Új privát üzeneted érkezett!

Vagyis hivatalosan 23.50-kor fogok,akkor születtem eme világra....:D:D:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Bocsi, még a mai első laptetőt is elbumliztam előlletek...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Nagyon boldog születésnapot kívánok!!! :D :D

Ez ám a jeles nap, boszi asszonyság! :D :D Gyönyörű napot kívánok Neked, egészséget, boldogságot és mindenféle jót! :D :D
Puszillak!

Kép
szilzi
 
 

 
 

Megbocsátjuk! :D

Kép
szilzi
 
 


Hányadik évedet fogod betölteni?

Kép
szilzi
 
 


sok....31 :D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Köszike szépen Szilzi.....

Nagy cupp érte....:D

Párom azzal keltett fel ma, hogy "mennyi az annyi???"
Jó neki ő még csak 29 múlt....:P

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Ezt a hatalmas korkülönbséget!! :D Mondhatod neki, hogy majd ha Te is ennyi idős leszel... :D Harminc felett... :D

Nálunk ez a veszély nem áll fenn, a párom hat évvel idősebb! :)

Kép
szilzi
 
 


Akkor majd max te bosszantod őt...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Most lelépek kicsit, randizom az ágyammal...:D

Itt már fél órája esik az eső, és elálmositott...:(

Ebéd után bekukkantok...:D

Kitartás a munkában!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Sziasztok!

Megyek visszaolvasni!
flóra 11
 
 


Zsuzsi,én ezen a cicán megint hangosan nevettem! :D
Nagyon jól jött,mert irtóra hülye napom volt.
De tudtam,hogy ez lesz. Péntek13-dika. :evil:
flóra 11
 
 


% gyereknek akartam könyvjutalmat adniév végén. Hát nem lehet! Az igazgatónő kijelentette,hogy csak az kaphat, aki valamilyen versenyen vett részt. Hogy aki jó tanulmányi eredményt ért el, annak a jutalma a jó bizonyítvány és kész. Nem kaphat könyvet!
Kérdem én,hogy milyen versenyre küldjön egy tanító elsős,másodikos gyerekeket? A versenyek korhozkötöttek. A kicsiknek alig van valami. Egy kislány volt az osztályomból szavalóversenyen. Akkor azt mondtam,hogy jó, akkor adok cvsak neki könyvet, de kiválasztottam egy szebbet, drágábbat. Gondoltam,ha csak egynek adok, akkor lehet drágább. Hát nem! Azt sem engedték. Azt mondták,hogy csökkenteni kell a kiadást.Na de ha 5 gyereknek adtam volna könyvet az több lett volna,mintha egynek adok akár drágábbat is. Még így is spóroltam volna, de nem lehetett. :evil:
flóra 11
 
 


Tancsu!

Boldog szülinapot a mi "vénülő" Tancsunknak. Kép
flóra 11
 
 


Sziasztok, én is itt vagyok. ma készülök vissza olvasni az 1oldaltól kezdve, hogy mindenkit jobban megismerjek, úgyhogy szerintem pát órára le leszek foglalva, de még egy kicsit maradok, ha akartok irogatni velem is

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Szia Timi! Megint van vonalzód! :wink:
flóra 11
 
 


Sziasztok...:)

Köszönöm szépen Flóra...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szilzi, ne aggódj. Igaz, hogy későn fekszemle,meg korán kelek, de mostanában nem tudom,mi van velem. Minden délután álmos vagyok. Elaludni nem tudok. Ha pedig nem alszom, akkor egész estig kóválygok. Aztán kicsit magamhoz térek, majd ismét álmos leszek. Pedig azelőtt sose volt ilyen. Mindig sokat bírtam éjszakázni. Ez is talán a hormonjaim miatt van, nem?
flóra 11
 
 


Szia Tancsu! Te is itt vagy? Akkor most nem lehetek álmos,igaz? Olyan ritka, ha páran összetalálkozunk!
flóra 11
 
 


Szia Timi....:)


Veled még úgysem beszélgettem eddig....:)
Tényleg nagyon örülök, hogy van még egy kismama itt....:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Ritka bizony...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Lassan jön haza a párom is....:)
Elvileg fél5-kor indul neki a busz, az negyed 6-ra ér ide kb....

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Az én párom elvileg fél öt és 5 között ér haza. De gyakorlatilag nem tudom.Mert nem tudom,mikor meddig maradnak.
flóra 11
 
 


Na ma sikerült még egy cimet intéznem szombatra, igy elég sok lakást tudunk majd megnézni egymás után....:D

Bár ma eddig a szerdán látottat emlegettük párszor....:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


szia tancsu.
te most a 7.hónapban vagy, vagy hogy van ez? beleolvastam az elsö oldalba és láttam, hogy ti máshonnan jöttetek ide, szóval már ismertétek egymást. igy hogy foglak benneteket megismerni?

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Flóra...

www.ingatlanok.hu

Bal oldalon alul van olyan hogy azonositó kód, ird be hogy 1320579
3 kép lesz az adatlapon a lakásról, azt néztük meg szerdán este...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Timi,ne aggódj! Nagyon kevés időt töltöttünk a nlcafé oldalán. Februárban összekutyulták azt az oldalt és átjöttünk ide. Zsuzsi már itt csatlakozot hozzánk.
flóra 11
 
 


Szia Flóra, Timi!

Flóra, ne bosszantsd magad emiatt, elszomorító az biztos, hogy nem kaphatnak egy könyvet sem, de nem a Te hibád, ne vedd magadra. Oklevelet sem adhatsz? Az házilag elkészíthető és mégis egy kis dícséret íze van.

Timi, nekem annyi kérdésem lenne! :D Milyen babát várni? Mit éreztél először? Mit érzel most? Vannak ill. voltak e rosszulléteid? stb Nem kell ám mindent visszaolvasnod, mert itt a mindennapjainkat is megtárgyaljuk! Kérdezz mindenkitől a számodra fontosakat és mi válaszolunk. :D

Kép
szilzi
 
 


Tancsu, nekem ez nagyon tetszik! Komolyan. És az ára is jó.
flóra 11
 
 


Szia Szilzi! De jó, egyre többen vagyunk! :D
flóra 11
 
 


Igen Timi, mi másik helyről jöttünk, de hidd el hogy hamar belejössz majd....:)

Segitek kicsit..:)

Miskolci vagyok, de jelenleg Edelényben lakom a párom szüleinél, mert a babával kórházban voltam és igy kimélnem kell magam.
Kedden töltöttem be a 28 hetet és 100% hogy fiam lesz, akinek már most megvan a neve:Gergő...:D
Jelenleg éppen lakást szeretnénk venni...:)

Áprilisban volt az esküvőnk, de csak két tanuval, mert az eredetit le kellett mondanom a kórház miatt és később már a ruhám sem jött volna rám...:)

Egyébként kérdezz nyugodtan, lehet úgy könnyebb lesz tájékozódnod...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Cupp Szilzi....:D

Megy még a munka?

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Tancsu, a konyha nagyon jó elrendezésűnek néz ki. Ha van félszoba,az talán elég egyelőre gyerekszobának és akkor van egy háló meg egy nappali. És persze a konyha.Meg erkély is van. Az nagyon jó. És az a fürdőszoba is igazán szép. Sőt nagyon különleges az a mosdó. :D
flóra 11
 
 


Flóra

Ma hivott a lakás ingatlanközvetitője.
Van a lakáson még 4 év hitel, mert felujjitásra került, új ablakok, új radiátor, egyedi fütésszabályozó, illetve lakásonjként külön mérőóra.
Ez 360ezer forint.
Azt mondta hogy pluszba bekalkuláljuk az árba és igy a 7,66 milláról kezdünk majd alkudozni rá..:)
Lehetne havi 7 ezerrel nekem fizetnem tovább, de akkor a hitel mellett ez nem biztos hogy menne...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Tancsu, én is megnéztem, nagyon jó! De mit jelent az, hogy felújítandó? Mert a fürdő pikk-pakk állapotúnak néz ki!

Kép
szilzi
 
 


Egyenlőre a babával egy szobában lennénk, lenne egy nappali és egy plusz kis vendégszoba pl...

Viszont később lenne hely 2 gyereknek is majd....:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Akkor én is segítek Timi.

Én pont 10 évvel vagyok idősebb,mint Tancsu, (és ha Tancsu azt írta magáról, hogy sok,akkor én rengeteg.... :( ), vagyis 41 vagyok. 8 éve elváltam és 7 és fél éve van egy aranyos barátom,akivel most januárban költözködtünk össze és vele szeretnénk egy babát. Van három fiam, még a házasságomból, Norbi 19,Péter 17, Bálint 13 évesek.
flóra 11
 
 


Tancsu, tudod mi jó még? Hogy földszinti! Az neked cipekedés szempontjából is tökéletes! :D

Kép
szilzi
 
 


Nincs a legkisebb szobában csak padlószönyeg, a többi már laminált parkettás...
Az előszobában a beépitett szekrény még az eredeti....

Na kb ennyi ami nincs lecserélve...
Ja és a fürdő totál új, kivéve a kád, az a régi maradt...
Ennyi....

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Igen, fontos szempont, hogy baba mellett is tudjak közlekedni boltba, stb,
Tlényleg jó a földszint...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Tancsu, ha tudtok annyi pénzt összeszedni,akkor inkább az árba kalkulálni és egyszerre kifizetni,mert a havi részletek azok nagyon terhelőek tudnak lenni. Szerintem még azon az áron is megéri,ha ennyi minden új benne. Hiszen akkor egy teljesen felújított lakást kapnátok, ahová már csak a bútort kellene berakni és minden tökéletes lenne. :D
flóra 11
 
 


A konyhabútort most csináltatták nemrégen, 200 ezer volt...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Mennyi a rezsije egy ilyen lakásnak?
Azért ne éld bele magad 100%-osan jó, mert nem szeretnélek megint szomorúan olvasni! Tudom, hogy nehéz, de próbáld meg, jó?

Kép
szilzi
 
 


Szeretnénk az eredeti 7,3 milla áron elhozni, hogy a másik hitelt ők fizessék ki...
Kb 3-400 ezret szoktak engedni és akkor ez pont ott van...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Most ugye nem bántottalak szülinapos?

Kép
szilzi
 
 


Gondoltam,hogy most még egy szobában lesztek a babával. Nálunk is így volt. Későbbre gondoltam,hogy jó lesz gyerekszobának. :D

Ez a lakás nagyon szépés sok előnye is van. De ha több címet is néztél,akkor még nézzetek körül. Arra vigyázzatok,nehogy jelzálog legyen valamelyiken.
flóra 11
 
 


fűtés 20-25, közösköltség 7500, villany nekünk kb 5ezer, tv-internet 7500, viz nekünk kb 3ezer, gáz 1500

kb ennyi van benne...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Persze ez téli rezsi, a nyári az kevesebb...

Dehogy bántottál mneg....lüke!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


szilzi, válaszaim:
abbahagytam a tabletta szedését novemberben. januárban vettem elöször tesztet,negativ lett. következö hónapban pár nap késés utánn vettem tesztet, ami pozitiv lett. ezt el sem akartam igazán hinni. másnap bementem dokihoz, aki megvizsgált, és megállapitotta a terhesség tényét. még ekkor sem tudtam igazán elhinni. az elsö ultrahangnál már elhittem, és nagyon boldog voltam.
elejétöl fogva teljessen jól vagyok, semmi panaszom nem volt, leszámitva a gyakori vizelési ingert.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 



Tancsu drága nagyon-nagyon boldog születésnapot kívánok!!!!!!!!


Kép

Kép
muzsuzska
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?