Új privát üzeneted érkezett!

...még töltöttem képeket...

egykezezek miközben kétgyerekezek... egyiket szoptatom másik mindenáron az ölembe akar mászni és közben fojtogat...


minden nagyon szép volt, jó volt finom volt és végre mi is eljuottunk...
Azok a husik meg saláták, nyami...

nagyon szépek a pocakosaink! irigykedek!

és tök jó, hogy ennyi apuci eljött...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Ildi: Nekem meg tegnap jött meg :( Pedig azt hittem nem fog :( Mondjuk nem is tudom miért gondoltam, ahhoz tenni is kellett volna valamit az elmúlt hónapban :oops:

Annácska: Mi is nagyon köszönjük a lehetőséget, jól éreztük magunkat :)
Csatlakozom az előttem szólókhoz, bomba jól nézel ki :) Dondi meg tüneményes :)

Gyöngyi: Köszönjük a kajcsit, fini volt. :) És te is jól nézel ki :) Drukkolok neked a hétre ... tudod :wink:

Mamacka: Andor is nagyon cuki :)

Lidke: Dévától meg elájultam :shock: Nagyon édes nyugis baba :) Ilyet-ilyet nekem is :wink:

Most csak ennyit, igyekszem még jönni ...

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Ildi ezt láttad?

Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 

 
 

Mamacka, olylyllylylylylylyan vagy........................................................................ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ezt nem kellett volna :wink: ,épp akartalak kérni, hogy vedd le a photobucketről is, erre...........
jujjj.....
Dehátezisénvagyok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Köszi a köszöntést neked is :D

nekem is átküldöd,eredeiben(ha van időd), emilben, amiken rajt van a családom,??
Köszike :D :D :D :D
vas
 
 


Ildi: :D :D :D

Örülj, hoyg nem laptetejre kerültél :wink: :lol:

Csodálkozom, hogy rólam most ilyen nem készült (bár várjuk ki a többieket :roll: ).

Egyébként az apával közös képetek sztem nagyon jó lett :)

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


hát majdnem lapteteje :lol:
így is mindneki látja, mikor végigpörgeti az oldalt :lol:

melyik?amelyiken baromira nem egymásra koncentrálunk, és vigyorgok, ő meg a messzi távolba mered (persze másirányba)
a tökéletes összehangolt házaspár :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:




Na, majd a kövi hónapban :wink:
(vagy a nyaralás alatt lesz idő az összebújásra) :D
vas
 
 


namost lépek :D
ebédet kell csinálnom pipinek meg nekem, aztán muszály lesz az altatásnál bealudnom :lol: :wink:
csocsi :D
vas
 
 


Ildi bocsi... :lol: :lol:

engesztelésül....

Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Ildi
Mennyit bír a postád?

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


visszadobta :?

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Nnna van végre két kezem.....

Áronom is nagyon elfáradt ki is dőlt hamar. Anyuékhoz mentünk, de nem volt otthon és persze kulcsot sem vittünk így egy kicsit csöveztünk a ház előtt míg hazaért.

Kép Kép
Kép

Többet kellene már közösségbe vinnem csak mindig akad valami kifogás.



Kép Kép Kép Kép
Délután el akartunk még menni a Margitszigeti állatkertbe, de nagyon beborult és hamar elkezdett zuhogni az eső így buborékokat fújtunk.
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


én is pisze te is pisze...

Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamac: Köszi. Tudtam, hoyg én sem úszom meg ... :evil: :wink: :lol:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


sziasztok

Ildi: Boldogot :)

Vali: írok pü-t

Na, örülök, hogy ácsorgásom nem volt hiába való :) (a Tünde is segített ám csomót) Látjátok csajok, nem is készűltek rólam kompromittáló képek :D :D (így kell el bújni a fotós elől)

Mamacka: nagyon jók lettek a képek (ennyi fotót) ügyes vagy :)

