Új privát üzeneted érkezett!

Mosom a véres motyókat, persze nem úgy ahogy anyukám mondta. Bele a gépbe, dupla mosópor!

Kép
muzsuzska
 
 


Hall engem valaki??????????

Kép
muzsuzska
 
 


Itt vagyok Zsuzsi!
flóra 11
 
 

 
 

Bocsika, de párom ebéd után eldőlt, én meg a gép előtt kötöttem ki. Egy mondat erejéig,mert közben bekapcsolódott a rádiónk. :D
flóra 11
 
 


De már itt vagyok. Hallgatlak Zsuzsi és nagyon örülök, hogy jobban is vagy már kicsit. Meglátod, hamar felépülsz. Te már jó úton vagy. Én még sehol.
flóra 11
 
 


Rádió..............

Kép

Kép
muzsuzska
 
 


Remélem Te egyszerűbben megúszod!

Kép
muzsuzska
 
 


Azért iszonyat, hogy mennyit kell szenvednem!

Kép
muzsuzska
 
 


Én is régi felhasználó vagyok!

Kép
muzsuzska
 
 


Benó ilyeneket ír,hogy én leszek Tancsu után a következő. Hát arra aztán várhatok! Ki tudja,mikorra tűnik el a nyavalyás cisztám. Addig meg nincs se pé-m,se ovulációm. Nem hogy baba. De azért bárcsak igazad lenne Benó. Én nagyon sürgetném a dolgot. :?
flóra 11
 
 


Most faltam fel egy tábla csokit, jó esett!

Kép
muzsuzska
 
 


Nekem van egy átjárható vezetékem már csak egy pete kéne ami lekerülne!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Egyetlen reményem,hogy kipukkad magától.Remélem nem régebbi keletű a dolog. Habár már ebben sem vagyok biztos,mert ősszelis volt már,hogy két hónapig nem volt menzim. Akkor azt hittem a stressz miatt. De ki tudja.
flóra 11
 
 


nem vérzek nagyon épp hogy, lehet hogy ez még nem is rendes piri. Ki tudja!

Kép
muzsuzska
 
 


Sajnos én tisztában vagyok vele hogy ez a kőszerű tünemény elég régóta lehetett bennem!

Kép
muzsuzska
 
 


Zsuzsi,gyorsan meggyógyulsz és még annyit rádiózhattok! Csak türelem. Tudod,türelem,rózsát terem. :D
flóra 11
 
 


Várhattam volna ,hogy kipukkad! Pedig rádióztunk rendessen! :D

Kép
muzsuzska
 
 


Igen, ha kőszerű volt,akkor biztos. Nem tudom,mennyi idő kell hozzá, hogy kőszerű legyen. Szerinted ha nekem ősz óta van esetleg,még kipukkadhat?
flóra 11
 
 


Holnap reggel megyek a kórházba, nem tudom ki szedi -e a varratokat, előszőr is táppénzre vesz.

Kép
muzsuzska
 
 


A rádiózás szerinted segít kipukkasztani? Gondolom,hogy igen,hiszen hallottam már olyanról,hogy orgazmus közben lett valakinek tüszőrepedése.
flóra 11
 
 


Őszíntén? Nem hiszem, de reménykedjünk!

Kép
muzsuzska
 
 


Én is ezt olvastam, hogy egy fergeteges rádiószótól kipukkanhat, ha folyadékos. Kiváncsi vagyok mit fog a szövettan mondani a motyómra!

Kép
muzsuzska
 
 


De mindenre kiváncsi vagyok! Visszaáll- e piri normálissan.? Hormonjaim müködnek e? Létrejön e terhesség spontán? Mennyi esélyem van hogy nem vetélek el???? Sorolhatnám.........de jó orvosom lett és mindent meg tud nézni szépen sorjában, közben terem a rózsa!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Flóra elmentél megint rádiózni????????????

Kép
muzsuzska
 
 


Megnézi,milyen állapotban vannak a varrataid szerintemés azután dönt.Mindenesetre maradj nyugodtan otthon. Nem minden a pénz. Elsősorban meg kell gyógyulnod, fel kellerősítened a szervezetedet. Aztán légy nyugodt,hogy a pete is talál utat és a katonák is leküzdenek minden akadályt.

Én azt olvastam, hogy ciszta eltávolítása után nagyon gyorsan teherbe kell esni,ha akarunk,nehogy megint kiújuljon.

Holnap kérdezd meg, hogy meddig kell böjtölnöd,mikor szabad az út a rádióhozés mikor a babához.
flóra 11
 
 


Gondolom amint begyógyúl a hasam és nem dől a vér belőlem!

Kép
muzsuzska
 
 


Dehogy! Itt vagyok. Mostanában örülök ha egyszer be tudja a párom kapcsolni a rádiót. Nagyon fáradt állandóan. Néha bekapcsolja, aztán közben elmegy a vétel..... :(
flóra 11
 
 


Mekkora csoda lenne ha sikerülne! Szerintem 20 év után még cirkuszban is mutogatnának, mint örök meddőt akivel csodatörtént!
Na akkor kapna a régi dokim a pofájára!

Kép
muzsuzska
 
 


Holnapén is dokizom.Remélem holnap már rátérünk a tárgyra, hogy mi a fene legyen a cisztámmal.
flóra 11
 
 


Flóra, ha meg kipiheni magát akkor meg majd rá fogsz szólni hogy kapcsolja már ki a rádiót! :D

Kép
muzsuzska
 
 


Mikor mész???????

Kép
muzsuzska
 
 


Pedig szerintem neked egyedül ez a ciszta volt a problémád,ami olyan régen ott volt,hogy kőszerű daganat lett belőle. Ha időben észreveszik, szerintem még ki tudták volna pukkasztani neked és nem kellett volna 20 évet így leélned.
flóra 11
 
 


Én is ebben remémykedem.

Kép
muzsuzska
 
 


de sajnos van myómám is amit már nem tudott kiszedni, hajlamom van rá. Gyorsan kéne szülni és útána bánná a fene ha kiveszik a méhem!

Kép
muzsuzska
 
 


Hú, Zsuzsi! De jó lenne! Dehogy szólok rá! Engem nem zavar a rádió, szólhat egész nap. Volt már nálunk ilyen. A balesetünk után itthon voltunk mind a ketten jópár hétig. Hát mikor már jobban voltunk, bizony szólt a rádió. Akkor írtam is a többieknek,hogy mézesheteinket éljük. Na de akkor mind a ketten ki voltunk pihenve.
flóra 11
 
 


Amennyit én orvoshoz jártam! Ennek a vaksinak kellett volna látnia mindent! Kb fél évente uh-voltam, lát cisztát, nem lát cisztát!
A méhenkívűlit se látta, azt mondta hisztizek, más doki volt bent uh-on az vette észre, 10 perc múlva a műtőben voltam.Kb 16 hetes magzat volt élt és mozgott.Mindenki a csodámra járt. 3hónapig jártam a doki nyakára hogy rohadt nagy fájdalmam van! Sok minden jár a fejemben, ha akkor váltok dokit akkor most nem lenne Királyfim ! Szerintem a sors akarta így!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


végül is semmit se bánok, talpra tudtam állni amikor kellett, váltani tudtam amikor kellett,

Megnézted az imailedet? mit küldött a Benó!

Kép
muzsuzska
 
 


Bocsi Zsuzsi, itt vagyok, csak közben telefonált az apu.
flóra 11
 
 


Olvastad ,hogy megfenyegettem a Benót???????????

Kép
muzsuzska
 
 


Az én ronda képemet küldözgeti szét!!!!!!!!!! Benó!!!!!!!! Meglakolsz ezért!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Tegnap milliószor nézetm, tegnap nem jött semmi. Ma még nem néztem,de máris megnézem.
flóra 11
 
 


El is " rohanok" pisilni mérgemben!!!!!!!Benó!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Na orvosi látlelet Zsuzska módra: Szerintem ez piri mert méhnyálkadarabok vannak a papíron törlés után!

Kép
muzsuzska
 
 


Remélem nem vagyok nagyon undórító, hogy mindent leírok!

Kép
muzsuzska
 
 


Flóra már látni se bírsz??????????

Kép
muzsuzska
 
 


na én elmegyek szundízni egyet-kettőt! Fáj a pocim picit!

Kép
muzsuzska
 
 


Azt hiszem Flóra meglátott frászt kapott és nem jön többé!




Benóóóóóóóóóóó! olyan fényképet fogsz kapni! Nem illik ijesztgetni a leendő kismamákat!

Kép
muzsuzska
 
 


Kép

Benó megátkozlak 3as fiú ikrekkel!!!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Visszahívott az apu,ez egy kicsit hosszú telefon volt.
flóra 11
 
 


Később jövök!

Kép
muzsuzska
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?