Új privát üzeneted érkezett!

szia zsu ide is megérkezett a vihar dörög meg szakad az eső is! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Küld alá anyóst! :lol:
zsu83
 
 


akkor küldeném alá ha diónagyságú jég is esne.legyen valami értelme is! :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Szerintem még lesz nálunk is zuhi megint, mert eléggé elvan borulva! :lol:
zsu83
 
 


Képzeld anyósomék ma itt voltak nálunk, és elkezdett gyanakodni, mivel látta hogy sápadt vagyok, meg gyenge! Alig tudtam magam kimagyarázni! A fürdőszobából meg gyorsan elraktam a teszteket! :D
Tuti hogy sejti!
zsu83
 
 


nem biztos hogy sejti.lehet az ember beteg,mert hányingere van meg ilyenek.
Nem csak terhesség jár ilyen rosszullétekkel!.ügyes vagy,amíg kell ki tudod majd magyarázni! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pont arról beszélgettünk az előbb a férjemmel, hogy mikor is mondjuk el a hírt!? :lol:
zsu83
 
 


gondolom ha már tul vagytok a kritikus időszakon?!! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Igen, szerintem is várunk még! Talán majd a 10-12. hét körül!? :roll:
zsu83
 
 


nekem anyósom mindig azon volt hogy nem szabad titolni a terhességet ha rákérdeznek mert akkor elmehet a baba :):( engem ezzel a babonákkal mindig az őrületbe kergetett meg hogy ne tegyem azt hogyha megkívánok valamit hogy nem eszem legalább egy falatot mert az is árt a babának.Hát nekem ilyen anyósom van:) én nem tudtam eltitkolni előle mertő volt velem a dokinál :) meg nem is akartam onnantól kezdve arany életem volt :):):) semmi megerőltetőt nem engedett nekem :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok csajok!
Ujra itt!
Nem lehet itt hagyni titeket!
encike 2
 
 


Sziasztok!

Encike! Örülünk, hogy újra itt vagy.

Zsu! Ma hogy vagy? Én biztos nem bírnám ki a 10-12. hétig. De megértem, aki így tesz. Szerintem én nem is tudom majd eltitkolni, mert egyik vasárnap anyukáméknál, másik héten pedig anyósomnál ebédelünk.

Nitácska! Testvéred hogy van? Anyóst végül kiküldted a jégre? Nálunk szerencsére csak eső volt, de dörgött és villámlott rendesen.

Nem tudom, hogy mi van velem. Tele van a f.....m magammal. Ma reggel pisilés után a wcpapíron találtam egy kis vért, :oops: azóta semmi. Pirinek még nem kellene jelentkeznie, csak hétvégén vagy a jövő hét elején. Igaz, most előbb volt pém, a 11-12. napon, de akkor is korai. Feszít a cicim, és délutánonként olyan álmosság fog el. Tegnap is aludtam két órát délután. Most is mindjárt leesik a fejem. Már megint szórakozik velem a testem? Délben ráadásul szédültem és hányingerem is volt. Szerintem piri lesz, s holnap jön a niagara. :cry:

Kép

Kép
kiriki
 
 


kiriki a tesóm hála égnek jol van.kapott egy vadászgörény/azt mondja az első gyereke/.most leköti minden figyelmét,hála égnek,jár megint lovagolni is,így nincs idelye a hülyeségeken gondolkodnia! :roll:
Anyóst nem küldtem ki mert itt is csak eső volt jég sajna elmaradt! :? :(
Még bármi lehet 3 nap alat,lehet nem a tested játszik veled hanem a baba! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nika: Legszívesebben én is elmondanám, lehet hogy el is fogjuk mondani, legalább csak a szülőknek, aztán később majd az egész családot beavatjuk! Nekem is jobb lenne, ha anyukám meg az anyósom is a segítségemre lenne! :) :) :) Biztos nekem is arany életem lenne! :D

Encike: Úgy örülök, hogy újra itt vagy velünk! :lol: Nagyon aranyosak az új vonalzóid! :)

Kiriki: Köszönöm, ma egész jól vagyok! Így is maradhatna! :D
Hát én se nagyon tudom titokba tartani szerintem, mi is hétvégenként a szülőknél ebédelünk! :) Bár nem tudom, hogy melyik lenne a jobb, ha már most tudnák, vagy később!? :roll:
Gyanús vagy te nekem! Nálam is a fáradtság volt az első jel! :lol:

Holnap megyek az orvoshoz! Remélem minden rendben lesz! :)
Péntek 13.-a :? :(
zsu83
 
 


Nita: Örülök, hogy a húgod jól van! :lol: :lol: :lol:
zsu83
 
 


zsu minden rendben lesz!lehet szerencsenap is 13.-a! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Remélem Nita igazad lesz! :lol:
zsu83
 
 


Zsu!
De aranyosan üdvözöltél, köszike. És látom kiszurtad a vonalzoim. Igaz van még 5 éves Dorinám is, de ha felteszem kiirja, hogy tul hosszu az aláirás, igy szegénykém kimarad, de majd cserélgetem.
Holnapi naphoz sok sikert, majd jelentkezz ám!
encike 2
 
 


zsu szerintem a doki után minden rendben lesz és szerintem utána már el is mondhatod :):)
Encike én is örülök hogy nem tudsz elszakadni tőlünk :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Hát nem is lehet, Nika.
encike 2
 
 


Encike: Köszi! Persze hogy jövök! Remélem jó hírekkel! :lol:

Nika: Szerintem el is fogjuk mondani, most úgy döntöttünk a férjemmel! :) Szerintem már ő is büszkélkedni akar, hogy apa lesz! :wink: :lol:

Jó éjszakát lányok, puszi!
zsu83
 
 


Sziasztok!

Nita! örülök, hogy a tesód jobban van. Jó ötlet volt a vadászgörény, kicsit eltereli a figyelmét, s talán idővel jobb lesz. Ráadásul biztos sok örömet is okoz egy ilyen kis álllat.

Zsu! Minden rendben lesz. Jelentkezz ám, hogy mit mondott a doki. A 13-a még szerencsét is hozhat. Nem hiszem, hogy én is csatlakozom hozzád, mint kismami. Tiszta hisztis voltam ma délelőtt (nálam ez előjel),de még piri nem jelentkezett.

Kép

Kép
kiriki
 
 


kiriki: hiszti lehet baba jele is :):): ne add fel mig nem jön a piri :) remélem 9 hónapig nem, is látogat meg téged :)

Zsu: mesélj mi van ?

nika70
Salgótarján
 
 


Kiriki!
Mikor nem kellett megjönnie?

Zsu!
???????
encike 2
 
 


Sziasztok lányok!

Szerencsét hozott a mai nap! :lol: :lol: :lol:
6 hetesek vagyunk! :lol:
17*11 mm-es petezsák! 4 mm-esek vagyunk! :lol: :lol: :lol:
És már pulzált a szívcsöve a picikémnek! :lol: :lol: :lol:
Hát kikördült ma egy-két könnycsepp!!! :lol: :lol: :lol:

Kiriki: Míg nincs piri van remény! Én kívánom hogy minél messzebbre kerüljön el! :lol:

Mindjárt cserélek vonalzót is! :lol:
zsu83
 
 


Zsu!
De jo, akkor nagy a boldogság!
Látom az uj vonalzod. Szuper.
encike 2
 
 


Köszi Encike!
A férjem alig akarta lerakni az uh képet, úgy örült neki! :lol:
zsu83
 
 


Sziasztok!

Zsu! Micsoda jó hírek. Jó érzés lehetett. Tényleg jó az új vonalzód.

Köszi a drukkokat. Csak vasárnap-hétfőn kellene megjönnie, de ha visszaáll a ciklusom 28 naposra, akkor csak kedden. Ma is barnázgattam egy picit. Én most lemondtam ebben a hónapban a babáról, úgy érzem, jön piri.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Hallottatok az ANTIOXANT-rol?
encike 2
 
 


Kiriki: Köszönöm! :lol: Hát ez volt életem legszebb napja, az esküvőm után! :lol:
Még ne add fel a reményt! Én is így voltam vele,hogy meg fog jönni, aztán mégis baba lett! :lol:

Encike: Én nem hallottam róla! Ez valami gyógyszer? :roll:
zsu83
 
 


Nem vitamin. Segit a teherbeesésnek és a férfi is szedheti.
Csak érdekelne tapasztalat, nekem is ajánlották.
encike 2
 
 


zsu: tök jó :):):):):):) nem tudod feltenni nekünk a képet had "irigykedjünk" kicsikét :):):):)

ezt találtam az antioxidánsokrról

Antioxidánsokkal a meddőség és vetélések ellen



Az elmúlt két évtizedben megduplázódott hazánkban a meddő házaspárok száma, minden 7. házaspár problémája. A terméketlenségért a statisztikák szerint a nők és a férfiak azonos arányban felelősek, az esetek 20%-ban pedig mindkét félnél problémák vannak. A meddőség okai lehetnek a környezeti ártalmak (a levegő és ételeink kémiai szennyezettsége), valamint a fizikai-szellemi túlterheltségtől származó oxidatív stressz fokozódása. A nők esetében a peteérés szabálytalanná válhat, a férfiaknál pedig a terméketlenséget sok esetben a sperma oxidációs károsodása okozza. Terméketlen házaspároknak gyógyszeres kezelés kipróbálása előtt, de terhességre készülődőknek is feltétlen ajánlott antioxidánsokkal felerősíteni a szervezetüket a biológiai feladatra.

Terhességre készülődve

Orvosbiológiai kutatások szerint az antioxidánsok segítik a menstruációs ciklus szabályosságát, javítják a fogamzás hatékonyságát. Igazolást nyert az is, hogy az étrend antioxidánsokkal való kiegészítésének hatására a férfi termékenységi mutatók is javultak. A szelénnek, mint antioxidánsnak ugyancsak fontos szerepe van az ondó megtermékenyítő képességében, növeli a spermiumok mobilitását.

Terhesség idején fokozódik az antioxidáns igény

A női szervezetnek a terhesség alatt fokozott szüksége van antioxidánsokra. Védik a magzati burok épségét, gátolják a magzati fejlődési rendellenességeket, hiányuk esetén a terhesség veszélyeztetetté válhat (Forrás: Curr. Opin. Obstet. Gynecol., 2006)

Melyik antioxidáns étrendkiegészítőt?

Az antioxidáns étrendkiegészítők közül leghatékonyabbak azok, amelyek sokféle gyümölcs kivonatát tartalmazzák. Az ilyen készítmény hatóanyag-komponensei fokozzák egymás élettani hatását. A növénykivonatok a bioflavonoidok mellett számos létfontosságú nyomelemet és vitamint is tartalmaznak. Nem toxikusak és mellékhatásoktól mentesek. Feladatuk a szervezetben felhalmozódó, káros oxidációt okozó szabad gyökök hatástalanítása, a sejtjeink, ezen belül a szaporodás alapját képező ivarsejtjeink épségének védelme.

nika70
Salgótarján
 
 


nem vitamin antioxidásns ami annyit jelent hogy megköti a káros anyagokat a szervezetben :):):):)
ártani biztosan nem árt :9

nika70
Salgótarján
 
 


Nika: Sajnos nem tudok most felrakni!

Jaj lányok, megint elvagyok bizonytalanodva, hogy mikor mondjuk meg! :roll: A barátnőm azt mondta, hogy várjuk a 12. hétig! :roll:
Pedig én már úgy elmondanám! :roll:
Jövőhéten megyek háziorvoshoz, ekg-ra, vérvételre, védőnőhöz! 3 hét múlva megyek vissza a dokimhoz!
zsu83
 
 


Köszi Nika, ari vagy.
Én is keresgéltem a neten, sőz már az árát ius tudom.
Szerintem szedni fogom, hátha ez is segitene egy kicsit.
encike 2
 
 


Csak kivi voltam ,hogy közületek szedi e valaki vagy tapasztalat van e erről.
Számomra ez tök ismeretlen még.
encike 2
 
 


Szerintem is kezdd el szedni Encike, egy próbát megér! :)

Délután megyünk sétálni Alcsútdobozra az arborétumba! :D
Jót fog tenni a friss levegő! :lol:
zsu83
 
 


Sziasztok!

Encike! Az az antioxidáns mennyibe kerül? És hol találtad? Engem is érdekelne.

Nika! Köszi a cikket.

Zsu! Biztos jót fog tenni a délutáni séta. Nektek kell eldöntenetek, hogy mikor mondjátok el a babócát. Én a melóhelyen biztos nem mondanám el korán, de a család az más. Ott nem bírnám ki.

Most már biztos, hogy nem vagyok babás. Ma megérkezett piri teljes gőzzel, úgy görcsöltem, hogy egész délelőtt feküdtem, s a gyógyszer sem használt, már fedőt melegítettem. Most már jobban vagyok. Remélem ennyi volt a kínzásból. Érdekes, most annyira nem vagyok letörve. Hétfőn megyek vérvételre általános, és hormon, aztán a 21. napon megint. Szerintem nem jó a progiszintem, azért barnázgatok. Most majd legalább kiderül.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Sziasztok!

Megint eltűntem. Próbálok kikapcsolni, hátha összejön így a baba! Voltunk nyaralni is egy hetet, ami nagyon jól sikerült. Az elmúlt időben nem is nagyon olvastalak benneteket. :oops: :oops:

Most visszapillantottam pár sort!

Zsu: hatalmas gratula a picihez!

Encike: ne keseredj el, nemsoká tuti lesz babócád!

Kiriki: sajnálom a pirit :( Remélem következő hónapban te hozol egy + tesztet.

A kismamik remélem jól vannak.

A hamarosan kismamiknak meg kitartást, eljön a mi időnk is!

Bocsi, hogy most nem írok mindenkinek. Igyekszek többször benézni.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


encike ártani tuti nem árt meg sőt a szervezeted egy kicsikét még helyre is rázódik tisztul:):):)

Zsu szerintem nyugodtan mondjátok meg legalább az anyukáknak szülőknek a többieknek meg ha rákérdeznek nem kell letagadni de magatoktól még ne mondjatok semmit igy a kecske is jól lakik és a káposzta is megmarad :):):):)

Kiriki: mensi :(:(:(:(:( de majd jövő hónapban új reményekkel csak ne törj le :):):):)

Viri: semmi baj és lehet a kis egy hetes kikapcsolódás babát is eredményez majd ? :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Kiriki!
ird be a google keresöjébe, hogy antioxant!Igy kiad több mindent és tudsz keresgélni. Kb 3ezerbe kerül.

Kisvirág!
De jo, hogy jelentkeztél! Hol voltatok pihenni? Nekem a 7en megjött, eltüntem pár napra, de visszajöttem, mert hiányoztak a többiek.
Te is gyere többször!

Végre kisütött a nap!

Gyerköcök anyuéknál vannak, apcival kihasználtuk az időt!
encike 2
 
 


Sziasztok!

Kiriki: Sajnálom pirit! :cry: Pedig úgy drukkoltam! :cry:
A meleg fedőt régen én is alkalmaztam, néha többet ért mint a gyógyszer!
Remélem minden rendben lesz a vérvételen! :lol:

Virág: Köszönöm! :lol:
Hol voltatok nyaralni? Lehet hogy már egy kis pocaklakóval jöttetek haza!? :wink: :lol:

Nika: Hát ma arra jutottunk a férjemmel, hogy megmondjuk jövőhéten! Én már nem tudom letagadni, és szerintem se szabad úgy tenni, mintha nem lenne! A többi családtaggal még várunk, de a szüleink igazán megérdemlik, hogy velünk örüljenek! :lol:
Főleg hogy mindkettőnk szüleinek az első unoka! :lol:

Jó volt ma a délutáni séta! :) Jó volt a város zaját kicsit magunk mögött hagyni! :)
Sajnos megint kezd rámjönni az émelygés :( , remélem rókakoma elkerül!
zsu83
 
 


Szép álmokat!
encike 2
 
 


sziasztok!én se tudtam jönni 3 napig ide oda mentünk! :lol:

Lányok már 5 hete és 2 napja volt a műtét.pár napja krémes fehér folyásom van!
:roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Köszi a drukkokat, majd a következő hónapban talán összejön a baba. Egyébként nem értem, már két napja mensizek, s nem hogy lement volna a hőm, inkább még emelkedik. Tegnap előtt 36,6, tegnap 36,7, ma 36, 9 volt. Mitől van ez? Holnap megyek vérvételre.

Encike! Köszi. Kíváncsi vagyok nálad milyen hatása lesz.

Nika! Mi ez a folyás?

Zsu! Rókakoma elkerült?

Viri! Hol nyaraltatok?

Kép

Kép
kiriki
 
 


kiriki nem tudom! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita: Nem tudom mitől van! :roll: Lehet hogy még időre van szüksége a szervezetednek, hogy beálljon!? :roll:

Kiriki: Tegnap elkerült rókakoma! Ma viszont meglátogatott délelőtt! :cry: Pedig olyan jólesett a reggeli müzli és a gyümölcs! Úgylátszik a babókámnak nem nagyon ízlett! :cry:
Ezekután a sokszor eszem keveset taktikát alkalmaztam! Ez úgy látszik bevált! Vacsit egész jól ettem, és nem is kívánkozott ki belőlem! :lol:
Nem tudom mi lehet a hőddel! :roll: Gondolok rád holnap reggel! :) :)
zsu83
 
 


zsu lehet ,hogy még nem állt be a szervezetem igen!
mára elteszem magam,jóéjt! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó éjt Nita! :lol:
zsu83
 
 


Kiriki!
Nézegettél a neten?

Zsu!
Jo sokszor meglátogat a komád!

Nita!
Nem a menszi környékez?
encike 2
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?