Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!

Bizony!!! Ha minden igaz holnap ilyenkorra már látom az ici-pici dobogó szivecskéjét.... El sem hiszem!!! :D

Szilvi! Biztos, hogy minden rendben lesz a dokinál!!!És remélem újra visszatér a pozitív hozzáállásod!!!

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Amy: biztos rendben lesz minden az uhun!
Anda: tényleg majd néha nézz azért be hozzánk. Hátha jobb lesz.
Tabati: egyelőre nem tudom, mit gondoljak a cikkről. Még rágódom rajta.
Szilvi: csak pozitívan! Gondolok rád is!

Kép
németh
 
 


Kinga! :lol:

Ilyen rágódos cikk lenne? :lol: De rágódj nyugodtan, aztán majd írd le mire jutottál! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 

 
 

A búslakodóknak :

"Valahányszor elindulsz otthonról, húzd be az állad, emeld fel a fejed és szívd tele a tüdőd levegővel, idd be a napfényt, köszöntsd mosolyogva a barátaidat és szívvel-lélekkel szoríts mindenkivel kezet. Ne félj attól, hogy félreértenek és egy pillanatig se törődj az ellenségeiddel. Döntsd el határozottan, mi a szándekod, aztán pedig egyenesen törj a cél felé. Legyen szemed elött a magasztos cél, amit kitűztél magad elé és akkor egy idő múva észreveszed, hogy öntudatlanul is megragadod azokat a lehetőségeket, amelyek vágyaid teljesüléséhez szükségesek. Képzeld önmagadat, annak a tehetséges, komoly, hasznos embernek, aki lenni akarsz és ez a gondolat óráról-órára jobban átalakít majd, hogy saját eszményedet megközelítsd... A gondolat minden, őrizd meg e lelki magatartást: a bátorság, az őszinteség, a jó kedély szellemét. A gondolkozás szinte alkotás. Minden jó dolognak a vágy a szülője és minden őszinte imádságot meghallgat az ég. Olyanokká leszünk, amilyenekké szívünk mélyén lenni szeretnénk. (Elbert Hubbard)

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!
Ma reggelre megjött! :cry:

Kép

Kép
syl100
 
 


Sziasztok Lányok!

Na hát itt vagyok!!!

Képzeljétek, láttam a pirinyót!!! :D :D :D
Tényleg icipici még, de már a szívecskéje ver, és jó helyen van, és most nagyon boldogok vagyunk!!!
5 hét és 5 napos vagyok. Egyenlőre február 8. a születés dátuma... Majd meglátjuk, hogy ez hova módosul még... :D

Tabati! Ez nagyon szép!!!

Syl! Fel a fejjel!!!! új hónap, új remények!!! És nemsokára itt lesz a zebrás teszt mindenkinek!!!!

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Amy:Hát igen bizakodom!Muszály,máshogy nem is menne! :D
Nagyon jó lehet most neked,hogy láthattad a bébidet,ahogy ver a kis szívecskéje,és hál'istennek minden rendben veletek! :D

Kép

Kép
syl100
 
 


Amy!

GRATULA!!!!! :D

Sly!

Kitartás, ilyenkor én is mindig kicsit rosszabbul vagyok pár napig (lelkileg), de aztán jön újra a reménykedés! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


sziasztok lányok!

amy: gratulálok!!! :) biztosan csodálatos érzés volt!! :)

én meg ma voltam a második ultrahangon. eredmény tüszők:16,5 mm, méhnyálkahártya 7 mm.
most vagyok a 12. napon, a doki azt mondta hogy vasárnapig semmi házasélet, aztán vasárnap este legyünk együtt másnap reggel pedig menjek be kontrolra, mert akkor vesz kenetet és megnézi, hogy vannak e élő/mozgó kiskatonák a méhszáj környékén.

szerintetek ezek a tüsző és nyálkahártyaméretek jók???
Vendég
 


Szilvi!

Miért nem kérdezted meg a dokit? :shock: Ahogy leírtad, bennem is felmerült a kérdés, hogy ezek jók? Én azt sem tudom mekkorának kell lennie a tüszőnek, de gondolom a doki már profi ebben, ha azt mondta, hogy vasárnap legyetk együtt. Lehet, hogy ő akkorra gondolja a tüszőrepedést? Meg a nyálkahártyában is mi a jó....ki tudja....? Azt sem értem, hogy miért fontos annyira, hogy most milyen a nyálkahártya, hisz ha sikerül a megtermékenyülés, akkor úgyis elkezd megvastagodni és abba a megvastagodott nyálkahártyába fészkeli be magát. Az akkori állapot a fontos nem? Vagy ki érti már ezt.... :roll:

Párod szedi már a gyógyszert? Ezért kell kenetet venni, hogy változtak egy a hatására a kiskatonák? Vagy?

Kép
Kép
tabati
 
 


Utálom ezt az esős időt, nekem ettől tud rossz hangulatom lenni! :evil: Csak egy kis napocskát kérek!!!!!! :( :(

Kép
Kép
tabati
 
 


tabati: az hogy miért nem kérdeztem meg a dokit elég szimpla: elfelejtettem :) :) :) annyira kellett rohannom, hogy kiment a fejemből.
a nyálkahártyának fontos mérete tudtommal, mert ha nem vastagszik meg az ovu idejére, akkor hiába van jó tüsződ és hiába termékenyül meg a petesejt, nem tud megtapadni a nyálkahártyán ha az túl vékony.

szóval elméletben én is tudom ezeket a dolgokat, és sejtem is hogy ezek talán nem olyan rossz eredmények, csak kíváncsi lennék tapasztaltabb emberek véleményére is!

párom még nem kapta meg a gyógyszert, mert nincsen még meg a hormonvizsgálat eredménye, jövő héten leszkész. utána kell a dokinál jelentkeznie.

kenetet azért vesz majd a doki hétfőn, mert előfordulhat, hogy a szervezetem termel valamilyen anyagot, ami megoli a kiskatonákat a hüvelyben és a méhszáj körül. ezért kell megnézni, hogy lesznek e ott élők.
Vendég
 


Jaaa! Értem! :D Én is amikor a kórházban voltam, rendesen azon gondolkodtam, hogy papírra vetem a kérdéseim, hogy el ne felejtsek semmit. De aztán cikinek éreztem, így nem tettem! :lol:

Ezt a nyálkahártyás dolgot viszont még mindig nem értem. Ha megtermékenyül a petesejt, akkor úgyis elkezd vastagodni nem? És abba tapad meg. Vagy előbb megtapad és utána kezd el megvastagodni? Hogy is van ez? :oops:

Hát nagyon alapos a dokid szerintem. Azért ez megnyugtató nem? :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


először elég vastagnak kell lennie hogy megtapadjon és utána még jobban vastagszik majd.

nem tudom mennyire alapos. ez a "normál" kivizsgálási folyamat náluk. ultrangok szinte minden héten a ciklus folyamán, ez a kenetvétel az ovukor, lesz egy hormonvizsgálat meg egy "sima" vérvétel , mikor a fertőzésekre vizsgálnak (hepatitis, aids, stb), lesz egy átjárhatósági, de az már csak a következő ciklusomban, mert az csak a ciklus meghatározott napján lehet csináltatni és arról már lekéstem. aztán ezen vizsgálatok eredményeitől függően lesz majd folytatás.

náluk ez a normális. mindenkit így vizsgálnak ki.
Vendég
 


És könnyen viseled az állandó dokihoz járást? Nekem tuti egy nagy herce-hurca lenne.

Jelentem már értem a nyálkahártyadolgot! :oops: :wink: :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Bele is gondoltam, hogy én csak nyáron érnék rá ilyesmire, úgyhogy ha jövő nyárig sem jön össze nekünk, akkor már túl is leszek egy év próbálkozáson, szerintem benevezek egy ilyen kivizsgálásba. Előbb tuti nem.

Kép
Kép
tabati
 
 


szerencsére a főnököm elég toleráns. gondolom azért is, mert mielőtt még a főnököm lett, már azelőtt ismerük egymást és jó barátok is voltunk.

lelkileg kicsit megvisel ez az állandó orvoshoz rohangálás. de remélem a végén jó eredménnyel zárul majd :)
Vendég
 


Szilvi!

Mindenképpen jó eredménnyel zárul! :wink: Egy babával!! :D Ha gond van meggyógyítanak, ha meg nincs akkor megnyugszol, de az út végén mindenképp egy egészséges kisbaba kacsingat rád! :lol: :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


a próféta szóljon belőled :D :D
Vendég
 


:D

Kép
Kép
tabati
 
 


tabati: néztem a vonalzódat. nagyon együtt vagyunk :D
Vendég
 


Tényleg! :shock: :D

Kép
Kép
tabati
 
 


Szilvi!

Most olvastam az inszemes topicban, hogy a tüszők átlag 2 mm nőnek naponta és 20 mm felett tudnak megrepedni. Ezek szerint tényleg vasárnapra várható az ovud! :wink: Hajráááááá!!! :D

Kép
Kép
tabati
 
 


Remélem nekem is kb. akkor lesz. Majd a hőm-ből utólag kiderül! :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Remélem nekem is kb. akkor lesz. Majd a hőm-ből utólag kiderül! :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Uram, én nem kérek
holmi láttatós, szép részt
munkádból,
fényes megbízást, nagy tisztességet.

Add, hogy megfoghassak egy kis kezet,
engedj vezetnem egy kis gyermeket
a keskeny, jó úton, mely
hozzád visz el;
kis hangot adj, tanítni imára,
két csillogó szemet, mely rád figyel.

Más ékességre nem vágyom, Uram,
csak taníthassam egy kicsinyedet.
Nem kérem, hogy majd részem ott legyen
a bölcsek, nagyok, híresek helyén,
csupán hogy beléphessünk csendesen
a kapun át: egy kisgyermek meg én.

(ismeretlen szerző)

Kép
Kép
tabati
 
 


tabati: köszi az infót!!!
Én is kutakodtam a neten és azt találtam, hogy 17 mm-től már alkalmas a tüsző, hogy megrepedjen.

Ha abból indulok ki, hogy hétfőn 11mm-es volt, akkor úgy naponta 1,3 mm-et nőtt és így elvileg 19 mm körül lehet majd vasárnap. remélem meg is fog repedni :)

na, de ennyire nem szeretnék "rázizzenni" erre. azért még ott nem tartok, hogy minden nap kiszámoljam mekkorák a tüszőim :)

megpróbálok ellazulni és arra gondolni, hogy most már jó kezekben vagyunk!!! (le is kopogom: kopp-kopp :) )

szerintem mindkettőnknek ugyanaz lesz a programja vasárnap este :D :wink:
Vendég
 


tabati: szép vers! úgy legyen! :)
Vendég
 


Hát igen, meglátjuk a vasárnapot, nekünk a hétvégék mindig neccesek, de talán összejön. Közben én nézegetem a hőmet is és sakkozok. De én még vasárnapnál is későbbre tippelem az ovumat, majd kiderül...

Kép
Kép
tabati
 
 


elvileg ha 28 napos a ciklusod akkor a14. napon kellene lennie.
neked nincsenek "előjelei"?

nekem már 1-2 napja nagyon fáj a jobb oldalon a derekam és hőmérő nélkülis érzem, hogy memelkedett a hőm. de nálam ami tuti jel a derákfájás, ami az ovu után rögtön megszűnik.
Vendég
 


Amy: nagyon örülök, hogy rendben van minden!
Szilvi: szerintem tuti siker lesz már maga a tény is, hogy jó kezekben vagy. Az értékeid is jók, hajrá vasárnap! :wink:
Tabati: csak azon gondolkoztam a cikkel kapcsolatban, hogy végül is ezt a cikket is nőgyogyi írta, akinek gondolom kötelessége megvédeni valamilyen szinten a kollégáját. Meg hogy azért az mégsem korrekt, hogy húzzák az időt, az én dokim is ezt csinálta és na ne nézzen már hülyének senki, nagyon jól jövedelmező volt neki ez a kis játszma...
A vers nagyon szép. A hődet nem rakod majd be aláírásba?

Én beszedtem a clostit, egyelőre semmi. Nem tudom, hogy a gyógyszertől-e (elvileg lehet a mellékhatása), de két napig olyan depressziós voltam, hogy már komolyan kezdtem megijedni. Nem volt semmihez kedvem, kilátástalannak éreztem az egész életemet, sírtam mindenen... De most már talán jobb egy kicsit.

Kép
németh
 
 


Szilvi!

De hogy-hogy érzed, hogy fenn van a hőd??? :shock: Az ovuláció után ugrik fel a hőmérséklet. nekem még lenn van. Amúgy meg én soha nem érzek semmit. Esetleg egy kis derékfájás, de az kitart a mensiig. Viszont azért nem vehetem biztosra azt a 14. napot az ovura, mert nekem a 28 az csak átlag, és legtöbbször így jön meg. De volt már, hogy 27, meg 29 30. Szóval nekem a ciklusom 27-30. De inkább 28, vagy egy két nappal később. Korábban csak ritkán jön meg.

Kinga!

Igen a másik topicba is felraktam és ott is eltértek a vélemények. Főleg azt mondták a lányok, hogy ha meg valami probléma van, akkor jobb, ha előbb kiderül, mert akkor nincsenek felesleges próbálkozások. Hát azért én várok még azzal a kivizsgálással jövő nyárig.

Akkor most áruld el nekem, hogy hogyan kell felrakni kettőnél több vonalzót, vagy akár hőgörbét. Felraknám én, de azt írja ki, hogy túl hosszú aláírás. Még akkor is, ha nem hagyok ki helyet a vonalzók között. De látom, hogy pl. neked is sikerült, már meg is akartam kérdezni, hogy hogy kell, úgyhogy áruld el kérlek! Olyan béna vagyok!!! :oops: :oops: :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


kinga: köszi!! :)

tabati: az LH csúcs napja előtt 2-3 nappal emelkedik a hő,de nem hirtelen (legalábbis nem nekem), hanem fokozatosan. az LH csúcs napján a legmagasabb. de nem akkor van az ovud, hanem amikor visszaesik a hőd, na akkor repedt meg a tüsződ. pl nekem a 14 napon van ovum, azaz vasárnap, ha csinálnék most szombat este egy LH tesztet az erős pozitív lenne, de másnap , vasárnap este, már negatív. na ezen a negatív napon van valamikor az ovuláció. mivel az lh csúcs utáni hőmérsékletl eesés hirtelen történik és a legtöbb nőnek hajnalban van ovulációja, így magát azt a pillanatot, mikor leesik a hőd, nem tudod sokszor "elkapni". ezért ajánlatos az LH teszt pozitív és első negatív napján is együtt lenni. tekintve, hogy a kiszabadult petesejt csak pár óráig életképes (talán 12?? de ebben nem vagyok biztos), míg a kiskatonák akár napokig is elvannak megfelelő környezetben, az alkalomra várva :)
Vendég
 


viszont most olvasom, hogy a derékfájás nálad kitart a mensiig. az nem lehet valami jó. én mindig úgy éreztem, mintha valami nyomná a derekamat :D mondjuk nem csoda, ha max egy hét alatt 2 centis tüsző "nő" az emberben :) egyszer volt egy kicsi vesekövem. az is okozott derékfájást, de ennyire nem volt erős :) amikor kiszabadul a tüsző nálam és már nem "nyom", akkor rögtön elmúlik a fájdalom.
Vendég
 


Nekem úgy szokott kinézni a görbém, hogy van egy alaphőmérsékleten, majd leesik és hirtelen fel, aztán fenn is marad egészen a mensiig. Ezek szerint akkor van az ovu, amikor leesik? Akkor viszont nekem ez a méregetés sem túl jó, mert van amikor nem is esik le, csak hirtelen felszökik. Szóval nekem inkább a hőmérséklet emelkedés hirtelen, nem a leesés. (remélem érthető amit írtam, de majd ha megfejtem, hogy lehet felrakni a görbémet, akkor láthatjátok is)

Kép
Kép
tabati
 
 


Bemásolni ugyan nem tudom, de leírom az értékeket, hogy értsd!

Amit eddig mértem: 36.1 ; 36.1 ; 36 ; 35.8 ; 35.7 ; 35.7

Ez hat nap termése :lol: Látod? Nekem nekem fokozatosan emelkedik, hanem csökken fokozatosan. És tapasztalatom szerint hirtelen fog felugrani.

Kép
Kép
tabati
 
 


az ovukor leesik, aztán utána megint emelkedni kezd és ha babás vagy, akkor végig fenn marad 37 fok környékén. ha nem, akkor a mensi előtti napokban vagy akár a mensi napján is leesik a hőd. van, hogy nem rögtön az ovu után elmelkedik, hanem 1-2 napra rá.

van akinek hireteln ugrik fel. ez egyéntől függő, nekem fokozatosan.

de ez tényleg egyénenként különböző. van akinél a magas hő napján van tüszőrepedés, van akinek előtte, van akinek utána. ezért jó egyszer kétszer egy ciklust végig LH tesztelni és akkor konkrétan fogod tudni mikor van peteérésed.
Vendég
 


ja, és még azt is olvastam, hogy a tüszőrepedés után a hőmérsékletnek 5 napon belül legalább 0,2 fokot emelkednie kell és hüvelyi kiszáradásnak kell bekövetkeznie. ha ez nincsen meg akkor nagy valószínűséggel nem repedt meg a tüsző.
Vendég
 


Amy
gratulálok az uh-hoz és a babához!!!!!!!! :lol: (anno Mátéval nekem is február 8-a volt a szülés dátuma. végül február 4-én született.)

Tabati
elolvastam a cikket. érdekes. van benne valami. nem hiába szokták mondani az 1 évet. csak hát az olyan hosszú-------------!!!!!!!! :?

Kinga
sajnálom a depressziót. ha máskor is előfordul, kérdezz rá a nőgyógyásznál, hogy lehet-e ez mellékhatása a gyógyszernek. (a gyógyszertájékoztatóban nincs leírva? én mindig el szoktam olvasni ezeket.) a Closty hatását nem ellenőrzi a doki?

Nálam 36. ciklusnap. :evil: :D most nem tudom, hogy ennek örüljek, vagy szomorú legyek. 28-napon este fél 8 kor csináltam egy tesztet, ami csont nega lett. azóta egyszerűen nem mertem másikat csinálni, mert előre féltem az eredménytől, hogy az is negatív lesz. (már volt egy 39 napos ciklusom a közelmúltba. :evil: úgyhogy sajnos ez megint benne van a pakliban.) mindenesetre az igaz, hogy lh-ztam a 13-20-ik napig. és nem volt számomra egyértelmű, hogy mikor volt pozi a tesztem. a múlt ciklusban gyönyörűen látszott és rá 14 napra meg is jött. tehát az a hónap rendben volt, csak épp baba nem lett. :? egyszónak is száz a vége, ha továbbra sem jön meg, hétfőn v. kedden csinálok egy újabb tesztet.

Kép

Kép
syrynx
 
 


syrynx: csinálj tesztet szerintem amilyen hamar csak tudsz! az hogy a 28. napon nega lett nem jelent semmit sem. nagyon szorítok!! :D

én nem használtam el eddig túl sok terhességi tesztet, mert nekem annyira 28-29 naposak a ciklusaim, hogy csak na :D de inkább 28. azt hiszem ha valamikor is késni fog 2-3 napot, akkor én teeszt nélkül is tudni fogom, hogy baba van a dolgoban, mert nekem még soha életemben nem késett!
Vendég
 


na most hogy elküldtem az előző hozzászólást eszembe jutott hogy volt mikor késett egy napot :D
Vendég
 


Szilvi
az hogy ilyen pontosak a ciklusaid, csak jót jelent! valamikor jelentkeznie kell annak a babának. (Máté előtt is hosszú ciklusaim voltak néha, na azért 40 napnál rövidebbek voltak, de 38-39 nap egyáltalán nem volt ritka). látom, hogy 16-án uh-ra mész. nézik a peteérést??

Két éve Mátéval pont ilyenkor június 15-én csináltam a tesztet, igaz akkor már 43. napon voltam. (csak előtte nem tudtam tesztett venni, mert gipsz volt a lábamon!!!!!!!!!! :roll: :shock: :oops: . június 13-án vették le.) szóval ha most is baba lenne a dologban, akkor pár nap híján 2 éve lenne a két gyerkőc között. jó lenne!!!!!!!!!!! :lol:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Sziasztok Lányok!

Ne haragudjatok, h ennyire elhanyagoltalak benneteket, de itt nálam gondok vannak.
Mielőtt leírom, Amy, neked hatalmas gratula!!!!
Többieknek meg mennek a drukkok a babásodáshoz. Kicsit összeszedem magam és írok mindenkinek külön.

Nos, nálam az a helyzet, h kb a ciklus 10. napja óta, azaz a peteérés környékétől fájdogál a hasam, és hol az egyik, hol a másik petefészkem irányába szurkálgat. Tegnapra jött egy nagyon pici barna, ma reggelre meg egy mensis szerű fájással (egyelőre még csak) egy kis vérezgetés. Ez még csak a 17. nap. Mi a csuda történik itt? Nagyon kellemetlen az egész. Méhenkívüli tünethez még korán lenne, ha nagyon hamar fogant is volna meg, ugye?
Légyszi írjátok meg, ha van valami tippetek!
Nődokihoz már bejelentkeztem, mert azt hittem valami fertőzést kaptam...na de hogy ennyivel hamarabb meg is jöjjön??? Ilyet még sosem produkáltam :roll:
cicma
 
 


Szia Cicma! Nem lehet, hogy beágyazódásos vérzés? Ez lenne a legjobb. Remélem hogy nincs semmi baj. Holnap mész dokihoz?

Kép
németh
 
 


Cicma:Én is a beágyazódásra gondolok,végülis belefér,ha a 17.nap.Vagy nem? :wink:

Kép

Kép
syl100
 
 


Cicma!

Én ugyan nem nagyon értek hozzá, de lehet pl. ovulációs vérzés is. Nem? Mindenesetre gyorsan bújjatok össze! :wink:

Azt hiszem mi meg lecsúsztunk ebben a hónapban a babáról, mert én elég rosszul voltam a hétvégén. Ment a hasam valamitől. Még hőmérőzni sem tudtam, mert amikor felkeltem még arra sem jutott időm, rohanni kellett a budira. :evil: Úgyhogy a görbémből nem nagyon derül ki, hogy még van esélyem, vagy lecsúsztunk, de gyanús a dolog sajna... Méhszájat vizsgáltam ma, és (bár ez nekem nem annyira egyértelmű, mikor puha és mikor kemény) úgy tapizom, hogy talán kezd puhulni. Akkor viszont még nem maradtam le semmiről. De lehet, hogy csak bebeszélem magamnak.

Szilvi!

No, ha késik egy hetet, azért akkor se éld bele magad még nagyon, mert ennyit még nekem sem késett, és a múltkor én is azt hittem baba van, még a teszteknek sem hittem, dokihoz is elmentem, aztán mégis megjött egy hét csúszással. És tényleg nekem sem csúszott még egy két napnál többet.

Kép
Kép
tabati
 
 


És a tojcsival mi a helyzet? Mert az meg most van nekem... Akkor lehet, hogy ma reggel volt az ovum, vagy az a folyás is lehet előtte, mint a méhszáj puhasága?

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Megvagyok.
Nem ovulációs a nyamvadék, hanem megint itt van piri :evil:
Jövő hétfőn megyek dokihoz. Remélem, nincs semmi gond, csak ez egy ilyen hónap volt. Hasfájásom piri megérkezte óta nincs. Vajon mitől jött most ilyen hamar? Semmi stressz...vagyis semmi igazán komoly ok rá.

Puszi mindenkinek. Most már tényleg írok mindenkinek. Csak Syl-től most muszáj megkérdeznem, h mikor tesztel már végre!? :D
Ne csigázz minket!
cicma
 
 


Bocsi, Syrynx, Tőled várom a pozitív tesztet ennyi nap késés után :D
Ez persze nem jelenti azt, h Syl, Te ne mutass mihamarabb egy zebrásat :D

No, még valami. Vonalzót már készítettem, de hogy a csudába kell megjeleníteni???
cicma
 
 


Cicma!

A kódot be kell másolni a profilodba, az aláíráshoz.

Hát reméljük nincs semmi baj, amúgy meg ha úgy veszed irigylésreméltóan rövid ciklusod van. Én akartam mindig, hogy egy hétig tartson egy ciklus, akkor milyen hamar babásodnánk! :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: