Új privát üzeneted érkezett!

De neked is vaaaaaaan! A tickereden! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


FAnni csak pihengess!

mi holnap kkimegyünk a SYMA csarnokba a baba-mama börzére... körülkuksizunk :lol:
Vendég
 


Boni :P
Akartam is írni... mondjuk nem Neked... hanem Katicának :P Cocának :P és a "kicsiknek :lol: ", hogy lesz börze, s talán érdemes kinézni. Lécci ne mászkálj sokat, jó? Vagy nem vihetne Apa ölben? 8)
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 

 
 

Köszi Fanni, de én úúúúúúútálom az ilyen helyeket.
...meg hát már alig kell valami :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Pólya: Nekem az első gyerekkel 15 éve volt, de csak akkor használtam, amíg hazavittem benne. Most Bálintnál már nem is volt. A kispárnára helyezés és azon "megtámasztás" teljesen bevált. Nem kell pólya. Ami esetleg jó az az angolpólya, ami majdnem olyan mint a hálózsák - még egy réteg a babán, viszont az nem szoros, úgy helyezkedik benne a baba, ahogy akar. De nekem ilyen se volt, csak az első gyerekemnél a klinikán Debrecenben ilyenben voltak a babák (ott már 15 éve is többet tudtak, mint itt Egerben tavaly :cry: ).

dkata
 
 


Coca :P
Tényleg? Nem gondoltam volna. Ilyenkor van sok leértékelés is és lehet ám nagyon aranyos dolgokat "túrni :lol: " Vagy a neten böngészni ezek szerint Neked élvezetesebb? :wink:
Apa még mindig nem tudja, hogy Bucinudli nagy valószínűséggel kislány?

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Lányok :?
Én ma olyan hülye nyügös vagyok! Egész nap kő kemény a pocakom, nyomnak a fiúk, fáj a hasim, zsibbad a lábam, ráadásul mintha be akarna görcsölni és valahogy a gyomrom sem az igazi. Remélem, nem maradok így és ez csak valami front :(
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,
köszi. :cry: Vigyázz magadra!
20140901102739
 
 


Lányok!!!
Jól látom, hogy Kisfókánk egész nap nem jelentkezett be??? Csak nem... :roll: Jaj,jaj,jaj, úgy szorítok, hátha+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Véda
Vendég
 


Nincs sok időm írni, de azért így kutyafuttában:
Fanni :(
Sajnálom, hogy fájdalmaid vannak. És még az idő sem dob fel :? (Ha hirtelen felállok, de ha nem hirtelen akkor is kicsit, bekeményedik a hasam, és úgy, de úgy feszül, majd szétpattan. Amúgy elvagyok, de sejtem, milyen lehet egész nap ezzel kínlódni.)

Boni :P
Te csak nagyon óvatosan böngésszél!!! És légyszi, ne áruld el, ha látsz Lilunak való csajos rucikat, mert mi most nem tudunk menni, csak a jövő héten, az FMH-s börzére :?

Zöldi :P
Örülök, hogy jobban vagy! Biztos érzi ezt, hmmm, ki is??? Van már nevetek talonban?

Csipi :P
Üdv. újra a fedélzeten!!! De jó, hogy itt vagy! Hiányoltunk, ám!

Többiek: most nem tudok tovább maradni! Holnap talán több időm lesz!
(Megyek leszűröm a málnalevélteát!)

Véda
Vendég
 


Fanni! Inkább Vatera! Olcsóbb, és kényelmesebb.
Dede, megmondtam neki! Örült!

Véda! Nagyon sok nevünk van!

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi,

de jó, hogy alakul a gyomrod! Csak így tovább! A végén még rekordot döntessz terhesség alatti kilók leadásában :lol:

Boni,

Én is szeretnék börzézni!!!4De én már nem bírok ám ilyen megterhelést :oops: Vegyél nagyon sok mindent!


Kisfóka,

Lehet, hogy Gréta már úton van? Ez a magzatvízvizsgálataz, amit régen "kópiának" neveztek? Én attól rettegek......

Csipi,

De jó, hogy újra itt vagy! Írj majd bővebben magatokról, ha lesz időd!


Fanni,

Alvás közben is feszül a pocid még mindig? Próbálj meg pihenni és borozgatni :lol: Az én gyomrom már sajna nem bírja a bort :P
Front az van! Jön megy!!!

Pólya nekünk sincs! Van szopipárna és kispárna! Remélem nem fogom hiányolni a pólyát. Tapasztalatom nincs a használatát illetően, de nekem nem szimpatikus találmány.


Ééééés, sikerült a szigorlatom :lol: :lol: Annyira boldog vagyok!
Most pedig már iszonyú fáradt! Pedig nem is izgultam, máskor tiszta stressz vagyok vizsga előtt. Jó hatással vannak rám a lányok :D

Kép
viri8
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is, 2 in 1 !

Véda!
Aranyos vagy, köszi, de sajna még nem! :cry:

Viri!
Gratulálok a vizsgához, ügyes vagy nagyon! :D

Fanni!
Sajnálom, hogy nem érzed jól magad, reméljük csak a frontot érzik a fiúk!

Zöldi!
Örülök, hogy örült apa! :D

Csiperke!
De jó, hogy itt vagy! Hogy vagytok? Hogy telnek a napjaitok? Fényképet raksz majd fel a kicsi lányról?

Boni!
Jó börzézést holnapra! :wink:

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Viri!
Sajnos nem tudom, régen hogy hívták ezt a vizsgálatot! Nem kell tőle rettegni, nem fáj, csak kicsit kellemetlen. De nem rosszabb, mint pl. röntgenes átjárhatóságinál a katéter felhelyezése! :?

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Kisfóka :P
Gondoltam én is, hogy talán Rád is hat a front... de miután ilyenkor úgyis annyian szülnek, nem is baj, ha megvárod, amíg elvonul :wink:

Csipi :P
Örülök, hogy van végre net-ed. Fotót kérünk szépen!

Coca :P
Hát persze, hogy örült!

Viri :P
Gratulálok! Azt nem írtad, ez volt-e az utolsó vizsga?
Már szinte folyamatosan kemény. Éjszaka mindig, de nappal is csak ritkán nem az. S ma még a sokmindenhez hozzájött, hogy mintha belülről kétfelé nyomnák a méhszájam? Vagy nem tudom, mim. Fáj, ha járok :? Na meglátjuk mi lesz. A fiúk mindenesetre elég aktívak, ma már mindkettő csuklott is. Most is éppen csuklik Milán, pedig Márk a nagy csuklás-bajnok.

Jó éjt, Lányok!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok Csajok!
Hú de régen voltam itt! Próbálok utána olvasni mi történt, amióta nem jártam errefelé, remélem mindenkivel minden OK!

Viri!
Köszi, hogy kerestél! Egy párszor próbáltam írni, de mire befejeztem volna a mondani valómat, akkorra mindig elszállt az oldal, volt amikor még sírtam is emiatt. Mostanában egyre érzékenyebb vagyok. :shock: Szóval feladtam, aztán meg nem tudtam jönni.
Köszi a kérdést, eddig három db 4-esem van. Még három vizsgám van hátra, és meglesz az első évem! Már nagyon várom.
Nagy nagy gratula a vizsgádhoz!!! :lol:

Fanni!
Nagyon szép babaszobát varázsoltatok a fiúknak! Június 27-én lesz a 10 éves házassági évfordulónk. Az én szívemhez ezért áll közel ez a dátum. :) Remélem holnapra jobban leszel.

Kisfóka!
Helyes kis pocid van!

Olyan szép vékony mamik vannak itt, hogy én nem is mernék képet feltenni magunkról. :oops:

Katica! Véda!
Itt vagyok, és remélem most már jövök is rendszeresen.

Az új kismamiknak gratulálok! :lol:

Zöldi!
Üdv a lányos anyukák táborában!

Véda!
Gyönyörű ez a nagylány!

Boni!
Örülök, hogy minden jól alakult veletek!
A lámpát hol vettétek? Nekem nagyon tetszik!
Mi ezt a babkocsit vettük meg, 3 in 1, és ugyanez a szín:
http://www.poppet.hu/catalog2/catalog/p ... ts_id=2720
Gyönyörű a kisfiad! A 30. héten 1600 gramm? Remélem az én baby-m is hízott a UH óta.

Nálunk sajnos nagyon sok rossz dolog történt az elmúlt három hétben, de hála Istennek törént egy pár jó dolog is. (A rosszakat nem részletezem.) Nemsokára keresztszülők leszünk, kifestettük a leendő gyerekszobát, holnap elkészül a parkettázás, kedden kérek ajánlatot gyerekbútorra. De ami a legfontosabb 3 hete voltunk 4D Uh-on és megláttuk a mi pici bogarunkat. Majd próbálok képet is feltenni. Kislány lesz, minden mérete a korának megfelelő volt. 979 grammra mérték, és azt mondták 3400 gramm körülire saccolják a születési súlyát. Nagy lábon fog élni, mint az anyja, 5,4 cm volt a talpa akkor. :D Nevet még nem tudok mondani, mert bár nekem Lili a favorit, és apának is tetszik, ő még vacilál, mert hát nevet egy életre választunk a gyereknek.
Íme a képek: Kép Kislányunk_27. hetes pofija

Kép Itt már látszik :)

Csak ritkán tudok jönni, mert csak este tudok gép elé ülni, amikor apa hazaér a laptoppal, de sokszor már nincs kedvem, és erőm se leülni a gép elé. Azért próbálok jönni, és próbálok naprakész lenni.

Jó éjszakát, és szép álmokat mindenkinek!
Vendég
 


Fanni :P
Úgy tűnik, én mindig lemásolom a tüneteidet :roll: (Egyszer már volt ilyen a halvány vérezgetéssel...) Ma éjjel pedig folyamatosan keményedtem, és nem bírtam aludni. Retttenetesen befeszült a hasam, olyan volt, mint a kő, majd szétpattant :evil: Rád gondoltam közben, hogy ezzel te minden éjjel így kínlódsz? Ez szörnyű lehet :(
No, de most már jobb a helyzet :wink: Remélem, te is jól vagy!

Viri :P
GRATULÁLok!!!

Nők :P
De jó, hogy itt vagy!!! Engem is sokszor kidob a net. Egy-egy hosszú hsz.elküldése előtt ez rám is nagyon rosszul hat. (Már én volt, hogy sírtam miatta :oops: )A baba gyönyörű!!! A vizsgáidhoz pedig további sok sikert, és gratulálok!!!

Zöldi :P
És egyelőre titok, hogy mik ezek a nevek???

Kisfóka :P
Nagyon szorítok értetek!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Véda
Vendég
 


Viri, gratulálok a vizsgádhoz!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Dr. Prof. Viri! Drakula!

Fókika! Készülj, ma szülsz! :wink:

Fanni! Maradj még egyben! Dokinknak mondtad, hogy ilyen kemény vagy? Vagy ez természetes?

Nőcike! Gyögyörű Talánlili! Kérünk majd képeket a szobjáról!
Nekem is ez a favorit babakocsi, és színben is!

Véda!
Nevek (kb. tetszési sorrendben)
Apa Hannánál nem jutott tovább, de én írtam még össze egy csomót:
Dorina, Lili, Flóra, Helga, Laura, Ágota, Klaudia
(A vezetéknevünk Konkoly)

Hajrá Babababák! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Fanni!
Valamennyire hatott rám is a front, mert kicsit nyűgös voltam tegnap, de Grétára nem hatott! :evil:

Véda!
Köszi a drukkokat! Remélem nem keményedsz már. Huh, már te is nagyon a célban vagy!

Zöldi!
Bár igazad lenne, én hiszek Neked! :lol:
Szép nevek! :wink:

Nők!
Nagyon szép a kislányotok! :P Kérünk szépen poci fotót!

Fanni, Viri!
Hogy vagytok ma?

Boni!
Voltatok a börzén? Vettetek szép dolgokat?

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Sziasztok!

Hát a börzét kihagytuk :cry: egész éjjel nem aludtam..leszakad a derekam és a pocim ... így nem indultam neki... jobb a békesség...

Nők cgyönyörű a kislány


:lol:

Fóka még egyben?

FAnni pocaksimi

Véda nem láttam szép rucikat


:wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Hmmm, én ma sem vagyok jobban sajna. Már sírtam is, veszettül hisztis vagyok. Valószínűleg nem alszom eleget, mert ma is visszafeküdtem, de utána sem éreztem magam kipihentnek. Az ujjaim azért fájnak, mint kiderült, mert valamit -párna, ágy széle, férjecském keze- egész éjjel szorítok. Erre Apa jött rá, merthogy éjszaka vagy egy fél órát az ő kezét szorítottam, áll. olyan erővel, hogy gondolkozott, felébresszen-e :oops:
Na ezért nem is írtam még ma, mert nem akartam panaszkodni, de sikerült :?

Nők :P
Örülök, hogy jelentkeztél. Gratulálok a szépséges kislányhoz és a betöltött 30. héthez! Nekem is rengetegszer szállt már el, amit írtam.

Kisfóka :P
Azért Neked már nincs sok hátra, ez egészen biztos :wink:

Véda :shock:
Az tényleg döbbenetes, hogy mennyire empatikus vagy! 27-éig még kibírjuk valahogy, jó? :wink: Bár én tegnap óta már mindenre fel vagyok készülve, szinte 100%-os a kórházi cuccom...

Viri :P
Biztosan kipihened a vizsgát. Nagyon helyes!

Coca :P
De, mondtam neki, de csak annyit mondott, hogy magnézium és hogy nem biztos, hogy mindegyik klasszikus keményedés, a fiúk már nagyon nagyok és ők is nyomnak!

Boni :P
Én nyugodtabb vagyok felőled, hogy nem mentetek el. Nem tudom, mekkora a Syma csarnok, de a BNV-s pavilon, ahol anno Virivel voltunk elég nagy volt és fárasztó volt rajta végigmenni, pedig annyira nem is volt tele!

Katica :P
Merre jársz?

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Boni!
Igen, még egyben! :? Akkor jobb is, hogy nem mentetek, ha nem érzed jól magad! De jobb már azért?

Fanni!
Sajnálom, hogy nem vagy jól! Próbálj meg sokat pihenni, és ne sírjál! Bár néha jobb az ember lelkének, ha megteszi! 8)
Azért a keményedések nem jók! Vörösbor?

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Fóka kitartás!

FAnni ölellek! nyugodtan panaszkodj! :wink:

hát jobb valamennyire.. de a hangulatom is a béka s...e alatt van ettől a car időtől....
Vendég
 


Szisztok Mammik! :D
Fanni , Véda,
jobbulást nektek! Idióta hidegfront...Gratulálok Fanni a 100%-os putyerkádhoz!!-legalább effelök megnyugodhatsz! :wink:
Véda, én is megkönnyeztem azt a bizonyos kis írásodat.. :)
Boni
Gyönyörűséges a kisfiatok!! :lol: Tetszenek a képek nagyon.
Nők
jó hogy jöttél, ugye már nem dolgozol? Nagyon cuki a kislányotok! Nevek?Ja a kocsi pont az amit én is feltettem pár napja...ezek szerint élőben is szuper????-bár most úgy látom elfogyott :? Ti hol vettétek?
Viri
Gratulálok én is a vizsgához! Le a kalappal a tanuló mamik előtt, én asszem már/most képtelen lennék rá...Korábban úgy gondoltam h. majd babásan 2-od dploma..de mióta eltörölték a kedvezményt...sajna nem fáj a fejem miatta.

Kisfóka
+++++++++++++ :D

Nálunk minden ok csak kicsit sűrű volt a program.Lett risztónk!! :lol: így újra kezdjük újra biztonságosnak érezni az otthonunkat.... :roll:
És ma én újra, de apával együtt először igazi keresztszülők lettünk! :lol: Hugom kisfiának, (4hós)csoda édes volt, szétbabáztam magam, úgy feltöltődtem tőle. :P

Kép
katica_75
 
 


sziasztok!

rakok táblát.

Kép


kati
katica30
 
 


Véda!
Köszönöm! :)

Zöldi!
Köszönjük a dicséretet! A szobáról majd teszek fel képet, de mostanában egész napokat rohangálni fogok, nem tudom mikor lesz időm gép elé ülni. :? Örülök, hogy babakocsiban is egyezik az ízlésünk. Sokezer darabot megnéztünk, de ez volt az egyetlen ami elsőre mindkettőnknek tetszett, és az elvárásainknak is megfelelt. Nekem nagyon bejött, így csak ajánlani tudom.
A nevek közül az Ágota nagyon közel áll hozzám, mivel én is Ágota vagyok. :wink: Bármelyiket is választjátok, mindegyik szép név amiket itt felsoroltál.

Fókika!
Neked is köszi a dicséretet! Ígérem, amint lesz időm készítek újabb fotót, és teszek majd fel. És mit érzel most, amikor már csak lehet, hogy órák vannak hátra? Kíváncsi vagyok, mert én már kezdek pánikolni. Te soha nem féltél a szüléstől? Vagy ha igen, akkor az az utolsó napokra elmúlik?

Boni!
Sajnálom, hogy így alakult az éjszakád. :( A múlt héten három olyan éjszakám volt, amikor 2 körül ébredtem, és utána már nem is tudtam visszaaludni. Remélem ma éjszaka már tudsz aludni, és szép álmaid lesznek.

Fanni!
Sajnálom, hogy nem érzed jól magad. Nyugodtan panaszkodj csak, itt mindenkinek vannak hasonló napjai, amikor semmi sem jó, fáradt, csalódott, kimerült stb. így szerintem mindenki megérti a dolgot.

Katica!
Kedden voltam utoljára, bár a főnököm még szerette volna, ha a héten végig megyek. De már nagyon nem bírtam. A lábaim az utolsó napokban annyira bedagadtak, hogy reggelre már nem tudtak lelohadni, és a kislányom is sokszor jelezte, hogy nem tetszik neki, ha a számítógép miatt sokszor görnyedek előre. Úgyhogy kijelentettem, ennyi volt, nem megyek tovább. A gyerek mindennél fontosabb.
Nevek: Lili, Virág (ez van a vonalzómon, mert apa azt mondta ez legyen, de később mégis viszakozoztt, így várok amíg eldönti, hogy mi legyen a picúr neve), Boglárka, Luca.
A babakocsit Gyöngyösön a CHICCO bababoltban vettük, és úgy látom jóval drágábban, mint a neten van (88.500.-), de már úgy voltam vele, legyünk túl rajta, mert nem akartam megint Pestre menni feleslegesen. Háromszor voltunk fent, de nem találtunk olyan babakocsit ami számunkra jó lett volna.

Kati!
Köszönjük a táblát! :)
Vendég
 


Csajok megvan a babakocsi... kinntről hozzák.. és potom pínzért... itthon 100-110 körül van, nekünk a feléért is kevesebbe fog kerülni

http://www.poppet.hu/catalog2/catalog/p ... ts_id=2553

http://bababolt.echt.hu/babakocsi/graco?cid=52813

a kék szinű (nekem a legalsó szín jobb lett volna, de az nem volt )
Vendég
 


Boniko!
Az idő miatt nem csodálom, hogy rossz a hangulatod! Délelőtt, délután itt egész jó idő volt, estére lett vihar! Algyőn (Szeged mellett) tornádó volt, láttam a neten képet! :shock:

Katica!
Köszi a drukkot!
Gratulálok nektek a keresztszülőséghez! :D
Azért nyugottabbak vagyytok, hogy lett riasztó, ugye?

Nők!
Hát öszintén én is féltem a szüléstől, elég sokáig foglalkoztatott a dolog, ami szerintem természetes, mert egy ismeretlen esemény, amit még soha nem éltem/éltünk át. De mostmár nem félek, elmúlt. Inkább várom. Jó, tudom, hogy fájni fog és biztos lesz szörnyű pillanat is, de minden perc és pillanat közelebb fog vinni a kislányunkhoz, és most ez uralkodik bennem, hogy szeretném látni és magamhoz ölelni!!!!
Gondolom elő fog jönni még a félelem, amikor majd indulunk a kórházba, de szerintem az is természetes dolog lesz! :wink:

Szép neveket találtatok ti is! :D

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Fóki! Menjetek szülni! MOST! :wink: :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Hú de szép babák vannak itt.Boni,Nők!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kisfóka!Szülés?
Nagyon drukkolok,nagy élmény hidd el!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Coca!Szép nevek!egytől egyik!Pocak van már?

Fanni!Én is olyan régen láttam már a fiukat!lehet hogy raktál képet,csak még nem jutottam odáig!

Baba!Tuti ragadnak azok a bébik,jo hogy itt vagy!

Hanna?



Fú,mindenkinek puszika,és drukk,és pihanjatak,és növesszétek a hasatokat.

Képet rakok a manóról:már nagy kópé.ésssssssssssssss képzeljétek ma egy picit kibújt már egy fogacskája!!!!!!!!!!!!!!
[img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/

1212955756.1062.jpg[/img]

Kép

Kép
csiperke
 
 


Kép

Lemaradt az előbb!

Kép
csiperke
 
 


Fanni!
Nem ilyesztegetni akarlak de mikor nekem elfolyt a magzatvízem elötte egy jó fél nappal ezeket éreztem pont én is. Sehol nem találtama helyem az egész hasammintha egyben lett volna de nem igazán fájdalomnak nevezném csak olyan volt mintha nemtudnám elengedni magam. Nem aludtam semmit. Iszonyat vihar volt és ezrét vártam a reggelt hogy azonnal telefonáljak a dokinak de már nem volt kérdés mert elfolyt a vizem. Azóta is bánom hogy a vihar miatt nem mentünk be talán jobban jöttek volna ki a kicsik egy kis tüdőérlelővel de így azonnali császár lett a vége. Ne így legyenneked de ha nem érzde magad jól inkább menjél be feleslegesen csak nehogy késő legyen.
Tényleg nem rosszindulatból írom de inkább háromszor feleslegesen mint egyszer későn...

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Fanni!
Húúú, szorítok, hogy ne ez legyen....
++++++++++++++++++++++++
Puszillak :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Csipi! Nagyon drága Orsikád!
Pocak? Mióta az eszemet tudom :wink:

Fanni! Maradj egyben!++++++++++++

Kép
zölddisznó
 
 


Jó reggelt Mindenki!

Fanni,

Remélem a mostani éjszakád jobb volt, mint a tegnapi. Vajon miért szorongatsz ennyire kétségbeesetten valamit? Ez érdekes.....Annyira sajnálom, hogy ennyire erősen keményedsz!

Újra hátfájás és a pár óra alvás áll mögöttem :?
Tegnap tényleg pihiztem + a nővérem szülinapját ünnepeltük! Igazából még van egy vizsgám, amiből a héten szerettem volna levizsgázni- De a konzulensem felajánlotta, hogy kiválthatom a vizsgát egy bővebb házi dolgozattal :lol: Így már maximálisan a lányokra koncentrálhatok!
Tegnap a család egyöntetűen kijelentette, hogy valószínűtlenül nagya hasam! Tutira strandlabdát rögzítettem magamra! :lol:

Kisfóka???????????


lehet, hogy Gréte megvárja a 40. hetet? És pontosan érkezik?

Andi,

Köszike! Lehet akkor várok egy picit a melltartó vásárral. Csak attól félek, később , szülés után nem lezs rá időm, alkalmam, kedvem
:lol:

Boni,

Örülök, hogy jó kislány voltál és nem csasvarogtál hétvégén! :P Jobb, ha pihensz!Ügyes!
De jól tudtok babkocsit vásárolni!

Csipi!

Gyönyörű ez a lány! Ez már az új haja? Ilyen hamar kibújik a fogacskája? De hát még csak most született :shock: Jaj, de repül az idő......


Nők,

Helyes, hogy már nem dolgozol! A virág és a Luca nálunk is sokáig fenn volt a listán! Nagyon szép kiscsajszi! Milyen izmos combája van! Gratula a vizsgáidhoz , munka mellett nem semmi, és a 30. héthez!

A babkocsi nagyon tetszik!

Katica,

Végre nyugodtan alhattok! Biztosan nagyon jó keresztszülőnek lenni! Nálunk ez óriási esemény, majdnem, mint egy eljegyzés. Nálatok is ott volt az egész család 3 minden földi jó?
Jelenleg "csak" egy két éves kiegészítő képzésre járok! Engem is nagyon elszomorított, hogy eltörölték a tandíjmentességet :cry: Szeptemberbe, mikor elkezdtem, még csak nagyon reméltem, hogy gyes alatt tanulhatok :lol: De sikerült!!!!

Viri

Kép
viri8
 
 


Jó reggelt!

CSipi gyönyörűséges Orsi baba a kacsával! :lol:

Viri örülök a tandíjmentességednek és a sikeres vizsgádnak!

FAnni drága hogy vagy?
Vendég
 


Sziasztok!

Viri! Gratula a vizsgához!

Csipi! Gyönyörű csaj Orsi baba. :)

Kisfóka! Hajrá Gréta!

Fanni! Boni! Pihenjetek.

Zöldi! Szuper nevek. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Boni, örülök, hogy végre sikerült megtalálni a minden szempontból megfelelő babakocsit!

Fannikám drága, nagyon izgulok érted!Ugye minden rendben van! Jelentkezz! A fiaidnak meg üzenem, hogy maradjanak még Anyuci pocijában egy kicsit, mert ott a legjobb nekik a világon!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Fióka, szerintem mindenki így gondolkodhat a szüléssel kapcsolatban.Nem hinném, hogy akad ember aki egyáltalán nem fél a lelke mélyén sem az ismeretlentől!Drukk+++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hanna, jobban vagy?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


ja és KAti köszönjük a táblát!
Vendég
 


Lányok :P
Köszönöm az aggódást, de minden OK. Mára valahogy még meg is nyugodtam. Lehet, hogy elment a front?
Arra azért rájöttem, hogy félek a szüléstől... talán ezért szorongatom éjszaka, ami a kezembe kerül? Lényegében nem is maga a szülés foglalkoztat, hanem hogy hogyan jutok be, a kórházba, ha Apa nincs itthon, vagy ügyel (tudom, hogy mentővel... de mégis...), oda fog-e érni? Ha elérzéstelenítenek és nem érzem a derekam sem, ugye nem lesz baja... itthon lesz-e a dokim a szüléskor? Érdekes, az fel sem merül bennem, hogy a babák ne lennének egészségesek, valahogy felőlük ilyen szinten nyugodt vagyok... biztos azért, mert egész nap mocorognak...
A heparin miatt is izgulok, mert jó lenne, ha legalább 12 órát ürülhetne a szervezetem... különben jócskán vérezni fogok... szóval izgulok... és továbbra is folyamatosan keményedek, néha-néha jön csak egy kis felpuhulás.

Mindjárt folytatom, csak nem akarom, hogy elszálljon, inkább elküldöm!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Baba! Igen. Bár lehetne már 15 óra.

Fanni! :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna, már csak 5ó8p.++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba! :D

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Kisfóka :P
Iszom a vörösbort is... de valahogy az sem használ... Majdcsak lesz valami...

Katica :P
Gratu a riasztóhoz. A "tanulópénzt" már megfizettétek, élvezzétek a biztonságot!

Nők :P
Szép neveket találtatok. A szüléstől én is félek, ahogy írtam is és persze hogy ez normális... Gratulálok a babakocsihoz!

Boni :P
Ti is nagyon ügyik vagytok babakocsi ügyben :wink:

Csipi :P
Hogy megnőtt Orsika :shock: Továbbra is nagyon szép baba!
A fiúkról 23. hét óta sajnos nincs több fotó... már "csak" élőben fogjuk őket látni legközelebb! Tudod, az ikreseknél később már nem sokminden látszik, sajnos...

Zsebi :P
Köszönöm, hogy leírtad, aranyos vagy. Ha bizonytalan vagyok, akkor máris hívom a mentőt, de miután nekem ez a keményedés már 1-2 hete szinte folyamatos, s azóta UH-n és vizsgálaton is voltam, tényleg csak akkor akarok menni, ha "van értelme". Mondjuk a tegnapi hisztim alkalmával megkérdezte a férjem, hogy bevigyen-e, de szülésre, vagy annak megindulására utaló jelem még nincs... a keményedéseken és a hisztin kívül...

Lois :P Coca :P
Köszönöm!

Viri :P
De rendik, hogy lényegében elengedik az utolsó vizsgád... tudom én, hogy ezzel is lesz munka, de legalább a stressz része kimarad. Hja, én meg görögdinnyét nyeltem :lol:
Keveset aludtam ma is, de egyébként főleg én is a hátam miatt. A kőkemény pocimat már megszoktam... csak felkelni nehéz mindig a sok pisilés miatt... de sokszor már Apa is segít úgy, hogy közben alszik :shock: Vagy legalábbis mire visszaérek, már hortyog is. Nem kérek ám segítséget, csak szegénykém minden mozdulatomra ébred...

Hanna :P Baba :P
Köszönöm szépen!

Most telefonált a védőnő... hogy akkor egy negyed óra múlva jönne... Jó, mi? Én még pizsiben persze... Épp most néztem, hogy 2 hónapja le se ..@rt...
Megyek is zuhizni!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Zöldi!
Sajnos nem jött be, nem szültem tegnap! :?

Fanni!
Örülök, hogy azért jobban vagy már! Reméljük nem lesz semmi gond és a fiúk bírják még egy picit, legalább 27.-éig! :wink:
Nyugi, a fiúk tudni fogják, hogy mikor jöjjenek és megvárják azt az időpontot, amikor apa is otthon lesz vagy legalábbis el tud szabadulni a munkából!

Viri!
Hajrá házidoga! Lehet, hogy megvárja Gréta, majd meglátjuk!

Hanna!
Nagyon drukkolok ma Neked! mindenképp gyere majd utána! :D

Babaimádó!
Köszi Neked is a drukkot! Én is nagyon szorítok Nektek, babaragacsokat küldök!+++++++++++++++++

Csiperke!
Tündéri Orsi, nagyon aranyos! Gratula a fogához! :D

Boni!
Tetszik a babakocsi!!!!

Kép
Kép
kisfóka
 
 


No, azt elfelejtettem írni, hogy 1re kell mennem ctg-re! Aztán meg dokihoz!

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Csipi :P
Egy kis tündér ez az Orsika!!! Jó hamar kijött az első fogacskája. Nálunk ez a 10. hónapban volt aktuális... :roll: Szopizik még?

Viri :P
De jó, hogy nem kell stresszelned többet! A dolit meg otthon gyönyörűen megírod majd. (A lányok majd súgnak :lol: )Örülök, hogy jól vagy. Súlygyarapodásban hol tartasz most?

Zöldi :P
Nagyon szép neveket soroltál fel! Nekem is nagyon tetszik a Hanna. De a többi is szép! (Fiú nevet nem is írtál :lol: :lol: :lol: )

Nők :P
A ti neveitek is tetszenek! Most már azért ideje lenne dönteni :wink:

Fanni :P
Sjtem, mit érzel. Főleg a bizonytalanság tud őrjítő lenni, hogy nem tudod, mikor és hogyan indul meg a dolog. No meg a dokid hamarosan szabin lesz pár napra. Ez is biztosan nyomaszt. Ha visszajön, szerintem valamennyire megnyugszol. (Persze, amég távol lesz, lehet, hogy ez felerősödik majd...)
Apa biztos hamar hazaér, ha szólsz, vagy a mentő is ikerszüléshez biztos siet. De úgy tudom, a szülések nagy része éjjel, ill hajnalban indul be, amikor minden nyugis. Szorítok, hogy egy ilyen estén-éjjelen induljon be a dolog - amikor Apa ott hortyog melletted :wink:

Hanna :P
Röpül az idő!!! szerintem te már 2-kor ott leszel :lol:

Kisfóka :P
Hát, pontos a kiscsaj! Nem baj az! Gyönyörű, érett, fejlett baba lesz. Már alig várom, hogy lássam a pofiját!!!

Lányok :P
Egyre többet keményedek én is. Éjjel a fordulások alkalmával mindig, meg felkelve az ágyból, felállva a székről, séta közben... És most már ültő helyemben is olykor, de szerencsére nem rendszeresen.
Mondjuk én Liluval úgy mentem szülni - akkor még fájások nélkül, cupán magzatvíz csorgással -, hogy 2 ujjnyira kinyílt az utolsó 2 hétben a méhszáj. Lehet, a málnalevéltea tette, vagy a homeos bogyó, vagy a genetika, nem tudom :roll: De lehet, most is erre kell készüljek.

Véda
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: