Új privát üzeneted érkezett!

Ráreszelem a sajtot, mikróba teszem és leöntöm sós tejföllel!

Kép
muzsuzska
 
 


Rázumijes?

Laptető.....................

Kép
muzsuzska
 
 


Kép


Laptető helyett küldők rózsát nektek!

Kép
muzsuzska
 
 

 
 

És a laptető megint Zsuzsié,természetesen. :D :D :D Már meg sem lepődünk, ugye lányok? :D :D :D
flóra 11
 
 


Szpaszíva gyévuska! :D :D :D
flóra 11
 
 


van kettővel felettünk egy csaj 4 gyerekkel, mint az orgonasípok, szaporodnak mint a nyúlak! A gyerek a kiságyban áldogáll és egész nap rázza a kiságyat, ami persze csattog a falon! tök jó!
ez a gyerek képes hajnali 4kor felébredni, a 15 családból legalább hárman visszazörögnek a fűtéscsöveken, de anyukának jó az alvókája!
Ilyenkor ébred fel az emberben holmi gyilkos ösztön!
Párom szerint örülnünk kéne, mert fejlődik a gyerek mert egyre erőssebbek a zörgések! csak szét esik a kú...va kiságy előbb utóbb!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


ocsény hárásó!

Kép
muzsuzska
 
 


sziasztok. megjöttem.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Nincs ciril billentyűzetem!

Kép
muzsuzska
 
 


Timi olvass vissza , kifekszel a nevetéstől!!! Ja szia!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Hoztam magamnak levest. Ebédelek.
flóra 11
 
 


Hát, ez hihetetlen! Beraktam a túrós muffint tortaformában a sütőbe, erre ti már megint lapoztatok egyet! :shock: :shock: :shock: És megint Zsuzsié a laptető! :shock: :shock: :shock: És még tetűje is van mellé! Vagy kukaca vagy hernyója, vagy mije! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jó étvágyat, Szilzi! Zsuzsi, természetesen a képelemzés közös feladat, senki sem vonhatja ki magát alóla, de a keverés, hogy ki mire hasonlít vagy nem hasonlít, az a mi asztalunk. :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Egyél nyugottan megyek csokit kenni mielőtt megköt!
Dászvidániá!

Kép
muzsuzska
 
 


Mi ez a nyelvrepertoár? :lol: :lol: :lol:
Jó étvágyat, Flóra!
Szia, Timimami!

KépKép
benó
 
 


Szia Timi!

Nekem sincs ciril. Fura így írni.
flóra 11
 
 


kicsit körbenéztem a neten, hogy mi mennyibe kerül és rosszul is lettem. pl.gyerekülés, kocsi, stb. embertelen árak vannak

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Hát nem baba-mama barát árak vannak!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Látod, Zsuzsi, milyen jó, hogy nekünk nincs gyerekünk? Nem veri legalább a kiságyat, és nem minket szidnak a szomszédok! Már megint csak az előnyök!
Tök fáj a fejem közben.
Mesélj, Timi, hogy van a kis Törpe?

KépKép
benó
 
 


Ha nincs gyereked:
- nem kell embertelen árakon bosszankodni

Ez csak vicc, Timi, ez a mi megnyugtatásunkra szolgál, akik nem vagyunk babásak, rátok ez nem érvényes (Tancsu, te).

KépKép
benó
 
 


Tehát:
Ha nincs gyereked:
- nem küld el a szomszéd a sunyiba a kiságy miatt
- nem kell vennem kiságyat stb. horror áron

Ha van gyereked:
- vegyél használtat, az hátha olcsóbb, és mégis találsz esetleg jó minőségűt is

KépKép
benó
 
 


A fenébe! Volt a fiamnak egy honlapja,ott voltak képek,de levette őket. Csak a főoldal maradt meg a www.peti.bici.sk . Sajnálom. Keresek máshol képeket.
flóra 11
 
 


Na, csak nem sértődtetek meg? :wink:

KépKép
benó
 
 


ami késik az nem múlik!

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Timi, de csak egyszer veszi meg az ember és felnevelhet benne egy gyerekhadot. :D Ez meg a gyerekesek előnye. :D
flóra 11
 
 


nálunk nincs gond a szomszédokkal, mert családi házban lakunk.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


én megelégszem két gyerekkel is. az a lényeg, hogy 1fiú meg 1lány legyen

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Mikor teszed a vaníliát a sütire? Vagy hogy kell ezt elképzelni?
Én meg úgy terveztem, hogy a túrós (muffin tésztájú) tortára teszek tortabevonót, és rászórok Tescóban kapható (már van itthon is, itt is kapható) cukorszivecskét, nagyon bájos. Ilyet tettem arra a sütire is, amit a vizsgára vittem a lányoknak. Tetszett nekik, és képzeljétek, nem is olvadt meg a sütin, pedig sütés előtt szórtam rá. Érdekes.

Ancsi (egyik lányom) sütije, amit most készítettem:
1 kefírespohár (továbbiakban: kp.) kefír
2 toji
2 kp. liszt
fél kp. porcukor
1 csomag vaníliás cukor
1 csomag sütőpor
fél kp. olaj

Összekevered, sütőbe vele.
Mindezek előtt főzöl puncspudingot kb. 4 dl tejjel, megvárod, míg kihűl, és akkor a tésztára (sütés előtt) ráteszel kis vagy nagy kanállal pudingot, és úgy sütöd meg tűpróbáig.
Szerintem nem drága, egyszerű és gyorsan megvan. Dupla adagot csináltam belőle.

KépKép
benó
 
 


Lényeg, hogy gyerek legyen. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Néhány kép van a fiúkról az apjuk veboldalán. Igaz,nem a legfrissebbek,de még keresek.
www.bici.sk
flóra 11
 
 


elugrok ebédelni, utánna jövök.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Ha van kedved, nyomkodhatsz ilyen szmájlikat is a szövegedbe, ha már a nonverbális kommunikáció nem működik onlány. :D :D Mi mára a programotok, Timi? A szülőkkel laktok? Erre már nem emlékszem, bocsi. Tudom, olvassak vissza. :) De most nem olvasok, ritka az ilyen sok szájberbarátnő együtt! :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Benó, ebbe a poharasba nem megy egy pohár tej is?
flóra 11
 
 


Hová ugrasz el ebédelni? Étterembe? Vagy csak a konyhába?
flóra 11
 
 


Megnéztem a fiúkat:
- a szőke a Bálint
- a barna, göndör hajú a Peti
- a szemügeves a Norbi
Ugye?
Tüneményesek, tényleg odáig lehetnek értük a csajok. :lol: :lol: :lol: De most már még nagyobbak is.

KépKép
benó
 
 


Timi, Te szoktál otthon főzni? Ma egész nap ez a témánk,javarészt,a főzés.
flóra 11
 
 


Itt is vagyok!

Szia Timi!

A nap fénypontja: megsimiztem egy mellettünk levő üzletben dolgozó csaj pociját, aki... találjátok ki, ne jó elárulom terhes! :D Háromadik hónapban van, de olyan aranyos pocija van már!

Benó, neki is a closty... segített, egy hónap után. Az Ő dokija elmondta, hogy nem szabad hónapokig szedni, mert cisztát okozhat! De ezt a Te dokid is biztos tudja.

Kép
szilzi
 
 


megnéztem Flóra!!!!!!!!
Helyessek! Én meg szerénykedtem Királyfim hosszú haja miatt, erre nálatok Norbert fiadat leszámítva mindenkinek hosszú haja van!! :D

Kép
muzsuzska
 
 


Most nagyobbak és mind hosszú hajú. :D
flóra 11
 
 


Nem, nem kell bele tej.

KépKép
benó
 
 


Köszi Benó! Puszi a hasadra! :D :D :D
flóra 11
 
 


Szegény Timi és Tancsu, csatlakoznak hozzánk és egyedül Ők babásak, akik már úgy érkeztek! Én főzni tanulok, írok az ökör vevőkről (azért vannak ám aranyos utasok is), házasságról, de a terhességről nem tudok semmit! :D

Kép
szilzi
 
 


Királyfi tök vagány. :D A Gyurika barátja. :D
Ez a Closty már lassan olyan számunkra, mint az élet vize. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Akkor küldök mindenkinek. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Hogy sokasodjatok! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Hihi, Királyfi is hosszú hajú? Nem tudtam. Nálunk azzal húznak engem a fiúk,hogy nekem van a legrövidebb hajam. :D
flóra 11
 
 


mi meg a cisztákról értekezünk Flórával, ami nálam kőszikla lett!

Kép
muzsuzska
 
 


Nálunk is fel lehet íratni a Clostyt. Csak nekem nem akar a dokim adni. :evil:
flóra 11
 
 


Aranyosak a fiúk Flóra! Szépek, okosak, mi kell még?

Kép
szilzi
 
 


Királyfi egy vad rocker volt, lelke mélyén még az is, imádja a gitárt!!Bár nem tudjátszani rajta, megmutatom nekli a képeket el fog ájúlni!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Ciszta!!!!! :evil: :evil: :evil: Nekem meg valahogy nem akar ez a tisztítás elindulni. Nekem meg nincs pirim,pedig azzalállítólag kitisztulna.
flóra 11
 
 


Miért nem ad az orvosod, Flóra?

Kép
szilzi
 
 


lassan ki kell lépnem mert jön királyfi húga cd írni!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?