A Lili bealudt ma 11-kor a kocsiba, így megjártam az outlet centert. Most megint letettem, de szerintem nem alszik. Ebédet se főztem még, asszem ma fogjuk bepótolni az elmaradt pizzázást :wink:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Vali
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Ildi: elgondolkozik az ember, vajon mit is nézel? :)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Gyöngyi: Válaszoltam :wink:

Tényleg a pizza!!!! Én el is feletkeztem róla! De nem haltunk így sem éhen :wink:

Ildi: Jó szundítást neked! Az előbb nekem is majdnem sikerült lefejelnem a klavit :roll:
Itt már megint beborult és iszonyú nyomi az idő :(

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Helyesbítek: most már szakad :evil: :evil: :evil:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Vali, éppen most élbredtem :D
Fél egytől nyomtam(Natasa még alszik)
Zuhog?? :shock: :evil:
Te se úsztad meg, látod? :wink:

Mamacka, köszi :D , megnyugodtam, hogy nemcsak én vágok pofákat :D
Gyönygi, foggggalmam sincs mit nézek :lol:
Mit csináltál az outletben?
Vettél is valamit?
De jó neked, hozzátok mind a kettő közel van.
De azt mondják itt az M3 mellett a Coránál is lesz egy.
Tényleg Anita, most nyílt egy az M3 túloldalán felétek, az archeoparkkal szemben.Ott voltatok már? Miylen?
És miylne az archeopark?Érdemes odáig elmenni kocsival????? :)

Gyöngyi, köszi :D
vas
 
 


Mamacka, ne tudom, mennyit bír a postafiókom, de sokat.
invitelesre küldted? a profil aljából kattintottál rá?
Úgy már egyszer nem sikerült valakinek.
Próbáld meg, hogy bepötyögöd, talán úgy menni fog.
Köszike. :D
ha, nem akkor se baj :wink:
vas
 
 


Vali, itt is beborult, és már dörög is :evil:
fuck :evil:
vas
 
 


Buli:


Buli köszönöm szépen nagyon jó volt, az elnemjött 8ember+3gyerek nélkül is :D
Így is voltunk 10+9-en.
Rengeteget nevettünk(hú......, inkább röhögtünk) :lol:
Sajnos a produkciókat nem sikerült bemutatni, a techinika ördöge közbeszólt.
3 hete beadtuk szervízbe a dvd lejátszónkat, és 30 ezerért akarták megjavítani :shock:
nanemá :lol:
vettünk egy újat, de azzal meg az uram nem tudta összekötni az erősítőt, tv-t , hangfalakat, karaokee gépet. :shock:
Lehoztuk fenntről a másik régi lejátszót, az meg szombat du. mondta be az unalmasat.
Csak a karaokee lemezeket játszotta le, cd-ket nem :(
Így a produkciók elmaradtak, de helyette kareokiztunk egy csomót(vagyis csak azt csináltuk) :lol:
kaja nagyon jó volt, az összes zsíros kenyér lilahagymával, parizeres kenyér pirosarannyal, rántott húsos utasellátós szenyó , fasírt mind elfogyott :D

Ruhák is tök jók voltak, mindneki nagyon komyolan vette a feladatot.

Volt tombola is, otthonról hoztunk a "sufniból" rengeteg gagyi, százéves cuccot. :lol:
Nagy sikere volt, mindneki nagyon örült neki, és vitte is haza.
Azt hittük majd itt akarják felejteni a sok göncöt, de mindneki vitte zacskó(csíkos nylon) szám haza :lol:

Képeket nem nagyon akarnék felrakni, mert nem szeretném az ismerőseimet ilyen cuccban kirakni a netre.Bocsi :lol: Remélem megértitek :wink:
vas
 
 


Mamac, nyúlom a képeidet a wiw-re :lol:
Köszi :D :D



na, felébredt a királylány, pusza :D
vas
 
 


Igen arra küldtem, bemásoltam, elküldte de visszajött. Nem lehet hogy túl nagy volt és nem tudtad fogadni???

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Ildi: Lili mellett vásárolni? Az ott lévő játszótérről sem tudtam elrángatni. (kukucskáltam, a retrokép nagyon ott van :) fosbarna waresz? Nekünk pitypangsárga volt :) )

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Sziasztok!

Nincs sok időm, csak most jól felhúztam magam, gyorsan elmesélem, aztán szaladok tovább.
Bátyámék kisfia vasárnap délelőtt született a Szent Imrében. Ma az a gyerekorvos, amelyik a Dévára azt mondta a válogatott "kedvességei" között, hogy boldogtalan a tekintete, azt mondta a sógornőmnek, hogy hát ez a gyerek nem egy élettől duzzadó gyerek! :evil: (Negyedik gyerek, úgyhogy gondolom, észrevennék, ha nagyon elesett lenne, vagy ilyesmi.) Mit várt? Hogy a 48 órás baba majd fut két kört a folyosón?!? :evil:

Na, kidühöngtem magam, este jövök.

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Ilyet, Lidke! Felháborító! Megértem a dühödet!

Jaj, Ildi, milyen tuskó vagyok! Tényleg Isten éltessen sokáig!!!

Nancsi! Én be voltam lőve, vagy nem jutottál el a talira??? Mi van veled? Mert vártunk ám!

Gyöngyi! A natursziget.com-on van a gép a webáruházban. Tudod... :)

Na, megyek összerakom a kórházi cuccot. Szép estét mindenkinek!

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Sziasztok!
Éppségben hazaértünk. Maradtunk még egy napra. Jól éreztük magunkat a talin, csak az első félórában volt egy kicsit fura, nem nagyon leltük a helyünket. így utólag belátom furcsa volt egy ismerős, de mégis majdnem teljesen idegen csapatba csöppenni :D

Annácska: mi is köszönünk mindent! Fantasztikusak vagytok! Fannika már eddig is sokat emlegette az ovodát, de a tali óta mindig "óvodába szeretnék jáni" -val ébred. :lol:

Gyöngyi: nagyon finom lett, tényleg nem volt hiábavaló az ácsorgásod :lol: Teljesen elfelejtkezett mindenki a pizzáról :wink:

Ildi: jók a képek rólatok.

Vali: hallottam egy párszor hogy panaszkodsz a derekadra :wink: mostmár érhető miért fájdogált.

Anita: jó volt Veletek újra találkozni. Remélem még lesz alkalmunk az idén összefutni, olyan hirtelen eltüntetek.

Mamacka: csodás képeket csináltál.Figyeltelek milyen ügyesen babáztál és fotóztál egyben.

Lidke: jó hogy kiadtad magadból. Nagyon tapló az a gyerekorvos!!! Jó egészséget bátyádék családjának.Örülök hogy megcsodálhattam kis családodat!

Edit: sógórnőméknél eltöltött 2,5 nap után úgy döntöttem, csatlakozom az 1 gyerekesek táborához!! :lol: Fannika unokatesója csak 1 évvel idősebb, de egy ördögfióka az a kislány. Ketten együtt a bolondokházába jutattak. :lol: Úgyhogy egenlőre ennyit erről :lol: Esküszöm az ovikban gyakorlaton 20-23 gyerek nem fárasztott le agyilag ennyire mint ez a két kiscsajszi. :lol:

Vokeszti: sajnálom hogy nem találkoztunk!!! Jobban vagy már?

Tünde: olyan jól elvoltak a Te kiscsajaid is. Édesek. Végül nem cseréltünk számot :wink: Köszi az útravalót is :lol:

Bartika: Ti jobban vagytok már?

Jó éjt.
Vendég
 


Ildi: bocsi! Utólag, de annál nagyobb szeretettel: Isten éltessen sokáig!!!! :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!!

Ildi
Csatlakozom Boscóhoz :oops:
Nagyon boldog születésnapot!!! :lol:

Boscó
:lol: :lol: :lol:


Igen azért könnyebb nekünk, akik többször találkoztunk, :lol: és persze nem nagyon tudsz dumálni se, mert a gyereket kell figyelni. :wink:

Vali
Receptet csak akkor írom, ha tényleg megcsinálod a Tibinek, mert nincs kedvem a semmiért írni. :lol:

Melitta
Csak nem szülni indulsz??? :lol:

Angi
Már ott is akartam kérdezni, hogy hány kiló vagy? :shock: :?:
Nagyon jól nézel ám ki. :D Teszel is érte valamit vagy gyárilag vagy ilyen?

Eszter,Barti
Jól vagytok már? :?:

Két napja egyáltalán nincs a Levin pelus :D ,de azt hiszem a kakit még egy darabig pelusba fogja nyomni. :roll: Szerintem, megszokta az állva kakilást. :lol: Na majd meglátjuk ,hátha hamar átszokik arra is. A pisit meg már mondja, hogy jön piska. :lol:

Na lépek vasalni :?

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Edit,
köszi. 48-49 és van egy 28 hónapos személyi trénerem. :D :D :D
Azta de ügyi Levi a pisiléssel. Gratula neki!!! A sütid annyira jó volt. Én is szeretném a receptet!!!!
Anita,
mi volt a baj a nacikkal? Kar, hogy 2in1 nincs plazakban. Olyan csini a pocakod. :)
Melitta,
hogy vagytok? Kórházi cucc készen? :D
Boscó,
na igen, ha Lidi és az unokatesók együtt vannak én is azt mondom, amit te, köszi elég a Lidi. :D A lányod élőben is nagyon szép.
Ildi,
a kép iwiwen klassz rólad. A buli meg biztos fain volt.
Mamacka,
a fiaid olyan helyesek. :)
Gyöngyi,
elfejtettem mondani, hogy jó sokat fogytál. Ügyi vagy!
Lidke,
gyerekorvos: :twisted:
Livi,
a Gyöngyi féle sütő a Metroban kapható, most láttam a katalógusban.

Úgy tűnik, hogy felvették Lidit februártól az oviba. Nem száz százlék, de nagy az esély rá. Mehetek szülőire juli 23-án. :D
angi79
 
 


sziasztok

Lili reggel fél 5-ig aludt :shock: Ilyet még sose csinált, de már épp ideje volt

Angi: köszi :) Most nagyon inspiráltok, hogy megint fogyizzak egy kicsit, mert mindenki olyan jól nézett ki a talin, én meg kilógva éreztem magam kicsit :) Gratulálok az ovihoz. Végűl is abba vették fel ahova szeretted volna?

Boscó: Jajj nektek meg külön nagyon örültem, hogy jöttetek :)

Edit: Tök jó, hogy Levi ilyen simán vette a pelus levételt. Tegnap én is levettem Liliről az udvaron, de bepisilt a bugyiba. Asszem mi még nem értünk meg rá, de azért próbálgatom

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Köszike még :D

Angi, 48-49, apám :shock: , szerintem én sose voltam annyi :lol:

Gyöngy, "fosbarna waresz"??????? :roll: :roll: :roll: :roll:
Percekig nem értettem miről beszélsz :lol:
aztán leesett :lol:
az a kedvenc képem, egyszerűen imádom.
annyira visszaadja 80-as évek elejét, hihetetlen :D :D
most akarom felnagyíttatni 30* 40-es-re, aztán ki a falra :D

Edit, melyik sütidet szerették annyira a csajok? :wink:
De ügyi Levi.
nyugi, Gyöngyi, Natasa se lesz szobatiszta mostanában.
De mi még nem is tettünk ennek érdekében semmit.

Gratulálunk ovis Lidikének!!!
Natus márciusban megy, és napocska lesz a jele :D :D
vas
 
 


Lidke, hát tényleg jó köcsög ez a gyerekorvos :evil:
vas
 
 


[b][color=indigo]Csúszkások: :D :D :D

[
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2010.02.17 07:49-kor.
vas
 
 


[color=green]Gyöngyi,
igen, abba, amit kinéztünk neki a kertvárosi részen. :) Ez most azt jelenti, hogy egyszer se kelt az éjjel? Akkor pihentél? Lidi is ugyanaz, mint Lili a bugyival. Ez van, majd veszem szépen a pelusokat.
Ildi,
én nagyon alacsony vagyok ám, szóval ez nem olyan kevés.
A bandád nagyon klassz. A lányod olyan tündéri, hogy követi a nagy tesókat. Már nincs suli Leventének? A nyár hogy lesz? Mennek nagyszülőzni is?
Ok, tudom a süti eredetileg a tiéd. :wink: :)
angi79
 
 


Angi, nem , nem az én sütim(mielőtt Edit leharapja a fejem) :lol: :lol: :lol: :lol:
a sport szelet az ő specialitása :D
( az enyém a sóval készült verzió ) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

De még van suli(hétfőtől indul az őrület :roll: )
Mind a három itthon lesz.
De igen, kéne , hogy menjenek nagyszülőkhöz, különben ők is bekattannak, meg én is :lol:
Ja, követi őket mindenben :D
Rosszaságban főleg :shock: :lol:
vas
 
 


Na, jó, megbocsájtjuk a 48 kilódat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Ha már a fogyisoknak ma bejelentettem, hogy milyen terveim vannak a jövőre nézve, és ki az a sok (béna) munkás, aki itt melózgat állandóan(szombaton is jön a festő), és lassan kész is. :D
Elmondom miről van szó:
Szóval az ősz folyamán nyitni fogok itthon ez kozmetikát a régi garázs helyén. :D
És itt fogok dolgozgatni(ha lesznek vendégeim) :lol: :lol: :lol: :lol:



csók :D
vas
 
 


Angi: Aha, ilyen nyugis volt az éjszaka (nem is fáj a hátam)

Ildi: Ne is mond, én ettől az egy gyerektől falramászok, mi lenne háromnál :shock: A legidegesítőbb,amikor hússzor mondasz neki valamit és még rád se tojik :evil:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Hűű Ildi, ez tök jó :)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Ildi!
Vonatozó gyerekek nagyon édesek! :D
Kozmetika szuper, drukkolok, hogy gyorsan beinduljon! Azért mászkáltál te mostanában a továbbképzésekre! :idea: :wink:

Gyöngyi!
Köszönjük a finom husikákat! Jövőre már ti is babával jöttök, akkor majd a konyha közelébe se engedünk! :)
Kevétől én is kiakadok egy csomószor, de Déva kárpótol! (Egyelőre.) 8)

Angi!
Ovis nagylányodnak gratula! :D
Szerintem, ha kell menned a szülőire, akkor tuti felvették. Nem?
Jaj, ez olyan izgi! Az első óvodai szülői! Én tutira elpityeredném magam, hogy hogy megnőtt a gyerek! :wink: :wink:
Múlt csütörtökön annyira sok volt a Keve, hogy kerestem neki bölcsit. Találtam is egy játszóház-féleséget, ahova ha már beszokott, akkor ott lehet napi 3 órára hagyni, de még mindig nem vagyok kész rá lelkileg. Azért néha majd elnézünk, aztán meglátjuk, hogy mi lesz!

Annácska!
Még egyszer köszönjük a lehetőséget, nagyon jól éreztük magunkat! Még Attila is, pedig ő igencsak másnapos lehetett az előző esti lakodalom után. :lol:
Dondi hihetetlenül édes! Olyan áhitattal figyelt téged!

Anita!
Nagyon csini kismami vagy!

Mamacka!
Képek nagyon jók, köszi a fáradozást velük!
Veletek is jó volt újra találkozni! Szép család vagytok, remélem, már a béke is visszaköltözött hozzátok!
Babakocsit sikerült megcsináltatni?

Edit!
Levi nagyon ügyes! Gratula neki!

Melitta!
Kész lett a pakkod?
Akkor péntek Ikea? Most én ajánlom fel, hogy beviszünk, ha ott kezdődne! :lol:

Többiek? Egy péntek délutáni (alvás utáni) Ikea?

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Sziasztok!

Újra itt....és sikerült belépnem a régi nevemmel :D

Először is KÖSZÖNÖM mindenkinek a részvétnyílvánítást és a gratulációkat Mira születéséhez!

A helyzethez képest jól vagyunk!

ÖRDÖGFIÓKA Martin, 18 kg és 101 cm
Mira, 5200gr és 58 cm.

Sajnálom, hogy nem tudtuk menni a talira, pedig nagyon készültünk. Martin még köhög egy kicsit....

Este/ hajnalban jövök bővebben (ha a babanet is úgy akarja)!

Gratulálok a pocakosoknak!

Jó egészséget és sok boldogságot kívánok Mamacka kicsi fiának és Annácska pici lányának!

ERA

KépKép

KépKép
lingelera
 
 


Era!
jajj, de örülök nektek :D
Talit sajnáltuk, hogy nem tudtatok jönni.
Mesélj majd, ha tudsz írni :)

Martinnak nem semmi méretei vannak.
Kicsi Mirát épp az előbb csodáltam meg az iwiw-en :D

Puszi :D
vas
 
 


Era: örülök,hogy újra itt vagy :) Talit én is sajnálom, nagyon vártunk. Martin mekkora :shock: Mira meg tényleg nagyon édi :)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Era!
Szia! :D
De jó, hogy írsz!
Martin hatalmas! Lassan mehetne iskolába is! :lol: Jobbulást neki!
Gyere majd, mesélj, meg hozzál képeket is!
Gyerekek hogy jönnek ki egymással? Te hogy bírod? Van segítséged? Terhességed alatt írtad, hogy nagyon csúnyák a visszereid. Az rendbejött? (Vagy ez nem jön csak úgy helyre? :roll: :oops: )

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Era,
szia!! De jó, hogy bejelentkeztél! Mira gyönyörű. Martin pedig tényleg jó magas pasi. :) Mesélj még, ha tudsz.
Lidke,
azért napi 3 óra is jó lenne talán télen. Igen, vegyes érzés ez az oviba menés. Örülök, hogy felvették, de hát itt kezdődik az elválás... Úgy van, hogy felvették, de ha esetleg jönne februárig 1 oviköteles, körzetis, akkor kiesik Lidi. De ilyen nem szokott lenni.
Ildi,
szerintem ez szuper! Sok-sok vendéget kívánok Neked!!
angi79
 
 


Én hülye,levágtam délelőtt a füvet, pont délre végeztem,most meg itt lüktett az agyam már egy órája. Remélem nem napszúrásom van. Volt már valakinek? Mik a tünetek pontosan?

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Gyöngyi! Ha szerencséd van, akkor csak a hidegfroncsi üt ki, nem? Egyébként meg ejnye-bejnye, tűző napon füvet nyírni??? Ki hallott még ilyet??? :lol:

Lidke, egyelőre úgy tűnik, hogy a péntek du. ok. Csak nem visztek még, mert apa nem tud utánam jönni... azért az kaki lenne... :)


Era! Gyere és mesélj! Nagyon vártunk a talira, bizony! Hatalmas Martin, de nem ismétlem a többieket. Hogy bírod? Van segítséged?

Edit! Nem szülök, csak takarítok. Nem volt erőm lejöni a telcsihez. De most kaptam ígéretet egy hordozhatóra...
Holnap reggel egy kifingatós-játszóteres balhé? Vagy ti mentek csiri-birire? Nekem délben kell a városba indulnom dokihoz, addig le kellene fárasztanom a törpét, mert a mamával marad itthon és akkor nem alszik...

Puszi, szép estét!

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Era
Szia!
Vártunk a talin!
Örülök, hogy újra itt vagy!


Áronom beteg, 38.2 egész télen szinte semmi baja nem volt... remélem hamar elmúlik más tünete egyenlőre nincs.


Szurkoljatok lehet összejön megint egy bélyeges munka! Nagyon jó lenne!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?