Új privát üzeneted érkezett!

Röff!
Szétmegy a fejeeeeeeem! Mit vehetek be rá? Algoflex?

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi :P
Második harmadban Alopyrin mehet. (Első és utolsóban nem.) Én csak ennyit tudok :roll: Ja, és Ti már a 2. harmadban vagytok :wink:

Véda
Vendég
 


Zöldi :D
erre iskolák vannak :D :D

van a paracetamol tábor,meg az algopyrin tábor. algofelx tábor nincs :) abban ibuprofen van, ha jól rémlik.

döntsd el, hova tartozol :) vagy kérdezd meg a dokid.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

 
 

Köszi Véda! Közben megkérdeztem a védőnénit, ő si ezt mondta. Nem hiába, Védanéni pont olyan okos, mint védőnéni! :lol:

Baba is ajánlott egyet, a Paramax rapidot. Köszi Babus!

Kép
zölddisznó
 
 


Coca :?
Együttérzésem. Nekem a második harmad 2. felében és a 3. harmad elején kb. 5-6 hétig lényegében 3 naponta migrénem volt. Az Algopyrin végig szedhető. (vagyis ha annak hiszünk, ami rá van írva a gyógyszereknek, akkor semmi sem szedhető :lol: )

Erika :P Pandus :P Hanna :P
Mindenkinek mást ugyan, de KÖSZI!

Lányok :P
UH-n minden rendben volt, méhszájam is zárt továbbra is, gyerekek fent (ami azért érdekes, mert hihetetlenül lent van a pocim és érzem is hogy lent kavarnak... de úgy látszik, mást jelent ez a méhszáj szempontjából...)

Méreteink:

Milán Baba:
BPD: 85 mm HC: 287 mm AC: 323 mm FL: 68 mm

Márk Baba:
BPD: 89 mm HC: 330 mm AC: 303 mm FL: 69mm

Flometria OK.
Amit kékkel írtam, az fix, hogy elírt adat, mert a múltkor már 318 mm volt...
A lényeg, hgoy még mindig koruknak megfelelő méretűek. Sokat szenvedett szegény doki a méréssel, egyérészt mert Milánbaba folyamatosan forgott, másrészt már túl nagyok... az a gép meg elég ócska...
Amúgy késtünk egy csomót, 2 óra alatt értünk be a kórházba, akkora dugó volt. Szóval én ha magától indul be a szülés, biztos, hogy mentőt hívok...
Most megyek ledőlni, nagyon elfáradtam!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni! Tök jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó! Ügyesek vagytok! Ki UH-zott? Dokink most van szabin, nem?

Kép
zölddisznó
 
 


Fanni :)
ezek szuper adatok :) :)
(ezen a napon születtek meg a fiaim... vagyis ennyi idős terhesen. holnap otton leszek 2-f3 körül? )

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok

Fanni
nagyon ügyik a fiúk, hogy ilyen szép nagyok
UH: nekem volt Áronnál hogy (hetente 2x is nézték) 1 hét alatt összement :shock: , de erre mindig azt modták (már Ákosnál megtanultam ezen nem aggódni) hogy ahány doki csinálja annyi féle mérés :lol:
Jó pihit nektek!!

Viri
csomagok: a II-es klinikán legalábbis 1baba = 3 féle csomag, vannak benne Johnson-os termékek is - én ezeket odaadtam másnak, én nem szeretem őket,

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Coca, migrénre végig mehet algopirin, quarelin ha nagyon fáj, én migrénes vagyok, végig ezeket szedtem....

Fanni, ez igen!Én 36 hétre szültem egyet, Viri már beelőzött kettővel, meg lassan te is!Gratula!
Vendég
 


Orsi :P
Igen :D A védőnő jön állítólag 10-re, ennyi az össz programom 8)
Tudom, hogy 35+0-ra jöttek a fiúk, de pont a múltkor gondolkodtam rajta, hogy még vajon nem az "előző számítás"= ET+2 hét ) szerint?

Véda :P
Tényleg furi lenne azt mondani, hogy jövő héten szülök... most viszont napok óta úgy érzem, hogy a fiúk még a jövő hét végén sem akarnak majd jönni... de addig még beszélek a fejükkel :D

Coca :P
A II-es nőin max. véletlenül UH-zhatja az embert a saját dokija, ha oda van beszotva, de a miénk szerintem soha sincs :wink: Egy kis fiatal dokika UH-zott, Apa a pecsétszámából megmondta, hogy kb. 29 éves :P Szerintem a múltkori még annyi sem volt :D Gondolom most nyáron hol ez, hol az a rezidens UH-z, mert előtte mindig egy idősebb bajszos bácsi volt. Nade sebaj, lassúak ugyan, de nagyon alaposak :)
Bizony, ma 9-kor le akart lépni a dokink, mi 9 előtt 6 percces estünk be :D , de aztán mondta, hogy mégsem tud lelépni, van még 1 műtétje... Holnaptól viszont tényleg nincs már, külföldön lesz, 25-én lesz először.

Coca :P Orsi :P Erika :P Lafi :P
Köszönjük szépen!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Már csak az a gond, hogy Clexane-nal együtt nem nagyon szedhető....de azért benyomtam egy felet, és már hatott is!

Kép
zölddisznó
 
 


Coca, szét vagyok seve és nem értem, mit írsz.Mit vettél be végül?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba! Algopyrint (felet).

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok

Fanni
Uh-os bajszos bácsi = a II-es klinikára csak bejárós doki + bizonyos napokon Ő az UH-os is (1-2 betegével együtt feküdtem a pathológián, csak innen tudom)
igen = azért jók még a fiatalok, mert ők még elmozizgatnak, nem úgy az idősebbek, kivétel némelyik,
Ügye még nem találkoztál Mericlin M.....-nel? (valahogy így hívják) mert ő sitty-sutty és szó nélkül otthagy, sajna Ákosnál volt szerencsém hozzá nem1x :cry: ,
de a fiatalok még lelkesedéssel csinálják, már amelyik ért is hozzá

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Coca :P
Az Algopyrint nem lehet heparinnal? :shock: Miért nem? (Aszpirint nem lehet...)
Különben én a migrénes korszakom végefelé jöttem rá, hogy 1/2 Algopyrin is elég... ez valahogy másmilyen, mint a nem terhes migrén... Mondjuk azzal szerencsére kb. 10 éve nem találkoztam 8)

Erika :D
Nem találkoztam. Mindig bajszos bácsi volt, majd a múltkor egy nagyon lelkes fiatalka, most pedig egy másik aranyos fiatalka volt. Többet meg azt hiszem, már nem megyek UH-ra, csak ctg-re. Úgyhogy ezt megúsztam :lol:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Fanni! :)

Zöldi! Jobbulást a fejednek!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Fanni :)
de az előző számítás szerint :) et-2 hét az uts. menstr. 3 napos transzfer volt.
de Lili is 37+3ra született, blasztoként 5 napos transzferrel et-2-vel számolva....
szóval én mr azt se tudom mennyi időre születtek a gyerekeim :oops:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi :D
Akkor a fiúk 35+3-ra, Lili pedig 38+1-re született :P Még szerencse, hogy ettől a szülinapjuk nem változik :lol:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


na, okosabb lettem :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Zöldi fejsimi

HAnna pihenés!

FAnni :lol:
Vendég
 


Fanni! A Dr.infón az van (az interakciós vizsgálatnál), hogy 3. szint (10.es skálán, ahol az első a halál, a második a súlyos... :lol: ) De asszem már mindegy. :wink: Túléltem, és a fejem sem hasogat.

Néha érzem a petefészkeimet. Néha annyira, min stimu alatt. Feszít! Azt mondta dokim, hogy ne foglalkozzak vele. Ha nem görcsöl, akkor nem gáz. Csak olyan fura, hogy állandóan érzem a hasamat...
Ezt a monológot Hamlet is megirigyelné! :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Orsi :lol:
Új a Lilis tickered, ugye? Nagyon édes :D

Viri :P
Várlak ám a hírekkel!

Véda :P
Még akartam írni Neked, hogy a meggy szószt mindig imádtam, de most 1-2 hete már nem bírom a meggyet és semmi savanyút. És az erőset sem, pedig eddig kifejezetten kívántam. Rennie segít ugyan, de olyan furi, mert elvileg a gyomrom nem is nyomják a fiúk.
Most mindjárt visszanézek az előző, de mintha azt írtad volna, hogy ma NST-re mész? Írd majd meg, mi volt!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Coca :P
Hát nő a méhed :lol: Muszáj neki :wink: Ráadásul nyúlnak a szalagok is. Lesz ez még rosszabb is :lol: Még nincs is semmi bajod, majd meglátod, mikor rájössz, hogy a monológok csak egyre hosszabbak lesznek :wink:
Érdekes, nekem dokink mondta, hogy Algopyrin mehet nyugodtan, pedig tudja a Leident. Nna mindegy, azért vagy 1 levéllel elfogyasztottam és még élek :lol:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


fanni73 írta:Orsi :lol:
Új a Lilis tickered, ugye? Nagyon édes :D

évente cserélni kell :)
köszi.

holnap akkor bedobjuk Lilivel a szülői cuccot, már betettem a kocsiba.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Köszönjük szépen :D

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

A mai dokilátogatás kicsit módosult, uis ma 14:51-kor illetve 14:52-kor megszületett Nelli (2350g, 46 cm) és Dorka (2400g, 51cm) !!!!!
Babák és a kedvesem jól vannak!
Képeket holnap tudok felrakni.

Sziasztok,
G.

Kép
viri8
 
 


GRATULÁLUNK NEKTEK!!!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Viri,
Hatalmas gratula nektek :lol: Boldog szülinapot a lányoknak :lol: :lol:

Kép
Vendég
 


Szia G. SOk szeretettel gratulálok Nektek! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Anyának és lányoknak hatalmas ölelést küldök és sok sok fincsi tejcsit!

KÖSzönjük hogy jöttél a jó hírrel! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok

Üdv ezen a napfényes térfélen Nellinek és Dorkának!
És sok sok tejcsit!!!!!!!!!!!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Viri! Nagy gratula!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

VIRi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pihenj sokat és gyönyörködj a lányokban,és majd Apa mesél nekünk.Sok tejcikét nekik!!!!!!!!!!!!!!!!

Fanni Édes!
Hamarosan Te jössz!Mesélj már:Apa hogy érzi magát mostanság.
Szépek a takarók,nekünk is olyan kék van.

Orsi!Lányodnak boldog szülinapot!

Coca!Te is mesélj már a picurról.

Kép
csiperke
 
 


Hanna :D
mi van veled?

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Jujjj, micsoda hírek!! :lol:

Drága Viri!
Gratulálok a két csajszihoz, jó babázást!!! :D :D :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Viri :D
.......ja és ennyit a pedikűrösről meg a fodrászról..... :lol: :lol: :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Hu, micsoda hírek!!!

Kedves Viri és G!
GRATULÁLUNK NEKTEK! NAGYON JÓ EGÉSZSÉGET ÉS SOK TEJCIT KIVÁNUNK!!!!!

Eljutottam odáig, hogy 3 nap alatt leírtam nektek a szüléstörténetet!
Nagyon sok időm nincs, mert Gréta lefoglalja minden időnket. Nagyon tündéri és imádni való!

Csatolom a történetet és pár képet!
Visszaolvasni most nem nagyon tudok sajnos!

1213643625.9345.doc

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Szia G.!
Húúúúú, micsoda meglepi! Gratulálok Viricsalád! Tök nagyok a csajok! Puszi a mamijuknak!!!

Kép
zölddisznó
 
 


Kép Kép

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Fókuci! Nem látok a könnyeimtől...

Kép
zölddisznó
 
 


Kisfóka! Nagyon szép! Én végigsírtam. :oops:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Viri gratulálok a lányokhoz!Kívánok nekik jó egészséget, boldogságot és sok-sok-sok tejcit!
Vendég
 


:shock: néha bekukkkantok ide sziasztok,úgy látszik a valamit éreztem :D
nagyon sok boldogságot,egézséget,tejcsikét a VIRI családnak :!:
fanni gratula a 35.héthez :D
hanna gratulálok a babucihoz végre teljesült az álmod :D gondtalan terhességet,vigyázz magatokra :!:
kisfóka gratulálok grétikéhez nagyon gyönyörű :D
pandus remélem jól vagytok,dorka továbbra is tündérke :D

lanyané
 
 


Kisfóka :P
Bizony én is jócskán megkönnyeztem a törtéténet. Nyomtasd ki és tedd el Grétának :wink:

Viri :P G :P
Ez aztán a meglepi! Írta tegnap Viri, hogy sokat keményedik... de erre mégsem számítottam! Szép súlyok és centik! Sikerült spontán szülni? Szívből gratulálok és várjuk nagyon a képeket! Jó egészséget és sok-sok tejcit kívánunk!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Viri!
SOK SZERETETTEL GRATULÁLOK ÉN IS!!! Jó egészséget az egész családnak!!!

Fanni
ügyes fiúk!!! Jövőéten már jöhetnének különben??

Hanna
Jobban vagy?

Kép
katica_75
 
 


Viri!
Gratulálok és sok boldogságot kívánok Nektek!!!

Kép
bandika
 
 


Kisfóka
bőgve megyek aludni! :P Nagyon ügyesek voltatok! Gréta gyönyörű!

Kép
katica_75
 
 


Kedves Viri&G!Gratulálok, nagyon sok boldogságot! :D Várjuk a képeket és köszönjük a jóhírt!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Jó reggelt!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Szépséges reggelt!

Kisfóka én is végigkönnyeztem, miközben olvastam a történetet!.. és a legszebb az egészben, hogy tegnap a férjem azt mondta, hogy mégis bejönne velem! :lol: :lol: :lol: eddig úgy volt, hoyg ő aztán nem.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Boni! Ez szuper hír!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: