Új privát üzeneted érkezett!

Kata,


Köszike, én is nagyon örülök, hogy még odabent vannak :lol:

Boni,

24.? Az még jó messsze van :?

Kép
viri8
 
 


Sziasztok!

Védea! Gyönyörű a pocid!!!

Boni! Tényleg nem vicc a vizesedés. Pihenj sokat!

Fanni! Örülök, hogy tudtál pihenni.

Csajok! Kérnék egy kis barna űzőt! Már totál beparáztam megint. :cry:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Boni :P
Akkor lehet, hogy most megint sok a kismami... az elején volt nehéz időpontot kapnom, mostanában mindig volt bőven lehetőség. Utóbbi 2 alkalommal fél órát késtem :oops: és 0 percet vártam 8) . Egyből behívtak.

Lányok :?
Mostanában már igyekszem du. is aludni egyet... már vagy 1 hete és mindig beletelefonál valaki a sziesztámba :( Ha kikapcsolom, akkor meg aggódnak. Persze én sem pontosan fekszem le, mindig máskor... így nehéz is lenne megmondani, mikor ne hívjanak. Nálatok nincs/nem volt ilyen gond?

Viri :P
A Te babáid nem mozognak ma különösen sokat? A fiúk ma elég nyugtalanok... talán a front...?

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 

 
 

Véda! :oops: Bocsánat az elírásért.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna :P
Neeeem parázunk! A barnázás örömeivel kapcsolatban kisRöfi mamája tudna leghitelesebben megnyugtatni, de az biztos, hogy ilyenkor a fekvés az egyetlen okos dolog, amit tehetsz.
Barnaűzők indítva, persze :wink:
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni, privi ment.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hanna! Emlékszel, nekem a 10. hét végén szűnt meg teljesen. Én nem feküdtem, azt csak vérzéskor kell, hanem magnézium rengeteg, és vörösbor!

Kép
zölddisznó
 
 


Piheneke pihenek
jeleneleg nincs duzzanat a lábamon..bár ma okosan feküfdtünk :lol:

Hanna nyugiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!
Vendég
 


Köszi Csajok!

Zöldi! Akkor nyomatok most egy kis bort. :)

Boni! Király!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


...meg sok-sok Mg-t!!!

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi! Abból most 3x2-t nyomatok. Még emeljem?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Helló lányok!
kicsit most megijedtem a lábdagadás miatt! Nekem már most van., és nyaranta szokott is csak nem ennyire.:oops: Igaz főként a törött bokás lábamon (ezer éve tört el) de már a másik is kezdi. De ha mindig alacsony a vérnyomásom, akkor ez csak egy kellemetlenség nem?

Kép
katica_75
 
 


Fanni!
Én is nyeltem a vizet a magnéziumtól! :D
A sziesztád miatt megértelek, én 1x úgy elaludtam, hogy se a telefon, se a csengő nem keltett fel :lol: , a férjem már indult haza a munkahelyéről, mire nagyon nehezen felébredtem a 10. telefoncsörgésére, szegény nagyon megijedt! :wink:

Hanna!
Ne izgulj, magnézium, vörösbor, és phi 1000-el!!!!!!! :D Nekem is volt a 8.hét körül.

Véda! :D
Nagyon szép pocid van, mekkora Csabika?

Kép

Kép
donika
 
 


Donika! Ok.
Csajok! Barna elment. Szórakozik velem. :twisted:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna! Én 2*400 mg-t eszem. Az meg alig 250 mg. Az az alap, ami egy nem várandós embernek kell!
Ráadásul a Magne B6 a legdrágább, ha hatóanyagra átszámolod.
A barnák már csak ilyenek. Mindig élősködnek valahol, aztán továbbállnak! :lol: :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Hanna,

Ez a barnázás tényleg csaka frászt hozta rád! De aztán most már vissza se térjen!

Fanni,

A lányok szinte minden nap nagyon aktívak. Nem vettem észre, hogy ma aktívabbak lennének...Kirúgják az oldalamat folymatosan :lol: Ma beszéltem velük, hogy bírják még ki 3 hétig a pocimban!
Nálam is rendszeressé kezd válni a délutáni alvás. Igaz csak kb fél óra, de az nagyon jót tud tenni :lol:

Katica,

csak ismételni tudom, hogy a dokim engem folyton nyugtat a lábdagadást illetően. Mivel nekem is elég alacsony a vérnyomásom és a vizeletem is negatív, így meg kell tanulni ezzel élni még ey kicsit. Az igaz, hogy neked elég korán elkezdődött. A nővérem a 9 hónapból 6-ban szalámi lábakkal élt és dolgozott!

Boni,

ügyi vagy! Végre pihiztél!Hogy bírtad ki?

Kép
viri8
 
 


Viri :P
Nekem inkább mostanában már csak reggel és este aktívkodtak, de ma nagyon sajtkukacok... noha már 1 órája csönd van... kopp-kopp-kopp. Nálam már akkorák, hogy ha mozognak, bizti valami "rosszaságot" csinálnak :roll:
Hétfőn pontos méreteket tudok majd, s mivel Te is aznap mész, talán Te is.
Szerinem én sem alszom fél óránál többet.

Donika :P
Én du. nem alszom túl mélyen, de azért nagyon jól esik, amikor sikerül tényleg elbóbiskolni. Huh, tegnap én sem vettem fel a mobilom, mert ott maradt az ágyban a du-i alvás után és nem hallottam, s enyém Apa is nagyon megijedt. De szerencsére hívott vonalason és azt meghallottam :D

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Viri
Köszi. megnyugodtam. :) ez a szalámiláb jó! Nekem a kollegám tegnap azt találta mondani hogy vastagabb a bokám mint a derekam... :shock: :lol:

Mhhh fini kis délutáni alvás.....az a nyálcsorgis kategória! :lol:

Kép
katica_75
 
 


19+1 Kép

Kép
katica_75
 
 


Vazze! Hol van benned a gyerek? :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Fanni,

Már nagyon várjuk ám a hétfő fél ötöt! Kíváncsi vagyok a fiúk mekkorák! Ti hányra mentek?
Mindenképp jelentkezem majd, de valószínű nagyon későn érünk haza, mert a szülésznőhöz is megyünk a doki után!


Katica,

Hol a 19 hetes pocakod? én nem látom :wink: Nagyon vékonykán kezdhetted a terhességed!

Kép
viri8
 
 


zölddisznó írta:Vazze! Hol van benned a gyerek? :lol:

19 hetes én "hangyánit" nagyobb voltam :D:D

***
nagyon csini ez a pocakkezdemény :D :D:D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Jó reggelt!

KAtica vazz... az a kicsi halom a ficánka? :lol: :lol: :lol:

ma elmegyünk megvenni a hiányzó apróságos dolgokat.... mert a fiam megérdemli :lol:
Vendég
 


Katica :P
Olyan jót nevettem, mert a múltkor írtad, hogy az a kép nagyon jól sikerülhetett, mert amúgy nem is vagy vékony. Szerintem otthon cseréltesd le a tükröket :lol:
Így viszont már nem értem, miért vizesedsz, nincs is súlyod. Tényleg nem ártana vérnyomást nézetni... Ja és ha a nyaraláskor nem veszik észre, hogy babát vársz, ne hibáztass senkit :wink: :lol:

Viri :P
Mi korán reggel megyünk! De Te is írd meg mindenképp aznap, mit mondtak!

Boni :P
Hová mentek?

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Az elefáni bababadiszkontba..illetve a MInimanó babacentrumba
Vendég
 


Boni :P
A minimanóba van egy kuponfüzetem, ha valami nagyot akartok venni és számít a 10% engedmény, akkor szívesen elküldöm. Van egy 5%-os is, meg egy csomóféle termékre van még benne engedmény.
Én egyikben sem voltam, csak a honlapjaikat láttam!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Na! :lol:
szóval az alsó pukli a feje a föelette lévő meg a többi tartozék... :lol: felélte az eddig ott lapuló zsírtartalékaim. :D
Zöldi!
Ideje neked is bemutatnod Kiscoca lakhelyét!! :wink:
Boni
jó vásárlást, majd ragd fel a szerzeményeidet!!A Bippá-ba nem voltatok végül? az is arra van...márha a 18.-kerületi elefániba mentetek? Ja és Te csak ne :lol: :lol: :lol: -s! Tuti a te pocid sem volt nagyobb! :lol: :lol: :lol:
Fanni :P
jövőhéten védőnő, majd doki, kifaggatom őket mitől lehet... :wink: (veszek terhesfürdőrucit! 8) )
Orsi
köszi :wink:
Jó pihit Mamik erre a szép szombatra!!

Kép
katica_75
 
 


Sziasztok!

Katica! Édes a pocid!

Boni! Jó vásárlást!

Zöldi! Remélem, tegnap sikerült kitakarítani. :)

Fanni! Véda! Viri! Jó pihenést.

Rólunk: délelőtt AEK -ban voltunk. Éjszaka nagyon rosszul voltam. Fekvésre ítéltek. Zsebi jól van.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Csak egy gyors bekukk.
Látom, a hármasfogatunk egyben :D
Barnaűzők, fájdaloműzők, étvágycsinálók, vizesedésgátlók és paraűzők indítva++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Mi már megjártuk az FMH babaruhabörzéjét, ami kevésbé merített ki, mint az odaút :evil: A Fehérvári tele van kátyúkkal, és minden kátyúba érkezéskor, ill. abból kijövet úgy éreztem, medicinlabdát dobálnak a hólyagomra, és a méhszájamra felváltva. Pedig Apa lassan vezetett, meg kerülgetett, de úgy látszik, ez nem volt elég :?
Lilu - hogy nyugtassa a pocit+Csabit - a Füles Mackót kezdte neki énekelni az úton. Olyan édes volt :D

Este még jövök, remélem!

Véda
Vendég
 


Hanna :?
Akkor feküdj is. Nem tudom, mi az AEK, egy kórház? Fő, hogy Zsebike jól van... de azért Anyának is jó lenne, ha élvezhetné a terhességet...

Véda :P
És vásároltatok is?

Katica :P
Szerintem nincs is ilyen kicsi terhesfürdőruci :lol:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni! Igen. A régi MÁV. Felhívtam a dokimat, aki rögtön berendelt. Sőt, lecseszett, hogy miért nem este hívtam.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Fanni :P
Igen, vásároltunk is. Lilunak nyári ruhákat, és Csabinak őszi rugikat. Elég jó áron voltak, és meg is kérdeztem, hogy ezek újak-e. De nem, csak nagyon megkíméltek (600 Ft volt darabja) :D
Amúgy tegnap este az én kisfiam is be volt ám indulva. 6 és 8 között olyan derbit rendezett odabent, hogy csk úgy hullámzott a hasam :lol:

Hanna :P
Barna elment, és mégis rosszul voltál? Ismét barnától, vagy most mástól? És ki az orvosod a MÁV-ban? (Én is ott szültem először.)

Katica :P
Irígykedem az úszógumidra :lol: :lol: :lol:
Pocid csini. Majd most kezd el igazán nőni!

Boni :P
Na, mit vettetek Zsebi Zsiginek?

Donika :P
Csabi a 35 hetes UH-on 2750 grammra volt becsülve. Tehát jelenleg 3 kg felett van, ha hinni lehet a súlybecslésnek. Bár, szerintem ő inkább hosszú, és nem dundi baba. Zsombor szépen fejlődik? Sokat sétáltok? Szopi megy?

Baba :P
Lilu ma reggel kérdezte, hogy mikor is teszed fel a pozitív teszted képét ide? Mondtam, hogy szerintem még nem csináltál tesztet. De ha meglesz, és pozitív kell legyen, akkor látni fogjuk!!!
Holnap lesz a nagy nap?
Nagyon szorítok+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Véda
Vendég
 


bevásároltuhnk végülk a babaoltban és a minimanóban voltunk(FAnni utólag is köszi..de már enm kell) ezek voltak a közelben :oops: ű

megvettük a légzésfigyelőt is...

HAnna pihizzél
Vendég
 


Véda! Boni! Gratula a vásárláshoz. Az utak meg.....
(este már folyt belőlem a barna)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Véda, ölelgesd és puszilgasd meg a nevemben Lilut. A kagylóját viszem magammal holnap!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba! Nagyon drukkolok holnapra!!!!!!

(én totál kivagyok, már vérzek)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok Lányok!

Megjöttünk a kórházból, jól vagyunk mind a ketten! Nemsokára jön a védőnő, ha elment akkor jövök és mesélek, meg rakok képeket!

:D

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Hanna! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Baba
++++++drukk-drukk!
Boni
Angelcare-t vetettek?

Fanni :P
még van 5hetem addig! :wink: Hogy vannak ma a fiúk?

Véda
szép nagy baba lesz akkor Csabi! :D
Alig várom már vissza Kisfókát is az édes babaképekkel!!! :shock: :lol:

Kép
katica_75
 
 


na hát minden kívánságom így teljesüljön! -már meg is előzött! :lol:

Kép
katica_75
 
 


Hanna!!
Nagyon gáz, szorítok nagyon, hogy semmi baj ne legyen!! tessék szépen szót fogadni és pihizni!! :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Hanna, itt is:drukkolok ezerrel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hanna! Az összes idegszálammal értetek izgulok! És szorítok+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Véda
Vendég
 


Hanna,

Igazán nagyon-nagyon szorítok értetek! +++++++++++++++++

Boni,

Miket vásároltatok még?

Baba,

Holnapra++++++++++++++++++++++++++++++++++ :lol:

Katica,

értem már miért mondta a kollégád, hogy vastagabb a bokád, mint a derekad :lol: Sztem jó lesz neked egy sima bikini is, méret: XS!

Kisfóka,

Élje, már otthon is vagytok! Apa nagyon aranyosakat írt! Köszi, hogy írt nekünk :P Kiváncsi vagyok, mit írsz a szüláésről. Olyan furi, hogy már a karjaidban tarthatod Grétit....


Véda :P

Még egyben :lol: Nem vagy semmi, hogy még börzézni jártok! Pocid, hogy bírta? Nem keményedtél? Lilu egy angyal! Nekem is ilyen nővérke kellene!

Kép
viri8
 
 


Sziasztok!

Kisfóka! Hurrá itthon is vagytok! Gyere majd mesélni!

Köszi szépen Csajok!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Kisfóka :P
De jó, hogy itthon vagytok! Képeket kérünk szépen, és beszámolót, amint időd engedi!

Ölelés!!!

Véda
Vendég
 


Fóka de várlak már! :lol:

hát amit vettünk

textilpelenka, pici sárga kacsa (2db egy csomagban) apa válsztás ami elszineződik a magas hő hatásásra :lol: , újszülött szett cumisüveg mert akciós volt), vettem bimbóvédőt, mosható melltartóbetétet, pelenkatartó veder, légzésfigyelő, fülpiszkáló, 7dbos előke(későbbre), popsitörlőkendő, orrszivó porrszivó, kisfésü,
amit késöbb veszünk.. kistakaró, pelenkázószivacs, lepedő , fejvédő

és a többiek.... :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Boni :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hanna :?
S mit mondtak? Nem tartottak bent? Miért nem? :shock: Ez nekem nem tetszik :(

Véda :P
Ezek szerintem azért megérte elmenni :D

Kisfóka :P
Várunk a beszámolóval, képekkel

Katica :P
Köszi, már csak az ülés és a fekvés esik jól... a lépcsőzés sem az igazi... de valahogy csak ki kell még húzzam egy ideig... Sok a keményedés... nade ez terméeszetes is már itt a végén.

Baba :P
Holnap SOS jelentkezést kérek, amint tudsz valamit! Nagyon szorítok :wink:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Boni :P
Jó sokmindent vettetek. Remélem, nem fáradtál el nagyon!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni! A baba jól van. Méhszáj zárt. Szigorú fekvés. Mást nem tudok írni. A neten minden félét írnak.... áááááááá....

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: