Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Kiscica, nekem jó a csütörtök, de az ikea nem annyira, mert ott nem tudok a nagyokra figyelni, azonban apjuk dolgozik, így ne mtudom itthon hagyni őket :(

Kisfruzsi, nekünk maxi-cosi van, és bőven jó még, kényelmes is neki (sztem)

Csöppke, sajnálom a tágulatot, reméljük nem fog nőni!!!

Celesztina, a köldöksérv nagyszámban fordul elő, de elég kevés az ami kizáródik, vagy nem gyógyul be és műteni kell. Nálunk Bencének volt.

Quinny Zapp, én nagyon javaslom, nekünk van és imádom :) Rávaló hordozót meg használtan akár már 5e-ért is kapni (én 7-ért vettem a teszveszen) Én mindig úgy megyek autóval, hogy zapp váz+hordozó, főleg ha vásárolni megyünk. Bár ha a Buzz-nak leveszem a kerekeit, akkor az sem vészes.

Szopi, én úton útfélen szoptatok, mivel fognom kell a mellemet szopi közben így takarom a kezemmel. Nem látszik semmise. Tegnap az obiban, meg az auchanban is szoptattam....

Anetto, mi a gézengúz alapítványhoz készülünk Uh-ra, de még nem hívtam őket.
www.gezenguz.hu

Pumpóka, nekem is volt graco citisportom, én is imádtam :) De a zapp viszi a prímet nálam...


Víz itatás: Lizának nem szoktam adni, csak ha nem itthon vagyunk és épp nem tudok szoptatni.
Itthon cicit kap olyankor is :)

Mary, az é ncsajom is így szokott ébredni :) Teljesen normi :) Tudod, csak még 5 perc :)

Mary, tartsd be a tápos adagolást, rajta van a dobozon hogy mennyit lehet adni neki.

Nono, én nem adnék többet, mint ami elő van írva... Főleg mivel zsírban oldódó vitamin is van benne, nem szabad túladagolni. Nekünk több doktornő is mondta (minden gyerekemnél) hogy a tápszerből nem lehet többet adni, mint az előírt.

Rólunk:

Most nagyon fogtok engem írigyelni....

Letettem este 3/4 8-kor a gyereket, és tudjátok mikor ébredt??? 9 órakkor!!!!!!!!!!!!!!!

Soha többet nem adok neki este pótlást, mert így járok akkor. Eddig mindig akkor aludt tovább....

Azon felül hogy arra ébredtem 9 előtt nem sokkal, hogy iszonyatosan fájnak a melleim, még szívrohamot is kaptam hogy mi va na gyerekkel, lehet nem hallottam a légzésfigyelőt??? ááá nagyon gáz érzés volt..

Egy ciciből evett, a másikból lefejtem 120-at, majd még abból is kiszopott 50-et...
Így ma még csak 4x evett. 9-kor, 12-kor, 3-kor, és 6-kor.
Ki akar velem cseréli? Nekem jó az a baba, aki 8-tól 3-ig alszik :)

A fogam még fáj, köszönöm a kérdéseket, illetve a fogam helye. Azért valamivel jobb, de ne mtudom mit vétettem :( NAgyon szenvedek vele...

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


hát igen minden orvos,védőnő mást mond.nekem 2éve azt mondták ha nincs tul etetve akkor egyen annyit amennyit akar.te is annyit eszel amennyit kivánsz.mi lenne ha elvennék a kajcsit elöled mert már megedted a mai adagod,de te még éhes maradnal.
Vendég
 


Sziasztok,

ma voltunk laborban Lócival, az eredmény rémes, tele van a pisije bacival, vagyis pang a vizelet a tágulatban :( Pénteken meglesz az ántsz-es vizelettenyésztés eredménye is, és akkor célzottan elkezdik a gyógyszerezést. Szegénykém, jól indul az élete... :cry:
Remélem akkor a fájdalmai is megszűnnek.

zsuzsófi, én hívtam a gézengúz alapítványt, leghamarabb augusztus végére van időpontjuk.

