Új privát üzeneted érkezett!

Rubint Rékát én sem választanék Timi. Ő így is durva és kismamaként is amit csinált...... Hát jó,ő bírja, na de az ő. Nem egy normális kismama. És biciklizni pedig tilos kismaminak! :shock: Nagy a vesztésveszély, azzal vigyázz. :?
flóra 11
 
 


Különben is Királyfi imádja a pocóm, és ha babás leszek nem lesz feltűnő!!!! :D :D :D

Kép
muzsuzska
 
 


Timi

A dokid mit szólt a hizáshoz?
Mert én állandó cseszegetésnek vagyok kitéve...:)

Tényleg...
Apás szülés lesz, vagy csak sima, vagy császár?

Kép

Kép[/
tancsu
 
 

 
 

flóra11
12.hétben voltam, amikor a dokim elküldött endokrinológushoz, mert valamit találtak a véremben. elmentem, levették a vért, elküldött ultrahangra és találtak 8mm nagyobbodást. irt ki rá gyógyszert /Euthyrox 50/ és 2 havonta kontrola.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Nekem a biciklizésre azt mondták, hogy nem lehet, mert elesel és sérülsz...
Max szobabicikli, de azt is csak akkor ha zárva a méhszáj, mert ha elkezdessz kinyilni, akkor a szobabicikli is ront a helyzeten...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Lányok, a 200. laptetőt is kifogtam!!!!! Kép
Talán a 100. is az enyém lettés akkor volt 2000-dik hsz-em is. Most a laptetős hsz volt a 3010-dik. :D :lol:
flóra 11
 
 


Majd ha meglesznek a babáitok, akkor fogytok ha akartok ha nem! :D :D :D

Kép
muzsuzska
 
 


Közben összepakoltam az otp-s papirjaimat, mert torna után oda is mennem kéne...

Bár igazából elindulni sincs nagy kedvem...
A tegnapi lustaságom még kitart mára is
:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


a dokim csak a fejét fogja.
remélem sima szülés lesz /eddig úgy néz ki/ és ha minden igaz a párom bejön velem. :lol: :lol:
és nálad?

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Iegn a századik is a tied volt, arra emlékszem..:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Flóra én is szeretném ha normálissan megjönne, aztán irány hormonszint mérés!

Kép
muzsuzska
 
 


Ja,és még egy hír! Megjött az Aviva könyv is. De csak du. 4 után vehetem át a póstán. :D
flóra 11
 
 


nekem senki nem mondta, hogy ne biciglizzek.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Zsuzsi, nekem is olyan fura ez a menzi. Alig van, az is szinte száraz és barna. Viszont átlátszós folyékony is jön valami. De a hasam az fáj tőle.

Bocsánat. aki ebédel ne olvassa. :roll:
flóra 11
 
 


Hurrá!!! Flóra akkor kipukkadt a cisztád!!!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Hát nem Timi,mert itt nálunk amit nem kérdezel konkrétan meg, azt maguktól nem is mondják. Amilyen kivizsgálást nem kérsz,oda maguktól nem küldenek. Tudod,még a jó szó is drága. Mindenért fizess, vagy nem törődnek veled. :evil: Agyamra megy az egészségügy. :!:
flóra 11
 
 


Nem mondod Zsuzsi!!!!! KomolyanKép

Ha igazad van,puszi a hasidraKép
flóra 11
 
 


Nekem a szemem miatt elvileg császár lett volna, de a szemészorvos azt mondta mehet simán a dolog.
Ha semmi nem jön közbe, akkor a párom is bent lesz a szülésnél....:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Én is gondoltam erre,mert mi a fenétől jött volna belőlem ennyi folyadék? Én is gondoltam,hátha a ciszta,de nem tudom,az milyen. De ha mondod, biztos így van.Honnan tudod? :wink:
flóra 11
 
 


érdekes. itt nem fizettem semmiért. igaz, az orvosnö nem volt valami bö beszédü ezért a neten kellett kicsit körbeovasnom, hogy mi bajom van és hogy nem-e árt ez a babának.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Szerintem is a ciszat ment szét, az viszont tök jó!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


miért? mi a baj a szemeddel? :?:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Azért Flóra mert nekem is volt már kipukkant cisztám is! Előszőr sötét színű valami jön, aztán az átlátszós és utána fog leválni a méhnyálkahártya akkor jön a vér, ja meg nagyon fáj!

Kép
muzsuzska
 
 


12 évesen volt egy szemmütétem, és most is elég gyenge a szemem
Ezért kellett kikérni a szemészdoki szakvéleményét...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Nem úgy gondoltam,Timi,hogy KELL fizetni,hanem ha nem adsz, akkor nem kapsz alapon. Érted?
Bár én ma a vérvételért 250,-Sk-t fizettem. A munkába igazolásért pedig 40,-et. Jó nem?
flóra 11
 
 


Na nekem mennem kell....
Fogmosás, öltözés és indulok tornára...
Sziasztok...

Cupp...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


tojásrántotta lesz az ebéd, Királyfi ezt kérte!!!!!!!!!Ebbe nem fogok vért izzadni míg elkészítem!!!! Húrrá!

baromi jó kedvem van miután a doki lekezelte a sebem és nem szar...am be!!!!!!!!!! :D :D :D :D

Kép
muzsuzska
 
 


De jó lányok! :lol: Mit bánom én, hogy fáj,mert fáj. De kibírható. Ha később jobban fáj veszek be valamit. A lényeg, hogy megszabadulok tőle. :D :D :D
flóra 11
 
 


Nálunk egy vizsgálat kb 2000 Ft, ha ultrahangot is készít 5000Ft. Jobb szeretek maszek menni mert sokkal jobban odafigyelnek, türelmessebbek! A kórházban fútószallag van!

Kép
muzsuzska
 
 


nekem is gyenge a szemem, de neked a doki nem mondott semmit.
nem semmi dokik vannak nálatok. itt is vannak ilyenek, de én még szerencsére nem találkoztam velük. :wink:
szia tancsu!kár, hogy már mész :( :( :(

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Így van, a szépség lesz az első, most már én is úgy látom! Kép

KépKép
benó
 
 


Zsuzsi,mi tényleg testvérek vagyunk. Lélekben biztos. Látod, nem elég, hogy hasonló problémáink vannak, hasonlóan gondolkodunk,de még hasonló napjaink is vannak. Mindkettőnknek sikerélmény a dokinál. :lol:
flóra 11
 
 


Tancsu!

Tornáztasd meg jól pici Gergőt!

Pá!Kép
flóra 11
 
 


Zsuzsi, akkor ez még nem a rendes menzi, ugye? Akkor vonalzót még ne csináljak? Várjak holnapig milyen lesz?
flóra 11
 
 


Csak nem maradtam magamra? :roll:
flóra 11
 
 


Timi

Ha küldessz nekem priviben emil cimet, akkor neked is átküldöm majd a nagyfiam első sztárfotóját...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na készülődés letudva...:)

Indulok...

Kb 3 körül érek szerintem haza, akkor visszajövök...

Sziasztok...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szia Tancsu! :D
flóra 11
 
 


Megyek én is enni, most jött a barátnőm szólni. Hamarosan visszajövök.

KépKép
benó
 
 


Benó, nálunk még nincs szünidő. Tudom,nálatok már kicsengettek. Nálunk 27-én lesz biziosztás, pénteken. Aztán már szünet. Végre! :D
flóra 11
 
 


Hát akkor csinálom addig a weboldalt. Ha valaki jön.... nem tudom,hogyan ,de figyelmeztessen, hogy itt van! :D :lol:
flóra 11
 
 


csinálhatsz vonalzót, legfeljebb majd átírod!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Lelépek én is mert még át se öltöztem! Majd estefelé jövök! kicsit összekapom magam! vagy szundizunk délután Királyfival! :D

Fáj a jobb petefészkem, petém érik vagy piri lesz?! A bal oldalon érjen mert ott tud csak lejönni! :D

Kép
muzsuzska
 
 


én is megyek, mert már fáj a szemem és nem árt egy kicsit pihentetnem. délután jövök. :wink:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Jó pihenést akkor mindenkinek. Majd később én is jövök. Nálunk meg az érettségi első napja van, és én vagyok a jegyző. Várom, hogy végezzenek a vizsgázók, és utána összeolvassuk az eredményeket. Addig írom a biziket, készítem a papírokat stb. Még júl. közepéig biztos eltart a sok adminisztráció.

KépKép
benó
 
 


Itt vagyok ám, ha jönne valaki. :D

KépKép
benó
 
 


itt vagy még benó :?: :?:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Én itt vagyok. :D
flóra 11
 
 


Én is itt vagyok, egy kicsit még. Kép

KépKép
benó
 
 


Te miket érzel, Timi? Babailag? Érzel valahol szúrást, rúgást vagy valami kényelmetlent? Vagy jót?
Fiút szeretnél vagy lányt?

KépKép
benó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?