Új privát üzeneted érkezett!

Addigra biztos jól felidegíted magad (míg a saját dokidhoz elérsz), úgyhogy bizti, hogy jobb belátásra tudod bírni. Ha nem, majd én onlány az asztalra csapok neked. :evil: :D

KépKép
benó
 
 


Laptető! :D
Basszus, negyed 6-ra menni kell az egyik lányomért, és én még itt ülök, a Gyurika sehol, és lehet, hogy nem is negyed 6-ot értett. :shock: :shock: :shock: Mindig mindent félreért. :x És az a gáz, hogy fel se tudom hívni, mert nincs pénz a kártyámon. :o :o :o :o :o :o

KépKép
benó
 
 


Hú, Benó. Ezt inkább ne is mondd! Én most is majd meg őrülök, hogy nem tudom pontosan hol a fiam,mit csinál,nem történik-e baja.... Ha babás leszel,attól fogva nincs megállás.Örök aggódás az életés úgy kell csinálni,hogy a gyereket mégis önállóságra neveld, ne láncold magadhoz,mert egyébként hogyan tanulja meg leküzdeni az akadályokat?
flóra 11
 
 

 
 

Na jó, a gépet kikapcsolom, aztán majd lesz valami. Majd jövök valamelyik nap (minimum szombat, max. vas. este).

KépKép
benó
 
 


Hát ez gáz! Másik telefon nincs?
flóra 11
 
 


Benó, szia. Nagyon jó kirándulást kívánok. Kép
flóra 11
 
 


Timi, nagyon szép menyasszony voltál és ha most volt az esküvő,akkor gondolom sokat nem is változtál. :D
flóra 11
 
 


Tancsu, nagyon rendes vagy, hogy megérdeklődted nekem a gyógyszert. Meglátom,hogy a dokim ki írja-e. nem valószínű, mert szerintem nem ismeri.
flóra 11
 
 


Szilzi,én ma a számgépen fogok dolgozni, tehát itt leszek. Időnként majd frissítek. Ha itt leszel, remélem észre veszlek.
flóra 11
 
 


És vettem ma még cseppeket is. Itteni gyártmány, különböző gyógynövényekből van. Petefészek működésének a javítását szolgálja. Azt írják,hogy hosszadalmas szedése meghozhatja a rég áhított terhességet. :D Jól hangzik nem? És még nem is volt nagyon drága. 3500 Ft-vel megúsztam a kapszulát és cseppeket együtt. :D
flóra 11
 
 


Hogy hogy nincs itt ma senki ilyenkor? :shock:
Délután óta egyedülvagyok. :cry:
flóra 11
 
 


Szia Flóra,

én ma délután vásárolni voltam! Elköltöttem sok-sok pénzt! :oops: Vettem cipőt, rövid nadrágot, bár az csak 790Ft volt, aztán felsőt, bár az is olcsó volt. De cipőből vettem egy rendes cipőt, egy papucsot és egy szép szandált! Összesen elköltöttem 18 e Ft-t :oops: Ezt a menyasszonytánc pénzből tettem félre :D

Kép
szilzi
 
 


Ezután még bementem egy nagy élelmiszerboltba, ahol megint fizetten 6 e-et, a semmiért! Annyira drága minden!

Kép
szilzi
 
 


Remélem használnak neked ezek a gyógynövényes dolgok! De vigyázz, ha a doki is valamit felír, nem biztos, hogy együtt szedheted őket.

Kép
szilzi
 
 


Neki kell állnom vasalni, de közben jövök néha!

Kép
szilzi
 
 


Szia Szilzi! Végre valaki!
flóra 11
 
 


Nagyon ügyes vagy,hogy ennyi mindent vetél. Egy szandál nekem is elkelne,de most nem lehet. A cseppekre rá van írva, ha más gyógyit is szedünk,legyen a két bevétel között 20 perc.
flóra 11
 
 


Szurkál a hasamban, kicsit fájdogál,olyan húzódós érzés.Gondolom nem sokára megjön. Most talán így lesz jó.
flóra 11
 
 


Hát igen, most az a legfontosabb, hogy mejöjjön. Már megkéne jönnie a gyógyszertől, nem?

Kép
szilzi
 
 


Még talán nem,bár kitudja. Azt mondta a doki,hogy egy hét és hétfőn kaptam.
flóra 11
 
 


Hú,de álmos vagyok! Pedig még virágokat kell öntöznöm. És a gépen is van munkám,de az sok.Azzal,ma nem is végzek.
flóra 11
 
 


Mit dolgozol a gépen? Én ma napközben olyan lusta voltam, muszáj most behoznom magam, mert szombat este ugye már megyünk le Füredre. :D

Kép
szilzi
 
 


Mikor mész az endokrinológushoz? És az orvosodhoz?

Kép
szilzi
 
 


Ha nyáron nem sikerül a baba, ősszel mi is elmegyünk orvoshoz. Úgyis mindenért fizetni kell :( Ha tudnám, hogy mindkettőnkkel minden ok, akkor nyugodt lennék, hogy ok majd összejön. De addig még van esély, hogy simán összejöjjön :wink:

Kép
szilzi
 
 


A gépen egy rakás fényképet kell feldolgoznom. A suli fényképei különböző akciókról.Szeretném őket felrakni az oldalunkra,de előtte mindegyiket igazítani kell. Rengeteg kép, talán 500 is van.
flóra 11
 
 


Hétfőn megyek endokrinológushoz.Az én dokimhoz kkor,ha elmúlt a piri.
flóra 11
 
 


Én csak azért nem értem az én dokimat,mert már rég tőllehetnék minden kivizsgáláson. Nem tudom,mire vár. Hiába magyarázom neki,hogy már fogy az időm,ő csak azt mondogatja,hogy sajnos már így működik a szerveetem,ezt el kell fogadnom.
flóra 11
 
 


Szilzi,sajna le kell feküdnöm. Borzasztóan álmos vagyok. Már elszundikáltam a gép fölött.
flóra 11
 
 


Kép
flóra 11
 
 


De mi van akkor, ha a ciszta zavart össze mindent? Eddig nem azt mondte, hogy légy nyugodt, majd sikerül a baba? Én sem értem!

Jó pihenést, aludj jól! Nekem még van pár dolgom!

Kép
szilzi
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
Boccs hogy tegnap nem jöttem, De két magyarázatom is van:Királyfi szabadnapos és meghalt a tévénk és most a monitor a tévénk!
Átjáróház is volt, jönnek a beteglátogatók,bár nem vagyok beteg! :D

Kép
muzsuzska
 
 


Tegnap lejött a sebtapasz a cliccemről, nem véletlenül, az egyik oldala nem akar összeforni és válladékozik. Szellőzik a hasam! :D

Horroriszikus! Megnéztem tükörrel mert nem tudok jógázni!
Orvos tud róla majd összenől!Most hogy elmúlt a nagy hasi fájdalom, megnéztük a pocóm, összevissza kaszaboltak,annyi helyen van apró karcolás és vágás, szerintem gyakoroltak rajtam!

Le van tojva csak csak legyen eredménye!

Kép
muzsuzska
 
 


Sajnálom a kirándulókat, itt egész éjszaka szakadt az eső!

Timi nagyon szép vagy!

Szilvi ,örülök hogy vásárolgattál! Sajnos én nem szeretek! De nekem nem is kell kiöltöznöm a munkahelyemre! Neked viszont kötelező csinosnak lenned!
Én elvagyok farmerral,szoknyát se szeretem.

Tancsu- kitartás!!!!! Valahol van egy kuckó ami rátok vár! Lehet hogy nem álmaid lakása, de lehet hogy olcsóbb és majd apránként álmaitok lakásává teszitek!!!

Flóra útálom a dokidat, ne célozgasson a korodra mert velem gyűlik meg a baja!!!!!!!!

Az új dokim úgy kezdte, hogy van 45 éves kismamija is!

Kép
muzsuzska
 
 


Ma még szabadnapos a párom, így reggel elmegyünk bevásárolni, kifogyott minden itthon!

Utána leugrom az anyukámhoz, mert amikor voltam vele a piacon láttam egy szép fehér inget, csak sokkaltam az árát . Erre anyukám vett valami hasonlót, aminek nincs ujja. Meg kell próbálnom ,mert ha nem jó akkor holnap vissza tudja vinni! Majd kiderül milyen!
Szegény anyukám mindig vesz valamit aztán semmi se jó rám , már százszor mondtam neki hogy menjünk együtt és akkor próbálhatok, de nem.

Kép
muzsuzska
 
 


Jaj nekem ez a hülye zene még mindig van, majd a frászt hozta rám!

Kép
muzsuzska
 
 


Na megyek cicamosakodni!!!!! Flóra nem cicával! :D :D :D
Szép napot mindenkinek!!!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Sziasztok boszi-barátnők...:D

Akkor ez a mi napunk????
Ki hogy áll a babonával???

Péntek 13!!!!!!!......húúúúúúú.....:D:D:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Sziasztok!

Én olyan álmos vagyok!! :( Mi lesz velem este nyolcig??? :shock:

Én nem értelek Titeket Csajok! Minek keltek fel ilyen korán, ha nem muszáj, és Zsuzska, főleg, hogy a párod is szabadnapos???? :roll: Ez nekem talány! Én alig bírom magam hét órakor kimerni az ágyból és Ti még este sem fekszetek korán! Csak én vagyok ilyen lusta? Szegény gyerekem, képzeljétek ilyen álomszuszék anyával! :roll: Ti lesztek a példaképem! :D

Kép
szilzi
 
 


Cupp Szilzi

Azért ne feledd, hogy pl Zsuzska és én mást sem csinálunk most napközben mnt pihenünk..:)
Igy könnyü fittinek lenni hajnalban...:P

Egyébként meg gyerek mellett megegyződöl...
Az én hugom minimum 12 órát aludt naponta...
Aztán lett baba és éjfélkor fekszik, fél5-kor kel, dolizik, stb...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Tancsu, én nem érzem magam babonásnak, bár mindig eszembe jut, ha péntek 13 van. :) Jó lenne, ha ez tényleg valami különleges nap lenne! Nekem nincs rossz élményem, úgyhogy én csak jót várok! :wink:

Kép
szilzi
 
 


júúúúúúúúúújjjjj mit irtam...
Tanárnénik ne buktassatok meg!!!!!!!!!!!!!!!!!

MEGEDZŐDŐL!!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Nekem különleges nap...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


A mai kifejezetten az...
Remélem neked is valami nagyon pozitiv dolog lesz ma...:D:D:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Ezt lehet bírni?? :shock:
Nem is igaz, hogy pihentek egész nap! Te pl mindg rohansz! :)

Kép
szilzi
 
 


Milyen pozitív dolog történt?????? Mesélj!!!

Kép
szilzi
 
 


Kivétel amikor nem...

Ma pl nem csinálok semmit...
Még meg sem ágyaztam...:)

De nekem ma mindent lehet úgy érzem....ez nekem jár!!! :P

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Én ma ünneplek...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Tancsu!!! Ne csigázz!!!!!!

Kép
szilzi
 
 


Kérlek, kérlek, kérlek, kérlek, kérlek, kérlek, kérlek, kérlek, kérlek...

Kép
szilzi
 
 


Megvénültem...:P

Kép

Kép[/
tancsu
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?