Új privát üzeneted érkezett!

Rohadt piri! :evil: Szerintem nekem is nem sokára megjön! :evil:

De ilyet ne is írj, hogy soha nem fogod érezni... Most egy jó orvosnál vagy és elkezded szedni azt a closty... (soha nem fogom megjegyezni a nevét) és jövő hónapban téged ünneplünk, mint boldogságos kismamait! :D Jó, így?

Kép
szilzi
 
 


talán lassan kéne a kaját feltennem, mert Királyfinak 2kor lejár a munkaideje!

Tancsu!!!!!!!!!!!!!! Azért mert öregszel azért szeretünk és jöhetnél!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Benót megátkoztam 3as fiú ikrekkel!!
Ej ha bejön neki megöl engem!!!!!!!! :D :D :D

Kép
muzsuzska
 
 

 
 

Zsuzska, ne rémisztgess engem ezzel az összevarrással! Nem tudod valamivel kenni, hogy gyógyuljon? Most hagyod mégegyszer összevarrni?

Kép
szilzi
 
 


Szóval a konyhám ragyog már kitakarítottam, most feldobom a kaját és jól összekoszolok mindent! Ez ám a főzés szépsége!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Majd szétossza köztünk Zsuzsi! :D Akkor nekünk már csak lány kell! :D

Kép
szilzi
 
 


nem merem kenni semmivel, nehogy nagyobb bajt csináljak, inkább meg se nézem!

Kép
muzsuzska
 
 


de lusta vagyok!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Ezután, milyen szar lesz majd visszamenni dolgozni, Zsuzska! :D

Kép
szilzi
 
 


Elfelejtettem kérdezni? hogy tetszik a házas élet???????Különben is a párod nem a főzéstudományodba szeretett bele!

Kép
muzsuzska
 
 


szar lesz ez mindenhogy!!!!!!!!! Tegnap jelent meg a hírdetés az újságba, hogy laborost felvesznek! Még lasszóval se tudnak fogni!
Valakit már felvettek, a kedvenc kolléganőm helyett, nőt többet nem vesznek fel mondta a főnőkőm, én maradok meg a táppénzcsaló hisztis kolléganő! Legjobb lenne gyorsan babázni menni és megszabadulni tőlük!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


20 éve ugyanott dolgozom, már nagyon unom!

Kép
muzsuzska
 
 


A házasélet, hmmm. Hát őszintén, jó érzés, hogy a férjem lett! Illetve azt nem érzem, hogy a férjem, de azt igen, hogy "állítólag" "reményeim szeint" együtt maradunk jó sokáig.
A szex jó, veszekedni így is tudunk, aludni is egymástól, tv-t is tudunk egymással nézni! :D :D Tehát minden mint régen, csak kicsit másabb! :D

Kép
szilzi
 
 


viszont férfiakkal jobban szeretek dolgozni, bár néha pletykássabbak mint a nők!

Kép
muzsuzska
 
 


Ez nagyon jó megfogalmazás volt!!!!!!!!!! Puszi neked!!!!!!! Kép

Kép
muzsuzska
 
 


Persze 20év után sok a végkielégítés is, nem, Mármint a cégnek, nem neked! Le a kalappal előtted, hogy eddig bírtad!
Nagyon kívánom neked a babát! Inkább az enyém jöjjön egy hónappal később! :wink: Nagyon megérdemled!

Kép
szilzi
 
 


Feldobom a zöldséglevest és befejezem a sütit!

Kép
muzsuzska
 
 


Hozzánk sem találnak ügyintézőket! Szinte minden irodába keresnek, de a pénz hallatán mindenki menekül!

Kép
szilzi
 
 


A 3-as ikreket szétosztjuk. :lol: Most csak magunk között, mi vagyunk itt. :lol: Aki kapja, marja. :lol: :lol: :lol:
Ez borzasztó, hogy szétszakadt a sebed! :shock: :shock: :shock: A dokit nem lehet felhívni, hogy mit kell vele csináni?

Tancsu, boldog szülinapot neked! Kép Kép Kép

KépKép
benó
 
 


Nincs végkielégítés, tavaly új tulaj lett, akkor kielégültünk!
Ha elfogadtam az új szerződést akkor a kollektív szerződés szerinti végkielklégítés felét megkaptam , annak levonták a felét és kaptam 140ezret! Lehetett választani megyek vagy maradok , maradtam, és nem elégültem ki!!! Költség gyógyszerre! Nálunk mindig találnak törvényes kíbúvót, két jogász van , ráérnek kiskaput találni!

Kép
muzsuzska
 
 


Költsék gyógyszerre! :evil:

Kép
muzsuzska
 
 


Benó hétfőn lesz doki, nem szakadt szét, mert össze se forrt! meg tudom vakarni belűlről a hasam!!!! :D :D :D De nem akarom!

Kép
muzsuzska
 
 


Megjöttem a piacról.Látom itt pörög az élet. Szia Benó,megjöttél?
flóra 11
 
 


Zsuzska! Horrorisztikus vagy Te magad, nem a sebed! :D :D

Kép
szilzi
 
 


A házaséletről nekem is ez a véleményem. Jó érzés, hogy férjnek hívják, és hozzám tartozik még szorosabban. :D :D :D Kép

KépKép
benó
 
 


Zsuzsi, te ma forgatod a Péntek 13 című filmet, főszerepben a hasaddal? :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
Helló, Flóra! Már gondoltam rád! Kép

KépKép
benó
 
 


Hú, annyi mindent mesélnék, kérdeznék stb.
Flóra, jól érzi magad Péter fiad Visegrádon?

KépKép
benó
 
 


boccs lányok!!!!!!!!! Kép

Kép
muzsuzska
 
 


Benó! Ne csüggedj! Felrázunk mi téged. Most itt az új remény,új lendülettel kezdj hozzá.Elkezded szedni a Clostylbegitet és egy hónap után jön is a baba. Ez a bigyó egyenlő majdnem a babásodással. :D
flóra 11
 
 


Milyen sütit sütsz, Zsuzsi?
Flóra, hogy volt az a puding+túró?

KépKép
benó
 
 


Hát akkor mesélj Benó!

Kép
szilzi
 
 


Dehogy bocs. Ne te kérj bocsánatot tőlünk, hanem az orvos tőled. Mi az, hogy belülről kapirgálhatod a hasad? Ez melyik orvos volt már megint? A főorvos?

KépKép
benó
 
 


Köszönöm, Flóra, neked is, csak azt mondjátok, hogy érezni fogom egyszer...... Már nem érdekel, hogy mikor.

KépKép
benó
 
 


Ezen most bőgtem egy kicsit, de már be is fejeztem, megyek, folytatom a sütést, aztán jövök vissza. Újra happy vagyok! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Ez jó, hogy megátkoztad a Benót hármasikrakkel. Azért jöttem ilyen későn meg a piacról,mert taliztam egyik barátnőmmel és ő mesélte, hogy őt is stimulálták teherbeesés előtt. Az anyja meg mindig attól félt,hogy hármasikrei lesznek,mert egy ismerősüket is azzal a gyóygival stimulálták és annak hármasikrai lettek. Kérdeztem a csajt,nem Closty volt? De IGEN. Kép
flóra 11
 
 


Te Benó, ne sírj sütés közben! Elsózod a sütit! :D
flóra 11
 
 


Én megmondtam!!!!!!!!!!

Flóra hogy kell csinálni a grizestésztához a grizt?????????Tegnapról van tésztám!

Kép
muzsuzska
 
 


Ez jó Flóra! :D Hát Benó, mindent bele! :D Csak bejön ez a hármas iker dolog! :D

Kép
szilzi
 
 


Nos Benó. Hármasikrekkel beéred? Vagy csak egy időre? Aztán jöhet a következő csapat? :wink:
flóra 11
 
 


Almás krémest, de mamár írtam!

Kép
muzsuzska
 
 


Puszi nektek.
Olajat melegítesz, abba beleszórsz búzadarát, kevergeted, pirítgatod, csókolom.

KépKép
benó
 
 


Jaj, nem bírok visszaolvasni!
flóra 11
 
 


Lányok hahótázom itt magamban! Kép

Kép
muzsuzska
 
 


Igen, úgy, ahogy Benó leírta. Hiába, aki tanult gépelést.....
flóra 11
 
 


Víz nem kő bele?????????????

Kép
muzsuzska
 
 


Nem olvastam vissza. :wink: Csak a hasfelmetsző Jack-ig és a narancsbőrig. Ennyit tudok jelenleg, majd olvasok, ha nem lesztek itt. :D

KépKép
benó
 
 


Víz nem.
Ugyanolyan, mint a tarhonya, csak nem kell megfőzni utána.

KépKép
benó
 
 


ha nem kő bele, akkor egyszer amikor próbáltam azzért lett egy csomó az egész!!!!!! :D

Kép
muzsuzska
 
 


Vagyis ugyanúgy kell csinálni.

KépKép
benó
 
 


Örülök, hogy valami főzéses dolgot én mondhattam meg neked. Megtisztelő. :D

KépKép
benó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?