Új privát üzeneted érkezett!

Mindenkit üdvözlök és holnap majd írok ,ha hazajöttem. Akinek kell, annak megy a drukk holnapra! Jó éjt!
f.ancsi
 
 


LAPTETŐ!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
f.ancsi
 
 


Dita,

én 19 óráig ehettem utána már nem a holnapi műtét miatt.
Úgyhogy nem ér vacsoráról írni... :? :wink:

Viki,

nagyon szép pocid van és a póló is nagyon jól áll :wink:

Ancsi,

drukk neked holnapra, ne izgulj, ez is egy olyan dolog amin túl kell esni :wink:

Bumi,

hurrá, felfelé megy a hő! :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 

 
 

Ugyse nem mondom meg! Bibibibi!

A másik topicon egy kedves kismaminak segítettem babás vonalzót készíteni. Annyira jó volt, kicsit beleéltem magam, mintha magamnak csinálnám!
Bárcsak ott tartanék már! :?

Ancsi neked is drukk!
Holnap megint sokunknak lesz valami!
jó lenne egy kis csoda nekem holnapra!

Monic te hány órára mentek?

dita75
 
 


bocsi nem akartam csak magamra gondolni, egy nagy csoda legyen amiből mindenkinek kijut! :?

dita75
 
 


Évi
látikózlak ám!
micsi ma?
nagyon el voltál tűnve!

dita75
 
 


DIta,

9-re kell odaérni, és 9 óra 30-kor lesz a műtét.
Neked is nagy drukk holnapra, és stimu nélkül is csinálnak inszemet, Szezsonak is úgy csinélták az inszemeket :wink:
Úgyhogy ne hagyd magad holnap a dokinál :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy így eltüntem, de rengeteg volt a munka. Minden gyerek az utolsó percben akar javítani a jegyén, és már vagy két hete éjszakába nyúlóan javítottam a dogáikat. Ma viszont végre kialudtam magam délután. :)

Dita: Cuki vagy, hogy hiányoltál.... :)

Visszaolvasni csak hozzávetőlegesen tudtam.... de mindenkinek drukk holnapra, akinek szüksége van rá!

Viki: A postást nem láttam. Vagy 2 napja kérdezted megyek-e Gálhoz, de még van másfél hetem. Szerintem azzal keverted, hogy Júli 10.-én megyek endokrinológushoz, aki szntén Gaál (csak ugye máshogy írja, és nem júniusban, azaz tegnap, hanem júliusban, azaz kb 4 hét mulva) Szép nagy a pocid. És kölcsönadom a nevem, mert most rád jobban illik a hófekérke :)

Amint látjátok. Én még mindíg a mensit várom..... Jöhetnének már.
Lehet egy időre ez lenne az utolsó inszem, mert a férjem végül megkapta az állást, és ha elfogadjuk, akkor fél évre kimegyünk németországba, aztán meg költözünk Pestre.... E miatt is fáj most a buksikám... Nem tudom mit kellene csinálni. Ha egyedül lenne biztos elfogadná a munkát, mert fejlesztőmérnöki állás, és azt magyon szeretné csinálni. Viszont árban nem ajálottak csak úgy 30 000 nettóval többet. És nem tudom érdemes-e felrugni az életünket ennyi pénzért... (Bár ha Pestre megyünk, biztos nem tanári állást keresnék, és akkor lehet én is kapok valami jobbanfizető munkát....) de a lakáseladás, lakásvétel, hitelmódositás fél év németország (ahol mellesselg nem dolgoznék) előre rémiszt.....

hofeherke
 
 


Mara,

tényleg nagy dilemma előtt álltok. Kívánok sok erőt, hogy jó döntést tudjatok hozni!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Mara
nehéz döntés.... én a helyedben mennék,,,, mert legalább kikerültök a mókuskerékből, és lehet, hogy a változatosság meghozza nálatok a sikert!
:wink:

Persze ez csak az én véleményem!

Itt természetesen többmindent latba kéne vetni. :roll:

Monic
kb. akkor leszek uhu-n! te fogsz az eszemben járni megígérem, és szorítok!


már mindenféle jár a kútfejemben. pl az hogy magamra haragítom a dokit ha túl erőszakos vagyok, és akkor ugrott minden.
szétaggódom magam erre fel lehet hogy simán megy majd minden.
ha jó híreket kapok sztem fél méterrel a föld fölött fogok közlekedni!

dita75
 
 


Monic! Nagyon nagy drukk holnapra!

Mara! Mi négy évig éltünk Németo.-ban,ott lettem terhes a nagyobbik lányommal és nagyon jó visszagondolni rá. Nekem nagyon nehéz volt újra hazajönni,nagyon sokáig volt "honvágyam" kifelé. Persze az élethelyzeteteket Ti ismeritek,Nektek kell mérlegelni.
Dita!

