Új privát üzeneted érkezett!

Zoliék ma beemelték az utolsó elemét a hídnak voltam kint fotózni és elvitt azuram repülni is. :D

Kép

Kép

anett
kállai
 
 


Anita!

Engem sem szeret az Ildi! Hajrá munka (persze csak , ha tényleg szeretnéd!)!

Kata!

Ez egy erősítő lekvár, ami a vörös növények kivonatából készül. Nagyon szuper, de szerintem Marci még kicsi hozzá, meg kell kérdezni a doktor néniteket. ...és tényleg jó pasi! :D :D :D :D :D :D :D

Ildi!

Örültem ám neked!

Judit!

Én a fagyit és a sütit is nagyon szeretem a cukitokban.

Andi!

Nem tudom ki lehetett! 8) De nagy szerencse, hogy elhajtott... Máskor mindeképp hívjatok ki valami nagyon izmos szép embert, aki elvezetetti.

Gyöngyi!
Tényleg meddig dolgozol?

Szandra!
Még mindig nem lesz kocsim....
:cry: De így egy kicsit többet lehetek veled! :P

Ibolya!
Sajnálom.... Remélem már teljesen jól van a csuklód.
Nálunk is lebetegedtek a csajok, sztem ugyanaz mint Gerinek.

Adri!

Hasfájás? Hogy van Dóri?

Évi!

És a másik fiatal jó pasi? Zéti?

Anikó!

Te mostanában nem írsz? Maja tejesen meggyógyult?

sziasztok!

anett
kállai
 
 


Sziasztok!

Katus! NAgyon szorítunk apukádnak!!!+++++++++++++
ilgya1
 
 

 
 

Nem tudok aludni...

Anett, köszönöm. NAgyon szép vagy a képeken. És biztos szuper lehetett! :)

Miután Anikó mindenkinek hiányzik, hoztam egy képet. Csak ez az egy sikerült kedden, utána már eltettem a gépet, miután mindenki tiltakozott a zöld fény miatt...

Kép

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Ildi,
köszönöm Neked is. Nézted a blogod???

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Katus!
Biztosan semmi komoly :!: :!: Miért lenne az...ahogy Anett írta tuti csak valami nyűves vírus :!:

Gyöngyi!
Nem is igaz részletesen beszámoltam neked mindenről :D
Jó volt talizni :lol:
Ma a kedves keresztbe-kasul szomszédaimmal, jól bepezsgőztem :lol: :lol: Na nem csak céltalanul...szülinapok alkalmából, de most kifejezetten jól esett kicsit lezsibbasztani az agyam :lol: :lol:

Ildi,
én is imádlak!
Réka egyre nagyobb lány.. rég láttam :)

Anikó,
légyszives, ha már többed magammal lemaradtam :( legalább irigykedhessünk a képeiden keresztül :lol: :lol:

Anett,
a blikket örizgesd a találkozásunkig ( bár biztos ereklye) :D
Én is kiváncsi vagyok rá, a csajok a kádban is szépek :D

Andi,
gratulálok, hogy sikerült átvészelned a sebészetes torturát, és hogy negatív lett az eredmény :)
Remélem a nyár alkolmat ad rá, hogy végre Lőrincet is láthassam :D
Fényképek alpján tényleg nagyon hasonlít egymásra a két gyerek :lol: :lol:

Ibolya,
örülök, hogy Geri rendben van :lol: Bár cinin nem látszott rajta még semmi..dehát ezeketz a fránya vírusokat nem lehet kiszámolni :evil:

Kata,
az egyik kedvenc képed nekem is az egyik kedvencem :D
Bogival minden egyes autóút maga volt a pokol, folyton úgy üvöltött, mint akit nyúznak, soha nem jöttem rá a miértjére :?
Botonddal csak egyszer-kétszer éltem át azt amit Te, de én is vele sírtam, borzalmas egy muszáj állapot :(
Egyébként rám is számíthatsz!
Fura ez a 3kg :) mostmár nagyon megnézném magamnak ezt a jó pasit :lol: a képeken sokkal hurkásabbnak és nagyobbnak tünik, és tényleg jó pasi..mi lesz később :lol: :lol:

Évi,
nem ijsztesz meg :D bármikor bármit, szívesen :!: :D
Sikerült már mákosat enned? Aztán túlzásba ne vidd, mert még alvósabb lesz Zéti :lol:

Adri,
szépséges ez a kiscsaj is :lol: Én csak örülök neki, Botond válogathat ennyi sok szép lány között :lol: :lol:
Megoldodott már a sok sírás? Na ezt jól megkérdeztem :roll: :oops:

Reni,
mi újság veled?

