Új privát üzeneted érkezett!

Szia Tancsu! Azt hittem egyedül vagyok. De így mindjárt más. :D
flóra 11
 
 


Ne hagyd magad Flóra , légy kemény és határozott...!!!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Végre van egy laptetőm! Már régen jött össze. :D
flóra 11
 
 

 
 

LAPTETŐŐŐŐŐŐŐ!!!!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szóval akkor Benóéknak az alap már kész. Ez valahogy elkerülte a figyelmemet.
flóra 11
 
 


Még gondoltam felnézek, hogy mi újság erre....:)
Bár már én is kezdek fáradni, a párom már itt hortyog mellettem...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Holnap nem is meghyek sehova...
Arra gondoltam, hogy a fürdőt teszem kicsit rendbe majd, meg a szobát.......a nap többi része meg pihi lesz....:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Neked is? :D Milyen egyformák!

Egyébként bekerített telken van a ház,vagyis volt a mai napig.Ma a kaput is leszedték,a szőlőt is kiszedtékés a szőlő mellől a vaskarókat. Szóval csak vasra utazott az illető.
flóra 11
 
 


Jól teszed,mert holnap is hőség lesz,mint ma.Reggelmég nem indult annak,de aztán nagyon meleg lett.
flóra 11
 
 


Nagyon nem szép dolog volt...
De tuti vagy ismerős csinálta, vagy kifigyelték...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Jah...reggel a boltba ki kell sétálnom, mert csak 2 korpás kiflim van itthon, az meg nem elég egész napra....ráadásul ebédet sem rendeltem most...:(

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Vagy az új tulaj,aki megvette a házat. De akkor miért mondta, hogy ha kell valami,azt elvihetjük? Nem igaz,hogy nem látta,hogy valaki összekészítette a dolgokat! Azt hitte neki dolgozott valaki?
flóra 11
 
 


Vagy ebédre csinálok egy kis krumplifőzeléket...imádom és régen is volt már...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Megvárta mig más dolgozik vele, ő neg arat....nem szép munka!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Lehet mennem kéne az ágyamba...esik le a fejem...

Még bekapcsolom a tv-t, de csak hogy legyen min elaludnom...:P:P:P

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Ma én is ettem karfiolt. De ma alaposan megszegtem a zöldségkúrámat.Egész napnem ettem mást,csak egy almát,egy zöldséglevest, egy banántés pár szem karfiolt. Aztán este a tanfolyamról hazajövet rámcsörgött a volt kollégám,hogy beszélni akar velem. Azt mondta, hogy a pizzériában találkozunk egy kávéra. Hát úgy egy órát késtem,mert hamarabb nem ment,addigra meg már rendelt pizzát,meg kellett ennem.
flóra 11
 
 


Néha kell bünözni.....ezek az élet apró örömei.... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


De kaptam tőle egy gyönyörűkönyvet. Ezért alkart velem beszélni. Csodálatos Magyarország a címe.

Mikor még együtt dolgoztunk, akkor szülinapja alkalmábólmeghívott egyszer vacsira én meg úgy gondoltam,hogy valamit illik vinni. Vettem neki egy könyvet,Budapestről.

Most azt mondta,nem akar tartozni,így vett ő is egy könyvet nekem.
flóra 11
 
 


Na ha nem haragszol, akkor tényleg megyek, amig tart az álom, mert utánna csak forgolódás lesz fél éjszaka...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Ez szép gesztus volt tőle...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Mindegy,majd holnap kiböjtölöm. De megérte, mert a könyv gyönyörű.Miskolc is benne van,már néztem.Láttam ott van közel Hollőkő, Sárospatak,Aggtelek. Meg nem is tudom mi van a könyvben,ami hozzátok közel van.
flóra 11
 
 


Na szép álmokat Flóra....

Holnap remélem leszel gép közelben...
Olyan rritkán foglak ki titeket...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Tancsu,persze,menj csak. Szép álmokat nektek! Kép
flóra 11
 
 


Majd jövök, délután vagy este.
flóra 11
 
 


Aggtelken a barlang pl nagon szép....
Sárospatakon ott a vár...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Az agtelki barlangban van pl hosszú túra is, Magyarországon mész be és órák múlva Szlovákiában jössz ki...ha jól emlékszem akkor Domica a hely ahol a kijárat van...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Talán megemliti Szilvásváradot is a könyv, az is szép hely...:)

Vagy Miskolcon a várat, a barlangfürdőt, na meg még ki tudja mit....:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Ja,még valamit elfelejtettem elmesélni nektek.

Felpipulva a dokimra, rögtön intézkedtem,hogy legalább az endokrinológushoz hamarabb mehessek. Július 11-re volt termínusom. Gyorsan kértem egy hamarabbi időpontot. Jövő héten hétfőn megyek.Persze sokat még nem fogok tudni,mert most csak bejelentkezem nála és vesznek vért. Aztán úgy 2-3 héten belül lesznek eredmények.De legalább valamivel haladok. :D
flóra 11
 
 


Itt vagy még? Igen, a Barlangfürdőre emlékszem. Az Aggteleki barlangrólmeg tudom, hogy átjárható a határon. Valamikor le volt ráccsal zárva,de úgy tudom,már megnyitották.
flóra 11
 
 


Már ez is jóó hir....:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Már régórta meg van nyitva, de csak túravezetővel lehet menni...

Most néztem meg a fürdő oldalát...nem tudok vele sosem betelni, pedig járunk oda és imádjuk...pláne az éjszakai fürdőzést...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Magyarországon rengeteg fele voltam már,de felétek még sose. Hiába,messze van. Pedig tényleg bejártam már szinte egész Magyarországot, meg Szlovákiát is,de ez a rész mindkét oldalon kimaradt.
flóra 11
 
 


www.barlangfurdo.hu

A felső sorban van hogy "a barlangfürdő" és ott kidobja, hogy képek...
Érdemes megnézni, nagyon jók...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Hú, az nagyon jó lehet! És biztrosan egészséges is. Nem olvastam még, de gondolom,mivel barlangban van, akkor légúti meg asztmás megbetegedésekre biztos nagyon jó az ottani levegő.
flóra 11
 
 


Ami vár meg itt van az a Diósgyőri vár.....
www.diosgyorivar.com

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Köszike,meg fogom nézni. De jó lenne,ha lenne már autónk meg persze pénzünk! Akkor bizti rászedném a Flóriánt egy kirándulásra. De őállandóan csak dolgozik, mióta a balesetünk volt és egy rakás pénzt felemésztett az autó.
flóra 11
 
 


Erről már hallottam. Ez nagyon híres vár.
flóra 11
 
 


Tancsu! Megnéztem a barlangfürdőt.Én ide el akarok menni,ez olyan szép!
flóra 11
 
 


És azok az éjszakai felvételek,meg a bentiek, a benti medencékről! Valami csodálatos!
flóra 11
 
 


Az éjszakai fürdőzés pedig tök hangulatos is....kivilágitva, szól a zene, stb,....és nem holmi diszkó, hanem régi slágerek, stb...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Nem hiába Európa-hirü a hely...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Hát egyre csak nézemés gyönyörködöm benne. És az árak sem vészesek. :D
flóra 11
 
 


Na még egyet utoljára......:)

www.miskolczoo.hu

Ez a munkahelyem honlapja, itt is vannak szép dolgok...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


A nagymamám járt Tapolcán, meg Aggteleken is. Talán egy út volt, már nem tudom. Ő is rengeteget utazott idős korában. Fiatalabban nehéz élete volt. Aztán a nyugdíjasokkal ment mindig valami olcsóbb útra. Sokat járkáltak. Szegényke,pont most júniusban van tíz éve,hogy meghalt. Épp ma reggel emlegettem őt.
flóra 11
 
 


Nagyon aranyos vagy. Mindent meg fogok nézni. Remélem egyszer eljutok,és remélem akkor veletek is találkozhatunk. Olyan jó lenne már gondok nélkül élni,nem erre a fránya pénzre gondolni állandóan,hogy semmire sincs. :evil:
Ha lenne elég máris mennénk!
flóra 11
 
 


Tudod minket, engem és a testvéremet a nagymamánk nevelt fel. A szüleim munkában voltak egész nap,főleg az anyu. Az apu fél négykor már otthon volt, de aztán mindig a kertben dolgozott. Az anyu viszont csak este járt haza, 7 körül. Akkor már csak vacsorázott,megnézte esetleg az esti filmet és aludtak. Ránk nem maradt ideje.
flóra 11
 
 


Így nekem a nagyikám jelentette az anyát. Nem csoda, ha anyámmal nem alakult ki jó viszonyom.
flóra 11
 
 


Engem is szinte nagyim nevelt én azért ragaszkodok nagyon hozzá....

Tudod meséltem, hogy sajnos 2 éve amputálni kellett nagymamám lábát....
Előtte egy héten keresztül minden nap mütötték , de nem tudták megmenteni...
A doki mikor ment be a mütőbe, mondta hogy nem biztos hogy túléli a mütétet...nekem aznap volt a szülinapiom...sirva álltam a mütő előtt és mondtam az orvosnak, hogy az a szülinapi kivánságom, hogy éljen a nagymamám......

Szerencsére sikerült...azóta minden évben eszembe jut amikor köszöntenek...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Látom közben elmentél csicsíkálni. Jól tetted, késő van. Gergőnek is kell a pihenés.
flóra 11
 
 


Na msotmár tényleg megyek.....jesszus 11 óra!!!!!!!!!!!!!!!

Szép álmokat...:D

Cupp...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?