Majd nekem is fogsz segíteni vonalzót csinálni? Mondjuk holnap,ha túl vagyok a műtéten?

Kismamik! Csinik vagytok a csodapólóban :P
f.ancsi
 
 


Én lassan megyek aludni. De még előtte befejezem az új sorozatot amit a Haus helyett adnak...

Reélem holnap már rendesebben tudok jönni....

A tanácsokat köszi... mindent mérlegre teszünk, de egyenlőre nem akar billeni semerre sem....

Jó éjt!

hofeherke
 
 


img]http://ticker.7910.org/an1cEQb0g410020MDAwNzM4OGR8MzgzNTY3ZGF8YuliaWvpbmsgbWVnc3r8bGV06XPpaWcgbeln.gif[/img]

őt csináltam!

Ancsi gondolom te ovust szeretnél.
De jó lenne neked is babásat csinálni.
mondjuk a két lányodról készíthetünk!

Mara
álmodd meg a helyes utat!

Jó éjt elteszem magam, mert holnap megyek a harcba! :roll:

dita75
 
 


Kép

szóval ezt csináltam..................
az előbb lemaradt valami azért nem mutatta

dita75
 
 


Szépséges reggelt és szerencsés napot mindenkkiinek!

MOnic ++++++++++++++

Dita remélem jó híreket kapsz dokitól

f.ancsi neked pedig a műtéthez...

MAra kívánom hogy a lehető legjobb döntést hozzátok meg!

:lol:

Viki te nem szoktál kisbabával, szüléssel álmodni? én mostanában állandóan... :roll: (Dita fejtsé) :lol:

(((((((((((((((((((((mindneki))))))))))))))))))))))))
Vendég
 


Jó reggelt!

Moncsi!

Extra, hiper, mega és giga drukkokat küldök nekted mára!
Kép

Mara!
Vállaljátok el, sztem. Ditának igaza van, és ki kell szabadul a mókuskerékből.

Dita!
A pólód nagyon bejött mindenkinek. ;) Feltettem a képet más fórumra is.

Boni!

Szüléssel sosem álmodom (lehet, hogy jobb is). Olyan már volt, hogy álmomban szoptattam és pelenkáztam.

Ezt a képet akartam még tegnap feltenni, csak elfelejtődött.

Kép
20150601134430
 
 


Boni, Viki,

köszi a drukkokat!

Viki,

szép pocid van és a pólód is csúcs :wink:

Boni,

te mindig korán kelsz, vagy csak amióta kismami vagy?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Moncsili!
De cukedli vagy, hogy benéztél! Ne izgulj minden rendben lesz! Nagyon szorítunk majd!

Apjuk óvatosan vezessen!
20150601134430
 
 


Jó reggelt! :)

Monic! Dita! f.ancsi!

Nagyon izgulok értetek!!! Jelentkezzetek, hogy mi újság!

Viki!

Nagyon vagány! :wink: Csupa csini kismama! :)

Boni, Nellike!

Köszi! Úgy tűnik, elmúlt a görcsölés, minden a legnagyobb rendben. :wink:

Mara!

Biztosan rengeteg érv van pro és kontra, de úgy gondolom, rossz döntést nem hozhattok. Mindkét variációból ki lehet hozni nagyon jó dolgokat, bár az egyik út most kicsit rögösebbnek tűnik. :)

Kép
akszinya
 
 


Jó reggelt!

Monic,
extra drukkok mennek! Nagyon szorítok.

Viki,
nagyon szép a pocid:-)

Nellike,
én voltam máltán, de az már 10 éve volt. Nekem akkor nagyon tetszett, bár elég kopár vidék, de a tenger csodás volt, az emberek kedvesek. Nem emlékszem, miket néztünk meg, de a főváros hangulatos volt, Valetta, meg voltunk csónakkal lagúnáknál. Na az meseszép volt. 10 év alatt sokat változhatott, de nekem akkor nagyon bejött. Tesómmal annyira leégett ott az orrunk, hogy azóta nyaranta napozás után darabokban jön le róla a bőr :roll: Úgyhogy majd vigyázzatok!

Bumi,
szépen megy fel a hőd:-)

Dita, Ancsi,
ügyik legyetek ma!

Kép
Kép

i.kata
 
 


Úgy látom érdemes képet feltenin, mert fényeztek itt minket! ;)

Ancsi, Ditus!
Nektek is drukk mára! :wink:
20150601134430
 
 


Kata!
Nagyon ügyin vezeted a táblit!

Sajnálom a cn 1-et. :cry:
20150601134430
 
 


KAta :cry: új hónap tele reményekkel! KItartás hozzá! ((()))))

Viki gyönyörű pocaklackólak! :lol: ja én is szopttatam már álmomban :oops:

Aksziny az jó ha elmúlt :wink:

én midnig ilyen korán keltem életem első munkahelyén 6-ra mentem így 5-kor keltem és azóta maradt atikokkal kelés! na de sokszor a tikokkal is fexem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Moncsi!
Mennek a drukkok!!!!!
20150601134430
 
 


Sziasztok Lányok,

Mennek a hiper drukkok és a poz csííííí mára:
Monic!!!++++++++++!!!!!!!!!!!!!
Dita!!!!!++++++++++!!!!!!!!!!!!!
Ancsi!!!!++++++++++!!!!!!!!!!!!

Viki: szép poci, szép póló! nekem a mosolygós kép jön be!! :wink:

Kata: poz csííííííí!!!!!

ma nagyon dolgoznom kell , ma csak este fogok jönni szerintem

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok!

Viki Mami! Értettem! fej vagy gyomor? mármint melyiket tartsam? :lol:

Egyébként édi a pocid és szupi a póló!

Kata! Köszi az infókat:) Ha hétfőn fülig ér majd a szám, akkor nem megyünk nyáron nyaralni, hanem majd csak esetleg ősszel a közelbe és csak pár napra.

Monic, Dita drukkolok!

Akszinya! Azért ez a megnyugtatóbb, hogy elmúlt. Most már a pihenésé legyen a főszerep. :)

Szép napot mindenkinek, majd még jelentkezem! :)

nellike
 
 


Nellike: gyomrot semmi szín alatt!! :twisted: ott vannak a babócák!! :wink: max popsi! :lol:

most ebéd utáni pihegés van , aztán újból számlázás. :twisted:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Nellikém!
Popsit tartsd ide! De finom leszek, nem fog fájni! ;)
20150601134430
 
 


Ancsi, Ditus, Moncsi!
Már ngyon izgulok értetek! :roll:
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Ditus, Moncsi, Ancsi!
Mennek a drukkok mára!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Boni!

Bocs, hogy nem mondtam, de neked is nagyon szép a pocid!!! :oops:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


bumi no problémo :lol:

ma keveset avgyok..mert vizesedik lábam és fexem.... :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Egy napig nem vagyok, és 5 oldalt írtok tele?! :twisted:

Ancsi, Monic, Dita!

Nagyon drukkoltam ma nektek! Remélem mindenki jó hírekkel jön :)

Boni, Viki!

Gyönyörűséges pocakok :) Tök jó, hogy nem lettetek csíkosak :)

Boni, nehezen bírom a visszaszámlálást, de kitartok :) Na nem mintha lenne más választásom :) Egyébként érdekes, én is csak a legutolsó hetekben álmodtam egyszer-kétszer a szüléssel, de szoptatással sose :)
Csoda ügyes vagy, ez a Vukos figura szuper!

Nellike!

Egy ciklust sem írunk le előre, azt a hergettmorgottvicsorgott :evil: A nyaralást meg csak tervezgessétek, mi is lefoglaltuk a horvát utat, és be is jelentkezett a kölök(ök), mert ezt a bulit ő(k) se akarja(k) kihagyni :)

Mara!

Nem egyszerű kérdésben kell döntenetek :roll: Biztos sikerül majd megtalálni a legjobb megoldást!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Moni, Dita, Ancsi,
meséljetek, ahogy tudtok, mi volt?

Csatlakozhatok a 16-i csapathoz? Megyek hsg-re. Délben beszéltem a dokival, hétfő reggel 8-ra megyek a kórházba.
Milyen ez egyébként, meddig kell ott lenni, mit kell vinni...?????????

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok! :lol:

mindenkinek millió drukk! 8)

csak adok életjelet: Tapolcán lesz az 1.lombikunk, augusztus elején, minden leletünk szuper, kövi ciklusban kezdjük a szurikat :wink:
Vendég
 


Linácska: nem kell vinned semmi! legalábbis nekem nem kellett semmit.
nekem röntgenes volt. felraktak egy katétert, feltöltötték a lötyivel és megröntgeneztek. ennyi. kicsit kellemetlen volt, olyan mint amikor teleeszed magad, felfújódsz, nem tudsz pukizni, kakilni, feszül görcsöl kicsit a hasad. de teljesen kibírható!! nem kell félni tőle! én tök paráztam, de utólag azt mondtom, h núdli volt az egész.
a röntgenes azért jobb, mert ha van kis elzáródás, rögtön tudják korrigálni.
ja és a metformint előtte való nap legalább este ne vedd be, de inkább előtte való egész nap, mert ha kontrasztanyagos beavatkozás van, akkor nem jó bevenni.
nekem kb az egész várakozással együtt 20-30 perc volt + vártam az eredményre.
én kaptam a popsimba egy görcsoldót a biztonság kedvéért és az kitartott estig, nem vettem be fájdalomcsillapítót. de ha nem kapsz görcsoldót, legyen nálad gyogyó!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Vicuska: gratulálok a jó eredményekhez és megy a drukk az aug-i lombikhoz!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Vicuska!
Tök jó, hogy már meg is van az időpont! Nagyon drukkolok nektek!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Linácska!

Én is rettegtem a HSG-től, nem mondom, hogy kellemes volt, de tényleg csak pár perc az egész. :) Nem kaptam fájdalomcsillapítót, de így is túléltem. :wink: Készültem utólag bogyóval, de nem is volt rá szükség. :)

Vicuska!

Sok sikert a lombikhoz! :)

Kép
akszinya
 
 


Linácska én elötet bevettem egy görcsoldót-...Nekem echoovist vizsgálat volt( UH) és abszolute nem éreztem.. dokim nagyon prifin csinálta... utána amikor a folyadáék elérte a hasüreget(ez a jó ) akkor elkezdtem görcsölni.. erre kaptam még egy görcsoldót.. kb 5 percig tartott és utána mentünk haza....

Évi jaj de mennék én is horvátországba :lol: de nem nyavajgok.... :wink:
Vendég
 


Lina!

Drukk a hsg-hez, ne félj, egyáltalán nem vészes! Vinni tényleg nem kell semmit. Hol fogják csinálni?

Vicuska!

Ez szuper, mindet bele! Nagyon fogok drukkolni nektek!

Boni!

Beférsz a kocsiba, de csomag már nem :wink:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok Lányok! Először is köszi a drukkokat,nagyon jó volt visszaolvasni,hogy így szorítottatok nekünk!
Szóval,túléltem,kb. egy hét múlva lesz szövettan,remélem ott is minden jó lesz. Ránézésre még rendben volt,de bármikor elindulhatott volna a rossz irányba. Vmi ezt begyorsította,nem lehet,hogy a hormonok?????
Egyébként,képzeljétek,a doki,aki olyan hülyén viselkedett,természetesen az elején mogorva volt, de a műtét elején elkezdett kérdezősködni,hogy hány gyerekem van stb. Miután mondtam,hogy kettő,egész furán megjegyezte,hogy akkor mi most be is fejeztük?(közben persze szabdalt). Mondtam,hogy nem,sőt járunk a BMCbe,teljesen megváltozott,nagyon kedves lett és mondta,hogy csak szaporodjunk,ez a legfontosabb. Úgy meglepődtem! Na, Ditus ez jó jel?
f.ancsi
 
 


Dita ,Monic? MIZÚJS? :?: :?: :?: :?:
f.ancsi
 
 


Ancsi!

Szuper, hogy túl vagy rajta, a szövettannal se lesz gond!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Köszi Évi,legyen igazad!!!! Ti is vigyázzatok Magatokra!
f.ancsi
 
 


Ancsi: szuper, h túl vagy rajta! most h így mondogattátok ezeket az anyajegyeket, majd én is elmegyek megnézetni az enyémeket!
úgy látszik a dokidnál csak félig igaz a mondás: ne ítélj elsőre! se másodjára, se harmadjára, csak negyedjére??? :lol: minden jó , ha a vége jó. :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Ügyes vagy Ancsi, ezek szerint jól bírtad. Fájt? (mondjuk ez hülye kérdés, mert biztosan)

Viki Mami! Tartom a popóm, de csak kíméletesen! Egyes társadalmak elítélik a kismamák bántalmazását és ugye sose lehet tudni... :wink:

Vicuska! De jó hallani rólad! Nagy drukk a lombikhoz! Ezek szerint hosszú protokoll lesz! :)

Lina! Nekem mondjuk nem volt 5 perces és a falat kapartam. Viszont nekem mindkettő el volt záródva, sőt össze volt nőve, ezért én egy komplikáltabb eset vagyok. Akinek nincs nagy gond, annak kibírható, ahogy a többiek is mondják. A röntgenes megoldás tényleg jobb, mert a Czinki által említett "lötyi" oldja is a kisebb összetapadást, összenövést, fertőtlenít is és gyulladáscsökkentő hatása is van.

Csajok! (magamat is beleértve) Hajrá hétfő! :lol:

nellike
 
 


Új vonalzóm, hogy "teccik"? Szép színes, ugye?

nellike
 
 


nellike nagyon szép a vonalzód! :lol: mindkettő :lol: :lol: :lol:

F.ancsi örülök hogy kibírtad... ++++ hogy a szövettan- legyen :lol:
Vendég
 


Mi lehet Monic-kal és Ditulival??
Dituli de volt uh-n igaz???
Monic gondolom szegény biztos fekszik, nincs netközelben.

Kata: van híred Monicról???

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: