Új privát üzeneted érkezett!

Kisfóka! Drukk hegyek!!!!

Véda! Ismersz? :roll: Csabi is készülődik. :)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Véda :P
Köszönöm!
Sajnos az a pár nap egy egész hét... 17-24-ig nem lesz a dokim... 16-án megyek ugyan UH-ra, de azt mondta, nem biztos, hogy bent lesz... De tudom, hogy sok a betege, így reménykedem, hogy mégis...
A málnalevél tea mire is jó?

Kisfóka :P
Ezúttal a cuccokat is viszitek, vagy babonából nem? Drukk, hogy maradhass...

A védőnő persze még nem ért ide...

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Hali Csajok!

Orsi ma alvó napot tart,még nem ébredt fel,vagyis csak enni!

Véda!Amikor én szültem emlékszel hogy te mondtad hogy lassan indulhatok,mert bizony ezek a szülés jelei?

Furi mi?Most meg én mondjam neked?????????

Na hogy van ez?

Fanni!Megnéztem a képedet,hatalmas poci!
Hihetetlen.
és azok a rucik?!!!!!!!!!!Csodaszépek.


Kisfóka!Hajrá ctg és doki!


Hanna:Jo hogy itt vagy ezen a topikon.

Coca!Kiscsajotok lesz?Bizti nagyon cukorfalat!

mindenkit puszilunk Orsival,és szüljetek,vagy még ne szüljetek,szóval ............


Ja:Viri,te hogy birod a csajokat?

És Orsinak igen ez uj haja,de sose volt kis kopasz.

Kép
csiperke
 
 

 
 

Fanni! Király védőnő! :twisted:
Na, ha én eljutok, nekem nem sok bajom lesz vele. Van elég baja a nyóckerben neki. :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Röff! Keményedésmentes szép napot!

Nem hinném, hogy akad ember aki egyáltalán nem fél a lelke mélyén sem az ismeretlentől!

Coca akkor kivétel! :wink:

Hanna! Rókák?

Babus! Nesze:+++++++++++++++++++++++++++++++++
Nagyon izgisedik a helyzet!

Fanni! Ma milyen színű férjed ujja? :lol:
A tesóm azt mondta, ha nincs férj a közelben, jobb a TAXI, mint a mentő, mert az félő, hogy az ügyeletes kórházba vihet csak, ne pedig oda, ahol te szülni szeretnél. (Persze ha vész van, vagy nagyon sürgősen kell cselekedni, akkor jobb a mentő)
A heparinos dolog tényleg érdekes...dokid mit mond ezzel kapcsolatban?

Zöldi!
Sajnos nem jött be, nem szültem tegnap!


...na megállj! :twisted: :wink:
CTG-re vigyél minden cuccot! :wink:

Véda! Ha mégis kinő a kukija, akkor az nem vitás, hogy Benedek lesz! :lol:

Hanna! Ki a védőnőd? Melyik rendelő? Tesókám is nyóckeri!!!

Nekem meg szurkál a hasam! Az azt jelenti, hogy nyulnak a szalagok?

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi! Már nem csak a torkomban, hanem a gyomromban is van gombóc. :)

Hát, a védőnénit még nem ismerem. Gőzöm sincs. Mivel a dokim sem itt van. Elvileg az Auróra utcában van. Vagy nem? :roll:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna,l

Kíváncsian várunk a hírekkel :lol:

Boni,

Sajnos éppen az a baj, hogy már nincs mentesség :cry: Fizetni kell!

Fanni,

A málnalevélteára és a homeos bogyokra nekem azt mondta a szülésznőm, aki amúgy prefereálja ezeket, hogy ikreseknél semmiképp nem ajánlja. hamarabb beindulhat a szülés a hatásukra!
A védőnőről ne is beszéljünk! két hete jön hozzám....... :twisted: A multkor, mikor ott jártam, alá kellett írnom, hogy átvettem az oltásokról a papírkát! De nem volt nála és ígérte, hogy feltétlenül elhozza! Azóta is hozza. Pedig az oltásokra kíváncsi lennék. na majd a neten utánaolvasok!
Szerintem, a fiúk jól viselkednek és megvárják a dokit. Hadd pihenje ki magát a születésük előtt! :D


Véda,

Eddig nem is mertem leírni! De ráéreztél! Már +18 kg! Őrület! A vizesedésem, hiába a megtartott almanap egyre nagyobb méreteket ölt, de legalább nem fáj!
Pihenj sokat, a keményedésre nekem az volt az egyetlen igazán hatásos módszer!

Csipi, :D

Köszi az érdeklődést! A csajok nagyon mozgékonyak! Szerintem el is fordulhattak. Ennek annyira nem örülök, mert eddig fejvégűek voltak :?

Lányok,
Szerintetek meg lehet inni egy bacardi breezert? Annyira megkívántam! :oops: :?

Kép
viri8
 
 


Zöldi,

Megvárnám a 30. hét környékét ezzel a félelem témával :lol:
A mentőt én is éppen kérdezni akartam. ezek szerint tényleg csak a körzetibe vihet be? Még akkor is , ha közelebb van, ahol szülni fogok?

Baba,

Küldök én is tapasztót++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
viri8
 
 


Lányok,

Megkaptam összeírva az elintéznivalókat, szépen sorrendben, szülés utánra. gondoltam felteszem. Hátha hasznát veszitek! A párom kincsként kezeli, ugyanis Ő fog ezek után rohangálni :lol: remélem látszik belőle valami...
Kép Kép

Kép
viri8
 
 


Zöldi ahha :lol:

FAnni ez a tény engem is foglalkoztat.. egy hónapban 3*megy hosszú útra így bele kell kalkulálni a taxit... ez kicist paráztat....de mivel úgyis elhuzódik a vajudás ide ér...



:lol: :lol:
Vendég
 


Na ebből nem sok minden látszik! Megpróbálom nagyobb méretben feltenni. de ha valakit érdekel, szívesen átküldöm priviben!

Kép
viri8
 
 


ááááááááááááááááá akkor jól félreolvastam :cry:
Vendég
 


viri küldd! :wink:
Vendég
 


viri8 írta:A mentőt én is éppen kérdezni akartam. ezek szerint tényleg csak a körzetibe vihet be? Még akkor is , ha közelebb van, ahol szülni fogok?

ha a kiskönyvedben van egy igazolás, hogy hova vigyenek - a dokidtól - én úgy tudom, oda visz.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


viri8 írta:Lányok,
Szerintetek meg lehet inni egy bacardi breezert? Annyira megkívántam! :oops: :?

én megittam :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Hanna! Vagy nem. Az a Józsefvárosi Eü. kp. székhelye, de a rendelő a Szigony u.-ban van. (Ha köll a kistesóm, szóljál! Lelkiismeretes és laza...meg hát jó fej, hisz a vérem :wink: )

Szerintetek meg lehet inni egy bacardi breezert?

Viri! Szerintem akár kettőt is!!!

Kép
zölddisznó
 
 


Gondolhattam volna....pü-ben sem engedi a nagyobb méretű file feltöltését! Boni, dobj egy email címet és megy!

Kép
viri8
 
 


Zöldikém! Igérem szólok! :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Boni,

küldtem

Kép
viri8
 
 


Elszállt az írásom :(

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Csipi :P
Köszönöm!

Hanna :P
Na nyócker itt is van ám :wink: úgyhogy szeret is hozzám jönni a védőnő! Én csak 1x voltam, utána mindig ő jött :wink:

Cocám :P
A múlt hétig egy csepp félelem sem volt bennem sem :wink: Persze a nővéred biztosan sokat fog segíteni!
Heparinra csak annyit mondott dokink, hogy tényleg nem szerencsés, hogy jobban fogok vérezni, de volt már ilyen... remélejük, hogy nem közvetlen szuri után kell menni...
TAXI nem köteles elvinni a vajúdó nőt! Ezt a II-es nőin, az előadáson mondták! Érd a II-es nőihez tartozik... s egy ikerterhessel már csak nem szórakoznak... Amúgy szerintem a II-es női folyamatosan ügyeletes, minden nap 4-en ügyelnek :!:

Viri :P
Bacardiban nincs tonic?
Kérem szépen priviben én is!
Oltási papírok? Háááát, nálunk erről most szó sem esett. Igaz, sieteett nagyon, jövő kedden jön megint... ha még itthon leszek :roll:
Kg-k: nálam +15,5 de a múlt hétről mostanra +1 kg jött fel, eddig csak fél kilókat híztam... így ez most bizti valami erősebb növekedési szakasz. Noha én sem ettem keveset...

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni! Majd gondolatolvasunk!

Kép
zölddisznó
 
 


Boni :P
Azért az 1-es terhesség ilyen szempontból más... na és természetes úton szülőknél... arra még enyém Apa is odaérne... de nekem ugyebár tuti császár lesz, csak a vajúdás elejét kell megvárni, hogy magától induljon be... utána jöhet a szike... Jajj.

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Az se rossz, de azért már összeszedtem magam :wink:
Én pedig úgy tudtam, nem az írás, hanem a szó szokott elszállni :evil:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :P
A málnalevéltea méhlazító. segíti a tágulást. Nálad erre nincs szükség :wink:

Coca :P
Itt a msáik kivétel - aki erősíti a szabályt :D
Én elsőnél, és most sem félek. Inkább egy várakozással teli izgalom van bennem, mint pl. az esküvőnk előtt, de ez olyan jó izgalom, hogy nem adnám semmiért :lol:
(Lehet, hogy azért sem félek, mert Anyu és Nagyi is könnyen szült, és sosem kellett rémtörténeteket hallgatnom erről.)

Véda
Vendég
 


Fanni! Elhiszem, hogy felétek is vannak. :?
Remélem, megnyerem Zöldi tesóját majd.

Véda! Jelentem, még itthon vagyok!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Bátorcoca, le a kalappal előtted!Puszillak!

Hanna, drukkolok UH-hoz!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba! Ideért a puszid, köszi!

Hajrá Hanna!

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Picit eltűntünk :oops:

Hanna,
Drukk délutánra itt is :wink:

Babaimádó,
Bizony én se féltem :wink: Sőt a végén már úgy vágytam a fájdalomra, mint sivatagban a vízre :lol:

Véda,
Szép kislány Lilla, és gyönyörű a haja :wink:

Zöldi,
Gratulálok a sunnához :lol: Nagyon jó lányos anyukának lenni :wink:
Kép
Mi az első hetekben használtunk kókuszpólyát, szerintem jó, mert szépen tartja a gerincét. Következőnél is használni fogjuk.

Boniko,
Nagyon jó a lámpátok :wink: Babakocsi: Most vettünk egy Quinnyt a Peg-Perego mellé, mindkettő jó. Dönteni nem lehet, mert nincsen tökéletes kocsi. Zsebi gyönyörűű :wink:

Kisfóka,
Kitartást, tudom milyen nehéz a vége.

Nők,
Virágnak nagyon szép pofija van :D

Fanni,
Neked pedig kitartást!!

Csiperke,
Orsi szép baba :D Tervezitek már a következőt? :lol:

Mi jól vagyunk, Dóri nő, mint a gomba, szépen fejlődik :D


Dóri:
Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Gyögyörűűűűűű ez a lány!

Kép
zölddisznó
 
 


Coci, igen, Dórika egy tünemény.Volt szerencsém a kezeimben tartani és természetesen beleszerettem. :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk!!!!!

Megkaptuk az útilaput. :)

1 csodaszép dobogó szívű Zsebi babánk van!!!!!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna,
hatalmas gratula a kis Zsebihez :P

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!

Ctg-n minden rendben volt. A dokival nem tudtam találkozni, mert műtőben volt, de most beszéltem vele. Csütörtökön kell mennem legközelebb, ha addig nem történik semmi. Lesz ctg és uh, és az alapján eldönti, hogy pénteken vagy hétfőn kell befeküdnöm! :cry:
Nem akarok, kérek szépen drukkokat, hogy meginduljon a szülés, már nagyon elegem van! Nyügös vagyok! :evil:

Hanna!
Köszi! Majd gyere mesélni! :P

Zöldi!
:lol: Remélem hatsz majd rám!

Viri!
Szerintem is ihatsz nyugodtan Bacardit! :wink: Egészségedre!

Panda!
Dóri annyira gyönyörű! Már kész hölgy! :wink:

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Kisfóka! Drukkkkkkkk!!!!!!!!!!!! HAjrá Gréta!!!!!!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Viri ,szülj! Viri, szülj! Viri, szülj!++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hanna, itt is szívből gratulálok!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hanna!
Köszi! :wink: GRATULÁLOK a babához! Annyira örülök Nektek! :lol:

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Baba! Kisfókának kell szülni!!!!!!! (Ez kismamis tünet) hihi

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Jajj, bocsánat :oops: Tényleg kisfiókának akartam írni.Bocsánat...... :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba! Akkor jó. :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna :P
Gratulálok!!!!!
Tedd fel a fotót lécci, ha kaptál!

Kisfóka :P
Következő front csütörtökön várható!!! Hátha akkor... vagy addig. Drukk ezerrel, hogy magától jöjjön Gréta!

Pandus :P
Hihetetlen ez a kis bestia. Látszik rajta, hogy tudja, milyen gyönyörűséges! Persze a fotós is ügyes :wink:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Mindenkinek köszi Csajok! El sem hiszem. :)

Fanni!
Kaptam! Az uram este összerakja a laptopommal a gépet, akkor felrakom.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Jaj, Baba!

Én még nagyon nem szeretnék szülni!!!!!!Kisfókának szántad sztem :lol:

Kép
viri8
 
 


Közben látom, mások is észlelték :lol:

Kisfóka,

Nagyon szorítok ám, hogy Gréta a születés mellett döntsön!

Hanna,

GRATULÁLOK! Annyira jó érzés, mikor azt mondják, nem kell menned többet!
(Bár én nagyon szomorú voltam, mert már annyira megszoktam mindenkit. Főleg dokinkat!)

Panda,

Dóri baba nagyon nagyot nőtt! Szépséges! Szóval már a következőt tervezitek?

Fanni,

Mejöttem a vásárlásból, vettem bacardit. Nincs benne tonic. Citromosat és lime ízesítésűt vettem :lol:

Bejelentkeztem a gyermekorvosunkhoz is. Nem írt fel a lányoknak semmit előre, azt mondta, megszűnt ez a rendszer. Csak akkor tud bármit is felírni, ha lesz TAJ számuk :shock: Ez igaz? Nagyot néztem.... :shock:

Kép
viri8
 
 


Köszönöm mindenkinek a reagálást a piás kérdésemre! Így ,az engedélyetekkel, jobban fog esni!

Orsi,

Köszike a mentős infót. Akkor legközelebb beíratom a dokimmal. Bár remélem nem lesz rá szükségem!


Fanni,

A taxit nem is értem. Bár igaz, hogy nem lehet egy álom vajúdó kismamit szállítani. :D na de ki az aki megtagadja?

Kép
viri8
 
 


Fanni,

Már annyiszor meg akartam írni. Sokak véleménye szerint Felméri Katalin a legjobb gyermekorvos a városban. Parkvárosban rendel. Persze fogad körzeten kívülieket is.

Viri

Kép
viri8
 
 


Babi, Viri, Fanni!
Köszi szépen, remélem legalább rátok topikos lányokra halgat ez a lány, ha már a családra nem! :wink:

Viri!
Recept felírás nálunk úgy van, hogy amikor megszületik a baba, kell küldeni egy sms-t a védőnőnek, a nevével, születési dátumával, lakcímmel és ő felíratja a gyerekorvossal, amit kell és bedobja a postaládába, hogy mire hazajövünk a kórházból, apa ki tudja váltani!

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Hanna! Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

Kép
zölddisznó
 
 


HAnna én mint szintén ZSebi anyu gratulál a te kis Zsebidhez.... :lol: :lol: :lol: várjuk a képet! jaj emlékszem az első szívhangra... ahogy betöltötte az egész teret.. valami fantasztikus volt...


Viri még ne szülj Viri még ne szülj....

:lol:

BAbim :wink:

Pandus édes Dóri baba... kis fotogén... :lol:

Vettünk ma Zsebi babás fürdőlepedőt

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: