Új privát üzeneted érkezett!

mese, BM-ben kinél szültél?
Vendég
 


Emese!
Akkor szerintem meg kell kérni az osztályon valakit, hogy pecsételjen bele a kiskönyvedbe, és akkor odavisz majd a mentő.
Miért kapnál csak gyest Ádám után decembertől?

Vírusos torokgyulladásuk van a gyerekeimnek. Hurrá!!! Lili szerencsére már kifelé megy a dologból, de Bulcsúnál elég veszélyes. Szerencsére most már nincs láza, remélem nem is lesz. Sajnos a doktornő antibiotikumot írt fel neki. Úúúúgy utálom én ezeket a gyógyszereket. :evil:

Kép
Kép
giga1
 
 


Enn!
Köszi, örülök is neki, de azért csak sikerült már 8-kor elbőgnöm magam a bölcsibe. Persze félrevonultam, nehogy lássa a gyerek. Úgy tűnik nagyon jól érzi majd ott magát. De ma még soknak találtam, hogy ott is aludjon, így ebéd után hazajöttünk. Persze útközben elaludt a karomon, így megint nem tudtunk beugrani az ívvel...
Ági! Jobbulást! Botinak is volt, sokat kellett hűtőfürdőzni is, de ha kaptak antibiotikumot, akkor biztos nem lesz nagy láz.
Emese! Igen, csak gyesed lesz. Katiéknál is hasonló a helyzet, és ő is csak gyest kap, hiába ott a kicsi Máté. Ide vittük Botit a Gyermekligetbe a Blaha L. utcára. Nagyon segítőkészek voltak, lényegében tegnap este lebeszéltük, ma meg már vittem beszoktatni. Hétfőn kell munkába állni.

Juli

Kép
b.j.
 
 

 
 

Sziasztok!

Pandi: A Domokos főorvoshoz jártam, csak ő elutazott és a Rákosi doktorúrnál szűltem. Mind a kettőjüknek nagyon sokat köszönhetek!!!

Ági: Sajnálom a gyerkőcöket. Jobbulást nekik!!!
Én már nem értem ezt az egészet! TGYAS nem jár mert nincs munkáltatóval szerződésem. GYED meg állítólag mert nincs 180 nap biztosítási időm. De meg van mert ha 2 évre visszamenőleg számítjuk akkor megvan. Úgyhogy nem értem, de futok még egy kört.

Júli: Megírod priviben az anyagi vonzetát?

Kép
Kép
mese80
 
 


Az anyagi vonzat engem is érdeklne :oops:
Vendég
 


Engem is érdekelne... :wink:

Kép
Kép
giga1
 
 


ági, antibogyó mellé adjál Normaflore-t nekik!! gondolom a cebiont mondta a doki.
Andi és ők (+ti) merre laktok???
Juli, többen mondták, h a 2 sarki telek el van adva. Most akkor megint mi a tuti?? Semmi??

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Most csak név nélkül (aki tudja, hogy ki a dokink, az tudni fogja, hogy kiről van szó): volt ma nálunk a gyerekorvos ugye. Fel is írta az antibiotikumot. A férjecském ki is váltotta a cuccost, be is keverte (sajnos), mert hogy ez por, és vizet kell hozzá önteni. De nem ez a lényeg. A keverés után szerencsére elolvasta a leírást, és benne van, hogy 6 hónapos kor előtt semmilyen formában nem lehet ezt a gyógyszert adni. Szerintetek kiakadtunk? Hát nagyon!!! Természetesen nem adjuk be a gyerkőcnek.

Ennn!
Lilinek nem kell adni antibiotikumot, csak Bulcsúnak kellett volna.
A doki semmit nem mondott, se normaflore-ról, se cebionról. Milyen cebionra gondolsz egyébként?

Kép
Kép
giga1
 
 


Ja!
És most délután jutott a párom eszébe, hogy vírusra nem is hat az antibiotikum, tehát teljesen feleslegesen írta fel, és váltottuk ki a gyógyszert. Azért ezt nem tudja egy orvos?

Kép
Kép
giga1
 
 


Ági, nem tudom ki a dokitok, de azért egyből nem kell rossz szándékra gondolni. Sok olyan gyógyszer van, ami elvileg nem adható, mégis adják, mert csak az v uolyan van. Berci is kapott ilyeneket. Nem játék a torokgyuszi ekkora gyereknél. Adjátok be szerintem neki, de figyeljétek, h jön e ki rajta allergiás pötty, esetlge rosszul lesz e stb. Amennyiben nem( és ennek nagy az esélye) akkor használ legalább.
A férjednek részben igaza van. A vírus ellen nincs semmi, de a gyulladás és a vírus terjedése stb ellen igen.
Még annyi, Berci akkor is kapott olyan gyógyszert, amikor még meg sem kellett volna születnie. Sajna nincs minden gyógyszer Magyarországon. :evil:

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Ági!
Nem biztos, hogy rosszat akart a doki, Boti is kapott a torokgyulladására antibiotikumot, igaz neki akkor - más okok miatt - végül mi sem adtuk be. De a legtöbb esetben ez a megszokott. Szerintem fel kell hívni a dokinőt, hogy aggódtok, mert a papír miatt nem lehetne beadni. Én pl. terhesség alatt kaptam olyan szert amit tilos terhesség alatt, felhívtam a dokit, és elmagyarázta, hogy miért lehet mégis. Ugyanez szoptatás alatt is volt. Szóval valamit csak tanultak a dokik is azalatt a pár év alatt. Ugyanakkor hozzáteszem, hogy Boti is meggyógyúlt pesze, csak a lázát nehezebb volt 39 alatt tartani antibiotikum nélkül.

Juli

Kép
b.j.
 
 


Enn! Én már nem tudok semmit. Nekem talán két napja mondták azt, hogy itt az egyik telekre ígyis-úgyis játszótér lesz, rendezési terven látta valaki... Gőzöm nincs mi van, de ahogy erőm futja, én is gyüjtöm az aláírásokat, ha nem is tudom miért.

Juli

Kép
b.j.
 
 


Enn!
Nem írtam pontosan....angol muskátli....
Köszi
Jobbulást a betegeknek.
Adél
mano20
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

Szeretnék mindenkitől elbúcsúzni! Örülök hogy eddig veletek lehettem! Valószínűleg holnaptól már nem lessz egy ideig internetünk. Remélem hamarosan találunk valami mást.
Addig is mindenkinek sok egészséget és sok örömet a gyerkőcökben.
Sziasztok

Kép
Kép
mese80
 
 


Sziasztok,
férjem talált ma du. egy két darabos kulcsot a reptérre vezető úton.
Ha valakinek hiányzik, jelentkezzen nálam.
Adél
mano20
Dunakeszi
 
 


Láttátok, hogy tettek szelektív kukákat a Konrád Ignác utcába? (lehet, hogy már írta valaki, akkor bocs), a Cserivel szembeni pedig 100 mérerrel beljebb került.

Jobbulást a gyerkőcöknek! Remélem és drukk, hogy már kifelé legyen mindenki! :wink: :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Adaka!
Mi a helyzet felétek? Régen nem hallottunk rólatok!
Jelentkezz! És ha tudsz hozz képeket is. :wink:

Kép
Kép
giga1
 
 


Sziasztok!
Látom nem sok mozgás történt, pedig szívesen olvasgattam volna. :wink: Nekem tetszik a munka, s Botinak is bejött a bölcsi. Mindenkinek csak ajánlani tudom a Gyermekligetet. Csak ez a fránya záróvizsga ne lenne már!

Juli

Kép
b.j.
 
 


Juli!
Augusztusban lehet, hogy mi is benevezünk egy két hétre oda.... lehet, hogy két gyerekkel is, csak ki kell termelni valahogy addig.

Nem tudjátok, hogy le lehet adni valahová a műanyag kupakokat? Szelektívbe elvileg nem lehet bedobni.

Nincs senki közöttetek, aki az Alagi oviba fog járni?
mano20
Dunakeszi
 
 


valóban nem volt sok mozgás mostanában.
De a jó idő kicsalogatott mindenkit. Most ismét hűvösebb van, de talán nem is baj.
Adaka, jó volt veletek találkozni. Édes a picúr, na meg a fürtös lánykád is :)
majd ha lesz némi időd, akkor gyere!!
Aláírások gyűlnek, de most h mi se megyünk ki sokat sétálni, kissé belassult.
A tóvárosban ismét újranyitott a játszóház ( kozmetika mellett). Zsebibaba kuckója http://zsebibabakuckoja.iweb.hu
Aki szépülni akar, végre megteheti. :D

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


sziasztok,
benianyu, a szelektív merre is lett?pontosan?és a konrád ignácon belül hol a másik?
tudtok valamit a holnapi reptéri napokról?
én úgy tudom, hogy kupakot is be lehet donbi a szelektívbe, csak rá kell tekerni az műany.üvegre... :oops:
mi jól vagyunk, peti nagyon nagy rohamban fejlődik, 8 hós és már eszi a darabos hamikat;-)
bencust nem vették fel az oviba, de még futunk pár kört.....

hogy milyen vagyok? kritikus, humoros, jó memóriájú:-). ha front közeleg: fejfájós:-(
szeretem a társaságot és hasonló gondolkozású, vidám embereket.
szeretnék barátságot kötni, ismerkedni, beszélgetni veletek, remélem bevesztek a csapatba;-)
a.
_annamari_
 
 


Igen, be lehet dobni, de azért nem kell(ene) rácsavarni az üvegre, mert amikor feldolgozzák, első körben kilapítják ( mert sokan toynak rá) és kupakostól nem lehet.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


nekem autómatikus, hogy lapítva kell +műanyagtető..sajnos sokaknak nem..
tök jó volt a repülö nap, kinéztünk, ti?

hogy milyen vagyok? kritikus, humoros, jó memóriájú:-). ha front közeleg: fejfájós:-(
szeretem a társaságot és hasonló gondolkozású, vidám embereket.
szeretnék barátságot kötni, ismerkedni, beszélgetni veletek, remélem bevesztek a csapatba;-)
a.
_annamari_
 
 


Ittlakásunk 2és fél éve alatt először bedobták a dunakeszi polgár-t. El sem hiszem. Láttátok a jó hírt, h újra nyitják a helyi strandot???? ( Ha jól értelmezem, nem medencés, csak kultúrált körülmények közt lehet a Duna-partot használni). Merre lehet???

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


nekünk minden hó-ban bedobják.é is olvastam a strandról, végre valami lesz, ha lesz...

hogy milyen vagyok? kritikus, humoros, jó memóriájú:-). ha front közeleg: fejfájós:-(
szeretem a társaságot és hasonló gondolkozású, vidám embereket.
szeretnék barátságot kötni, ismerkedni, beszélgetni veletek, remélem bevesztek a csapatba;-)
a.
_annamari_
 
 


Juli!
Milyen a meló? Boti hogy viseli a bölcsit? Remélem jól vagytok!

Kép
Kép
giga1
 
 


Szia Ági!
Köszi, nagyon jó a munka, élvezem! Boti is kedveli a bölcsit, bár a reggeli búcsúzást már nem annyira, de napközben nincs semmi gond vele, azt mondják egy Angyal. Most viszont mégsem teljes az öröm, mert tüdőgyulladása van. Szerencsére Apa vállalta, hogy ő marad vele itthon táppénzen, míg kell. Ti hogy vagytok?

Juli

Kép
b.j.
 
 


A strand a vízmű fele van, mi jártunk ott egy éve kb, akkor még zárva volt. Mit írnak róla? Nekünk sosem dobnak be ilyeneket :(
Vendég
 


Juli!
Örülök, hogy bejött a munka! Annak viszont nem, hogy Botinak tüdőgyuszija van. Gyógyuljon meg gyorsan-gyorsan!
Köszi, mi jól vagyunk.
Emeséékről tudsz valamit? Remélem neked majd szól, ha meglesz a pici, te meg tájékoztatsz minket! :wink:

Kép
Kép
giga1
 
 


Szia Ági!

Köszi az érdeklődést! Nagyon aranyos vagy. Még nincs semmi, azon kívűl hogy már megint nem csinált a doki semmit, csak az NST-t nézte meg. Mind ez 4 óra alatt. Még nem kötöttékj ki az internetet, de ha minden igaz utánna lesz másik. Mindenképpen értesítelek ha van valami! Jó lenne már a kezemben fogni!!!
Ti hogy vagytok? Hallom már nagy a Bulcsú.

Juli: Sajnálom Botit! Jobbulást kívánunk neki.

Üdv: Mindenkinek

Kép
Kép
mese80
 
 


Sziasztok!

Szeretnétek babátoknak egy igazán nélkülözhetelen kelléket?
Egy olyan takarót amit nem rúg le a sétánál, az autósülésben vagy alváskor?

Ami jó ha kéznél van vendégségben. Használható takarónak, hempergőzőnek vagy ágytakarónak.

Sőt! Te állíthatod össze, hogy milyen színű legyen milyen minta legyen rajt és még a babád neve is szerepel rajta?

Mi készítjük ezeket a névre szóló takarókat. Ölelni valóan puha, polár anyagból szimplán, duplán és egy különleges polár - pamut kétoldalú kombinációban.

Gyertek a www.gportal.hu/babatakaro oldalra és rendeljetek most 10% kedvezménnyel.

Üdvözlettel:Rempi
rempi
 
 


Játszótér: szerintem érdemes a fótiakat is megnézni. Elvileg a gyerekvárosban is van 1. Sőt, ha jól tudom még delikát8 játszó is van. De sokan a buy-wayhez mennek, de ott meg nincs árnyék.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok, bocsi előre is, de másolni fogok, mert nincs időm megint bepötyögni, viszont szerintem érdekelhet Benneteket is.

Sziasztok,
Végre egy jó hír!
Kb. két hónapja jeleztem itt (de lehet, hogy több), hogy beírtam az illetékeseknek, hogy szeméttelepnek nézik egyesek a reptéri útat (Fóti útig), és milyen gusztustalan.
Kb. egy héten belül jött a válasz, hogy továbbították annak a személynek, aki ezzel a területtel foglalkozik. Már akkor ledöbbentem, hogy egyáltalán válaszoltak. De még nincs vége!!!

Pár hete írt valaki (neveket már nem tudom, de nem is lényeg), hogy végigjárta a területet és nem talált semmit. Ezek után küldtem neki térképet, és azt is kihangsúlyoztam, hogy már nehezebben észrevehető, mint amikor jeleztem először, ugyanis benőtte a zöld!!

Ma döbbenten tapasztaltam hazafelé, hogy a szemétnek lába kélt.... Alig hittem a szememnek, és sajnos csak az utolsó kupacnál tűnt fel, hogy nagy a hely és valami nem stimmel. A férjem itthon megerősítette, hogy már látta ő is!!! Holnap jól megnézem az összeset!!! :)

Szóval volt értelme, még akkor is, ha nem csak én egyedül írtam és nem csak az én kérésemre tették a dolgukat!!!
mano20
Dunakeszi
 
 


Mano, én is láttam és nagyon örülök, h végre elvitték. Anno mi is bejelentettük 2x, de fülük botját sem mozdították. Sőt egyszer ott volt egy kóbor kutyus, látszólag döglő félben és több órás nyomozás után annyit sikerült kideríteni, h senkié sem az a terület a gypmesterek közül. A 15.kerületieket nem érdekelte, fóton már nincs, dunakeszin sem. Gödöllőiek nem jöttek ki, még váci volt, de azok sem. Szóval nem semmi a környék, de ez tényleg jól jött már. Kíváncsi leszek, h meddig marad tiszta a terület, mert amikor legutóbb elvitték onnan a szemetet ( kb másfél éve) akkor hetek kérdése volt és újratermelődött.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Úgy tűnt fel, hogy világosabb volt arrafelé,mint eddig....:)
Írtam nekik az este, hogy számíthatnak rám jövőre is... :)
mano20
Dunakeszi
 
 


Enn! anno láttam a tévében, hogy indul a zöldkommandó vagy micsoda, akkor gyorsan rákerestem és nekik írtam közvetlenül. Nem a környékbeliek vitték el az tutti.
mano20
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!
Tudna nekem adni valaki infót Balogh doktornőről. Most visszakerestem rá a régi hozzászólásokban, de nem találtam sehol, hogy hol rendel, mikor... Aki hozzá jár leírná a tapasztalatait?
Köszi!

Kép
Kép
giga1
 
 


Ági!
Ha ez a Balogh Andrea doktornő szokott kimenni a Kútvölgyibe, akkor ő vizsgálta meg Botit újszülöttként, és nekem nagyon pozitívak voltak vele a tapasztalataim, szimpatikus doktornő. De konkrét infót sajnos nem tudok.

Boti egész héten végig tudott lenni bölcsibe! Ez volt az első teljes hét betegségek nélkül!!!

Juli

Kép
b.j.
 
 


Giga, mi hozzá járunk, teljesen meg vagyunk elégedve vele. Normális, érti a dolgát, jók a tapasztalataink.

Ha kéred, meg tudom adni a számát, a lakótelepen rendel.

Én meg felnőtt háziorvost keresnék. Még adtam egy esélyt a mostaninak, de nagyon nem szimpi. Eddig egyszer voltam nála, de nem jött be. Tudtok valakit ajánlani?

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Köszi Uxi!
Már megkaptam a számát.
A mi háziorvosunk itt rendel a Cseri csemege mellett. Az a baj, hogy a vezetékneve most nem ugrik be, de a lányok majd biztosan leírják neked. Valamilyen Attila. :oops: Nekem csak az ő asszisztensének a telefonszáma van meg. Ha gondolod elküldöm priviben.
Ja! Nekem egyébként szimpatikus. :D

Kép
Kép
giga1
 
 


Jut eszembe, most mondták a gyógyszertárban, h hétfőn és szerdán 7ig vannak nyitva, pont mert addig van a rendelőben rendelés. Ez szerintem jó dolog. Épp kérdeztem, h nem lesz e vmi nyári nyitvatartás, mert ebben a melegben az anyukák nem nagyon jönnek ki 6 előtt a gyerekkel, és akkor mondták ezt. :)
Giga, én meg ezen a dokin gondolkozom még mindig. Asszem egyszer írtátok, h hajlamos allergiára fogni a dolgokat. Tényleg?

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Szerintem azt nem én írtam. Nem a Juli volt? Nekem eddig nem volt vele semmi bajom. :?

Kép
Kép
giga1
 
 


Giga, köszi!
Még ne küldd, adtam még egy esélyt a dokinak, szóval majd ha beteg leszek/mennem kell, meglátom. Hisz lehet első benyomásra volt csak ellenszenves.



Csajok, nem érdekel valakit testvérbabakocsi?
Eladó a miénk, 7 hónapja vettük újonnan.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Sziasztok!

Megérkeztünk! 3600 g és 56 cm. Fekete nagy hajjal.

Kép
Kép
mese80
 
 


Emese!
Nagyon nagyon gratulálunk!
Ha lesz egy kis időd, és kedved írj róla, hogy milyen volt a szülés, milyen a picuri.

Kép
Kép
giga1
 
 


Én is gratulálok!

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Emese!
Lehet már későn írok, de az indexen van egy Szakbarbár nevű illető, tőle lehet kérdezni gyed ügyben.

Nekem is ő segített, mert BEnire nem kaptam volna, csak gyest.

www.index.hu -> fúrum, s ott szülői munkaközösség, azon belül van egy olyan topik, hogy gyed/gyes/gyás és egyebek, vagy valami ilyesmi a neve.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Emese! Szívből gratulálok a kisfiadhoz! Hanna hogy fogadta? Olyan jó látni Katiéknál is, hogy a nagyobbik mennyire szereti a kistesót!

Uxi! Igen, én voltam aki az allergiás dolgot írtam. De összességében nekem sem voltak rosszak a tapasztalataim, az meg mindenképp mellette szól, hogy útbaesik, és gyors.

Juli

Kép
b.j.
 
 


Sziasztok,
mostanában nem tudok sem írni, sem olvasni.
Csak egy gyors kérdés. Van Dkeszin vagy a közelében normális strand ahová biztonsággal lehet vinni gyerekeket?Köszi
Szép napokat!
Adél
mano20
Dunakeszi
 
 


Manó!
Én Veresen tudok egy tavat, aminek az egyik része strand. Az állítólag nagyon jó. Kiépített strandot medencékkel nem tudok.

Kép
Kép
giga1
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?