Új privát üzeneted érkezett!

A terhességről én is csak annyit tudok, hogy ez egy irigyelt állapot és hogy GŐZÖM NINCS, HOGY MILYEN!!!!!!
Szerintem hanyagoljuk a témát, beszélgessünk inkább a főzésről. Legalább ma, plíz. Vagy menjek el egy gasztro-topicba vagy esetleg a sunyiba a hülyeségeimmel? Szerintem lassan beveszek egy gyógyszert, nem kínlódok. Bár már reggel is bevettem egyet, egy olyat, amire azt mondta a doki, hogy akkor is lehet szedni, ha babás vagyok, persze, most tök mindegy, beszedhetek egy adag kokaint is bátran. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Ja,a fiaim mind rockerek. Vadulgitároznak, abból van nálunk néhány. :D
flóra 11
 
 


Laptetűűűűűűűűűűűűűű! :D :D

KépKép
benó
 
 

 
 

Jó mulatást Benó! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
szilzi
 
 


ja kiürül a ciszta, nekem is ürült-szikével!

Kép
muzsuzska
 
 


Gitárból? :D

KépKép
benó
 
 


Hogy ez hogy hogy nem a Zsuzsié lett!!!!! Nem is értem! :roll:
flóra 11
 
 


Fóra ez tök jó!!!!!!
Jövünk hozzátok vendégségbe!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


én sem értem, pedig hajtottam rá!

Kép
muzsuzska
 
 


Gyurika is rocker és punk volt. Imádom. :D :D :D :D
Figyi, baromira begyorsultatok, alig bírlak olvasni. Hova megyek, Szilzi, hogy jó mulatást kívánsz? A gasztro-topicba?

KépKép
benó
 
 


Igen, gitárból. Van négy nálunk.Mert ugye a drága kicsi fiam, a Bálint balkezes,tehát nem tudják egymásnak kölcsönözni. Így kellett a Péternek is egy klasszikus meg egy villanygitár és a Bálintnak is. :D
A Norbi nem játszik hangszeren. Nem akart.
flóra 11
 
 


Bocsi a lapostetű miatt. :oops:

KépKép
benó
 
 


benó!! Gitárból, nem is cisztából!!!!!!! :D :D :D

Kép
muzsuzska
 
 


gasztro topic vagy kokain!

Kép
szilzi
 
 


Királyfi is balkezes, de nem kettő! :D

Kép
muzsuzska
 
 


Norbi komolyabb.
A többiek: Kép Kép Kép

KépKép
benó
 
 


Gyertek! Marhára szeretem a vendégeket! Nagy lakásunk nincs, de itt tuti elfér mindenki. Meg ott van a párom lakása is, annyian jöhettek,ahányan csak akartok. Sütünk,főzünk, mehetünk piknikezni is a közeli folyópartra.
flóra 11
 
 


Ha Királyfi két balkezes lenne is jó lenne, a lelke miatt, ahogy írsz róla! :)

Kép
szilzi
 
 


Benó aki tud gyorsan írni, az tanuljon meg gyorsan olvasni is!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Humorosak vagyunk, mint állat! :lol: :lol: :lol: Kokain, ciszta, gitár..... :lol: :lol: Timi, egyél itt, hova mentél?

KépKép
benó
 
 


fenét Flóra!nem sütünk és nem főzünk, vendégeskedünk és eszünk zsíroskenyeret hagymával!

Kép
muzsuzska
 
 


Igen, Norbi mindig komolyabb volt. Hat évesen olyan komoly kérdéseket tett nekem fel, hogy nem tudtam rá válaszolni. :shock: Mondtam a gyereknek, hogy fiam ott az eciklopédia nézd meg. :D
flóra 11
 
 


Szerintem süssünk szalonnát és husit nyárson! Lehet, hogy nem laktam jól? :D

Kép
szilzi
 
 


van felfújható vendégágyunk! benóék kipróbálták, csak baba nem készült rajta!
Lehet hogy megkéne próbálnunk, de mi van ha kidurran a seggem alatt! Garantált orgazmus, vagy frász?

Kép
muzsuzska
 
 


Oké, akkor készítek egy bödön zsírt,egy vagon kenyeret meg hagymát és megyünk ki a folyópartra. Ott süthetünk szalonnát is. Kép
flóra 11
 
 


Az jó, én a könnyebb kérdésekre se biztos, hogy fogok tudni válaszolni, hacsak nem a piri és a pé érdekli, mert azt már nagyon tudom. :lol: :lol: :lol: :lol:
Na, akkor ne nálunk legyen a parti, hanem a Flóráéknál. A pénz szempontjából is jobb neki. Nekünk ugyan nem. Gondolkozzatok rajta, hogy hogy legyen.
Timi, természetesen téged is szeretettel meghívunk valahová, még mi sem tudjuk, hová, a nyáron. :D

KépKép
benó
 
 


Szilvi remek az ötlet!!!!! Szalonnasütés, Benóék is imádják, bár Benó csak szagolgatja!!!!!!!!!!Kap sajtot!Hagymával!

Kép
muzsuzska
 
 


Most már akkor a Zsuzsiék is képben vannak? Menjünk Szlovákiába, én ott még úgysem voltam (na, jó, Kassán voltam, de máshol nem. Kassa ott van, ugye? Ezt vegyétek úgy, hogy meg se kérdeztem.)

KépKép
benó
 
 


hülye kérdés útlevél kell???????????? :oops: :oops: :oops:

Kép
muzsuzska
 
 


Már alig várom, az se baj, ha az éterben randizunk és piknikezünk! :D

KépKép
benó
 
 


Nem kell, úgy tudom.

KépKép
benó
 
 


Gyurikának sincs, nem is lesz, ha rajta múlik. Márpedig rajta múlik. :D

KépKép
benó
 
 


határon lelőnek vagy vihetünk bármit??????

Kép
muzsuzska
 
 


Szerintem lelőnek. :lol:

KépKép
benó
 
 


Szilvi?????????? Kő útlevél Flóráékhoz???????????

Kép
muzsuzska
 
 


Hát,Benó,nem valószínű,hogy ebből a témakörből kapsz kérdést.Az egy másik fórum,tudod. :D
flóra 11
 
 


Látom magunkat, ahogy osonunk át a határon egyik kezünkben nyárssal, a másikban kenyérrel. :lol:

KépKép
benó
 
 


Flóra!!!!!!!!!!!!! ne ijedj meg nem leszünk sokan!!!!!!!!!!!!van sátrunkj is! Igaz Királyfi útóljára kitúrt belőle!

Kép
muzsuzska
 
 


Nos, mi legyen velünk nyáron? Nekünk szerintem (nekem legalábbis mindegy, de ha a Gy. amúgy is kivesz szabit, akkor neki is, talán). Zsuzsi? Szilzi?

KépKép
benó
 
 


benó reped a hasam a rögöghéstől!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Nekünk szerintem mindegy, ezt akartam volt írni, de útközben elmaradtak a szavak.

KépKép
benó
 
 


az újjam is! na megjött Párom húga!

Kép
muzsuzska
 
 


Nem kell semmilyen útlevél,a határ nyitott senki sem őrzi.Mindent hozhattok, főleg magatokat. Hurrá, nyaralunk! :D :D :D Kép
flóra 11
 
 


Akkor jó! Az gyógyít! :lol: :lol: :lol: :lol: Valakinek a szalonnával is osonnia kell ám! :lol: :lol: :lol: Jaj, meg ki ne felejtsük a szent Clostyt se! Azt is ki kell csempésznünk a Flórának, ha már a nyavalyás orvos nem írja fel neki! :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Az ujjad is röhög? Vagy mi? :shock: :shock: :shock: Királyfi tesójának üdv! :D

KépKép
benó
 
 


Benó, tiszta bolondos vagy,miket írsz! Kép
Szegény Zsuzsi, gondolj a hasára is. :D
flóra 11
 
 


Nekem meg nincs kedvem megcsinálni a vonalzót. 5 nap múlva elkezdem a Szent Clostyt. Még ki is kell váltanom persze. Jaj, remélem, nem járt le a recept, mert akkor főbe lövöm magam. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Az mikor jár le? :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

KépKép
benó
 
 


Az orvost mejd megerőszakolom. Ad vagy apát csinálok belőle. Rögtön lesz tüszőrepedésem az erőszakoskodástól. :D
flóra 11
 
 


Addig én is leszedem a vonalzót.

KépKép
benó
 
 


Legalább nemleszek egyedül vonalzótlanul. :D
flóra 11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?