Judit,
a nyakkendős buliban én is benne vagyok :!: :lol:

Büdöském,
a játszóházas ( Lurdy :?: ) képek nagyon jók, szépek a lányok ez tény :D ,de jók maguk a képek!
Hol az az anyajegy :?: Lehet, hogy az a bűz forrása? :lol: :lol:

Dénesandi,
eltüntél!!!!!!!!!!!!

Remélem nem hagytam ki senkit :oops:
A munkáról majd mesélek, ha lesz már valami végre, még mindig nem tudom mire számítsak :(

Anita
putyu
 
 


Na mire a végére értem jól beelőztetek :D

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Most fejeztem be a teregetést :? és most utáltam,mert nem tudtam gyorsan jönni függeni...hamár ennyien szeretnek-höhöhö
pedig teregetni szeretek amúgy.


Kata!
akkor jó :oops:
Osztom a többiek véleményét Marci nagyon jó pasi :lol: :lol: :lol: ez tök ari volt a doki nénitektől,jó lehet a humora nem csodálom,hogy kedveled őt.
Neked is tök jó géped lehet,mert olyan profi képeket csinálsz Marciról. ez a kis zoknis láb:)

Anita!!!
Imádlak! És küldök sok sok jókedv tündért,hogy felvídítsanak!!!!!
És fogadd el az állást,Gyöngyinek teljesen igaza van ezzel a temperamentummal.....

Gyöngyi!
Ajajj,akkor jó,hogy nem ittál,mert elég közel voltam hozzád :lol:
Jobbulást a csajsziknak!!!


Évi!
Téged is szeretlek....
(A csajok találták ám ki a Café-ban ,hogy írjak egy sablon szöveget,mindenki nevéhez írjam oda,hogy szeretem és ez már elég :shock: :D )höhöhö

Ibolya!
Ne mérgelődj :lol:
Örülök,hogy Geri már alakul

Anett!
Téged is imádlak :lol:
Hajat mostál? :lol: :lol: :lol: olyan jól néztek ki azon a képen.
Micsoda urad van tenéked,repülni is tud?
Jól mutatsz a repcsiben. És merre repültetek?

Andi szeretlek

Anikó
Teli van már a képünk apró lukacskákkal? És ki nyert a darts-ban ?téged is szeretlek

Judit
téged is szeretlek
Adri téged is
Szandra téged is
fáradt vagyok,nem elég,ha mindenkit szeretek egy nagy szeretlekkel? :lol:


Katus
Apukádnak!!!!
Kép

Ildikó
ilgya1
 
 


Anett,
tényleg nagyon szép vagy a képeken :D
A repülés miatt külön irigy vagyok :!:
És köszönöm!

Anita
putyu
 
 


Anita!

szia!!! :lol: :lol: :lol:
ilgya1
 
 


Szia Drága Ildi!
Örülök, hogy írsz :D mi lenne velünk nélküled :?: :?:

Anita
putyu
 
 


Anikó!!!
Legalább a képeket légyszi, légyszi, légyszi :!: :!: :!:
Azok beszélnek is helyetted :lol: :lol:

Anita
putyu
 
 


Anitám! Nem veletek van a baj,nekem vannak ilyen periódusaim ,főleg nyáron jellmező rám ez a nemírás,de majd ősszel télen aktívabb vagyok :lol: szóval ne érezzétek kötelességeteknek írni nekem névszerint (csak hűlyéskedek,remélem tudjátok) ,már én érzem magam kellemetlenül,hogy így ki harcoltam :lol: :lol: :lol:

Anikó!
Életjelet!!!! :lol:
ilgya1
 
 


Bíztam benne ,hogy Szandra nem előz meg...így én lehetek az első



ANETT!

Sok boldog névnapot kívánunk Neked!


Kép

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!


Anett!

Boldog névnapot!


Szupi ha észrevesik az emberen, hogy hajatmosott mi? :lol: :lol: :lol:

A képek fantasztikusak, gondoltam is rátok ma mikor mondták a híradóban, hogy ma emelték be az utolsó hídelemet.

Csajoknak jobbulást.

Ildi!
Akkor most ne írjak neked?? :wink: :lol:
Réka babának pedig puszi a másfél éves pofijára.

Kata!
Azért az tényleg felér egy extra vallomással ha doki szemmel is jó pasi Marci. :lol: :wink:
Hát tényleg imádni való szépség.
Ne is mond, az autóban való ordításról tudnék én is regélni neked. Sajnos ez is a túlélni a dolgot kategria :roll: . Hajlott már meg a kezemben kormány mikor az M7-en majd a 0-on 1 órán keresztül ordított az Edó pedig ott volt a férjem is és felváltva próbáltuk vígasztalni a gyereket úgy, hogy ott ültünk mellette. Nem egyszerű az tuti.
A lekvárt leírta Anett, annyit egészítenék ki, hogy ezt felnőttek is szedhetik (a gyerekváltozatot is de van felnőtt is ami annyiban különbözik, hogy abban van ginzeng is)

Anita!
A büdöske név nem feltétlen hordoz magával szagot is, ezt a részét kikérem magamnak!!! Gondold el, hogy akik még nem ismernek itt azok mit gondolhatnak rólam. Azt azért elmesélhetnéd, hogy mi a bizonytalanság a dologban mert azt nem tudom. Keresztúron voltunk a játszóházban.

Katus!
Apukádnak jobbulást.

Na megyek szunyálni mert ma tetőtől talpig kitakarítottam a lakást, igaz a csajok "segítettek" :lol: így egy kicsit tovább tartott de mikor apa hazajött este akkor azt mondta, hogy ragyog minden. Szerencséje van, hogy ezt mondta :wink: :lol:

Na jóccakát

Szandra

szandrakiss
 
 


Katus,nagyon szorítok apukádnak,de 1000% hogy semmi komoly!!!!!!!!Csak a nagyobb biztosnág érdekében kell kivizsgálni,ez tuti!És inkább vizsgálják meg 2x-3x , mint 1x se.
Nyugi,nem lesz semmi baj!!!!!

Ancsi szeme hogy van?
bibolya
 
 


DRÁGA ANETT!!!!!

Nagyon boldog névnapot kívánunk neked!!!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


SZisztok!

Mindenkinek köszönöm a szorítást. Éjszakára gyomorszondát is kapott (nem nagyon értettem, miért, anyukám sem bírta elmondani....), remélem hétvégére kiengedik, ha nem, akkor legalább kipiheni magát (otthon úgysem tenné...)

Ibolya,
Ancsi szeme délutánra lelohadt, nem tudom, mi lehetett... talán csak beütötte az ágyban. Még az is lehet. :roll:

Anett,

Boldogságos névnapot!!!

Kép

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Drága Anett!

Kép

Anita
putyu
 
 


Szandra!
Na jó nem poénkodok többet :( De nem bántásból tettem, hanem mert szeretlek :!: :D
Bocsánat, bocsánat, bocsánat :!: :!: :!: :!:
És, hogy teljes legyen:

Kedves ismeretlenek!
Szandra (Büdőském :D ) a legkissebb mértékben sem BÜDŐS :!: :!: A név csak egy kis butaságból adódott :lol: :lol:

Anita
putyu
 
 


Csajok!
Az Amway-es sütőtisztítószer nagyon durván jó :!: Mindenféle súrolás, sikamikálás nélkül, simán le tudtam törölni az odaégett mindenféle zsíros trutyikat :D :D A máskor órákig tartó müvelet, 10 perc volt :D :D Mindenkinek ajánlom :!:

Anita
putyu
 
 


Anett!

Nagyon boldog névnapot kivánok!


Kép
bibolya
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon köszönöm, hogy ismét gondoltatok rám!!!!

:P :P :P :P :P :P :P :P

anett
kállai
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan két dolog miatt jöttem :oops: ... de már készül a hosszabb hsz.-em is tegnap este óta, csak még nem értem a végére...amint meglesz feldobom!

Katus!

Apukádnak +++++++++++++++++++++++tuti nem lesz semmi gond!

Csajok!

Nincs valakinek pár darab felesleges bébiételes üvege :?: Minden megoldás érdekel, "kérésre" házhoz megyek :wink:

Puszi!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Anett!



Kép

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 



Anett,

Nagyon boldog Névnapot!!!

Kép

Katus,

Apukáddal minden rendben lesz, ne aggódj!!Drukkolunk!

Minden betegeskedőnek jobbulást!!!

Ildi,
Én is szeretlek:)
Vendég
 


Sziasztok!

Anett,
nagyon boldog névnapot


Anna és Peti: nem Költözködés, hanem Családi fészek az utolsó rész :)

Repülés :D
És ki csinálta a képeket?


Katus, Apukádnak szorítunk!

Évi, mindig kidobálom... :(

Kata, jó fej a dokinénitek! :) Marci tényleg nagyon jó pasi! :wink:
És hol is vagy te kövér??? :o Tök jól nézel ki! Ezt múltkor saját szememmel láttam!

Anita, még nem találkoztál Lőrinccel? :o Na, majd nyáron, most már ugy sincs ovi.
És hogy lehet hozzájutni az Amway-es tisztítószerhez?

Ildi, Réka nagyon cuki a képeken! Amúgy alig ismertem fel!

Judit, akkor tuti nem egy cukrászdáról beszélünk... ;-) , mert egyet értek Katával, itt tényleg irtó finomak a sütik! Megkostóltad a fagyit? Bejött?

Ibolya, Gergő meggyógyult? Már minden oké?

Anikó, te nagyon eltűntél??? :shock: Hova lettél?

Andi
idna
 
 


Hali!!

Mit csináltok ebben a fenségesen szar időben????
Adjatok valami jó ötletet!!! :oops: :oops: :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


[quote="idna"]
írta:
idna
Anikó, te nagyon eltűntél??? :shock: Hova lettél?


Nagyon eltűntél!!! (ezt akartam írni :oops: )

Andi
idna
 
 


Gyöngyi,
hamarosan indulunk vásárolni :D :D :wink: :wink: (mert holnap jönnek Anyukámék, vasárnap meg Laci anyukájáék...)

Andi
idna
 
 


Andi!!

Ez jó ötlet!! :lol: :lol: :lol: :lol: De szerencsére hozzánk nem jönnek az anyámék!! - így nem kell vásárolni :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Anett,

Nagyon boldog névnapot!
Kép


Maja és Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!

Köszönöm, hogy hiányoltatok, jól esett, még ha csak a képeim miatt is :lol: :lol: :lol:

Maja már jól van, köszönöm. Még kicsit folyik az orra, de már nem gáz a dolog.

Évi,
Nem tudom mire kellenek az üvegek. Nekem Aventes, zárható műanyag poharaim vannak, én abban vittem Majának a kajcsit, ha mentünk valahova. Na meg most is a répát, almát, kekszet. Szívesen kölcsönadom.

Katus,
Haza értetek? Nem áztatok nagyon szét?
Olyan jó, hogy itt voltatok, bár én kissé rezignált voltam. Bocsi :oops: Kicsit szét vagyok esve mostanság :?
Apukád miatt küldöm a +energiákat.
A hétvége meg biztos szupi lesz.

Ildi,
Én is szeretlek! :lol:

Bocsánat, hogy most (is) csak ennyi futotta tőlem, de nem vagyok jó passzban :roll: Most éppen a fejem akar kettéhasadni :shock:
Képeket nem mertem feltenni, mert meglepő módon gyerekről nem készült csak rólunk. És kaptam már megjegyzést, hogy nehogy felmerjem tenni.... :lol:
De azért mindjárt kicsinyítek párat, vállalva a megkövezést :roll: :lol:
A darts már elég jól megy :lol: :lol: :lol:

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


És egy pár mai....

Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Szandra!

Tejfagyasztáshoz kellenek az üvegek, mert már a t.k.m tele van a nem éppen occsó Aventes poharakkal :twisted: ...bár lehet, hogy csak én vagyok béna :roll: ...a tejtároló zacsi meg számomra nem túl bíztató, amilyen sügér vagyok tuti kiszakadna... :oops: :evil:

Anikó!

Na, majd akkor nekem is jó lesz belerakni ezt-azt később...mert tejet többet nem teszek bele, hacsak nincs más lehetőségem :? Azért köszi a felajánlást :P

A hosszú hsz-em még mindig készülget...eccer csak a végére érek :roll: :D

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Évi,

Én is tejfagyasztásra használtam 1. körben. Aztán jó minden másra :P De tényleg nem olcsó :?

Ennyire azért nem gázak a képek! SŐT!!!! Szerintem :roll:

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!

A szerdai napot túléltük, nem is volt olyan vészes mint gondoltam :P
A szuri miatt (gondolom attól volt, mert egyébként nem jellelmző) kicsit nyűgösködött "óriás Zéti" :) kora délután, de mire mentünk csípőszűrésre nyoma sem volt a rosszkedvének :D Este 37.3 volt a hője, ezért lázcsillapítót sem adtunk neki...ugye jól tettük :roll: :?: A szuri nyoma meg már nem is látszik :P

Csípőszűrés: tovább tartott míg feljutottunk a régi ramaty lifttel a harmadikra, mint maga a vizsgálat :? mert az kb. 2 perc volt...azt mondta a dokinő minden o.k., 3.5-4 hósan vigyük újra. Leletet meg nem is kaptunk csak azt a nyomi elszámolást a vizsgálat ktg-éről (mer' az ugye nagyon fontos nekünk :x )...de ez már csak itthon tűnt fel... :oops:

Nem tudom írtam-e már nektek, hogy a Zéti simán átfordul a hasáról a hátára (7 hetes volt amikor először megtette)...most már nem is merem egyedül hagyni a kanapén sem...ráadásul pár napja próbálkozik a hátáról-hasára fordulással is...ugye jól gondolom, hogy ez kicsit korai :roll: ? Nem lesz baja a gerincének szerintetek :( ? Gyöngyi :?:

Kata!


Nagyon jó fej a dokinénitek :lol: Az a picurka zoknis láb meg…hát ennivaló!!! Jövő héten vmelyik reggel már tényleg összefuthatnánk séta közben… :P

Judit!


Nem csöngettünk ám be az Anikóékhoz sem, csak pechjére (vajon így kell ezt írni?) épp az „előkertben” munkálkodott…így gyorsan lecsaptunk rá :wink: ! DE ígérem, ha arra járunk legközelebb rád csörgök!
Én nem igazán szeretem a fagyit, de sztem finom a lakóparki cukiban. De nekem ott a csokis körtetorta a kedvencem :)

Anita!

Mikor lehet tudni részleteket a munkádról? Én már olyan de olyan kíváncsi vagyok :oops: …lassan már egy jókora lyuk lesz az oldalamon… :shock:
Ettem már azóta mákos tésztát…de még akarok mást is…mindegy, csak mákos legyen…néha rám jön egy-egy ilyen „roham” :wink:


Anikó!

Na, végre hogy hallok rólad is! Jó, jó, tudom, hogy taliztunk a héten, de azért még hiányzol ám, ha nem írsz :!:
Milyen gondoskodó lánykád van :Pazt hiszem nyugodt lehetsz, van aki öreg korodban majd pátyolgat

Anett!

Pont tegnap mondtam a Zuramnak -mikor mutatták a híradóban a hidat-, hogy ezen dolgozik a férjed :) S bár igazán csak akkor érzem magam biztonságban, ha két lábam éri a földet, azért picit irigy vagyok a repülés miatt :oops:

Szandra!

Áruld el lsz. milyen „márkájú” mákot vettél és hol…kipróbálom én is!
Nagyon jó az a játszóház, ahol voltatok! Ha picit nagyobb lesz a Zéti mi is elvisszük…gyerekkel az ölemben legalább csúszdázhatok anélkül, hogy ciki lenne számomra :wink:
Az ivás-írás arány … :lol: :lol: :lol:

Ildikó!

Én is… :P
Az, hogy nyár van nem elfogadható kifogás ám az írás hanyagolására :!: Ugye csajok??? Nem ér nyári szünetet tartani :!:

Ibolya!

Mostanában párszor én is jártam úgy, hogy írtam és elszállt :evil: …azért ne add fel! Nehogy már a car Babanet miatt ne halljunk rólatok :wink:

Andi!

Jó, hogy negatív lett az eredmény :D …de tudtuk is, hogy az lesz. Nem?
Én csak ámulok ás bámulok milyen sokat változott a lánykád :shock: …pedig „csak” kb. 3 hónapja nem taliztunk :roll: …eszméletlen hogy nőnek ezek a kis manócskák :)

Gyöngyi!

Másnaposság=fejfájás :lol: :lol: :lol:
Nagyon visszafogott vagy a képen…azért gondolom nem ilyen voltál egész este…biztos ez még az elején készült :roll: :wink: :roll:

Katus!

Elfelejtettem ma mondani neked, hogy a nagy CBA-ban is szokott lenni egy nőci, aki Tuppereket árul…tegnap is ott volt…adott is katalógust, majd odaadom neked! Az üvegeket előre is köszi :) !!!

Almi!


Azért, mert tegnap összefutottunk még írnod kell nekünk :!:

Dénesandi!

Már megint rossz a neted :?: :?: :?:

Csajok!


Olyan visszafogottak vagytok a képeken :shock: …gyanús ez nekem :roll: …szerintem ezek cenzúrázott példányok… :roll: :P :roll:


Rosszul emléxem, hogy volt réggebben még egy kismamink aki írt párszor??? Ugye nem???

Na, lépek eszek valamit! Tudjátok, csak a tejtermelés elősegítése miatt :wink:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Na, és még pár kép Zétimanóról :P :

Apja ezt "büdösbogár" póznak hívja:

Kép

Fordulás közben:

Kép

Ő sem szereti a zoknit...addig ügyeskedik, míg lecsúszik a lábacskájáról:
Kép

Sikerült elkapnom egy mosolyt: (általában amint fényképezőgépet lát egyből nem mosolyog...kameraérzékeny a gyerek)
Kép

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!!

Évi!!

Este 9-kor enni??? :lol: :lol: :lol: Aztán meg panaszkodunk, hogy nem férünk bele a ruhákba????? :lol: :lol: :lol: :lol:
Én is így jártam!!! Terhesség alatt feljött 10 kg, ami a szülés után lement, aztán a szoptatás alatt feljött újra az a 10 :oops: :oops: :oops: De mindent a gyerekért, igaz????!!!! :lol: :lol: :lol:

Húúúú, tényleg ügyes Zéti a forgással!!!! De ne aggódj, amit magától csinál, azzal nem árt!! Tudják ők mire képesek!!! De azon se csodálkozz, ha esetleg pár nap múlva abbahagyja a próbálkozást egy időre! Épp ma olvastam, hogy mennyire fontosak ezek a mozgások az egyensúlyérzék fejlődéséhez, ami pedig alapja az agyi fejlődésnek. Tuti azért csinálja, mert sokat alszik és így nem tudjátok eleget dajkálni :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: Bezzeg a lányaim, nem csinálták a forgást ilyen korán, mert csak mi rángattuk éjjel-nappal a seggüket :roll: :roll: :roll:

Egyébként meg nehogy azt gondold, hogy piáltunk a caféban!!! :roll: :roll: Én tuti nem - az meglátszott volna :lol: :lol: :lol: Tudod vannak akik alkohol nélkül is tudnak infantilisen viselkedni :lol: :lol: ....halottam, hogy vannak ilyen emberek!!!! :wink: :wink:

Csúszda!!! Én a játszón is csúzdáztam a csajokkal, amig kicsik voltak - néha még most is!! :oops: :oops: :oops: Csak már kicsit nehézkesen mászok fel addig :cry: :cry: :cry:


Anikó!!!

Nem gázak a képek, tényleg SŐT!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: Látszik, hogy suttyomban fényképeztél!!! Mármint, hogy spontán képeket készítettél - és eze tök jó!! Ismételnem kell önmagam (és a többieket): szuperül fotózol!!!! :lol: :lol: :lol:

Édesek a csajok is!!! Jó kis bagást alkotnak!!!! :lol: :lol: :lol:

Fejfájás??? A szél miatt???? Nem akarod kipróbálni az aloes piros krémet????

Szandra!!

A te buksid hogy van???????????????

na, lépek én is, mert bár megy a meccs, de.........

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Évi!!!

Csak most látom a képeket!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Az a mosoly!!!!!!!! Nem lehetne ennek a fiunak is kiállítani egy papírt arról, hogy milyen jó pasi??!!! :lol: :lol: :lol:
Nehogy ott merd hagyni valahol is a kis forgógépet!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Milyen ügyes!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Évi, hát az a mosoly tényleg nem semmi :lol: :lol:

Gyöngyi, Bogit én is tartottam majdhogynem reggeltől estig, mégis forgolódott már 2 hónaposan :D

Anikó, de jó végre :lol: :lol: :lol:

Anita
putyu
 
 


Gyöngyi!
Gyors voltál :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Köszi kérdésed de nem fáj a fejem. Holnap nem tudunk menni kézire de utána szerintem megoldom valahogy mert a Taminak nagyon tetszik.


Évi!
Én nagyon szívesen odaadom az aventos dobozkáimat mert két gyerek után sem használtam belőle egyet sem így gondolom nem fog hiányozni.
Zéti annyira de annyira pasi. Nagyon édes.
Különben elárulom, hogy nem szoktunk alkoholizálni a caféban, csak cafét vagy forrócsokit esetleg egy fincsi vadcseresznyés teát szoktunk nyomni.

Szandra

szandrakiss
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára almi 2011.02.21 18:09-kor.
almi
 
 


(Ezzel a centivel valami még mindig nem stimmel, kevesebbet mutat ....)
almi
 
 


Sziasztok!

Évi,
nagyon édes Zéti! És nagyon pasis ő is! :D
Nem semmi, hogy már átfordul, ez enyémek sem csinálták ilyen hamar, bár az enyémek semmit nem kapkodnak el. :lol: Zéti nagyon kis ügyes! :wink:

Anikó,
jók lettek a képek! Mint mindig :wink:
Fejfájásod hogy van?

Almi,
hányszor kell bejárnod egy héten a pótvizsga felkészítés miatt?
Minőségbiztosítást annak idején tőlem sem akarta átvenni senki :wink: :roll: mindenki vonakodott, végül muszáj volt nekik, de rendszeresen bejártam miatta. 6 nappal szülés előtt még minőségbiztosítottam... :lol:

Na, megyek, sütök-főzök tovább... :D
Jó hétvégét!

Andi
idna
 
 


Évi, nagyon aranyos a vigyorgó büdösbogarad :)
Én a tejet simítózáras zacskókban fagyasztom le, amit venni szoktam, az 150ml-es, és a 100 db. zacsi 190 Ft-ba kerül... És nem csak hihetetlenül olcsó, hanem nagyon jó is, nekem bevált! (szerintem majdnem minden háztartási vagy műanyagos boltban lehet kapni)
Majd jövök bővebben is, de most Marci programot csinál nekem :)

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok!
Végre működik a rendszer!!!!! :evil:

Volt két nyugodtabb napunk, de a 2 napja megint sokat sír a drágám.

Gyöngyi,
sajna szerintem is érzékeny a frontokra is. :cry: :cry: :cry: Főleg ezt a szeles időt nem bírja. De emlékszem, ilyen időben a suliban alig bírtunk a gyerköcökkel. Így ezen nem csodálkozom és próbáljuk túlélni. A hasfájások száma szerintem csökkent, remélem, hogy egyre jobb lesz.
Az lenne a legjobb, ha este fürdetés előtt tudna nagyot kakilni, mert akkor megúsznánk az éjszaka kb 2-től 4-ig tartó sírást. Egyszer már volt ilyen!!!! :P :P :P
Neki is jobb lenne, de sajna ezt nem tudjuk befolyásolni, vagy igen? :oops:
Lenne még egy vagyis inkább kettő kérdésem. Az egyik, hogy a száján, pontosabban az ajkán fehér kis hólyagocskák jelentek meg középen és a két szegletben is. Kell-e ezzel valamit csináli? Egyenlőre szopizásnál nem zavarja, és már valahol hallottam, hogy a szopizástól lehet ilyen a száján, de eddig csak úgy tudtam, hogy ez a felső ajkukon középen szokott lenni. :?: :?: :?:
A másik, hogy 3 napja a popsiján megjelentek apró piros pöttyök. Egyenlőre sudocreammel kenegetem, időként szebbnek látszik, majd újra csúnyább. Mit lehet ilyenkor még tenni? Próbálom mindig minél tovább szabadon hagyni a popsiját peluscserénél. Így persze mindig összepisiljük és kakiljuk az egész pelenkázót és persze anyát is, de ha segít, akkor nem érdekel. :lol:

Katus,
jobbulást apukádnak, nagyon szorítunk és küldjük a sok +++++++++++++++++++++ enegiát!!!!

Anett,
de jó lehetett helikopáterezni :lol: :lol: :lol:

Ildi,
természetesen én is szeretlek!!!!! :P :P :P :P

Szandra,
ha jól vettem ki Évi szavait neki elege van az AVENT-es dobozkákból, de én szívesen elfogadnám, ha te nem használod őket és az Évinek sem kell, mert nekem eddig nem volt gondom vele. (Remélem nem vagyok túl pofátlan!!!)

Kata,
Marci tényleg nagyon jó pasi, nagyon szépen fejlődik.
A kocsis eseted miatt nagyon sajnállak, és közben rájöttem, hogy nem sokára nekem is lesznek ilyen szituációim. Hamarosam mennünk kell csipőszűrésre, és a Zoli valószínüleg nem fog tudni eljönni velem. Még szerencse, hogy csak Lőrincig kell mennünk, és az nincs messze. Szörnyű lehet úgy vezetni, hogy a hátad mögött üvölt szegény picur és még nem láthatjuk őket. Kiváncsi vagyok, Dóra mit fog alkotni?

Anikó,
remélem Maja egyre jobban van!
A fotók nagyon jók, a gyerekekről is! :lol: :lol: :lol:

Andi,
örülünk a negatív leletnek! Minőségbiztosítás - ismerős :roll: :roll: :roll:

Ibolya,
tegnap én is hasonlóan jártam a babanettel, mint te! :twisted: :twisted: :twisted:
Meggyógyultatok teljesen?

Reni,
jó volt újra találkozni. A minőségbiztosítással én is így jártam, még tegnap is telefonáltak, hogy hogyan csináljanak meg bizonyos dolgokat. Nekem most nagyon nem hiányzik!!! :lol: :lol: :lol:

Judit,
nem semmi anyósod van, elég húzós!!! :shock: :shock: :shock:
Szerintem egész jó a fagyi, de az igazi szerintem is Soltvadkerten van. Csak sajna mostanában nem járunk arra!!! :oops: Ja, és legközelebb csengetünk!

Anita,
már várom az első randit Botival. Mint korában is írtam, csúcs a pasi,és én imádom az ilyen pasikat!!! :P :P :P
Reméljük, pár év múlva jó haverok lesznek!!! :oops: :oops: :oops:

Végre sikerült mindenkinek írnom egy kicsit így két nap alatt. (Remélem nem hagytam ki senkit, ha igen boccsi!!!)

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Én is bejelentkezek...újra
tegnap úgy jártam ,mint Ibolya és Adrienn :x

Épp Évinél hiányoltam a Zéti babás képeket,erre tessék már itt is vannak közben ...aranyos a büdös bogár póz,nálunk is még mindig megvan a Rékánál,pedig már 18 hónapos.
És az a mosoly......

Én aventos zacsit használtam tejfagyasztásra,nekem tökre bevált,gazdaságosabb,mint a pohár,arról nem is beszélve,hogy kevesebb helyet is foglal.
Biztos vagyok benne,hogy te se lukasztanád ki. Igaz kicsit macera vele dolgozni,de belejön az ember. Az üvegeket sajnos már én is kidobálom...de az nem is olyan steril,vagy van sterilizálód?

A teákat is már kidobtam amit ígértem,mert lejárt a szavatósságuk :? még jó hogy nem adtam oda őket,a Hippes febr. járt le , a másik márciusban. :oops:

Ja és igen amúgy tényleg visszafogott volt a buli,legközelebb remélem te is megtudod. No pasik,no alkohol :lol: :lol: :lol:
És Gyöngyi sem ivott egy kortyot sem (csak egy kis kupica szilva pálinkát,de azt nem számoljuk :lol: :wink: oké?)!

Nagyon ügyes Zéti,hogy már ilyen nagyfiús dolgokat csinál,le a kalappal.

Ja és nem utolsó sorban mostmár nyugodt szívvel megyek szabadságra,mert nem fogtok kihalni :wink: :lol: :lol: :lol: nagyon ügyesen gondoskodsz róla (és úgy látom már más is:)


AnikóNagyon jók a képek,nem ezért nem írunk,inkább itt a hétvége és azért van ekkora pangás...vagyis ezt írtam tegnap,de úgylátom,hogy páran jól beelőztek,így visszaszívom.

Ezt a rózsacsokrot is te fényképezted,amit Anettnak küldtél?
Annyira aranyosak a minitalis csajok,remélem a fejed már nem fáj.

Andi!
Épp most vette meg a hugom a piacon a "Költözködést" :lol:


JAj mennem kell,de még majd jövök...és Mindenkit szeretek!!

Ildikó
ilgya1
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?