Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Alíz! Nem volt könnyű ilyen sokáig betegnek lenni, de nagyon örülök, hogy vége. Én is sokat gondolok rád/rátok, szoktalak lesni msn-en. Aranyos vagy, hogy így aggódsz!

Tand! A fejéből vesznek vért, legalábbis a múltkor onnan vettek. Reggel busszal megyek, mert apa dolgozik, meg a család többi tagja is, így nem tud elvinni senki. Csak a buszon olyan "segítőkész" emberek vannak. De remélem, hogy csak megyünk és jövünk.

Ani! Büszke lehetsz Ronira, hogy ilyen ügyes volt!

Ildi! Irigyellek a pocid miatt, szép nagyon!!!

Andesz! Laptető??? Vagy véletlen?

Ma voltunk köszönteni a leendő sógoromat és meglepő módon nem hisztizett Martin. Kicsit nyöszörgött már hazafelé, de most fürdésnél sem sírt. Olyan boldog voltam. Egyedül vagyok vele, mert apa délutános, holnaptól meg délelőttönként sem lesz itthon egy darabig. Pár napja előbb kel reggel, így korábban fekszik este. Végre nem 9 után kell fürcsizni, meg enni. Ma már 8 után pár perccel evett és kb fél 9 óta durmol. Kiváncsi vagyok meddig! Majd csak szerdán tudjuk meg az eredményt, akkor lesz mérés is.
Köszönjük előre is a drukkokat!
Vendég
 


Sziasztok!

Ani
Meglepődve olvastam, hogy 1-ig buliztatok tegnap. Nagyon ügyo Roni! Mi nem értünk oda a kerti partyra. Kedvem sem nagyon volt, meg ilyen esős borongós időben Grétivel sem nagyon akartam kimozdulni.
Várjuk ám a képeket! Kíváncsi vagyok a menyasszonyra, na meg Ronira is!

Chrissyy
Amikor Martinkától vért vesznek, akkor Te is bent vagy vele? Én biztos végigbőgném.
A "segítőkész" emberekről csak annyit, hogy múltkor a Budapest Bankba mentem, és ott ugye van kb 4-5 lépcső, és nem hogy segített volna a faszikám felvinni a babakocsit, hanem még szinte fel is lökött, mert nagyon sietett.
Neked nincs jogsid, hogy busszal kell menned?

Ildi
Biztos jó lesz Horvátország!

Rólunk: Gréti elkezdett nyáladzani. Ez szerintetek normális? Sőt a multkor írtátok Krixta, Judy, hogy nyomatják a gyerkőcök az öklüket a szájukba úgy, hogy már majdhogynem öklendeznek, na ezt is produkálja Gérti.

Kép
tand
 
 


Tand!
Nem lehet bemenni vele vérvételkor, kikapják az ember kezéből, hallod, hogy sír, aztán ha végeztek, hozzák vissza. Én kint bőgtem a múltkor is. Múltkor nekem az Apeh-nál nem segítettek, pedig ott 13 lépcső van, ha jól emlékszem. Ott állt egy csomó faszi és se befelé se kifelé nem jutott volna eszébe senkinek segíteni. De van jogsim, csak apának kell a kocsi.
Vendég
 

 
 

Ja, a nyáladzás és az öklözés normális. Martin is 2 hónapos kora óta nyáladzik.
Vendég
 


Andi!
Normális a nyálzás,Bencusnak is állandóan ömlik 3 hós kora óta,aztán még fogacska sehol! :roll:
Chrissy!
Remélem átadják Nektek a helyet a buszon,és drukk,hogy minden oké legyen! :)
Ja,remélem nem jön be a laptető :roll: már több mint 3 hete semmi,és már Bencus egyátalán nem szopizik! :roll:
Ja,Ani,Te kérdezted,Nekem szülés óta,csak egyszer jött meg,április 20.-án!
Tényleg,Krixta,teszt???????
Jaj,Vicuska!
Millió drukk mára,gyere ám majd a jó hírekkel! :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok

Judy
Remélem nem lesz semmi a balesetből,azért figyeld magad,nem -e produkálsz kismamis tüneteket :wink: Ezek szerint apácska még itthon van?Mikor utazik?
Örülök,hogy a fiúk jól érezték magukat.Már csak 3 nap a suliból aztán egy jó darabig nem lesz nyugtod tőlük :wink:
Barbika nagyon édes,és hatalmas kislány.És tiszta anyukája :wink:

Ani
Örülök,hogy jól vagytok.Roni nagyon jó kisbaba lehet,hogy ilyen sok időd van mellette.Nem is főzöl,vagy hogy csinálod.Látod én is tanulhatnék tőled :wink:
Várjuk a lagzis fotót!


Tand
Jó hogy egyre többett tudsz jönni és írni nekünk!
Remélem azért a végén mégis csak jól érezted magad a kerti partin!
Mi nézzük az EB-t,én szeretem a focit. :wink:


Chrissyy
Csak kiváncsi voltam,hogy esztek nap közben.
Nálunk
hajnalban szopi
Vendég
 


Bocsi bénázok,megnyomtam vmelyik billentyűzetet és elküldte a hozzászólásomat.

Szóval ott jártam,hogy

Chrissyy
Napirendünk: hajnalban-szopi
délelőtt-szopi
délben-főzelék
délután-szopi
aztután-gyümi+szopi
este-szopi
A fogacskánk nődögél,szerintem pár egy hét és áttöri a kis ínyét-legalábbis remélem.


Többen is kérdeztétek,nálunk júli 12-én lesz a keresztelő,Andeszéknál pedig augusztusban.

Nati
Remélem Sárvár nagyon jól sikerült és jól éreztétek magatokat illetve egymást :wink: Majd mesélj!
Vendég
 


Chrissyy
Remélem javult Martinka vérképe és nem kell tovább szednetek a vascseppeket!És gondolok rátok a buszozás miatt is,hogy segítőkész emberekkel találkozz.

Ildi
Most olvasom csak,hogy mentek a horvátokhoz.Hú nagyon-nagyon irigyellek.Majd gondolj azért ránk,amikor a tengerben megmártózol!:wink: Én egyébként úgy tudom,hogy a sós víz árt a legkevésbé!
Nagyon szép nagy már a pocid és szép formás is! :wink:

Ani
Szuper,hogy ilyen jól sikerült a lagzi.Roni is jól viselte a nyüzsit és tudtatok egy jót bulizni-hát nem semmi.Nagyon várjuk a képeket!
A Sudokrém nagyon jó esetleg még a neogranormon amit érdemes megpróbálni.

Nibcsike
Várjuk a babaszoba fotót,remélem sikerül felétenni!

Tand
Most olvasom csak,hogy nem is mentetek a kerti partira,de gondolom nem is bántad.Majd legközelebb bepótolod,talán akkor kedved is több lesz hozzá :wink:

Andesz
Nem is írtam,nagyon szupi képeket tettél fel.Bencus nagyon édes és azok a hatalmas szempillák :shock: .......tüneményes

Kriszta
Teszt??????

Vicuska
Remélem jössz és mesélsz,hogy mik a fejlemények.Már régen írtál és hiányzol ám!!!!!



Nyálzás:
Noel nem nyálzik olyan nagyon,mindenesetre öbbet mint eddig,de tutira jön a fogacska,már lehet érezni :D ,bár még nem törte át az ínyét.

Mensi:
nekem még sehol,de nem is bánom,sőt még elkerülhetne egy darabig.
Vendég
 


Sziasztok,

Gabi,

Igen itthon van a párom, ugyanis az történt, hogy a pasi egyik nap ezt mondta a másik nap meg azt. Nekem megbízhatatlannak tűnt, így mondtam a páromnak hogy szerintem hagyja ezt a fazont és keresgéljen tovább, mert nem érdemes a biztos állását feladni egy olyanért ami nem biztos. Így még egy darabig marad amíg nem talál egy jót. :lol: :lol:

Remélem hogy nem lettem terhes, nem is tudom mit csinálok, ha igen, ugyanis én nagyon abortusz ellenes vagyok. Mindig azt mondtam, hogy bármi történhet, de gyereket sosem vetetek el.
Lelkileg padlóra kerülnék egy ilyentől. Szóval imádkozok, mást most egyenlőre nem tudok tenni.

Ani,

Örülök, hogy jó volt a lagzi és tényleg nem semmi, hogy ilyen sokáig buliztatok.
Ne csodálkozz, hogy mindenki Roni babát csodálta. hiszen olyan gyönyörű. :lol: :lol:

Vikikével mi a helyzet??? :lol:

Ildi,

Szupi lesz Horvátország. Mi is szeretnénk egyszer eljutni oda. Jó lenne ha jövőre összejönne.
Nagyon szép pocid van. Sehol egy csík vagy zsír. :lol: :lol: :lol:

Tand,

Én nem nézem az EB-t. de a fiuk nagyon lázban égnek. Szinte odatapadnak a képernyőre. :lol: :lol:

A nyáladzás tényleg normális. Nálunk is már vagy egy hónapja tart az ököltöméssel együtt.

Andesz,

Úgy látom mostanában mindenki negatív tesztért drukkol??!! :lol: :lol: :lol:
Remélem nálatok sem jön még a kistesó. De gondolom ti is megtartanátok. :lol: :lol:

Chrissy,

Drukkolok a jó eredményért. :lol: :lol:

Nati,

Akkor várom a telcsidet. Legalább talizunk egy kicsit. :lol: :lol:

Vicuska,

Drukk mára. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok, jó reggelt! :)

Ani: Nagyon kedves az a szomszéd. Fáj neki hogy minden szupi?
Szerintem nagyon jó a piros popsira a Sudokrém.
Párod berúgott? Ezek szerint te vezettél :) Örülök hogy jó volt a buli, és hogy jól éreztétek magatokat.
Kisfiam megszületése után én is érzékenyebb lettem ezekre a dolgokra :)
Az hogy Ronika volt a sztár, azon nem csodálkozom :)

Gabi: Aranymaszat a kis Noel ebben a cuccban :) Eszméletlenül jól néz ki :)

Judy: Sajnálom a balesetet. Drukk mehet hogy ne legyen semmi baj? :) A képek nagyon jók. :) Istenem a három gyermek egymás mellett csúcs szuper. Gondolom nem unatkozol.
A hölgyike pedig egyre szebb :)

Andesz: Nagyon klasszak a srácok a kádban, Patrik már milyen barna! Édes az a puszizskódós kép is :)

Kriszti: :( Martinkának kitartásta vérvételhez. Szegényke. Küldök én is neki puszikat hogy utána hamar megvígasztalódjon :)

Ildi: De szép pocid van :) Ahogy látom te is csak pociból állhatsz most :) Sehol plusz hájacska. Ügyi! :)
Az ovi nálunk igaz júli 14-ig tart, de augusztus 18-án kezdődik.
Nem tudom hova vigyem a Macikámat. Nagyihoz elviszem de az neki nyár?

Kriszta: Teszt???? :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Rólunk: Szombaton vendégek jöttek és ettünke gy nagyon rossz késői ebédet egy étteremben. Hát... Grrr---
Aztán moziztunk. Szex és new York-ot néztem meg, egész jó volt.
Vasárap köszöntéssel telt. Barnika keresztszülei jöttek, amit a keresztapjával csinál attól készvagyok. :)
Akkorát bírkóznak hogy csak na... Imádja is kisfiam a keresztapját, úgy sírt amikor elmentek...
Mára kérem a nagy kislányos durkkokat :)

Ágica: Milyen volt a nyaralás??? Képek?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Andesz! A buszon annyian voltak, mint a fene, plusz még a sofőr is jó messze állt a járdától. Ülőhely nuku, még jóformán állni sem nagyon lehetett. Kiváncsi vagyok, hogy most mi van nálad, hogy ennyit késik.

Gabi! Ti 6x esztek naponta? Vagy rosszul számoltam? Főzelékbe miket adsz neki?

Judy! Én is imádkozok érted, hogy ne legyél az. A gyerkőcök nagyon édesek, de Barbika egyszerűen gyönyörű. Az a mosoly!

Tündi! Én is érzékenyebb lettem szülés után. Ráadásul az első baba miatt az Édes Kisfiam c. számon az egyik szemünk sír, a másik nevet...

Lányok! Köszönjük a drukkokat és a gyógypuszikat. Már itthon vagyunk több, mint egy órája. Odamentünk előbb, hogy hamar végezzünk. Megint csak kikapták a kezemből, én szóltam, hogy be akarok menni vele, erre azt mondták minek, úgyis visszahozzák. Úgy sírt szegénykém és megint a fejéből vettek. De a buszon volt egy másik pár, akik a kislányukat vitték vérvételre, őket a 3. emeletre küldték, és neki rendesen vénából vettek, és ők bemehettek a babával. Mi az elsőn voltunk a gyerekrendelőknél.
Gyümit nem akart enni, így csak szopizott és most húzza a lóbőrt. 10-re jön a védőnő, addigra tuti felkel, mert délelőtt csak fél órát alszik általában, de nem bánnám, ha többet aludna.

Mensi! Nekem sincs, 7 hetes volt Martin mikor megjött, tartott másfél hétig, aztán az első naphoz képest 3 hétre megint megjött, az már nem volt olyan hosszú és azóta semmi. De én szedem a Cerazette-et.

Most megyek, ha tudok jövök még! Addig szép napot mindenkinek!
Vendég
 


Judy
Azért sajnálom,hogy nem jött össze apácskádnak a meló.Gondolom azért lelked mélyén egy picit örüsz is,hogy egyelőre még marad otthon veletek.Hol keres melót?És hogyan?Mit szeretne kint csinálni?

Tündike
Apával már kibékültetek?Mennek a drukkok a kis nunishoz,majd hozz ám képeket!

Chrissyy
Igen 6x eszünk egy nap.Sokszor adok neki bébikaját.paradicsom krumplival,vegyeszöldség csirkehússal,alma-bani csirkével és hasonlók.Vagy veszek sima sárgarépát sütőtököt,zöldborsót és főzök hozzá krumplit esetleg egy kis pipi mellett.....gyümit általában én csinálom alma-bani,alma-meggy, alma-őszibarack sima őszibarack.....
Örülök,hogy túl vagytok a vérvételen és a borzalmas buszozáson.Márcsak drukkolok,hogy jók legyenek az eredmények.
Vendég
 


Gabi: Köszi :) Én is nagyo nizgulok. 1. Minden rendben van-e. 2. Megmutatja-e hogy milyen van neki 3. Az nuni-e... :)
Szóval tele vagyok izgalommal :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Tündi
a kínai fogamzásnaptár mit jósol?
Hány hetes vagy most?
Vendég
 


Sziasztok!

Ani
Gratulálok az ügyes kicsi fiadhoz! Szerintem nem sok baba bírná ennyi idősen a bulizást. :D

Judy
Nagyon szépek a gyerkőceid! Drukkolok, hogy ne legyen eredménye a balesetnek. :wink:

Andesz
Szupi képeket tettél fel megint. Annyira helyesek a skacok!

Gabi
Azt hiszem, a családotok minden tagja el fog olvadni Noeltől a keresztelőn. Igazi kis gentleman a ruciban. :D

Ildi
Nagyon szép pocid van. Én is irigyellek Horvátország miatt :wink: érezzétek jól magatokat! Kíváncsi vagyok, hogy bejön-e a tipped, vagyis, hogy kislányom lesz-e? Hát, még egy jó pár hét vissza van addig...

Tündi
Mennek a drukkok a puncishoz :wink: :lol: Hány órára mentek?

Vicuska
Gondolok rátok egész nap! Gyere a szupi hírekkel! :wink: :D

Szombaton bementünk a C&A-ba. Vettünk egy kismama farmer térdgatyát 9.000-ért :shock: meg egy felsőt 5.000-ért :shock:
Igazából csak a gatyát akartam megvenni, de apa ragaszkodott a felsőhöz is. Remélem, hogy a turkikban majd kapok magamra egy-két dolgot. Ilyen drágán már nem szeretnék vásárolni... :roll:
bessy76
 
 


Bessy

Hát nem adják ingyen a kismamarucikat :shock: ,azért biztos nagyon csinik.Nem tudom megvan-e még az a bolt a Budai úti MC Donalds mögött a Jákyval átelemben a Deák F. utcán.Ott voltak olcsó kismami rucik-nem volt nagy választék,de lehet érdemes lenne arra elnézned.

Rosszullétek?
Vendég
 


Gabi
Köszi a tippet, szerintem majd elnézünk arra.
A rosszullétek lassan lelépnek :lol: már csak este 8-9 körül szoktam rosszul lenni, de pl. tegnap este már nem nagyon voltam sz@rul :D remélem így is marad
bessy76
 
 


Gabi: Utolsó mensi: 01.24. Holnap töltöm a 19. hetet :)
A bolt már nincs meg.

Bessy: 17-re megyünk 4D-re. kicsit csalódott leszek ha nem mutatja meg magát a drágaság.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Akkor nem nézünk el arra... :D

Tündi
5-kor gondolok rátok, és remélem, hogy úgy fog fordulni, hogy premier plan-ban mindent lássatok :lol:

Chrissy
Elfelejtettem neked írni az előbb. :oops: Szorítok, hogy minden eredmény jó legyen :wink:
bessy76
 
 


Ani
Táblihoz: majd öregíts egy évvel légyszi :roll:
bessy76
 
 


Sziasztok!
Sajnos nincs időm visszaolvasni, csak kérdezni szereték.
Kinek mikor (hány hetesen) volt először előteje? Mert anyós kérdezte férjemtől, és azt mondta, hogy ennyi idősen már kellett volna lenni.
Néha az agyamra megy. A mocorgással is mindig paráztatott, hogy már kellene mociznia, most meg ez. Meg azt is úgy utálom, hogy csak így "üzenget". Mintha nem egy házban laknánk és tőlem nem lehetne kérdezni!!!!

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


na most jól kidühöngtem magam!

Pusszantás mindenkinek!
Enikő

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Tündi
Köszi az infót.

Bessy akkor ez rossz tipp volt.
Örülök,hogy a rosszullétek múlóban

Tündi
tuti látni fogjátok!A kínai fogamzás naptár is lányt jósol.Nekem fiút jósolt és bejött :wink:
Vendég
 


Enikő

Hát az anyósod nem normális,nehogy odafigyelj arra amit mond.Az előtejnek semmi köze ahoz,hogy lesz-e majd tejed.Van akinek volt előteje és mégse tudott szoptatni.
Amúgy nekem ennyi idősen azszem már volt egy pici,de mégegyszer írom,nincs semmi jelentősége.Ja és azt pedig ne felejtsd el,mielőtt anyósod beparáztatna,hogy nem lesz rögtön ejed szülés után.Kb 3. nap lesz csak.
Vendég
 


Bocsi,ha indulatos voltam,csak utálom az ilyet,ha vki feleslegesen idegesíti az embert,mert ő aztán mindent tud..... :evil: És ha nem lesz tejed az pont ettől lesz,hogy ilyenekkel stresszel-ezt jól megmondanám neki! :evil: :evil: :evil: Hogy lehet vki ilyen? :evil: :evil: :evil:
Vendég
 


Ez tetszett, köszi Gabi, máris jobban érzem magam! :D
Hát igen, ő mindent tud! Legalábbis néha ezt gondolja magáról, hiszen a Babónk már a 7. unokája lesz.

Nem dobnak meg valaki néhány (potom 15-20) millióval, hogy tudjunk költözni :lol: :lol: :lol:

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Enikő
Én lennék a legboldogabb,ha csak úgy megtudnálak dobni ennyi pénzzel.

Na most azszem megyek.Még nem csináltam ma semmit.

Puszi
Vendég
 


Gabi: Próféta szóljon belőled :)

Enikő: Szerintem emiatt üzenget, de jó lenne a párodnak beszélnie vele, hogy 1. Nem emlékezhet pontosan hogy neki anno miko rvolt előteje 2. Minden nő és terhesség más és más, és hogy ilyeneket ne is mondjon.
Folytatódni fog majd miután a bab megszületett, hogy ennyi idő korában a fia már szobatiszta volt, vagy már járt, vagy már beszélt. Aztán előszeretettel idő előtt elkezdenék adni a babáknak pl babapiskótát. (nálun kez volt), mert anno így volt szokás.
Lepd meg anyósod egy babaápolási könyvvel hogy olvassa el ha már "okoskodni" szeretné, akkor tényleg okosokat mondjon ne x évvel ezelőtti tapasztalatokat.
Én is ezt fogom tenni.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


a bab az baba akart lenni :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Jövő hét szerdától mennénk nyaralni és rossz időt jósoltak :(
Már megint jól kifogtuk

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok!

Tündike!
Hova mentek nyaralni?De jó nektek! :) Szerintem nem lesz olyan rossz idötök, szokott az elörejelzés is tévedni! :wink:

Andesz!
Köszi a tippet!Már el is szopogattam az elsö adagot! :P

Enikö!
Szerintem se stresszeld magad ilyen dolgokkal, nem érdemes!A pároddal beszéld meg ezt a dolgot, mert később ez csak rosszabb lesz!
Nekem már volt ilyenkor elötejem, de mindenkinek más! :)

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Ma voltam Nst-n! :) Kb.két órát vártam, rengetegen voltak! :( Minden oké!Mérnem kell a vérnyomásomat, ha nagyon magas akkor egyből kórházba kell mennem!Továbbra is szednem kell a vérnyomáscsökkentöt! :? Csütörtökön megint Nst!

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Gabi! Köszönjük a drukkokat, mi is reméljük, hogy jók lesznek az eredmények. Majd szerdán megyek a doktornőhöz, oda megy neki az eredmény, és akkor lesz mérés is. Milyen időközönként eteted Noelt? Hogy jön ki a napi 6x-i étkezés? Mi 5x eszünk!

Bessy! Neked is köszönjük a drukkokat! Örülök, hogy a rosszullétek múlóban vannak. Már csak élvezned kell, hogy babás vagy!!! Minden percét élvezd ki, mert hamar eljön az idő és mehetsz szülni! :D :D :D
Vendég
 


Kriszta! Mi újság veletek? Nagyon eltűntél! Teszt?
Vendég
 


Chrissyy
Mi még 3 óránként eszünk 6.-9-12-15-17.30(gyümi)-20.30 kb így
Vendég
 


Nemtudtok valamit Szilviről?Mi van velük?

Krixta?Teszt?

Ágica!
Milyen volt a nyaralás?

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Sziasztok!

Ibi!
Hogyhogy 2x kell menned a héten NST-re?Amúgy jó vérnyomásokat mérsz,így gyógyszer mellett?

Kriszti
!Én is drukkolok,hogy jó legyen az eredmény!!

Bessy
!Örülök,hogy múlóban vannak a rosszullétek,nem semmi,már a 12.hét közeleg!!

Tündi!
Addigra biztos jó lesz az idő!! :wink: :wink: Hova mentek nyaralni?

Enikő
!Próbáld meg elengedni a füled mellett amit anyósod mond!Tudom nem könnyű,mert ilyenkor az ember majdnem szétrobban!!Megnéztem az esküvős képeket iwiwen,nagyon jók!!
Előtejem nekem az 5.hónaptól volt,de tényleg semmi köze ahhoz,hogy tudsz-e majd szoptatni,vagy sem. :wink:

Ani!Én azt hittem,hogy csak az esküvőre mentek,és a lagziba nem.:shock:Ügyes Roni,hogy jó fiúcska volt! :D

Nati
!Majd mesélj Sárvárról,biztos nagyon jó volt!!!

TAndi
!Martinka 3 hós korától ette az öklét,8 hónaposan jött ki az első foga.Azóta is mindent a szájába vesz. :?

Ma itt volt a védőnő,Martinka 17-én oltást kap. :?
Beszélgettünk az oviról is,nagyon nehéz bekerülni!
A bölcsibe is nehéz bejutni,de oda mi nem megyünk.Mondta,hogy volt olyan kismamája,aki még pocakosan!! :shock: bement a bölcsibe,és szólt,hogy majd 2 év múlva vinné a gyerekét!! :shock: :shock:

Tündi,tényleg,nálatok könnyen ment a beiratkozás??
Vendég
 


Alexa!
A dokim kontroll vizsgálatot kért azért megyek a héten kétszer, mert múlthéten sokszor volt fent a vérnyomásom.Hát gyógyszer mellett remélem nem megy fel ez majd most derül ki! :)

Arról én is hallottam, hogy a bölcsibe kb. két év a várakozási idö!

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Sziasztok!

Nibcsike: Keszthelyre megyünk ha minden igaz :)

Voltunk 4D-n minden rendben van, minden úgy fejlődik ahogy kell :) Nagyon nagyon mozgékony :)

Kép

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Alexa: Most olvasom :) Keszthelyre. Köszi a biztatást én is bízom abban hogy jó idő lesz. Ma sem volt nagyon hideg :)
Bölcsi: Már most be kellett iratnom a Manót! Bizony bizony telt ház van. Mondták is hogy 2010-re tudják beírni már csak.

Oviba simán felvették. körzeti oviba irattam csak be mert tetszett is nekünk, oda meg fel kell venniük, szóval nem volt gond. A gond akkor lehet ha nem a körzeti oviba szeretnéd beiratni Martinkát.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Tündi, hatalmas gratula a kiscsajszihoz! :D

Alexa, ez tényleg így van sok bölcsiben - sajnos. Én is hallottam róla, hogy sokan azt csinálják, hogy már a Pocaklakót beiratják, aztán születés után megmondják a bölcsiben a pontos adatokat. Aki viszonylag korán vissza akar menni dolgozni, annak sajnos észnél kell lennie!
Ami még szomorúbb, hogy már az oviért is harconi kell...

Egyébként általában próbálom elengedni a fülem mellett, amiket mond, de néha már nem megy. Amúgy alapvetően nem egy "házisárkány", csak néha kiakaszt.
Voltam ma Gyár utcai turkiban, hát, nekem csalódás volt. Találtam összesen 3 farmernacit, abból kettő hosszú nadrág volt (nyárra minek?), a rövid meg elég kis méret :( Azért majd még máskor benézek, hátha...

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Enikő: Köszi, nagyon fel vagyok dobva :) Remélem nem lesz hirtelen kukija. Barninál így volt. Azt mondták (Deák doki) hogy kislány, aztán kiderült hogy kisfiú. Bácskai dokiban bízok annyira, hogy ha nem lett volna benne bizti akkor mondja.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sógornőméknél is ez volt: végig azt mondták, hogy kislány, nem is volt fiúnevük. Aztán jött a meglepetés a szülőszobán... Na de akkor még nem volt 4D. Szóval nyugi Tündi, ezt most nem elijesztésképpen írtam le!!!

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Tündi!!
Gratulálok Tündérkétekhez!De jóóó! :D :D
Vendég
 


Tündi! Gratulálok a kislányhoz! Úgy irigyellek!!!
Vendég
 


Csajok, sziasztok.

Natinak drukkoljon mindenki, hogy kisBence még bent maradjon!!!!
Most írt, hogy fél 3 óta rendszertelen görcsei voltak, ezért éjszaka hazajöttek, és bementek a kórházba. Kapott infúziót, tüdőérlelőt. A vajúdóban van. reméljük KisBence még bent marad egy darabig!! Szorítsunk neki!!

Tündi, gratulálok a puncishoz! :wink:

Többieknek is puszi!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Nati méhszája 1100-es, nincs nyitva. Nagyon drukkolok nekik!! Most 34 hetes, még ki kell tartania!
KisBence maradj még annya pocijában!!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!

Micsoda hírek.
KisBence, még egy kicsit tessék pocikában maradni!!!
Nati: Megy a nagy drukk, ügyik lesztek!

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan írok,most olvastam mi van Natival.
Natikám!
Mindenki nagyon izgul értetek!Reméljük nem lesz gond és Bence úgy dönt még egy picit bent marad!Ne izgulj most már jó kezekben vagytok és ha kapod a tüdőérlelőt akkor Bencével is minden rendben lesz ha mégis úgy dönt hogy kibújik.Szerintem még vissza tudják tartani.Nagyon drukkolok!!!!!

Tündi
Gratulálok a puncishoz,szerintem már nem fog kukija nőni,én megmondtam,hogy kiscsaj lakozik benned :wink: !Barninak,hogy tetszett a hugika?
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?