Új privát üzeneted érkezett!

Kedves KISFIÓKA!
SZívből gartulálok, sok tejcsit és jó egészséget kívánok!
KISFIÓA-APA! Neked is szívemből gratulálok! Neked még annyit szeretnék írni, hogy a soraidon elsírtam magam, olyna nagyon megható volt! Sok boldog percet kívánok a gyönyörű kislányotokhoz!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Annyira elérzékenyültem, hogy tele van hibával, amit írtam :oops: .Teljesen meghatódtam :oops:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok.

Kisfóka, Gréta, Gréta-apu,
Szívből gratulálok nektek. Nagyon jó volt olvasni a soraidat. Sok boldogságot, egészséget és sikert kívánok Gréta babának az élethez.

Hunci,
Hunor baba nagyon édesen úszik a víz alatt és milyen sokat nőtt.

Fanni, Viri, Véda
Most már Ti következtek lassacskán!
Vendég
 

 
 

Kisfóka-Papa!
Én is jót sírdogáltam a soraidon. Szívből gratulálok Nektek :P

Sms-t 3.30-kor megkaptam, így én már tudtam, mikor kinyitottam a gépet, de álmodni sem mertem, hogy már fotó is lesz fent :D Gyönyörű kislány Gréta!

Lányok :P
Szerencsére Kisfóka is jól van, már váltottunk reggel pár sms-t, s tényleg fog írni nekünk :D

Velem minden OK, az éjszaka nyugisabb volt, mint a korábbiak... nagyon fáradt lehettem... s hogy vihar előtti csönd-e... majd meglátjuk :wink: Mindenesetre igyekszem ma sokat pihenni.
Apa tegnap este felfogta, "mibe vágtunk bele". Nekünk sem könnyű, de a férfiak ugyebár csak egy nagy pocit látnak, lényegi változást a terhesség nem hoz az életükben. Kérdezte is, hogy lehet, hogy ez az utolsó esténk "édes kettecskén"? Bizony tényleg szívszorító érzés volt, persze hogy jó, mert kezdődik egy új élet, egy bizonyos szempontból tartalmasabb, de megszűnik egy másik, a kicsit felelőtlenebb, akár rendszertelenebb, könnyebb, mobilisabb élet, amit mi már 8 éve élünk... Aki már túl van a szülésen, s kicsit korosabb, mint mi is -talán ha nem, akkor is-, az biztosan átélte ezt az estét, amit mi tegnap. Lényegében megható volt, amiket Apa mondott 8)

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


fanni73 írta:Kérdezte is, hogy lehet, hogy ez az utolsó esténk "édes kettecskén"? Bizony tényleg szívszorító érzés volt, persze hogy jó, mert kezdődik egy új élet, egy bizonyos szempontból tartalmasabb, de megszűnik egy másik, a kicsit felelőtlenebb, akár rendszertelenebb, könnyebb, mobilisabb élet, amit mi már 8 éve élünk... Aki már túl van a szülésen, s kicsit korosabb, mint mi is -talán ha nem, akkor is-, az biztosan átélte ezt az estét, amit mi tegnap. Lényegében megható volt, amiket Apa mondott 8)

na, ezen én is elpityeredtem :oops:
és tényleg jön valami változás, amit előre nem is tudsz mekkora, persze az ember tervez, de ez nem olyan és nem úgy lesz :)

Kisfóka és KisfókaPapa
Gratulálok Nektek a kislányotok megszületése alkalmából!
Nagyon ügyesek és gyorsak voltatok.
Remélem, a hétvégét már édeshármasban otthon töltitek :)

ilyenkor mindig eszembe jut, hogy amennyi időt én Lilivel vajúdtam, annyi idő alatt a szerencsésebbek simán 3szor is megszülnek... de mint tudjuk kinek a pap, kinek a paplan :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kisfóka!Gratulálok Gréta babházo!Gréta neked egészséget, boldogságot, sok-sok tejcit kívánok!

Fanni, gyönyörű volt,amit írtál!
Vendég
 


Kisfóka! Hatalmas Gratula Gréta babához!!!


Csajok! Olyan szépeket írtok, hogy ítt bőgök. :oops:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Kisfoka!

Szivbol gratulalunk nektek Greta babahoz,gyonyoru kislany! :lol:

Kép
petitpois
 
 


Fannikám, Te is azt akarod, hogy sírjak? Olyan megható.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Orsi :P
Ez egészen biztosan így van.
Lilivel olyan sokáig vajúdtál? Először úgy volt, hogy spontán szülsz, vagy lényegében a "végekig" hagynak vajúdni és csak utána jön a császár? :shock:

Orsi :P Lafi :P Hanna :P Baba :P
Nem volt szándékos :oops: de kétségtelenül őszintére sikeredett :roll:
Tegnap este megszült egy lány, akivel korábban egy kórházban találkoztam. 4-5 nappal fiatalabb, 2 fiús ikerterhes volt, mint én. S ezt pont akkortájt írta, amikor én is gondolkodtam, menjünk-e be a kóházba. Egész fura volt olvasni az sms-ét... Tegnap is front lehetett!

Lányok :P
Vérképem majdnem rendben, de a trombocitám már csak 90 :shock: Vajon meddig elfogadható? Persze elvileg már 100 alatt pocsék... de azért jó lenne, ha nem kellene majd trombocitát kapnom...

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Gratulálok Kisfóka!!
Csodaszép kiscsaj!! :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


FAnni engem is maghatottáé... ennyi érzelmes libát.... :lol:
Vendég
 


Drága Kisfóka!!! Őszintén örülök, hogy ilyen hamar megszületett a kis Gréti! És GYÖNYÖRŰ!!! Sok boldogságot, és tejcit!

Véda
Vendég
 


sziasztok!

kisfóka+apu: gratulálok! nagyon sok boldogságot kívánok! nagyon szép gréta baba. :lol: :lol: :lol:

táblák:
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép


kati
katica30
 
 


Lányok :P
Amióta itt ülök, csorog a könnyem... Mindenki olyanokat ír, hogy tisztára elérzékenyültem...
Nem is tudom, mit írjak ennyi örömhír, meg felkavaró sor után :roll:

Reggel voltam NST-n. Csabika szófogadóan mozgolódott, szívhangja tökéletes, méhtevékenység akkor__________________________________
Persze azóta már volt pár keményedésem, de nem vészes. Ezekkel még hetekig elvagyok. Pontosabban 27-ig :wink:

Várom Kisfókáról a további híreket!

Véda
Vendég
 


Sziasztok!

Na én is a bőgők sorába tartozok!

Fanni!A lényeget írtad le.
Én és a férjem is nagyon szerettünk hülyülni,gyerekesen viselkedni,nem is látszom annyinak amennyi vagyok,és mi is ugyan ezeken elgondolkoztunk.
Nincs buli,nem jönnek barátok hajnalig,nincs olyan hogy nincs kedvem,fáradt vagyok,és egyszer írta valaki hogy most pihenjetek,mert utánna 24 órás munka vár ránk,és ez így is van.
Itt szuszog mellettem egy csöpp kis élet és lesem minden mozdulatát,és mindig elgondolkozok azon,hogy felelősséggel tartozom iránta amíg csak élek.Nekünk kell őt megtanítani mindenre.Ha bajunk van,ne mutassuk felé,ne veszekedjünk előtte,és ne tőle vonjunk meg dolgokat.....
Szóval....................


Kisfóka!Hatalmas gratuláció gyönyörű kislány!!!!!!!!!!!!!!!
És büszke lehetsz magadra és Apára is.
Pihenj csak,majd ha jobban leszel,megírsz mindent.

Kép
csiperke
 
 


LÁnyok mi is sokat gondolkodunk arról, hoyg mennyire meg fog változni az életünk... :lol:
Vendég
 


csajok ha a brátnőmnek 21 percenként van 5 percig tartó mensi szerű hasfájása.. az már jóslófájás? és ha igen akkor mennyi idő ionnan a rendes fájás? mert ő még csak a 36.héten avn
Vendég
 


Katica :P
Köszi a táblit!!!
Ebből derült ki számomra a fájdalmas-boldog valóság: én vagyok a következő!!! Oké, Fannival, és Virivel kézenfogva!!! :lol: :lol: :lol:

De mi még nem szülünk ám! Majd csak 2 hét múlva :wink:

Fanni :P
Volt nekünk is ilyen esténk 7 éve... És most is volt már, hiszen ez a változás sem lesz kicsi. Eddig úgy volt, hogy majd, ha Lilu elaludt, majd ha Lilunak megvettük, majd ha Lilu nem kéri, majd ha Lilu felébredt, majd ha meggyógyult... Szóval nagyon sok minden tőle függött. Valójában az egész életünk. Minden tőle indult ki, és minden hozzá érkezett. Az, hogy hová menjünk nyaralni, milyen munkahelyet válasszak, ha ő már ovis, mikor feküdjek le, és mikor keljek fel, mit főzzek és mit ne főzzek, kiket hívjunk vendégségbe, és mi hová menjünk el, és még sorolhatnám. És most jön majd egy fordulat. Minden ugyanúgy fog függni tőle, és ... most már még valakin: Csabin.
Nem csak azt vesszük ezentúl figyelembe, ami vele kapcsolatos, hanem most már a tesócska is jócskán domináns lesz. És furcsa érzés is az, hogy két gyermekem van, lesz. Nagyon furcsa. Hiszen eddig úgy volt, hogy imádlak, szeretlek, te vagy a kincsem, a boldogságom, az életem értelme, és most már nem fogalmazhatok pontosan így.
És ezt ő is érzi nagyon. Látom, ahogy a kis lelke küzd ezekkel a nagy változásokkal, és néha a szívem szakad meg, amikor olyanokat kérdez, hogy: "Tesikét jobban fogod szeretni nálam? Ha nem adom oda a játékomat neki, akkor majd nem mondod, hogy irígy vagyok? Ha felébredek éjjel, és hívlak, azért majd odajössz hozzám?" Ilyenek... És amikor végigmegyünk ezeken, és megnyugtatom a válaszaimmal, hozzámbújik, és azt mondja: "Jó anya vagy." Ilyenkor rendszerint elbőgöm magam, mert olyan őszintén, olyan gyermekien tisztán mondja :cry:

Na, ennyit a lelkizésből!

Véda
Vendég
 


Kisfóka,

GRATULÁLOK!!!


Fanni,
sztem nem ártana egy tüdőérlelő!!!!!!!!
Dokidnak mi a véleménye erről?
Én kaptam 3-at is,a 27,29,31.-ik héten,a fiúk egyből felsírtak,és nem kellett oxigén!

Andi
Kép
aanda
 
 


Kisfóka család,
Gratulálok Gréta babához :P sok boldogságot kívánok Nektek!

Lányok,
annyira megható dolgokat írtok, hogy alig bírom visszatartani a könnyeimet.
puszi Nektek és Kívánom, hogy Mindenkinek teljesüljön az összes álma!!! :P

KépKép
tobi
 
 


Véda annyira okos és édes kislányotok van!


Eddig jutottam ma...

Kép
Vendég
 


Kisfóka, Apafóka, Grétike!
Tiszta szívemből gratulálok, jó egészséget kívánok az egész családnak!


Boni! Ez csúcs, nagyon tetszenek a figurák! Ügyes vagy!

Rólunk: ma este megyünk doktorbácsihoz, akit hosszas keresgélés után találtunk, ezért holnap tudok többet írni. Elvileg 9+4 a helyzet, vonalzót még nem gyártottam, majd igyekszem. Szerintetek lehet ilyenkor kozmetikushoz menni gyantázás ügyben, vagy várjak még?
szöcske
 
 


szöcske miért is ne? semmi bajod nem lesz tőle.... :wink: én folyamatosan epiláltam...
Vendég
 


Boniko,
Nagyon szépek lettek :D Nem tudom, de az biztos, hogy a jósló nem tart 5 percig, sőt tudtommal az igazi fájás se, csak max. tényleg a szülés végén. Akkor már úgy érzed nincs is szünet. Szerintem ez nem jósló lesz,mert olyankor a méhed bekeményedik, nem csak görcsölget, de az tuti, hogy nem 5 perces. Persze ez csak saját tapasztalat, meg amit nekem mondtak a dokik, szülésznő. Más valaki?
Vendég
 


Kisfóka! Gyönyörű szép Kicsilány Gréta!Sok boldogságot kívánok, az új Kiscsaládnak:)

-és csatlakozom az elérzékenyültekhez...-

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


pandus köszi én is nyugtatgattam, hoyg ez nem az... :oops: :lol:
Vendég
 


Boniko,
Persze lehet az, mert annyira mások vagyunk, de azért 5perc jóslónak nagyon sok. Ha meg igazi lenne, az tutira érezné. Azt azonnal tudja az ember :D
Vendég
 


aanda írta:Fanni,
sztem nem ártana egy tüdőérlelő!!!!!!!!

betöltött 34. hét után nem protokoll Magyarországon, sehol sem adnak.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


fanni73 írta:Lilivel olyan sokáig vajúdtál? Először úgy volt, hogy spontán szülsz, vagy lényegében a "végekig" hagynak vajúdni és csak utána jön a császár? :shock:

Vérképem majdnem rendben, de a trombocitám már csak 90 :shock: Vajon meddig elfogadható? Persze elvileg már 100 alatt pocsék... de azért jó lenne, ha nem kellene majd trombocitát kapnom...

Lilivel 8 órát vajúdtam. 7 óra után döntötték el, hogy császár lesz megint, mert semmit nem tágultam, utána műtőre vártunk, mert front volt és mi nem voltunk sürgősségi esetek, így akik az volt azt műtötték meg előttünk... na az az egy óra rémes volt.

nem olyan rég megkerestem valakinek, hogy mi a transzfúziós határ, 80 rémlik.... de mérget nem vennék rá.
Ha meg adni kell, adjanak, gyorsabban helyrebillen a vérképed, én így gondolom. (különösen a heparinnal együtt kombóban nem biztos, hogy szerencsés ez így)

Anda :)
a tüdőérlelőnek ha a gyerek nem a beadás után 72 órával születik meg, akkor már nincs semmi hatása - utána lehet olvasni, elég sok helyen leírják -, és mivel szteroid rutinból nem szokták 2es ikreknek adni.

Szöcske :)
nyugodtan menj gyantáztatni, arra semmiféle hatással nincs a terhesség.

5 percig szerintem sem tart semmiféle fájás sem, max. a toló hosszabbig, de az se 5 percig!
a fájás szerintem max. 1 perc. A keményedés is lehet ennyi simán.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Nahát, Kisfóka Papa, Fanni, Véda,
Engem is megríkattatok! Egyébként is ilyen lelkizős napom van, reggel óta arról beszélgetünk Baluval, hogy mi volt 1 éve ilyenkor... :roll: :D

Kisfóka,
Nagyon sok boldogságot kívánok Nektek és gratulálok a gyönyörű Gréta babához! Én titokban drukkoltam, hogy Te is ezen a szép napon szülj. :D

Vigyázzatok magatokra és a babákra! +++++++++

Bandika, az öregbabás topikból :lol:

Kép
bandika
 
 


[u]Kisfóka és Apa![/u]
Gratulálok a gyönyörű kislányotokhoz!!!!!!!!!!! :P :P

Fanni!
milyen igaz, mit írtál, én is meghatódtam, egy álom valóra vált! :D Én is imádom nézni, ahogy Zsombi alszik, sokszor a könnyem is kicsordul!
Sokszor eszembe vagy, hogy Te jobbra nézel, balra nézel 2 gyönyörűség fekszik majd melletted. Biztos lesznek nehézségek, meg persze borul minden, ami eddig volt, egy új élet kezdődik mindkettőtöknek, négyőtöknek, de megéri!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Boni!
Szép pocid van, és nagyon ügyes vagy! :D

Kép

Kép
donika
 
 


Véda :P
Milyen szépet írtál!
Úgy látszik, ez ma ilyen lelkizős nap 8)

Boni :P
Tudtam, hogy remekműveket fogsz alkotni :wink:

Andi :P
Valóban, 34. héten már érettnek számít a tüdő, sőt, már a szopóreflex is kialakult :D

Lányok :P
A dokim holnap és holnap után is házon kívül lesz, ezért Apa hazajött az ügyeletből szép fehér gúnyában és elvitt a II-es nőire. Minden rendben van, s bár a dokim szerint is lejjebb van a pocim, mint eddig, a gyerekek még nem lógnak le, vagyis zárt és magas a méhszájam. Nagyon édes volt, sokat kellett várni, mert sürgősségi császárja volt épp, de aranyosan megijedt a tegnapi tüneteimtől és mondta, ha akarom, befektet. De azt én nem szeretném... úgyhogy ágy és relaxfotel, ez a 2 hely, ahol időt tölthetek (laptop nálam :D ), s hétfőn vissza UH-ra, egy utolsó rámnézésre, aztán sajna ő egy hétre el :( De már helyettes doki is van és lényegében őt is láttam már többször... sőt, Apáékhoz be is jár... szóval az 1 hét alatt is jó kezekben leszek :roll:

Orsi :P
Bevittük a vérleletem, dokim közölte, hogy több, mint tökéletes. Ikreseknek nem szokott ilyen jó lenni. Rákérdeztem a trombocitára, azt mondta, ez nagyon jó. Ők trombocita központ is és 20-as érték alatt nem adnak trombocitát. Szóval az 90-em szinte eszményi érték :lol:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Donika :P
Aranyos vagy, köszi!

Bandika :P
Te nem is vagy a táblában, így nem tudom a kisfiad nevét, de gratulálok az 1 éves szülinapjához!

Boni :P
Ezek a fájások 20-30 másodpercesek, maximum. Különben bele is pusztulnánk :lol:

Szöcske :P
Gyere majd a hírekkel!

Tobi :P Viktu :P
Benneteket is már nagyon várunk :wink:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni, írtam privit.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba :P
Válaszoltam :wink:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Lányok köszi a válaszokat! :lol: :lol: :lol:

nekem is furi volt.. de hát én még sosenem szültem, mittudtam én mi mennyi ideig tart.
:wink:
Vendég
 


BAndika BOldog születéásnapt akis drágádnak! :lol:
Vendég
 


jól félreütögettem...de most ébredtünk fel... :oops:
Vendég
 


Fanni,
Köszi. Balázsnak hívják, a mai napon nem látszik a neve a vonalzón. 8)
Nem vagyok a táblában, mert nem sokáig írogattam a sima Kaálisba utána pedig hosszú kihagyás után már a babásba tértem vissza. :D

Kép
bandika
 
 


Boni,
Köszi!!!!!

Kép
bandika
 
 


bandika GYönyörű neve van akis ünnepeltnek! :lol:
Vendég
 


Kisfóka!!!!!!!!

HATALMAS GRATULÁCIÓ A KIS GRÉTE BABA SZÜLETÉSÉHEZ. nEKED, HOGY HŐSKÉNT SZÜLTÉL. APÁNAK, HOGY ILYEN HAMAR JELENTETT NEKÜNK!
Csodaszép kislány! Nagyon ügyik vagytok!


Boni,

Nagyon csini vagy. Mennyit is híztál, 3 kg? :lol: Ja és a figurák tökéletesek! Mivel színezted ki a hungarocelt?


Fanni,

Jósló fájás????? :shock: Szerinted én is észreveszem mejd, ha lesz? Vagy lehet már volt is?
Jó, hogy bementetek a kótházba! Tessék pihenni! Én szurkolok, hogy 27. legyen a ti napotok!

Na, most eldöntöttem, hogy honap összepakolom a táskámat!

Kép
viri8
 
 


FAnni baccus átugrottam valahogy az irományod... akkor csak pihi! PApa fehér ruciban rohant haza? de édes!szedte lábát!
Vendég
 


Viri akrillfestékkel! :lol: de szerintem temperával is mehet! :wink:
Vendég
 


Boni,

nagyon profi vagy! Elárulod honnan szerezted az alapanyagokat és a mintákat? Nagyon-nagyon tetszik!
Lehet megpróbálom én is, bár én nem vagyok ilyen nagyon ügyes!

Kép
viri8
 
 


www.mesedekor.hu a minta :lol:

alapanyag hungarocell lap 2cm vastagságú egy lap ami elég nagy
215 ft volt a BAumaxban. akrillfestékem volt itthon.. de szerintem tempera is jó...
elég sok kijön egy lapból..2 m*kb60 cm s a mérete. :lol:
Vendég
 


Boni, Viri!
Bocs, hogy belekotty,és OFF is, de tempera nem jó, csúnya matt lesz,és egy idő után lepereg. Hungarocellt-akrillal. :wink:
Fanni!Igyekszünk :) Pihenj!!!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Viktu köszi :lol: igazából én akrillal festettem.. temperával még nem cska úgy gondoltam-.. deköszi.. nem akartam rossz tanácsot adni! hálás vagyok, hogy szóltál :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Boni!-ééés nagyon szép lett :D

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: