Új privát üzeneted érkezett!

Bandika,
milyen helyes Balu! Az a mellény meg igazi nagyfiús! Megnyírtad? Vagy csak én látom kisebbnek a haját? Már használja a villát? Tök ügyes! Torta nyamnyammmm...
20140901102739
 
 


Hajni,
aha, már le kellett vágni a haját, annyira idétlen volt a pár szál hosszú fürt a feje tetején.
Még nem tudja használni a villát, kanalat, de már csak úgy hajlandó enni, hogy ő is turkálhat a kajában. Már szépen a szájába teszi, csak a tartalom addigra eltűnik. :lol:

akartam még egy "ilyen volt" képet is, de lemaradt. Kép

Kép
bandika
 
 


Bandika,
én is kívánok nagyon boldog szülinapot Balázsnak! Tényleg nagyon helyes kis kölök!
Fodrász nyírta?
Norinának is kéne már pár tincset vágni... egyszer közelítettem meg ollóval, de reménytelennek tűnt! Megkérdeztem a fodrászomat, hogy ő szokott-e gyerekeket nyírni, aszonta, ha hagyja... hát ez nem hangzott túl jól... Most csattozunk... nagyon édi vele, naGGGyon csajos! :D

aanda, zsebi,
ti súlyemelő-bajnokok! Én csak addig bírom el őket, amíg lemegyünk az elsőről, úgy is inkább beteszem az egyiket Kenguruba. De megőrülök, mert a derekam már megint kivan! :(

Viszont egyik nap hős voltam, egyedül vittem őket két kismotorral a játszótérre, és valahogy sikerült!
Most kezdik amúgy igazán élvezni a játszóteret! Nézik a nagyobbakat... Megvolt az első homokozós élmény is! Bencsi teljesen odavan, amíg addig is eljutunk, úgy imádja az elhaladó autókat nézni az utcán! Hát még mikor a kukások jönnek! Nna, az a csúcs! Megvizsgálják a fűszálakat is...

hajni,
nem is játszótereztek?

Evés:
most kezdenek rákattanni a vajas-valamilyen kenyérre... Olyan jó, hogy már ilyet esznek! Tegnap vettem csirkemell-sonkát is! Kicseleztem magam, mert pultból kértem, így nem tudom elolvasni a csomagoláson az adalékokat! 8)

Megértem a kisebb gyerekeseket, h új topicot nyitottak, egész mások foglalkoztatják őket! Sajna nekem sincs több topicra időm, de ahogy mi is kisegítjük azért egymást, majd bizti ott is kialakul egy jó csapat! :D

KépKép
pompomlány
 
 

 
 

Aanda,
súlyban ti hol tartotok?

KépKép
pompomlány
 
 


zsuzsi73 írta:Lányok

erről jut eszembe, Olivér kb. 2 hónapja csak úgy ül a babakocsiban, hogy a karfába kapaszkodik elöl, hátát soha nem támasztja meg, akkor se, ha 3-4 órát vagyunk lent. ez ugye nem árt neki?

ha a földön ül sem támasztja semmi a hátát :wink:
(a megtámasztás csak azokra a babákra vonatkozik, akik nem tudnak maguk ülni)

[quote="zsuzsi73"]Lányok

szerintetek mennyi húst kell enni naponta?
[/quote
szerintem ez teljesen jó így :)
nem kell patikamérleg, nem olyan kicsik már.

Lili kevés húst eszik még, reggel a kenyéren van sonka, de kb. ennyi a maximum.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lili az új ülésében Kép

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi

nagyon szuper ez az ülés, biztosan kényelmesen ül benne Lili

Kép
zsuzsi73
 
 


Bandika!
Nagyon szép volt a tortája a nagyfiúnak.

Pompi!
Azért én sem bírom ám őket nem tudom én meddig cipelni de ha úgy van felkapom őket. Utcán még soha nem cipeltem őket ha gyalog megyünk mindig szépen hazajönnek. :) Ma a gyógyszertárba mentünk sétálva 25 perc alatt megjártuk. :)

A tieid is ügyesek hogy motorral mennek a játszótérre. Sokáig így lesz hgoy mindent megnézenek enyémek most kezdenek lekattanni a mindennapos dolgokról. de azért még mindig van mit éppen megnézni megcsodálni. :)

Orsi!
Szupi a gyerekülése Lilinek. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Bandika,
mindenesetre jól áll neki az új haja! :D Nálunk nagy üvöltés lenne a nyírásért, az tuti! De nem is nagyon kell hozzányúlni, mert alul ahogy nő, úgy göndörödik, úgyhogy most pl. hátul tök rövid! :shock:

Orsi,
nektet aztán jól meg van pakolva az autótok gyereküléssel! :lol: Nagyon szupi Lili ülése! Egyébként Nálatok apa autójában is van ülés mindháromnak? Mert 6 gyerekülés az már elég kemény beruházás! :roll:

Pompi,
ritkán játszóterezünk, igen. De ma pl. egész nap úton voltunk, leszakad a lábam. :roll: Tök bátor vagy, hogy el mersz velük indulni kocsi nélkül, ügyik vagytok! Most már mindketten önállóan mennek ezek szerint? Én ma is szabadjára engedtem egy üzletben, sikongatva szaladgált, és szerintem akkor esett ilyen sokat, mikor járni kezdett... :lol: Biztos csak hogy engem bosszantson! :wink: :lol:

Zsebi,
nálunk is sláger most a legutolsó porcica is! :lol:
20140901102739
 
 


[quote="hajni777"Orsi,
nektet aztán jól meg van pakolva az autótok gyereküléssel! :lol: Nagyon szupi Lili ülése! Egyébként Nálatok apa autójában is van ülés mindháromnak? Mert 6 gyerekülés az már elég kemény beruházás! :roll:
[/quote]
le sem írom hány gyerekülésünk van :oops: :oops:
Apáéban csak 2 van bekötve, mert sosem megyünk azzal 5en.
de pl. a nagyiéknál is van 2, plusz egy rossz vétel, amit még nem adtam el

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Ors,
nahát! :lol: Gondolom már csak babakocsiból van több! :lol: :lol:
20140901102739
 
 


Sziasztok!
Elszállt a modemünk! :evil:
Zárlatos lett...de gyors volt az invitel mert 1 nap alatt kijöttek! :D

Bandika!
Igy kicsit megkésve de nagy szeretettel:
Kép

Pompi!
Nagyon bátor vagy és ügyes!
Ügyesek hogy eszik a vajas dolgokat....Ágoston ha megérzi a vajat akkor összegyurja és eldobja! :evil:
Pedig szereti csak az állagát szereti gyurmázni! :evil:

Hajni!
Nagyon ügyes Olivér hogy már igy megy!
Ágoston még csak most kezd rákapni...még csak egy két lépést tesz felém (mert tudja hogy elkapom ha borul) de még nagyon bátortalan!Ha fogom az egyik kezét akkor elgyalogol a világ végéig is de egyedül sehol semmi....!Na de egyszer csak elindul!
(Nálunk mind a két kocsiban van 2-2 ülés) :lol: És most már 1-1 állando babakocsi is! :oops: (nem is tudom mit fogok kezdeni ennyi cuccal ha már nem fog kelleni) :? !

Orsi!
Brutál jo ez az ülés!
De igy nem is baj hogy Lili háttal van mert elszorakoztatják a fiuk! :lol:
Nagyon komoly harisnyaszerkezet van a piskotáján!!! :D
Igazi nö!
Megkérdeztem és a márka neve tribord!
Marcinak van de csak egyberészes ruhája!Kellett amikor kezdte az uszást mert nagyon fázott és ez jo...viszont ennek vannak napvédö ruhái is!

Emma!
Szép sulyba van a kis Zalánod!!
Nagyon édes a képen amit tettél a multkor(nekem nem töltötte le ez a fránya gép :evil: )!!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Pompi, Anikó,
Köszi!

Pompi,
Apa nyírta le géppel. 4 napig tartott, első nap csak ismerkedtek a szerkezettel aztán pedig apránként, amíg hagyta. Ollóval azért nem mernék neki esni, mert egyfolytában forgatta a fejét vágás közben.

Orsi,
Nagyon jó az ülés és olyan szép a színe is!

Lányok,
Azt akartam kérdezni, hogy a Ti gyerkőceitek bele szoktak izzadni az ülésbe? Balázs szinte mindig, akkor is ha nincs olyan nagy hőség. Ez már a 3. ülésünk, de mindegyiknél uez volt. Mondjuk alapból is elég izzadós szegénykém. A nyári huzat ér vmit szerintetek? Pelust hiába teszek bele, az semmit nem ér.

Hajni,
A porcica Balázs szerint is nagyon érdekes és finom is :? A múltkor poénból kínáltunk neki kavicsot és cseresznyét, perszehogy a kavicsot akarta megenni. :D

Zsebi,
Köszi. Egész fini is volt a torta, pedig nem vagyok gyakorlott süti sütésben. Apával tegnap majdnem az egészet megettük, egy szelet maradt mára. :oops:

Kép
bandika
 
 


Bandika!
Nekem is beleízad főleg Eszter az ülésbe. Én is tettem már bele pelenkát is de semmit nem ért. Mikor hidegebb van akkor is picit megízad de így nyáron sajnos nagyon.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Bandika

Olivér is beleizzad örökké a gyerekülésbe, vizes a haja + háta.
amikor kiveszem belőle, még az autóban ráhúzok egy kis pólót és úgy hozom fel a lakásba, mert elég egy kis szél, ő megfázik.
a nyári huzaton én is gondolkodom, majd hátha ír róla valaki tapasztalatot.

Kép
zsuzsi73
 
 


Sziasztok!

Nekem is nagyon izzad Ágoston az ülésbe föleg még a maxiba volt csuron viz állandoan!
Ezt a linket találtam:
http://interstore.hu/cgi-bin/interstore ... =__AS918kg
még nem probáltam én sem!
Ez meg a kifejezett nyári huzat!
http://interstore.hu/cgi-bin/interstore ... i-cosi3_20

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Zalán is nagyon izzadós. Izzad utazás közben, szopi hevében, meg ha sokat mozog... Eszméletlen, főleg a feje lesz tiszta víz.... Ez szerintetek marad is, vagy azért nagyként nem lesz ilyen izzadós?

Kép
Kép
emma1976
 
 


hajni777 írta:Ors,
nahát! :lol: Gondolom már csak babakocsiból van több! :lol: :lol:

1 van összesen.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


bandika írta:Lányok,
Azt akartam kérdezni, hogy a Ti gyerkőceitek bele szoktak izzadni az ülésbe? Balázs szinte mindig, akkor is ha nincs olyan nagy hőség. Ez már a 3. ülésünk, de mindegyiknél uez volt. M

Máté is izzadós sokkal könnyebben beleizzad.
a nyári huzatokkal nekem semmi tapasztalatom nincs, mert a mieinkhez nincs.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Zsuzsi, Hajni! :D
Köszi, én is a hordit szoktam még a b.kocsi vázhoz rögzíteni, vásárlásnál kifejezetten jó!

Orsi!
Nagyon tetszik Lili ülése! :D

Jaj, olyan jó, hogy ez az ülés téma előkerült. Nekünk is venni kell lassan, hiszen ezt 6 hónapos koráig használja, meg egyébként is lelóg már a lába időnként. Milyet vagyünk szerintetek, minden ötlet érdekel!!! Ezek szerint 2 ülést érdemes venni, ha 2 kocsit használunk? Hú, az nem semmi. :shock:
Klímát hogy használjátok a kocsiban?

Bandika!
Nagyon jók a fotók! :P A játszószőnyeg is tetszik, nálunk vhogy az nem jött be eddig.

Kép

Kép
donika
 
 


Donika :)
6 hónaposan csak és kizárólag háttal szabad bekötni egy gyereket.
Egy esetleges balesetnél eltörne a nyaka.
De most mi az amit 6 hós koriág tud csak használni? (nem maxi-cosi hordozótok van?)
a láb nem számít, az teljesen normális, hogy eléri idővel a hátsó ülés támláját.

nem bonyolult az üléseket általában bekötni, ha ritkán használjátok a másik kocsival, felesleges két ülés.
Nálunk kb. 2naponta ülnek amásik kocsiban is, ezért kellettek a külön ülések.

klíma nálam ment mindig, megy most is, 24 fokon.
Újszülöttnél a kiszállás előtt 3-4 perccel kikapcsolom, hogy átmelegedjen a kocsi, de nagyobb gyereknél más ezzel nem foglalkozom.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi! :)
Maxi-cosi hordozónk van, azt meddig használhatjuk akkor? Ti milyet használtatok, és meddig? A maxi-cosi nekünk nem isofixes!

Kép

Kép
donika
 
 


Donika!
Nekem is 10 hósak elmúltak mikor a hordozót lecseréltük mi Concord trimaxot vettünk. Azt már nem lehet háttal bekötni, de mikor átkeürltek már teljesen stabilan ültek. (bizots igaza van Orsinak jobb lett volna háttal, de mivel elég kevesett ülnek kocsiban (tudom a bajhoz nem kell messzire menni) így nem ruháztunk be egy jóval drágább ülésre. Így is a 70-et súrolta a két ülés mondjuk szerencsénk volt akciósan vettük.

Klíma: ha hosszabb útra megyünk (fél óra mondjuk) akkor kapcsoljuk be és mi is 26 fokra és ahogy Orsi írta kikapcsoljuk a célpont elött kicsivel még emiatt soha nem fáztak meg.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


donika írta:Orsi! :)
Maxi-cosi hordozónk van, azt meddig használhatjuk akkor? Ti milyet használtatok, és meddig? A maxi-cosi nekünk nem isofixes!

azt a hordozót ca. 9-12 hós korig lehet használni.
Az, hogy isofix v. nem irreleváns, az én kocsimban egyik ülés sem isofixes.

használjátok addig, amíg vállszélességben belefér a gyerek, ez a fő mértékadó ebben a korban. A láb számít a legkevésbé.

Én nem vagyok a korai megfordítás híve, mert háttal nagyságrendekkel viztonságosabb. (a halálos gyermekbalesetek száma 71%kal alacsonyabb háttal bekötött gyerekeknél, mint menetirány szerint). A gyerek nyaka még gyenge, túl hosszat nyúlik frontális ütközésnél a gerincoszlop és egészen egyszerűen elszakad a gerincvelő, mert az csak minimálisat tud nyúlni.

Az amerikai ajánlás amúgy az (és nem hiába vannak súlyhatások az üléseken), hogy 1 év és 10 kg (nem vagy/vagy hanem és) felett lehet menetiány szerint tenni gyereket.
Skandináv országokban 3 év környékén fordítanak menetirány szerint.

Én saját itthon - mivel nincs elérhető ülés - 1 éves kort szoktam mindenkinek mondani. Extrém példáktól eltekintve 1 éves korikg beleférnek a hordozókba a babák, és ott is vannak a legnagyobb biztonságban.

viszont ami még kb. ugyanennyi fontos:
1. az ülés jól legyen bekötve (sajnos ebből a szempontból én rosszabbnál rosszabb pédákat láttam)
2. a gyerek az ülésben megfelelően szorosan legyen bekötve.

az isofix előnye, hogy az 1. probléma kiküszöbölhető vele, mivel szinte nullára csökken a rosszul bekötés lehetősége.

(és még egy apró kiegészítés:
- tűlünk nyugatabbra vannak direk ülések ellenőrzésére továbbképzett áruházi dolgozók, akik minősítik az ülések bekötését
- kórházból újszülöttet elvinni csak tech által minősített ülésbekötéssel lehet (fel sem merül az olyan divatos mózeskosaras, ölben fogós lehetőség) )

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


1 éves korikg beleférnek a hordozókba a babák, és ott is vannak a legnagyobb biztonságban

Orsi, hordozóban is fontos a minőség vagy csak gyerekülésben? Ha igen, mi számít? Az anyaga, a formája? 10ezer forintos hordozóba nem szabad gyereket tenni? Mi a legolcsóbb árkategória, ami már biztonságos is?

KépKép
lili73
 
 


lili73 írta:Ha igen, mi számít?

a töréstesztje :wink:
a noname-ken kívül már nincsenek nagy minőségbeli eltérések.
(most Európában a maxi-cosi cabrio isofix talppal a legjobb minősítésű hordozó)

tesztek pl. az adac.de oldalon vannak évekre leosztva (abban az évben van a tesztleírás, amikor az ülés megjelent, általában)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


lassan én leszek itt a dilis mumus... hozzátáplálás, gyerekülés... nagyon más dilim nincs, megnyugtatok mindenkit :wink:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


aha, szóval azoknál is van törésteszt. vagyis a műanyag minősége számít ezek szerint. jó, lehet, próbálom kicsit túl leegyszerűsíteni, de ha a bébi szorosan be van kötve, akkor mást nem tudok elképzelni problémának, csak azt, hogy kettétörik a műanyag egy ütközésnél. egy szó mint száz, szeretném megúszni a drága hordozót, de utólag szidom magam, hogy hogy spórolhattam ezen (ugyanis nekünk 10ezer ft-os hordozónk van :oops: )

KépKép
lili73
 
 


Lili :)
nagyon leegyszerűsíted.
drága és olcsó hordozónál a különbségek:
- magának az övnek az anyaga (az olcsóé nyúlik, a drágáé nem, tehát, ha be is kötöd nem biztos, hogy helyén tartja a gyereket)
- a műanyagon kívül vannak ún. energiaelnyelő-cellák, amik a fej és gerinc vonalán felfogják az ütést (ez hasonlít az autólökhárítójában lévő méhsejtszerű műanyaghoz), ugyanilyen kialakítás van sok ülésnél a fejnél oldalütközés esetére
- az, hogy mennyire stabilan lehet egy ülést bekötni is sokszor minőség kérdése. (míg egy jó ülésnél ha _jól_ bekötöm, akkor az autót meg tudom úgy rángatni, hogy közben az ülés meg sem moccan, egy rossz kialakításúnál már nem ez a helyzet)

utólag én azt gondolom, ne marcangold ezen magad, döntöttetek valami mellett, de már az jó, hogy be van kötve a gyerek ill. háttal - én azt gondolom - kevésbé jönnek ki a minőségbeli hibák, mivel háttal eleve nagyságrendekkel biztonságosabb közlekedniük. (leginkább a bekötés -hordozó autóba - ami kérdéses lehet, hogy mennyire stabil)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


na nálunk tombol a fiókhuzogató, pakolászó korszak :D
Kép

Kép
Kép
emma1976
 
 


Orsi!
köszi az infókat. Olyan sokat nem autózunk egyelőre, most az etetéshez használom a hordozókat, de azt hiszem beruházok azért két biztonságosabbra, mert ez tényleg elsődleges szempont, most már tudom. Kezdetben fel se fogtam, mit jelent autózni két csöppséggel a hátsó ülésen.

KépKép
lili73
 
 


Lili :)
ha ennyire foglalkoztat, egyet én nagyon szívesen kölcsönadok, mert Lilit most vettem ki a Creatisból ill. nekem van egy eladó Concord ultimaxom az újszülött kortól 4 évig jó,és természetesen háttal be lehet kötni.
Ha érdekel, dobj egy pü-t.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lili!
Szerintem se okold magad később sok minden van amire első körbe az ember nem is gonodol. A lényeg hogy mostmár tudod és vagy most vagy ha a következőt kell venned akkor már figyelni fogsz erre. Én is kersgéltem hgoy azt az ülést hol akciozzákbe mert azért csak kettőt kell venni ami az én igényeimet már kielégíti biztosnág szempotnjából. Sok volt a 70 ezer, de úgy vagyok vele ha baj lesz akkor legalább ez nem lesz lelkiismereti kérdésem hogy őket miben szállítottuk. De ne legyen ezekre a kiadásokra soha szükség.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Orsi!
Köszi, hogy leírtad, akkor még ráérünk! :D

Kép

Kép
donika
 
 


Orsi! :D Most nézem, Boldog Szülinapot Lilinek! :lol: :lol: :lol: Gondolom volt jó kis szülinapi party! Ja és nagyooon szuper Lili ülése!

Kép
jud71
 
 


a szülinapos:
Kép

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi!
Nagyon sok boldog születésnapot Lilinek. :) Csodálatos a tortája. :) Hogy készült elárulog bér biztos a blodon is megtalálom. :) Holnap megmutatom Esztinek el lesz ájulva imádja a katicát. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Orsi,
Lilinek nagyon boldog szülinapot! Nagyon vagány a tortája is!

Emma,
Zalán is meg van nyírva? Irtó édes! Jár már?
20140901102739
 
 


Sziasztok

Orsi
Lilinek utólag is nagyon nagyon boldog szülinapot kívánunk!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Orsi!

Lilinek én is nagyon boldog szülinapot kívánok!

Ülés: kicsit engem is megijesztettél, mert én pl. nem tudom az autóba elég biztonságosan bekötni az ülést, mert nem olyan hosszú a biztonsági öv. az 5 helyből kb. kettőn tudom bekötni, és nagy kanyarnál szerintem felbillenne az ülés (CAM babakocsihoz tartozó ülés).

Járóka:
Ti milyet javasoltok, hálósat vagy fából lévőt? Észak-budán nem tudtok boltot, ahol normál áron lehet kapni járókát?

Kép
Kép
gömböcske
 
 


gömböcske írta:Ülés: kicsit engem is megijesztettél, mert én pl. nem tudom az autóba elég biztonságosan bekötni az ülést, mert nem olyan hosszú a biztonsági öv. az 5 helyből kb. kettőn tudom bekötni, és nagy kanyarnál szerintem felbillenne az ülés (CAM babakocsihoz tartozó ülés).

Járóka:
Ti milyet javasoltok, hálósat vagy fából lévőt? Észak-budán nem tudtok boltot, ahol normál áron lehet kapni járókát?

erre sok okosat én sem tudok mondani. De ha egy ülés nincs megfelelően rögzítve, baleset esetén semmit nem véd...
az egyik legfontosabb - ha nem a legfontosabb -, hogy az ülés a kocsiban stabilan legyen rögzítve.

járóka: nekünk fa volt, nekem jobban tetszett ill. a rácsokban annál jobban meg tudnak kapaszkodni szerintem.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi! :)
Annyi szülinap van mostanában, hogy kicsit nem figyelek oda, és máris lemaradok egyről! :?
Utólag is boldog szülinapot Lilinek! :lol:
Kép

Kép Kép
kismokus
 
 


Sziasztok!

Orsi!
Itt is :lol: ! Torta receptet meg bizony tényleg kérjük :lol: .

Jöttem egy kicsit panaszkodni :oops:

Nem tudom hogy normális mértéken belül van-e amit az én kislányom művel... Szóval mindig nagyon eleven volt és örültem is neki hogy nem egy tedd ki hagy hűljön féle gyerek. Mindent megnéz, mindenre fölmászik, mindent megeszik, folyamatosan jár keze lába és mindent lecsekkol hogyha jól megrázza akkor milyen hangot ad ki. Pl képes a drótkerítést 2 percig rázni és vigyorog azon hogy milyen hangja van. Bent a kórházban az infúzió állványt rázta, otthon a hintaszéket lökdösi a falhoz mert tetszik neki ha kopog. Egyszóval mindent mozgásba lendít. A képeskönyvekből nem érdeklik a képek csak hogy ki be lehet csukni őket. Szóval akkor van nyugton ha alszik vagy éppen kakil... És ezt értsétek szó szerint. A fejét nagyon sokszor rázza mint egy rocker és közben vigyorog. Szóval nem tudom hogy ez még belefér-e az elevenség fogalomkörébe vagy forduljak szakemberhez. Azért fordulok hozzátok mert bár találkoztam már pár kisbabával de ennyire elvennel még sosem. Persze az is igaz hogy eddig egy babával sem éltem közös háztartásban :) . Ha elmegyünk otthonról egész jól viselkedik . Sokszor kérdezik hogy mindig ilyen nyugodt??? :shock: Persze mert olyankor gyakran van kézben, meg be van kötve babakocsiba. Kint az udvaron beveszi az összes kavicsot a szájába. Anyja persze megy kivenni. A kis gézengúz 2 napja, ahogy meglátja hogy megyek kuncogva menekül előlem négykézláb... Nem tudom mi lesz velem ha már szaladni fog. Nyílván én leszek az az anyuka aki állandóan rohangál a gyereke után. Pedig mindenben próbálok nagyon következetes lenni. Amit nem szabad azt sosem szabad. Viszont nagyon sok mindent engedek neki hogy hagy tapasztalja a világot. És itt nem a lekváros kenyér szétmaszírozására gondolok a vadiúj díványon. Szóval nem tudom hogy ez most vérmérséklet vagy nevelés kérdése... És nem rosszalkodásnak veszem a dolgait, pusztán a kiváncsiságának tudom be...de akkor is... :lol:
Szóval az én gyerekem ennyire extrém? Vagí ez teljesen normális?
Köszönöm:)

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Normális :) levi is ilyen volt... de ez változni fog idővel.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok

Orsi
és ez a változás kb. mikor áll be??????????????????
mennyi idő kell neki, kb. hány hónaposan-évesen?

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Zsu! :)
Azt nem tudom, hogy normális-e (de látod, Orsi szerint az), de Kláribaba ugyanilyen. Pontosan azokat csinálja, mint Borka, és tényleg csak akkor van nyugiban, ha alszik. Rá még az én 86 éves nagymamám (aki már látott jó pár gyereket) is azt mondta, hogy nagyon eleven. :lol:

Kép Kép
kismokus
 
 


Zsuzsi, írtad a másikba a fürdetőkarikát....az milyen?fotót tudsz mutatni???

Lilinek boldog szülinapot!
Vendég
 


Erika :)
1.5 -2 évesen nyugodott kicsit le.
de azért most sem az az elülős alkat.

Hunci :)
pl. OK baby fürdetőkarika. Onnantól lehet használni, ha már ül a baba

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Hunci

Olivérnek ilyen van, és nagyon könnyű benne fürdetni.

http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=25

Kép
zsuzsi73
 
 


Orsi!

Nagyon boldog szülinapot kívánok Lilinek!!!! A torta nagyon jól sikerült! Evett belőle?

Kép
bandika
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: