Új privát üzeneted érkezett!

Húúú Zsuzska, akkor a Te anyósod sem lehetett egyszerű eset! :D Bírom ahogy fogalmazol :D :D

Kép
szilzi
 
 


Hát, nem szerelmes képet akartam idetenni. :oops:

KépKép
benó
 
 


Képzeljétek,apukámnak is elmondtam,hogy cisztám van, meg mindenfélét elmondtam neki.Még azt is,hogy pedig a Flóriánnal babát is terveztünk, de nem lehet sajna.
flóra 11
 
 

 
 

Aha Benó! :D

Kép
szilzi
 
 


Csajok, hárman is egyszerre írtunk a laptetőre!
flóra 11
 
 


Szilzi, ez a második laptetőd! :D :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Flóra és fiaid még mindig nem tudják?

Kép
szilzi
 
 


És megint egyszerre!
flóra 11
 
 


Most irigykedhettek, én mindentől megszabadultam! Akkora kő esett le a vállaimról, hogy szinte hihetetlen. Állandó stresz volt hogy megfeleljek valakinek. Én tudom milyen ez!

Királyfim anyukája egy tündér és megbeszéltük soha-soha nem lesz az anyósóm, ő a Gábor édesanyja.

Végül is ő volt akitől tartottam, mert melyik anya akar egy 10 évvel ídőssebb nőt a fiának???

De örült nekem és ő a fiát boldognak akarja látni és nagyon szeret engem is és én is őt!
Viccesen megjegyezte, hogy amig ellátom a fiát addig szeret. Aztán ittho egy darabig poénkodtunk, megkérdeztem Gábort: El vagy látva?

Kép
muzsuzska
 
 


Szerencsés Zsuzska! :D De ez a normális!

Kép
szilzi
 
 


Nem, a fiúknak nem mondom el, csak ha összejönne. Mert egyrész nem akarom előre elmondani nekik, másrészt mert akkor elmondanák az exemnek meg az exanyósnak és állandóan azon csámcsognának,hogy minek nekem már ebben a korban gyerek,meg hogy na, mikor sikerül már? Tesztek egyáltalán valamit érte?
flóra 11
 
 


"Még azt is,hogy pedig a Flóriánnal babát is terveztünk, de nem lehet sajna." - mit negatívoskodsz már, a fene vigye? Tessék felemelni a fejed és tovább menni! Flóra, téged is ráncba kell szednünk, úgy látom! Kapsz egy macikát, hátha jobb lesz a hozzáállásod: Kép

KépKép
benó
 
 


És mit tudnak a fiaid, kikkel fórumozol?

Kép
szilzi
 
 


Tényleg, nekem le sem esett, ez a nem lehet! Flóra :evil: :evil:

Kép
szilzi
 
 


Tényleg, kikkel írogatsz? :?:

KépKép
benó
 
 


Néha még úgy érzem mintha álmodnék!!!!!!
Sosem hittem volna hogy ennyire lehetek boldog!
Az hogy a műtét után G. végig ott volt velem és fogta a kezem, este kezdett tisztulni az agyam 8 körül amikor megkérdeztem, te szegény nem ettél semmit nem ittál semmit még pisilni se volt végig ott volt mellettem.Hihetetlen.
És mosolygott és megjegyezte hogy óráról órára jobban nézek ki!
Itthon is, ahogy segitett felkelni, ahogy elkisért a wcbe, ahogy segített mosdatni.

Kép
muzsuzska
 
 


Hát, tényleg szerencséd van ezzel a fiúval, de neki is veled. :D

KépKép
benó
 
 


Zsuzska, olyan jó ilyet olvasni. Nem hiszem, hogy sok ilyen kapcsolat van. Egy csoda!

Kép
szilzi
 
 


Flóra olyan nincs hogy nem lehet!
Lehet hogy át kellene fúvatni a ciszta után a petevezetékeidet!

Kép
muzsuzska
 
 


Ez a wc-s dolog nekem akkor se tetszik. Remélem, nem kerülök olyan helyzetbe, hogy a Gyurikának el kelljen kísérnie, ráültetni, megvárni stb.

KépKép
benó
 
 


El kell búcsúznom tőletek lassan. Még küldök alvós képeket.

KépKép
benó
 
 


Hát Benó! :lol: ezzal a wc-s üggyel én is így vagyok! Megint témánál vagyunk. Flóra?

Kép
szilzi
 
 


Jaj,már megint telefonom volt. Most mit akartam írni? :evil:
flóra 11
 
 


Benó ezt a helyzet hozza! És akkor és ott nincs erőd szégyenkezni!
Akkor te apás szülést se szeretnél mert hú az milyen!?

Kép
muzsuzska
 
 


Lassan vacsorát kell adnom a férjemnek, nem tudom jövök e még ma.
Puszi Nektek

Kép
szilzi
 
 


Szia Benó és Szilvi!

Kép
muzsuzska
 
 


Reggel csinálok fizurát és picit kifestem magam orvos előtt, ne legyen zombi kinézetem!

Kép
muzsuzska
 
 


Ja, hát a fiúk aztán ám rá sem rántanak,hogy kikkel irogatok. Azt tudják,hogy fórumozok. Annak idején az nlc-n kezdtem, tehát nem volt feltűnő. Csak jót mosolyogtak rajtam,hogy én is fórumozok. És mondták,hogy ugye anyuka, milyen jó dolog az? Mert ugye ők is fórumoznak,de én sem kérdem,hogy kikkel,miről.
flóra 11
 
 


Egyszer az egyik fiam látta,hogy babanet. Kérdezte,hogy miért itt. Hát mondtam, hogy mert az nlc tönkrement, amit tudott is,mert hallotta, hogy állandóan hangosan szidtam,mérgelődtem. És mondtam, hogy egyik lány itt ajánlotta,aztán átjöttünk ide.
flóra 11
 
 


Flóra lassan én is megyek mert vízszintesbe kell terüljek !

Kép
muzsuzska
 
 


Kép Kép Kép

KépKép
benó
 
 


Oké, Zsuzska.Természetesen,csakpihenj. Legalább végre visszaolvasokaztán megyek porszívózni,meg takarítani.
flóra 11
 
 


Hűvős van, felöltözök és betakarózok!

Kép
muzsuzska
 
 


Szia Drága és amint tudsz jelentkezz a doki után!

Kép
muzsuzska
 
 


Ilyen korán lekopik mindenki? Lányok,Tudom Évi elfoglalt, de mi van Bettivel?
flóra 11
 
 


Kép

Kép
muzsuzska
 
 


Délben megyek dokihoz. Aztán picit jövök,de délután megint tanfolyam. Úr Isten! Nem csináltam meg a házimat! Ajjaj!
flóra 11
 
 


Mindenkinek,aki aludni tér:


Kép
flóra 11
 
 


Tanfolyam után pedig még szülői szövetség gyűlés is lesz. Csak késő este jövök haza.
flóra 11
 
 


Visszaolvastalak benneteket. Hát a vécésügyhöz múltkor nem szóltam hozzá. De szerintem ez teljesen normális dolog. Én is megtenném a páromért és tudom,hogy ő is értem és nem szégyenkeznénk. A balesetünk után én nem tudtam egyedül járni meg törődni magammal. A páromat mikor oda engedték hozzám, ő volt, aki öltöztetett, takargatott, felmelegített. Végig velem maradt, hozzámbújt,ölelgetett. Ez melegített fel, a szeretete. És aztán mikor vécére kellett mennem,ő volt,aki elkísért és megvárt az ajtó előtt,meg visszakísért.Vannak helyzetek,amikor egyedül nem megy.
flóra 11
 
 


Nos,ez számomrólis a végszó,mert megjött az én drágám is. Megyek őt összepuszilgatni. Kép

Később mégjövök.
flóra 11
 
 


Jó reggelt mindenkinek...

Sikerült vagy 5 órát aludnom, a többi csak forgolódás volt....:(
Úgy érzem magam, mint akin átment az úthenger...:(

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Kép

KépKép
benó
 
 


Szia, Tancsu! :D Kép nem hagyott aludni?

KépKép
benó
 
 


Zsuzska:csak óvatosan a terheléssel, amig lehet maradj táppénzen...

Benó:köszike a receptet és a tigrincses képet....

Flóra:szoritok hogy a dokinál minden jól alakuljon...

Szilzi:nagyon jók a képek amiket Benó küldött...

Zsuzska :ez rád is vonatkozik, szerintem semmi baj azokkal a képekkel....

Betthee és Évi tényleg jól eltüntek....

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Sok sikert mindenkinek a mai naphoz!
Flóra, orvos után próbálj jönni hozzánk a hírrel!
Zsuzsi, fájdalommentes varratszedést és jó híreket kívánunk!
Megyek mindjárt én is, csak gondoltam, köszöntöm a kolitársaimat!
De ilyen még nem volt, hogy Tancsuval pont együtt lettünk volna itt reggel! Kép

KépKép
benó
 
 


Szia, Tancsu, próbálj azért napközben aludni a kis lurkótól. :D Mennem kell. Puszi

KépKép
benó
 
 


A héten mennem kell reklamálni a munkahelyemre is...

22 ezerrel kaptam kevesebb táppénzt....mintha nem lenne igy is elég bajom, még rohangáljak is ...:(

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Cupp Benó

Szép napot neked...:)

Sajna nem lesz időm ma aludni napközben, mert délelőt itthon van dolgom, fél2-re torna, aztán posta, gyógyszertár, bolt, stb.....

Sürü napom lesz ma...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Még tavaly októberben igényeltem egészségpénztárhoz bankkártyát.Azóta semmi, kaptam egy levelet, hogy csatlakozott másik csoporthoz , igy újra kell igényelni.Most hogy megvolt a névváltozásom, bementem bejelenteni és már az új néven igényeltem újra kártyát.
Tegnap kaptam meg a levelet, bocsi hogy ennyire sok időbe telt, stb......,.na és hogy küldték ki???
Természetesen a régi nevemre amit igy nem tudok használni, mert nem stimmelnek az adatok.....
Szerdán mehetek be megint.......komolyan mondom nem normálisak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?