Új privát üzeneted érkezett!

röviden, majd olvasok is később vissza:

csöppke,
nagyon sajnálom lócit, de jó, hogy nem hagytad annyiban és elkezdtél utána járni a sírásnak. reméljük elég lesz a gyógyizás és nem viseli meg a kicsit, hanem segítségére lesz és gyorsan hat
nici,
annyira gyönyörű a nagylányod :lol: :lol: :lol: jó, a kicsi is, de ő még "bébi-kinézetű"

Kép
1bambi
 
 


Szőlő - És hogy fogadta Mazsi a tápszert? Nem vette észre a különbséget? (amúgy szerintem is rettenetes a szaga :D)
A szopi-dolognak örülök .. de tényleg bosszantó, hogy ilyen megbízhatatlan az a nő :( pedig ügyes, és tudna segíteni .. :(
Azért drukkolok, még adj esélyt magatoknak!
Mi pl. egyre kevesebbet szopizunk .. Alíz egyszerűen nem hajlandó küzszködni :( már most hiányzik a szopizás .. pedig még a több etetés így zajlik .. (nem gondoltam volna, hogy megvisel lelkileg a dolog :()

Ercsi - Szuper ez a hosszú alvás!!! Így tovább! :)

Celesztina - Mi ha itthon van Szabi, sokat vagyunk együtt. Babázunk, közben beszélgetünk .. nem érzem úgy, hogy a kapcsolatunk bármilyen szinten is sérülne .. Kicsit kevesebb időnk van egymásra .. de Alíz akkora boldogság, hogy ezt bevállaljuk :D
Pedig most mi nehéz időszakban vagyunk .. délelőtt dolgozik Párom, délután meg stúdiózik ... készítik az új albumot .. aztán jönnek a fesztiválok (legtöbb vidék) .. szóval no comment. De beszélgetni, megszeretgetni egymást mindig van idő :)

Alízt sikerült végre 10-kor letenni aludni!!! :D :D :D :D Úgy örülök, és így is aludt reggel fél 8-ig :) szóval nem ment az én alvásom rovására :P :P :P

Kép
szösszenet
 
 


Pumpóka - Megértelek a végleges fogamzásgátlással kapcsolatban .. még úgy is, hogy én egyelőre nem tudom elképzelni, hogy majd egyszer ilyesmit forgatok a fejemben ....
Mondjuk anmi azonnal eszembe jutott, hogy a Sors útjai kifürkészhetetlenek .. és mi van, ha megint jön egy nagy szerelem, akivel vágysz babára .. és az anyagi feltételei is adottak .. :)
Én úgy gondolom, a kis százalékú esély is esély ... én ezeket a szélsőséges megoldásokat általában kerülöm .. nincs hozzá merszem :)
A rutinműtéttől meg szerintem ne félj .. az tényleg pikk-pakk meglesz :) semmit nem érzel majd, de eredményes lesz!

Kép
szösszenet
 
 

 
 

Van egy csomó képem a gépen .. viszont amint elkezdek vele foglalkozni, felkel Alíz ..

Ízelítőként:

Szerelmetes kislányunk:

Kép

Kép
szösszenet
 
 


[quote="ercsi_3"]
írta:
ercsi_3 Mi is hármasban nézzük a meccseket, a himnusz alatt mindig mondom Lillusnak, hogy ki a jó pasi... :lol: (bár eddig nem nagyon volt az egyik sem... :? :lol: )


Persze, mert nincs ott Raúl :( :lol: :lol:

Mazsi is elég sokat alszik ma egyébként...

A mi műtétünket is plasztikának híjják, pedig az sem szépészeti beavatkozás.

Szössz, teljesen jól fogadta a tápit (koppkoppkopp), először meresztette rám a hatalmas szemeit, aztán szokás szerint csukott szemmel bezúzta :lol:

Kép Kép
szõlõ
 
 


Sziasztok!

Kép Elmentem bevásárolni

Kép Hordozóban

Kép
marjan78
 
 


ÁÁÁÁ ez a sapi a rock bodyval beszarás! :lol: :lol: Megzabálom olyan édes ez a kiscsaj!

Kép Kép
szõlõ
 
 


Sziasztok,

Csöppke,
nagyon sajnálom Lócit. Remélem minél hamarabb rendbejön.

Szöszke,
nagyon édes Alíz baba. Nekünk is van egy sapkánk. Lili keresztanyja mosónő satyesznak hívja :lol:
Sajnálom, hogy tápszereztek. Már nem érkezik anyatej??
Én még mindig csak szoptatok, de már nem figyelem, hogy mennyit eszik Lili, mert attól csak ideges leszek. Amíg megvan a heti 150 grammos hízás addig nem adok neki tápszert. Naponta egyébként 6-szor eszik (utoljára 7-kor). Mostanában este 10-kor még szoktam fejni 70-80 mili tejet és azt másnap este odaadom neki. Szerintem nincs meg a napi 600 mili, de különösebben nem zavar.

Celesztina,
én sem érzem, hogy Lili születése óta sérült a kapcsolatunk, de tény, hogy nálunk nincs nagyobb gyerkő.

Szőlő,
nem értem azt a csajszit. Eléggé felelőtlen.
Egyébként a párom nővérénél is hasonló problémák voltak mint nálatok. Ott sem szopizott a pici pedig volt tej. Ő 6 hónapig fejt.
Nagyon becsüllek, hogy még mindig nem adtad fel!

Nici,
Úszó táborba megy Szandi??

Pumpóka,
sajnálom a műtétet.

Virág,
hű milyen kis husis lett Trudi baba :) Elbírod még? Lili még csak 4700 gramm, de már alig bírom el.

Mary, Gumimaci
örülök, hogy benéztetek. Édesek a babáitok!!

Mary,
nálunk is volt már olyan, hogy Lili félrenyelt és nem vett levegőt. Csak pár másodpercig tartott, de én is nagyon megijjedtem. Szerintem is altasd mindig hason Bogit és szerintem nem ártana, ha beszereznétek egy légzésfigyelőt a biztonság kedvéért.

Nono,
tök jó babakocsit vettetek :)

Mostanában azon agyalok, hogy milyen szuper érzés volt babásnak lenni és mennyire szeretném újra átérezni azt az érzést. Imádom Lilit, de valahogy úgy érzem, hogy ha rövid időn belül nem hozunk össze még egy babát, akkor a gyermekem tesó nélkül nő fel, ugyanis kizártnak találom, hogy még egyszer ilyen hosszú időre elhagyjam a munkahelyemet, ráadásul már én sem vagyok egy mai csirke. Maholnap 30 leszek. Már említettem a páromnak, hogy összehozhatnánk gyorsan még egyet, de neki nem tetszik annyira az ötlet :( (Mert neki kellene itthon maradnia velünk gyesen...)

Tali: én nem hiszem, hogy megyek. Egyrészt, mert Lili még eléggé kiszámíthatatlan az evés terén, másrészt meg még nem szeretném ilyen nagy társaságba vinni. Már attól is zaklatott szokott lenni, ha csak 5-6 ember jön hozzánk vendégségbe. Majd, ha picit nagyobb lesz :wink:

Kép
emi29
 
 


Tali bárhol lesz, mi megyünk (én kocsizom és folyamatos mozgásban vagyunk háromhetes kora óta)
Ha Lolka is szeretné, akkor őket is viszem.

Szex nekem is más belül, olyan érzéketlenebb sajna:(

Kajcsi mi 130-150 eket eszünk kapott tejcit.
Súly 5360 volt egy hete, nagyon nagy tokánk van (lehet, hogy télre raktároz)

Légzésfigyelő Nekünk AngelCare és nem riasztott még tévesen

Beszélgetés sajna mi is kevesebbet beszélgetünk a párommal, pedig egy gyerkőc

Ortopédia sajna kötött a talpacskánk, így valószínű kell majd valami speckó cipőcske

Aloe Vera tegnap beléptem, mert újra elkezdem inni a gélt, ha valakinek valami kell szóljon.

Tök jó ötlet a kis képes album a picúrokról!!!

Marjan

Kép
marjan78
 
 


[quote="szőlő"] írta:szőlő
[quote="ercsi_3"]
írta:
ercsi_3 Mi is hármasban nézzük a meccseket, a himnusz alatt mindig mondom Lillusnak, hogy ki a jó pasi... :lol: (bár eddig nem nagyon volt az egyik sem... :? :lol: )


Persze, mert nincs ott Raúl :( :lol: :lol:


De ott van Iker Casillas meg Cristiano Ronaldo :lol: :lol:

Kép
emi29
 
 


Marjan,
mennyiért vettétek ezt a szép babát és hol???
Ari a fiúcska :)

Hoztam én is képeket Liliről:

Anya ne nevetess!!
Kép

Hű, de meleg van :)
Kép

Aktuális legjobb haverommal
Kép

Kép
emi29
 
 


Sziasztok!

Szőlő! Köszi a képeket. Mazsi nagyon aranyos kislány! :D Örülök, hogy tettél fel képeket, mert még mindig nem tudtam visszaolvasni.
Nekem bejött az Avent kézi mellszívó. Bár abban van valami, hogy nem tudom teljesen kifejni a tejet, kézzel még jönne belőle. De nálunk más a helyzet, mert tudok szoptatni, így nem is fontos, hogy mindet kifejjem.

Téjé! A múltkor elfelejtettem írni, hogy köszi, hogy hiányoltál. A védőnőt meg... sajnálom.:(

Mary! Tündéri a kislányod! :D
Ijesztő, amit írsz, hogy levegőért kapkod. Jó, hogy megmutatod dokinak. Remélem minden rendben lesz.
Álmok: az elején én is ugrottam mindenért, ugrattam Apát is. :D Aztán egyszer úgy kimerültem, hogy nem hallottam, amikor felsírt és a párom költött, hogy sír a gyerek. Erre én megkérdeztem, hogy milyen gyerek? El is szégyelltem magam . Hogy lehet elfelejteni, hogy babám van?!

Kisscica! Sajnos nem tudunk menni a talira. Kicsit messze lakunk, és a férjem is dolgozik a jövő héten. Az utazástól nem tartanák, mert már 2 hetesen meglátogattuk a leendő keresztszülőket és júliusban is tervezünk hosszabb útra indulni.

Celesztina! Sajnálom a sérvet. Én eddig úgy tudtam, hogy inkább kisfiúk kaphatják meg.

Virág! Igen megnyugtat, hogy más is szoptat igény szerint. És az is, hogy ez majd beáll egy rendbe. Köszi.
Gréti nagyon édes.

Csöppke! Sajnálom Lóci vesetágulatát. Jobbulást neki!

Kritta! Fruzsi nagyon szép baba! :)
Sajnálom, ami a kórházban történt. Nekem is vannak rossz élményeim, amiket eddig még én sem tudtam leírni, majd egyszer. Viszont én nem csak napok után ölelhettem meg a kisbabámat. Biztos nagyon nehéz lehetett neked.

Nálunk is meleg van a szobában, de a kis Nimród nagyon bírja a meleget. Sőt a hideget nem bírja. Képes 30°-os melegben is vacogni, ha tisztába teszem. :D

Nono! Celesztina! Gyűjtöm az ötleteiteket arra az időre, amikor nálunk is majd 2 csöppség lesz. :D Nem semmi, amiket kitaláltok. :)
És aranyosak a csöppségek! :)

Fruzsi! Alma nagyon édes! :)
Én adtam már neki vizet. Akkor is, ha úton voltunk és sírt, én meg nem tudtam ott megszoptatni.

Ercsi! A mi légzésfigyelőnk nem riaszt tévesen. Pedig a fiam rendesen körbemássza a kiságyat éjjel. :D Szinte mindig a másik végéből szedem össze éjszaka. Először meg is ijedtem, hogy hol a gyerek, nincs ott, ahova este raktam. Most már tudom, hogy máshol kell keresni. :D

Nici! Aranyosak a csemeték! :D

Olyan jók a hordozós képek! :)

Szösszenet! Nagyon cuki a Rockbébitek! :D

Emi! Köszi.
Drukkolok neked, hogy meg tudd győzni a párodat a kistesó ügyben. :)

Pumpóka! Sajnálom a plasztikázást.

Én tegnap voltam 6 hetes kontrollon.
Én fogamzásgátlót nem írattam fel, mert ugyan tudom, hogy ma már vannak olyan készítmények is, amelyek nem ártanak sem a szopó babának sem pedig a következőnek, ha teherbe esem, de akkor is tartok tőle. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gumimaci_1 2009.03.12 18:04-kor.

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Emi! Tündéri ez a kislány!:D

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Ja... még csak annyit, hogy szorítsatok nekünk holnap, mert akkor visszük Nimródot hasi és koponya uh-ra. Remélem minden rendben lesz.

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Szia Emi!

Édes Lili!!!
De rég jártál erre :)
Szopizunk még, csak napi 1-2 etetés tápszeres .. de ha otthon vagyunk, akkor utána is igyekszem mellre tenni. Sajnos Alíz jelzi, hogy nem elég neki a tejcsi, így én kénytelen vagyok így csinálni.

Elkezdtük a babamasszázst :)
Egyre ügyesebb a kiscsaj :)
Az elején nagyon élvezi .. mindig akkor hagyom abba (és annál a testrésznél), amikor fárad és nyűgös lesz :)

Köszi a Rock-CSajszi nevében a bókokat :D

Még akkor pár képecske:


Nagy ágyban:

Kép

Cukifej:

Kép

Elpilledtem már megint ..

Kép

Imádok a hordozóban aludni:

Kép

Lesem Apát a stúdióban:

Kép

Be is aludtam a jó zenére:

Kép

Fürcsi utáni kép:


Kép

Kép
szösszenet
 
 


Bambi, köszi a bókot, aranyos vagy :)

Szössz, zabálnivaló Alíz ebben a szerelésben, nagyon szép kis pofija van :)

Szőlő, Neked is köszi a dícséretet! Sajnálom, hogy ennyire kiszámíthatatlan ez a csaj, jójó biztos nehéz neki is család, munka mellett, de akkor minek ígérget?! :(

Emi, oda megy táborba, ahol úszik is igen, de most nem csak úszni fognak, hanem görkorizni, teniszezni, és íjászkodni is az úszás mellett :) Már nagyon várja :)
Most voltunk lent gyakorolni a korizást :roll: :lol:
Végülis egész jól tartotta magát (vagy az apja Őt? :D) Van még mit gyakorolni azért ;)

Celesztina, mi tudunk beszélgetni, bár az is igaz, hogy páromnak megint beállt a dereka, így itthon van 1 hete, de neki amúgy is olyan a munkahelye, hogy van mikor egész nap megy, éjjeltől másnap hajnalig, de van hogy itthon van napokat...

Utólag is nagyon szépen köszönöm a kémmel kapcsolatos regaálásokat, úgy tűnik nem a krémtől volt a kipirosodás, mert azóta kentem, és nem jött ki neki újra, viszont szépen kezdenek elmúlni a pöttyök :) Úgy látszik akkor tetőzött neki, és lehet ehhez még a meleg is besegített :roll:

Marjan, ari a kis pufók Dávid :)
Szerintem is jó lenne egy topikbabák montázs, azért is hoztam fel tegnap a dolgot, csak kéne valaki, aki nagyon ért hozzá, és ráér :)

Pumpó, sajnálom a műtétet, de végülis előnyöd származik belőle, ezt tartsd szem előtt, talán akkor nem gondolsz rá rosszízűen :)
Az elkötés... hát én is félnék megtenni, inkább védekezek egy életen át :)
Egyik barátnőm is megcsináltatta a 3. gyerek után, vagyis egy nagyfia van, és ikerlányai, azt mondta ezzel befellegzett, nem kell neki több, és az is igaz, hogy Ő már 32 volt mikor megcsinálták neki (császárral szült, és akkor rögtön), de akor is... én most azt érzem nem lennék rá képes :oops:
Mondjuk asszem még én is elég fiatal vagyok, év végén leszek 28, tehát a 3. is simán belefér még pár év múlva, de nekünk ez annak függvénye, hogy mikor költözünk el innen!

Ha nem baj, mutizok még pár képet a tesókról :)
Kép Kép
Kép Kép
Apa a szerelmeivel :)
Kép

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Jaj Mamik!

Én annyira el vagyok kesereve!
Megint összevesztem párommal idióta anyósom miatt.
Tegnap feljöttek Maszat névnap miatt, és hoztak neki egy etetőszéket.
Ennek örülök is, de mikor fogom ezt használni..??? Talán 3-4 hónap múlva!!
Anyós meg persze megint okos volt, bár szerinte csak tanácso ad, és nekiállt magyarázni peluscsere közben, h a kakit a golyója alatt is töröljem ki..
Mintha eddig szarosan hagytam volna. Meg, h miért keltem fel a gyereket, mikor alszik (tegnap egész nap aludt, mert oltás volt előző nap)??!! Mondom, mert megyünk sétálni, és amúgy is egész nap ilyen. Aztán meg, h a kantáros nacija rövid volt, akkor esetleg lazítsam ki a kantárt..
Na itt elsűlt az agyam, és mondtam, h tényleg, erre magamtól is rájövök még akkor is ha nem állnak felettem.
Erre a beszólásra anyósék felpattantak és kb. fél perc alatt üres volt a lakás!

Ma meg páromnak adták az ívet, h nem is örültem az ajándéknak, és meg sem néztük..

Itt megint gurúlt a gyógyszerem, és felhívtam anyóst és beolvastam neki, h ugyan állítsa már le magát, mert nem kértem tőle segítséget, nem kértem h adjon tanácsot.
28 éves felnőtt nő vagyok, tudom, h mire van szüksége a gyerekemnek.
És biztosan nem az olyan beszólásra, h nem foglakozom Maszattal, meg nekem az a dolgom, h neveljem ő meg kényeztesse, ergó akkor van kézben maszat, amikor ő úgy gondolja...

ÁHH, olyan ideges vagyok, h midjárt szétdurranok, tejem ettől persze már most kevesebb volt!!!
:cry: :cry: :cry:

Nem tudom, h mit csináljak, itt ülök, bögök mint egy hülye, párom meg naná, h most anyóséknak ad igazat.
Mert nekem nem jó semmi.. :cry: :cry:

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


Emi, cukorfalat Lili a képeken :)

Szössz, Alízról már nem is beszélve :) Milyen jó lehet, mikor apája zenél neki :)

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Kiscica, nagyon sajnálom :( :cry:

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Emi de jó hogy jöttél, hiányoltalak már :)

Én valószínű hogy 6 hónapig nem tudom anyatejjel etetni Mazsit, mert nem lesz annyi tej. Azért mág adok esélyt az elektromos mellszívónak, már ha időt spórolok meg vele, akkor megérte.

Emi eztnem értem, hogyhogy párodnak kellene veletek gyesen otthonmaradni?

Kép Kép
szõlõ
 
 


Időt tuti spórolsz vele Szőlő, nekem a Medela Mini Electric van, nagyon szeretem, pikk-pakk elintézi a dolgát, és nem is fáj akkor sem, és utána sem a mellem! (bár az is igaz, nekem nem kell olyan sokat leszívnom, mert csak ami a szopi után megmarad azt kell, meg amúgy sem olyan sok...)

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Nici - Édesek a tesók :) főleg, amikor Szandi puszit ad a Picinek :)
Jaja .. Alíz imádja, ha Szabi zenél neki .. vigyorog ezerrel, figyel .. és általában be is alszik :D :D

Kiscica
- Nagyon sajnálom!! :( Ezek a felesleges ajándékok amúgy engem is bosszantanak ezerrel .. mert annyi mindent tudnék aktuálisan venni neki, hogy zavar ha egy olyat kap, amit nem tudok hasznosítani szinte azonnal ..
Pl. pár hetes volt, még csk szopizott, és cumisüveg melegen tartót kapott szintén anyóstól .. hogy majd a teácskáját (amije persze nincs, mert nem teáztatom) abban fogom tárolni. Most elővettem, mikor mentünk a stúdióba és előkészítettem neki a kajcit .. és persze a MAM cumisüveg nem fér bele mert valami 18. századi keskeny cumisüvegekre van méretezve .. vagy nem tudom mire. A felicitas csomagbeli Avent sem megy bele :shock: :shock: :shock:
lyenkor mindig azon bosszankodom, hogy miért nem hozott inkább valami korának megfelelő játékot .. (főleg, hogy már a játékokra van írva a hónap..) Sajnos ők mindig okosabbnak hiszik magukat .. túl kell élni. Annyit nem ér, hogy a pároddal vitázz miatta .. :(
De megértelek .. nekem annyi a szerencsém, hogy az én párom mellettem áll, ha konfrontálódunk ..
(a legújabb, hogy vagy 4-szer bekérdezett engem és Szabit is, hogy kapjuk-e a GYÁSt .. persze azért, hogy megtudja az összeget .. én mondjuk párom lelkére kötöttem, hogy ez a mi dolgunk, én sem érdeklődöm a nyugdíja felől :roll: ... ahányszor kitérünk a konkrét számadat válasz elől, annyiszor érzem, hogy egyre idegesebb, mert kíváncsi .. )
Szóval kitartás!!!
A gyermeked a tied .. nyugodtan teremtsd le, ha beszól .. vagy megjegyzéseket tesz a Pici előtt rád vagy a nevelésre. Hozzáteheted, hogy jobb, ha most leszokik róla, mert pár hónap, és biztosan érteni fogja a Gyerkőc .. sőt .. lehet már most is érti, de ha nem is ... érzi a feszkót!

Kép
szösszenet
 
 


Zsuzsófi: fú, 8-kor elalszanak mindannyian? :shock: wow. Lau sosem volt nagy alvó, így örülünk, ha 10-kor álmos :roll: Sajna páromtól örökölte :( Bár talán a bölcsi is segít, nem? Mármint ahhoz reggel kelni kell, hogy időben beérjen, ott meg játszik a többi gyerekkel ami azért jobban kifáraszthatja, mint a négy fal között lenni egész nap, több inger éri sztem. Szívem szerint Laut is beíratnám bölcsibe, mert imád msá gyerekekkel játszani, de az ittneiben nincs hely és nem is lesz, magánra is gondoltam, amíg meg nem láttam, mennyibe kerülne :roll:

Tim: mi msot ruháztunk be egy asztali vaslódeszkára, az kb 70 cm hosszú és a nappaliban az étkezőasztalon elfér, így tudok úgy vasalni, hogy közben figyeljek a kicsikre -igaz eddig csak úgy próbáltam, hogy közben párom is itthon volt, de este mindig kétemberesek a gyerekek, különben vmelyik sír (inkább üvölt) :lol: Amúgy főleg a babaruhákat vasalom, az gyorsan megy mert kicsik (amúgy béna vasaló vagyok így megszenvedek velük) és néha, ha összegyűlik több felnőtt cucc azokat is pl 7végén (pólókat főleg, de még jó, hogy páromnak van vasalást nem igénylő inge, mert inget ugyan nem fogok egy darabig vasalni, az fix) Mosni Lauval próbálok: segít bepakolni a rucikat, de van, hogy akkor dobálom be a ruhákat amíg a kicsi alszik a nagy meg fürdik, teregetni sokszor nem jut időm és mikor párom hazajön jut eszembe, hgy kimaradt :roll: főzni meg nem főzök egyelőre: rendelünk gastrotól. de tény, hogy nem könnyű. (ja, és a mini-vasalódeszka fő oka az volt, hogy egyszerűbb előkapni és gyorsabb mint az állványt)

Ercsi: :lol: ez jó. És egyetértetek Lillussal abban, hogy ki a jó pasi? :lol:

Pumpóka: sajnálom, hogy műteni kell :( de csak belefér akkor a másik is. Megértem, hogy ezt választod, bár az biztos, hogy én is félnék a műtéttől (mármint mert műtét azért) de egyszerűbb és talán jobb is, mint védekezni vmi hormoncuccal (azokat én sme bírom és nincs is jó véleményem ezekről) Lehet, ha 35 körül leszek én is elgondolkodom ilyesmin... A plasztika után akkor megint olyasmi érzés lesz, mint a szülés-stopoolás után, ha jól értem. :roll: fú, az nem jó, gondolom, Neked sem votl könnyű ülni egy darabig :roll:

Szösszenet: Gratula, ügyik vagytok! Szép nagy alvás volt akkor :) amúgy meg persze, én is úgy érzem, megérte, nem neheztelek a kicsikre amiatt hogy kevesebb idő jut más(ok)ra :) Biztos az sem segít nálunk, hogy ha nem alszik a nagy akkor bűntudatom van, ha nem vele foglalkozik valamelyikünk, úgy meg nehéz beszélgetni közben -és nagyon édes Alíz, haláli az a rockos bodí :lol: és a többi kép is tök jó, szereti ha a papája zenél, ugye? a Papája meg büszke lehet rá :wink:

Marjan: Dávid csoda jópofa a bevásárlókocsiban :) az érzéketlenség meg elmúlhat idővel és Párod hogy bírja a beszélgetés-hiányt? Mert férjemnek rosszule sik, hogy amikor a munkájáról mesél nem köt le, mert tudom, mennyi mindent kellene rövid idő alatt megbeszélni és hogy az élménybeszámolója nem feltétlenül fér bele... és persze ezt látja rajtam :( és bocsi, de nem értem, milyen aloe verába léptél bele? biztos nem figyeltem eléggé.

Emi: Lili nagyon cukorfalat, igazi kiscsaj :) csini nagyon a fotókon :)

Gumimaci: elnézést, de szerintem vicces, amit írtál, hogy "milyen gyerek" -én is jártam így, persze én is szégyelltem magam, de van ilyen sztem. Volt, hogy nem értettem, miért sír csecsemőhangon Laura amikor már nagy és miért nem alszik vagy valami. aztán leesett :lol: de úgy is jártam, hogy kinyitottam a szemem félálomban és megláttam a rácsos ágyat meg a kicsit és meglepődtem -asszem épp azt álmodtam, hogy még várandós vagyok. De igaz, ezek is csak egyszeri esetek, de azér tez mással is előfordul. És örülök, ha jó ötleteket tudok adni :wink: ahogy olvasom, nem akartok sokat várni a tesóval, igaz? :) Szorítok uh ügyben! (amúgy mi is holnap megyünk, csak az ortopédia lesz)

Nici: édesek a lányok a képeken! :) Hogy jönnek ki a tesók? a fotók alapján Szandi szereti a kicsit :) és milyen lelkes lehet a tábor kapcsán :) Sokszor volt már táborban?

Kiscica: sjanálom hogy összevesztetek, de anyósod kapcsán igazad volt, kész haszon volt, hogy olyan hamar kiviharzottak a visszavágásod után! Pároddal nem tudsz ezekről beszélni -ő máshogy látja, anyjának ad igazat mindig vagy csak most? Így elég nehéz lehet ... nme is tudok mit írni. Talán pároddal kapcs az is segítene, ha elmondanád neki részleteswen, miért érzel úgy, miért idegesít anyósod... nálunk volt h ez bevált, mert kiderült, drágám olyan alapvető és egyértelmű dolgokat sem értett, nem gondolta volna, stb, pedig baromi jól ismer :roll: mindenesetre drukkolok, h mielőbb kibéküljetek!!!!!!!! és esetleg jobban értsen téged párod! drukk!!

Kép Kép
celesztina
 
 


[quote="szösszenet"][ írta:szösszenetb]
Kiscica - Nagyon sajnálom!! :( Ezek a felesleges ajándékok amúgy engem is bosszantanak ezerrel .. mert annyi mindent tudnék aktuálisan venni neki, hogy zavar ha egy olyat kap, amit nem tudok hasznosítani szinte azonnal ..


Most mondjam, hogy tegnap nagymamámtól Barbi kapott egy arany karkötőt :shock:
Gyönyörű, hozzáteszem, meg tök kedves, mert csináltatta, meg minden, na de akkor is... egy ekkora gyerekre nem szokás karkötőt rakni, legalábbis én nem tennék, meg amúgy is tök pici, de mégis kétszer ráférne a csuklójára, mire meg azt mondom, hogy már megengedném neki (13-14 évesen), addigra már nem lesz rá jó a méret... szóval ennyit a hasznos ajándékról :)
Szandi anno fülbevalót kapott tőle, amit szintén csináktatott, csak az meg akkora karika volt, hogy nem mertem a fülébe tenni, mert messze nem bébifülbevaló volt, most kapta meg Szandi pár napja, mivel most "nőtt bele" :)
Szóval izgik mamám ajándékai :lol: (persze ne értse senki félre, becsülöm, hogy gondol rájuk, és 73 évesen még ilyenekre költ, de tényleg nemhasznosak...)

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Jaj de édesek ezek a képek!!! :D

Alíz tuti muzikális gyerek lesz. :) Ilyen háttérrel? 2 hónaposan már stúdiózik? 8)

Nici, nagyon szép a családod :)

Kisscica, sajnálom én is... :( Az meg még rosszabb ha a párod is nekik ad igazat, de remélem azért sikerül legalább vele megbeszélni a dolgokat. Szerintem igazad volt, de lehet hogy legközelebb inkább párodnak mondd el szép higgadtan, ő talán jiobban tudja majd kezelni az anyukáját... A fölös ajándékokat meg esetleg úgy lehetne kikerülni hogy egyszer elhintetek hogy ez vagy az kéne. Vagy ez hülye ötlet? Én mindenkinek mondtam hogy ha akar ajándékot hozni, hozon pelenkát, és bodyt még VÉLETLENÜL SE! Kb 350 db bodynk van, mindenkitől azt kaptunk még mielőtt megszületett volna...

