Új privát üzeneted érkezett!

Boszi: mi még nem vettünk Milupa Jó éjszakát tápszert... Nem tudok róla véleményt mondani, de mostanában Fanni is többször ébred éjjel. Szerintem inkább melegük van, szomjasak...

Aranyos Gabika, ahogy "kiterül" a nagy ágyban! :lol:

Többiek?

horvviki
 
 


Anyu vonatja 1 óra múlva beér,még van pár dolgom addig.
Gabika itt rázza magát a CRAZY FROGRA! :lol:

Hát csajok azóta többször cigiztem! :roll: Ma is elszívtam 3 szálat! Remélem nem szokom vissza. Apának nem is mondtam,mert lehet nem leszek cigis újra! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


ejnye boszi :shock: :shock: nehogy rászokja a cigire :):):)

nézd szerintem korosztályi probléma hogy még nem alusszák át az éjszakát rendesen.azt olvastam hogy kb 2 éves korukra érnek meg arra hogy átaludják az éjszakát:)

nika70
Salgótarján
 
 

 
 

Nika lehetséges,de Gabikánál eddig ilyen még nem volt,azért is javasolta a védönő. Ha nem válik akkor se baj....

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi: ejnye! Apára ezért voltál mérges múltkor! Én a helyedben még most leraknám, mert később csak nehezebb lesz. Persze nem akarok beleszólni, csak Gabika miatt is jobb, ha nincs dohányos a családban. Na meg tervezitek a kistesót is! :wink:

Mi most értünk haza. Vettünk anyunak ruhát, olyasmi, mint amilyen Julia Robertsnek volt a Micsoda nőben, amikor kimentek arra a lovasbemutatóra, vagy mire. Az a barna pöttyös ruci, csak anyué fekete-fehér pöttyös. Kedvenc filmem a Micsoda nő, azért emlékszem ilyen jól :lol:

horvviki
 
 


Boszi!
Haláliak a képek! Alvás közben olyan jó nézni a gyerekeket, nem?
Miért nem próbálsz meg rendes vacsit adni Gabinak? Mi okból ragaszkodtok ennyire a tápszerhez?

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Viki!
Imádom azt a filmet :!: :!: :!:
Meg a Greast! :lol:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Ja Viki!
Igen! 3 szívhang van a pocakjában :D Lombikprogramból lettek a hármak.Ez volt a 4. beültetésük és most már sikerült nekik végre :D

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Boszi
Azért kérdeztem a Micimackós újságot, mert több hete nem láttam.
Ma megvettük. Voltunk a Cora-ban.
Gabika nagyon szép, ahogy elfoglalta a nagyágyat :lol:

Helga
Tényleg nagyon jó a kép Áronról és a kocsiról.

Pénteken csengetett a postás.. én is megkaptam a Jengat :wink:

Gani
3 baba nagy feladat lesz, de a lényeg, hogy végre összejött nekik! :lol:

Viki
Milyen volt az esküvő?

Azt hiszem megyek aludni...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Kia: én nem voltam az esküvőn, csak Fanniért mentem oda, szóval csak pár percet voltam. Munkából jöttem, nem is voltam úgy öltözve. Anyuék nem tudom meddig maradtak, még nem beszéltem velük, de délután azt mondták, hogy aranyos az ifjú pár. És Fanni egy hang nélkül végig ülte mind a polgári mind a templomi szertartást! Csak csodálkozva nézett mindent és mindenkit :lol:

Jengát mi még mindig nem kaptuk meg :roll:

Jó szar idő lett hétvégére :? Nem tudom mit fogunk ma csinálni, szerintem csak pihengetni fogunk. Illetve apa tudom mit fog csinálni, meccset fog nézni egész nap. Annyira örülök ennek az EB-nek :?

horvviki
 
 


Sziasztok! :wink:

Hát ez az idő nem vmi szuper! És a jégeső?! :twisted:
Anyu ma ment haza,nemsokára be is ér a vonatja!
Jól érezte magát,csak rövid volt sajnos,holnap már munka! :roll:
Tegnap voltunk a MAMMUT-ban és az AUCHAN-ban,s 21-re értünk haza! :lol: Apjuk volt Gabikával addig.
Kaptam anyutól 2 tuti cipőt,s egy 3/4-es nacit,meg persze Gabika se maradhatott ki semmiből! :P

Elkezdödödt az EB,apa is nézi mikor csak tudja! :wink: Holnap se dolgozik,így együtt leszünk! :P

Képzeljétek a német ismerőseink meghívtak minket magukhoz! Már megnéztem a repjegyet,aug. közepén mennénk pár napra. 106.000Ft lenne 3-nak oda-vissza,ami nem drága,pláne,hogy anyósom azt mondta ő kifizeti mind,csak menjünk és pihenjünk! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi!

És hova mennétek Németországba? Melyik városba? Tök jó, hogy végre fizet nektek valamit az anyós :lol: :wink: Gabikának tuti nagy élmény lenne a repülés.
(Mondjuk én félek a repüléstől :oops: )

Nálunk ma délutáni program:
1. Már félig megnéztünk egy meccset
2. Most Forma 1-et nézünk
3. És ma még lesz egy meccs... :evil:
Még szerencse, hogy két tévénk van, és kicsit később lesz a Stephordi feleségek, inkább majd azt nézem.

Fannit elvitték anyuék a dédimamához Szigetszentmiklósra, lassan hozzák haza, 7-re igérkeztek. Igy délután tudtam pihenni, bár apa a fent emlitett programok miatt nem sokat szólt hozzám :evil: Ja, de végre kivasaltam, amit már halogattam egy ideje :oops:

Többiek, mit csináltok?

horvviki
 
 


Viki Münchenbe száll le a gép,s onnan 50km-re laknak az ismerőseink! :lol: Oda már velük mennénk kocsival! :wink:

Apa nézi hébe-hoba a meccset,meg Gabikával játszik! :P

Képzeljétek KERESZTSZÜLŐK leszünk!!! :lol: Nagyon boldogok vagyunk! Vmikor nyáron lesz majd. Most 6 hetes a baba! :)

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ja és én is félek a repüléstől... :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Anyukám neheztel a németekre,mert őt nem hívták el... :roll:
Azt is mondta,hogy hozzá már ne is menjenek,csak szállodába,ha ezt nem érdemli meg! :twisted:
De szerintem tudják,hogy a mama mellől nem tud jönni.
És különben régen mindig hívták,csak nem tudodt menni.
Marha jó lesz úgy elmenni,hogy tudom anyunak rossz,mert nem ő nem jön. De én nem tehetek róla,hogy meghívtak! :roll:
Nem megyünk mi sem sehova,pláne,ha már 2 baba lesz,s ezt kiszeretném használni... :wink: Anyu se megy tudom sehova nagyon,csak hozzánk,s a legjobb barátnőjéjez,de én nem tehetek róla,hogy nem hívják... :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Mi ez a csend ma lányok??? :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ma nem volt senki??? :cry:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Én ma estig dolgoztam, csak most tudtam jönni.

Boszi: esetleg, ha a mamád el tudna menni veletek, akkor megkérdezhetnétek a németeket, hogy menne ő is.... De tényleg akkor kire maradna a mamád? Ti pedig igenis megérdemlitek a pihenést! :wink:
Nekem is van keresztlányom, de ő már 19 éves. 10 évesen lettem keresztanyuka :lol:

A barátnőm, aki ikreket vár, ma volt 4D-én és kiderült, hogy két fia lesz :lol: Pedig már félretettem neki a rengeteg rózsaszin ruhácskát...

Többiek? Mindenki foci Eb-t néz??? :lol:

horvviki
 
 


én is vagyok vár mostanság ritkábban mert napközben többnyire csak akkor van bekapcsolva a gép mikor gege alszik meg este de olvasni mindig olvasok csak nincs mindig már erőm írni :):):):)

Viki az szép akkor valszínű egypetéjűek :) jó neki hogy egyszerre két babó mondjuk az elején nehéz lesz de később tök jó lesz neki:)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok lányok! :wink:

Viki anyu nem jönne velünk csak külön/mert nem akarna zavarni,meg különben sincs erre most manija,mert sok minden közbejött ami fontosabb sokkal!

:roll:

Szombaton volt 17 éve,hogy meghalt az én drága nagypapám,anyukám édesapja! :cry: Ennek emlékére új síremlék készült anyuéknál!

Papámmal régen...
Kép

Többiek? Mi ez a csend? Ki mit csinál?

Nem semmi meleg lett mára mi?

Ha marad,akkor vasárnap kimennék hajóval a Margit szigetre! :wink:

Tegnap voltunk ablakot nézni is,mert a konyhait kifogjuk cseréltetni műanyagra redőnnyel. Az egész 85.000 lesz mindennel együtt,s 4 hét múlva tudták vállalni. :wink:

Ma beszéltem a BUDAVÁRTOURS-al is.
Átment a mani,tehát már csak várakozunk az indulásig! :lol: LUFTHANSA-val fogunk menni! :P Az út 1:15perc,ami egész jó,mert vonattal több,mint 9 óra lett volna!

Már megvan a keresztfiúnknak is az ajándék+tortát is szeretnék sütni,meg új ruha is kellene! :lol:
Tök rendes a barátnőm anyuka,mert eljön értünk,s haza is hoz minket! :P

Szombaton a Mammutban:
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 



Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 



Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Ma nem dolgozom, apa is itthon van, pihenünk. Fanni most alszik, apa meg tévét néz. Majd délután átmegyünk anyuékhoz, mert vettek új autót (egy Volvót) és hát meg kell néznünk. Délelőtt meg itt volt az ikreket váró barátnőm, már jó nagy hasa van, most van a 20. hétben. Hozta a dvd-t is a tegnapi 4D-s ultrahangról, nagyon ari a két baba :lol: Most kicsit irigykedem rá. Okt. 29-re van kiírva.

Boszi: haláli a táncos videó! :lol: Fanni is így rázza magát, pont azon gondolkoztam valamelyik nap, hogy ezt meg honnan tanulják a babák? Mert én tuti nem mutattam neki, hogy zenére "rázni" kell magunkat :roll: :lol:
És de jó lesz nektek a repülés! Gabika nagyon fogja élvezni :lol: Mikor is mentek?
Mi is már úgy várjuk a nyaralást, mi aug. 1-én indulunk. Szerintem Fanni addigra már menni fog.

Ja, és nem akarlak megsérteni Boszi, de a Mammutos képen csontsovány vagy! :lol: Eszméletlen hogy milyen vékony lettél! :roll: Bocsi a csontsoványért, de ezt jó értelemben irtam! :wink:

horvviki
 
 


Viki 08.12-én megyünk,s 16-án jövünk is vissza,mert 18-án már dolgozni kell apának! :wink:

Eszméletlen ez a meleg! :shock:
De vettem itthonra jégkrémet,meg fagyiztunk is! Gabikának még mindig a tölcsér a nyerő! :lol:

Méghogy én csontsovány??? :lol: A kép csal szerintem,mert én nem látom magam annak! Nagy a seggem,vastag a combon,s nagy a hasam! :lol:

Többiek?

A keresztelő meg július 13-án lesz ez már 100%! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


7végén ezt készítettem :lol:

Kép

Mint a csiga úgy viszi maga után a pihenőszékét :P

Kép
Kép


Telefonál Gabika
:lol:

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Jó reggelt lányok! :wink:

9:30-ra viszem Gabikát 15 hónapos tanácsadásra! Majd jelentkezem! :)

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Itt is vagyok újra! :lol:

10-ra végeztünk is.

Új méreteink:

10,33kg és 79-80cm

Oltástól csak 1-2mp-re sírt,aztán már nevetett is!
:lol: Kifele jövet is integetett a dokinéninek és a védőnőnek síkitozva.
Kihasználtam,hogy még nincs olyan meleg,s voltunk a piacon,s DM-ben is.

Gabika most alszik.
Oltástól 8-10 nap múlva lehet mellékhatás... :roll:

MICIMACI ÚJSÁG MEGJELENT,AKI VESZI!!!!
:lol: Termosz van hozzá!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Én reggel gyorsan elintéztem a munkámat és már itthon is vagyok :lol: Jó meleg van kint! :?

Boszi: 15 hósan milyen oltás van? És milyen volt az új dokinéni?

Fanni már egyre többet megy egyedül. És egyre jobban megy neki, már nem "billeg"annyira. :lol:

Most pihenünk, aztán délután megyünk sétálni.

horvviki
 
 


boszi adatokat mentettem :):):)

Mi nekünk nem volt semmi reakciója az oltásnak:)

viki ez a mumsz elleni. 18 hósan meg jön a következő

nika70
Salgótarján
 
 


Nika akkor a következő nem később van? :roll: Nekem nem is mondták ma,hogy 3 hónap múlva megint szuri! :roll:

Viki a dokinéni nagyon aranyos! :wink:
Hát igen elég meleg van,mi is majd uzsi után megyünk le. Apa ugy volt,hogy csak 14ig melozik,de egésznapoznia kell,mert a kollegájának vmi fontos programja van! :twisted:
Gabika egyedül nem nagyon megy,1-2 lép nagy ritkán,inkább,ha fogjuk a kezét! :roll: Mászni jobban szeret! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!
Viki!
Fanni szuper ügyes kislány :!: Nagyon kis erős lehet. Annyira Bogit látom, minden mozdulatában :D Ő is mindent ilyen korán csinált, mint ahogyan Fanni is. Mikor írsz valami új produktumot, mindig átélem mégegyszer az anno történteket :lol:

Képzeljétek!Pénteken apukám 50 éves lesz.

Lányok!Volna pár kérdésem, amire azt hiszem, hogy itt kapok választ.
A fotókon láttam, hogy legtöbbötöknél laminált padló van.
Most tervezzük felújítani a mi szobánkat, ami a padlótól a "berendezésig" tart majd.
Igazság szerint hajópadlót akarunk, de szóba jött a laminált is.
Nektek milyen vastagságú padlótok van és nem hajlik? Azért félünk tőle, mert eddig még mindenhol hajlósat, nyikorgósat láttunk.Olyat meg nem akarnánk.
Köszike előre is a segítséget!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Most nagy lázban vagyok ettől a kis felújítástól :lol: Tervezem a szoba színösszeállítását ezerrel :lol:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Gabi nekünk 3 éve van padló,s nem hajlik,nem nyikorog. Nagyon szeretjük! :wink: A vastagságát nem tudom... :roll:

Most meg milyen hideg és pocsék lett az idő! :x

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Gani! Egyáltalán nem hajlik és nem nyikorog nekünk sem. A vastagságáról nem tudok nyilatkozni. De én meg vagyok vele elégedve :lol:

horvviki
 
 


Sziasztok!


Az utobbi par napban kicsit eltuntunk, apa ismetelten konferencian volt, es elvitte a laptopot, igy nem tudtam netezni. Aronommal kettesben voltunk, egesz jol birtuk :)
Visszaolvasni meg nem volt idom, de majd ....

A mult penteken del korul Aron belazasodott, es szegenykem nagyon nyűgös lett, rengeteget sirt, nem volt tul jol. Levittem dokihoz, de szerencsere csak natha, amit apatol kapott el, es masnap en is :( Megtudtam, hogy mitol sirt szegenykem ilyen sokat :( Hat en is legszivesebben sirtam volna, annyira fajt a torkom. De az a lenyeg, hogy szepen jovunk ki a bajbol. Aron ejszaka egy germicid kupot kovetoen szepen aludt, es mar nem is tert vissza a laz.
Ma elmeletileg megkapjuk a 15 hos vedooltast, de szerintem meg nem teljesen gyogyult Aron, igy valoszinuleg nem oltja be a doktorno. Ma szerette volna beadni neki a meningitec ismetlot... ezen elegge megutkoztem, hiszen mar kapott 2x 1 eves szuletesnapja elott. Nem egeszen ertem, miert kell ismetlot kapni, mikor egy eves kor utan csak 1 oltas kell?? Egy eves kor elott meg 3?????
Na mindegy.

Na majd visszaolvasok, es reagalok!!!

KépKépKépKép
thelga
 
 


Sziasztok lányok,jó reggelt! :wink:

Helga örülök,hogy te is jelentkeztél,pár sort írtál. :wink:
Áron remélem már teljesen jól van! Jobbulást nektek!

Este adom ugye Gabikának ezt a Jó éjt tápszert,amiből szintén megeszik 300ml-t,de alvásilag nem olyan még mindig a helyzet.
Fejlődési ugrás történt,nem sok jó változással.
Napközben simán alszik a helyén szépen.
Este meg,ha elalszik tuti 1 óra múlva felkel sírva,s akkor vagy 30 percig ott kell lennem nála.
2 napja meg azt a szokást kapta fel,hogy éjfél után nem sokkal felkel,s ide kell hoznom,s velünk alszik! :lol: Érdekes módon itt rögtön el is alszik. Ma is 8:30ig aludt,nem mertem addig én se felkelni...

Az idő sajnos nem a legjobb,ma nem is lesz nagy séta,csak apa elé megyünk majd le,ha nem esik! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!


Boszi,
A 15hos oltas: mumpsz, kanyaro, rubeola. Vannak olyan babak, akiknek egy hettel az oltas utan pottyok jonnek ki a testukon. A doki nem mondta el, hogy mire szamitastok???
A doki nem mondott Nektek semmit, hogy baj e, hogy nem jar meg onalloan Gabika??? En mar kicsit aggodom emiatt!

Tok jo lesz majd a nyaralas Nemetorszagban!!! A repules csodas elmeny! Nekem is az elso repulesem Nemetorszagba volt, de nem Munchenbe, hanem Frankfurtba :) A Lufthansa eleg jo legiceg :)

Gani,
Nalunk hagyomanyos parketta van, de anyukameknal laminalt, es ott sincs semmi gond vele, nem nyikorog.
Ez a Bogi!!! Harom evesen mar ennyire okosak ezek a babak????

Viki,
Gratula Fanninak az egyre ugyesebb jarashoz!!! Nem tudom, mi mikor jutunk el oda :(

Foci-eb: en nagyon orulok neki, nagyon szeretem az ilyen sportesemenyeket! Minden este nezem a merkozeseket, bar mar nem akkora odafigyelessel, mint eddig, ugyanis pont furdetesre esik az elso merkozes, es Aron a fontosabb!!! :D
Apa nem nezi a meccseket :)

KépKépKépKép
thelga
 
 


Helga nekünk a dokinéni nem mondott semmit a szuriról,csak a védönő mondta,hogy ettől nem csak láz,hanem szemgyulladás is lehet. :shock: Mást nem mondott.

Tudják,hogy Gabika csak 1-2 lépést tesz csak meg,mert jobban szeret úgy menni,ha fogjuk a kezét,vagy kapaszkodik. Szerintük teljesen normális. Majd elindul rendesen,s akkor nem lesz megállás! :lol:
Aggodalomra szerintem semmi ok!

Helga
párod nem nézi az EB-t? :roll: hogyhogy?
Enyém alig várja,hogy hazaérjen! :lol:
Én nem nézem,nem igazán szeretek sportmüsorokat nézni. :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Apjuk egy időre elhallgatott a számítógépvásárlással,mert fel lett 1-2 dolog a gépben újítva. :wink:
Aztán jött az XBOX,majd a PSP3 mánia,de mégiscsak rájött,hogy neki a pc a legjobb.
Tehát most,hogy már ne nyagasson kap tőlem 40.000et,s majd vegye meg az új gépet,ami 130.000 körül lesz,de a mostani is el lesz adva,tehát annyival olcsóbb.
Nem örülök neki,de,ha ez meglesz 5 évig nem kell rá költeni!
Így legyen! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Helga: remélem már teljesen jól van Áron! Szerintem ne aggódj a járás miatt, a fiúk később indulnak el, és még teljesen időben vagytok. És látod nem Áron az egyetlen, aki nem indult el még 15 hósan. Hiszen Gabika sem... És Fanni sem jár még úgy teljesen igazából, csak sokszor elindul magától és megtesz 2-3-4 lépést, aztán lehuppan. Viszont ő mondjuk egyre kevesebbet mászik, ha lehet, akkor inkább kapaszkodva, de két lábon eljut mindenhova. Ágytól székig onnan az asztalig, szekrényig, ajtófélfáig.... Mindenben meg tud kapaszkodni.
Minden elismerésem (és Boszinak is), hogy nincs segitséged , és szinte mindent egyedül csinálsz Áron körül. Én nem is tudom, mit tennék anyukám nélkül, ha ő nem segítene. Néha jól esik a pihenés, Fanni mentesen :lol:
Focimeccs: hát engem egyáltalán nem érdekel, apát viszont annál inkább :? Egy hete a tévé elé van szegezve...

Boszi:
Alvás: pedig Gabika mindig nagyon jó alvó volt :roll: De szerintem sem a kaja a gond, inkább most ilyen korszakát éli... Én egyébként szeretek Fannival aludni, sokkal jobbakat és nyugodtabbakat alszok vele, mint nélküle :lol:
Számitógép: 5 évig nem lesz gond vele??? Szerintem a számitógép nagyon gyorsan elavul és hónapok alatt nagyot sokat fejlődik a számitástechnika, mindig valami újat találnak ki. Ha én az én páromból indulok ki, tuti, hogy 5 évig nem elégszik meg ugyanazzal a számitógéppel :?

Ma megvettem Fanninak a Fisher Price-os Sütifalót, és nagyon bejött :lol: Már egy órája el van vele :lol:

horvviki
 
 


Boszi!
Én párom sem nézi a focit.Nem minden férfi focirajongó.Hála Istennek :lol: :lol:
Szemgyulladás az MMR-től :?: :shock:
A párod kap Tőled 40000 ft-ot? Hogy érted azt, hogy Tőled?Bocsi a hülye kérdést :oops:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Gani hát úgy,hogy nálunk én vagyok a PÉNZÜGYMINISZTER,s mindent egyeztetünk minden kiadás előtt.:lol: :lol: :lol:
Most kaptam egy kis manit,s abból kap majd apa! :P

Viki a sütifaló tényleg nagyon aranyos játék,láttam már! :wink:
Hát igen anyukám is mindig mondja,hogy nem irigyel engem egész nap egyedül a babával+ a háztartás. :wink:
S,ha majd jön a második akkor végképp nem fogok unatkozni!!! :P
De ezt vállaltam! :wink:

Ma megrendeltünk az ablakot,majd júli 7-én jönnek! :)

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ja és:

Beszéltem a dokimmal és a rákszűrés,kenetvétel negatív,minden rendben! :wink:
Júni végén kellene hozzá menni a menzesz után majd HPV-re,csak kérdés megjön-e?! :roll:[/u]

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi: nálunk is én intézem a kiadásokat :lol: Közös pénzből, de valahogy úgy alakult, hogy mindig én fizetem be a csekkeket, mindig én számolom ki, hogy mire van pénz és mire nincs :lol:

Boszi, már akartam kérdezni, hogy mi van a cigizéssel? :roll:

Ja, és ma kiderült, hogy apát átvették ide a Bécsi úti Tescoba :lol: Igaz csak októberben fog nyitni, de már valószinű augusztustól átmegy, és addig felvételiztet, meg betanitja az eladókat, meg ilyenek. Max. 10 perc alatt be fog érni dolgozni :lol:

horvviki
 
 


Viki hát elfogyott az az a doboz,s nem vettem,de hiányzik! :roll:

Az tök jó,hogy nyit nemsokára a TESCO! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!


Voltunk tanacsadason, vegulis megkapta Aron mindket oltast, mert mar nem latta betegnek. A szemgyulladast nekunk sem mondta a doktorneni.
Uj adatok: 9970g es 82 cm.
A mereckedesnel iszonyuan sirt, aztan nagyon nehezen, de megnyugodott, majd az oltasoknal ismet sirt, de kevesbe volt kiborulva, mint a mereckedesnel.....
Rakerdeztem, szerinte sem vagyunk elmaradva meg a jarassal, en azert orulnek neki nagyon, mert a futkarozassal talan jobban le lehetne farasztani Aront, es nem kelne olyan koran. Bar most nem panaszkodhatok, mert a betegsege miatt kitolodott az alvokaja Aronnak, mert ma is pl 5:40-ig birta :) Hurra! :)

Boszi,
Mi a Jo ejszakat teljepet probaltuk ki, de nekunk sem igazan jott be a pozitiv hatasa. Finom volt, izlett neki, de nem aludt tole tovabb.
Viszont ezzel a magatokhoz vevessel ovatosan banj, nagyon gyorsan oda tud szokni a baba a szulok koze.....
Tok jo, hogy minden negativ!!!! Cigi: NE!!!
Ja igen, kerdes: ismersz valami jo olcso szallast Siofokon??? Jo lenne ott nyaralni az iden, hogy Aron is lassa es megtapasztalja a Balatont.

Viki,
Hat gratula a nagylanynak! Aron is sokat jon-megy a butorok menten, de egyik butortol a masikig mindenkeppen masszassal megy. Sutifalo: dilemmaztam, hogy sutifalo vagy szerszampad, vegulis a szerszampad mellett dontottunk, de nagyon tetszett a sutifalo is. Nalunk egyebkent most nagy favoritok az autok! Imadja oket, igazi fiu!!!
Hurra Tesco!!!!
Nem is tudod, mennyire irigyellek azert, hogy anyukad itt lakik szinte a szomszedban. Olyan jo lenne, ha az en anyukam is itt lenne, nemcsak a segitseg miatt, hanem ugy egyebknet is!!!!! De Ok nem tudnak, akarnak eljonni Szegedrol. Iszonyu nagy valtas lenne nekik Budapestre koltozni (nem mellesleg nagyon penzizu a dolog)

KépKépKépKép
thelga
 
 


Pénzügyminiszter :lol: Ez nagyon jó :lol: Tettszett ez a kifejezésed Boszi :D

Nekem sem laknak itt a szüleim. Ez rossz. De 1 ház van anyósék és Mi köztünk és hát szuper anyósom van hála az égnek 8) Tényleg egy szupernagyi. Mindig ráér, ha szükségünk van rá, önzetlen és segítőkész.

Nektek milyenek az anyósotok és apósotok? Ki, hogyan jön ki velük?
Apósom amolyan nagyfőnök típus :lol: Nagyon be tudja osztani más dolgait. DE! Azt hiszem a gatyáját is levenné, ha attól nekünk jobb volna :D

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


nálunk apóst kenyérre lehet kenni és nagyon szeret beszélni alig lehet lelőni :) anyós meg olyan amilyen:) jól kijövünk csak ne legyünk két három óránál többet összezárva :) akkor ki tud borítani most a legújjabb hogy miért nem beszél még a gyerek:) ma mondom gegének hogy buta vagy mert elkezdett harapni erre mondta hogy buta de egyszeri és megismételtettni már nem tudtam vele szóval nem lesz gond meg amúgy is ráér két éves koráig de addig el fog kezdeni majd csak lesünk be sem fog állni a szája :)

Helga ne aggódj van még ideje elindulni :) és ha már kapaszkodva megy akkor két hét és el fog indulni:) mondjuk ez nálunk nagyon gyors volt 9,5 hónaposan felállt és egy hónap alatt megtanult mászni, felülni,járni szóval ne aggódjatok :) ez már a járás eleje

Én nem is tudom mit nem adnék azért ha anyu itt lehetne segíteni szerintem miuután kiderűlt az öcséméknél hogy nem Tomié a ygerek tuti leköltözött volna hozzán hónapokra :) de sajna nem teszi ezt már meg soha többé még most így másfél év után is annyira hiányzik csak most értem mit érezhetett hogy nem voltam otthon :(:)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok,jó reggelt! :wink:

Helga örülök,hogy akkor minden ok,s megkaptátok az oltást! :wink:
Az éjszaka szuper volt! :lol: Gabika még mindig alszik!
2kor felsírt,megnéztem,betakartam,s azóta is alszik. :P
Talán visszaáll a jó kis rend.

Cigi hát....
Tegnap este apjukkal cigiztünk az erkélyen! :oops:
Ma meg kértem tőle reggel,mert nekem nincs itthon. Hát rossz volt elkezdeni,de hiányzik. Apjuk is azt mondta,hogy ő is hetekig csak napi 2-3 szálat szívott. Ha terhes leszek azonnal eldobom ez nem kérdés,de néha jól esik.
Ja és a párom öccse 1 hét alatt többet elszív,mint a párom 1 hónapban ! :shock: Jó mi?!

Szállást sajnos nem tudok Siófokon,mert ugye ott mindig csak látogatóban voltunk,de nézd meg itt:

http://www.szallasinfo.hu/szallasok/siofok.php

Gani hát anyósékkal jól kijövök,mindig kedveskedek apósnak,mert a sós pogi a kedvence!
:lol: Nézeteltérés mindenhol van,de nálunk nem nagyon! :wink:

Képzeljétek a sógorom e hétfőn jön haza Anliából. Úgy volt,hogy júli közepén,de változott a terv! :P Már az egész család nagyon várja,mert 2006 szeptembere óta nem volt itthon.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Azt nem is meséltem,hogy az én drága kisfiam tegnap alakított :lol:

Kapott téli fagyit.
Itt ette szépen a szőnyegen,aztán fél perc múlva meg már azt hallom,hogy zörög vhol.
Hát a konyhában volt,s a járólap addig már tiszta csoki volt,bejárati ajtó. :lol: És a 2 szép kis kezével a tapétába is szép csokis csíkokat csinált! :lol: Még jó,hogy lejött.
Ja arról már nem is beszélek,hogy a ruhája és az egész gyerek milyen szinten volt csokis!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?