Új privát üzeneted érkezett!

Ráadásul a bércédulámon 6000 van feltüntetve havi átutalásnak, a számlámon meg már csak 5340....eddig nem volt semmi levonás, stimmeltek az átutalt összegek.
Mióta másik csapat csinálja teljesen átláthatatlan a dolog...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Összehasonlitgattam az elmult havi bércéduláimat is.
Minden stimmel, alapbér, levonások, stb, csak a végösszeg kevesebb 22 ezerrel....ezek nem tudnak számolni???????

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Komolyan olyan érzésem van hogy a világ esküdött össze ellenem és mindenki engem akar bosszantani!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 

 
 

Én nem akarlak téged bosszantani. :D :D :D
Csupa-csupa jót kívánok neked! :D

KépKép
benó
 
 


Megszálltam a fürdőszobát......
Szörtelenités, arcpakolás,hajmosás, tusolás, stb....
Már csak be kell száritanom a hajamat....
Torna után megyek a kozmetikushoz, kiszedetem a szemöldökömet is...

Ha már lelkileg a béka valaga alatt vagyok, legalább nézzek ki valahogy....!!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Helyes, legyél szép! :D

KépKép
benó
 
 


Sziasztok!
Varratszedés megtörtént, jövő csütörtökön kell mennem orvoshoz!
De én kényes vagyok mert azt mondta picit fájhat csak.
Lányok kur....a jó a magyar egészségügy!!!!!!!!!
Ilyen műtétre csak két hét táppénz jár!
Magyarul nekem már be kéne jelentkeznem fútóversenyre, ehelyett a mozgásom vetekszik a lajhárral!

A legközelebbi törvényhozáskor azt fogják kitalálni hogy munkahelyen uzsiszünetben megműtenek!

Lehet hogy egy hét múlva semmim se fog fájni, de most padlón vagyok!
Azt mondta a műtéttől nerm vérezhetek, a méhemhez nem nyúlt, tehát piri kell legyen, legyen is mert akkor jön a hormonvizsgálat!

Vettem egy doboz Elevitet, gondoltam 100napig szedem, ártani nem árt, és hátha..................

Kép
muzsuzska
 
 


Vettem spenótót, csináltam tükörtojást, eszem, Királyfi elmegy dolgozni, én pedig mivel nincs kedvem se aerobicra, se maratonifutásra menni, lefekszem aludni- addig se gondolkodom.

Azelőtt 6hétig lehetett táppénzen mnaradni műtét után, a fene vigye el bosszant!!!!!!!!!!!!

Flóra szorítok, írj azért hogy mit mondtak és este várlak!!!!!!!!!

Tancsú akkor Te is füstölögsz, ezek azt hiszik mindenki milliomos!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Persze találkoztam exdokival is, épp beszélgetett, rohadt nagyot ráköszöntem, mivel háttal állt és nem látott visszafordult és kénytelen volt köszönni mert sokan voltak a folyóson! Gondoltam azért is köszönök!!!!! Pukkadjon meg!!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Majd jövök, addig írjatok!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Itt vagyok tanfolyamon. Voltam dokinál.

Lányok. A doki adott nekem egy szurit, meg valami bigyókat. Azt mondta, hogy ettől egy hét múlva meg kellene jönnie a pirinek. Aztán kontroll, hogy a pirivel a ciszta kitisztult-e vagy mit csinál.
flóra 11
 
 


Most visszaolvasok. Ha valaki itt van, jöjjön. Még nem kezdtük el az órát.
flóra 11
 
 


Sziasztok

Most estem haza a városból és tornáról.....
Vettem egy újjabb adag müzlit, almát, meg a vitaminomat....ja és grahamkenyeret, meg teljes kiörlésü kiflit.....egy ideig elleszek...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Már megint vakmeleg van, de a távolban dörög az ég...remélem esik is majd...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


A neten találtunk még egy lakást, párom beszélt a közvetitőcsajjal..
Szerdán este fél7-re megyünk megnézni...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Zsuzska

Jól tetted hogy ráköszöntél, az a mkinimum hogy ő is köszön...!!!

Flóra

Gondolom már megy az óra ezerrel........jó okulást...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Igen, már tanulunk, csak valahogy nem érdekel a dolog. Közben elolvastak benneteket.
Zsuzsi, örülök, hogy a varrataid kint vannak. Talán nem fog annyira feszülni a pocid.
flóra 11
 
 


Háj, én is suliban vagyok még. Bár engem most nem tanítanak, jegyzői teendőimet végzem. :wink: Írhatsz, olvaslak.
Végül is akkor cisztát látott a doki, vagy mi van?

KépKép
benó
 
 


Őrület, hogy ilyen hamar vissza kell menned munkába. De nálunk úgy van, ha még nem érzed magad jól, akkor kiírhat tovább is, vagy esetleg a körzeti ír ki. Érdeklődd meg, hogyan lehet tovább otthon maradni.
flóra 11
 
 


Szia Benó. Szerintem ezek teljesen hülyék. Olvastam én a netem, hogy van olyan, hogy a menzi előtt megnő a tüsző, nem bír kipattanni és ilyenkor azzal ijesztgetik a nőket, hogy cisztájuk van. Szerintem ez az én esetem is. De nem mondta, csak azt mondta, hogy egyelőre nem kell vele semmit csinálni, megvárjuk, kitisztul-e vagy sem.
flóra 11
 
 


Azt mondta, hogy ez egy aktív ciszta, aminek ki kellene tisztulnia.
flóra 11
 
 


Most hormon szurit kaptam Agolutint. Ez progeszteron injekció.
flóra 11
 
 


Akartam, hogy vizsgálja ki a hormonjaimat. Azt mondta, hogy jelenleg lehetetlen, mivel most kapok hormont. Jó, de akkor menzi után. Viszont ő feleslegesnek tartja. Szerinte minden rendben lesz, ha most kitisztul a cisztám.
flóra 11
 
 


Csak én nem vagyok nyugodt és ennyivel nem érem be. Kértem, hogy akkor valamivel stimuláljuk. Azt sem akarta, azt mondta, hogy nálam ez már így fog működni, érjem be ennyivel. És hogy persze ezzel a teherbeesés esélye is csökken, de ezt el kell fogadnom, már ebben a korban vagyok. Hát én ezt nem értem. Mindenkinek tudják stimulálni csak nekem nem? :evil:
flóra 11
 
 


Nekem most már nagyon kell az Aviva könyv.
flóra 11
 
 


Megyek haza. Pá.
flóra 11
 
 


Na kialudtam!
Hát Flóra neked is alkudozni kell az orvosal! Sajna Te se lettél okosabb tőle!
Dokim reménykedik hogy jövő csütörtökig lecseng a pirim és akkor hormonvizygálat. Épp semmi sem jön!

A tököm tele az egésszel, szenvedhetünk még eleget!

Kép
muzsuzska
 
 


Ez baromira ismerős, hogy nem akarnak csinálni semmit, jól van ez így is. :evil:

KépKép
benó
 
 


Nem vitted túlzásba ezt a tanfolyamot. :lol:

KépKép
benó
 
 


Flóra

Ne is hagyd magad!!!!!
Az a minimum, hogy kivizsgál majd alaposan...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Zsuzska

Pihenj annyit amennyit tudsz...:)
Piri ha már alig van, akkor csütörtökig tuti lemegy és még egy lépéssel közelebb vagy a célhoz...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Ma rántott karfiolt ettem, anya tegnap küldte...:)

De már alig várom hogy a párom hazaérjen, mert meghalok éhen...:D

Tényleg a torna nagyon jó volt megint, de már csak 2 alkalmam van....
Viszont beszéltem a gyógytornásszal, hogy ha a dokim nem ir fel többet, akkor magánalapon is mehetek hozzá, ő nagyon örülne neki...:)
Pláne most hogy már közeleg a vége és kezdeni kéne a légzőgyakorlatok és egyebek tanulásást....:)
Ő már kétszer szült, ugyanott ahol én, és mondta hogy szivesen segit mindenben...:D
Tök aranyos csaj...!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Örülök, hogy találtál ilyen jó kis nőt, akivel tornázni és dumcsizni is lehet! :D Megyek, megcsináltam, amit megcsináltam, mára ennyi.

KépKép
benó
 
 


Szinte semmivel se végeztem, de itt volt az egyik elnök déltől 2-ig, a kislányórámra se tudtam menni, mert bájcsevegnem, reprezentálnom kellett. Aranyos volt az elnök, nem arról van szó, csak közben lett volna egy csomó más dolgom is (bizonyítványírás, osztályozó ívek stb.). Gyorsan inalok, mert a könyvtárba már egy ideje lógok újságokkal, meg fognak vágni. :o Csók a családnak.

KépKép
benó
 
 


Nem találom az újságokat, amiket vissza kellett volna vinni a könyvtárba, most már mindegy, 6-ig van nyitva. :cry: Csekket is kellett volna feladnom. :cry: Bizit is kellett volna írnom. És holnap csak az első órán leszek bent a suliban, mert hozzák a kisházat, és elkéredzkedtem a telekre szerelni. Ugyanis csak 1. és 7. órám lenne a kislányokkal, közben persze lenne mit csinálni az érettségikkel és a szakmai vizsgákkal. De majd szerdán tovább maradok megint, csak meglesz. Viszont azt se szeretném, ha az igh.-k helyettem megcsinálnák.

KépKép
benó
 
 


Tök gáz, hogy ma összesen csak 1 órám lett volna, és még arra se bírtam bemenni, mert hogy ugye, pont akkor jött az elnök, dogákat odaadni neki, beszélgetni vele stb.

KépKép
benó
 
 


Csütörtökön lesz a nagylányaim (ügyintéző titkárok) vizsgája! Nagy drukkot kérek! Mert az elnök is ilyen szakos, mint én, és én eléggé hűbelebalázs módjára tanítottam a titkári tételeket. Majd megtanulja az életben a valóságot, mondom én. Persze valamit azért tanítottam. :oops: Aztán még aznap este megyünk Velencére osztálykirándulásra, összesen 7-en, asszem, a lányok és én. Még az is lehet, hogy kevesebben, ha valamelyikük nem jön. És csak szombaton jövünk haza.

KépKép
benó
 
 


Megyünk a Gyurikával, majd jövünk.

KépKép
benó
 
 


Jó éjt nektek, én megyek a Gyurikával filmet nézni. Kép

KépKép
benó
 
 


Én Itt vagyok, lányok. Remélem még valaki benéz.Olyan kár,hogy ha valaki ír, akkor nem jelez hangosan ez az oldal.Mert ugye amíg az ember itt van,de esetleg böngészget a neten, talán épp akkor ír valaki és nem tudunk róla. Talán ha magátólfrissítene, akkor jelezne is. Nálatokj frissít az oldal magától?
flóra 11
 
 


Tancsu, annyira sajnálom, hogy így összecsaptak feletted a hullámok. Kép
De látod, máris találtatok egy másik lakást. És ha ez nem jön össze, akkor lesz megint egy következő, de előbb utóbb bizti találtok egy megfelelőt. A papírügyek pedig igazán nagyon dühítőek tudnak lenni, ha így megkeverik őket, de hidd el, hogy ez is elintéződik. Persze nem magától,utána kell járni, A sors így akarja biztoítani a számosra a napi mozgást. :D
flóra 11
 
 


Te Benó, a kisház alapját már le is betonoztátok? Vagy rosszul emlékszem? Mintha azt írtad volna,hogy alapot kell betonozni.
flóra 11
 
 


Csajok, a párom teljesen kimerült. Mit csináljak vele? Annyit dolgozott a szüleim házán,mert ugye az le lesz bontva. Mondták, hogy amit akarunk onnan elvinni azt elvihetjük. Hát a párom kitalálta,hogy leszereli a radiátorokat,az nem kell senkinek,meg a fűtéscsöveket és leadja a gyűjtőbe, az árán pedig vált ki új rendszámtáblát az autóra,mert a régi tábla elúszott télen. Múlt héten annyit dolgozott,míg mindent leszerelt,a csöveket összefűrészelte. Ma ment oda, hogy elviszi a gyűjtőbe. Hát valaki megelőzte. Elvitte az összes vasat. Nagyon pipán jött haza. Most le sem mosdott,piszkosan elaludt. Nem merem őt ébreszteni sem,hogy mosakodjon meg.
flóra 11
 
 


Cupp Flóra

Itt vagy még?

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Egész jól elvagyok itt magammal,ugye? :D
flóra 11
 
 


Hát ez irtó szemétség volt valaki részéről!!!!!!
Bekeritett telken volt, vagy mindenki bejáratos volt már oda?

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Egyébként nekem sem Frissit magától, pedig tényleg nem lenne rossz, mint pl az msn, hogy az jelez ha irtak....:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Már annyira nem bánnám ha összejönne végre valameliyk lakás, mert kezd olyan érzésem lenni, hogy nem haladok, csak egyhelyben evickélek az életben...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Ja,kicsit pipa lettem a dokimra.Hát csajok, hogy valaki ilyen ráérős legyen! Ez olyan Pató Pál úr módszer. És hiába mondom neki,hogy én már nem érek rá csak úgy próbálkozni, így már semmi esélye a babásodásnak számomra, ha igaz, hogy már így fog működni a szervezetem. De nem értem,eddig mindig jól működött,most egyszeriben meg nem? Jó, lehet,hogy betett a baleset, de annál inkább ki kellene vizsgálkni,nem? Na,majd megyek kontrollra. Remélem sikerül meggyőzni őt legalább valamiről.
flóra 11
 
 


Benóék már betonoztak valamelyik nap, úgy emlékszem kész az alap, csak a házat várták már rá...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?