Új privát üzeneted érkezett!

jó reggelt lányok!

úgy néz ki párom el tud menni már holnap a vérvételre :) annak talán megéesz péntekre az eredménye és talán legkésőbb hétfőn meg is kaphatja a gyógyszert.

van esetleg valakinek tapasztalata, hogy ez milyen gyógyszer lehet??
Vendég
 


laptető!!! :) :) remélem szerencsét hoz :) :)

bár eddig még nem jött ez be nálunk, de hátha most :)
Vendég
 


Szilvi!

Én még nem hallottam róla, szerintem érdeklődj más topicokban is, vagy nyiss egy újat a gyógyszer nevével, hátha valakinek a párja már szedte. Mindenesetre jó, hogy egy ilyen gyógyszerrel orvosolható a probléma! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 

 
 

Jajj lányok. iszonyat boldog vagyok ám most.

Vasárnap megyek 4dre mert a symába is a baba expón kint lesz az egyik és tök olcsón. igaz csak 10 perc de sok képet küldenek emilre meg ha dvdre akarod akkor összesen 4000 ft!!!!!!!!!!!!. És így megúszom a belépővel együtt 5500-ból. és nem kell szerdán menjek akkor 12 ezerért. Úgy is megyek a 16 hetesire jövőhét pénteken. Meg utána ugye a genetikaira és utána meg julius 3-án 4dre.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok Lányok!!!

Hát nem is tudom hol kezdjem...
Tegnap hazafelé bementem egy patikába, hogy vegyek egy tesztet, csak hogy legyek már túl rajta, és várhassam, hogy megjön...

Erre... basszus, 2 csík!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D
Nem hiszem el.........................

Lányok, nem is tudom, mit modhatnék...........
Remélem, hogy jó helyen van, és minden rendben lesz... Jövő héten megyek dokihoz..........

Este még jövök!!!

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Amy
szupeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer! nagy-nagy gratula! vigyázz magatokra! :lol: :lol: :lol: :lol:

Vera
majd hozzál a 4dről képeket!!!!!!!!!! :lol:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Amy: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Vera: és akkor most már lehet, hogy megtudod, hogy kiscsaj lesz-e ugye?

Kép
németh
 
 


amy: gratulálok!!! :) :) :)

de azért irígy is vagyok egy kicsit :wink:
Vendég
 


Amy:Gratula!!!Vigyázz magatokra!!! :D :D
Ti mióta is próbálkoztatok?És,hanyadik napon lett +a teszted?

Kép

Kép
syl100
 
 


Amy!!! :D :D Gratula! De akkor most azonnal olvasd vissza a korábbi hozzászólásaidat és nevess egy nagyot rajtuk!! :lol: :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


azt el is felejtettem írni lányok, hogy a párom ma volt vérvételen.
de az eredmény scak két hét múlva lesz :( akkor kell érdeklődnie és visszamennie. úgyhogy elképzelhető, hogy ezt a ciklust is leírhatjuk :(
Vendég
 


Na kinek jött ma meg a rohadék menstruációja? Á gondolom nagyon nehéz kitalálni. Hát természetesen nekem.
Megint kezdem szedni majd a clostit.

Kép
németh
 
 


Sziasztok!!!

Nagyon köszönöm a gratulációkat, igazából még fel sem fogtam ezt az egészet... Annyira hihetetlen....

Syl! én novemberben tettem le a gyógyszert, december óta próbálkozunk "élesben"... tegnap teszteltem, az volt a 38. nap...
Igazából, ha bárki megkérdi az összes eddigi ciklus közül a mostanira mondtam volna azt, hogy na most aztán tuti nem lesz baba....

Nagyon kiborultam, amikor a múltkor megjött, és azt mondtam, hogy nem érdekel, hagyom a fenébe... nem számolgattam, hogy mikor lehet pé, nem néztük, hogy minden másnap legyünk együtt, sőt a hónap elején még valami kis gombám is volt, szóval már az elején leírtam ezt a hónapot... Erre tessék... Hihetetlen....

