Új privát üzeneted érkezett!

:? :? :? :? :? :? :? :? Lehet kellene vennem egy tesztet? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Vendég
 


Nati!!Nagyon drukkolok,hogy Bence még bent maradjon!!!++++++++++++
Vendég
 


Gabi: Barnikának nagyon tetszett a 4D-s mozi. 10 percet még ő is kibír :)
Örül a hugicának, azt mondta: "Ugye megmondtam hogy hugi lesz"
Annyira örülök hogy nunis, é shogy minden rendben van. Eszméletlenül mozog :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 

 
 

Sziasztok!

Csak gyors bekukk, mert begyulladt a mellem és magas lázam volt, most próbálom behozni a lemaradást, de édes kisfiam nagyon kézfüggő. :(

Natikám, nagyon de nagyon drukkolok hogy Bence maradjon még a pocakban!

Tündi gartula a kis puncis Tündérkéhez.

Bocsi mindenkitől, de most rohanok. Amint egyenesbe jövök, jelentkezem.
Pusza

madiani
 
 


Ani: Sajnálom hogy begyulladt a melled. Tudom hogy ez biza nagyon kellemetlen. Kezd rendbe jönni? Tejci?
Kisfiad egy kicsit talán még az lesz míg megszokja a kinti létet :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Nati!
Drukkolok, hogy minden rendben legyen! :) Reméljük nem lesz semmi gond! :)

Tündike!
Nagyon jó a kép!Gratulálok a kiscsajhoz! :D :D :D Barnika mit szólt a kishugihoz?Jó pihizést kivánok! :D

Ani!
Sajnálom hogy a melled begyulladt, remélem hamar elmúllik! :) Ronibaba jól van?

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Sziasztok!

Csak egy röpke bekukk...

Nati
Nagyon szorítunk érted!Nem lesz semmi gond!

Ani
Sajnálom a cickód..remélem hamar rendbe jön.

Tündi
Hatalmas Grat a kislányhoz én is mondta hogy az lesz...mondd meg neki ne növesszen kukit! :wink:

Tand
Itt is BOlodg Névnapot Grétinek!

Tesztről még nem írnék ha nem baj..amint van valami biztos azonnal írok.. :roll:
Szó volt az evésről asszem Gabi nálad..Réka is eszik már gyümölcsöt 2hete meg gyümölcspépet..mondjuk nekünk azt mondta a védőnő hogy ne étkezés helyett hanem kiegészítve adjuk neki..egyenlőre.De a tápszeres babáknál máshogy mennek ezek a dolgok asszem.Amúgy Réka is 4-5óránként eszik..éjjel meg kezd beállni a 9-3ig-4ig alvásra..
Most vasárnap belázasodott kicsit megfázott de mára már okés....hihetetlen kiscsaj még lázasan is huncutkodik ezerrel :D Gőgicsélés,kacagás egyre több van..szinte egész nap jár a szája.Már kenguruban is tudom sétáltatni,nagyon élvezi..nézelődik össze-vissza..
Láttam baromi jó utazóágyat a neten,rezgős,zenélős,világítós,2funkciós.. 155000ft..

Bocsánat hogy a többieknek nem reagáltam. :roll:

Szép napot mindenkinek!
Vendég
 


Nibcsike: Barnika örült. Végre láthatta hogy kisemberke van anya pocijában :)
Te hogy vagy? Hogy telnek a napjaid?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Jaj az ágy nem 155.000 hanem 15500 :D Nem mindegy... :P
Vendég
 


Grétike! Boldog névnapot! :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Hali!

Krixta
Itt is köszi a névnapi köszöntést! Jó, hogy már nincs essmi baja Rékának, és avasárnapi láznak már hűlt helye!
Ha jól veszem ki, akkor Réka éjjel 3-4 körül kel éjszaka? Hogy kezdted el neki adni a gyümit? Ízlett neki egyből?

Tündi
Neked is köszi a névnapi köszöntést! Hatalmas gratula a kiscsajhoz!

Enikő
Nekem pl egyáltalán nem volt előtejem, és most meg annyi van, hogy Grétinek van két tejtesója (ikrek). Tehát anyóspajtás hülyeségeit engedd el a füled mellett!!!

Ani
Sajnálom, hogy begyulladt a cicid! Igaz nagyon macerás, de én azt javaslom, hogy minden szoptatás után fejd le. Nekem is így telt az első két hónap, hogy mindig fejnem kellett, de most értünk el arra szintre, hogy csak este lefekvés előtt, és reggel fejem le, napközben meg már nem telítődik fel annyira. Éjszaka is csak azért tud ennyire feltelítődni, mert ugye Gréti este fél kilenctől reggel nyolcig nem eszik! Tényleg nagyon sok időt és energiát felemészt az állandó fejés, de legalább nem gyullad be az ember cicije, illetve nem is feszít!

Nati
Nagyon remélem Bencus még nem szeretne kibújni. Arra biztatjuk, hogy jobb még neki a pocakodban. Mennek a drukkok!!!!

Kép
tand
 
 


Grétinek nagyon-nagyon boldog névnapot!!!

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Tand!
Grétinek Nagyon Sok Boldog Névnapot kivánok! :D

Tündike!
Köszönöm kérdésed jól vagyok!Vigyázzok a vérnyomásomra, pihizek, meg nézem a pici fiam mozgását! :D Már nemsokáig érezhetem belülről! :lol: Meg most annyira nem vagyok vizes!

Lányok írjátok ám meg ha tudtok valamit Natiékról!Drukkolok nekik!

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Sziasztok! :lol:

elveszett bárányka jelentkezik 8)

Nati!
millió drukk,hogy KisBence még bent maradjon :P

Minden baba nagyon szép 8)

Ani!
remélem hamar rendeződik a mellgyulladásod :roll: :?

Bessy!
hogy telik az idő! 8) már 12 hetes vagy :wink:

Krixta!
nagyon gyanús vagy te nekem :lol:

Andesz, Gabesz, Bessy!
köszi az érdeklődést :D
tegnap minden rendben volt Tapolcán 8), minden eredményünk tökéletes, a következő mensi elmúltával kell jelentkeznem(az kb.3 hét) és mehetek a szurikért, ha minden szuperul megy, akkor augusztus elején meglesz a beülti :wink:
és nem is májusi, hanem áprilisi babáink lesznek :P :P :P
Vendég
 


Nati!
Szorítunk Nektek,hogy minden rendben legyen!
Ani!
Sajnálom a cickógyulladást! :?
Remélem mielöbb rendbe jössz! :)
Vicuska????????????? :roll: :roll: :roll:

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Na látom pont akkor írtál,amikor én! :lol:
Ez nagyon szuper hír,és mindjárt itt van augusztus :D :D :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok!

Nati
Nagyon-nagyon szorítok, hogy Bence még ne akarjon kibújni.

Tand
Grétinek nagyon boldog névnapot kívánok!

Tündi
Gratulálok a puncishoz!

Ani
Jobbulást! Remélem hamar lemegy a gyulladás

Vicuska?????????
bessy76
 
 


Tand! Grétinek nagyon sok boldog névnapot kívánunk!!!

Nati! Nagyon de nagyon szorítok, hogy Bence baba még maradjon bent egy kicsit!!! Ne aggódj, minden rendben lesz!!! Megy a drukk ezerrel!
Vendég
 


Vicuska
Ez nagyon szuper!!! Nagyon örülök nektek.
Igen, nagyon megy az idő. Sokszor nekem is hihetetlen
bessy76
 
 


Vicuska: :) Szuper! És repül ám az idő :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Mindenkinek köszönjük a névnapi köszöntést!

Gréti névnapja alkalmából már egy órája nyügizik! :?

Vicuska
Nagyon jó hírekkel jöttél! Hamar itt lesz ám augusztus!

Csajok, akik még szülés előtt vagytok! Nekem megmaradt egy majdnem teljes csomag TENA Lady super, ha valakinek kell nagyon szívesen odaadom ingyen.

Kép
tand
 
 


Ja és van Laktoherb teám is, azt is felajánlom!

Kép
tand
 
 


Ani!Jobbulást neked!!Én is azt hallottam,hogy az a legjobb,ha fejsz,még akkor is,ha nagyon fáj ilyenkor!

TAndi!
Nagyon boldog névnapot Grétinek!!

Vicuska!Örülök,hogy jelentkeztél,és ilyen jó híreket hoztál! :D

Krixta!Egyre kíváncsibbá teszel!!Csak nem...??

Többször benéztem már,hogy van-e vmi hír Natiékról!!Remélem minden rendben van velük!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Semmi hír Natiról? Irtam neki sömit még reggel akkor azt írta hogy a második infúziót kapja és ritkulnak a fájások, és jelentkezik majd. Azóta semmi. :(

Köszi mindenkinek, már sokkal jobb. Tegnap magas volt a lázam, de ma már hőemelkedésem sincs. A cickó még be van gyulladva, de maszírozgatom és mindig azzal kezdi a szopit Roni. Fejni utána már nem tudom mert nem jön belőle semmi. Szerencsére alapból már nem fáj, csak a gyuladt terület és az is csak akkor ha megnyomom.

Gréti baba nagyon de nagyon boldog névnapot kívánunk!

Vicuskám, csodálatos hírekkel jöttél. Nagyon örülök! Április csodás hónap, nem lesz még ilyen meleg.

Bocsi most még nincs több időm, de ígyekszem jönni.

madiani
 
 


Nati! Remélem már minden oké, és Bence is bennmarad még pár hétig!

Tand! Nagyon boldog névnapot kívánok Gréta babának!!

Vicuska! Szuper! Örülök!


Tündi! Gratulálok a kis Hercegnőhöz!!

Judy! Köszi a pocakdícséretet. Ott nincs is zsír, de máshol van. :(

Ani! Örülök, hogy már joibban vagy! Már rég írtam, de remélem a szopi miatt is iszol sokat!!

Bocsi lányok, de most megyek tornára! Remélem Ani talizunk! És megismersz majd!!

Puszi
n.k.ildi
 
 


Most írt Nati, hogy már kikerült az osztályra, csökkentek a fájások, de intenzíven feküdnie kell. KisBence 2220 g (még bent van a pociban :wink: ). Majd ír, ha van fejlemény, de reméljük nem lesz mostanában!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Vicusak, örülök, hogy jók az eredményeitek! Innen már egyenes út vezet a bébihez! :P

Tand, Boldog névnapot a kislányodnak!

Ani, jó, hogy rendbejött (úga-ahogy) a cicid. Nekem eddig 1x volt ilyen , 3 napig délutánonként belázasodtam. :?

Ildi, Ani, aztán csak finoman mozogni a tornán!!

Én itt fekszem az ágyban, dél környékén nem éreztem magam túl jó, szédültem, remegtem, gyenge és levert voltam. Most ez annyival egészült ki, hogy 37.9 a lázam.... :cry: Geri remélem nem lesz beteg!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Nati!
Drukkolok, hogy kisBence még pár hétig kibirja a pocakodban!Remélem te is jól vagy! :)

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Kata!
Csak nem valami influenza féleség?Jobbulást kivánok!Remélem semmi komoly! :)

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Kata: Jobbulást!

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Halihó!

Nati nagyon örülök. Megnyugodtam.

Ildi, ne hari de ha nem köszönsz rám tuti nem ismerlek meg. Még így is időbe telt míg leesett hogy ki is vagy. Bocsika, de tényleg.

Kata, javulgass, remélem minnél elöbb meggyógyulsz.

madiani
 
 


Kata!Köszi az infót Natiról!!
Örülök,hogy javult a helyzet,azért az jó hír,hogy már ekkora Bence,de nődögéljen csak tovább odabent!!
Neked pedig jobbulást,reméljük semmi komoly!! :shock:
Vendég
 


Ani! Hát Roni egyszerűen gyönyörű. Miután elmentél még percekig ámultunk, milyen aranyos és milyen kis pici. Amúgy semmi harag!

Örülök, hogy Nati jól van, és hogy Bence is azért már szép súlyú. De még maradjon csak bent Natipociban.

Kata! Jobbulást!!!
Nálunk az oviban most atrol a lázzal járó betegség. Remélem nem ilyen bajod van!

Ibi! Te hogy bírod a meleget? Csütörtöktől hűvösebb jön. Vigyázz magadra!!
n.k.ildi
 
 


Este megyek Schwarczihoz, Remélem minden okés lesz a mi kisBencénkkel is.
n.k.ildi
 
 


sziasztok!

Most olvastam vissza, nagyon megijedtem, hogy mi lehet Natiékkal, de mire a végére értem, megnyugodtam. Remélem, még 1-2 hetet bent tölt a baba a pocakban.

Ildi nagyon szép a pocakod! Minden ok volt Schwarzinál? Engedélyezte a pancsolást? :wink:

Ani, Kata: jobbulást! Gyorsan!

Vicuska, szuper, meglátod mindjárt itt az augusztus eleje!

Kriszta?? :shock: ÍRJ!!!

Grétinek utólag, Barnikának pedig mára BOLDOG NÉVNAPOT!

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Húú, de nagy pangás van! Mindenki élvezi a jó időt?
Csak én punnyadok bent a szobában? :cry: Pedig legszívesebben én is kimennék, csak éppen van egy "kis" dolgom: most dolgozom ki az államvizsga tételeket. Nem mondhatnám, hogy valami fényesen állok: most kedzem a 10. tételt és 71 van :cry:
Szóval küldjetek nekem egy kis energiát, hogy legyen kedvem csinálni!!!

Puszi Mindenkinek,
Enikő

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Enikő: Energia hegyek mennek :)
Milyen tételek? Államvizsga tudom de mégis... :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Tündi, nálunk ez úgy működik, hogy a szakirányos tárgyakból vannak a tételek.
Én kisvállalkozói szakirányos vagyok, összesen 5 szaktárgyam volt: kisvállalkozások a hazai és nemzetközi gazdaságban, üzleti tervezés, kisvállalkozások pénzügyei, vállalkozások menedzsmentje, e-business és innováció a kisvállalkozásokban. Na ezekből jön össze az a sok tétel, amiből vizsgázunk + a diplomavédés is akkor lesz. Ezzel kapcsolatban jól kiszúrtak velünk: kaptunk egy szöveges értékelést a diplomamunkáról, de a jegyet nem tudjuk, sőt a bíráló kérdéseit sem (pedig ahogy hallom, más sulikban ezt is odaadják, így rá lehet készülni).
Ez van.

Remélem kielégítő választ adtam, ha a tételcímek is érdekelnek, szívesen átküldöm, de csak akkor, ha vállalod egy-kettő kidolgozását is! :lol:

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Enikő: Igen :) A diplomamunkát bírálótól meg lehet kérdezni a kérdéseket. (meg lehet próbálni)
Anno mi sem kaptuk meg a kérdéseket úgy mondta el a bírálóm, meg azt is megmondta hogy 5-öst javasol rá, erre kaptam a végén rá egy 3-ast.
Olyan nőnél vizsgáztam aki nem is tanított minket. A mi tanárunknál 5-ösre államvizsgáztam volna :(
Mindenesetre küldöm az energiát. Remélem jól fogsz majd haladni :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok!

Enikö!
Én is sok energiát küldök! :D

Ildi!
Elég jól birom a meleget, bent a lakásban!De jobban szeretem a hűvőset, remélem hül egy picit majd a levegő is! :)

Ma voltam a Csnk-ban, iszonyatosan sokan voltak! :cry: Hihetetlen, hogy egy darab papirért(kb.1perc) két és fél órát kellett várnom! :evil: Nem volt valami jó!Na de nem kell többet mennem talán! :)
Megpróbálok képet rakni fel!

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Remélem sikerült!
Kép szoba Kép szoba1 Kép szoba2

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Nagyjából ilyen!

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Nibcsike!
Nagyon szuper Gergő lett szobája! :D
Egy uccsó pocakfotót is kérünk!!!!!! :lol:

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Na,szóval jól összekevertem a szavakat :oops: :lol:
Nagyon szupi lett Gergő szobája! :D :D :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Andesz: :) Ez aranyos volt. Én szoktam így írni :)

Nibcsike: Tényleg szupi a kissrác szobája :) Már csak ő hiányzik. Palikat mégegyszer köszönöm, nagyon fini volt. :)
Palikat :) ... Most nézem. Te úgyis érted :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Tündike!
Szivesen!Remélem jó volt!Értem! :)

Andesz!
Köszönöm a dicséretet! :) A pocakkép is lesz! :)

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Enikő!Én is küldöm az energiákat!++++++72 tétel?Hűha,nem semmi! :shock:

Ibi!Nagyon szép Gergő szobája,ügyesek vagytok!! :D

Ildi
!Mi volt tegnap a dokinál?Biztos minden oké! :wink:

Remélem Natiék is jól vannak!!!!!
Vendég
 


Kriszti!Ugye jók lettek Martinka laboreredményei?
Vendég
 


Sziasztok!

Gyors bekukk. Tegnap minden oké volt, szépen fejlődünk. Méhszáj zárt, placentám is teljesen jó helyen van(már feljebb ment),méhlepény 0 stádiumban, bár egy picurka meszesedés látszik rajta már. Hát ezerrel közeledünk a célhoz. Én buta elfelejtettem megkérdezni, hogy fekszik a kis Drágánk.
Engedélyezte Schwarczi a pancsolást is, csak kaptunk instrukciót, hogy mikor, mennyi időre álljunk meg útközbe pihenni/sétálni.
Mostmár apácska is Bencének hívogatja, így valószínű ez lesz.

Szóval kisBencuska már egy kg , és majdnem 10cm-es a buksija.

Ibi! Szuper lett Gergő szobácskája.

Enikő! mennek az energiák!!!!! Jobb is ilyen melegbe benn lenni a hűvös szobába.

Natival mi van? Mikor mehet haza?
n.k.ildi
 
 


Enikő, Ibi kérünk pocakképet!!!!!
n.k.ildi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?