Új privát üzeneted érkezett!

Na,megérkezett a csaj. Hozott mintapéldákat, amik a mai felvételin voltak. Azt mondja,hogy azokból ő semmit nem tud. Akkor minek megy velvételire?
flóra 11
 
 


Flóra, légy szíves, nyugtass meg! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

KépKép
benó
 
 


Ugye, nem kapcsolják ki a vizet vagy mit? :shock: :shock: :shock: :shock:

KépKép
benó
 
 

 
 

Benó, ebből az ég világon semmi sem lesz. Velem ez gyakran előfordul,mert nekem sosincs elég pénzem a számlámon. Sajnos. :wink:
Tehát nyugodj meg, holnap kifizetedés minden rendben. :D
flóra 11
 
 


Mi az amit nem fizettél be? Ha nem titok. :roll:
flóra 11
 
 


Köszönöm szépen. Tehát ilyen van? :wink:

KépKép
benó
 
 


Én nem tudtam, hogy nem fizettem be, mert a számlámról vesznek le mindent. Ez a víz, fűtéselőleg meg ilyenek egyben.

KépKép
benó
 
 


Nem titok, csak a Gy.-nak nem merem megmondani, mert nagyon-nagyon mérges lenne.

KépKép
benó
 
 


Ilyen van. Szerintem az emberek 70%-a mindent az utolsó pillanatban fizet ki,vagy kicsit késve. Ha nagyon késik, abból sem csinálnak problémát. Van,hogy engem is felhívtak,hogy még nem kapták meg a pénzt, vagy sms-ben figyelmeztettek,de ennyi.
flóra 11
 
 


Jó, tehát egy után nem történik semmi, ugye? És te mikor szoktad befizetni? Mert én azt a rohadt levelet se láttam. :cry: Borzasztó vagyok. Jobban kellene figyelnem, tudom. :cry: :cry: :cry: :cry:

KépKép
benó
 
 


Ez a múlt havi. :oops:

KépKép
benó
 
 


Oké, megígérek 2 dolgot:
1. jobban odafigyelek az ilyen dolgokra
2. spórolok!!!!!!!!! nagyon!!!!!!! Én nem is tudom, mire megy el a pénzem. :cry: :cry: :cry: Nem szórom pedig. :cry: :cry:

KépKép
benó
 
 


Ó, ez annyira gáz. :cry: Rohadt pénz. :cry:

KépKép
benó
 
 


Nem is kell megmondanod. Kifizeted és kész. Nekem is volt ilyen,hogy a lakbér nem ment el a számlámról,mert egy számot elírtam.Persze nem tudtam róla,mert csak havi kimutatást kapok mindig az elmúlt hónapról és azt csak az új hónap első hetében kapom meg. Tehát mire értesültem róla,már rég határidőn túl voltam. De nem lett belőle baj. :D
flóra 11
 
 


Holnap kérek szegény Gyurikától. :oops: Oké, váltsunk témát, ez borzalom, amit művelek. :oops:

KépKép
benó
 
 


A pénz az egy szükséges rossz dolog, igen. A feng shui szerint a lakás dél-keleti oldalára kell helyezni egy pénzérmét vagy valami szimbólumot a pénzről,akkor fog jönni a pénz.
flóra 11
 
 


Jó, rendben, én is túl vagyok, de beszéljünk másról, látható, hogy miről beszélünk, érted.
Küldök jó nagy képet, hogy foglalja a helyet: Mondjuk, a Zsuzsit:
Kép

KépKép
benó
 
 


Jaj, jaj.

Kicsit összepakoltunk, még egy kicsit kellene mosogatni is, most közben mosok, Gy. meg elrakta az Adriéktól hozott szedret a mélyhűtőbe. Szégyellem magam. Na, sebaj, legalább tanulok az esetből.

KépKép
benó
 
 


Te jó ég! Most jut eszembe, hogy azt olvastam,hogy a nyugati részen nem szabad semmilyen fogamzásgátlót tartani,mert akkor nem lesz gyerek. Nálunk a gyerekszoba van a legnyugatibb sarokban, tehát ott a nagyfiam szekrénye is. Lehet, hogy van ott neki óvszere elrakva. :shock: Fel kell kutatnom a szekrényt. :roll:
flóra 11
 
 


Tehát, mikor jöttök hozzánk?

KépKép
benó
 
 


Hú, az vicces lenne, ha felkutatnád! :lol:

KépKép
benó
 
 


Nekem mindegy. Flóriánnak szabija nincs, tehát csak hétvége jöhet szóba. De minden kétes még, mert ugye se pénz, se autó egyelőre. De akarat az van. :D

Persze azt a nyomorult pénzt biztos elő lehet teremteni, de az autó az a páromon múlik, mikorra csinálja meg.
flóra 11
 
 


Nyomorult pénz! :cry: Hagyjuk! :cry:
Majd meglátjuk, mi lesz. Max. csinálunk olyan bulit, hogy mindenki otthon rácsatlakozik a közös bulira, szájberbuli lesz. Ahogy azt régen már kitaláltuk. Én most már spórolok, tudod. Én nem megyek sehová.

KépKép
benó
 
 


Ez persze nem igaz, hogy nem megyek sehová, de most mérges vagyok. Először is magamra, aztán pedig arra, hogy elcsesztem ezt az ügyet. De holnap megpróbálom kijavítani.

Témaváltás.
Milyen volt Péter osztálykirándulása?

KépKép
benó
 
 


Pedig muszáj lesz. Mert nem akarom ott tudni azt az óvszert. Pedig szerintem van ott,mert szokott neki lenni, hiszen én magam kezdtem neki vásárolni úgy egy éve. Mondtam,hogy nem akarok még nagymama lenni. Kép
flóra 11
 
 


Akkor kutass. :lol: Ez van. :lol:

KépKép
benó
 
 


Nagyon klasszra sikeredett neki. :D Buliztak alaposan. Kettes szobán nyolcan aludtak, a fiam három lánnyal.
flóra 11
 
 


Tyűha! :shock: Akkor nem csoda, hogy óvszert tárol a szekrényében. :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Megengedte az ofő? :shock: Az együtt alvásra gondolok.

KépKép
benó
 
 


Jaj, Benó! Nem ő tart óvszert a szekrényében! Ő még csak 17 éves. A nagyobbik tart, aki 19éves. Nahát,mikre gondolsz! :D :D :D
flóra 11
 
 


Most melyik fiadhoz jött a csaj tanulni?

KépKép
benó
 
 


Bocsi. :oops: Mit tudhatom én, mit csinál egy mai 17 éves. :wink: Egy régi 17 évesnél lehet, hogy volt. :wink:

KépKép
benó
 
 


Egyébként én is a nagyra gondoltam eredetileg. :lol:

KépKép
benó
 
 


Azt mondja, hogy nem kérdezték az ofőt, de biztos tudta és rendes volt, mert nem szólt semmit. De hogy ők is rendesek voltak, beszélgettek, társasoztak, nappal tollasoztak, fociztak,kirándultak, fürdőztek. Mindenki rendesen viselkedett. :D
flóra 11
 
 


Helyes. Akkor ez egy rendes banda. Jó az osztályközösség?

KépKép
benó
 
 


Én most jelenleg utálok minden osztálykirándulást és tábort. :evil:

KépKép
benó
 
 


Hát persze Benó. Szerintem egy mai 17 évesnél is van (kivéve a fiamat,mert az rendes :D ). Csak viccelődöm veled. Egyébként még tényleg nem csinál ilyet a 17 éves fiam,de a 19éves már igen. Na, de a 19éves a Norbi, a 17 meg a Peti. Szóval,most a Petihez jött a csaj korrepetálásra. 8)
flóra 11
 
 


Furcsa lehet, ha az ember gyerekénél van óvszer. :roll:

KépKép
benó
 
 


Péternek minden közösség jó. Ő mindig jól érzi magát baráti körbenés ő mindenhol mindenkinek a barátja. Közkedvelt gyerek, olyan belevaló srác, tudod. :D
flóra 11
 
 


És még a Petiék is járnak iskolába? Nincs még szünet nekik sem?

KépKép
benó
 
 


Igen, tudom, hogy ő belevaló. De a többiek is jó fejek?

KépKép
benó
 
 


Hm, mire odajutsz, majd azt mondod inkább legyen nála,minthogy beüssön a ménkű. :D :D :D
flóra 11
 
 


Senkinek sincs. Mindenkinek egyszerre ér véget az iskola. 27-én. A fiaim 28-án pedig már utaznak is az apjukkal tengerpartra.
flóra 11
 
 


Jó, persze, nem azt mondom, hogy ne legyen nála, csak furcsa lehet. Meg az is jó, hogy hogy ilyen nyíltan meg tudjátok beszélni ezeket a dolgokat. Nálunk ez nem így volt. :wink:

KépKép
benó
 
 


Nem tudom pontosan hová.Eddig úgy volt, hogy beültek az autóba és elmentek Horváthországba, aztán ahol tetszett nekik a part, ott kerestek szállást. Sose volt nekik előre lefoglalva semmi,de mindig kaptak szállást. Rengeteg kiadó hely van.
flóra 11
 
 


Mi is az ilyen kirándulásokat kedveljük a Gy.-val. :D

KépKép
benó
 
 


Mi is az ilyen kirándulásokat kedveljük a Gy.-val. :D

KépKép
benó
 
 


ÁÁÁÁ, Benó, nálunk sem volt ez így,légy nyugodt. Ezek tabuk voltak. Hát most már más világ van.

Talán már írtam, egyszer nem volt itthon egyik gyerk sem, mi pedig valami éjjeli filmet néztünk a Flóriánnalés persze tele volt szexszel.Egyszercsak megjöttek a fiúk,teljesen megfeledkeztemróla, hogy átkapcsoljam a tévét. Nyugodtan beszélgetünk,aztán mikor a Norbi ment ki a szobából megjegyezte, hogy: Ja, anyuka, egyébként milyen érdekes filmet néztek. :D :D
flóra 11
 
 


Igen ezek jók is. Mindig máshová mész. Az idén viszont társasutazásra akarja őket vinni, de úgy, hogy az utolsó pillanatban fizet be, hogy olcsóbb legyen. Így viszont nem tudjuk,hová lesz éppen akciós út.
flóra 11
 
 


Nem írtad még ezt. Mindenképpen érdekes dolog lehet ez. :wink:

KépKép
benó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?