Új privát üzeneted érkezett!

helloka!

kjaja! nagyon orulok es gratulalok! mondtam en hogy nagyon jo erzeseim voltak mikor kezdtetek a programot

arnika! fel a fejel, majd jon a goja te feled is es oljan jo lesz hogy majd minden banatot el felejtesz, most koncentralj a dolira, puszi

szmet! sajnalom, de meglasd hamarosan sikerulni fog nektek is

ani! kepet a jarganyrol nem hiszem hogy lesz hamarosan mert le csaptuk a pincebe ahogy hoztuk ugy be csomagolva, talan festes utan elo szedjuk. Mi mar 21 hetesek vagyunk, a jovo heten megyunk uh-ra es fel szedtem 7 kg-ot, majd fel teszek valami friss kepeket a pocimrol, nalunk is egy kislany es egy kisfiu van, sokszor gondolok rad hogy birod??? tudom vegulis mindenki meg talalja a modszert hogy minden ok legyen de neha felek hogyha nekem sikerulni fog??? remelem... puszi nektek

mi mar itthon vagyunk, csak jot velunk a hugom es ezt a hetet probalom inkab vele tolteni mert mar szombaton megy visza, de azert nezegetlek beneteket, puszika mindenkinek

ja es pasi csatlakozom hogy jo a hatsofeled, remelem nem csap le vanda :wink:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


SZIASZTOK!

húúúúúú szóval sok minden történt.....

kjaja!GRATULÁLOK!ANNYIRA ÖRÜLÖK NEKTEK!aztán vigyázz magatokra nagyon! :D :D :D :D

anyucik?kincs?ani?gigi?hogy vagytok?és a pindurik?remélem minden oké, :D

vanda!veletek?hogy vagytok?mikor lesz ultraHANG?REMÉLEM JÓL VAGYTOK?!
:D
PASI!VIGYÁZZ A KISMAMIDRA!!!!! :wink:

árnika!te kis drága!fel a fejjel!hidd el sikerül!és lehet hogy nem is olyan soká!

rólam:még nem akartam írni,de...mégis.nem akarom elkiabálni a dolgot,de ha már ennyire kérdezitek mi van velem...elmondom.
még egyáltalán nem biztos,de lehet,hogy terhes vagyok...3 hete nem jött meg és olyanok a tüneteim mint a lombik után amikoris ugye sikerült.tesztet csináltam a mensi kimaradása után egy héttel,de naga lett.akkor úgy gindoltam biztosan meg fog jönni de mégsem.és már 3 hete semmi,és úgy legbelül is úgy érzem,hogy sikerült.de nem kiabálom el.jövőhéten megyek dokihoz.remélem jó híreket mond...drukkoljatok nekem!
sok-sok puszi mindenkinek!Timi

Kép
timé&tati
 
 


timi előre is grat reméljük sikerül neked is.

Árnika: MÁr csak mi maradunk itt ki a sorból!!!
szmet
 
 

 
 

Móni!
Megbocsátok. :lol: De csak neked, csak itt, csak most... :P

Timi!
Nem mondok semmit, csak szorítok csendben.
Amúgy jól vagyunk, kedden UH. Remélem, minden rendben.
vovanda
 
 


Sziasztok!

Timi húú micsoda hírek.nagyon drukkolok,olyan jó lenne a spontán babó :D :D :D (azt viszont csodálom,hogy ilyen türelmes vagy,én szinte minden hónapban mensi előtt elkezdtem tesztelgetni..3hét :shock: nem bírnám)

Árnika írni nem tudok mit,hullámvölgyeket jó lenne kikerülni, de sajnos vannak a babáig vezető úton...sok puszit ölelést küldök, és ne feledd az évekhez képest van előrelépés,javultál! És kérlek hidd hogy anyuka leszel :wink:

Ani nem jelentkeztünk be B.B.-hez de szinte azonnal jött és mindenki a lányokból is,olyan aranyosak voltak, B.B. kérdezte,hogy elégedettek vagyunk e? mi monduk,hogy nagyon, azt mondta akkor vigyük vissza a rosszaság gombot beállítják rajta :lol:
a meleget bírjuk, a hidegfrontra kicsit nyűgib... hasunk végre rendben :D , nyugodt baba csak az evésnél türelmetlen és rengeteget eszik,néha csak nézek, nappal 2óránként az éjszakákat a héten átaludta 8.30kor eszik és 5kor vagy 6kor kel :D

ennyire emlékszem, mindenkinek minden jót :wink:
Vendég
 


Kincs!
Jázmin képes lenne átaludni az éjszakát,de Szabi felkelti.Igaz nem sikerül neki mindig.Szabi 2-3x eszik,Jázmin 1x.Szabi nyúlik,mint a rágógumi,Jázmin dagad,mint a lufi. :D

Timi!
Én is némán örülök!

Iwiwen már nagyon régen ismerőseim közt van a Kaáli.

Móni!
Kedves sorstárs!

:D Meg lehet szokni két babót egyszerre ellátni.Én nem tudom elképzelni hogy egyet babusgassak.Nehéz,de nem vészes.
Ne félj,biztos sikerül helytálljál.Az életed felfordul az biztos.Én már fél órát nem birok ki nélkülük!Képzeld!A múlt héten elmentünk parkettát venni,addig a picikre vigyázott anyukám.Tudom,hogy jó kezekbe voltak,de olyan sírhatékom volt,hogy mikor érünk haza...annyira hiányoztak!
Holnap visszük Jázmint fülbevalót belövetni.

Kép
ani0227
 
 


Ani: Olyan jó olvasgatni az írásaidat, komolyan te vagy a példaképem ha nektek sikerült nekünk is fog. :D :D :D
szmet
 
 


Sziasztok!

Volt ma reggel egy kis barnázás. Felhívtam a Kaálit, a csajk azt mondták, hogy menjek ki UH-ra. Meg hogy nyugi, valószínűleg semmi gáz. Majd jövök a hírekkel. :?
vovanda
 
 


Vanda: Bizti nem lesz baj, majd írj hogy mi volt uhán
szmet
 
 


Minden rendben van, 6 mm-es petezsákot láttunk. :lol: B. azt mondta, reggel óta nem ivott, úgyhogy csak egyet lát... :P
Viszont ami nekem feltűnt: anno Manóval is kb. 3-4 hetesen voltam először UH-n és ő akkor 3 és fél mm volt. Szóval ez jóval nagyobb. Lehet, hogy még kiderül később, hogy ketten vannak.... :D
vovanda
 
 


Sziasztok!

Ani, a picik édesek lehetnek :D

Timiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii! Nagyon drukkolok++++++++++++++++++++++++
Azóta nem csináltál másik tesztet? :shock:

Vanda, nyugi... A legtöbb lombikozó barnázik. Koncentrálj a petezsákocskára :wink:

Kép
mazsi02
 
 


Timi
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Utálom az egész napos esőt :evil:
Vendég
 


Csajok!

B.B-től elfelejtettem megkérdezni, hogy lombiknál mi alapján számoljuk a szülés várható időpontját. Tudtok ebben segíteni? Mert ugye alapból az utolsó mensi a mérce. Itt a transzfer? Vagy hogy van? :oops:
vovanda
 
 


sziasztok

Timi DRUKKOLOK nagyon :lol: :lol: :lol: :lol: de én sem értem hogy bírod teszt nélkül eddig :shock:

Vanda ugyanúgy számolják mensitől, mint norm esetben. Azt amiért hívtalak végül elfelejtettem megkérdezni :) de semmi gond, majd.

Pasi hogy is van ez ?? Reklámozod hátsód :roll: szólok asszonynak hogy rendezzen le.
Ahogy mondtam volt nagyon elbíztad magad, úgyhogy mostmár lusta Remegős is előkerülhetne.

ja és rám még sosem nézett szigorúan BB :D
De akkor kihasználom alkalmat , és éteren keresztül üzenem hogy puszi, és ha Apával ketteskén záros határidőn belül nem jutunk elöbbre, akkor megyek hogy hármasban összehozzuk bébibogyót.

Lányok lelki helyzet egy fokkal jobb, (nem volt időm agyalni :wink: )de örülök hogy leírtam nektek dolgokat. nekem ahogy írta valaki közületek nem sajnálatra, hanem megértésre van szükségem. igaz azt megadni jóval nehezebb, de nektek legalább nem kell mindent elmagyarázni, és hülye buta megjegyzésekkel nem jössztök. :!: :(

Móni ,Mazsi pocifotó?? :roll:

Anikám egyszerüen imádom amikor írsz babócáidról, komolyan nekem ez ad a legtöbb erőt. Befestetted hajad?? Igaz szerintem így is szép vagy. Csak nagyon lefogytál nem??

Kincs kérdés: megyek terheléses kontrollra, akkor majd csak a 120 perces után vehetem be a metet ugye?? -no és mi van a pm gyógyival azt aznap kihagyom??
Te mostanában nem voltál dokinál?? PM?

megyek mert piszok fáradt vagyok, apám japán anyám Kínai én meg már alig látok

jók legyetek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Vanda, ekkor is az utolsó mensi első napja alapján, hisz a kötelező uh-k idejét, vérvételeket stb. a Kaáli után ugyanúgy számolják, mint "normál" esetben. Az utolsó uh a 12. héten, amire B.B. időpontot ad, azt már nem ő csinálja, hanem felkísér a terhesambulanciára, s búcsút int :wink:

Kép
mazsi02
 
 


Közben Árnika is válaszolt :)

Kép
mazsi02
 
 


Olyan jó titeket olvasgatni már én is babás szeretnék lenni.
Most azon izgulok hogy a 2. stimuból volt egy cisztám azzal fogalmam sincs mi van és a 3. stimunál volt két tüszőm a mi az inszemkor nem volt megrepedve. Így remélem elmúlika mensivel, mert totál kiakadok ha nem. Már a 29. napban vagyok így pár nap és megyek is vérvételre. És utána írány Tándor doki már nagyon nagyon várom. Olyan jó Debrecenbe járni, de komolyan. De hogy a szabikkal mi lesz azt nem tudom.
szmet
 
 


moni: Neked az inszem után milyen gyogyikat írt fel a doki az utron kívül?
szmet
 
 


Köszi, csajok!

Árnika!
Pasi már csak ilyen. De ha nem bújhat monitor mögé, akkor visszafogottabb...

Mazsi!
Engem nem kísér. :lol: A szülészem fogja a 12 hetest csinálni Nyíregyházán. Egyébként beszéltem vele is (a szülészdokival) tökre örült. És vár szeretettel.
vovanda
 
 


szisztok!

csak a jo hirek vannak errefele, nagyon orulok!

timi! nagyon drukkolok! de tenyleg nem tudom hogy birod teszt nelkul????

kincs! nagyon ugyes a babad, remelem nem is fog tobbet felebreszteni

ani! milyen edesen irtal a bakrol... en is alig varom mar, tudom nem lesz konyu de valahogy meg leszunk negyesben, a baj nalunk az ha 3 honap utan visza kel menyek dolgozni, majd meg latyuk es en bizti anyukamra kel majd hagyam oket, remelem nem soka Szabi is meg unya az ejszakai szopizast

szmet! en kaptam utrot, aszpirynt, rutaskorbint, e vitamint, maternat, most ez jon eszembe, remelem nem hagytam ki semmit

arnika! orulok hogy legalab itt nem erzed magad piszkalva, itt mindenki mindenkit meg ert mert, hisz mindenkinek van valami problemaja, kinek kiseb kinek nagyobb, de vegulis az eredmeny ugyanaz, baba lesz belole

mazsi! hagy vagy? remelem jol, neked mikkora van ki irva a szules?
kebzeld en meg nem vagyok bizti hogy erzem a babakat, neha mintha ereznek valamit, de nem tudom ha a gyomrom vagy valami mas, vagy mintha valami nyujtana a hasfalamat, de alig varom mar hogy ugy erezem hogy abba 100% legyek

vanda! urulok hogy ok a babuci, de nagyon kel vigyazal magadra, pihizel sokat, tudom Manoval nem konyu de muszaj, most nagyon fontos hogy jol menyen az elso 3 honap

pasi! ha muszaj kosd az agyhoz vandat! most ezert biztos le csap :wink:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


moni: Köszi a választ. Hát akkor erősen elgondolkodom még egy inszemen, mert ez hihetetlen hogy Miskolcon semmit nem kaptam és Debrecenben ennyi mindent adnak. Lehet ez is az ok, hogy nem sikerült eddig.
szmet
 
 


Móni!

Szabi még csak szopjon éjszaka. Nem viccből írom. Az éjszakai szoptatás serkenti leginkább a tejtermelést, úgyhogy nem kell lebeszélni róla a babákat.
A tempóból visszavettem, pihengetek, ennél többre nem nagyon vagyok hajlandó. Ha baj akar lenni, akkor úgyis lesz, akármit csinálok.
vovanda
 
 


Szió!

Árnika olyan jó,hogy jössz topikolni!! :D
A gyógyikat beveheted,a letroxot éhgyomorra vettem be a metet csak kaja után.
igen jól emlékszel voltam pm dokinál, végre felhívtam az eredmény miatt 1.75 szuper,és csak fél letroxot szedek,6hónap után kell jelentkeznem. dokibá kérdezte,hogy babó jól van? aranyos nem?
Várom a vérvételes eredményeket! Lapart tényleg szeretnél?

Vanda picinyke vérzés előfordul, nekem is volt. amennyire tudsz kíméld magad,és örömködjetek!
Dokibának tényleg mondtad a topikot? :shock:

Ani tüneményes lehet a két gyerkőc! képek??
nekem is hiányzik,de így is anyás..szoknia kell lassan hogy nem csak én létezem. Nappal mennyit vagytok fenn? Mi egyre többet max 1órát alszik kiságyban kocsiban 2 :lol: mosolyog és héé-zik hőő-zik egyre többet. Na és függőleges pozicióban nézelődne , és most kétóránként eszik nappal,de annyira bír sírni a ciciért mint aki hetekkel ezelőtt evett :lol:

Timi :?: :?: :?: :?:

Szmet akkor most te hol jársz ciklusilag? már voltál vérvételen,jól emlékszem?

kismamik jó pocakosodást!
Vendég
 


Szmet!
Lehet,hogy azért nem kaptál annyi féle gyógyszert,mert nálatok nem veled van a gond! :roll: :?:

Vanda!
Mondtam,hogy nem kell izgulni,de így a te lelkivilágod is mostmár nyugodt!Ja!És szerintem két babó van! :wink:

Árnika
Igen,elég sovi lettem :( .Sokszor elfelejtek enni.Kevesebb a súlyom,mint amikor terhes lettem.

Kép
ani0227
 
 


Kincs
Most olvastalak!
Képek holnap,ha lesz időm.De te is!!!!
Mi is egyre többet vagyunk fent.Hívnak engem egyfolytába.Hol az egyiket,hol a másikat kapom fel.És a függőleges helyzet nálunk is ideális.A tejcsiért úgy sírnak,mintha éheztetném őket.Főleg Jázmin.Az ember szíve szakad meg olyan sírásba kezd.

Fülbevalós lett a csajszikánk! :D

Kép
ani0227
 
 


Kincs!

Doki bának csak annyit mondtam, hogy mindenféle netes fórumokon jól ki szoktuk dumálni. Fogta a fejét és röhögött... :lol:
vovanda
 
 


Ja és elfelejtettem reggel írni: Kincs, Ani!
Tessék kihasználni a bújós időszakot. Engem az enyém már ellökdös néha, hogy most kopj le, anya, és puszit sem ad "csak úgy". Szóval rövid az idő, amíg ilyen bújósak. :lol:

Timi!
Megírhatnád, mi újság.

Árnika!
Kialudtad magad?
vovanda
 
 


Szerintetek szombaton fogadnak ha akkorra esik a ciklusom közepe 12.nap vagy kivárják a hétfőn a 14. napot. Ezt azért kérdezem, mert nem sokára megjön és megyek az első uh-ra. Na persze ami már a második mert ugye már voltama a22. napon és a férjemnek a spermiogram is megvolt.
Szerintetek csináltatnak új spermiogrammot.
És az utolsó kérdés ha cisztám van gondolom nem kezdik el a dolgokat és akkor kell fizetni? Vagy egyáltalán most kell fizetni az uhért vagy nem?
Bocsi a sok kérdés miatt. :D
szmet
 
 


sziasztok!

