk. De egy barátnőm használja a keresztkötést-és kendőtanfolyamos csajszi tanította neki, szal ezek szerint lehet egész piit is így tenni. Igaz, ez a kisfiú ügyesen tartja a fejét :) jaj, emlékeztek még, az elején úgy kellett fogni a kis buksijukat? Én lőtyölőfejűnek hívtam Zituskát :oops: :lol: emlékszem odavoltam, mikor már csak a vállainál kellett fognom a hátát, s a fejét már Ő tartotta (úgy ahogy). Azért olyan borzasztóan gyorsan elrepült ez az időszak :cry: :cry: :)

Kép
ági_bp
 
 


Etus, Bea, Mia jók az új vonalzók, képek. Valaki, ha nagyon unatkozik, és van kedve, leírhatná hogyan kell képet tenni a voni mellé...nekem nem sikerült :? a kicsinyítésnél hibázik valami. A mérete-úgy értem hány bájt, vagy mi jó lenne szerintem, de a szélessége magasssága nem.

Kép
ági_bp
 
 


Etus, itt komolyan 5 hós kismama vagy? :shock: :shock: nem látszik :wink: csinos lehettél végig

Kép
ági_bp
 
 


Képzeljétek éjjel Zita kipisilt/bepisilt :roll: átázott a ruhája :shock: most másodjára, és nem is uolyan pelus volt rajta :roll: úgyhogy öltöztetni kellett éjjel szegénykémet, hát nem értékelte :(

jaj, én amúgy imádom a pocakképaket, és rólam elég kevés készült akkoriban (is), mert volt valami furi babonaizém, hogy nem kellene annyit fotózgatni :shock: amikor meg mondjuk pont félidősen kértem apát fényképezzen már le, erre a PASI: minek? :? :roll: no komment. Amúgy nem ennyire ilyen, de akkor annyira olyan volt :wink: nem érezte át a félidő fontosságát :wink: :lol:

Kép
ági_bp
 
 


itt a fürdős kislabdám
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ági_bp 2009.04.03 14:54-kor.

Kép
ági_bp
 
 


Agi: van egy tuti tippem szamodra vonalzo-kep ugyben!!
Vegy egy olyan kepet, amin nem teljesen Zita lathato, marmint nem csak a feje, hanem pl. egy allo-kep rola. Egesz alakos :) Azt kicsinyitsd le, mintha ide akarnad felrakni. Aztan nyisd meg paint-ben, es vagd ki CSAK A FEJET. Igy garantaltan olyan pici lesz a kep, hogy tudod csatolni a vonalzodhoz!!! (es nem utolsosorban nem kell kiserletezgetni a kepmerettel...)
Ha nagy ritkan en kendoben vittem Bercelt, akkor ugyanigy keresztkotesben tettem, amikor nagyon pici volt, felem nezett, es imadta... mondjuk en a biztonsag kedveert fogtam a kis bukijat, de szerintem a kendo is tartotta volna

Koszi Zita a furdos labdat, nagyon kedves hogy nekunk is odadod, hadd jatszunk vele :)

Na megyunk bioboltba, pussz mindenkinek!

ui: en rizstejet a Rossmann-ba veszek, sarga dobozos, es az a legolcsobb szerintem

zetus8
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?