Új privát üzeneted érkezett!

Hanna!
Ne olvass!!!!
nagyon drukkolok Nektek!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi! Ok. Nem olvasok. Köszi

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hannamami,
pihi, relax, minden rendben lesz!!!!! (viszek szivásgombit is inkább, csak legyél jól!!! :roll: :lol: :lol: )

Baba,
úgy szorítok, hogy holnaptól Rólad is itt olvashassunk (meg Sannah-ról és Bubiról...)! +++++++++++++++++++++++++++

Mindenkinek a legjobbakat!
Mill puszi: Till

tillidian
 
 

 
 

Csajok!

Én megint úgy jártam, mint szerdán! Től sokáig tart, amíg megírom a mondokámat, elszállt az egész! :evil: Holnap leírom wordbe és feérakom, most nincs erőm újra leírni!
De addig is rakok fel pár képet.
Kép Kép

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Kisfóka :P
Nagyon cuki képek :D Grétának hosszőak a körmöcskéi? Mikor szabad először levárni?
Én is jártam így többször is. Ha hosszút írsz, tényleg érdemes előbb word-ben!

Hanna :P
Remélem, tényleg fekszel, laptop van nálad és azért tudsz írni!?
Annak meg hogy utánaolvass, mi lehet a gond, tényleg semmi értelme. Csak további parázáshoz vezethet. Pont elég annyi, amennyi jut...

Jó éjt, Lányok!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Hanna, remélem jobb helyzet.Nagyon szorítok, hogy minden rendbe jöjjön!++++++++++++++++++


Kisfióka, tündéri a kislányod!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


BABAIMI+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


HANNA NE OLVASS! :twisted: szigorúan fekvés... irgum burgum

Fóka nagyon gyönyörűűűűűűűűűűűűűűűű még minidg :lol:

Fanni nem fáradtam el.
Vendég
 


Hanna+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Baba++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kisfóka :P
Gyönyörűséges a kis Gréti baba!!!

Véda
Vendég
 


Hanna,

hogy vagy ma reggel?

Kisfóka,

Gréti annyira édes! Nagyon kisimult a kis pofija!

Fanni,

alvás, hátfájás? Holnap már láthatjuk az ikreket :wink:
Azt elfelejtettem írni, hogy a védőnőm elintézi a recept ügyet. Végre lehet rá számítani valamiben. Ha megszületnek a lányok feliratja a dolgokat és a recepteket bedobja a postaládánkba!

Kép
viri8
 
 


Sziasztok!

Kisfóka! Gyönyörű Gréta baba!!!

Fanni! Fekszem! Tegnap óta megint nincs semmi. Szóval, marad a fekvés. Elvileg ma kellett volna megjönnie. A múltkor is ilyenkor barnáztam.

Viri! Gratula a 36. héthez. :wink:

Köszi Csajok a drukkok!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Viri :P
Akkor jó. Csak tényleg úgy legyen...
Igen, holnap láthatjuk őket :D
A tegnap du-i alvásom kicsit késeire sikeredett, így nem aludtam túl jól, de ezt most nem foghatom a kicsikre 8)
A hátfájás folyamatatos... hol ezért, hol azért... gondolom Neked is. Mostanában Apa minden este bekeni Richtofit Sport-tal és az nagyon jól esik. Olyankor vagy 1 órán át nem is fáj egyáltalán!
De most már kibírom ezt a 13 napot, ami még hátravan... vagy max. 24-et... mondjuk utóbbi kicsit ijesztően hangzik...
Én már akkora bálnva vagyok, hogy már csak orvoshoz megyek. Apa el akart vinni enni valamelyik nap, de képtelen voltam összeszedni magam... így végül itthon főztünk. Fáradok... nyűgösödöm és terebélyesedem...

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Röff!

Tegnap eltűntünk apával lakásfelújításhoz anyagokat nézegetni. Estére úgy kipurcantam, hogy zuhantam be az ágyba.

Fóki! Gyönyörű, édes, szépséges Grétikétek! Gratulálok mégegyszer!

Hanna! Vigyázz nagyon Zsebire! Gondolok Rátok! +++++++++

Babaaaaaa! Gyere gyorsan a Babababa-jóhírrel!

Fáradós nyűgösködő terebélyesedő nagyhasú elődeink! Kitartás! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Lilike :P
Sok szép ajándékot, rengeteg nevetést, szépséges 1. születésnapot kívánunk Neked!

Kép
Puszi,
Fanni+FanniApa+Pocakfiúk

U.i.: Reméljük, Anyuci tesz majd fel fotót a nagy eseményről :wink:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Orsi! Lilinek sok boldog szülinapot!

Kép

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Egyilyen képet szeretnénk Orsi! Boldog Szülinapot Lilinek!!!!Kép
Vendég
 


Csajok hol érdemes vennem kistakarót? plédet? ha tudtok képet ois tennétek fel róla? :lol: köszi
Vendég
 


Köszönjük :oops: :oops:
Képek még nincsenek mert alvás után lesz köszöntés :)

Boniko :)
szerintem nagyon jó kistakarók vannak az ikeában, én ott jópárat vettem már.
A brendonos 100% pamutokat is szeretem. (az valami német márka, nem ugrik be a neve)

Fanninak már kifejtettem, hogy én takarógyűjtő vagyok, van mindenhol, mindenki számára :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Boni :P
Én leértékelve vettem a Kenguru Gold-ban 1250 Ft-ért darabját... szerintem ha még van, akkor az ára is ennyi. Dobok majd képet róluk!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Orsi, FAnni köszi :lol:
Vendég
 


Orsi
SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT LILIBABÁNAK !!!!!!! Képet,képet!!!

Hanna,
pihizz sokat, biztos csak a hülye piris napok miatt van...++++

Fanni
hát tényleg nem lehet könnyű ikrekkel...ezért az 1ért nem sajnálom h.nekünk nem lettek....bár talán még lehetnek.. :)
Ti nagy pocakkal főztök még??? Nekem ez már most gond, 2 óra alatt "összedobtam" a vasárnapi ebédet, de már kipurcantam...mi lesz 4 hónap múlva? :? szalámis kenyeren meg mégsem élhet 1 kismama...Meg azon vigyorogtam közben h. mi lesz ha a hasamtól nem látok majd a fazékba??? :lol: :lol: Na ilyenkor jönne jól 1 közeli nagymami...sajnos nincs...( já és mire végeztem,telítődtem a "szagától" így jó bemeggyeztem inkább, kaja helyett)

Kisfóka
nagyon kis formás baba ez a Gréta!!! Olyan jó nézegetni. :shock: :lol:
Viri
XS? az mi? :lol: :lol:
Lehet, nagyon alap kérdés de miket kell ilyenkor feliratni???

Kép
katica_75
 
 


Fanni,

Hááát, remélem nem csak ígérgetett a védőnő! Kezdem magam hasonlóan érezni magam, mint Te. Nincs kedvem kimozdulni csak feküdni vagy inkább ülni és pihizni. Még a felállás is nehezemre esik! Elég nagy a +súly!

Orsi,

Boldg Szülinapot a lánykának!

Boni,

A plédeket, takarókat a babyoutletben vettük , ja és a Kikában.

Katica,

Pontosan én sem tudom, miket fog felírni a doki. Ami tuti: alkohol és hintőpor a köldökre, fürdetőkrém, kálium, ja és én fogok kérni a biztonság kedvért egy adag tápszert is.
A babások biztosan jobban tudják :oops:
Én még főzicskélek, de hasonlóan, mit Te.Könnyen és gyorsan elkészíthető ételeket csinálok, pihenőket közbeiktatva. A hasam útban van ám :lol: Néha beleütközöm a konyhapultba :oops:

Kép
viri8
 
 


Hanna,

Köszike! Annyira boldog vagyok, hogy már itt járunk és még mindig a pocimban vannak a csajszik!

Igazából tegnap és ma is egész nap keményedek!Kb egy hónapja volt utóljára ilyen! Remélem csak a frontot útálják a lányok!

Kép
viri8
 
 


Boni :P
Ezek a kengurusok:
Kép
100% pamut, kívül inkább olyan vászon szerű, belül pedig plüss szerű.

Ez pedig Baby Outletes: (ha jól emlékszem, 3500 Ft volt)
Steppelt, ez is 100% pamut.
Kép

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Katica :P
Ha jól emlékszem alkohol, babafürdető krém, popsi krém, talán valami babaolaj? és még valami... de nem hintőpor, arra nincs szükség.
Nálunk amúgy is ritka, hogy én főzök :oops: de legutóbb is úgy elfáradtam, hogy akkor már nyilvánvaló volt, hogy az volt az utolsó...

