Új privát üzeneted érkezett!

Nita neked is hogy telik az idő.
Mikor lehet ujra probálkoznotok?

Zsu!
Emlékszem, hogy neked is ilyen megjövös érzésed volt.
encike 2
 
 


igen gyorsan telnek a napok hála égnek! :lol:
szerintem szeptember! :( :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Hamar itt lesz a szeptember, aztán hajrá!!!! :lol:

Enci: Igen, ezért is lepődtem meg annyira a pozitív tesztre, mert én abba voltam hogy negatív lesz tuti!

Képzeljétek az előbb a férjem rákérdezett, hogy mikor akarok vele összebújni! :oops: Pedig most nincs nagyon kedvem pudingozni! :oops: Még nem merek!
zsu83
 
 

 
 

finomat pudingozhattok!
:oops: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát megvárom a hétfőt, aztán jöhet a pudingozás, óvatosan! :oops: :)
zsu83
 
 


igazad van,doki megmondja lehet e! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Van más megoldás is, hogy a férjed boldog legyen, ha még te nem mered.
encike 2
 
 


Nita: Igen, igen! :lol:

Enci: Igen, este majd a másik megoldást alkalmazom! :oops: :D
zsu83
 
 


Zsu volt finom puding?

Menszi még nincs, de a mai hő érdekes, mert most nem időben mértem. Hajnalba 36,5, pár ora alvás után 10 körül 36,8.
Holnap pontosabb lesz.
encike 2
 
 


Sziasztok!

Ma kész vagyok! :? Alig bírok enni, mindentől hányingerem van! :?
Tegnap jóízűen ettem a lecsóból, ma rá se bírok nézni! :?
Érdekes, egyik nap tök jó étvágyam van, utána meg kajaundorom van! :?

Enci: Volt fincsi puding! :oops: :D
Én mindig reggel 6kor mértem a hőm, 7-8 óra alvás után!
Mikor kéne jönni a mensinek?
zsu83
 
 


encike szerintem te kismami vagy! :lol:
mióta is késik?
lányok ti mit mondtok várjunk még a próbálkozással vagy ne?olyan bizonytalan vagyok.
igazából várnék de néha nem! :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Hát ha elmész dokihoz, és ő azt mondja, hogy szerinte minden ok, akkor lehet hogy próbálkozhattok! De az is lehet, hogy jobb ha vártok szeptemberig, hogy tuti minden ok legyen! Elhiszem, hogy szíved szerint már próbálkoznátok! Én is így lennék vele az tuti! Én alig bírtam kivárni a fél évet a fogamzásgátló után! :?
zsu83
 
 


tényleg nem könnyű,a legrosszabb a várni...várni...és várni! :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Elhiszem Nitácska! :(
Ha túl lesztek a költözésen, és ha én is jól bírom magam, akkor majd valamikor talizhatunk!? :)
zsu83
 
 


Zsu!
pénteken kellett volna jönnie. 6.-án . Ekkor volt Jonásom és 5.-én együttvoltunk, lehet emiatt késik? Mintmár irtam menszi érzés mai napig van, sőz pötyit iy látok, de nekem ilyen nem szokott lenni, hanem egyből jön.
Holnap tesztelek.

Nita!
Osztom véleményem Zsuval.
encike 2
 
 


nA MEGJÖTTEM AZ EXPÓRÓL
Hát én nem voltam oda meg vissza az expós 4d-ért. A kép meg maga az uhu az jó volt csak 6 perc alatt lezavarta a srác plusz kérdeztem a nemét és azt mondta hogy ekkor még nem látni pedig totáll neoplánba lehetett látni mert előről volt. Csak az ürge nem akarta azt nézni hanem mindig az arcát akarta. Én meg nem azt akartam na és nem értette meg. Így még jó hogy nem mondtam le a genesiseset mert elmegyek kedden oda is. Ott legalább bő fél óra lesz. Nem is kértem dvd-t róla. De azért lassan de mozgott bár ő is mondta hogy nem éppen aktív gyerek. Remélem ebből nem lesz bajom.
itt a kép
Kép

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Most apciztam, eddig nincs menszi.
encike 2
 
 


zsu tőlem akármikor talizhatunk,csak legyen jóidő!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

encike mennek a drukkok holnapra!reggel szerintem olyan boldog leszel a kétcsíkos tesztel a kezedben! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Enci: Mensi jó messzire kerüljön el! :D

Vera: Elég hülye pasi lehetett, minden anyuka kiváncsi a gyerek nemére! Nem is értem miért nem ezzel kezdte!? :?

Délután voltunk a Dunaparton sétálni, a levegő jó hatással volt rám! Kicsit jobb a közérzetem! :)
zsu83
 
 


Ok Nita! :lol: :lol: :lol:
zsu83
 
 


Nálunk du. szakadt az eső. Tesomék Szilvásváradon voltak szép időben.
Barátnőm 32 hetesen tudta meg, hogy 3. baba is lány lesz, eddig nem mondták meg neki se. De ha lét dugott volna a zsebbe tuti megmondták volna hamarabb. De ő nem pénzelős.
encike 2
 
 


zsu akkor majd megdumáljuk mikor talizzunk!valaki akar még talizni? :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
itt olyan fekete felhő van dörgött is elég nagyokat de eső sehol!
pedig azért imádkozom hogy diónagyságú jég essen és anyos alámenjen! :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Itt jég nem volt, de mintha dézsábol öntötték volna. Teljesen megörit. Most meg majd megsülök, olyan meleg lett.
encike 2
 
 


itt szerintem ma elmarad a zuhi,pedig olyan jó volna ha anyósnak eláztatná a kertjét! :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ok, Nita! :lol:
Nálunk volt egy kis eső Csepelen! És el is van eléggé borulva! :?

Most beszéltem a barátnőmmel 5 hét múlva fog szülni, most mondta neki meg a doki, hogy 80ezret kér a szülésért!
zsu83
 
 


mi 50.000-et adtunk az akkori dokimnak és 20.000-et a szülésznőnek!
sajna ma már akárki akármit mond nem ingyenesek a szülések sajnos! :( :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát igen! :( És ráadásul még a magánredelésen is ott hagy neki a barátnőm egy csomó lóvét! :(
zsu83
 
 


sajna és állítom direkt hívja a barátnődet oda!
a volt dokim engem is sokszor hívott oda,így megkapta a 14.000 ft vizitdíjját!.
a mostani dokim magánrendelése csak 5000ft és eddig még nem kellett odamennem,hanem inkább a korházba hívott és ott eddig mindíg csak 1000ft-ot adtam neki mégis mindent megtesz értem!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita : ezzel nem értek egyet én totálisan ingyen szültem egy árva fillért sem adtam senkinek sem :):):):) és ............. semmi gondom nem volt:):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Szebb napot nektek, mint nekem!
Teszteltem volna, de piri már meglátogatott.
Darabig nem jövök, kikapcsolom magam.
Sok sikert mindenkinek a babásodáshoz.
encike 2
 
 


encike sajnálom :(:(:( azért ne törj le nagyon és tényleg kapcsolódj ki aztán gyere vissza várunk rád :):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Encike! Sajnálom pirit. Töltödj fel egy picit, gyűjts energiát, aztán mielőbb várunk vissza.

Csajok!
Nálunk be sem hívják a dokit, ha csak nem ő az ügyeletes. Vagy ha nem programozott szülés van. Előre félek, hogy ha majd oda kerülök, hogy lesz. Egy vadidegen dokinál szüljek, mikor már évek óta egy nőgyogyihoz járok, s nagyon bízom benne. Ha nem a saját dokim lesz bent, én a másiknak biztos nem adok egy fillért sem. Nálunk már az a szokás, hogy szülésnőt választanak.

A héten szabizom. :lol: :lol: Egy csomó dolgot beterveztem, meg egy kicsit pihiznem is kellene. Most úgy látom, hogy ez az egy hét semmire sem lesz elég.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Vera! Micsoda egy köcsög doki volt. Gondolom, ezért is fizetned kellett. Ha jól emlékszem, erre írtad, hogy itt kevesebbet kérnek, 4.000 Ft-ot? Talán majd a másik doki meg tudja mondani, hogy milyen nemű a babócád.

Kép

Kép
kiriki
 
 


sziasztok!
encike ne törj le nem szabad!
Pihenj sokat és gyere vissza mihamarabb! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok!
encike ne törj le nem szabad!
Pihenj sokat és gyere vissza mihamarabb! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Encike! Addig is amíg nem jössz, sok sikert! A kikapcsolás csodákra képes.

Kiriki, jó pihenést!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Encike: Kívánom, hogy pozitav teszttel gyere vissza:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Nagyon gyors bekukk!

Sajnálom, hogy eltűntem, de most eléggé letargikus lett az életem. Borzalmasan negatív vagyok mindennel szemben. Ezért úgy gondoltam/gondolom, hogy addig nem leszek, amíg nem mászok ki a gödör aljából.

Mindenkinek kívánom, mielőbb jöjjön a baba és egészséges legyen! Akinél már útban van, annak pedig üzenem, hogy kitartás!

Kép
anda81
 
 


anda kívánom itt is,hogy sikerűljön mihamarabb kimászni abból a gödörből!! :lol:
encike várunk miahamarbb vissza! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Lányok!

Ma nagyon rosszul voltam! :( Úgy volt, hogy megyek a férjem munkahelyéhez és onnan megyünk a dokihoz, de nem tudtam elmenni, folyamatosan rókáztam! :cry: Felhívtam a dokit, átrakattam péntekre, akkor itthon lesz a férjem! Legfeljebb viszek magammal egy zacskót is az útra! :cry:
Olyan gyenge vagyok, hogy alig bírok menni! :cry:
Most eléggé kibuktam a mai nap eseményei után! :cry:
Esetleg tudtok valami tippeket adni rókakoma ellen?

Encike: Nagyon sajnálom pirit! :cry:
Várunk vissza! Pihend ki magad!

Kiriki: Jó pihenést kívánok neked a hétre, a teendők mellett is!

Datolya: Hogy vagy? Mikor mész dokihoz?

Anda: Remélem hamar túllendülsz ezen a mélyponton!
zsu83
 
 


zsu bárcsak én is találkoznék rókakomával a babó miatt!
hányinger ellen azt olvastam,hogy az a jó ha felkelés előtt mindíg elropogtatsz pár szem háztartásikekszet! :lol: és ne hagyd hogy kiürűljön a gyomrod! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Majd szólok a rókakomának, hogy látogasson meg téged is babaügyben! :lol:
Hát mindig eszegettem ma valamit, de kb. 10 perc múlva vissza is jött! :cry:
zsu83
 
 


Sziasztok!

Anda! örülök, hogy jelentkeztél. Kívánom, hogy mielőbb kimássz a gödörből. Várunk vissza.

Zsu! Sajnálom, hogy már ilyenkor utolért rókakoma. Sajna, én nem tudok tanácsot adni neked. Talán majd a többiek, akik már átéltek ilyet. A Melcsi is hányós volt, talán ő majd segít neked.

Kép

Kép
kiriki
 
 


próbálj meg csak pár falatot enni nem többet!

rókakomát akkor várom de kizárólag baba ügyben! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Zsu! Nem cserélsz még vonalzót?

Kép

Kép
kiriki
 
 


aztmondta zsu majd doki után cserél vonalzót ha jól emlékszem! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


anda: sajnáéom de majd gyere ha kimásztál de ha gondolod nyújtunk neked egy kötelet hogy könnyebb legyen kimászni mond el nekünk mond ki magadból hátha könnyebb lesz

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Ma egy fokkal jobban vagyok! A reggeli is megmaradt bennem! :)

Kiriki: Jól emlékszik Nita, doki után cserélek vonalzót! :)
zsu83
 
 


zsu örülök,hogy megerősítetted,hogy jól emlékszem e! :lol: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Látom nagy a pangás!

Ma elég jól éreztem magam, gyorsan lekopogom! :D

Megérkezett hozzánk a vihar! :?
zsu83
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?