Új privát üzeneted érkezett!

Viki ez is gyönyörű és meseszerű lehetett ahogy kiléptetek az ajtón és ezt láttátok!
Vendég
 


illetve hasonlót :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!

Nagyon sajnálom, hogy nem tudtam elmenni a talira, de szombaton szörnyű dolog történt a családban. :( Nagyon kiborultam, így a tegnapi inszemet sem a legjobb lelkiállapotban éltem meg. Szerencsére ettől függetlenül minden jól ment, leszámítva, hogy utána elég erős görcseim voltak. Ma már sokkal jobb.

Azért remélem, Ti jól éreztétek magatokat! :) Most gyorsan visszaolvasok....

Kép
akszinya
 
 

 
 

Viki
Örülök, hogy jobban vagy, már nincs sok hátra és végre kivülről is megláthatod Lackó bébi gyönyörű arcát.
A kórházi csomim nekem is be van készítve pedig én nem is vagyok kismama! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Én is támogatom, ha kicsit úgymond ráijesztetek a körülöttetek lévő lányokra, hiszen jobb mielőbb feltérképezni a dolgokat, és talán nem járnak úgy mint mi! :roll:

Tegnap ecseteltem a másik topicban, hogy nem szoktam emlékezni az álmomra, erre ma reggel emlékeztem a lényegre. Nem volt jó, úh. reménykedem, hogy az életben viszont jót fog jelenteni. :roll:

A szivárványképek csodásak!

dita75
 
 


bocsi SZIASZTOK!
ez kimaradt :oops:

dita75
 
 


Akszinya!

Sajnálom a családi mizériát, remélem, hogy nem haláleset történt, és őszintén remélem, hogy a babásodásodat ez nem fogja befolyásolni.

A tali fantasztikus volt, én az ablakkal szembe ültem és minden elhaladó hosszú fekete hajú lánynál felcsillant a szemem, mert azt hittem te vagy. Természetesen fel vagy mentve utólag, hisz a család az első!

dita75
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Képzeljétek, mivel szombaton reggel is negatív volt a teszt, úgy voltam vele, hogy nekem a doki már nem tud újat mondani, de tudott...

Képzeljétek a HCG: 334 körüli, úgyhogy babát várok! Csak vigyázni kell, hogy jó helyen legyen, mivel nem túl tökéletesek a petevezetőim! Jövő hét kedd ultrahang!

Üdv mindenkinek!
kjaja
 
 


Dita!

Öngyilkosság. :cry:

Nagyon sajnálom, hogy nem lehettem ott veletek, nagyon kíváncsi voltam rátok... Remélem, lesz még alkalom találkozni.
akszinya
 
 


Kjaja!

akkor egyenlőre halkan gratulálok, de biztos minden rendben lesz!

CSAJOK!
BEINDULT A GÉPEZET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

REMÉLEM A GÉPEZETBE ÉN IS MIHAMARABB BELEKERÜLÖK!

Akszinya!
Ez borzalmas! Nem is tudom mit mondjak! :cry: :cry: :cry:

dita75
 
 


Akszinya sajnálom... erőt és kitartást kívánok feldolgozni neked és a családodnak! :cry:

kjaja ++++++++++++++++++
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!

Akszinya,

őszinte részvétem :wink:

Kjaja,

gratulálok a babához! :wink:

Viki, Szezso,

nagyon szép képek!

Kata,

ma is rajzolsz 1000-rel? Mensi van már? Egy vv-t nem lehetnek neked is csinálni? Kjaja-nak sem mutatta a teszt... :wink:

Nagyon szugerálom a tüszőimet, hogy jól viselkedjenek. :wink: Ma reggelre nagyon fáj a torkom, lehet, hogy meg leszek fázva. :cry:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kjaja!

Gratulálok! Kedvező a csillagok állása a babásodáshoz!

Lányok!

Megtaláltam a képeket a vasárnapi taliról. Nagyon helyesek vagytok mindannyian!

Kép
akszinya
 
 


Akszinya,

bocsi, nem jó arcot raktam a hozzászólásom mellé :oops: :oops: :oops: , tehát őszinte részvétem :cry: :cry: :cry:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Köszönöm mindenkienk a drukkokat, és a gratulációkat! Csak még egy kicsit félek, remélem jó helyen van a baba!

Akszinya!

Részvétem!
kjaja
 
 


Viki,
a MM-be járok, ott csinálták a laborokat, oda járok dokihoz, de amíg nem jártam, nem volt semmi bajom. Amióta diétázok, azóta romlott el ennyire.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Monic
Nem lehet, hogy valamelyik gyogyi okozza ezt? Némókánál is megfázásos tünetek voltak, vagy rosszul emléxem? :roll:

dita75
 
 


Dita,

lehet, hogy a gyógyi okozza... Próbálok erős maradniés nem adom át magam a betegségnek :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic
válaszoltam! :wink:

tegnap megint el kellett csodálkoznom, hogy este jó pasi jött-e haza hozzám! :shock:
mostanában hajnali kettőkor kel, és megy dolgozni, ugyanúgy este 7 körül jön meg vagy később, és azt gondoltam azért siet annyira a fürdéssel meg a kajával..... százszor elkérdezte, hogy mikor megyek már zuhanyozni... menjek már mert ő aludni akar.... mondom neki nem tudsz úgy elaludni, hogy én még nem vagyok megfürödve? Akkor néztem rá az arcára és látom, hogy vadul kacsintgat. 1 perc alatt lezuhiztam! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Dita,

nem semmi párod van! Akkor mostanában jól telnek az estéitek :wink:
Nálunk vasárnap este óta szextilalom van, persze ilyenkor jár mindettőnk agya folyton azon... :oops:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Akszinya,
nagyon sajnálom a történteket! Szörnyű lehet ez az egész. :cry:

Kjaja,
gratulálok! :lol: Legalább neked szerencsét hozott a május 26. ha már nekem nem. :cry:

Monic,
rajzolok, most is csak azért néztem be, mert telefonáltam. Addig lecsekkoltam az eseményeket. :wink:
Növeszd csak a tüszőidet, és nehogy lebetegedj!
Ma abbahagytam az utrót, majd délután felhívom a dokit. Este nagyon kiborultam, de a reggeli negatív tesztet már jól, vagyis jobban viseltem.
Most "kicsit" tele van a t*köm mindennel...

i.kata
 
 


Kata,

elhiszem, hogy tele van... :cry:
A természet gyógyi dokidat kérdezted már arról, hogy a párod alacsony sperma számán tudna-e segíteni? Mert nálatok ez az egy probléma van, neked mindened rendben :roll:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kata
Tapasztalatból tudom hogy hamar elmúlik, fel a fejjel.....
Emlékszel én két héttel ezelőtt voltam ilyen depis, de most már semmi bajom, tanulok, készülök az inszemre, veletek találkoztam, anyuéknál hétvégéztem.... ezerszer jobb a kedvem!
Menjetek el a férjeddel egy romantikus vacsira, moziba vagy ilyesmi. Mindjárt szebb lesz a világ. :wink:

dita75
 
 


Sziasztok!

Gartulálok a mnyh-hoz! Nekem tegnap is csak 11 mm volt, szóval a Tied gyönyörű! :wink: Tényleg ne bosszankodj, hogy csak ennyi tüsződ van, mert Te sokkal kevesebb hormont kaptál, és akár 1 is elég a babához. Bár, tudom, hogy jobb lenne ha minél több lenne, ha már végig szenveded a szurizásokat, és még előtted van a beavatkozás is, ami sajnos nem lesz kellemes.

Dita,

Sajnos nem értek a hormonokhoz, de remélem semmi komoly eltérést nem mutat!

Boni,

Csini fürdőlepedője van a Lurkónak! :D

Linácska,

Nagyon sajnálom, hogy rosszabb lett a cukor, és inzulin értéked. :cry: Ez hogy lehetséges gyógyszer, és diéta mellett? Mész majd konzultálni az orvosodhoz?

Mara,

Ne gondolj ilyen negatív dolgokra, mert akkor tényleg bevonzod az eseményeket! :?

Viki, Szezso,

Gyönyörűek a szivárványok! :)

Akszinya,

Sajnálom ezt a tragédiát, és öszinte részvétem! :cry:
Remélem, a tegnapi inszemed azért sikerült!

Kjaja,

Akkor én is csak halkan gratulálok egyenlőre! :wink:

Hát, én meg iszom, iszom, iszom, ami nem is lenne probléma, de hogy éjszaka 2x ki kelljen mennem wc-re az már igen... :?

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Lina!Nagyon sajnálom,de remélem túl leszel a holtponton hamar!
Kata! Fel a fejjel,először majd nyertek a TV-ben és aztán a sok pénzhez jön a babóca is! :D
Most én sem vagyok túl jól,említettem nektek,hogy a Gynevacot nagyon közel szúrták egy anyajegyhez,ami be is gyulladt. Megnézettem,de sajna az ilyen jellegű anyajegyből lehetnek gázok. egyébként is rossz helyen van,mert folyton irritálja a bugyigumi. Viszont nyáron nem végeznek szívesen ilyen jellegű műtétet. Én azért szeretnék megszabadulni tőle.
f.ancsi
 
 


Némóka!
Ez legyen a legkevesebb gondod! :wink:
(én alig iszom mégis 1x min. kimegyek éjjel, a párom szokta is mondani hogy te kis pisis :D )

dita75
 
 


Azért is lenne sürgős,mert ha jönne a baba,akkor nem szabad műteni.
Annyira nem szeretem ezeket a váratlan hülyeségeket :evil:
Lányok,a Bromóhoz visszakanyarodva,nem lehet abbahagyni? Nekem most a doki belekukkantott a lapomba,azt mondta abbahagyhatom,de az az eredmény,amit nézett ,Bromo mellett készült????(napi felet szedtem.)
f.ancsi
 
 


Sziasztok Lányok,
hát most annyit írtatok (szerencsére!! :lol: ), h már teljesen elvesztettem a fonalat!

Némóka: igyál sokat! babatapik mennek! pihizz sokat! péntekig szorítunk neked!!

Monic: ne aggódj! nyh gyönyörű, és végül is egy lombikra készültök! :wink:

Kata: fel a fejjel! érdekesen alakul a hőd is. most megint felment. kiváncsi vagyok mi lesz. és még ennyit soha nem késett igaz?

Linácska: fel a fejjel. sajnos a baj tényleg csőstül jön, de utána minden jóra fordul! irt rontja a stimu!! és volt pcos csajszi aki 150vmennyi terheléses ir-rel + 4 mm nyh- val lett babás! remény mindig van!!

Mara: neked is fel a fejjel! negatív dolgokon nem szabad gondolkodni, inkább a pozitivitás kell, de nagyon.

Akszinya: őszinte részvétem!

Szezso: mennek a drukkok, és majd azért jelentkezz (kicsit sűrűbben!), h mi van veletek!

Kjaja: halk gratula !

Boni: nagyon csini ari rugdalózó!

Dita: na akkor szerencsére csak kicsit magasabb a kelleténél a prolaktin. remélem doki mond rá vmit.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Akszinya! Nagyon sajnálom a történteket.
f.ancsi
 
 


Ancsika!
Hűha.... nagyon vigyázz ezekkel a fránya anyajegyekkel.
Pont a minap néztem a Spektrumon vagy melyiken egy dokumentumfilmet anyajegyekről. Nagyon durva volt, az ember nem is gondolná...
Nézz utána a neten is ennek a témának, több mindent találsz mint amit az orvosok elmondanak neked. :roll:
Mi tegnap kaptuk a 4-et. Apánál semmi most kivételesen.
Nekem most fájt a legjobban, este alig tudtam "helyezkedni", meg apa is mindig odanyúlt a szuri helyéhez :oops:
De reggelre már nem éreztem semmit.

dita75
 
 


Sziasztok!

Kjaja!
Gratulálok! :)

Akszinya!
Részvétem :(

Ditus!
Remélem csk a mértékkegységek miatt fura az értéked!

Kata!
Bizti hamar túl leszel a depin. Menzi környékén leve is tombolnak a hormonok.

Linácska!
Az eredményeid én sem értem. Lehet emellni kéne a gyógyszeradagot?

Mara!
Ilyesmire ne is tessék gondolni. Lesz babád és punktum!

Némócska!
Mennek a drukkok, meg babatpik ezerrel!!!

Monic!
Ne keseredj el! Két baba is tökéletes eredmény lesz!!!
Legfeljebb a 3.-at spontán hozzátok össze. :wink:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Boni!
Cukik a Zsebicuccok! :)

Viki!
Hogy érzed magad? Dokkerhez mikor kell menned?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Köszönöm Lányok! A legszörnyűbb az egészben látni a legközelebbi családtagokat (feleség, gyerekek), az értetlenséget a szemükben. Senki nem tudja miért. :(

Nekem is a múlt héten mondta a párom, hogy nagyon rondák a hátamon lévő anyajegyek. :shock: Én is tudom, de nem hiszem, hogy ez lenne a megfelelő pillanat a műtétre...

Lenne egy kérdésem: az inszem után természetes a görcsölés? Tegnap nagyon fájt a hasam, jóformán csak feküdni bírtam, ma már jobb, de egy-két mozdulatnál bele-beleszúr.

Kata!

Fel a fejjel! :wink: A párom, a barátaim már előre féltenek, hogy hogyan fogom viselni az esetleges kudarcot. Megnyugtattam őket, hogy amíg van remény, nem fogok nagyon kiborulni. Egy kis orrlógatás pedig természetes ilyenkor. :)

Kép
akszinya
 
 


Sajnos,ha muszály akkor inkább most kell megcsináltatni-nekem ebben a hónapban nincs inszem-,nem szabad várni,amíg nagyobb baj lesz. Ez sajnos nálam nem esztétikai,hanem megelőző lenne,míg ki nem alakul vmi nagy baj. De a szövettan eredmény mutat majd ki mindent.Kérlek,szorítsatok!
f.ancsi
 
 


Akszinya!
Sajnálom a történteket. :cry:

Bumi!

Csüt. du megyünk dokihoz.

Te hogy érzed magad, így 1 héttel az inszem után?


Kata!

Buksisimi és puszi Neked!

A védőnőcinél minden rendben volt ma. Csak nagyon melegem van.
20150601134430
 
 


Viki!
Én semmit nem érzek.
Furán alacsony a hőm. Egyébként minden olyan , mint szokott lenni.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Ancsi,
én úgy tudom terhesen is leszedik az anyajegyet, mert csak lidokainnal érzéstelenítik a bőrt, amikor kimetszik. Nekem is van 2, amit tuti le kell szedetni, azt doki mondta. De akkor 90.000 lett volna, azóta meg nem kerestem másik dokit.

Csibi,
nekem csak az utró miatt nem szokott megjönni.

i.kata
 
 


Ancsi,
amjd írd meglégyszi, hol szedeted le, mert nekem sem esztétika miatt kell eltávolítani őket...

i.kata
 
 


Lányok,

köszi szépen a bátorítást, arik vagytok. Ma már nem vagyok annyira elkeseredve.... De csak egy hajszállal jobb mint tegnap volt.
Tegnap délután óta folyamatos hányingerem van, mondjuk tegnap is 3 szurit kaptam és ma reggel 6-kor is. Szerintem kezd telítődni a hormonokkal a szervezetem.

Némóka,

pihizz sokat, és igyál, én is ezt teszem, szerintem nekem a mnyh-m azért is ilyen jó, mert már mensi előtt elkezdtem a víz vedeléssét.

Ancsi,

drukkolok, hogy ne legyen semmi gond az anyajeggyel.
A férjemnek tavaly műtöttek ki eget a hátából, még mindig látszik a helye, de inkább legyen ott egy csúnyább heg mint egy rákos anyajegy... :roll:

DIta,

igyál sok vizet, mert a Kaális dokim szerint elengedhetetlen a sok folyadék ha valaki babát akar.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kata: hát nem tudom, h mi van veled! remélem az akupumtúrás csajszi gyorsan ,,helyrerak,,!! mikor is mész nődokihoz?
nem mondod, h 2 kis anyajegyet 90e-ért akartak leszedni??? :shock: :shock: ennyiért már új cickókat csinálnak!! na jó, nem, de ez akkor is qva sok!

nekem van egy kiálló anyajegyem a nyakamon, és van a fejbőrömön is. ha fodrászhoz megyek mindig szólnom kell, h figyeljenek rá. volt aki úgy fésült, h majd leszakította. baromi kellemetlen volt! :twisted:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Kata!
Én a Mária utcába mentem el,ott elvégzik a szövettant is. A terhesség egyébként nincs túl jó hatással ezekre a folyamatokra.(felgyorsíthatják)
Viki! Ugye,nem bántottalak meg vmivel,mert nem nagyon reagálsz az én hozzászólásaimra. Sorry,ha vmit elszúrtam! :oops: Ha nem,akkor meg én értettem félre és nincs semmi baj.
Monic! Köszi,hogy írtad a sok folyadékot,én mindig elfelejtek inni,most majd figyelni fogom.
Ditus! Van már vmi fejlemény Prolactin ügyben?
f.ancsi
 
 


Ancsi!
Nem bántottál meg! Kérdeztél vmit, amire válaszolnom kellett volna? Bocsi, de kelekótya vagyok!
20150601134430
 
 


Nem mindenkinek szoktam mindig reagálni..., szánom bánom.
20150601134430
 
 


Köszi Viki! Konkrétan már nem is emlékszem,de így megnyugodtam. Vigyázz Magatokra és nagyon élvezd ki még ezeket a heteket! Én is úgy átélném még egyszer ezt a csodálatos várakozást,- és pár hét múlva átélheted életed egyik legszebb pillanatát!

Ezt mindannyiunknak kívánom!!!!!!!!!!!!!!!!
f.ancsi
 
 


Ancsi!
Ancsi
persze hogy szorítunk!
Viki mióta otthon van, és hát végülis nagyon közeledik az IDŐ, azóta nem jön annyit közénk, és ha jön is akkor nem ír mindenkinek külön-külön, de ez az ő állapotában már természetes.... úgyhogy sztem ezer százalék, hogy nem akart megbántani, ne vedd magadra. Én is észrevettem vkit aki szinte sosem szokott reagálni a mondókámra, de hát ez van, ezért most nem fogom megverni vagy kevésbé szeretni mint a többieket. :wink:

Viki jól gondolom? bocsi hogy belekotyogtam. :oops:
na küldemény megérkezett?
védőnőnél nem volt semmi érdekes?

A laparomnál már felkeltették a figyelmemet, hogy nagyon keveset iszom akkor elkezdtem többet inni, de én is egyszerűen elfelejtem. Van hogy egész nap csak 3 pohár vmit iszom meg.
De most már erőt veszek magamon, különben is itt a nyár, és a görögdinnye szezon, jajj de ennék most egy jó nagy szeletet. :D

Évi
Dorcusz királykisasszony még nem alszik??????

Bumi!
majd kiderül a prolactin már nem idegesítem magam miatta!
költői kérdés: mikor tesztelsz?????????? :D

Monic
csak egy hajszállal? Valld be hogy te is vidító képeket szeretnél és sok-sok vígasztalást, buksisimit miegyebet :wink: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Ditus!
Jól írod AranyAnyám! ;)

Sajna nem tudom már annyit a gép előtt felejteni magam,mint mikor még munkaidőben irogattam. :lol:

11kor néztem a postaládát, akkor még nem jött. Pedig már nagyon várom. :oops:

Védőnőcinél rendben volt a vérnyomi, vizelet. Nem is híztam (de sztem elnézett vmit). Meghallgattuk Lackó Fickó szívecskéjét is, csak úgy zakatolt.

3 pohár az baromi kevés! főleg nyáron! Vigyél mindennap reggel egy 1,5 lityós vizet, és azt be kell hörpinteni! Ez parancs!
20150601134430
 
 


értettem főtörzs! :wink:

dita75
 
 


Na azért! ;)

Mert jön a

Kép
20150601134430
 
 


Ditus!
Maj meglátom, hogy hogy érzem. Lehet, hogy pénteken teszek egy próbát. De a hétfő a tuti.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Hétvégén mentek anyudékhoz?
20150601134430
 
 


Viki
jelentem ma már lent van egy tea és három pohár ásványvíz, csak úgy bugyog a hasam!

Bumi
Te egy fantasztikus csajé vagy! :lol: :lol: :lol:

Vannak itt babanetfüggők, internetfüggők, most már van egy tesztfüggőnk! :lol: :lol: :lol:

bocsi nem rosszindulatból ám! De tényleg olyan aranyos ez! :wink:

Remélem most már tényleg sikerül neked. Egyre több a babásunk, mostanában csak úgy potyongnak! :wink:

dita75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: