Új privát üzeneted érkezett!


Sziasztok!

Szandra, nem csoda, hogy fáradt vagy, aki ennyi labda között csúszdázik :)
Tényleg, hol voltatok, ahol a szülő is bemehet? Nagyon jó képek, szokás szerint :)
Edó egyre jobban hasonlít Tamira. Csodaszépek. A kedvenc képem az, ahol Tami csukott szemmel fekszik a labdák között. CSipkerózsi :)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


 
 

Azt hittem a búgó, szexis hangodról!!!! :wink: :wink: :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Kép

Kép
kállai
 
 



Sziasztok!

Nem tudom valaki vett-e mai Blikk-et, de benn van az Uram...
Sztár! :P

Még fotón is szerepel... :lol:

Na majd megmutatom... ha érdekel valakit...

Akkor holnap!

Szandra!

Tudtam, hogy másoknak is megmutatod!!!!!! :twisted:

anett
kállai
 
 





Szandra!

nosztalgiázom.... és gyönyörűek a gyerekeid!

Ja, az más 8) :P

a.
kállai
 
 


Sziasztok!

Ma a helyzet egy kicsivel jobb, és az éjszaka is elég jól telt. Azt le számítva, hogy mikor tisztába tettem úgy fél három körül, mert szopizás után igen csak teletette, olyan erővel kakilt le egy újabb adaggal, a lábam, a pólóm, a parketta kb egy méterre az pelánkázótól, és persze a ruhája, és minden ami még a pelenkázon volt csupa kakis lett. Így mentünk a csap alá, amítől persze felébredt és egy jó órámba telt újra elaltani és a nagyját eltakarítani, szerencsére szegény Zolim nem kényes, és ebben a szarügyben is segített. Jól sikerült a tornáztatásom!!! :lol: :lol: :lol:
Jó szórakozást ma estére! Mi kb. ilyenkor szoktunk fürdetni.
Teszek fel néhány képet:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Most csak villámgyorsan:
Nem tudom mi lesz még az estével, összetett.... Ha megjelenek, majd én leszek a meglepetés :lol: :lol:
Gyöngyi, imádlak!! :lol:
Zavaros a fejem, tele van mindennel...lehet, hogy én is dolgozó nő leszek, majd írok, igérem :!: :!:

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Kb. 1/2 óra múlva Dóri baba és Zéti manó a lakópark környékén lesz fellelhető! Ha valaki arra járna... :wink:

Puszi!


Drága Gyöngyi!


Sztem nekem a ma este nem fog menni... :( :( :(

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


sziasztok,
reggel óta próbálok belépni erre a sz*r babanetre, de eddig nem engedte, grrrrrrrrrrrrrr
Marcival nehéz éjszakánk volt, két órán át ordított éjjel. Most is nagyon nyűgös, és fogalmam sincs, mi a baja. Tegnap el kellett mennünk papírügyeket intézni a Lakoshoz, nagyon remélem, hogy nem ott kapott el valamit, ami most jön ki rajta...
Ha nem lesz jobb a helyzet estig, akkor lehet, hogy nem tudok csatlakozni a bulihoz :( :( :(
Jövök majd bővebben is, ha tudok

Kata

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Ejjj, csajok!
Szomorú leszek ha ennyien lemondjátok.

Kata!
Ha tegnap voltatok a dokinál akkor onnantól számítva 3 nap mire kijönne rajta bármi féle betegség. Lehet, hogy ez a hirtelen időjárás változás viseli meg. Azért ha megnézed felnőttként is tiszta sz@rul viseljük ezt, hát még egy ilyen édes kis manó mennyire is de benézel, hogy megismerhesselek személyesen is.

Erről a lakóparki sétáról lemaradtam, de legközelebb szefülesebb leszek.

Szandra

szandrakiss
 
 


Nahát milyen csend....

Köszönöm a tegnep estét, szépen belerázódunk majd! :D

anett
kállai
 
 


sziasztok,
sajnálom, hogy lemaradtam a tegnapi buliról, de Marci mellett úgy néz ki, hogy nehéz előre tervezni... Tegnap este 7 körül sikerült elaltatnom, elmentünk vele sétálni, majdnem két órán át keringtünk a lakóparkban. 9 előtt 10-15 perccel jártunk a Cream felé, be is néztem, hátha valamelyikőtök már ott van, és be tudom mutatni a kiscsávót, de nem volt akkor még ott senki. Aztán hazajöttünk, utána következett a fürdetés, etetés, fejés, és 11-kor már nem volt erőm elindulni :(. De remélem, nagyon jól éreztétek magatokat, és kérünk élménybeszámolót!!!!!!
Évi, most, hogy olvastam, hogy tegnap a lakóparkban sétáltatok esett le, hogy akkor én benneteket láttalak a CBA-ba menet... Ha ezt tudom, megállok megnézni a gyerkőcöket! Illetve most már tényleg egyeztessünk, hogy valamikor együtt tologatunk! Ma fél8körül indultunk, de fél9kor már olyan kánikula volt, hogy inkább hazajöttünk, mert ez elviselhetetlen.....
Adri, Dóra baba nagyon szép, kérünk még képeket!
Anita, mi ez a dolog a munkával kapcsolatban? Volt tegnap ezzel kapcsolatban bejelentés?
Mi jól vagyunk, Marci már 3kg. Ma megyünk megint szurira és vérképet is néznek. Meg akarom kérni a dokinéninket, hogy nézze meg tetőtől-talpig Marcit, mert csak akkor leszek nyugodt, ha ő azt mondja, hogy minden OK vele. Egyébként azt hiszem, gyerekorvost fogunk váltani, mert a Lakosban (ismét) csalódtam a héten.
Szandra, elküldenéd nekem a dokinénitek elérhetőségét?
Kata
Kép

Kép

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Anett, egyszerre.... :)

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok!

Kata nagyon sajnálom, hogy nem találkoztam veletek, de majd legközeebb már tuti.

Adri!
Nagyon édes Dóri baba, nem is tudom melyikőtökre hasonlít inkább, olyan mix bébi, nem?

Csajok!
Rendelek Flavonos lekvárt (az a vitaminos cucc) akit érdekel jelezze és akkor úgy rendelem.

Jó volt a tegnap este csak sajnálom, hogy olyan hosszú volt az asztal így nem tudtam mindenkivel kapcsolatban lenni folyamatosan. Na de sebaj, legközelebb kerek asztalt kérünk :wink: :) .

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok![/b]

Tényleg nagy a csend...biztos jól lefárasztott benneteket a fergeteges buli :roll: Jól gondolom :?: Na, de most már dél is elmúlt :!: :!: :!: ÉBRESZTŐ bulis banda!

Mikor várhatjuk a képes beszámolót? Mert ugye lesz :?:

Ja, és remélem, hogy hiányoztam!

Kata!

Kár, hogy nem taliztunk tegnap :( Pedig elég sok időt töltöttünk a cukiban...kibeszéltük a szülés témát a tulaj csajszival :) Ott láttál minket?
Igen, a találkánk már nem tűr halasztást :wink:

Nagyon kis mosolygós a Marcitok! Olyan kis huncutka a mosolya :P

Anett!

Szöget ütött a fejembe a mondatod :roll: ...Mibe kell belerázódnotok :roll: :?:

Ja, és én is szeretném majd látni azt a Blikket !

Szandra!

Egyre jobban hasonlít a Tamira az Edó :shock: Eddig ez nekem fel sem tűnt... :oops:

Ugye ez a fönti 2 sor nem a tegnap esti beszámoló akart lenni? Ennyivel nem szúrhatod ki a szemünket!

Milyen volt a készen vett darált mák?

Anita!


Izgulhatsz mit válaszol nekem a Szandra... :wink: Ha negatív véleményt mond igénybe veszem a felajánlott szolgáltatásodat.

Milyen munkahely? Van már publikus fejlemény ez ügyben?

Anikó!

Jó volt látni titeket tegnap! (Ugye így jár, aki nem zárkózik be eléggé...pedig én írtam, hogy megyünk :wink: )

Szuper, hogy Maja már nem beteg :D

Judit!

Neked sikerült bezárkóznod... :wink:

Katus!

Hogy áll a sziklakertetek? Anikótól tudom, hogy azon dolgoztok...

Ildikó!

Remélem már jobban vannak a törpjeid :roll: :!:

Gyöngyi!

Tudtál ma dogozni menni? Vagy "betegségre" hivatkozva kihagytad a napot :P ?

Sára „akt”-ja nagyon tuti!!!

Ibolya!

Hú, Domonyvölgy! Az állítólag tényleg nagyon szép hely... Nagyon jó kis céged van, hogy oda visz :shock: ...pláne mivel "passzív" állományban vagy.

Csuklód rendbe jött már?

Andi!

Sikerült megszerezned a szövettani eredményt?

Többiek? Almi? Dénesandi? ................(ha valakit ki hagytam volna) Merre jártok???

Na, és akkor rólunk:

Jó hogy nem ígértem nektek semmit a tegnap estére, mert Zétimanó kicsit nyűgi volt kb. 7-től...majd 9 körül elaludt és úgy kellett felkelteni fürcsire...na, ennek sem örült nagyon...aztán megint sírt a cicin, én azt hiszem talán a fáradtságtól...utána meg már nem nagyon tudott elaludni...úgy 1/2 1 körül sikerült elaltatnom...reggel viszont szinte keltenem kellett 1/2 7-kor...ugyanis 1/9-re mentünk dokihoz...ma kapta meg a 2 hós oltását....egész jól viselte[size=9]...(meglepő módon én, paraanyu is)...csak pár mp-ig sírt amikor beleszúrta a tűt a doki...én meg egyáltalán nem :( . Ja, és az ottani mérleg szerint 5.15 kg :shock: ... sztem azért annyi még nincs...max. 5.10 lehet.

Viszont a mai megpróbáltatásainknak még nincs vége...ma 18.40-re kaptunk időpontot csipőszűrésre is...szegénykém nagyon fogja utálni ezt a mai napot. (meg én is)

Na, megyek nézek valami kaját...nehogy má' lefogyjak és jó legyen rám minden tavalyi rucim...a végén még nem vehetek újakat!

További szép napot!

Puszi!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok,

Köszönöm Csajok a tegnap estét, nagyon rég nevettem ennyit, úgy éreztem magam mint egy tini :)
Én is csak azt sajnálom, amit Szandra, hogy olyan távol volt tőlem a csapat egyik fele. Van kör alakú asztal is? Akkor legközelebb oda menjünk szerintem is :)

Évi,
igen, hiányoztál.
Sok kitartást a csípőszűréshez, Zéti nagyon ügyes, nem lesz gond (az oltásnálé sem volt) :)
A szkilakertünk (2 db) kb 30X40 cm-es, és most annyi virágot lejmoltunk Anikóéktól, hogy az egész kertet beültethetnénk vele :)
És ha mégegyszer az alakodról panaszkodsz itt nekünk, akkor átmegyek és telepakolom tükrökkel a lakásotokat, hogy vedd már észre magad! Nohát :)

Ibolya,
Geri hogy van???? Remélem hamar elmúlik.
Ancsi 1-kor volt hajlandó elaludni, pont, amikor ebédeltetni akartam. Szerintem meglátta a kanalat a kezemben és inkább az alvásba menekült egy kiadós hiszti után :?

Anett,
van még esélyünk a Blikkes cikket látni, vagy örökre lemondhatok róla? :)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Évi,

Muszáj bezárkózni, mert Zorka ki tudja nyitni a kaput...
De van ám csengőnk:)))Ha legközelebb erre jársz feltétlen mutasd be a fiadat végre!!!:)

Cukiról jut eszembe; evett már valaki fagyit a Kispatak cukiban? Milyen?
Vendég
 


Judit,

szerintem jó. Bár én fagyifüggő (is) vagyok :)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Judit,
mi már ettünk. Nagyon finom! De komolyan!

Katus,
pedig mi még középen ültünk, nem is volt olyan messze tőlünk senki..., de én is csak vagy erre, vagy arra tudtam figyelni :oops: De ettől függetlenül jól éreztem magam! :-)

Évi,
sikerült hozzájutnom a szövettanhoz, negatív lett. Igaz, vártam rá hétfőn is, kedden is... de kitartó voltam.
Kár, hogy nem tudtál jönni tegnap!

Gyöngyi,
mi volt ma a sebészeten??? Sorra kerültél? :wink: Nem fájt?

Kata,
megint nagyon jók a képek Marciról, olyan édes!
Te is hiányoztál tegnap!

Anita,
és Téged is hiányoltunk :)
Mesélsz a munkáról???

Anett,
képzeld, tegnap éjszaka valaki követett bennünket, amikor haza felé mentünk Szandrával... :wink: Aztán egyszercsak eltűnt :P

Szandra,
nagyon szépek a lányok! Nekem Edó pici kora óta mindig is hasonlított Tamira.

Ildi,
ha most nem írok neked, tuti hogy rosszra fogsz gondolni, igaz? :P :wink: :D

Adri,
Dóri baba nagyon szép!
Éjszakai kakis sztori :D Jó lehetett! :wink: :P

Ibolya,
végülis voltatok cinin? :)

Andi
idna
 
 


Sziasztok!

Tényleg jó volt a tegnap este,mikor ismétlünk :lol: :lol: ?

Andi,voltunk cinin,igaz kicsit fejfájósan,de hát aki éjjel legény annak nappal is annak kell lennie,nem?Geri rendes volt,mert csak 7-kor ébredt,viszont hajnali 1-kor felkelt,de pechére :oops: még nem aludtam.
Viszont de.belázasodott,ingadozik a 37-38,8 között.Már megjött a hasmenés is :cry:
Andi,nálatok is ilyen lázzal járt ez a hasmenéses nyavaja?És meddig tartott?Hétvégén utaznánk el :cry:

A cukit még nem próbáltam,de ha azt mondjátok hogy fincsi a fagyi,akkor megyünk egy próbára.Én a Karamell-t nem szeretem,nekem nagyon édes és majd minden fagyi azonos ízű / szerintem /

Katus,sajnálom a hisztit-azt hittem hamar elalszik Ancsi,amilyen fáradt volt.Geri evett délben egy kis tejbegrizt,kicsit pancsizott majd saját maga szólt,hogy álmos.

Gyöngyi,sebészet :roll: ?Hát igen,tényleg nagyon hosszú volt az asztal :roll: ,mert mi semmi ilyenről nem hallottunk :oops: .

Ildi,szeretünk ugye tudod?Ne parázz,gyere irj egy kicsit :D !

Évi,jó kis súlya van Zétinek! Remélem zökkenőmentesen túl lettetek a csipőszürésen.
Csuklóm még mindig fáj,de már javulóban van :lol:

Kata,nagyon édi megint Marci :lol: a képeken.Van kedved leirni,hog y mi történ megint a dokival kapcsolatban?

mennem kell lázat mérni :cry:
bibolya
 
 


Anikó,hol vannak a képek??????

Meg ne próbáld velem kezdeni :lol: :lol: :lol: :oops: :oops: :oops: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
bibolya
 
 


Sziasztok!!!

Andi!

Voltam ma sebészeten és csak miattad bírtam kivárni a soromat!! :lol: :lol: :lol: Ha Te két napot vártál a szövettanra, akkor nekem kell bírnom azt a pár órát :lol: Fél 3-ra mentem, 3-tól volt rendelés, már a 4. voltam. Doki csak fél 4-re jött :roll: :roll: Vizont mire a doki befutot megjött a szállítómentő 5 kötözésre váróval - természetesen ők voltak a fontosabbak :cry: :cry: Negyed 5-kor bejutottam és kb: 90 mp alatt végeztem :!: :!: :!: És igen: fáááájt!! :cry: :cry: :cry: De már alig érzem és holnaptól rendesen fürödhetek (és akkor legközelebb én intem a pincért magunkhoz)) :lol: :lol: :lol:

Ibolya!!

Remélem nem lesz semmi komoly a Gerivel!!!
hova utaztok??

Sebészetet nem hallottad?? Nem is nagyon firtattuk, talán azért. Mi az Andival rutinos sebészetjárók vagyunk :lol: :lol: A derekamról vetettem le egy szemölcs-szerűséget, ma volt a varratszedés.

Évi!!

Valóban hiányoztál Te is és mindenki aki nem volt ott!!!!
Kicsit kábán mentem dolgozni, és ami nem nagyon szokott előfordulni velem : fájt a fejem!!! :roll: :roll: DE ahogy Ibolya írta: aki éjjel legény........ :lol: :lol: :lol:

Ráadásul még be sem értem a suliba, már telefonáltak, hogy hol vagyok (8.55-kor) mert rosszul lett egy kislány!!!! A kislány egy hetedikes viselkedészavaros leány, akinek dührohamai lesznek, ha valami nem tetszik neki. Egy órán keresztül beszélgettem vele, hogy vissza tudjon menni órára. Aztán még konzultáltam a pszichológusával is. Jól kezdődött a nap :roll: :roll: :roll: Ja, a nap csajok veletek kezdődött!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
De az volt a jó ebben e reggeli kezdésben, hogy pont ott volt a főnököm ( a gazdasági igazgató) és legalább látta, hogy mennyire tobzódom. És ne tudjátok meg, hogy az igazgatónő milyen hálás volt, hogy levettem ezt a "problémát" a válláról, mert neki mennie kellett órára.

Gratula Zétinek az első oltásához!!! Hősiesen viselkedtetek !!! (el tudtam ám olvasni az apróbetűs részt is!!) Mi volt a csípőszűrésen?????

Kata!!

Sajnálom én is, hogy nem tudtál eljönni!!! Vígasztaljon az a tudat, hogy csinálunk még ilyet!!! És hogy ekkora baba mellől mi se jártunk még el!!! :lol: :lol: :lol: Legalábbis én!!! Már annak is örültem, ha nyugiban meg tudtam fürdeni.
Az az utolsó kép!!!! Ahol apával kommunikál Marci, az szenzációs!!! :lol: :lol: Olyan beszédes a kis arca, tényleg csak épp ki nem mondja amit gondol!! :lol:
Tényleg! mi volt a dokival megint????


Ildi!!!

Nagyon örülök, hogy el tudtál jönni!!! Milyen csini voltál!!!!!!
:wink: :wink:

Többiek??? Merre vagytok???????

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Gyöngyi!

Na majd elmondom az anyósomnak, hogy ilyen mázlisták is vannak, akik nem halnak bele, hogy leszednek róluk egy szemölcsöt:))) (merthogy szerinte az ilyen beavatkozásokba bele szokás halni)

Ha mindenki azt állítja, hogy jó itt a fagyi, akkor most már meg kell bizonyosodnom róla nekem is. Bár attól tartok, hogy nálam túl magas a mérce...Ismeri valaki a Vári cukrászdát a XVI. kerben?(Anikón kívűl) Az a baj, hogy amióta megkóstoltam az ő fagyijukat azóta sehol máshol nem ízlik...Egyszer szervezhetnénk egy babanetes "osztálykirándulást" a vári cukrászdába:)))Tudjátok, különbusz, úttörőnyakkendő, miegymás:)
Vendég
 


Judit!!

Nekem még megvan a nyakkendőm!! Mehetünk :lol: :lol: :lol: :lol:

Anyósodnak azt is elmélheted, hogy van két élő gyermekem fülfúratás után is!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Hihetetlen amiket állít!!! Mintha a középkorban diplomázott volna!!!
Bár ehhez a hülyeséghez nem kell diploma, gondolom zsigerből jön!!! :roll: :roll: :roll: Le kellett vetetnem a szemölcsömet, mert a Sára állandóan azt piszkálta, és féltem, hogy véletlenül elkaparja (bár abba sem haltam volna bele :lol: :lol: )

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi,
akkor nem csalódtam a sebészetben, így is sikerült majdnem 2 órát várnod...
Tényleg, az ilyesmit nem küldik szövettanra?
Nem jutott eszedbe, mit akartál kérdezni? :)
Rebeka szülinap: 10 nappal a tiéd előtt. :D :wink:


Judit,
ezek után kíváncsi vagyok, mi lesz a véleményed az itteni fagyiról. Nekem kifejezetten ízlik.


Ibolya,
Gerinek jobbulást! Igen, nálunk is volt láz. Vagyis a 2 gyereknél csak 37,5-ös hőemelkedés, de nekem és Lacinak 38 fölött volt.
Mindenkin kb. 1-2 nap alatt ment végig. Ha Gerinek is ez van, akkor hétvégére jól lesz, kérdés, hogy ti nem kapjátok-e el... :?
Hova utaztok?


Anikó,
jók lettek a képek? Csak a vállalhatóakat engedélyezzük feltenni!!! :P

Andi
idna
 
 


Gyöngyi,

Akkor remélem lottózol, mert ez már kivételes mázli!!!Ennyi "beavatkozás" és mindenki életben...
Nem a középkorban diplomázott, csak annyira negatív, hogy hihetetlen. Ő csak a 0,000001 százalékos statisztikákat jegyezte meg úgy látszik...Kiváncsi lennék mit csinál, amikor megszúrja egy tüske a kezét, vagy elvágja az ujját egy késsel...lehet, hogy szervezi magában a temetését...no mindegy...
Vendég
 


Judit!!

Lottózom, de ott nemjön be ez a szerencse :cry: :cry: :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!


Alakul,alakul :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: de még mindig túl kevés a szeretlek :lol: :lol: :lol:


Nagyon örülök ,hogy el tudtam menni a buliba,Anita helyett én voltam a meglepetés :lol: :lol: :lol: és a sali is ízlett,meg a forrócsoki is. :lol: csak azt sajnálom,hogy szegény Szandrát és Anettot eltakartam,így ketté osztottam a társaságot....

Évi!
Nekem is hiányoztál. :wink: Zéti baba imádnivaló!

Gyöngyi!
Drága vagy!
Sajnálom a fejedet,az az utolsó pohárka már nem kellett volna,nem megmondtam?

Szandra!
Jó,hogy felhívtál ma,így már tudom,hogy szeretsz.
Megkaptad az emilemet?

Kerekasztalon jót röhögtem :lol: :lol:

Anett!
Melyik nap volt benne az urad a Blikkben? Mostmár nagyon kiváncsiak vagyunk. Neten nics rajta?

Andi!
Még jó,hogy írtál mert különben..... tudod úgyis.

Judit!
Benne vagyok az össznépi nyalakodásban! :lol:

Ibolya Szeretlek

Katus!
Szeretlek-készül a sablon!

Nóra Szeretlek

Anikó szeretlek

Adri téged is. Dóra baba nagyon gyönyörűséges kiscsaj! Kis formás.

Kata téged is..... Marci szépségét már nem is lehet fokozni

remélem mindenkit jól megszeretgettem

Ma voltunk a Magmaban délelőtt,"Jéka ugjik"
Kép
Kép
Kép
ilgya1
 
 


most utáltok? :oops: :cry: :cry: :cry: :cry: :wink: :wink: :wink: :
ilgya1
 
 


Ildi,
én természetesen IGEN!!!! :) :) :) :)
CSuda édes Réku a képeken!

Judit,
Vári cuki nyamm. De oda tényleg buszt kell szervezni, mert bkv-val megközelíthetetlen :)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Ibolya,

remélem hamar túllesztek rajta. Annyira sajnálom!!! :(

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!
Végre van időm. Mindenki alszik, iszogatom a du 4kor elkészített tejeskávém, egyszer azt is meg kell inni. :lol:

Ildi!
Nana csak semmi elbízás :wink: , egy telefon és máris azt hiszed szeretlek :wink: höhö (így szokott mostanában a Tami "nevetni") :lol: . Bolond vagy, amiatt, hogy nem hívlak minden nap még ott vagy a szívem egy szegletében.
Ja kerekasztalt majd valaki hoz mert az ott nincs de utána már minden tök jól fog kappolni. Ne viccelj má, méghogy te osztottad meg a társaságot höhö :wink:

Judit!
Mi még nem is fagyiztunk ebben a cukiban de azt hiszem be kell pótólnunk nagyon sürgősen. A másik cuki az merre van? Hogy keveredtetek oda?
Anyóso az egy külön faj (az állatot csak kisbetűvel írnám de nekem soha nem jön össze a mondaton belűl így csak oda gondoltam) :lol:
Azért Zorkát is sajnálom mert ahelyett, hogy lenne egy édesgető, szeretető nagymamája van egy házsártos öregasszony. Az én nagymamám fele ilyen de nagyon nem szeretem, nem is tartom vele a kapcsolatot. Nem voltam még 14 éves mikor kijelentette, hogy ő még soha egy sportszeletet sem kapott tőlem (de könyörgöm nem is volt pénzem még akkor, nálunk nem volt szokás, hogy anyu zsebpénzt adjon), hát nem is fog azt hiszem. Morbid leszek de majd ha..... á nem is mondom. :roll: :evil:

Anikó!
Ilyen sz@rok lettek a képek? Azért nem ér kitapétázni otthon a lakást és darts táblának használni a fejünket.


Különben én is sokallottam a Gyöngyi utolsó körét, Ibolyáról pedig azt hittem jobban bírja mert neki meg csak az az egy pohár is megártott. Nekem semmi bajon nem volt ma, lehet minden reggelt így kellene kezdenem :wink: :lol:

Évi!
Semmi baja nem volt a készen vett darált mákomnak, annyi talán, hogy kicsit durvábbra van darálva, de tényleg csak kicsit. Gyorsan elfogyott a mákosgubám így ebből gondolom, hogy nem volt rossz.
Ha mindenki csak annyit írna mint amennyit ivott akkor kerek egész lenne a Cafés sztori de mindenki nagyon szégyenlős
:wink: :lol:


Csajok!
Viszont legközelebb tényleg akkor megyünk mikor a kedvenc pincérem van mert akkor sokkal szuperebb a kiszolgálás, annyi de annyi figyelmességet lehet tőle kapni :wink: :)

Kata!
Tuti nem fogsz csalódni, szerintem ne habozz egy percig sem. Olyan a dokinő mintha kapnátok egy nagymamit ( a szuperebbik féléből :wink: :lol: :lol: :lol: ). Igaz Katus?

Adri!
Rájöttem, Dóri baba tiszta apja. A fejformája, a szája és a szeme tuti. Nagyon édes..., mármint a Dóri :wink: :) .

Anita!
Mi újság? Hogy áll a meló? Bevállalod? Mesélj róla, a vázlatot már tudjuk.

Na tépek szunyálni így kávézás után.

Ja és reggel 3/4 9 kor keltem :D :D :D :D , kegyesek voltak hozzám a gyerekeim.

Jó éjt
Szandra

szandrakiss
 
 



Mivel Ildi engem nem szeret nem írok :!: :cry:

Anita
putyu
 
 


Na jó vicceltem :lol:
Bár nincs túl vicces kedvem, még mindig nem tudom mi van és nem az bosszant, hogy nem vagy igen, hanem, hogy nem tudom :!:
Bárhogy lenne jó lenne, csak tudnám már mi van :roll:
Na kész , ennyi voltam, belehergeltem magam már megint, így elmaradnak a Mindenkihez szánt kedves szavaim, de igérem pótolom, most nézzétek el nekem :oops:

Anita
putyu
 
 


Anita! Téged imádlak :D azért maradhattál ki :wink: :lol:

Szandra!
Höhöhö :D -ez tök jó hát persze hogy viccelek,látod milyen vicces vagyok höhöhö


meg is kívántam a tejeskávét vagy inkább jegeskávét? :lol:


Ibolya!
Hogy van Geri?

Katus!
Tudtam én,hogy utálsz. :P :P :P
ilgya1
 
 


Ildikó, mi is szeretünk :)
Szandra, mi az a flavonos lekvár? Nem hallottam még róla... De lehet, hogy lekvárt egyébként se kellene mostanában ennem, mióta itthon vagyunk Marcival, úgy nő a seggem, hogy csak na, grrrrrr
Évi, hogyan szerepelt óriás Zéti a csípőszűrésen?
Judit, szerintem nagyon jó a fagyi a lakóparki cukrászdában, és a sütemények is állati jók. Fagyi téren egyébként nekem a Nr.1. a soltvadkerti - ez a cukrászda nyerte el már többször is az ország legjobb fagyija címet. A 16. kerületiről is jókat hallottam már, de még nem kóstoltam. Ideje lenne :)
Ibolya, hogy van Geri?
Mi tegnap voltunk a kórházban, de komolyan mondom, egy délután alatt öregedtem 10 évet... Egyedül kellett bevinnem Marcit, mert nem volt segítségem. Szabályszerűen ugye a hátsó ülésre kell bekötnöm Marcit, mert az első légzsákot nem lehet kikapcsolni - így viszont az autózás alatt nem látom + tegnap 35 C volt, szegénykém állatira leizzadt + dugó is volt a városban, úgyhogy már a népligetnél elkezdett szerencsétlen kismanó ordítani, de csak a nyugatinál tudtam leparkolni és hátraülni hozzá. Addigra már olyan keservesen zokogott, hogy fél óra kellett ahhoz, hogy meg tudjam nyugtatni, és csak utána tudtunk továbbmenni. A kórházban már gyorsan végeztünk, a véreredménye egészen jó lett, összesen 3 szurit kap még, és aztán reméljük, nem lesz szükség többre... Egyébként mindenki a csodájára járt, jól esett büszkélkedni vele :) Ráadásul a dokinéni az ambuláns kezelési lapra olyasmit írt, amit érdemes elolvasni :).
Puszi,
Kata Kép

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


és egy másik kedvenc kép:
Kép

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Kata,

:))))Ilyet se láttam még hivatalos papíron:)De ami igaz, az igaz:)

Sütit ettem már itt, az kifejezetten rossz volt szerintem...:(De most már délután fagyizok itt egyet, esküszöm:)
Vendég
 


[quote="kevinszpészi"] írta:kevinszpészis egy másik kedvenc kép:
Kép


Sziasztok,

Kata, azért idéztem ezt a hsz-t, mert nem jött be a kép az előbb, kiváncsi vagyok így sikerül-e...
Nagyon jó fej a dokinénitek és igaza van :)
Sajnálom a tegnapi utatokat, legközelebb szólj, ha ilyen van, kitalálunk valamit. De tényleg :) Ja igen, és Szandrának igaza van, nem fogtok csalódni a dokinéninkben, én legalább hetente egyszer emlegetem Szandra összes felmenőjét hálával, hogy "ránktukmálta" Magdit :)



Szandra,
most már nagyon kíváncsi vagyok arra a pincérre!!! És vigyünk kerekasztalt, vagy tolassunk össze 4 asztalt négyszögletesre!!!

Ildi,
puszi, mert utállak :)

Anita,
sajnálom... fejlemény?

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Kata!!

Nagyon jó fej a dokinéni!!! :lol: :lol: Én sem láttam még ilyen kedves és személyes megjegyzést egészségügyi dokumentumon!! Büszke voltál, mi???? :lol: :lol: Kevesen mondhatják el magukról, hogy papírjuk van arról, hogy jó pasik!!! Pláne csecsemőként :lol: :lol: :lol:
Jaj, az utazás az nekem is rémálom volt a gyerekekkel picinek. Reméljük nem kell túl gyakran vállalkozni rá!!!!


Csajok!! látom milyen piszok az Anita, mert nem mond semmi kézzelfoghatót!!!! De elárulom, hogy én tegnap beszéltem vele a játszón!!! :wink: Bár nagyjából nekem is csak annyit mondott, amennyit az Anikó elmondott :roll: :roll:
Már nem sajnálom őt annyira, amiért munkába áll!!!! :lol: :lol: :lol: Rugalmas munkaidő lenne, és napi pár óra - ezzel tuti elboldogulna!!! :lol: :lol: Az ő temperamentumával tuti jól megszervezné a napját és menne minden mint a karikacsapás. És valóban igaza volt Anikónak egy ilyen állásra rá kell ugrani !

DE elhiszem Anita, hogy a bizonytalanság kikészít!!! Mindig mindenben ez a legrosszabb, én is utálom!!
Nem is lett akkora zuhé tegnap, mint amekkorát vártunk, igaz??!! :lol: :lol:
Megyünk ma is játszóra????Ki csatlakozik még??? Remélem nem fog esni az eső!!!!

Szandra, Ildi!!

Örüljetek, hogy nem ittam (kikérem magamnak a rágalmakat!!! :lol: :lol: :lol: ) Akkor tuti megvertem volna valakit!!!! :lol: :lol: És hát ügye tudjátok az Anett és a Nóra ültek mellettem!!! :wink: :wink: :wink: Vagy a pincért??? Vagy a Sanyit?? na, mindegy - valakit!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:


Ildi!!

Réka hihetetlen édes ezzel a bongyor hajával!!! :lol: :lol: :lol:

Judit!!

Mi van a vonalzóddal?????

Évi!!

Kiheverted a tegnapi napot??? Mi volt a szűrésen????? Hogy viselted???

Almi!!

Sikerült megtudnod valamit a hepa szűrésről???
Hogy vagy?? Hogy bírod a frontokat???

Adrienn!!

Dóri hogy van ma??? Megint nagyon hülye az idő!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Anikó!!!!

KÉPEK????????????????????????????????????????

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Mérges vagyok :twisted: :twisted: :twisted: ,irtam egy csomót,erre lefagyott a gépem minden elszállt :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Ugyhogy most már csak a Geriről mert felébredt és anyahiányos most:
ugy tünik meggyógyult /kop-kop-kop/ :roll: ,tegnap du.még 38,8 volt a láza,kapott cataflánt és fürdőzött egyet,majd késő este egy lázcsil.kúpot és azóta semmi láz :roll: :lol: .Reggel a tejivás után viszont volt egy "lájtosabb" hasmenése,de azóta semmi.Enni viszont csak 1--2 falatokat eszik,de ezt már tőle megszoktam ilyenkor.

Kata,ha máskor egyedül kell menned,szólj nyugodtan,én szivesen elkisérlek.

Anikót még mindig hiányolom :roll: :roll: :lol: :lol: ,és persze Anitát is!!!!!!!!!

na lépek,mert a mosógépem is lejárt már
bibolya
 
 


Sziasztok,

csak gyorsan, mert megyek aludni (tegnap is éjfélkor feküdtünk és a keddi cafézással ez már kiveri a biztosítékot...).

Annyira be vagyok sz.rva, most telefonált a hugom, hogy apukámat kórházba utalták kivizsgálásra. Már be is ment. Hányt és fáj a hasa, meg láza van és rosszak a laborleletei. Légyszi szorítsatok, hogy ne legyen semmi komoly, jó????

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus!

Nagyon szorítunk, remélem, hogy "csak" egy erőszekos vírus....
kállai
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?