Viri :P
Nálunk a dokinéni a vitaminokat még nem írta fel és úgy tudom, tápszert sem ír fel, mert azt a kórházban írnak fel, ha kell először... persze utána már ő.
Ma is front van? Nálam ma egész nyugis a helyezt. Csökkentettem a mg adagom, mert valóban a szomjúság, a hányinger és a hasmenés is túladagolási tünet volt... Most feleket veszek be és semmivel sem keményedek többet, viszont sokkal jobb a közérzetem :D Azért érdekes, hogy a gyógyszerben szereplő leírásban nincsenek benne a "mellékhatások", csak a neten bukkantam rá a dr. infon...

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


FAnni nagyonszépek! :lol:
Vendég
 


fanni73 írta:de nem hintőpor, arra nincs szükség.

akkor mit szórsz a köldökre???
oda kell... szerintem...

gyerekre én se használtam, de a köldökcsonkot az szárítja

olajat életemben nem kentem gyerekre

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fanni! Szuperek a takarók.

A köldökhöz kell az alkohol és a hintőpor. Másra nem kell hintőpor.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Fanni! Szuperek a takarók.

A köldökhöz kell az alkohol és a hintőpor. Másra nem kell hintőpor.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna!
Tudom, hogy a könyöködön jön ki, de tényleg csak hihizzél. Már írtam, hogy nekem is volt a 8. hét körül, pontosan 1 hétig tartott, aztán a 11. hét körül újból előjött, akkor már csökkenteni akartam a fehér golyót (jaj, nem jut eszembe a neve), de mégse tettem, azt írták a csajok a babáson, hogy csak wc-re, és enni keljek fel, én ezt betartottam, és látod sikerült!

Kép

Kép
donika
 
 


Donika! Köszi a megnyugtatást. Fekszek.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Orsi :P
Én azt hittem, hintőpor ahhoz sem kell. Az egyik előadásra behoztak egy babát és megmutatták, hogy kell ápolni a csonkot és hintőport nem használtak hozzá :shock: De persze ettől még lehet...

Boni :P Hanna :P
Köszi!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :D
kell, mert az szárítja és tartja szárazon, a kh-ban is így mutatták mind1iknél.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok

Fanni
pedig a klinikán a pelenkázóra hintőpor is ki van téve!!!!!!!!!!!
mert ha már nálad vannak a kicsik akkor minden pelenkázásnál neked kell a köldöküket is majd leápolni, ők ezt csak fürcsi után teszik meg!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Orsi :P Erika :P
Akkor ma is tanultam valamit :roll:
Most már meg is nézem, mik vannak felírva és ha hintőpor nincs, akkor azt is vetetek majd Apával...
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :lol:

Véda? Zöldi?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Tényleg hintőpor is van felírva :oops:
Ez: http://www.pirulapatika.hu/210212279/adatlap
Viszont Orsi :?: Ha máshoz viszont úgysem kell, akkor lényegében az egyiket is elég kiváltsam?

Van még alkohol, babaolaj, fürdetőkrém, popsikenőcs és "paraffinum aromaticum" - ez utóbbi mihez kell?

Köszi!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Hanna! Egy kis fejfájás, egy kis vesegörcsöcske (nem vészes, nem aggódni!!!) és egy kis lustaság. És máris kész az egész napos döglés. :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


fanni73 írta:Ha máshoz viszont úgysem kell, akkor lényegében az egyiket is elég kiváltsam?

Van még alkohol, babaolaj, fürdetőkrém, popsikenőcs és "paraffinum aromaticum" - ez utóbbi mihez kell?


bőven sok is :)

paraffin? fogalmam sincs,sosem használtam, de olajat sem :)
fürdetőkrém az gyógyszertári (hidrofil nonionicum)
popsikrém esetleg - de nekem az sem szokott kelleni (ill. sudocrem van nekem helyette itthon)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Zöldikém! Jobbulást! Hesss fejfájás és vesegörcs!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Cocikám, jobbulást!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Coca :?

Orsi :P
Köszi! Én is vettem Sudorcem-et 8) Húzós az ára, de remélem, megéri :wink: Biztos, ami biztos, mindenből kiváltunk 1-et, aztán majd meglátom, mi az, ami tényleg kell is...
A fotót tényleg kérjük ám a szülinaposról! Persze gondolom, hogy ezt egy 1 éves még nem fogja fel... mármint hogy szülinapja van, nem hogy Anyától fotót kérünk :lol:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


sudocrem nekem kitarott, 1 dobozzal vettem a fiúk idején meg 1gyel amikor Lili született.
fogzásig sosem kentem a feneküket.

majd hozok fotót... beg vagyok vázva....

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Jobbulást!
Éjszaka nálunk egészen hideg volt, de hálás vagyok az időjárásnak, mert sokkal jobb, mintha 30 fok lenne...

Jó éjt, Lányok!
6-kor kell reggel kelnem :shock:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Jó reggelt!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


NAPsugaras szép ó reggelt!

FAnni sikerült kikelned ágyiból?

MAm babaruhákat vasalok.. festek de csak szünetekkel tarkítva :lol:
Vendég
 


Sziasztok

Fanni
a doki nem mondta hogy minek kell olaj??????????????
Sudocrem: majd a klinikán kapsz 3 féle csomagot, az egyikben lesz egy kicsi doboz belőlle, vagyis neked 2db mindenből 6 - :lol: , vagyis kapsz majd csomagot bőven!
lesz mit hazavinni

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Szép napot :P

Tegnap este már nem írtam, bocs :oops: Délelőtt meggyszószt főztem, mostam, tergettem, pakolásztam, délután pedig Tescoban nagy bevásárlás, Lilunak szandálvásárlás, kontaktlencsrendelés... És persze hulla voltam ezek után :roll:
De ma már fitten fél 6-kor keltem. Már megjártam a kozmetikust. És most fantasztikusan érzem magam, hogy túl vagyok a hónalj+fazongyantán, és egyéb apróságokon 8) Szerdán még megyek fodrászhoz, és akkor már teljesen szalonképes leszek a szüléshez :lol: :lol: :lol:

Fanni :P Viri :P
Gratulálok a 35. és a 36. héthez! Szuper, hogy ilyen szépen kihúzzátok! (Fanni, nem furcs kimondani, hogy jövő héten szülünk? :lol: )
Vizsgálatokhoz szorítok, nagyon várom az eredményeket! (Én szerdán megyek dokihoz, holnap pedig NST-re.)

Hanna :P
Remélem, továbbra is jól vagy!

Baba :P
Végtelenül szomorú vagyok, azzal együtt, hogy tudom, legközelebb sikerül. Mert sikerülnie kell.

Véda
Vendég
 


Véda! Akkor csodaszép lettél Csabi érkezésére. :)

Fanni! Gratula a 35. héthez!

Csajok! Nemsokára beindultok!
Izgalmas hetek jönnek.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Fanni,
Nekem van Sudocrem is, meg patikai popsis is. Szerintem a Sudocrem nem jobb, legalábbis nem vettem észre. Pedig Dóri bőre extra érzékeny. Csak az ár miatt mondom :wink: Gratula a 35. héthez, ügyesek voltatok/vagytok :D

Hintőpor:
Én minden fürcsi után Dóri nyaka alá teszek, mert a tokája miatt beizzad, és piros lesz :lol: Dagi baba :lol:
Köldökre másik fajta hintőport használtunk.

Véda,
Én is szülés elött elmentem fodrászhoz meg kozmetikushoz. Mintha randira mennénk :lol: Jobb érzés rendezett külsővel elindulni az új életbe :wink:
Vendég
 


Véda,

úgy látszik, a szülés közeledtével minden kismamai szép akar lenni :lol: Holnapra bejelentkeztem pediküröshöz, a héten még fodrászhoz is szeretnék eljutni :lol:

Fanni,

Várom a híreket..........Nagyon


Erika,

Húúú, nem is tudtam, hogy a kórházban kapunk csomagot! Az jó
:lol:

Hanna,

Pihizz!

Boni,

Felrakod majd a műveidet? nem mertem ám belevágni! De még nem mondtam le róla teljesen :lol:

Babások!

szerintetek, mikor érdemes megvenni a hasleszorató bugyit? Akár már most is megvehetem? Mit mérjek hozzá?

Kép
viri8
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: