Új privát üzeneted érkezett!

Húúúúúúúúúú..
most nézem...79 nap!!!!!!!!!!!!!!!
Mingyán szülök!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Ne izgulj Tancsu. Ha Mohamed nem megy a hegyhez,akkor a hegy megy Mohamedhez. Megoldódik. Bizti talizunk valamikor. :D
flóra 11
 
 


Opsz, ez laptető!

Bocsi :oops:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 

 
 

Én mondtam Flóra!

Tancsu én se tudom mi lesz egy -két hét múlva!

Ha tudnám elmennék jósnak!

Kép
muzsuzska
 
 


Annak nagyön örülnék!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Á, rá se ránts a laptetőkre Tancsu! Nekem is volt már elég,aztán látod. :(
flóra 11
 
 


Ami késik az egyszer eljön Flóra!!!!!!!!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Ha a nyomorult autónk már jó lenne és bele is merek majd ülni,bizti lassan rászedem a páromat,hogy mindenkit meglátogassunk. Ha pár órácskára is. Kirándulni szeretünk. Csak úgy kellmegválasztani az uticélt, hogy útbaessetek. :D
flóra 11
 
 


Hát Flóra ha rám vagy kiváncsi akkor egész Magyarországot végig kéne utaznod!

Kép
muzsuzska
 
 


Nekem is kéne takarítanom Zsuzsi. Azon kívül be kellene fejeznem a weboldalt, ki kellene javítanom a felmérőket, meg kéne írnom a krónikát, el kellene kezdeni a sulilapot, vasalni, mosni, gyerekkel tanulni. Nem is sorolom. Belegondolni is sok.
flóra 11
 
 


Tancsu! amikor az előbb írtad hogy minggyá szűűni fogsz, én is épp azt néztem hogy basszus van még két hónapod!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Akkor Flóra nem babanetelünk, hanem nekiállunk dolgozni!

Kép
muzsuzska
 
 


Én nagyon szívesen Zsuzsi! Imádok utazni. Magyarország nagy részét már be is jártam,csak akkor még titeket nemismertelek. Régebben sokat jártam át, szinte nem volt hónap,hogy ne mentem volna. Győrbe most is szoktunk menni. Persze amíg volt autónk.
flóra 11
 
 


Én már szaladnék is csak ideragadtam a labdára, ez már fáj hogy ilyen lusta vagyok!

Kép
muzsuzska
 
 


Én is azt néztem Tancsu,hogy két hónap. De még ne siess megszülni! Azért csak várd ki a végét. :wink:
flóra 11
 
 


Tancsu, meg kell igérned, ha Gergő meglesz nem hagysz el bennünket!!!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Zsuzsi, a munkámat el tudom végezni úgy is,ha itt ülök veletek. Közben elszaladok,ezt azt megcsinálokés megint itt vagyok. Már gyakorlott vagyok ebben. Gondolom Te is. :D
flóra 11
 
 


Bár addigra mi is babássak leszünk, csak Benónak 3as ikrei lesznek!

Kép
muzsuzska
 
 


Három fiú, Gy. odáig lesz az örömtől, micsoda íjjászcsapat! :D :D :D

Kép
muzsuzska
 
 


Miért hagyna el bennünket? Majd amikor Gergő szunyál gyorsan bejelentkezik, napi egy bejelentkezés baba mellett is belefér. Legalább annyi,hogy híreket tudjunk. :wink:
flóra 11
 
 


Flóra nem akar ez a rohadt seb gyógyúlni a hasamon!
Ha bemegyek holnap a dokihoz, lehet hogy hülyének néz, ha nem megyek akkor meg nehogy baj legyen belőle!
Nedvedzik , piros és esze ágában sincs összenőni! :evil:

Kép
muzsuzska
 
 


Igen, Benóéknál lesz a Kicsi, a Nagy, az Artúr és Gy. az Indián. :D
flóra 11
 
 


Tancsu!!!!!!!! Elmentél a drága mamának segíteni főzni, na de a te állapotodba!!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


A legjobb sebgyógyító a lándzsás utifű. Én bizti tennék a helyedben rá. Ez a növény mindenütt nő. Kimész szedsz, megmosod, picit megvagdosod,bele gézbe,megnyomkodod,hogy a leve áztassa meg a gézt és rá a sebre. Egy nap alatt is sokat javulna.
flóra 11
 
 


Szó se lehet róla, ez egy nyitott seb ,még olyan fertőzést kapnék!

Kép
muzsuzska
 
 


Egyszer Péter fiam, másféléves korában lesett üvegpohárral a kezében. A pohár eltört, csúnyán bevágta a gyerek kezét. Kiszaladtam, szedtem lándzsás utifüvet és ezt tettemrá. Pár óra múlva már egész szép volt és másnapra szépen összehúzódott a seb.
flóra 11
 
 


nem leszek gusztustalan mert Szilvi tegnap ájuldozott!

Kép
muzsuzska
 
 


Be tudnék nyúlni a lukon megvakarni a jobb petefészkem! :D :D :D


Gyengébb idegzetűek ne olvassák!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Hát akkor holnap kipucolják és bevarrják. Nem tudom,miért nem adtak rá neked valami gyulladásgátlót.Viszont így nem mehetsz egy hét múlva munkába. Akkor ezt is beszéld meg a dokiddal. Ha nem is a műtéttelír ki tovább,akkor írhat más diagnózist,amivel folytatod a betegállományt.
flóra 11
 
 


Holnap megyek és letolom a dokit, mit csinált a rozsdás szikéjével!

Kép
muzsuzska
 
 


De akkor az neked egyáltalán nem gyógyult eddig, elfertőződött. És nem mered a gennyet semletisztítani? Mert amíg gennyes,addig nem is fog gyógyulni.
flóra 11
 
 


erre gondoltam én is, nyított sebbel a hasamon nem fogok vegyilaborba dolgozni!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Vagyok , csak elkalandoztam a lakáshirdetések felé..:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Steríl gézzel törölgetem! De már az én gyomromnak is horrorisztikus!

Kép
muzsuzska
 
 


Ezzel igy tuti nem mehetel dolizni, a dokinak ki kell irnia punk-tum!!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Már aggódtam, hogy mentél mamának segíteni!!!!!!!!!!!
Tancsu, boccs ha írtózól a sebektől, mert leírtam.

Kép
muzsuzska
 
 


Na még az kéne! Elintéznéd magadat egy életre! Elkell menned holnap. Ki tudja,mi a fenétől gennyezik. Reméljük nem maradt ott valami. Na ,nem ijesztgetlek.
flóra 11
 
 


Kezdek bepánikolni!!!!!!!
2 hónap és anya leszek......:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Csak kiszedte a szerszámokat belőlem!!!!!!!!!!!! :D

Tancsu, nincs pánikolás!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Nyugi Zsuzska, láttam már rosszabbat is , de inkább nem irom, le , mert nem jönnétek ide többet... :oops: :wink:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Tancsu,olvasgattál? Az az oldal,amit Szilvi írt, az nagyon jó. Már olvasgattam régebben is.
flóra 11
 
 


Még az kéne ,hogy pánikolj, milyen példakép vagy nekünk??????????? :D :D :D

Kép
muzsuzska
 
 


Bocsi csak telefonom van.
flóra 11
 
 


Tancsú nem szaladgál és én se bírok, ugyhogy maradunk!

Kép
muzsuzska
 
 


Tancsu, most pánikolsz! Azt hamarabb kellett volna! Most már nincs visszaút, csak előre. Egyébként meg ezek a legszebb hónapok. Szépen kimosod a babaholmikat, kivasalgatod őket, bekészíted a fiókba.Bevásárolod a sok pelust, cumit,cumisüveget,stb. Ez már a szép előkészületek ideje. :D
flóra 11
 
 


Itt vagyok. Csak az apukám volt,mert már hívtam őt ma,csak nem volt otthon,most visszahívott.
Holnap ugyanis Szerdahelyre megyek dokihoz és őott lakik. Megkértem őt,hogy várjon meg a busznál,mert halvány gőzöm sincs,hogy hová kell mennem. Ő pedig ismeri a helyet.
flóra 11
 
 


Tényleg, és ez a doki mit tud?

Kép
muzsuzska
 
 


Lányok,én ma annyi ökörséget összeálmodtam! Ha ezt valaki meg tudná fejteni! 8)
flóra 11
 
 


Nem olvasunk butaságokat és álmokat se fejtünk!
Jobb ha nem tudunk semmit! :D :D :D
Nekem meg lassúl a netem! Elküldeni is alig tudom!

Kép
muzsuzska
 
 


Majd meglátom,mit tud,Zsuzsi. Endokrinológus, tehát hormonokat vizsgál. Csak nem tudom,hogy vizsgál-e női hormonokat is. Elképzelhető,hogy csak a pajzsmirigyet fogja kivizsgálni, de nem baj,mert nekem azzal is voltak problémáim. Szerintem a kövérségem is hormonális eredetű,ezért nem tudok lefogyni.
flóra 11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?