nem történt semmi különös.még mindig semmi.mensi sehol,cici nyilalás van és szédülés,de egyébként semmi.és még semmi sem biztos.a tesztet illetően:türelmes vagyok.majd a doki mond csak biztosat.jövőhéten megyek hozzá.és köszi mindenkitől a drukkat.aranyosak vagytok!!!csak így tovább!drukkoljatok!! :D
B.B dokit illetően,még anno amikor tavaly lobikoztunk..én mondtam neki a topikot.szerintem ő azóta titkon les minket...nem gond,legalább tudja mennyire szeretjük és tiszteljük!nagyon jó dokibá!!! :wink:

vanda!szerintem tuti ikrek! :wink: úgy örlnék neki. :wink:

ani!kincs!várjuk a fotókat!biztosan sokat nőttek a picik. :D

többiek!nagy-nagy pusszancs mindenkinek! :P :wink:

Kép
timé&tati
 
 


na, pasi visszatért az illegalitásból, amit az okozott, hogy magyarázkodnia kellett, hogy minden nő az ő seggét nézi:D

újabb fantörpikus ötlet: rendezzünk fórum-popsi szépségversenyt :-) és mivel a nők vannak a többségben, csak nőket a zsűribe (vanda és móni már benne van, árnika, mert nem dícsérte a fenekem :lol: ) na jó, nem bánom, lehet, külön nőknek is (zsűri: pasi...és teljesen elfogulatlan leszek, ugyanis bevallom, hogy se móni, se árnika fenekét nem néztem meg :oops: vajon mi lehet a baj velem?) :P

móni: ez az ágyhoz kötözés...selyem sállal? szemét is bekössem? legalább nyugton marad:P kikötözőset még úgyse játszottunk;-)
1szálpasi
 
 


sziasztok

Kincs, Ani vártam a fotókat hátha.....de semmi :(

Anikám ha gondolod én adok neked szivesen egy pár kilót, nem vagyok irigy :)

Kincs olyan tündéri szép Kiskincs :wink: örülök neki hogy jó az eredményed, pláne hogy csak 1/2 szemet szedsz belőle, ebből is látszik hogy kinek mennyi a jó.
A kérdésre már utána tudtam a választ, gyógyit nem lehet bevenni semmit hiszen éhgyomri is kell.
Lapar igen, hiszen 8 éve voltam, és már megkérdeztem sokmindenkinek ajánlják is sikertelen inszem, és lombik után. Csak még időm nem volt eljutni dokihoz.
Így is pénteken 20. nap akkor kellene mennem a dokinő ezt kérte vagyis a 21. napit, szerinted/szerintetek a 19. nap korai lenne,???
mert vizsgám lesz nem tudok menni pénteken sem.

Pasi akkor is gonosz vagy, beeee és akkor sem érdekel a popóód!!!!! :evil: és nagy szájú is ilyenkor

Timi te nem akarsz jönni vérvételre???

Móni komolyan menned kell -akarsz menni dolgozni 3 hónap múlva??? lesz még egyáltalán hova menned??
Ha gondolod én is szivesen vigyázok babáidra :)

Szmet ezek a gyógyik vitaminok inkább, az utro fontos, de régen még az elején inszemnél azt sem adtak, hiszen spontán sem szedsz semmit.
ÉN inkább kivizsgáltatnám, vagy konzultálnék egy dokival a helyedben.

szép estét mindenkinek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


ja és puszi B.B. doki

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


vanda! bizti igazad van, csak azert irtam hogy jo lenne Aninak hogyha csak egyszer kene fel ebredjen a babakhoz ejszakankent, de latod en nem tudtam hogy ez nagyon jo mint szopas serkentes :oops: legalab igy tudom majd magamnak is, orulok hogy visza vettel

pasi! megint fere ertetel, szerintem kerdezd meg vandatol mire ertetem az agyhoz kotest (mindig azon jar az a bizonyos eszed :!: )
popsi szepsegversenyt csak ugy lehet csinalni ha van vagy 20 popsi legalb

szmet! nalunk nem velem volt a problema, de szerintem beszeld meg jol a debis dokikal mit kel tovabra csinalj es szerintem ha a ciszta problema inkabb elob szabadulj meg tole, de bizti jobban tudjak a dokik hogy mit csinalj, ne legy turelmetlen, en tavalj itt egy beutalot a laparora 3 honap utan kaptam miutan kertem

arnika! biztos egy lapar jol jonne neked ha ilyen reg csinaltad, hatha mutat valamit vagy ha nem meg jobb tudsz a tobbi dologra koncentralni. Ami a munkamat iletti remelem lesz hova visza menni, ugy gondolom ha csak 3 honapra kapom meg a 100% fizetesemet, talan 4 honaposan visza megyek 4 orat dolgozni igy kapok 100% fizetest 1 evig, de majd meg meg latom, nem mert anyira akarok visza menni de a bankot minden honappan kel fizetni sajna...

kjaja! mi van veled?

timi! remelem jok lesznek a hirek a jovo heten, +++++++++ druk

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Móni!
Nálatok van lehetőség 4 órában visszamenni? Tök irigy vagyok. Nálunk jelenleg vagy 8 óra, vagy maradsz otthon. Kicsi gyerekkel pedig nekem is szuper lenne 4 órában dolgozni. Ráadásul olyan a munkám, hogy a papírmunkát simán haza lehetne hozni, mégsem engedik....

Amúgy barnázgatok, ma reggel is a frász jött rám. :?
vovanda
 
 


Kép
Vendég
 


vanda! itt normalisan 1 babaval visza mesz dolgozni 6 orat es 8-at fizetnek, de ikrekel 4 orat dolgozol es 8 fizetnek, remelem lesz hova visza menni mert ha nem csak 30% fizetest kapok egesz 9 honapig es azzal nem jovunk ki, sajna
bizti a lombik miatt barnazol, remelem minnel hamarab el mulik es nem jon visza!

gigi! olyan enni valo a babad, olyan edi es csendesnek tunik

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Megjött. Nagy örülök mert úgy néz ki mehetek Debibe két hét múlva és kezdhetünk ha minden jól megy. Remélem a cisztám eltűnik addigra végül is már két hónapja van hát eltűnt.
Remélem laparra nem lesz szükségem mert én úgy tudom semmi bajom.

Gigi nagyon édi a babo. :D :D :D

Móni: Jó neked hogy ilyen hamar vissza tudsz menni dolgozni.
szmet
 
 


Gigi!

Cukorfalat a babóca!!! Szemmel láthatóan nagyon elégedett!

Magamról: kicsit nyugodtabb vagyok, de azért ott bújkál a kisördög. Remélem, ez a barnázás hamar elmúlik, a frász kitör tőle... :?
vovanda
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Köszönöm a jókívánságokat!

Megvagyok, csak az a baj, hogy csütörtökön barnáztam, és egyből rohantam a kaáliba, de mondta T. doki, hogy ez előfordul nem kell izgulni! Írt fel másik gyógyszert és azt mondta, hogy pihenjek!

Lenne két kérdésem hozzátok! Kicsit görcsölgetek még a mai napig is! Ez normális? És a másik, ez lehet hülye kérdés, hogy a petezsákot ugye hasi ultrahanggal nézik, nem hüvelyivel?! (Ez tuti hülye kérdés!)

Mindenkinek további szép napot!

Üdv.!
kjaja
 
 


Kjaja!

Ugyanez a helyzet nálam is. A görcsöktől ne parázz, én Manóval is így voltam, és én is barnázok. B. is azt mondta pénteken, hogy nem lesz semmi gáz.
A Kaáliban ha jól tudom, csak hüvelyi UH van, de ne izgulj.
vovanda
 
 


Vanda!

Neked is akkor hüvelyi ultrahanggal nézték meg a petezsákod?
kjaja
 
 


Kjaja!
Igen. de nem volt semmi gáz. Nagyon barnázol? Én marhára megijedtem tőle.
vovanda
 
 


Vanda!

Nekem csak csütörtökön volt egy kis barna! Na én akkor marhára beparáztam, mert az igazság az, hogy úgy volt, hogy volt a betéten egy pici barna, de én azt hittem, hogy mástól van, mivel volt egy kis seben azon a környéken (érted?!). Utána, meg mikor felhelyeztem az utrogestánt volt az ujjamon egy pici barna darabos valami! Na hát ettől marhára megijedtem! Úgyhogy nem érdekelt azonnal telefonáltam a kaáliba, és be is hívtak, de mondták is, hogy nem biztos, hogy baj van! Utána T. doki mondta, hogy ez előfordulhat, és az aspirin protect helyett írt fel rutoscorbint, és mondtam, hogy egy kicsit görcsölgetek, és mondta, hogy növeljem a magne b6 adagomat 3X2-re!

Azóta, lekopogom, semmi barna, a görcsök is kezdenek elmúlni, legalábbis ritkábban vannak! De azért állandóan figyelem magam!

Te még barnázol? Nagyon? Görcseid milyenek?

Amúgy bocsánat a túlzott részletességemért! :oops:

Üdv.!
kjaja
 
 


Kjaja!

A görcsök nem vészesek, már lehet, hogy csak az idegesség okozza. Én már egy hete barnázgatok, de nem folyamatosan. Nekem is azt mondták, hogy nyugi, semmi gáz. A rutascorbin meg a magne b6 nekem 3X2-vel megy, B. azt mondta, nem látja szükségesnek, hogy emelje az adagot. Tegnap reggel ijedtem meg nagyon, akkor egy elég komoly foltom volt, azóta szerencsére csak kis pöttyök. Remélem, nincs gáz, csütörtökön kell visszamennem.
Van némi para bennem, de Manónál is azt mondták, amikor görcsöltem (barna nem volt) hogy amíg nem vér és nem sok, addig nincs gáz.
vovanda
 
 


Vanda!

Akkor jó! Próbálok nyugodt maradni, de néha azért nem megy! Nekem is ennyi a gyógyszer adagom! Mi kedden megyünk megnézni, hogy jó helyen tapadt-e meg, és hány van! Remélem minden rendben van!

Köszi az infokat!
kjaja
 
 


Kjaja: Ne izgulj bizti minden rendben.
Rólam: Bejelentkeztem 26-ára uhra .Vanda ti is ekkor voltatok először ez egy jel :D :D
Már nagyon várom, de félek attól hogy cisztám lesz. Remélem két hónap alatt elmúlt. MOst azon parázok hogy rástimuzott a miskolci doki és negyhogy legyen még több. De akkor se leszek annyira elkeseredve mert egyszer csak kiürül.
szmet
 
 


vanda, kjaja! bizti minden rendben van, nekem is mondta a dokinom hogyha nem ver nincs miert agodni es az elejen en is gorcsoltem mert tapad a baba a mehez es ez jo jel

szmet! orulok hogy mesz debibe, ne izgulj mar anyira a ciszta miatt, lehet mar reg el is tunt, remelem

pusz mindenkinek!

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Moni: Köszi a bíztatást. Mikor raksz fel magadról képet, kíváncsi vagyok hogy már mekkora a hasad? :lol:
szmet
 
 


Dicséreteket köszönjük!
Makifej persze, hogy elégedett... első osztályú kiszolgálása van...
(nagy és okos anya gondoskodik kicsi butuskájáról)

Vanda
Punkció napjától visszaszámolni 14 napot és azt mondani az utolsó mensinek...így talán 1-2 napos eltérés volt csak az első időkben az UH mérések alapján megállapított kortól...
Barnázás... előfordul... a legjobb rá, mindenféle gyógyszer helyett egy feles, vagy egy pohárka bor... (alkohol izomlazító hatású, meg a stresszet is oldja...)

Enyim pasiknak van a legjobb popsijuk :lol: :lol: :lol: :lol:
Jó kis kemény husikás..... :wink:

Kjaja
A 12. heti UH is még hüvelyi volt nekem... koraterhességben jobban lehet látni a picurkát hüvelyivel, mint hasival...
Vendég
 


Gigi, Móni és mindenki!

Köszi a bátorítást. Elég ijesztő, de megérkezett a felmentő sereg a nővérem személyében. Ő is nyugtatott (4 gyerkőce van) és mondta, hogy ő az elsővel barnázott, nem volt semmi. Szóval most már nyugodtabb vagyok (na meg egész halkan mondom: a foltok is halványodnak.) Szóval köszi mindenkinek és bocs hogy ennyit nyűglődtem. :oops:
vovanda
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?