Új privát üzeneted érkezett!

Cupp Zsuzaka....:)

Hogy vagy ma?

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szia, Flóra! Kép

KépKép
benó
 
 


Főorvos volt, kipucolta, megnézte, lekezelte, bekötözte! Majd összegyógyúl! Normális volt! Csütörtökön megyek ultrahangra maszek hozzá! Voltam anyámnál, volt kolléganőmnél, most jöttem haza!
Visszaolvasok!

Kép
muzsuzska
 
 

 
 

Ehh sorra viszem a laptetőket...:P

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na akkor nem is volt olyan rémes mint gondoltad...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Akarom mondani, Tancsu és Zsuzsi! Csak leragadtam a Flóránál, bocsi.

KépKép
benó
 
 


Semmi baj, értünk mi fél szavakból is...:D:D:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


És vettem egy könyvet is, 107 egészséges étel a címe. Sok zöldséges recept van benne, így könnyebb lesz magamra főznöm,nem kell kitalálni a recepteket.
flóra 11
 
 


Na, akkor végül is örüljünk, mindketten értetek el eredményeket, haladtunk előre megint. Kép

KépKép
benó
 
 


Szia Zsuzsi! Kép
flóra 11
 
 


Örülök Flóra hogy jutottál valamire a dokival!

Én utálom ha mindent a túlsúlyra fognak!!!!!!!
Olyan kövérek is teherbe esnek, hogy azt se tudom elképzelni, hogy apjuk hogy fér a közelükbe!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Kép
muzsuzska
 
 


Szerintem nemcsak a túlsúlyról van itt szó, nem? :wink:

KépKép
benó
 
 


Nekem azt mondta az üzemorvosnő, hogy kövér vagok, aztán mikor legközelebb mentem egy szűk pólóban, azt mondta nem is vagyok kövér csak csupa mell vagyok!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Igen haladtunk. Mind a ketten. És reméljük,hogy továbbra is marad ez a tempó. Nekem tistítani kell a szervezetemet,azt mondta a doki,hogy az jó. A fokhagymát ő is ajánlotta. Szerintem a szervezetem automatikusan tudja,hogy kell neki,mert életemben nem ettem ennyi fokhagymát,mint mostanában. És csajok,ma azt olvastam a fokhagymáról,hogy szexuális vágyfokozó is. Talán ezért volt ennyire kedvem mostanában? :oops: :oops:
flóra 11
 
 


Ez a legegyszerűbb mindent ráfogni a kövérségre!
Flóra voltál valaha sovány?

Ez hülye kérdés mert én is voltam 3,2 kg!

Kép
muzsuzska
 
 


napok óta én is fokhagymát eszem!!!!!! :D :D :D
Áhá!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Nálam arról van szó,hogy a pajzsmirigy okozza már a túlsúlyt is. Tehát egyértelműen azt kell kikezelni.
Ezért is vagyok dühös a háziorvosomra. Ősszelő is azt mondta nekem,hogy látom enni szeret. Igazán leadhatna néhány kilót. De amikor mondtam neki, hogy szerintem a pajzsmirigyemtől van, akkor kivizsgálásra meg nem küld el. A marha. :evil:
flóra 11
 
 


Azt mondta a doki vegyek aloe vera növényt és csípjek le a levélből, és csöpögtessem a sebre!

Kép
muzsuzska
 
 


Biztos jót tesz a fogyás, de mindent én se fognék a kövérségre, tényleg vannak böszme nagy kismamák. Kép

KépKép
benó
 
 


Az nagyon jó rá Zsuzska...
Nekem van itthon és néha használom is.....:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Az aloe vera nagyon jót tesz a sebgyógyulás érdekében, ezt tudom.
Az orvosok meg sokszor nagyon felelőtlenek.

KépKép
benó
 
 


Hát ez lenne a legegyszerűbb megoldás és a gyógyír is! de majd a véredből kiderűl!
Tavaly nekem is nézték a pajzsmirigyem és állandóan a nyakam fogdosták! De semmit se találtak!