Mondjuk nekem ilyen szempontból szerencsém van, nem kapunk fölös dolgokat, max nem egészen olyat amilyet elképzeltünk (pl Apuéktól kaptunk egy jétszószőnyeget, ami aranyos meg édes, de tiszta bézs színű, egyáltalán nem színes. Naná hogy tökre nem köti le, a színes dolgok érdeklik, mint minden babát. Pl a Pampers pelus csomagolása ver mindent :lol: Nekünk én szüleim pénzzel segítettek, pláne hogy elég sok kiadással járt a szülés oda az extra dolgok beszerzése. Anyósék meg semmivel. De jobb is.

Kép Kép
szõlõ
 
 


Celesztina, Szandi imádja a hugát, és rengeteget segít! Lelkes nagyon, állandóan babusgatná :) Ilyen szempontból jó a nagyobb korkülönbség (sok szempontból nem az)! Féltékenység nincs, csak ha becézgetjük a hugit, akkor megköszörüli a torkát, ezzel elzi, hogy talán Őt is megkéne szeretgetni, és becézgetni se ártana :D
Táborba most megy először, még sosem volt, kiváncsi leszek hogy fogja magát érezni, bár nagyjából olyan lesz, mintha oviba menne, hisz reggel visszük, délután hozzuk... nem merném még "ottalvós"-ba vinni, szét izgulnám magam szerintem :)

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Arany karkötő...? :shock: Az tényleg furi kissé... :oops:

Kép Kép
szõlõ
 
 


Alvás... Szandi is írtó jó alvó, hozzászoktattuk :D Mi szeretünk 9-10-ig fetrengeni reggel, és ezt hamar megtanulta Szandi is szerencsére :) Ha mégis korábban ébredne, mint mi, akkor bekapcsolja a tévéjét (reggel megvan neki engedve, hogy kérdezés nélkül bekapcsolja :oops: ), és amíg nem hall tőlünk hangokat, csendben elvan a szobájában :) Utána mindig kihívjuk, és Ő is befekszik közénk egy kis szeretgetésre, "apaölelgetésre", ami sosem maradhat el (tiszta szerelmesek egymásba :lol: ), és így indul a nap :)
Este 8-kor van fürdés, kakaó, fogmosás, legkésőbb 20:45-kor ágyban van, nem mindig alszik el azonnal, néha még énekelget magában csendben :)
Remélem Barbi is hamar beáll majd ezekre a dolgokra :)

Szőlő, nagyon szépen köszönjük :) (a pelenka tényleg hasznos, na az tényleg fogyóeszköz, és mindig jól jön :))

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


[quote="szőlő"]A írta:szőlőrany karkötő...? :shock: Az tényleg furi kissé... :oops:


Én is ilyen szemekkel néztem kb :) Hidd el én sem értem Őt...
Azon is megvolt sértődve, hogy Szandi nem az általa kapott fülcsit viselte, nem értette meg, hogy az nem neki való, többször tett megjegyzést az évek során... erre most mondta nekem a telefonba, mikor szültem, hogy azt akkor nem vesz megint, mondom ne is, mert már rég megvettem Barbinak, és kérdezte mit szeretnénk, mondtam neki, hogy semmit, van hova tennie a pénzt, de csak erősködött, mondom akkor vegyél neki csörgőt, rágókát akármit, erre kaptuk ezt... azt mondta ha Szandi aranyat kapott, Barbinak is azt kell :roll:
Evvan :lol:

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Kész, teljes a botrány!!
Anyám felhívta anyóst, jól beolvasott neki, de anyós állandóan csak velem jött.
A legszebb, h anyós szerint minden alánk lett rakva..
Ja, 11 milliós hitellel! Köszi! Jó lett volna nekem a panel is, csak párom családja burzsuj.
Ezek után nem csodálkoznék, ha párom közölné, h ennyi volt közöttünk.
Mert anyós hívta őt is anyum beszélgetése után.

És persze én meg legyek nyugodt! Hát tök jó!

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


Még az alváshoz, hogy pesze ha ovi van, akkor korábban kelünk, de nagyjából akkor is így indul a nap :)
Ma itthon van Szandi, lustik voltunk felkelni reggel :oops:
Mondjuk még 1 hét, és zár az ovi (és kezdődik a tábor), 1 hónap szünet ugyebár, és utána még 4 hetet lesz itthon, megyünk telkezni, és talán belefér majd egy kis kiruccanás is :)
Augusztus utolsó 2 hetében megy következőre csak oviba :)

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Kiscica :cry: :cry: Próbálj megnyugodni (tudom könnyű mondani), de gondolj Maszatra, és a tejcire!!!
Párod biztos szeret, és ha hazamegy megbeszéltek mindent, gondolom most Ő is ideges, dolgozik, és azért is feszült, de majd otthon talán megnyugszik, és át tudjátok rágni ezt a dolgot!
Fel a fejjel!!!! Nyugi pls!!!

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Kiscica, próbálj megnyugodni és beszélni pároddal. :( Anyira szar hogy van elég aggódnivalója az embernek, főleg első gyereknél, mikor minden új, még akkor a családot is kezelni.....

Kép Kép
szõlõ
 
 


szasztok!

Megjöttünk csípőszűrésről, kissé kötött és kattog de majd kinövi, doki szerint nem vészes de majd az uhu-n eldöntik van e egyéb dolgunk mint várni.

kiscica! tudom, hogy nagyon bosszantó...első gyereknél pláne...átéltem milyen ha beleugatnak a dolgaidba és ne haragudj meg azér amit írok de most jön a de! Szval anyósék mondhatnak amit akarnak egyik füleden be a másikon meg ki, mert a gyerkőcnek az a jó ha minél többen szeretik....sajnos soxor kussol a szülő csak azért mert a gyerekét szereti az illető és ezért el kell néha viselni a dolgokat...ez most még nem számít és nem is tudhatod mivel első babád...de én tapasztaltam és ma már nem bánom, hogy kussoltam és soxor kussolok. Az etetőszék pedig nagy kincs lesz meglátod, egyrészt mert nem ocsó másrészt mert a 6 hós kor hamar itt lesz és a hozzátáplálásnál nagy kincs egy etetőszék. Sőt már amikor ülni tud nagyon jó mert magasan van és tud nézelődni. Szo még mindig abban eszik pedig 3 éves. Nekünk nagyon bevált.
Sorry hogy nyugira intelek...nem egyszerű...
Ahhoz meg h a párod az amnyós mellé áll????????? nos anyuci pici fia...??...ez a te dolgod eldönteni hogy az e...de mint anya én csípem hogy van egy pici fiam.... :oops: :wink: A csajszim az más...az olyan nagyos és olyan önálló...minidg az volt...már bébinek is...de a fiam v.hogy más...és ez nem jelenti azt h jobban szeretm az egyiket v másikat, inkább azt jelenti h másért szeretem őket. A lányom azért mert lány a fiam mert kisfütyis..
Tudod soxor igaz a mondás, hogy a lányod a halálodig a lányod marad de a fiad csak addig míg meg nem nősül.....nos vannak kivételek...


celesztina! ismerős helyzet...tapasztaltabb anyuk szerint javulni fog a helyzet....addig meg??? Kitartás.

pumpóka! a plasztika nem nagy ügy, és ha jobb lesz tőle inkább ess rajta minél előbb túl. No ezt megaszondtam már megint. Szval tudom h neked nag ügy és komoly de ha jobb lesz tőle akkor jobb és kész. Apának is feltűnt hogy más lettél?
Az elkötés? Hát ne tedd ha nem muszáj.....én alapvetően optimista vagyok de tudod vannak szörnyű dolgok a világban (le sem írom, de sztem tudod mire gondolok)...és ha akarnál még1 babót? Mert az élet tetszik v sem de kiszámíthatalna...ez van.
Ez is egy vélemény csak. No de egy másik kérdés: mért te és mért nem apa teszi magával ezt a végleges dolgot????????? Ha te vállalkoznál rá vajon ő is????? Ez persze magánügyetek csak sokmindent felvet. Elhiszem h 3 gyermek felnevelése igencsak komoly kihívás...már 2é is no de 3é meg pláne. Alapvetően megértem h nem akarsz több gyereket. Nem is kell, hisz fel is kék nevelni őket. De csak akkor vágj bele ha el tudnád fogadni h soha de soha többet nem lehet gyereked több. Ez a nőiségünk része. A férfiak életük végéig képesek rá, mi csak 40-50 éves korunkig...addig még sok az idő tom....de mégis.
Ez ugyan csak egy vélemény....remélem nem sértődsz meg mert másképp gondolom. Csak ha már felvetetted a témát akkor kényszert éreztem h reagáljak.
Vendég
 


Kiscica - Szegénykém! Nyugodj meg .. a baba és te vagy az első párodnak! Biztosan imád titeket, és akkor be fogja látni, hogy valamit változtatni kell .. óvatosan beszélni az anyjával ..stb. mert ez így nem egészséges ...
Sajnos a legtöbbünknek lenne mit mesélni anyós-kérdésben ..
De mindig megoldódik!!! Mert ti vagytok párodnak a családja :) Maszat és Te :D :)

Szőlő - Bizony .. 2 hónaposan 2-3 órát töltött stúdióban. Egyelőre dob és basszus felvétel volt, Szabi csak segített mankózni az alapokhoz (játszotta gitárral a dallamot, mert úgy könnyebb a dob-basszus). De jövő héten ő is kezd :) meg éneklések lesznek! Majd visszük még Alízt, mert élvezte :)

Kép
szösszenet
 
 


Utolsó kép ma Alízról .. igérem :lol:
De ez telefonos .. és felvarázsoltam a gépre .. és IMMMÁDOM :D :D


Kép

Kép
szösszenet
 
 


Köszi Mamik a bíztatást, tényleg nagy kincs ez a fórum!!!

Párom fel sem veszi már nekem a telefont, meg kinyom.
Lehet jobban járok, ha elkezdek összepakolni!
Anyósék el fogják érni úgyis, h szétszedjenek minket, csinálhatok én akármit is!

Páromnak meg ha após is nekiáll beszélni, akkor totál törlik az egyát, és a végén még Maszat sem érdekli már!!

Szomorú, mert ilyenkor gondolkodok el azon, h ilyen embernek szültem gyereket??!!

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


Hát ez az utolsó Alíz-fotó ez tündéri :D Ekkkora vigyort.

Nekem még nem sikerült mosolyt elkapnom. Egyelőre csak olvadozom mikor röhög :)

(Ja, de ezt az egyet kb 2 hete, telefonnal: )

Kép

(Elkezdtem lakásokat nézni, hát feköthetjük a gatyát, az tuti...)

Kép Kép
szõlõ
 
 


Szőlő,
a velünk velük akart lenni, azaz Lilivel is a párom marad majd itthon gyesen, mert én két év múlva tiplizek vissza dolgozni, így ha szülnék még egyet, akkor vele is a párom babázna.

Egy komolyabb mellszívóval biztos nagyobb mennyiségeket is le tudsz majd fejni. Szorítok.

Szöszke,
A két alvós kép nagyon komoly!!! És az apát figyelem is :)


Nici,
hű, az tök jó!!! Biztos tök jól fogja érezni magát Szandi.
Lili arany nyakláncot kapott anyóséktól kereszt medállal..... Marhára örült neki :roll: :roll: Komolyan egy csomag pelenka, vagy törlőkendő sokkal boldogabbá tett volna minket.

Kisscica,
ajjaj látom betelt a pohár nálatok. Nagyon helyesen tetted, hogy megmondtad végre a magadét. Egy cseppet se bánkódj emiatt. Hozzáteszem, hogy ha olyan az anyósod, mint az enyém, akkor nem fog sokáig duzzogni, majd meglátod, mert az ilyen embereket nem lehet megsérteni. A párodra ne haragudj. Az enyém is ilyen. Mindig az anyjának ad igazat, ill. igyekszik kimaradni a vitákból. Ez ellen nem igazán lehet tenni semmit, hiszen mégis az anyja, bár nekem is nagyon szarul esik, hogy soha nem áll mellém. Ne sírj, mert Maszat érzi, ha te szomorú vagy! Inkább próbálj meg nyugodtan beszélni a pároddal.

Kép
emi29
 
 


Szöszke,
na az uccsó kép tényleg vezet! :) :)

Kisscica,
Nehogy már emiatt szétmenjetek!! Szerintem ennél a párod is okosabb. Egy ilyen vita miatt csak nem fog elhagyni + ezt szerintem az anyósodék sem akarhatják. Nyugi!

Kép
emi29
 
 


Szőlő,
ez is mosoly! Majd most jönnek az igazán nagy vigyorok :)

Kép
emi29
 
 


Persze, ahhoz képest hogy itt kb 2 v 3 hetes volt :)

Kép Kép
szõlõ
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.07 19:08-kor.
Vendég
 


Jajj Kiscica - Ezt te sem gondolod komolyan :) Egy ilyen dolog miatt nem fogtok szétmenni :) Csak ideges vagy (amit megértek teljesen) .. de próbálj nyugisabb lenni!!! Maszat érdekében :)

Kép
szösszenet
 
 


Sziasztok!

Kiscica, nagyon-nagyon sajnálom, de van abban vmi igazság, amit Nono mond.. Egyszerűbb elengedni a füled mellett, mert ha összevesztek, úgy jársz mint én... Hónapokig felénk se nézett anyós, nekünk full nem hiányzott, de Bence hetente 2x biztos megkérdezte, hogy mikor jön már a mama? A szomorú arcát látva totál elszégyelltem magam, hogy csak magamra gondolok :( Pár év, és a te Maszatodnak is fontos lesz a Mama.

A pároddal viszont beszéljétek meg a dolgot, mert az nagyo nrossz ha nem melléd áll. Apumék 25 éve házasodtak össze, és ez állandó probléma volt köztük, és az is még ma is.

A tejem nekem is kevés ma :( Ilyen 50-40-eket szopizik a prünty... Én a keddi rohangálásnak, és a szerdai idegeskedésnek tudom be, remélem sikerült feltornáznunk a mennyiséget...

Na pusz
Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok,

rég írtam, mostanában Marcinak nagyon fáj a hasa.

A ma éjjel és egész idáig a nap kiborított. annyira sírt. nagyon sajnáltam.

Most aludt el.

[b]Tali: Marjan[/b], ha elviszel nagyon köszi. így Kiscicához is eljuthatok.

nem mentem ma Zuglóba azért nem is hívtalak. ki sem merek mozdulni vele.:(
azt hiszem, ha hazajön a férjem elmegyek futni.


Szössz, nem kaptad mega teát? már oda kellett volna érnie. Én is akartam kérdezni a tápszert. nem ad már az az ismerős tejet?
Alíz annyira édes. Az utolsó kép a legjobb:)


Emi, jó, hogy jöttél. Sztem jól csinálod, hogy nem méred Lilit. Ne aggódj, nem fog éhen halni, te meg nem idegesíted magad. Marci a múlt héten csak 130 g-ot hízott, de nem izgat, mert előtte meg mindig túlteljesített.

Kiscica, ne keseregj. Én Nonóval értek egyet, nyelni kell...Úgy tűnhet könnyen pofázok, mert nekem tök jó fejek a férjem szülei. Na de ez nem mindig volt így. ment erre már rá kapcsolatom. (Szössz, te ismered is az egyik majdnem anyósomat sztem: Újhelyi Éva, na az egy erre rámenő kapcsolat volt)

Nici, arany? érdekes. de legalább gondolt rá.

Szőlő, hol néztek lakást? sztem is jó lesz az elektromos mellszívó


Csöppke, sajnálom Lócit. de legalább segítenek rajta. és nem fog annyit szenvedni szegény


Nono, nekem baromira tetszik a szekeretek.

na rohanok, mert sír, majd befejezem:(





[/b]

lolka_zs
 
 


Szössz, ezen az utcsó képen annyira hasonlít rád Alíz szerintem :) Nagyon imádnivaló :)

Szőlő, a Te hajasbabád is gyönyörű, és ez a kis sanda mosoly is mosoly :)

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Kiscica!

Jardina vagyok az Életerő életfogytig topikból.

Bocs elnézést, hogy kéretlenül írok.

Én is nagyon ki tudok borulni hasonló helyzetektől.

Próbáld meg beszerezni a Kulcs sorozatból: Napoleon Hill : PLB (Pozitív Lelki Beállítottság) című könyvét. Ebből megtanulhatod, hogyan emelkedj felül és kezeld ösztönösen jól az ilyen és hasonló helyzeteket.

Addig is mondogasd magadnak félhangosan, hogy jól vagyok, nyugodt vagyok! S csinálj legalább 6 mély hasi légzést, hosszan benntartva.

Üdv

Jardina
jardina
 
 


Gumimaci, bocs, de én is nevettem a történeteden, mint Celesztina.

Téjé, nagyon gáz a védőnőd. nekem is borzalmas, de nem így. bár ez az újpalotai jobb, mint a terhességes zuglói. na az egy igazi picsa volt.

Fruzsi, íme hordozós kép. ebben már jobban néz ki. az előző hordozónk borzalmas volt. nem volt benne fejszűkítő. Kép

lolka_zs
 
 


ja a kép apóséknál készült. nem én piálok egész nap:)

lolka_zs
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?