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 

 
 

Csöppke
sajnálom:( mielöbbi gyogyulást neki.
Vendég
 


Pumpóka hogy Litu Mátéja üggyel kapcsolatban jutott eszembe.

MAry anyukáddal milyen a viszonyod? Már nem zavar annyit?
micsoda nagy étvágyú a lányod. Nálunk 160 volt a legtöbb 1 evésre. (cici+táp)


Szösszenet
3,7,10,13,16,19 óra kb így. Persze tegnap 1-et kihagyott napközben, no de éjjel 2x keltünk. :?

Nici esetleg a krém forgalmazót nem tudod felhívni? Magyarok? Nekem volt kérdésem írtam mailt, és egy dokiféleség olyan szép levelet írt. Rendes volt. (nem babaügy volt)

A védőnőt most láttam először és utoljára. Valami más megoldást kell keresnem.

Litu szorítok! Majd msn-ezzük, ha összejövünk a héten.

Celesztina a barátnőm kisfiának is volt sérve, nem tett vele különösebbet. A sok sírástól kapta. Szépen helyrejött.

Brigi sajnálom a történteket. Hőemelkedéssel mizujs?

Lekri a köldöksérved mennyi idő alatt húzódott vissza? Csináltál valamit, hogy gyorsabban visszamenjen?

Csöppke megy a drukk!

Zsuzsa micsoda okos lánykád van!

Kép
téjé
 
 


Csöppke mielőbbi gyógyulást! Remélem a gyógyszer adása nem viseli meg nagyon. (pl étvágyát)

Kép
téjé
 
 


Téjé

ahogy megszültem ugy el is tünt.pedig féltem hogy megmarad mert most 2. terheségemnél fájt is párszor. de hála már nincs.
Vendég
 


Jajj CSöppke - Nagyon sajnálom :( Mielőbbi jobbulást és felépülést a kis Lócinak!!! Mit mondanak, mennyi ideig kell várhatóan szedni a gyógyszert?

Téjé - Akkor ti is 6-szor esztek :) Ma az én lányomnak nagy(obb) az étvágya .. :) ma nagyjából megeszi ami a napi átlag neki. Az 5 evés kérdést jegelem, mert most kicsit stagnál a gyarapodása ..

Zsuzsófi - Örülök, hogy így megy a szopi :) Akkor már nem is pótolgatsz? Mondjuk én nem is szoptatok ilyen sűrűn :D :)

Kép
szösszenet
 
 


Judit
Most hílak, de ki vagy kapcsolva!!! :cry:

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


brigi visszakapcsolom, és kimegyek az udvarra. Babónk elaludt

Kép
téjé
 
 


Mamik
Írjátok, h ki mennyi kajciva eteti babót.
Én most nagyon meg vagyok lepődve, mert a mai két adag kaksi után is Maszat ütögeti a 6 kg!! :roll:
Így ha a napi adagját kiszámolom, akkor kb. 900 g-ot kellene ennie!

Mai evéseink
4:30 220 g
10:00 120g
14:00 220g
17:00 200g
és még most lesz este 9 után egy szopi. Na arra kiv. leszek, h mennyit tud enni.
Ahhoz képest, h egész nap hőemelkedése van, teljesen jól eszik, és döntögeti a saját rekodjait!!
Mi lesz még itt??? :roll:

Babakocsi
Lesem a belinkelt oldalakat, ott nem találtam meg a City Sportot!
Lehet megnézem még használtak között, mert azért csak kell néha bkv-ra ülni, mármint, ha lenne egy könnyű kocsink, akkor mennék többet bkv-val is, és nem itthon kell arra várni, h párom mikor ér haza!

TALI
Kellene a létszám mamik, h akkor most kinek is jó a jöv.hét csütörtök, mert ha sokan leszünk, akkor jobban járunk az Ikeával!!

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


Kiscica - Nekem elvileg jó. Ha nálad lesz, akkor helyileg hova kell menni? És ha az IKEÁban, akkor az hogy? Hol? (mint első gyermekes, fogalmam sincs, milyen lehetőség van egy IKEÁban sok-sok babának és anyukának :D)

Kép
szösszenet
 
 


Téjé!

Anyámmal borzasztó a kapcsolatom....


:cry: :cry: :cry:
Lányok én most megint nagyon kivagyok, Bogi megint nem vett levegőt....
Fürdetés közben vadul kapálózni kezdett...nem nyelt vizet ez biztos. valószinü a böfi ment megint félre.
Annyira kivagyok emiatt....mi van ha valami baja lesz...
Teljesen kivagyok....
:cry: :cry: :cry:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


[quote="szösszenet"][ írta:szösszenetcolor=darkblue]Kiscica - Nekem elvileg jó. Ha nálad lesz, akkor helyileg hova kell menni? És ha az IKEÁban, akkor az hogy? Hol? (mint első gyermekes, fogalmam sincs, milyen lehetőség van egy IKEÁban sok-sok babának és anyukának :D)[/color]


Ha nálam lesz, akkor XX. ker városközpont. Tőletek Lágymányosi híd, Sorin végig, és ott már majdnem helyben vagy!
IKEA
Nono írta, erről Őt kéne kérdezni, meg előző oldalon vhol. meg is van talán. Van vmi. vendéglő rész gyerekjátszóval, kinnt az Örsön. :roll:

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


Sziasztok!

Vissza még nem olvastam, jó sokat írtatok délelőtt óta, mikor utoljára benéztem (anyuéknál voltunk ma) :)

Most csak gyorsan egy két dolog...

Kiscica, Nicci, nagyon boldog névnapot a fiaitoknak :)

Tali, én szeretnék menni, de szintén kérdőjeles vagyok, mert Szandi kezdi a tábort, vinni-hozni kell, nem tudom még hogy hozom össze, de megpróbálom mindenképp!

Hoztam én is képet a hordozóban való "csücsülésről" :)
Kép Kép

Szandival :)
Kép

Szandi ma kapott görkorit, hááát :shock: :lol: lesz itt még zakó rendesen :D

Na visszaolvasok gyorsan :)

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Zsuzsófi,

nem rossz ez az alvás, egy éjszakára kipróbálnám! :lol:

Mary,

Szerintem minél hamarab vidd el orvoshoz, vagy hívd ki a dokit! Nem akarlak ijesztgetni, de szerintem meg kellene nézetni. Van légzésfigyelőtök??? Mert mi van ha éjjel történik ez?

Csöppke,

Sajnálom a tágulatot és a gyulladást, de legalább kiderült, hogy baj van és tudnak rajta segíteni. Valószínűleg ezért van a fájdalom is, ha igen, akor az is elmúlik neki nemsokára!

KépKép
kisfruzsi
 
 


Kisfruzsi!

Én is attól félek, hogy éjjel történik... :cry:
Holnap megyünk dokihoz tápot iratni, megnézetem vele.
ja és persze hogy nincs légzésfigyelőnk.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Nem olvastam vissza, annyit írtatok, hogy nem bírom ma követni

de taliról:
Kiscica kedves tőled, de én sajnos olyan messze nem bírok kimenni BKV-val babkocsival. ha IKEA Örs, akkor igen.
holnap jövök.
puszi

lolka_zs
 
 


cica! én mennék tutira (hacsak a két gyerek nem lesz beteg)

IKEA: étterem részénél van egy nagy ingyenes placc ahol játszhatnak a kicsik. Egy a gond vele, nagyon népszerű és ezért sokan vannak. De iszonyat baba barát. van egy pelusozó, tök kultúr, lehet benn eszoptatni is...Bár ha előtte v.ki más pelust cserélt benne nem bizti h alkalmas rá...ez csak egy ötlet. Talán v.mi hely is szóba jöhet ha van v.kinek ötlete....
Vendég
 


Kiscica - Tőlünk akkor tényleg nem bonyolult hozzátok menni. A délutáni csúcs viszont elég rémisztő .. Mondjuk ha 3-4 körülre tesszük, akkor még nincsenek nálunk beállva a Lágymányosi felé vezető utak meg a híd .. ha későbbre, akkor tuti nem jutok ki hozzátok egyhamar. Az Örs meg már eléggé kiesik nekünk ..
Majd meglátom mit határoztok, és annak függvényében számolok, hogy tudunk-e menni :)
Etetés szempontjából is jó lenne olyan hely, ahol lehet kajcsit mikrózni .. vagy akinek kell, elvonulni szopiztatni .. nem? :roll: ??

Kép
szösszenet
 
 


Mary,

Biztos nem lesz semmi baj, de az jó hogy holnap megnézi a doki.

Tali,

mi tuti nem tudunk menni, Apa külföldön lesz mi meg kocsi nélkül itthon :(

KépKép
kisfruzsi
 
 


Mary! Jobb ha doki látja. DE! nálunk is van hasonló. Mikor belelovallja magát a sírásba akkor nem vesz levegőt és ellilul...pláne ha v.mi miatt nem tom felkapni...állítólag az idegrendszere átveszi a hiszti felett ilyenkor az irányítást és rákényszeríti a levegő vételre...ekkor kapkodva veszi 20 mp-ig és nem bőg, aztán kezdi elölről...doki szerint ez van...hisztis a lelkem. Ha a böfi nálunk félre megy akkor van ilyen. Szo-nál is volt. Hason altastd v inkább oldalt fekve és akkor nem tud megfulladni a böfitől.
Vendég
 


Nono!

Megnyugtató amit irsz. De én úgy félek. A vér megfagyott bennem a tegnap előtti "akciójától" annyira megrémültem. Éjjelre mindig oldalt altatjuk, épp ezért is, hogy nehogy baj legyen.
De én tiszta ideg vagyok.... éjszaka amúgy is rémálmaim vannak. az hogy felébredek és az ágyunkban van Bogi (soha nem aludt még velünk) és a takaró alatt van és én elaludtam és szedném le róla a takarót, de nem tudom...de ezt már mind ébren csinálom. és mikor magamhoz térek...egyik éjjel is azt hittem, hogy a kispárnám a Bogi. szörnyü.

Valakinek előfordul ilyesmi? Vagy csak én vagyok ilyen?

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Mary,

Amikor hazajöttünk a kórházból, kb. a 2. héten éjjel rávetettem magam apára (aki békésen szunyált), hogy hol a gyerek és rángattam a karját. Azt hittem vagy inkább álmodtam, hogy szopi után nem tettem vissza a kiságyba...

KépKép
kisfruzsi
 
 


na jó azthisazem lefekszek aludni
jó éjt!

KépKép
kisfruzsi
 
 


Jó éjt Kisfruzsi!
Mi most vacsizunk!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Akkor megnyugodtam, hogy nem vagyok megzakkanva és viszonylag normális , hogy éjjel rémálmaim vannak...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Mary: rosszul hangzik, deha figyelsz biztos nem lesz gond, pláne, ha megmutizod dokinak is. Légzésfigyelőt nem tudnál kölcsönözni vhonnan? Bp-n van olyan bababolt ahonnan lehet, Nálatok nem tudom, van-e ilyesmi... Én is jártam úgy, hogy hajnali szopi után kicsit megébredtem és nincs sehol a gyerek mellettem, totál kiakadtam, hogy elaludtam túl mélyen és leesett én meg meg sem hallottam, mikor rájöttme, hogy visszatettem persze a kiságyába :roll: Meg akartam írni, hogy láttam olyan párnát is, ami segít hogy a kicsi ne tudjon elfordulni -olyan kitámasztós párna, ha jól emlékszem a Brendonban láttam. Az megakadályozza, hogy ha oldalra teszed le, akkor hátra forduljon.

Zsuzsófi: a Zapp hogy veszi a terepen tolást? No nem rallizni akarok vele, de a füvön is elmegy? Olyan kicsik a kerekei és persze errefele is rosszak a gyalogutak. Nagyban más mint az a Römer Verve vajon?

Csöppke: sajnálom, hogy talátak bacit :( Mielőbbi jobbulást Lócinak!

No, lassan megyek hunyni, jó éjt mindenkinekKép

Kép Kép
celesztina
 
 


Kiscica, nekem is jó :)

Szöszke, az Ikeában van fent az étteremben egy nagy játszó a nagyobb kölköknek, és mivel étterem, van sok-sok szék és asztal :) Van szoptatóshelyiség is, szal szuper egy talihoz, csak én félek hogy KAta lányom elbarangolna, mert nem tudnék rá annyira figyelni. Vagy nem beszélgetek, és őt hajkurászom, vagy szem elől tévesztem....

Szóval most nem jó :( Hacsak a hugom be nem vállalja őket...

De gondolom az Örs vezér téri ikeára gondoltatok, ugye? A másik nagyon kint van...

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Mary! nekem is volt, de csak Szo-nál. Most egy kicsit edzettebb vagyok....talán...de nem biztos...most nincsenek ilyen rémálmaim.

szösszenet! a kaja melegítés: IKEÁ ban be lehet dugni a melegítőt és van mikró is pont erre mondtam h nagyon baba barát mert nem csak a szopisokra de a táposokra is gondoltak. Csak mindig sokan vannak...nekem is fontos h melegíteni tudjak...bár van hőtárolós cumisüveg tárolóm amiben 2-3 órát meleg marad az előre felmelegítet víz és abba csak beledobom a kaja port.
Vendég
 


Értek mindent ..
Akkor majd döntötök :)
Nekem az Örs nagyon messze van .. majd átgondolom, ha kialakul a helyszín és az időpont.

Kép
szösszenet
 
 


Celesztina, 20 centis hóban is 1 kézzel toltam :) Én imádom :) De megdumálhatjuk hogy a zappal megyek talira, és kipróbálod :) Persze akkor huzat nélkül... hacsak ne mkenguruzok...

Ollem, ne aggódj tök normális...
Írtam én is hogy halálra rémültem hogy én aludtam, a gyerek meg már lehet éhenhalt... aztán nincsen semmi baja. (nekünk már többször volt a takaró alatt, de úgy nem tud megfulladni, a felnőtt takarók túl nagyok, nem tudja olyan szorosan körülölelni a babát hogy ne kapjon levegőt. Főleg hogy mi is alatta vagyunk, és fenttartjuk a takarót. remélem érted mit akarok mondani :) Nyugtasd mgad ezzel :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Nagyon szépséges az összes baba, és milyen jó kis montázst lehetne csinálni a sok hordozós képből :)

Mary, én is remélem, hogy minden ok lesz Bogival, próbálj megnyugodni!

Fruzsi, Celesztina, jóéjt :)

Csöppke, sajnálom Lócit, remélem nem lesz gond, és segyteni fog a gyógyszer! Mikor lehet ezt majd elhagyni? Mármint a gyógyszert? Ha kinövi mikorra várható?
Mielőbbi gyógyulást!

Tápszer... nekünk eddig a max kajcsi a 130 volt, de átlagban 60-90 között eszünk, 7x egy nap (este 22-kor, utána 5-6 között), a reggeli evés az csak tej, ha marad még akkor a következőnél is az a több, utána 20-30 milli a tej, a többi tápszer, de mi nem vagyunk mohó fajták, szép kómótosan eszünk :) A napi átlagunk 500-620 között ingadozik, most pl ma 510 volt, tegnap 620 tegnapelőtt meg 520...

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Sziasztok!

Jardina vagyok egy másik topikból.

MEGHÍVÓ

Kérlek kukkantsatok be az "ÉLETERŐ ÉLETFOGYTIG" című topikba, az Életmód fórumon belül találaható.
Sok hasznos infót találhattok az egészség megőrzése - és/ vagy visszanyeréséről, egyszerű és nagyszerű méregtelenítésról, melynek egyenes következménye a a fogyás, s az elért súly megtartása.

Gyermekinkért is tehetünk valamit:

Idézet:

"Mivel gyermekünknél születésétől kezdve, szinte soha nem akadályoztuk a kiválasztás működését, kisfiunk életéből kimaradtak a náthák, bedugult orrok, sajgó fülek, szaggató köhögések lélekemelő élményei. Ezeket pedig elkerülhetetlennek tartja a szülők többsége, oly gyakoriak az ilyen megbetegedések.
Mivel mindennap elvégezhette a kiválasztás munkáját, kisfiunk szervezetének sose ellett fölösleges anyagokat tárolnia. A gyerekek általában nem ilyen szerencsések: reggeltől estig a nehéz ételek támadásainak vannak kitéve. Kicsi szervezetük pedig harcol, csak egyre harcol...
A mi fiunk elégedett kiegyensúlyozott csecsemő és kisgyerek volt. Most hét évesen magas, jó mozgású, energikus..."

" az anyatej az egyetlen, az emberi faj kicsinyeinek táplálására alkalmas táplálék...
...év milliók alatt is minden próbát kiállt anyatej a csecsemők legjobb tápláléka, egyszerűen azért, mert a tökéletes természet fejlesztette tökéletessé..."
" Az anyatejen kívül, keresve sem találhatnánk az élő gyümölcsöknél jobb bébiételt."


Harvey és Marilyn Diamond: Testkontroll 1. című könyvből idéztem


Remélem sikerült kedvet csinálnom.

Üdv

Jardina
jardina
 
 


SZiasztok!

Mary, egyik nap nekünk is volt ilyen, fürcsi után, szerintem a nyálát nyelte félre, én is baromira megijedtem, pláne hogy olyan ijedt szemekkel nézett rám áááá, baromi szar volt, persze 2 mp volt az egész, gyorsan felkaptam és kész. Viszont mi mindig hason alszunk, háton nagyon ritkán nap közben, oldalt már egyáltalán nem.

A tali nekem kicsit kétséges csajok... De keddig mindenképpen megmondom.

Szössz, nekem úgy mondta a pótlást, hogy ha van tápszer is, akkor a napi adagját ne lépjem túl. Mi még nem vagyunk 4 kilók, de már 600 millivel számolok, szóval ha van pótlás akkor a napi az max 600 milli legyen. Tegnap 620-at evett, ebből egy kaja, 90 milli volt a táp (most adtam neki először, mert délután nagyon szánalmas mennyiségű tejem volt..., de hogy az milyen kvabüdös.....) Azért próbálom majd úgy alakítani, hogy az esti utolsó meg a reggeli első kaja az tej legyen, lehet hogy semmi jelentősége csak nekem... :oops:

Viszont a tegnapi szopi egész jól ment már, lehet hogy ma mérem majd hogy eszik-e vagy csak a nyálást nyeli néha. Mindenesetre ez a szopis csaj iszonyatosan megbízhatatlan, én nem is értem... Hiába jó, ha egyszer cseszik ránk és semmit nem tart be amit mond.

Csöppke, nagyon sajnálom :( Remélem hamarosan jobban lesz Lóci, nagyon szorítok nektek, kitartást!

Zsu, ennyit én nem szoktam egyhuzamban aludni :lol: :lol:

Nici, nagyon édes a kép Barbiról! :)

Mary, én is a szülés után 1-2 hétig úgy ébredtem, hogy úgy fogtam a takarót mintha Mazsi a mellkasomon aludna, aztán tisztára beparáztam hogy hol a gyerek.... Pár másodperc kellett mire tudatosult bennem hogy sose alszik velünk és a kiságyában van. Még mostanában is előfordul néha, de már nem minden nap.

Kép Kép
szõlõ
 
 


Szőlő!

Látom te is átélted, amikor a babád levegőért kapkod. össze vissza kalimpál kétségbeesetten....olyan szörnyü.
Kicsit megnyugodtam, hogy viszonylag természetes dologról van szó , de nekünk a héten már kétszer volt ilyen.

Éjjel megint azt hittem, hogy Bogi a takaró alatt van. De most azt hittem, hogy apa felkelt megetetni és hogy nem tette vissza a helyére, hanem rajta aludt, és betakarta és próbáltam kiszedni a takaró alól (mindezt már ébren tettem) mire rájöttem, hogy nincs ott hanem békésen alszik a drágám a saját helyén.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.07 19:27-kor.
Vendég
 


Félrenyelés nálunk is van... Néha olyan mohón szopizik, hogy félrenyel, és fuldokol... Én meg leizzadok persze... :? szörnyű hallgatni, hogy vesz-e végre levegőt. :cry:

Tegnap utolsó kaja után (fél 12-kor) úgy kipattant Lillus szeme, hogy 1-ig nézegetett... Akkor is scak azért aludt el, mert csuklás ellen adtam neki cicit, és azon bealudt.... Viszont: 6:20-ig bírta! Úgy örültem! Utána magam mellé vettem, és még aludtunk 8 utánig. Olyan jó volt! :)

ercsi_3
 
 


sziasztok, jó reggelt! no nemmintha most keltünk volan (szép is lenne :) ) de most jutottam a nagyobbik lányom mellett nethz, mivel eddig ő használta :wink: :lol:

Taliról: nekünk pont az ikea jöhetne szóba, tény, hogy nem teljesen zárt és egy örökmozgó 2-év-körülire nagyon kell figyelni, ugyanakkor addig tuti el tudok jutni a 2 gyerekkel (azt hiszem legalábbis)

No és végre 1 hónapos lett Julinka! :D
Nem tudom, más is van-e így, de én annyira vártam Launál is, hogy 1 éves múljon, annyira megnyugtatott, hogy már olyan "nagy" -persze ugyanakkor sajnálom hogy olyan gyorsan elmúlik egy-egy szakasz, pl amikor még újszülött vagy amikor csak alszik egész nap édesen vagy amikor először kezd ezt-azt csinálni...


Ti tudtok dumálni a párotokkal?
Jó, ez hülyén hangzik, de mióta 2 gyerek van és Julinka is pláne este több figyelmet igényel, azóta örülünk ha a legfontosabbakat meg tudjuk beszélni hétközben (6-ra ér haza és 10-kor én bizony kidőlök, no nem aludni de akkor már olyan fáradt vagyok, hogy csak naMost meg 6-tól meccs (hang nélkül) a két meccs között ált telefonál és el is telt az este... Ha belekezdünk vmibe akkor tuti Lau kiakad, hogy nem rá figyel vmelyikünk 100%-ban- sóóóhaj

Kép Kép
celesztina
 
 


Sziasztok!

Szőlő, én sem szoktam :) De a kölkeim igen :)

Pumpóka, én nem mernék belvágni, mondjuk tény hogy én még 10 év múlva is fiatal anya lennék... És lehet akkor majd mégis szeretnénk még babát....

Celesztina, mi tudunk, mert nálunk az esti fektetés nagyo nszigorúan be van tartva, a két nagynak 8-kor az ágyban a helye. És Prüntyőke is el szokott aludni addigra...

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Celesztina, mi is tudunk, mert egyrészt a meccset együtt nézzük mindhárman, ha Mazsi nyűgös is, akkor is együtt csitítgatjuk és meg tudjuk beszélni a napot, meg nap közben is hív ember legalább 2-3-szor. Persze más, mert nálunk nincsen 2 gyerek. :)

Zsu, a két nagyobbnak is ilyen jó alvókája van?

Pumpi, sajnálom a plasztikát.... :? És ezt mikor lehet, vagy mikor vágsz bele?

Kép Kép
szõlõ
 
 


Ercsi, örülök hogy ennyit aludt Lillus :)

Kép Kép
szõlõ
 
 


Szőlő, igen :) Kata még másfél évesen is 2x2 órát aludt napközben, este meg 9-9-ig. Mióta bölcsis, azóta este 8-tól reggel 7-ig alszik, + a bölcsiben 2 órát. Bence ugyanígy alszik, ha nincs ovi-bölcsi, egyiket sem látom 8-9 előtt :)

De én is ilen hétalvó voltam, volt is egy pár igazolatlan órám a suliban....

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


SZiasztok!

Ollem, szegénykém nem elég a félrenyelés, még az álmok is gyötörnek! Én is álmodtam már ilyet, de azt hiszem csak 1-2-szer. Én néha hallucinálok, azt álmodom, hogy megszólal a légz. figyelő és felpattanok az ágyból...
Minket is már megijesztett Bálint, ébredezés közben - pont az ágyánál álltam - nem kapott levegőt - pillanatot vártam hátha jobb lesz (mondván mi van, ha nem látom éppen) - fel kellett kapnom...

Pumpóka, sajnálom a plasztikát, de ha szüks. van rá cry:
Szerintem 1-2 napos kórházi bent tartózkodást igényel. Nem tudod még egy kicsit húzni a műtétet?

Ercsi, gratula a sok alváshoz!

Szőlő, örülök, hogy jól alakult tegnap a szopi. Néha én sem tudom, hogy van-e még tej, amit egyen v. csak szopizza a semmit..

Meg is ijedtem tegnap, mert egész nap keveset evett Bálint, nagy nehezen két mellből tudtam összehozni 120-at. egy-egy etetés alkalmával..Ittam is a kecskeruta teát, Zsuzsófi ajánlására kipróbáltam, és szerintem is tényleg jó! Tegnap este, - ha a mérleg nem csalt - 200-at evett. Úgy megkönnyebbültem!

Kiscica, köszi a részletes beszámolót az oltásról, elérkezett a mi napunk is...Azt sajnálom főleg, hogy lesz 1.5 órás "holtidőnk" utána, mert csipővizsg-ra akkor visszük. Szegény, pont a lábát fogják fogdosni..

Tali: az Ikeába mi sem tudnánk menni. Tőlünk az nagyon messze van. De ha a többségnek az jobb, nem haragszom :wink:

Nektek hogy van időtök pl. mosni-vasalni-főzni stb? Nálam már a vasalást is nehéz összehozni, és annyi de annyi van...

Kép
tim27
 
 


Csöppke: Sajnálom! :( Mielőbbi jobbulást a picinek!

Tali: Sajnos mi nem tudunk menni! Akkor kell mennünk a csipőszűrésre, meg dokihoz is kell mennem. Pedig nagyon jó lett volna. :(

Ollem: Remélem nincs semmi komoly! Majd ird meg, hogy a doki mit mondott!

Szőlő: Csak igy tovább!!

Edina


Kép
medina83
 
 


[quote="szőlő"]E írta:szőlőrcsi, örülök hogy ennyit aludt Lillus :)


Hát még én! :D

Lányok az lehet, hogy Lillus úgy reagál a közelgő hidegfrontra (holnap 12 fok lesz, tegnap meg még majdnem 30 volt...), hogy egész nap alszik?? :shock: gyakorlatilag eddig csak enni volt fent, pedig sokat szokott nézegetni napközben...

Pumpóka mit takar ez a plasztikázás? Nekem a "plasztikáról" szépészeti műtét jut eszembe, de gondolom ez nem az... :oops: :roll:

Mi is hármasban nézzük a meccseket, a himnusz alatt mindig mondom Lillusnak, hogy ki a jó pasi... :lol: (bár eddig nem nagyon volt az egyik sem... :? :lol: )

ercsi_3
 
 


ja? a két hónapos oltásnál mi ellen oltanak?? csak mert én nem tudom, hogy mi mit kapunk-nem kapunk, amit Ti igen... :roll:

ercsi_3
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.07 19:06-kor.
Vendég
 


röviden, majd olvasok is később vissza:

csöppke,
nagyon sajnálom lócit, de jó, hogy nem hagytad annyiban és elkezdtél utána járni a sírásnak. reméljük elég lesz a gyógyizás és nem viseli meg a kicsit, hanem segítségére lesz éls gyorsan hat
nici,
annyir gyönyörű a nagylányod :lol: :lol: :lol: jó, a kicsi is, de ő még "bébi-kinézetű"

Kép
1bambi
 
 


röviden, majd olvasok is később vissza:

csöppke,
nagyon sajnálom lócit, de jó, hogy nem hagytad annyiban és elkezdtél utána járni a sírásnak. reméljük elég lesz a gyógyizás és nem viseli meg a kicsit, hanem segítségére lesz és gyorsan hat
nici,
annyira gyönyörű a nagylányod :lol: :lol: :lol: jó, a kicsi is, de ő még "bébi-kinézetű"

Kép
1bambi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?