Új privát üzeneted érkezett!

Hú, túlélted a képet!

Kép
muzsuzska
 
 


Remélem semmi gond nincs apuddal, csak Ildikó hiánya van!

Kép
muzsuzska
 
 


Zsuzsi, miket gondolsz rólam. Méghogy látni sem bírlak. Dehogy! Nagyon örülök,hogy tudok veled beszélgetni. Elvégre sorstársak vagyunk vagy mi,nem?

Csak telefonáltam,bocs.
flóra 11
 
 

 
 

A képig még nem is jutottam el. De meg fogom nézni,okvetlen.
flóra 11
 
 


Viszket a hasam vagy mosni kéne vagy gyógyul!

Kép

Kép
muzsuzska
 
 


Ne nézd meg!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Tudod,szernecsére az apuval nincs baj, de van elég baj a családban, van mit megbeszélni. De végül mondtam neki,hogy jöjjön inkább el, mert még sok mindent meg kellene beszélnünkés ez nem telefontéma.Meg úgyis névnapja volt az unokájának,tehát jöjjön nyugodtan.
flóra 11
 
 


Megnézem mi lett a mosásból addig olvass vissza!

Kép
muzsuzska
 
 


Szerintem gyógyul. De ne vakard. Csak óvatosan simizd.
flóra 11
 
 


na a háóingek tiszták, de van kék foltos és sárga foltos bugyi a fertőtlenítőktől! Leáztattam őket!

Kép
muzsuzska
 
 


Zsuzsi, zsinórban neked vannak a laptetőid. Észrevetted? Én most figyeltem,mert keresem azt az oldalt,ahol leírtad az élettörténetedet. Úgy emlékeztem,hogy a 137, de nem az. Keresem tovább.
flóra 11
 
 


Ezek szerint ma van a fiad névnapja!

Sok boldogságot kívánok neki!

Kép

Kép
muzsuzska
 
 


Mit szeretnél tudni?

Kép
muzsuzska
 
 


megyek pihizni mert nem tudok tovább ülni!!!! Később jövök! Puszi!

Kép
muzsuzska
 
 


Pihenj csak Zsuzsi. Nekem közben beállítottak a keresztgyerekeim,meg valamit készítenem is kell,mert jön az apu.

Köszönöm a gratulációt. Pénteken volt névnapja, Norbert.
flóra 11
 
 


Hazamegyek, és jövök hozzátok rögvest.
Köszönöm az átkot. Azon a képen nagyon szép vagy, Zsuzsi, nekem nagyon tetszel. Bocsánat, ha megbántottalak. Arra gondoltam, milyen hülye vagyok, hogy nem küldtem el a képet a többieknek, hiszen azon milyen jól nézel ki. Ezek szerint azért vagyok hülye, mert elküldtem. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Bocsi. Majd visszaadhatod. :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Balatonfüredi képek:
Lóczy-barlang Kép

További kirándulás, látképpel:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Vannak még nagyon szép képek, de azokon, sajnos, mi is rajta vagyunk. Legalább így a Szilzi is látja, milyen volt a táj az esküvő időpontjában a város másik részén. :wink:

KépKép
benó
 
 


A fényképezkedés időpontjában, nem az esküvő időpontjában.

KépKép
benó
 
 


Sziasztok

Sajnos én elég rossz hirekkel jöttem...:(

Voltunk egyeztetni a lakást és a vége nagy pofáraesés és hidegzuhany lett...
Visszaléptek az eladástól, mert nem tudnak egyenlőre hitelt felvenni....

Órák óta bőgök, hogy itt fogok megrohadni ebben a szobában...:(:(:(:(:(

Azt hiszem elvonulok nyalogatni a sebeimet......bár most legszivesebben lefeküdnék és soha többé nem kelnék fel az ágyból....azzal együtt földelnének el vagy 30 év múlva...:(

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Ó, szegény Tancsu!!!! Rohadt élet!!! Nagyon sajnálom..... Nem fogsz ott megrohadni, abban a szobában! Hidd el, minden jóra fog fordulni. Nem szabad feladnod, erősnek kell lenned, a Gergő kedvéért! Anyukája ne roppanjon össze!

KépKép
benó
 
 


Benó!!!!
Nem nyellek le egészben,de megkérdezhettél volna!

Tancsu, csak tudnak hitelt szerezni ha akrnak és akkor mehet az üzlet. Ha mégsem akkor rengeteg eladó lakás van még csak körül kell nézni!!!!!!!!!!!

n Ne tessék Gergőt szomorítani!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Oké, igazad van, bocsi. :oops:
Hogy vagy egyébként? Nem fáj már annyira a hasad?

KépKép
benó
 
 


Akkorát szundíztam, egyre jobban megy a felkelés , lefekvés.

Kép
muzsuzska
 
 


De én semmiből se tanulok :oops: : most küldtem nektek képeket Szilziről is, lehet, hogy ő is bánni fogja, most már mindegy. Nézd azért meg őket. Szép nagyon. :D

KépKép
benó
 
 


A meggyötört belek és hasfal és a vágások fájnak, azonkívűl szép kék a hasam, gondolom kapott eleget.

Kép
muzsuzska
 
 


Örülök, hogy jól tudsz aludni ilyen sok kínzás ellenére is.
Már ehetsz rendesen, ugye?

KépKép
benó
 
 


Sziasztok!
Tancsu, nagyon sajnálom! A fen vigye el őket! Csak a Gergőre gondolj! Remélem minden megoldódik. Biztos találtok más lakást, lehet, hogy ennél sokkal jobbat!

Zsuzska, örülök, hogy jobban vagy! És a képek tényleg jók rólad! :wink: Én örülök, hogy láttalak Királyfival együtt! :D

Flóra, mikor mész holnap orvoshoz? Csak rádiózzatok, ha attól a ciszta szétpukkadhat! :wink:

Benó, köszi a képeket! :D +a mensi leírást. Lehet, hogy buta vagyok, de ezt én nem tudtam! Elkezde a clost... valamit? Vagy Gyurika nagyon tiltakozik?

Kép
szilzi
 
 


Meddig fogsz otthon maradni kb.?

KépKép
benó
 
 


Viszket!

Kép
muzsuzska
 
 


Szia Szilvi!
Semiféle puffasztó dolgot nem ehetek, éhes még nem igazán vagyok mert állandó feszülés figyelmeztet ha nem akarok sírni a fájdalomtól nem kell zabálni!

Kép
muzsuzska
 
 


Amedig kiir a doki addig, a munkahelyemen káosz van, kolléganőm gyorsan felmondott ne keljen túlóráznia.
Ha visszamegyek akkor 12 órás túlórák, azt meg nem tudom még csinálni, másrészt por és vegyszer van.

Kép
muzsuzska
 
 


Szia, Szilzi! :D
Örülök, hogy nem bánod a képeket! :D
A Clostylbegytet a ciklus 5. napján kell elkezdenem, úgyhogy meg kell várnom először, hogy megjöjjön. Még van vagy 1-2 vagy 6 napom, attól függ, mikor akar megjönni. :wink:
Én se tudtam pontosan ezt a mensi-dolgot, értelmeztem magamnak, és így már oké. Ezt adtam neked tovább. :D

KépKép
benó
 
 


Benó, én köszönöm a képeket, a többiek, már unhatják picit! Nekem elküldhetnéd végre azokat is, amin mi ketten vagyunk!

Kép
szilzi
 
 


Azok a képek tavaly készültek, azóta kisimultam, megnyugodtam (fiatalodtam)

Kép
muzsuzska
 
 


Úristen, 12 órás túlórák a műtét után?
És felmondott a kolléganő? Akkor most ki dolgozik? Vagy mi történik?
Mi lesz?

KépKép
benó
 
 


Closty- rendszerint ikerterhesség 2és 3 as, de nem ritka a négyes iker se!

Kép
muzsuzska
 
 


Akibe belekarolok, az az én apukám!!!! :D

Kép
szilzi
 
 


Zsuzsi, ezek szerint nem ugyanúgy látunk, szerintem nagyon jól nézel ki a tavalyi képen is. Sima vagy ott is. Na, jó, oké, ha magadnak nem tetszel, akkor nem tetszel.

KépKép
benó
 
 


Nem tudom Benó de ha visszamegyek le fognak hajtani, azt meg nem tudom vállalni még. 5 emberből 2 ember maradt!
A főnőkőm állítólag az elmebaj határán van, az igazgató rögvest kiadta hogy vegyenek fel embert, de 2-3 hónap a betanulás!

Kép
muzsuzska
 
 


Szerintem is jó az a kép Zsuzska! Mosolyogsz, boldog vagy!

Kép
szilzi
 
 


Azzal átkoztál meg, engem, ha jól emlékszem :lol: , hogy legyenek 3-as fiúikreim! A sors keze meg a tiéd, mi? :lol:
Jó, hogy így szeretitek egymást a családdal. És tényleg, mi van az anyóssal, Szilzi? :roll:

KépKép
benó
 
 


Szilvi ezt én kérdeztem már, de nem válaszoltál, mertem gondolni!

Kép
muzsuzska
 
 


Ez borzasztó, ez a munkahelyi helyzet! :shock:
Az a nő mondott fel, aki ott lakik a közeletekben? Akivel jóban voltál/vagy?

KépKép
benó
 
 


Zsuzska, most mondta a párom, hogy divx playert kell letölteni. A divx.com-ról letudod tölteni, majd telepíteni és akkor megtutod nézni a videót.

Kép
szilzi
 
 


Benó én megátkoztalak , szeded majd a bogyót és csak várni kell!

Kép
muzsuzska
 
 


Zsuzska, most olvastam csak! Nehogy visszamenj dolgozni! Pihenj, míg az újak betanulnak. Mag a vegyszerek sem tesznek jót, úgyhogy gyorsan gondoskodjatok egy picurról! :)

Kép
szilzi
 
 


Ha addig nem leszek terhes... Ezt se felejtsük ki a számításból... :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Akkor viszont a Szilzinek adom, abban állapodtunk meg. :D

KépKép
benó
 
 


Ma jött vissza a párom és képzeljétek, még kenyeret is küldött a drága mama. Négy körül ért haza, nem tudom mit gondoltak, hogy én ezalatt a két nap alatt éheztem? Ok, lehet, hogy nem főzök minden nap, de azért éhen nem halunk. Emellett, persze, hogy talált hibát az eskübőbe. :evil: A "legkekecebb" rokonom is áradozik róla, hogy milyen jó volt, de Ő, hát persze, hogy talált hibát. Szerintem ezért keresett a múltkor, hisz az, hogy mi van velem azóta sem érdekli! :evil:

Kép
szilzi
 
 


Mi az a hiba? :roll:

KépKép
benó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?