Kép
muzsuzska
 
 


Én nem eszek annyit, hogy ez ok lenne a hízásra. Néha már olyan keveset eszem,ha valaki más enne csak ennyit,szerintem éhezne. De én golyamatosan hízokés ezért gondoltam,hogy ez már hormonális alapon van nálam. Meg én már lánykoromban is kezelve voltam pajzsmirigyre.
flóra 11
 
 


Ha igy haladok én is böszme nagy kismama leszek...:P:P:P

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Tancsu világos almazöld a labdám!!!!!!!!Vagy zöldalma! Jó ríkit így könnyű megtalálni! A 20 m2 es szobában! :D

Kép
muzsuzska
 
 


Én legalább tudom mitől hízom, jó sokat tudok enni! de ha valami gond van rögtön leugrik 5-6 kg:

Kép
muzsuzska
 
 


Nem leszel nagydarab. Kép
Megyek, kicsit dolgozom is, már dél elmúlt, még szinte semmit se csináltam. :oops:

KépKép
benó
 
 


sziasztok
elkeztem vissza olvasni, de meg kellett szakitanom, mert én JÖVÖK SÜRÜN, de akkor senki sincs, vagy mind eltüntök :( :(
már azt hittem, hogy elölem menekültök. :evil:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Cserélsz velem Zsuzska??????????????
A zöld a kedvenc szinem...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Benó sokat ne dolgozz! Árt a szépségednek!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Cserélsz velem Zsuzska??????????????
A zöld a kedvenc szinem...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


fessük át a labdádat!

Szia Timi!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Én ma már kimostam, kiteregettem, mosogattam, konyhát nagytakaritottam, szobát összepakoltam.....:)

Ne dolizz sokat...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Cupp Timi...


Most éppen tömeg van...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Ügyes vagy tancsu!!!!!!!! Nálam a porszívót is lassan beszövi a pók! :oops: :oops: :oops:

Kép
muzsuzska
 
 


Én viszont tuti nem tudok sokáig maradni, mert készülnöm kell majd, indulok kismama-tornára...:D

Timi

Te szoktál tornázni a babával?

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Timike, kedves! Kép
Én nagyon szívesen jönnék akkor, amikor te itt vagy, csak sajnos, nem látlak! Kép

KépKép
benó
 
 


Mostanában annyit ülök a labdán, hogyha tyúk lennék már kikeltek volna a csibéim!

Kép
muzsuzska
 
 


Kéne valamit főzni Királyfinak fél háromra!

Kép
muzsuzska
 
 


Valamikor normális testalkatom volt, Zsuzsu, de sovány az életben nem voltam. A dokinak meséltem hogy a harmadik terhességem alatt sokat híztam, 23kg-tés azóta vagyok ilyen. Azt mondta, hogy igen,mert a pajzsmirigyre a gyógyitállítólag főleg a terhességek ideje alatt kellett volna szednem, akkor nem borult volna fel a hormonháztartásom.
Ezek szerint engem 20 éve félrekezelnek,mert akkor pont kiiktatták nekem a gyógyszert, mert hogy terhes akartam lenni. :evil:
flóra 11
 
 


Jó tornát! Kép
Most nincs túl jó idő, most örülsz, ugye, Tancsu? Kép Azért én a kiránduláson kicsit jobb időnek örültem volna. :wink:

KépKép
benó
 
 


Akkor most helyrehoznak és nyár végére babásodsz! babásodunk!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Helló Timi! Kép
flóra 11
 
 


elkeztem a rubint réka terhes tornát, aztán minden reggel arra ébredtem, hogy le akar szakadni a derekam, ezért abba is hagytam. biciglizést is, mert a hátsóm nem birja. :cry:
szóval most csak ZABÁLOK meg DAGADOK :evil: :evil:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Kivétel Benó, mert ő két két múlva megfoggan! 3 ikrek!

Kép
muzsuzska
 
 


Hát én úgy számoltam Zsuzsi,hogy november lesz az aktuális babásodásra,leghamarabb. Mert ugye még most nincs gyógyim.
flóra 11
 
 


Igen, Benó, most Te jössz! Kép
flóra 11
 
 


A Rubint Réka féle elég durva szerintem...
Én egy gyógytornász csajszihoz járok és inkább nyújtó gyakorlatok, meg már majd lassan légzőgyakorlatok lesznek a szüléshez.....:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


De lehet, hogy Szilvi lesz az első most a sorban.Neki még nincs pirije. :D Kép
flóra 11
 
 


Timi ezek a videók-dvd úgy jó csinálni, ha fotelban ülünk és közbe eszünk és nézzük! Én így csinálétam! :D

Na de én callanetics .és pilátesz tornát csináltam, a derekam miatt! Nem kell szaladni, ugrálni csak feszít és lazít! Na a karom és a fenekem olyan kemény hogy belecsípni se lehet, A hasamról egy cm se megy le! hasizomtornát a gerincem és a kettévágott hasam miatt nem tudok csinálni! Tehát így maradok!

Kép
muzsuzska
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?