Jövő héten megyek dokihoz, most már csak az kéne, hogy jó helyen is legyen a Kismanó... Nagyon bízom benne, hogy így lesz... :)

Tabati! Igen, igazad van, és bocsánat a hiszikért... többet nem fordul elő, ígérem...
Szilvi! Azért ne add fel!!! Ha most nem is jön össze, következő hónapban a turbó kiskatonák úgyis beveszik azt a várat!!! :wink:

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Szerintetek jó a vonalzóm??? :)

Én azért úgy gondolom, hogy ha nem bánjátok, én továbbra is jönnék ám Hozzátok!!!

Ugye nem baj???

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Amy!

Gyere, tartsd bennünk a lelket!! :wink:

Amúgy nem azért írtam, hogy olvasd vissza magad, mert hiszti volt, csak azok után látod mi lett belőle? :wink:

Én valahogy egyik hónapról sem tudok lemondani, mert ha még semmi esély sincs, akkor az ilyen pozitív tesztekre gondolok, mint a tied is, hogy reménytelen volt, aztán mégis! Szóval nálam nemhogy utoljára hal meg a remény, de nem is hal meg sosem. :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Kinga!

Én csak annyival vagyok előrébb, hogy már szerencsére múlóban a mensi! Ilyen melegben megőrülök betétet hordani! Tampont meg alig merek, mióta sokáig gombám volt miatta. De persze azért néha kell, ha olyan ruhát veszek fel, amihez csak tangát lehet hordani.

Kép
Kép
tabati
 
 


Amy: Voltak v.milyen tüneteid,ha igen mikortól?

Kinga:Neked most hanyadik napon jött meg?Azt hittem egyszerre vagyunk!Mert én most tartok a 25.cn-en!Ezek szerint te előrébb voltál!Sajnálom a menszit! :cry:

Kép

Kép
syl100
 
 


Tabati!

Azt hiszem ez a jó hozzáállás, és biztosan meg is lesz az eredménye!!!! :wink:

Syl! Tünetek??? hát semmi extra a szokásos mensis tünetek, görcsögetett a hasam, fájtak a melleim, a hét elején már a mellbimbóim is nagyon, de máskor is volt már ilyen, és mensi lett a vége...
Pár napja rá vagyok kattanva a paradicsomra, halomszám eszem, de egészen tegnapig észre se vettem, és nem is tartottam különösnek....
Hát nagyjából enniy tünetem van, ja és piszok fáradékony vagyok, de nemtom, hogy ez most a babóca miatt van, vagy mert eleve is ezer felé szakadok mostanában....
Beszéltem a dokival jövő csütörtkön uh! És kérte, hogy vigyünk pendrive-ot is... a képeknek... :D :D :D

Ígérem, hogy jövök!!! És remélem hamarosan átalakul a topik, és mindenki babás lesz!!!!

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Sziasztok csajok!
Ne hari, hogy ide pofátlankodom. De hamarosan lehet jövök többet, ugyanis ma nem kellene megjönnie. Nagyon fáradékony vagyok és hányingerem is van. Nem tom mi lesz a vége, de hamarosan kiderül. 3. baba lenne.

Amy!
Gratulálok!!!
encike 2
 
 


Sziasztok Lányok!


Elöször is AMY Nagyon Gratulálok a jó hírhez!Ez fantasztikus!!!!!!!!!! :D
Mondtam én hogy mindenki sorra fog kerülni lassan!Sok puszi nektek! :D Remélem jól fogod viselni a továbbiakat! :wink:


Többieknek is mennek a drukkok továbbra is!

Nálam már mintha kicsit enyhülne a rosszullét de csak egy kicsit.Most nem minden nap hányok hanem minden másnap....de nem panaszkodom,kezdetnek nem rossz! :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee!

Olyan ritkán írsz! :( És mi lett a munkahelyeddel?? Olyan kíváncsi vagyok, hogy alakultak a dolgaid, már párszor kérdeztem. Vagy titok? :oops:

Kép
Kép
tabati
 
 


Most megyünk cserit szedni a kertbe! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Lyndee! Nagyon köszönöm!!! :D Olyan ritkán jössz errefelé! Azért lassan csak jobb lesz már... Neked mikor kezdődtek a rosszullétes tünetek?? Kíváncsi vagyok, hogy vajon én megúszom-e... :lol:

Lányok! Merre vagyot??? Sehol senki.... :(

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Amy: reméljük megúszod a hányást, nekem Mátéval kb. a 6-7. hét környékén kezdődött. És nehogy eltűnj!
Tabati: én is kérek cserkót!
Lyndee: na ha már jobban leszel, tessék gyakrabban jönni! Egyébként engem is érdekelne, hogy mi lett a munkahelyeddel.
Sziszko: szerintem az eggyel korábbi ciklusban voltunk egyszerre. Neked mikor lesz a nem kell megjönnie nap?

Kép
németh
 
 


Kinga!

Csomó cserit szedtünk és még rengeteg van a fán, csak már nem érjük el. Valamit ki kell találnunk, hogy leimádkozzzuk a magasból őket! :lol: Amúgy eltettünk befőttnek is, meg degeszre zabáljuk magunkat cseresznyéből már egy hete. Aztán nemsokára jön a meggy, abból még több van. Meg a ribizlit is megnézzük ma, mert talán már arról is lehet szedni valamit. Imádom ezt az időszakot, ilyenkor annyi minden van. :D (málna is szokott lenni, bár az kevés, meg most az építkezés miatt szerintem még kevesebb lesz, úgy megritkult az a terület)

Amy!

Elhiszed, hogy babát vársz? :D Én tuti, hogy egy darabig minden reggel olyan furán fogok felkelni, hogy nem hiszem el. :lol: Persze ha már növöget majd a hasam, akkor megszokom és szülés után a kis has (reméljük nem marad úgy) lesz a fura! :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


nA MEGJÖTTEM AZ EXPÓRÓL
Hát én nem voltam oda meg vissza az expós 4d-ért. A kép meg maga az uhu az jó volt csak 6 perc alatt lezavarta a srác plusz kérdeztem a nemét és azt mondta hogy ekkor még nem látni pedig totáll neoplánba lehetett látni mert előről volt. Csak az ürge nem akarta azt nézni hanem mindig az arcát akarta. Én meg nem azt akartam na és nem értette meg. Így még jó hogy nem mondtam le a genesiseset mert elmegyek kedden oda is. Ott legalább bő fél óra lesz. Nem is kértem dvd-t róla. De azért lassan de mozgott bár ő is mondta hogy nem éppen aktív gyerek. Remélem ebből nem lesz bajom.
itt a kép
Kép

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok csajok!


Bocsika hogy nem írtam a munkahelyemről,de mindig elfelejtettem.
Minden maradt a felmondás szerint,nem mentem bíróságra végül,mert örülök hogy megszabadultam Tőlük.
Így egy darabig még táppénzen vagyok majd megyek álláskeresésire,és ha miden igaz onnan megyek szülni.

Végül is nem járok rosszabbul,mert a gyed-nél a tavalyi fizumat nézik,mivel még idén megszülök.vagyis dec 20-ra vagyok kiírva,és ugye az lenne a jó ha meglenne a baba még idén.Röviden ennyi.


Róka ügyben enyhülés jött,viszont a gyomorégés jött helyette.Igaz még hányok de lényegesebben jobban vagyok mint eddig.
Savra viszont kérni fogok a dokitól lekötőt.

KépKép
lyndee
 
 


A jobban vagyok jövök megigérem és sokat drukkolok mindenkinek!

Amy:nekem kb a 6.héttől jöttek a tünetek.

Vera:drukkolok a kislányért!+++++++++

KépKép
lyndee
 
 


Sziasztok!!!

Kinga! Ígérem nem tűnök el! Jövök, és mindenről beszámolok!!!

Tabati! Dehogy hiszem!!! Még mindig nem tudom elhinni... Pénteken csináltam egy újabb tesztet, mert ugye, mi van, ha az első tévedett... De ez is zebrás... :lol: :lol: :lol:
Szóval most már két pozitív tesztem van... Remélem kibírom, hogy csütörtökig nem tesztelek többet... :D

6. héttől... Hát én ahogy számolom 4, max 5 hetes lehetek, szóval még ezután fog kiderülni, hogy mennyire akarja mekínozni anyáját babóca... Remélem azért tekintettel lesz arra, hogy menniyre utálok hányni.... :? :oops: :lol:

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Lyndee!

Igazad van, legalább megszabadultál tőlük! :wink: No a gyomorégés talán egy fokkal jobb, mert legalább az utcára ki tudsz lépni! :roll:

Vera!

Akkor hát ennyit az akciós Uhról... Azért ha már csinál valamit, akkor odafigyelhetett volna jobban rád, hogy te mit szeretnél! :evil:

Amy!

Akkor neked is kell a drukk, hogy ne jöjjenek azok a tünetek. Szerintem az émelygés épp elég lenne! :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Amúgy ma megint elkezdtem hőmérőzni, kicsit nyugisabb időszakok jönnek, így nyáron, úgyhogy megint kíváncsi vagyok, hogy műkszik a testem. Meg aztán ki tudja, hátha így lesz sikerem! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Majd megpróbálok felrakni hőgörbét, ha már tényleg görbe lesz belőle. Most nagyon kíváncsi vagyok ám, hogy alakul a hőm! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


No hát hol vagytok lányok? Látom megint jó idő van, megy mindenki a szabadba! Én is nemsokára, aztán megint cseresznyét szedünk, meg tegnap még egy rakat ribizlit is sikerült, lesz belőle lekvár. Nyami-nyami! :D Aztán meg párom megy meccset nézni, akkor leülök megint a gép elé, meg lesz egy kis manikűr is, kitalálok valami szép kis körmöt magamnak. Szuper jó kedvem van a jó időtől, meg a várakozástól! :wink: (érjetek petécskéim, érjetek!! :twisted: )

Megyek is kis közösségi életet élni! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


sziasztok!

én ma voltam a nőgyógyásznál. volt hüvelyi ultrahang. azt mondta, hogy a jobb oldalon már érik a pete, 11 mm-es. majd pénteken kell visszamennem még egy ultrahangra. meg vérvétel is lesz és majd egy átjárhatósági is.
viszont kicsit elszontyolodtam, mert megmutattam a párom andrológiai eredményét és azt mondta, hogy ez nagyon rossz :( az andrológus a páromnak azt mondta a múlt héten, hogy nincsen nagy baj, csak gyógyszer kell.

annyira rossz ez egészségügyben, hogy ahány orvos annyi vélemény. most kinek a véleményére adjon az ember ???

írtam egy másik topicba is, beírtam az eredményeket, ott azt írták, hogy annyira nem rosszak ezek a számok. de azért most elkenődtem rendesen. :cry:
Vendég
 


Szilvi: ne kenődj el mert az kihat rád is. Igenis bizz a párodban meg magadban. A fő, hogy érika petéd. És meglátod nem lesz baj. Nemsokára jössz a zebrás teszttel.:) Hidd el nem kell izgulni. Hallottamén már olyat, hogy nagyon rossz lellettel valaki babás lett. Nyugi:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Nekem is úgy néz ki,hogy holnap piri,mert ma már egy picit barnázgatok! :cry:

Többiek?

Kép

Kép
syl100
 
 


Csucsu:Most nézem ,hogy szinte mi egyszerre szültünk! :D
Ti,mikor mentek oviba?
Mi,majd csak jövő szeptembertől!

Kép

Kép
syl100
 
 


csucsu: igazad van, csak annyira nehéz másra gondolni!!!
próbálom magam lefoglalni mással, de nem igazán sikerül.
Vendég
 


Szilvi!

Ha az első doki,meg itt a babaneten a lányok (akik nyilván már átestek ilyenen) is mondják, hogy nem is olyan rossz, akkor az 2-1! :wink: Úgyhogy ne idegeskedj ezen. Megkapja a gyógyszert és ez a kis bibi is megszűnik.

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Nagyon gyors bekukk!

Sajnálom, hogy eltűntem, de most eléggé letargikus lett az életem. Borzalmasan negatív vagyok mindennel szemben. Ezért úgy gondoltam/gondolom, hogy addig nem leszek, amíg nem mászok ki a gödör aljából.

Mindenkinek kívánom, mielőbb jöjjön a baba és egészséges legyen! Akinél már útban van, annak pedig üzenem, hogy kitartás!

Kép
anda81
 
 


Anda!

Sajnálom... :( Pedig reméltem mi fel tudunk dobni, együtt sírunk, nevetünk... :oops: vagy nem....? :roll:

Kép
Kép
tabati
 
 


Szilvi:Ne kenődj el,hiszen ennek csak örülni kell.Mármint nem a rossz eredménynek hanem hogy kiderült ez a dolog és lehet most már minden sokkal egyszerűbben fog menni.
Kap a párod gyógyit és lehet hogy egyből babás is leszel. :wink:


Anda:azt hiszem mindenki átéli egyszer ezt a letargikus időszakot,de sokáig nem szabad hiszen új hónap új remények!Fel a fejjel! :wink:

Amy:nem biztos hogy te is rosszul leszel,a közvetlen környezetemben lévő kismamák mind olyan jól vannak csak én vagyok ennyire pocsékul.Reménykedjünk hogy elkerül vuk! :lol:


tabati:tetszik ez a pozitív látásmód!Hidd el meg is hozza majd gyümölcsét :wink:
Közeledik az esküvő,talán majd az egy kicsit lefoglal és észre sem veszed hogy babás vagy :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee!

Még esküvő előtt is egy csomó minden lesz. Utazunk ide-oda. Június végén már megyünk nyaralni, ahogy hazajövünk lesz a polgári esküvő, aztán még lesz pár hét az utókészülődésre a templomihoz. Nekünk az lesz az igazi! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok Lányok!

Olvaslak Titeket (a Kaális topicban "lakom"), és szeretnék gratuzni, hogy annyira szuper, összetartó Csapat vagytok! Jó, hogy így biztatjátok egymást! :D

Mi is babáért (kistesóért) küzdünk 5 év + 2 hónapja...(októberben 3. lombik, de spontánra gyúrunk :wink: )

HA van kedvetek, nézzetek rá a blogomra (aláírásnál), ahol hasznos infókat gyűjtünk a babásodásért, ami talán segíthet néhány sorstársnak...
Szurk Mindenkinek, üdv: Till

tillidian
 
 


Húha micsoda dicséreteket kapunk mi itt!! :oops: :lol:

Till!

Majd megnézem a blogodat!

Addig is lányok! Figyu mit találtam. Igaz, hogy arról is szó van benne, hogy nem minden igaz amit a neten olvasunk, ne dőljünk be és én ezt is a neten találtam! :lol: De azért nekem megnyugtatóak az ilyen cikkek! Inkább, mint a negatívak!

http://www.babazo.hu/szakertok/20080126 ... gesei.html

Kép
Kép
tabati
 
 


No, hát jövök este, aztán reggel óta sehol senki??? :shock: Mindenki focit néz? :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!!!

Szilvi!!! Csak semmi pánik!!! Párocskád szépen megkapja a gyógyszert, és azután olyan gyorsan jön az a zebrás teszt, hogy észre sem veszed!!

Anda!!! Gondolom, hogy nagyon nehéz lehet most, de azért néha nézz be, és mesélj nekünk, hátha annyival is könnyebb lenne!!! Ha mást nem de legalább meghallgatunk... Sokszor az is segít!!!

Na reggel majdnem jött Vuk... basszus, azt hittem nem tudok elindulni dolgozni... de még egyenlőre megúsztam...

Csütörtökön uh....
elvileg már lehetne látni, ahogy ver a szíve.... nagyon-nagyon kíváncsi vagyok....
Szorítsatok!!!

Holnap még azért jövök!!!

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


igyekszem én nem pánikolni, csak a gondolatokat nem sikerül elterelni még mindig... :(
Vendég
 


Elolvastátok a cikket, amit felraktam?? Csak semmi pánik!!! :wink:

Amy!

Holnap csütörtök!! :D Drukkolok nagyon!! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


tabati: én elolvastam, de nekem kell majd még pár nap, mikortól újra pozitívan tudok hozzáállni. most pénteken megyek újra ultrahangra. remélem jó dolgokat fog mondani a doki!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: