Új privát üzeneted érkezett!

Igen Benó. én igényt tartok rá, persze, ha nem leszek terhes. :lol: :lol: Akkor kinek adjuk? :lol: :lol: Gyurika nem ellenzi már?

Kép
szilzi
 
 


Nem ellenzi. :)
Laptető!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Na, mesélj, mit kukacoskodik az anyóspajti? :wink:

KépKép
benó
 
 


A hiba: miután délután megvendégeltünk mindenkit, utána esküvőn kivoltak traktálva, éjféli büfé, sütemény csomagolás stb, állítólag nem tudtak az Ő barátai reggelizni, mert nem maradt annyi az esti sültekből. És kitalálta, hogy az étterem lenyúlta a húsokat :shock: Érdekes, a többiek mind tudtak enni. De bocsássa meg a világ. Azt, hogy egyáltalán eljöttek, azt is nekünk kellet volna fizetni????? :evil: :evil: :evil: :evil:

Kép
szilzi
 
 

 
 

Tehát te arra gondolsz, hogy ha eljöttek, ehettek volna a maguk kontójára is reggelit, jól értem? Ha már du., este, éjszaka ehettek, plusz süticsomagolás. Jól értem, ugye?

KépKép
benó
 
 


Benó, nem csatoltad a képeket :(

Kép
szilzi
 
 


Szilvi a párod mit szól mindehez? Védi a mamát?

Kép
muzsuzska
 
 


Igen, mert mi annyit mondtunk mindenkinek, hogy ha maradnak sültek, abból lehet csipegetni, különben 1.300.- a reggeli. De kérem, a szobát is mi fizettük! És persze senki más nem panaszkodott!

Kép
szilzi
 
 


Bocsánat, már annyiszor próbáltam, és mire feltölti, utána meg nem tudja elmenteni, akkor kiszedek belőle képeket stb., bénázás megy ezerrel. Egyszerre csak kettőt küldök inkább el.
Na, gyerünk, elő az elásott sérelmekkel! :evil: :evil:

KépKép
benó
 
 


Zsuzska, én nem várom el, hogy összevesszen az anyjával. Nem védi, de végig hallgatja és utána elfelejti. Az a baj, hogy én viszont felhergelem magam! :( Még sokat kell tanulnom, hogy kitudjunk jönni!

Kép
szilzi
 
 


Barátom! :shock: :shock: :shock: Pont mondtuk is a Gyurikával, hogy biztosan mindenki maga oldja meg a szállását, ott alszik, ahol tud, mert hát, ugye, az nagyon nagy macera meg sok pénz, természetesen! Ezt nem gondoltam volna. Tyű, és még reggeli is. Hát, ez tényleg követelődzés a javából. Kisujjadat nyújtod és az egész kezed kell-szindróma. :evil:

KépKép
benó
 
 


Derűsebb téma! Ma megcsináltam egy joghurt tortát, aminek a receptjét egy kolléganőmtől kaptam. Isteni finom lett! :D

Kép
szilzi
 
 


Megértelek, Szilzi. :( Nem jó a kettő között lenni, és megértem azt is, ha felhergeled magad. Viszont arra gondolj, hogy neked van igazad, és biztos vagy a saját véleményedben. Ez nagyon fontos. :D Hogy szilárd lábakon állj. Akkor nem tudnak támadni. :D Tudod, az erős diófát se dönti ki egykönnyen a szél. :D :D :D

Viszont mondok egy jót: a szálláshelyünkön, Balatonfüreden, tőlünk tudták meg a szállásadóék, hogy férjhez mentél. Kérdezték: a H. Pali lánya? Mondtuk, igen. Aztán jót röhögtünk, hogy úgy mondtuk ezt, mintha mindenkit ismernénk arrafelé. :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Hú, akkor azt tessék ide nekünk leírni. Nekem még olyan süti nem sikerült, amiben joghurt meg ilyenek voltak, mert mindegyik folyott, mint állat.

KépKép
benó
 
 


Szerintem én az életben nem fogok neki megfeleni, mert ráadásul én ugye nem megyek az Attilával haza. De azt nem fogja fel, hogy én dolgozom egy cégnek és nem a magam ura vagyok! :evil: De két hét múlva elmegyek, már előre félek! :(

Kép
szilzi
 
 


Sziasztok lányok!
flóra 11
 
 


Hú,már megint mennyit kell visszaolvasnom. Nem győzöm ma követni. Egész nap állandóan valami dolgom van,meg jönnek mennek a vendégek,egy rakás telefon meg miegyéb. Már elegem van lassan a mai napból.És persze a saját munkámmal sehol sem vagyok.
flóra 11
 
 


Mikor mentek Füredre? Tudod, csak így, Füredre. :D Az én szüleim is Füreden laknak, csak ők Dunafüreden, az Szhb. része. :D

Szia, Flóra! Kép

KépKép
benó
 
 


Joghurt torta

fél liter natúr joghurt, 1 zacskó habtejszín, 10 evőkanál kristály cukor(ki hogy szereti), én tettem bele kétzacskó vaníliáscukrot, egy csomag Horváth Rozi féle zselatin (állítólag másik nem jó), gyümölcs (én egy 300 g-os eredei pirosgyümit tettem bele)

A joghurtot, a zselatint és a cukrot összekevered, felmelegíted, de nem szabad forralni! Kihülés után belekevered a tejszínt majd utána a gyümölcsöket. Utána kivizezett tálba öntöm, és be a hűtőbe. Egy-két órát jó ha áll, megdermed kifordítod és kész! Isteni! :D

Kép
szilzi
 
 


Füredre szombat este munka után megyünk, szerdáig lennt vagyunk, de dolgoznom kell apunál. Illetve nem kell, de mondtam, hogy menjen nyugodtan horgászni mert ott leszek :)

Kép
szilzi
 
 


Biztos nem könnyű ez a helyzet, elhiszem.
Idővel szerintem meg fogod tanulni, hogyan tudnál könnyíteni azért az életeden, kitapasztalod a dolgokat. Én biztos vagyok benne, hogy normálisan látod az életet, stabil értékrended van, ehhez ragaszkodj is, mégpedig úgy próbáld meg, hogy se a férjeddel ne vessz össze, se az anyóssal. Viszont, ha kell, védd meg magad. Én is ezt csinálom a suliban.

KépKép
benó
 
 


Benó, nincs fotooooo :(

Kép
szilzi
 
 


Már van :D

Kép
szilzi
 
 


Na, hát akkor szombat este találkozhatnánk. :?:
A receptedet berakom a receptes topicba.

KépKép
benó
 
 


Jaj, toiteket nem lehet követni. Kicsit visszaolvastam,azóta megint regényt írtatok. No, nem baj,csak írjatok,én majd olvasok. :D
flóra 11
 
 


Olyan aranyos vagy! És milyen jó, hogy ott voltál! És igenis szép vagy, nem tudom mi a bajod magaddal!

Kép
szilzi
 
 


A tízperces fánkomat már olvastad, azt is tessék kipróbálni! :D

Kép
szilzi
 
 


Tancsu, milyen emberek vannak! Odaráncigálnak benneteket, hogy sürgős, aztán meg kiderül,hogy pont nem, hanem visszalépnek. Szerintem találtakolyan vevőt,aki többet fizet. De ne is törődj velük. Keressetek másik lakást. Szerintem találtok szebbet is. Itt biztos ne maradj.
flóra 11
 
 


Szombaton csak este nyolckor indulunk, mert én dolgozom. Akkor már késő lesz :( De még agyalok, jó?

Kép
szilzi
 
 


Szilzi:Kép

KépKép
benó
 
 


Nekünk nem késő semmi. No para. :D

KépKép
benó
 
 


Zsuzsi,szigorúan otthon maradsz és épülsz! Megértetted? Rá se ránts, hogy a diri idegbajt kap-e vagy sem. Az az ő baja. Mindenki foglalkozzon a saját dolgaival. Neked az a fontos,hogy 100%-osan felépülj,mert csak egészséges anyukába költözhet be egy baba. Tehát Te most ezzel törődj. :D
flóra 11
 
 


A kislányok kirándulására készítettem sütit, marhára nem sikerült, de aranyosak voltak, azért ettek belőle. Az íze jó volt (ronda és finom). :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Zsuzsi, mindenhol nagyon szép és szimpi vagy, ne izgulj már.
flóra 11
 
 


Itt volt az apu,sokat beszéltünk. többek közt arról, hogy nem tudjuk,mi van az anyuval. Mikor elment pár perc múlva hívott az anyu telefonon.
flóra 11
 
 


Flóra, nagyon jól beszélsz. Kép

KépKép
benó
 
 


Te Benó! Ha most nem tudjuk összehozni, mit szólnál hozzá, ha egyszer én elmennék vonattal délelőtt, délután meg vissza!???

Kép
szilzi
 
 


Hát ráncba kell szednünk a Zsuzsit. Erre vagyunk itt mi. :D
flóra 11
 
 


És mit akart anyukád?

Kép
szilzi
 
 


Benó a receptedet eltettem. Okvetlen ki fogom próbálni.
flóra 11
 
 


Ja és nagyon-nagyon szépen köszike a Micimacit. :D :D :D
flóra 11
 
 


Ja, és boldog névnapot Norbinak! Bocsi, ha ez is csúnya lesz, nem direkt van, tudod. Kép

KépKép
benó
 
 


Boccs a cégtől hívtak, élvezem ezt a cirkuszt ami most van!
Dehogy megyek vissza, most kihasználom hogy egy évig szabit se kaptam!!!!!!!!!!Havi 60óra túlóra meg a nagy hajtás.

Kép
muzsuzska
 
 


Hát közölte velem,hogy már vett lakást. Aztán mondta, hogy egyik napo leülhetnénk valahol beszélgetni. Mondtam, hogy hétfőn nem tudok,de aztán már bármelyik nap. Erre ő, hogy kedden már megy el, nem ér rá,de majd felhív. Tehát megint olyan nesze semmi, fogd meg jól.
flóra 11
 
 


Végre kipihenem magam és rádiózni fogok, amint a sebek begyógyúlnak! :D :D :D

Kép
muzsuzska
 
 


Sajnálom Flóra, én úgy örülnék ha javulna a viszony köztetek!

Kép
szilzi
 
 


Szilzi, az anyós,mindig anyós marad és mindig kukacoskodni fog,mert ugye elvetted a szeme fényét,afiacskáját. Mindig a hibát fogja benned keresni.
flóra 11
 
 


Szilvi! Neked kell megtanulni uralkodni magadon és nem hagyni hogy a mama felhúzzon, én mielőtt elindultam azz ex anyósómhoz előtte bekaptam egy nyugtatót és utána is majd bediliztem!

Kép
muzsuzska
 
 


Ja, Szilzi,látod,én duplán meg vagyok áldva. Nekem nem "csak"az anyósom hülye. :D
flóra 11
 
 


Rendben. Hova lettél, Zsuzsi? Ráncba fogunk szedni, hallod-e, te tavaly is boldogan mosolygós! :lol: :lol: :lol: És lesz egy ilyened, és nem dolgozol, le vannak tojva: Kép
Mindegy, mikor jössz, Szilzi. Csak minél hamarabb. :lol: Kép

KépKép
benó
 
 


Ez az Zsuzska! Ez a helyes hozzáállás. Kellis a rádiózás. Attól pikk-pakk meggyógyulsz. Persze a sebek gyógyulása után, ahogy írtad. :D
flóra 11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?