Új privát üzeneted érkezett!

ja, mondom reggel az uramnak, hogy a szülés után is tuti megcsinálják a cukorterhelést, hogy maradtam e cukros:
erre ő:
majd elmész én meg vigyázok a törpére!
hát nem aranyos
mindig törpének hívja a gyerekeket, régen meg azt mondta: rövidlábú

normális ám a férjem, csak vannak hülye szavai:)

Kép
andyfekete
 
 


Sziasztok!

Magdolnam, mi van veletek??? Ugye nincs semmi baj? :(

Márti, nagyon édesek a fiúk! Nekem sajnos nincs pingvinem :(
De van egy papamacim! :lol: :lol: :lol:

Kép
jenny29
Mór
 
 


Andy
a "jaj" helyett "jaj de jó",nem? :D :wink:

Andy,Odry
nektek nem álmatlanok az éjszakáitok?? :shock:
Nem azért nem alszom mert kényelmetlen hanem mert nem vagyok álmos,nem vagyok fáradt!!! Általában 2 és 5 között virrasztok... :roll:

Magdolnam
ha tudsz majd írj nekünk pár sort,hogy vagytok????

Márti
arik a srácaid! Heni a barijának a lelkét szorítja ki álmában.... :lol:
holka
 
 

 
 

Sziasztok!

Magdolnam küldött nekem üzit, így továbbítom nektek is, hogy mi történt vele.

Szombaton tescoba akartak vásárolni, de rosszul lett benn. Szédült és majdnem elájult (3 napja így volt ez már). Kihívták a mentőt és bevitték a kórházba megfigyelésre. Rosszulléteit a stressz és a vérnyomásingadozás volt az oka, valamint a kevés levegő. Volt uh-n is, ahol kiderült hogy Liza 2890gr, vagyis 2,5 héttel nagyobb a súlya mint a kora. Most az okát keresik annak, hogy miért ilyen nagy Liza. Állítólag még 2 kilót is hízhat a baba születésig.

Holka
Arra kér Magdolnam, hogy véleményezzd neki, hogy mire számíthat. Majd elküldöm neked a számát priviben, ha tudsz neki írni.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati:
köszi, hogy megirtad!
Egész nap itt bujtam a b.net-et, hogy megtudjam mi van Magdival.

Magdolnam:
erőt és kitartást kivánok!Reméljük minden rendben lesz!!!!
Szoritok nektek!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Nati
oksa küld a számot.
Nagy magzat több okból lehet
-örökletes tényező( bár főleg anya testmérete befolyásolja)
-Diabetes (de úgy tudom nála a cukor rendben van)
Lehet ok a túlhordás és a többedik terhesség ( Magdolnamnal egyik se igaz)
És ha a várandós anya súlynövekedése nagy,ha 13,5 kg-nál többet hízik a kismama vagy 90 kg felett van a súlya akkor a magzatok is általában nagyobbak....
De azt is tudni kell,hogy az uh-on becsült súly+/- 10%-ával kell számolni...szóval lehet Liza csak 2500-2600gr...

Szegénykém....jól megijedhettél szombaton!! Kitartás és ne izgulj!
holka
 
 


Sziasztok!

aki üzen Natinak, pussz nekik. vigyázzon magára!

Holka, én kb 1 hónapja úgy alszom: 9 felé lefekszem, éjfél előtt pisi-fél pohár víz, 2-3 között pisi-fél pohár vít, 5 felé felébredek-pisi és ivászat, és vagy visszaalszom fél 7ig, vagy nem.
szóval nekem sem volt mostanában "hosszú" éjszakám, inkább nevezném szakaszosnak, és félek, hogy a babó is így szokja meg.

voltam terhestanácsadáson is, kaptam megint vasat. hallottam a szívverését a csajszinak, rendben van.
a diétára meg oda kell figyelnem nagyon.

mindenkinek szép estét

Kép
andyfekete
 
 


Sziasztok! Szép jó reggelt mindenkinek!

Az éjjel olyan kontrakcióim voltak, azt hitem szülni megyek :roll: :shock: , rendesen bekeményedett a méhem 10-15 percenként. Aztán bevettem 2 magne B6-ot és megszűnt.
Nálunk megkezdődött a visszaszámlálás. A fiuk számolják a napokat. Mához egy hét ilyenkor már Londonban leszünk... Már alig birok velük, minden nap megkérdik, hogy miért nem indulunk ma... hiába magyarázom, hogy a jegy 18.-ára szól :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Nati ha üzensz Magdolnamkank, akkor én puszilom és vigyázzon magára!

Holka, szerencsére én jól alszom, csak a melegben nehezen megy :lol:

Márti, elhiszem, hogy a fiúk nem bírnak magukkal.... :lol: én se birnék :wink:

Kép
Kép
odri
 
 


Sziasztok!

Már 2 napja írok nektek, de egyszerűen nem jutok a végére. Talán most.

Köszönjük a képdicséretet. :) Kende tényleg úgy feküdt a napozóágyba, mint egy király :)

Magdolnam: kitartást! Elég sok minden összejött most nálatok. Próbálj egy kicsit lazítani!

Nati: kitartást a vizsgákhoz! Nemsoká kész leszel :) Kérhetem a múltkori privit én is?
Ha beszélsz Magdolnammal akkor millió puszit kívánunk neki és kitartást!

Márti: nagyon szép helyen jártatok ti is. Az alvós srácokon nagyon jót mosolyogtam. Annyira édesek! Gondolom, hogy már tűkön ülnek a fiúk. De jó lesz nektek kint :)
Sajnálom ami a barátnőddel történt :(

Ditta: hú de jó nézni a gyerkőceidet, ahogy lubickolnak. Gondolom élvezik.

Odri: meggyógyultál már a náthából? Érdekes, hogy nyáron kapott el. Nagyon helyes Lili baba!

Anda: sajnálom, hogy most sem jött össze. És ne mondj ilyet, hogy rossz anya lennél és azért nem jön össze. Bár elárulom Kende előtt elkeseredésembe én is mondtam ilyet, és nem lett igazam. Itt van Kende és nem azért nem jött össze, mert rossz anya lennék, hanem a sors így hozta, hogy várnom kell. Most is már egy éve várok… Szedd gyorsan össze magad, és gyere vissza ide!!!!!

Holka: hogy bírja Heni a meleget? Gondolom ti is sokat vagytok kint vele.

Erika: hatalmas grat. a kis „maszatkához” ! Örülök, hogy minden okés nálatok!

Andy: neked kitartást a diétázáshoz!

Jenny: látom te most középidőbe vagy! Hajrázzatok!!!

Mágnes: te hogy vagy?

Bejci: mizu veled?

Muffin: hogy vagy?

Hű sikerült befejeznem és Kende is alszik még :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Viri
Küldök privit.

Magdolnamnak még ma nem írtam, de lehet dobok neki egy sms-t, hogy mi újság van velük.

Velünk semmi különös. Nehezen bírom ezt a meleget és folyamatosan fáj a fejem is, de heti 1x merek csak bevenni gyogyit.
ma ittam egy isteni finom jeges kávét. Annyira jól esett, már nagyon rég vágytam rá.

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok!

Magdolnam jelentkezett! Ma volt cukorterhelése és sajnos rossz lett az eredménye. Diéta következik és a dokik arról is döntenek kell e inzulin neki.
Értékei: éhgyomri 5,2
120 perces 8,3 (7,8-ig jó)

Holka mit gondolsz? Megírnád neki?

Talán hétvégére kiengedik, de hétfőn akkor is vissza kell mennie.

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok lányok!

Bocs, hogy most csak magdolnám gondjára reagálok...

Nati: Én a magas cukor-értékről csak annyit tudtam, hogy ez a fő oka az ún. óriásbabáknak.
" Régebben és sajnos mostanság is gyakran találkozunk diabéteszes óriásmagzattal, akinek a születési súlya meghaladja az 5 kg-ot. "
Egyébként a terhességi diabeteszről, a diétájáról, itt van egy nagyon jó összefoglaló! Tud Magdolnám netezni?
Szóval a link:

http://abbcenter.com/index.php?t=kismam ... iab%E9tesz

Ahogy én olvastam, a diabetesz elég veszélyes dolog, de ha már felismerték, akkor reméljük Magdolnám jó kezekben van/ lesz! És talán a diabetesz miatt nem tartják bennt a kórházban, diétázni otthon is lehet! Minden esetre, ha valaki ír neki, én is minden jót és kitartást kívánok Neki!
Vendég
 


sziasztok csajok! bocsi hogy ennyire nem jelentkezem. Az az igazság, hogy a 2008 nyári kismamák topikba írogatok, és sokszor kikapcsolom a gépet mire rájövök hogy ide is akartam jönni....
azért olvasgatlak ám titeket!
nati, drukk a genetikaihoz. Remélem megmutatja magát.
Magdolnamnak a másik topikban is szorítunk.
Ercsi, nagyon cuki a kis maszatod. :)
viri, kende tényleg nagyon vagány azon a napozóágyon. :) Nem semmi helyen voltatok.
f.marti, arról lemaradtam hogy hogyhogy mentek londonba... :)
most hirtelen ennyi.
Ígérem ezentúl megint többet jövök. És tényleg köszi hogy gondoltok ránk...
és bocsi akinek név szerint nem reagáltam (mágnes, dittke stb... azért nektek is puszi :)

KépKép
muffin
 
 


Sziasztok!

Most üzent Magdolnam. Sajnos nem engedik ki hétvégére sem. Most egy kicsit odavan e miatt. Azért remélem Lizával minden ok.

Holka
Okozhat gondot Lizának a magas cukor? Vagy csak a súlya lesz tőle nagy?

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok!

Nati
írtam Magdolnamnak,tegnap is,ma is.

Odri
én a héten kicsit lassítok :wink: ....kétszer is a nagyijával ment játszóra..az 2x fél nap pihit jelent és olyan jó!!!

Viri
Heni abszolút jól bírja a meleget, elpilledésnek nyoma sincs :lol:
Kende,hogy bírja?
Amúgy sokszor megyünk ki anyumékhoz,náluk hatalmas kert van és (2 biológus-kertész szülő mellett) rengeteg növény,így bőven akad hűs,árnyékos rész szerencsére... :D

Főzni tudó lányok!!
Császármorzsát szeretnék csinálni!!!! Kérdés:hogyan kell?? :oops:

Nati
mikor mész genetikára?

Anda
minket nem zavar ha nem csak vidámkodsz... szóval ha szomorú vagy és szeretnéd velünk megosztani akkor is várunk mindig szeretettel!!!!

Muffin
az jó ötlet,hogy többször jössz majd! :D
holka
 
 


Holka, én is nagyon szeretem :lol: :lol:

Császármorzsa

Hozzávalók (2-3 személyre):
30 dkg búzadara
3 tojás
4,5 dl tej
5-10 dkg mazsola
10 dkg zsír vagy margarin
10 dkg cukor

(porcukor, lekvár)

A cukor felét keverd bele a langyos tejbe, adj hozzá kicsi sót, majd áztasd bele a mazsolát és a búzadarát is. A tojások sárgáit keverd el a maradék cukorral, a fehérjékből pedig verj kemény habot. Amikor a dara megduzzadt (felszívta a tejet), keverd hozzá a tojássárgát és a habot is. Egy tágas serpenyőben hevítsd fel a zsiradékot, öntsd bele a masszát, s (egy lapáttal) folyamatosan kevergesd, míg szét nem esik kisebb darabokra, morzsákra.
(A császármorzsát forrón, porcukorral meghintve, esetleg valamilyen lekvárral, vagy gyümölcsszörppel szokás tálalni.)

Kép
Kép
odri
 
 


Sziasztok lányok!

Képzeljétek, hogy jártam....
Ma telefonáltam a laborba, ahol az integrált tesztet csináltattam és azt mondták, hogy rossz eredmények jöttek ki...Végül kiderült, hogy rosszul számolták a napokat és a tripla tsztet csinálták a dupla helyett. ma vissza mentem és tisztáztam velük az időpontot, és megint vért vettek és holnapra lesz kész a tripla teszt eredménye.mert most vagyok a 14.ik hét után csak...Na de elég, hogy a bogarat elültették a fejemben és most idegeskedem, nem kapom a helyem, folyton az jár az eszemben, hogy ha holnap is rossz eredmény jön ki, és mi jövő héten indulunk Angliába, mi lesz...???? ÁÁÁ... tiszta ideg vagyok. A dokim mikor megnézett uh-on, rákérdeztem és azt mondta, hogy a méretek alapján aggodalomra semmi okom nincs... de én mégis idegeskedem...

Magdolnam-nak én is üzenem, hogy sokat gondolok rájuk és szoritok, hogy minden ok. legyen!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Holka
24-én megyünk 19 hetes genetikai uh-ra. Már nincs két hét! Olyan gyorsan telik az idő!

Azt hiszem a császármorzsa receptet én is leírom, mert párom szereti, de csak tasakosat tudok csinálni.

Ma volt az első nap, hogy többször és egyértelműen, intenzíven éreztem a pici mocorgását!!! Jajj ez fantasztikus érzés!!!

Márti
nem lesz semmi gond az eredményetekkel! ne is gondolj ilyenekre. Tudod, csak pozitívan!!!

Muffin
Tényleg jó lesz, ha sűrűbben írsz nekünk. Sokat gondolok rád és jó lenne tudni mi van veletek.

Kép
Kép
nati80
 
 


Márti, ne idegeskedj, tudod az nem tesz jót :!:
Minden rendben lesz, ne aggódj :!:

Nati, hogy repül az idő :roll: :roll: ugye milyen fantasztikus érzés....
Kérlek küld el nekem Magdolnam számát...

Muffin, gyere sűrűbben, hogy tudjuk mi van veletek.

Kép
Kép
odri
 
 


Odri
köszi!!! Délután megcsinálom...már kezdeném akár most is de együtt feküdtünk le Henivel és most keresztben alszik a lábamon a kisédes.... :shock: :lol: :lol:

Márti
huhhh,nem irigyellek az idegeskedés miatt. De bízzunk benne nem lesz semmi gond és nagyon boldogan utaztok el :wink:

Nati
De jó,hogy érzed a mocorgást!!! És mostmár egyre többször jelentkezik majd! Én úgy imádom,hogy reggel amint ébredek fél percen belül kapom az: "Anyu, én is ébren vagyok" jelzést!
holka
 
 


Magdi most írt: 200gr szénhidrát terápiára fogták,6,5-ig mehet fel a cukra, ha 10 nap alatt nem áll be diétával akkor inzulin lesz.. és éhes nagyon..
holka
 
 


Szóval szorítsunk nagyon Magdolnamnak,hogy elég legyen a diéta!!!!




Emma és én:
28+1


Kép
holka
 
 


Holka, szép a pocid :lol: :lol:
Szorítunk neki....ha irsz neki add át!
Sok sikert a császármorzsához :wink:

Kép
Kép
odri
 
 


Úgy betartottam a szavam hogy sűrűbben jövök, hogy már megint itt vagyok. és addig jutottam hogy császármorzsa... :) Elővettem én is gyorsan a saját kis receptemet (pofonegyszerű) és íme az eredmény:
(még jó, hogy szegény magdolnam nem látja...



császármorzsa (egyszerű)

Szétválasztasz 4 tojást. A sárgájához adsz 20 kiskanál porcukrot, 10 púpozott kanál lisztet és 4 kiskanál margarint. Ezt kikevered, majd annyi tejet adsz még hozzá, hogy könnyen keverhető tészta legyen. Ezután hozzáadod a keményre vert tojásfehérjét, majd palacsintasütőben megsütöd. Lekvárral, szörppel leöntve tálalod.

holka, nagyon formás a pocid!!! Kép

KépKép
muffin
 
 


Odri
jelentem:szuper lett!! :D Mikor azt a sok habos cuccot beleraktam a serpenyőmbe és alig fért el benne :shock: ...hááát meginogtam,hogy ebből nem lesz morzsa ebben az életben :roll: ...
De szupi lett kinézetre és ízre is ,pont olyan mint amit a nagyim csinált régen :D (szegény 15 éve nincs már velünk...de látom magam előtt az ő császármorzsáját)Szóval KÖSZI.

Muffin
nagyon ari vagy,hogy te is leírtad.
A te receptedet is leírom és legközelebb a te verziódat is megpróbálom.
Kinézetre olyan mint a tiéd :D :D . Hepi vagyok!!!

Pocakdicsiket köszi :D
Magdinak írtam:mindenki puszilja!
holka
 
 


Muffin
Nagyon fini lehetett ez a császármorzsa.
Én sem csináltam még sose. De ami késik nem múlik. Itt vannak a receptek. :D

Holka
Aranyos a pocid!

Magdolnam
Sokat gondolok rátok. Remélem minden ok lesz, és sikerül betartani a diétát, és ne kelljen inzulin. Mielőbb várunk vissza.

Kép
p__lilla
 
 


Márti
Gondolom, hogy nagyon ideges vagy. De biztos, hogy minden rendben lesz, és jó lesz az eredményed. Drukkolok nagyon. Mire mentek Angliába már megnyugszol. A gyerekek biztos nagyon élvezni fogják.

Kép
p__lilla
 
 


Holka, gratulálok. A következőre megyek én is :lol: :lol:
Igazán nincs mit...

Kép
Kép
odri
 
 


Sziasztok!

Írnék nektek megint privit, mert nem akarom ide írni, de ha nem adom ki magamból akkor baj lesz.

Kép
Kép
nati80
 
 


Odri
én örülnék neki,komolyan!:D

Nati
én várom a privid. Add ki magadból nyugodtan!! :wink:
holka
 
 


Holka
Ment a privi

És az oldalon mindenkinek elküldtem.

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok!

Hogy ne dilizzen be az ember!!!! :evil: :evil: :evil:

Most hivtak a laborból, hogy elromlott a gép amivel a tesztet csinálják, csak hétfőn lesz eredmény!!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Nyugi Márti! Nem lesz semmi baj!!!! Mikor utaztok Londonba? Én is lemaradtam erről.

Kép
Kép
nati80
 
 


Odri
Tudom igazad van, de tudod nehéz nem meghallani az ilyen beszólásokat. És ezeket soha nem felejtem el. De lehet inkább ott helyben nekem is be kellene szólnom és akkor ennyiben is hagynám. De én itt rágódok rajta. De így azért jobb, hogy leírhattam nektek.

Kép
Kép
nati80
 
 


nati, irtam privit!

Kedd éjjel indulunk,mert még vagy 200 km-ert kell utazzunk kocsival a reptérig. 18-án szerdán van a repülőnk reggel 6óra körül

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


sziasztok!
Egy rohadt gyors bekukk, lopjuk a netet :-D és nem nagyon tudok visszaolvasgatni sajnos. íúgy hiányzik a topik :(
Nem akarnak 7végére hazaengedni, de az egyik jófej nővérke nagyon küzd értem, hogy legalább csak a szombati napra hagy menjek haza.
Kaja:
annyira nem vészes, ettem mondjuk már jobbat is, mint itt..... ja és iszonyat kevés :S úgyhogy ettől szédelgek egy picit.... majd beáll mondják... Hát remélem mert kb 8 napja van már csak neki és inzulinra meg nem nagyon szeretnék fanyalodni. Tudjátok ha 10 naPON BELÜL nem áll be akkor elvileg végig kórház inzulinnal.... íúgyhogy most minden lelkierőmet össze kell szednem. a gyerekemért mindent!!!!!!
Nagyon jófej szobatársaim vannak! íés ez nagyon sokat dob. íhála égnek az egyik csaj tvt hozott be és nem uncsizunk. Minden nap ctgzni kell. Lizus nagyon lusta kishölgy. Reggel 5kor és este 10kor lehet értékelni a mozgását.....

Ja... ma kíváncsiság kedvéért evés után reggelire 1 órával megszurattam magam, hogy használ e a diéta és már nem 8.3at mértek, hanem 6.4et úgyhogy a lelkierőmen nagyot dobott!!!

Puszi mindenkinek
magdolnam
 
 


Sziasztok!

Nati!
Én is kaphatnék privit?? :roll:

Magdi!
Tudom, nem kellemes a kórház, de az már fél siker, ha jó lett a mai eredmény! A szobatársak is fontosak! Főleg ha jó fejek!

Márti!
Nem semmi, amit művelnek a laborban!! De nyugi, szépen el tudtok majd repülni! Remélem ott is lesz net, tudsz adni helyzetjelentést!

Holka!
Ari a pocid!! És tök csinos vagy így is!

Muffin!
Jól néz ki a kaja, bár én még sosem csináltam.

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Ditta
Átküldtem a privit!

Kép
Kép
nati80
 
 


marti, mostmár igazán leírhatnád, hogyhogy mentek londonba? én erről totál lemaradtam valamiért... :) Mindenesetre nem csodálom, hogy a fiúk be vannak zsongva. Tök nagy élmény lesz nekik. :) Teszek fel nektek is egy pár képet a bébi cuccairól. (ágy, kád, pelenkázó)

Kép

Kép

Kép

KépKép
muffin
 
 


Lányok!

Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket, nagyon jól esik amiket írtok. Igazatok van és próbálok máskor nem odafigyelni az ilyenekre. Már sokkal jobban vagyok. Kipuffogtam magam nektek. :roll:

Muffin
nagyon jól berendeztétek a lakást! nagyon tetszik minden. Nemsokára megszületik Eliot! Hogy múlik az idő. Nem? Mit mondanak a dokik mikorra várható?

Kép
Kép
nati80
 
 


Muffin:
nagyon jól néz ki a pelenkázó, meg a kiskád és a kiságy is :lol: Szép fürdőszobátok van!

Mi azért megyünk Londonba, mert a tesóm szülinapomra meglepett 3 repülőjeggyel, oda-vissza. 18.-án megyünk és 30.-án jövünk. A nővérem ott él, Londontól nem messze, már mindjárt 3 éve...Ma beszéltem vele és mondta, hogy ne vigyek szinte semmit, se ruhákat, se játékokat, mert már felvásárolta egész Angliát :lol: :lol: a fiuknak.Mutatta is mennyi mindent vett... Vagy 8 féle playmobil játékot,meg mindenfélét. ja és a hab a tortán a fiuknak a Thomas land-be menés lesz :lol: ..Annyit álmodoznak róla, hogy felülnek majd Thomasra, hogyha véletlenül nem sikerül elmenni, akkor összedől a világ :roll:

Ditta:
igen, ott is lesz net s majd irni fogok onnan is, csak legyen időm... Mert már annyi mindent betervezett a tesóm, hogy biztos kifáradva érünk haza :lol: Megakarja mutatni a királyi palotát, a Big-Bent, még az óceánhoz is le akar vinni.... :roll:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti
de akkor még nyaralás előtt kapsz infot a tesztről,nem??
Hiszem,hogy nem lesz gond és boldogan töltitek majd kinn az egy hetet. Én most télen voltam Londonban,engem teljesen lenyűgözött...minden be van kamerázva..az utcák,a buszok..sehol egy eldobott szemét...Nekem nagyon-nagyon tetszett a város!!

Nati
kisregény ment :D

Magdolnam
10 nap és itthon vagy és netezgethetsz!! addig kitartás folyton csak arra gondolj Lizádért teszed ezt!!! És nagyon szuper,hogy már most jobb az eredményed!!!!! :D :D

Muffin
Nagyon szép helyre megy haza Eliott.
Írok privit!

Ditta
mikor mész genetikai uh-ra?? Nemsokára kiderül 2 fiad vagy 2 lányod lesz-e?? :D
holka
 
 


Köszi Holka a kisregényt!
Jó hogy ennyit tudtok nekem segíteni. Szülés után mikor lehet elkezdeni mozogni? Egy kis séta, kardio, csak a könyebb mozgásokra gondolok. Nem azonnal súlyzózni akarok.
Gondolom szoptatás alatt lehet mozogni, meg egy kicsit diétázni, nem? Itt nem koplalásról beszélek, csak odafigyelésre, hogy mit és mennyit eszek. Én úgy gondolom, ahhoz hogy elegendő és jó inőségű tejem legyen, nem kell össze vissza mindent felzabálnom, nem?

Kép
Kép
nati80
 
 


sziasztok!

megvolt a ballagás, évzáró, tegnap megvolt az utolsó órám is, egy darabig nem kell tanítanom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

már csak másfél hetet kell dolgoznom, reggel 9-12ig pakolgatni a cuccaimat. hurrá!

picuri egyre többet mocorog. kezd csúcsosodni a hasam. kedden megyünk uh-ra, megkérdem mégegyszer biztosan lányunk lesz e?:)

majd visszaolvasok.
csók magdinak.

én meg tudom érteni a diétát!!!!
nekem csak 175 gramot szabad! és 2 hetente vérvétel, meg kontroll.
és ma bűnöztem és ettem egy kis jégkrémet:)
csók mindenkinek

Kép
andyfekete
 
 


megkezdtem a 30.hetet, Úr Isten nemrég még hánytam:)

Kép
andyfekete
 
 


Muffin!
Nagyon csini kis kuckóba érkezik majd Eliot! :) Viszont az ágyikó nem túl sokáig lesz jó, ugye? Mert elég kicsinek tűnik! De nagyon szép!

Holka!
Hétfőn lesz a genetikai uh! Már nagyon izgulok! Persze az is jó lenne, ha kiderülne a neme, de fontosabb, hogy minden oké legyen!

Andy!
Tényleg, nemrég még azon izgultunk, hogy akkor most felfáztál, vagy babás vagy?? :lol: :lol:
Nálatok nem esett a ballagáson? Mert itt nemrég állt el, szinte egész nap esett. Nálunk holnap lesz a ballagás, együtt az évzáróval, szóval én is megyek Veronikával.

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Andy
Tényleg hogy repül az idő! Folyamatosan csak feküdtél, rosszul voltál, most meg lassan megszületik a pici.

Kép
Kép
nati80
 
 


Viri
Privi ment!

Kép
Kép
nati80
 
 


Andy, hogy megy az idő....nem?
Én is lassan belépek a 30. ba :roll:

Muffin, nagyon szépen berendeztetek mindent.

Ditta, már itt tartunk?

Kép
Kép
odri
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?