Új privát üzeneted érkezett!

De miért akarod leszedni? Hiszen neked a Closty nem fogja bekeverni! Vagy csak azért,hogy most nincs kedved megcsinálni? Hagy a fenébe, ahogy van. Majd megcsinálod.
flóra 11
 
 


Hát csoda történt! Nekem laptetőm! :shock: :shock: :shock:
flóra 11
 
 


És bepisilek. Rögtön jövök.
flóra 11
 
 

 
 

Szóval Szlovákiába megyünk?? Kicsit dolgozom és máris lemaradok! Nekem kell a pontos dátum, mert nem fogok tudni kivenni szabit!!!!!

Kép
szilzi
 
 


Ezért nem szabad dolgozni! :lol: Ezt még nem mondta ki senki ilyen konkrétan, nem tudom, hogy mi lesz, és mikor. Szerintem mondjátok meg ti, akik nyáron is dolgoztok.
benó
 
 


Gratula a laptetőhöz! :lol:
Nem, nincs kedvem megcsinálni most. Mennem kellene lassan, max. fél 4-re anyuéknál kellene lennem. Addig fürdeni, sütit befejezni stb. Csak egy kicsit még itt veletek pihengetek, múlasztom a fejfájást.
benó
 
 


Még 7 percig maradok, aztán uzsgyi.
benó
 
 


Na,közben megcsináltam a kaporszószt is. Bár a Bálintom előbb bejelentette, hogy juniális van ma nálunkés megy pecsenyére ki.
flóra 11
 
 


Benó nem szoktál Te ilyen korán indulni! Így nem fogsz eleget kapkodni! :lol: :lol:

Kép
szilzi
 
 


Ügyes vagy, én itt ülök, elég gáz ez a fejfájás még mindig. :cry:
benó
 
 


Benó, szerintem kivitelezhető mindkét találkozás. Lehet nálatok is,meg nálunk is. Így mindenkinek lenne egy belföldi és egy külföldi nyaralása is. :D Én remélem,hogy addigra összeszereli a párom az autót, hogy mehessünkés csak összejön valami pénzileg is. :wink:
flóra 11
 
 


Időpont időpont időpont!

Férjek, pasik mit szólnak az ötlethez, hogy össze találkozunk??

Kép
szilzi
 
 


Hozzánk jöhettek egész nyáron. Egyelőre nincs programunk. :D
flóra 11
 
 


Benó, nekem ilyen gázos fejfájásom, csak a fogamzásgátló mellett volt! Mondanám, hogy hagyd abba, de csak nem amellett akarsz teherbeesni! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
szilzi
 
 


Szerintem az én párom az ég világon de semmit nem szól hozzá. Ha jöttök, biztos örül nektek, és szórakozik velünk, a maga módján,mert nagyon szótlan és halk. Én is alig értem,mit mond,annyira halkan beszél. :D
flóra 11
 
 


Juj,Szilvi,ne bosszantsd a Benót,mert még kikapsz. :lol: :lol: :lol:
flóra 11
 
 


Az én drágám is visszahúzódó, de majd lesz velük valami!
:D

Kép
szilzi
 
 


Ok, ok :lol: Benó azonnal gyere vissza, nem mondok többet ilyet ígérem!

Kép
szilzi
 
 


A süti kész, a fürdés elmarad.
Tehát egy Ancsi-féle sütit viszek és egy túrós muffint tortaformában, megszórva cukorgyönggyel (szintén Tescó Lilifee nevű márka, rózsaszín, kislányos) és szivecskével.
benó
 
 


Kerestem képet Petiről, de le kell kicsinyítenem.
flóra 11
 
 


Benó, boldog szülinapot apukádnak!

Kép
szilzi
 
 


Köszönöm.
Úgy döntöttem, hogy júl. 26-án fogunk találkozni, és csináltam ilyen vonalzót, csak nem tudom iderakni. :evil:

KépKép
benó
 
 


Vagy mégis. :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Ti nem kaptok ki sose, csak az kap ki, aki megérdemli. És aki szemét. Mert az a fickó ott szemét volt, szerintem. :evil:

KépKép
benó
 
 


Hogy tetszik a vonalzóm?

KépKép
benó
 
 


Nem olyan gázos a fejfájásom, csak zavaró inkább. Azt nevezem gázosnak, ha hányok tőle. Ez most nem annyira durva.

KépKép
benó
 
 


na vissza jöttem. benó milyen jó vonalzód van. miröl maradtam le?még nem olvastam vissza a dolgokat, olyan sok mindent irtatok azóta, hogy eltüntem.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Azt beszéltük, hogy kellene találkoznunk, és hogy hol és mikor, azt még nem találtuk ki. :D

KépKép
benó
 
 


Timi, röviden: tervezzük már egy ideje, hogy találkozunk valahol a nyáron, így mindenki mindenkit megísmerne. A Benó ehhez gyártott vonalzó, amit én nem látok, mert rosszalkodik a gépem. Sok szeretettel várunk téged is! :D

Kép
szilzi
 
 


Mi nagyon be tudunk ám durvulni, ha írásról van szó. :lol: :lol: :lol: De nekem lassan, vagyis most már gyorsan mennem kell. Még egy picit azért vagyok, míg felöltözöm csinicsecse ruhába, apukám tiszteletére (szülinapi buli van náluk).

KépKép
benó
 
 


te is migrénes vagy?

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Te utazhatsz a babával, ugye? :D

KépKép
benó
 
 


és hol lesz a buli?

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


ki én?hogyne!

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Hát persze, hogy te! :lol: Nem tudom, ez migrén-e vagy csak sok dolgom volt mostanában, és most akar pihenni a szervezetem, az is lehet. :wink: Hogy hol lesz a buli, én már nem nagyon tudom, majd megbeszéljük. Vagy a Flóránál Szlovákiában, vagy nálunk, Perkáta/Adonyban, Dunaújváros mellett, a telkünkön. :lol: Vagy bárhol! :lol: :lol:
Flóra szerint mindkét helyen (szerintem is).
Gyurika (az én férjem) szabadságot nem tudom, hogy tud kivenni, biztos csak 1-2 napot, de azt a Zsuzsiékra szánta, úgyhogy valahogy össze kell hozni a kettőt. :wink: Csak már jó lenne rajta gondolkozni. Az időpont az én vonalzóm szerint júl. 26., én eredetileg erre gondoltam a mi bulink kapcsán. Aztán majd lesz valami. Most már átadom nektek az írást, nézlek még egy pindurit, hogy mit írtok, de közben készülődöm erősen, különben lenyelnek odahaza keresztben. Puszi mindenkinek, holnap drukkoljatok, hogy az általam szervezett ócsai kirándulás a családdal jól sikerüljön, ne akarjon senki átverni, találjunk oda mindenhová, és minden program jól sikerüljön, ne maradjon el. Puszi nektek.

KépKép
benó
 
 


az meg hol van? :?:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Benó, jó ez a vonalzó. A természet lágy ölén találkozunk? :D
flóra 11
 
 


Perkáta/Adony? Budapesttől kb. 60 km-re délre.

KépKép
benó
 
 


Világos. :lol: Ez a mi kertünk, vagy a ti piknikező helyetek. :lol: Ahogy tetszik. :lol: De most már tényleg megyek, ne kérdezzetek semmit. :evil:

KépKép
benó
 
 


Timi, meg kell nézni a térképen.Én sem tudom pontosan.
flóra 11
 
 


hú de messze van.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


jam ezt kifelejtettem: :shock:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Ari vagy! Kép :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Mentem. :!: :!: :!: :!: Csók. :D

KépKép
benó
 
 


Na én most beszéltem az Attilával, nekünk a júli 26 nem jó. :cry: Már évek óta tartanak egy bulit a haverjai egy kis faluban, Eger mellett és ezt Ő már lebeszélte! :cry:

Kép
szilzi
 
 


szia :cry:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Mit csináltál ma Timi? Párod dolgozik?

Kép
szilzi
 
 


Lányok,olyan jó itt veletek,de nekem is mennem kellene valamit dolgozni is.
flóra 11
 
 


Na csajok,végre jelentkezett a fiam. Minden rendbn van,jól érzi magát. Este hatkor itthon van.
flóra 11
 
 


Jó, hogy jelentkezett! Bár talpraesett fiúnak tűnik, mégis aggódsz, nem Flóra?

Kép
szilzi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?